Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-yaratılan-by-yıldırım-yüzey-İletken . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Yüzey Şeflik
Mevcut kısa dönem saptırma Benzer benzeri hava yoluyla yüzeye yakın zikzak hareket edebilir önce
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

 - Site makine tercüme

Yüce çam terimi sık sık rüzgarları sarsılan edilir, Yüksek kuleler ağır bir kaza ile düşer; Ve yıldırım yüksek dağı vurur.  Horace
Zor şey daha alabilirsiniz zaman az almaktır.  K.Hubbard
Altın Onların arama Simyacılar Büyükşehir değer diğer pek çok şey keşfetti. A.Schopenhauer

Ekin çemberleri , Bitki Resimleri, yüzey üzerinde yürütülmesi

PagPh
Dürtü RS alnına dokunuyor kez yeryüzüne bazen elektrik yükü büyük bir artı yerinde meydana gelmektedir "her tarafta scurries." Üzerinde bazı desenler bariz.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Dünya yüzeyi üzerinde akımlar Şeflik

düşük direnç olan yerlerde (diğer belirtiler arasında tohumlama görselleştirmek) tercih

  İlk olarak, mevcut iletim darbe noktasında enerji ve yük büyük bir fazla nedeniyle, daha fazla ya da daha az rastgele yer alır. Yerel ısıtma ve iyonizasyon yerine yanlışlıkla iletken yolların, hangi aracılığıyla deşarj akımı yürütülen bir sitede oluşur. Yukarı darbe enerjisi birkaç metre içinde eşit bir şekilde sitede mevcut iletken yolların Yoluyla uzaklıkta, tercih Gerçekleşir. Kurma yöntemine göre, birkaç tür olabilir:

(Bunlar eskiden yaşa göre sırala edilir)

1) Jeolojik (diğerleri arasında) bodrum nem dağılımı Etkilemek

2) Arkeolojik

3) Sanayi (araçlar)

4) Yetiştiriciliği

Ikinci bir kısmını iyonizasyon ve ısıtma malzemeleri neden, 5), Yerel kazara:

 

Kısmen Dünya'nın yüzey üzerinde rastgele deşarj Şeflik

(Bir süre için rastgele yönlere göre kıvılcım deşarjının devamı)

Bu Telif altında fotoğraf örneğin uygular. Tam bu noktada, hatta herhangi bir pozisyonda Benzer kimse, ne desen var Kaynaklı zaman orada tam olarak gözlemleyin şey yapmadı. Bu nedenle zikzak hat üzerinden, yaklaşık 30 m Hafif eğimli bölümü tarafından takip bile Teorik Olasılık, topu yıldırım geçtiğini itiraf etmek mümkün olduğunu. Ancak bu durumlarda ilk düşünceler, öncelikle hayal açısından herhangi bir bilimsel çalışma çok Başında sadece yardım için bu mümkün çağrı edilir değişebilir, o Amaç doğrulama tarafından takip edilmelidir.

 

Bir başka zor açıklanabilir fenomen aracılığıyla açıklamak zor herhangi bir fenomeni açıklamak çok yöntem Breakneck ve kesinlikle mezi ciddi bilimsel yöntemlere ait değil. O sadece çok marjinal, daha fazla veya daha az gibi imkansız olasılığı olarak rapor edilir. Orada çok daha kısa olmasına rağmen desen daha düz çizgiler vardır, ancak bazı büyük ihtimalle yakın deşarj kollarımı isabet arabağlantı tarafından oluşturuldu. Tüm daireler zemin üzerinde birbirine bazı Hangi birçok silah etkileyen çok dallı basma, tarafından oluşturulan ve bir akıntı olağandır ve sıcaklık ötesinde (kısa bir süre zig-zag, sonra neredeyse düz) yüzeyi üzerinde devam etmesi muhtemeldir edildi Benzer durumda.

 

Not: Bir kaç yüz metre uzunluğunda satırı içeren bir fotoğraf vardır - mesafe içine desen bir yolculuğa karayolu, topu yıldırım maruz kalma olasılığı daha Olasılıkla, tamamen doğrulanamaz olsa elbette. Ayrıca, yeryüzü üzerinde deşarj gelen elektrik akımının yalnızca iletim yolu olabilir.

 

Alnına sadece tam zamanında RS vurur, ve nokta elektrik yükünün büyük aşırı görünür yerde. Bu sadece çok iyi bir iletken ile yeraltı anında yönlendirilir olabilir. Çok iyi bir iletken gibi bir şey sitede Görünüyor değilse, hangi darbe site üzerinden bir yol için herhangi bir daha fazla veya daha az rastgele yön ayrıca uzaklıkta olacaktır görünümlü, vakaların% 99 üzerinde muhtemelen iyi alanındadır. Bu akımlar için son derece büyük bir mecazi hiçbir direniş, oldukça küçük bir konuşma, orada mevcut, çünkü bu direnç düşüktür Hangi yönde neredeyse olursa olsun, olur. Herhangi bir noktasında meydana gelen malzemeyi That iletkenliği çok düşük Binlerce amper çeşitli yüzlerce iletim akımları amaçları içindir. Yerel ısıtma, iyonizasyon ortamında bazı yönlerde iletkenliği çok anlık (dielektrik dökümü) artırın olabilir. Sonra oldukça hızla yeraltı içine İletilen Bu doğrultuda enerji Kalan edilir.

 

Bazen Mevcut yeraltı ile (nispeten düşük nem olabilir) çok kötü yürütülen ve akımlar daha sonra çok daha uzun yere yayılır, ve ekin zararlar nedeni tahıllar çok daha fazlası. Alan daha sonra alınabilir düzleştirilmiş yaklaşık% 90 kadar (hasarlı Zayıflamış). (photo)

 

Bazen deşarj ağaç kökleri yapısı yaklaşan yeraltı yolu sunar. Her bir fraktal bir yapıdır. Ladin, çam, ancak bazı yaprak döken ağaçlar ayrıca - - kavak, ıhlamur Böyle bir fraktal baş aşağı döndü ve yere kozalaklı battı benzeyebilecek. Bu fıkrada sayılan tüm durumlarda çarpma sahasından adım gerilimleri yaşamı tehdit mevcut Görece Doğru dairesel alanı çevresinde ayrıca yayılır. Yıldırım deşarjları (onlarca metre), etkisi küçük bir mesafe herkes her zaman ölümcül bir tehlike olacak, çünkü çok hiç de şaşırtıcı değil. Acil daire sıfıra iner ötesinde daire alanında Tüm gerilim, yaklaşık sabittir Adım. (sketch)

 

Elektrik iletimi üzerine yeraltı yapılarının etkisi

 yakındaki bir yeraltı (arkeolog, jeolog, sanayileşme - Yardımcı)

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Sayfa yapım aşamasındadır

Bazı kısmi bilgiler artık bazı özet sayfalarında, örneğin bulunabilir.  ekin çemberleri - anlayış Temelde şimdi en kapsamlı sayfası biridir. Başka oldukça kapsamlı bilgiler sayfasından bağlantıları bulunabilir Metinler . Yayımlanan bazı metinlere bağlantılar vardır. Ayrıca bazı henüz yayınlanmamış bazı önizleme sürümü yani. Diğer testler Yerleştirilmiş Unsorted vardır burada . Metinler elbette olması sürekli eklenecektir.

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

 

  

Aynen indüklenen ve (iyonize hava, korona deşarjı) elektrik akımları İletilen mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Bu sapları ve diğer bitki parçaları sayesinde elektromanyetik özellikler gösterebilir.

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Herkes o Giddy almadan kuantum fiziği hakkında aklınıza gelebilecek diyorsa, o sadece o onlar hakkında ilk şey anlaşılmış değil gösterir.  N.Bohr
Şeydir Yıldırım Hangi, yine, biz yerine kaçının istiyorum. R.Branson
Doğa acele etmezse, henüz her şey Lao Tzu gerçekleştirilir.
z