Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Learn about thunderstorms RSS feed

Ekin çemberleri (crop circles)

Sloganıdır: Oldukça fazla sayıda ekin çemberleri elektromanyetik alanın bir PC simülasyon andırıyor. Hatta biri, sadece yalnız çember. Bu neden olur tarafından olduğunu gerçekte olduklarından tarafından oluşturulur yıldırım deşarj gelen alan çizgileri elektromanyetik alan.

 

(Fotoğraf simgesi bir bağlantı görevi görür)En geç ve ayrıca son ekin çemberleri 2013 sezon

2013-12-30USAChualar farm, Salinas, CA 36.584871,-121.473678 detail
 

Kısa Özellikler - temel açıklama, ekin çemberleri hakkında ilk bilgiler

Ekin çemberleri (crop circles)

z 

Correction (characteristic):

Even if any message down these pages would look like to be absolutely sure, there should be placed an introductory sentence before that

Is possible, that...

Possibly would be proved, that...

Presumably possible...

Some (many) observations (experiments) may imply, that...

Absolutely sure beeing right maybe only stupid, silly, pinhead, bighead or bigmouth.

So, which one of them, damned?

 

Için ekin çemberleri konusunda tarihsel perspektifleri temel bir giriş web sitesini ziyaret etmek mümkündür Vikipediya - Zəmilərdə dairələr. Açıklamalar çoğu orada açılan veya içinde neredeyse tamamen kalınmasına rağmen Sözdebilim (Çöp bilim), diğer bir deyişle aittir Kategori:Sözdebilim, ama en azından tüm mesele hakkında geçerli görünümü hakkında temel bilgi olarak hizmet.

 

Her şeyden önce, bu açıklama burada gösterilen olduğunu vurgulamak gerekir, veya bu web sitesinin herhangi bir sayfasına, herhangi bir durumda gibi insan faaliyetleri kavramları veya alanları uğraşmaz Ezoterizm, Parapsikoloji, Psychotronics, Paranormal fenomenler, Ufoloji, Spiritizm, Astroloji, Okültizm.

Uzaylılar inancı, Dünya dışı yaşam, dahil Extraterrestrials in fiction, Astrobiyoloji, E.T. the Extra-Terrestrial, Tanımlanamayan Uçan Nesne, Military disc-shaped aircraft, Flying saucer, Ziyaretçiler Outer space, Evren, Galaksi, Samanyolu.

Büyü, جادوی سیاه, Cadı, Cadılık, Doğaüstü fenomenler, Mucize. 2012 fenomeni, Poltergeist, Komplo teorisi, Telekinezi, Şamanizm, Mistisizm, veya herhangi bir diğer alan Sözdebilim veya Çöp bilim itibaren Kategori:Sözdebilim.