Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Anglisht origjinale - kulture-qarqet-hermajesty . Ju lutemi justifikim ndonjë gabim shkaktohen nga machine translation.
lightning
Madhëria juaj!
Shërbëtori yt besnik është shpjeguar shkurtimisht këtu, i cili ishte në të korrat e tua mbretërinë e bërë shkatërrime në vit
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Qarqet Pri

  - Makinë Site përkthimit

Drita mendon se udhëton më shpejt se çdo gjë, por ajo është e gabuar. Pa marrë parasysh se sa shpejt drita udhëton, ai gjen errësirën gjithmonë ka marrë atje të parë, dhe është duke pritur për të. T.Pratchett
Nuk është vetëm një lloj të disiplinës, disiplinë të përsosur. G.S.Patton
Është e rrezikshme të jetë i sinqertë nëse ju jeni budalla edhe. G.B.Shaw

Qarqet Pri - fajtori kryesor dëshmohet fajësia

PagPh
Asnjëherë mos të përpiqet për të kapur atë. Kjo nuk është e sigurt. Njeri maratonë.

 

Nëse i interesuar, kontaktoni cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Lysa nad Labem, 

Republika Çeke 

Gjatë periudhës së përpunuar

13 shkurt 2008 për 13 gusht 2010   

nga: UFO -, Killer Deufoizer edhe,

Desaucerizer, Dealieniser, dhe të huajt

Martians Killer Rats, Deratiser

Brewer - Agjenti Chef 008

    

 

 

 

 

 

Report për Komandant i Shefit-

Madhëria juaj ,

Misioni snajper realizohet.

 

Pala fajtore, akuzuar dhe dënuar

kriminelë dhe duke e bërë një rrëmujë në kopshtin tuaj -

autorësinë dhe prodhimin e qarqeve kulture ,

si i vetmi që është e mundur të zbatueshme -

Z. von Shkarkimi Rrufeja,

dorë në dorë në bashkëpunim me  

Zonja Elektrike Von Stuhi ,

Kualifikuar ndonjëherë duke përdorur të vërtetë të ndihmojë

jashtëzakonisht të ndërlikuar dhe e komplikuar

ndërhyrje dhe rezonancë Proceset.

 

Ekspozuar përgjithmonë, të detyruar të pranojnë

nën peshën e provave të pakundërshtueshme

provuar fajësinë përtej çdo dyshimi.

 

Forcat e policisë klasike kurrë nuk do të jetë në gjendje për të kapur ata,

apo parandaluar ato në asnjë mënyrë nga krimet e tyre.

Shpejta tyre shumimin raundet e treta - 2/3c,

Shpejtësia raft raunde 1/million c

(C - Se c Same nga E = mc 2 , Ajnshtajni disa Shpallur).

 

Kurrë nuk do të mund të pengojnë askënd nga ata që bëjnë,

Ata do të qesh me gjithë njerëzimin përgjithmonë,

guilties si në shumë raste të tjera

dhe vazhdojnë të kryejnë krimet e tyre.

 

Ata janë duke përdorur një nga më të komplikuara, më të sofistikuar

Forma edhe më interesante të

Mimikës natyrore ekzistuar ndonjëherë, sepse:

Të gjitha modelet që me të vërtetë emrin e rregullta dalin

në fushën e pothuajse asnjëherë Menjëherë,

por shumë ditë, pasi ata janë krijuar me të vërtetë

Përfshira në raster nga gjeth kulture, dmth

Ndoshta thonë "ruajtur", "regjistruar", "regjistruar"

ose "ekspozuar", "fotografuar" atje.

 

Fjalët "fotografuar" ose "ekspozuar" janë të ngjashëm me të vërtetë të mirë

Sepse që u bë menjëherë pas një periudhe të "heshtur" të gjatë

Gjatë Kjo është në "natyrore" zhvilluesi i veprimit (shih arkeologë), disa javë,

Gjatë dhe që në dukje asgjë nuk ndodh.

Në fakt, bimët e prekura nga të energjisë elektrike,

gradualisht dobësohet dhe të thatë kohë të gjatë, por në mënyrë intensive,

Që nuk janë në gjendje të mbajnë deri peshën e vet, kështu që bëj në tokë.

 

Kjo pikë ai nganjëherë mund të ndodhë dhe Efekti domino

Kjo është në sajë

lakimi mund të ndodhë në një kohë të vërtetë të shkurtër,

forma e jo model shumë të saktë të gjeneruara mund të jetë pak më i rafinuar

formë dhe edges kështu mund të bëhet pak më e mprehtë.

 

Gjatë Bending të gjitha gjeth se nuk ishte në veprim

ndonjë "unexplainable", "pakuptueshme", "e panjohur", "mister" forcë.

As ndonjë forcë tjetër, se pesha e tyre,

Ura në highered për shkak të një lagështi nga vesa në mëngjes apo shi.

(Për shembull pesha e kulturave të grurit ne të jetë në sajë të shiut highered

më pesë milionë kilogramë në një kilometër katror)

 

Kjo është arsyeja pse Bending shpejtë në tokë

nganjëherë mund të fillojë pa

Panevojshme çdo forcë shtesë të jashtëm apo impuls.

Mund të fillojë edhe pa njohur "Butterfly"

Sepse gjeth dobësuar, vështirë mbajtja në këmbë e tyre në peshë

të fillojë në fillim ngadalë inclinate në tokë,

dhe diku disa prej tyre Kalojne caktuar kënd karakteristike maksimale,

Cili dobësuar indet e saj në pjesën e poshtme të gjeth janë ende në gjendje

 Të paktën të mbajë atë pozicion pjesërisht të drejtë,

dhe përballë saj si precedent ngjarjeve

 Është lakimi i tyre në tokë nga kjo pikë shumë më të shpejtë.

Në të njëjtën kohë ndikon një ose më shumë të tjerët,

në këtë mënyrë për të filluar efekt domino efekti (mbledhje, reaksion zinxhir),

Tërë dobësuar dhe struktura e gjeth

bie në tokë si një shtëpi e kartave.

 

Pesha e gjeth misri në këmbë drejtë

përmbahet në strukturën e tyre, si dhe energjinë e tyre e mundshme,

(MGH, ku h është gjysma lartësia mesatare e gjeth)

dhe gjeth shtrirë në tokë është e barabartë me zero.

Këto janë disa kWh për kilometër katror.

 

Një formë e mesme i mimikës natyrore që është,

Se ata nuk janë në të gjitha shkaku i vetëm

Që të gjitha modelet e quajtur regullar,

(Disa mijë metra katrore në vit).

Shkarkimet Rrufeja e energjisë elektrike është një edhe nga shkaku kryesorja

e çdo të përbashkët të dëmtuara, dobësuar dhe tërësisht normale,

mjaft të çrregullt paraqitur `duhet të jenë (të dëmtuara, dobësuan) Raundi kulture në të gjithë botën,

E cila nuk krijon ndonjë modele të rregullta.

Gjithashtu dalë urë Shpesh shumë ditë pas stuhi,

Kjo stuhi, rrufe kujt energjisë elektrike ka bërë që të gjithë dëmin,

 

Askush nuk ka ndodhë ndonjëherë edhe për të

Që pothuajse shkaku i vetëm i të gjitha të mundshme që gjeth lakimi

Do të jetë një stuhi që ndodhën para shumë javëve,

më saktësisht vetëm një nga rrufeja e saj në këtë fushë.

Para së gjithash, sepse kulture Shpesh fillon lakimi në tokë

në rrjedhën e motit më të bukur,

çfarë Fermerët mund vetëm të uroj për qëllimet e kulture në rritje,

dhe vetëm pas stuhi, në një inspektim kursorin e fushës kulture

gjithçka u shfaq edhe Disa ditë

Dukje ajo sikur absolutisht asgjë nuk ndodhi.

 

Është vlerësuar Possible Përafërsisht një milion sq kilometra

i dëmtuar dhe në tokë gënjyer kulture surace vit.

 

Një nga më të madh bërë ndonjëherë një Natyrë shaka

nga njerëzimi tërë hutuar dhe i tronditur.

Sigurisht jo shaka fundit,

më shumë surpriza do të vazhdojë.

 

Hoaxers quajtur kështu, ose rrethi-marrësit, rrethit-marrësit

(Liers, falsifiers apo falsifikatorët, në fakt njerëz të thellë sëmurë mentalisht)

Do të "shpërblehet" dhe eliminuar një nga një,

Gjatë çdo Real rastit të takimit

i vetmi me autor legjitime, negociohet.

Ai do të "shkundur duart e tyre" Gjatë kësaj.

 

Kushdo që nuk është duke bërë disa punë të dobishme në një fushë kulture

mund të bëjë të zemëruar forcat natyrore

Panevojshëm nga çdo aktivitet në fushën e kulture,

Sepse në fushën e kulture të vërtetë duhet të ndodhë vetëm thatësirën dhe personit,

Kush është kryer diçka të dobishme atje.

 

UFO-t, saucers fluturues dhe të huajt (jashtëtokësorët, ET) që do të zbulohet vetëm

declarators e theirselves të jenë qarqet kulture autorët dhe krijuesit.

Gjithashtu delicts penale - gënjen, gënjeshtrën dëmshëm,

, falsifikimi plagjiaturë dhe mashtrim.

 

Likuidimi negociuar me rrufe,

Të ngjashme në një mënyrë shumë të rrethit si-marrësit,

askush nuk do të jetë keq për të huajt.

 

Me respekt, juaji ndjeshëm,

Njeriu në të Zeza (dhe White - Fotograf)

Lone-ujku snajper,

duke u kthyer në varr të tij malore,

 

Brewer - Chef Agent 008, James Blond.

 

PS

Ju do të jetë kështu lloj, ju lutem,

dhe të japë një urdhër për popullin tënd liege,

Për të bërë një huajve, disqet fluturuese dhe UFOs regjistrimit,

Rrufeja sepse Zoti do të fillojë së shpejti

për likuidimin se UFO-t, disqet fluturuese dhe të huaj me dëshirë,

një nga një,

Miliona numëron përditshme?

Ndoshta, se këtë herë është një shans të fundit për të numëruar të gjithë ata,

Sepse sasia e tyre së shpejti do të Rënie shpejtë

(Negociuar Si me Lightning Tij Masters, too)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nëse i interesuar, kontaktoni cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Kjo faqe është përgatitur, dhe të gjitha faktet dhe teoritë e paraqitura këtu ishin shumë të tërësisht, dhe afër shqyrtohet në detaje nga eksperimentalisht

 

Jan Ledecky

 

Nëse ju nuk hartuar planin tuaj të jetës, shanset janë që ju do të bien në planin e dikujt tjetër. Dhe me mend se çfarë ata kanë planifikuar për ju? Jo shumë .. h.  Jim Rohn
Nëse jeni duke shkuar nëpër ferr, do të mbajë.    W.Churchill
Filloni me atë që është e drejtë në vend se opsioni çfarë është e pranueshme.  F.Kafka
z