Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-ayrıştırılmamış-metinler . Makine çevirisi neden hataları affedin.
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Makine-translated metni

 

 

          Bölüm 1         Bölüm 2        Bölüm 3        Bölüm 4        Bölüm 5

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

Bölüm 1

 

27 Haziran 2010, yazma 10:06:35 Başı

(Mart 2011 yılında tamamlanan, bazı parragraphs - söylediği - sonradan eklenen)

 

CCwill konusuna ilgi duyan okuyucular iyi olmak için, metin içinde bulmaya çalışın yerde Internet üzerinde film belgeler belirtilen ne de onları gözlemleyin, orada Onları bazı ihtiyaç olur ve bundan birkaç ay için kurtarma değil. Ama kreasyonlar bahsedilen tek avantajı var - (bazen) imkanı ve bitki örtüsü, ayrıca uzakta kalıplarından, bazen o ayrıca Komşu alanları çevreleyen devlet ve Greater Mesafeler bir değerlendirmesini sağlayın olabilir havadan çekim bir dizi, içinde SAHİPTİR Nispeten Genellikle çok dikkatli bu tür "işe yaramazlık" arasında kurtulmanızı internet üzerinden veya kitap yayıncılığında Onların eserleri sergileyen "sanatçılar", fotoğrafçılık aksine. Tüm ve her zaman onlarla, bazıları yeterli düşünün zaten Olası nedir, çevresindeki kırsal manzarasına sağlayın Onların fotoğrafları Of Able En az% 50 altındadır. Bahsedilen olayların (herhangi yayınlanan makalelerin kopyalarını bazı alt sayfa üzerinde oluşacak ekin çemberleri konusunda fotoğraflar ve sitelerden temin ve burada nesne alınacaktır kadar çok daha iyi beklemek olacaktır cropcirclesonline.com veya lightningsymbols.com hem basılı metnin tam formunda, ama ayrıca linkleri ve Temelde diğer Önemli ve ilginç fotoğraflar, menşe fotoğrafları açıklama ve nasıl deneyler yapıldı tamamlanmaktadır yeni sürümleri.

 

Düzensiz yapılar için en iyi olası giriş biri duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma, İtalyan Explorers ekin çemberleri sayfalarını verin. Onlar esir gibi Onlar, herhangi bir kırpma olmadan Onların sitelerinde görüntüleri göstermek. Ayrıca, tabii ki önce onlar ekin desenleri Arasındaki Tüm oldukça düzensiz dahildir Bu ayrıca olmalı Yani, anlamaya başladım duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) alanlar (daha sonra 2005-2007 yılları arasında, ayrıca başlarında). Olası bu Onlar Onların çabaları biraz hafifletti yıl volgende bol Bunların oluşumu ile, bu yıl içinde daha düzenli şekil eksikliği nedeniyle oldu. Bu çok kimin görüntüler ayrıca acayip etkilenen çevresi SAHİPTİR gerçek suçlu taraf gibi Wylatowo Explorers, ifşa etmek oldukları katkılardan dolayı teşekkür etmek gerekli olsa bile. Bu arada, dünyadaki tüm insanların% 99 ile düzensiz kurumaya fotoğraflamak ve keşfetmek için fırsat vardır basık çoğunlukla Onların evden bir mil daha fazla terk etmek zorunda kalmadan (hasar, Zayıflamış) kırpma yapılar. Hatta kuru düzensiz yapılarda Onlar ekin çemberleri Alındığı örnekleri keşfedilen tüm sözde "tipik değişiklikleri" bulacaksınız. Bent ve genişletilmiş düğümleri, bu nedenle patladı düğümleri veya ortadan kalkar boşluklar çağrıldı ayrıca olayları. Bu talihsiz kör deney , ekin çemberleri Explorers, bu fenomenin mysteriosity tüm Delileri, hatta garip olanları zaman gerçekleştirmek vermedi ...

Ancak belirtildiği gibi, Blue Planet her vatandaşın fırsat vardır. Yüzde biri immobilize, ya da tembel kişiler olması.

 

Tatlı İnsanlık! Yani zaten, biz tekrar yazma vardır. Hala bizden bir şey almadı Yani, Şaşırdın mı? Hayır merak ediyorum, biz hiç bir şey göndermedi. Bu olanlar erken zamanlarda (yaklaşık Şubat 2008) yılında, bir zamanlar kuraklık ve yazılı bildirimde başladı, iyi iki yıldır kesinlikle. (13 Şubat 2011 Eklendi -.. Üçüncü yıl Yaşasın tamamlandı)

 

Eski görevi hiç değildi: tam ve, (bir tuzak, komünist kez ayrıca çok Sık Kullanılan vadeli yaklaşmış ve önde olsun) tersi yayınlayabilirsiniz. Orada yazılı ve daha sonra, farklı, daha fazla ya da bir eğitim olarak daha az, ama tek amacı oldu: o başlangıç ​​yazma, hatta belki tam varil, bir yıl yalnız En Az yıl. Bütün malzeme gerçekten biraz "sıcak" ve hatta sadece kuru ve ham formu halka sunmak Than biraz karışık görüntülemek bilimsel açıdan bakmak yaptım ve takip edebilir başka ne, tahmin etmek çok zor olabilir. Bu mahmuzu düşünceler ve deneyleri büyük bir dizi için "çok kapsamlı araştırması" oldu. Bu Ki sonsuza Olası kabul edilebilir. Sonunda iki yıldan fazla için bırakılmıştır.

 

18 Temmuz 2010 Eklendi: Onu yalan bir yıl ya da iki kalmak olabilir Bu oldukça olası görünüyor ...

 

Bu arada, bu bir yıl aslında tam olarak, (ve yıl artı bir gün) takip ve temel fikir, çok kısa bir açıklama, gerçekten sadece mutlak baz yayımlandı sayfası www.lightningsymbols.com (günümüzde ne ilgili herhangi bir tanıtım olmadan rağmen Bu beyanın bir kopyasını yer alır, geçerli değildir burada tarihi bir hak olduğunu)), tam bir yıl geçti ve bir gün araştırma Beginning sonra (açıklanacaktır. Ama sadece birkaç kişi (yaklaşık) hakkında bilmek bile yayın olarak sayılır. Olası iki yıl quiete değerli yöntem sanıyoruz, bkz. Örneğin, (ilkbahar - yaz 2010) bir kaç hafta önce bütün teorisi bir "domino etkisi" belirtisi yok oldu ve bugün bütün teorisinin en ilginç parçalarından biri olarak kabul edilebilir. Benzer şey gün içinde en azından birkaç aynı yerde çift deşarjların teorisi için geçerlidir, daha ziyade hafta. Havacılık Arkeoloji 2011 yılında bize onun ilginç bilgiler göstermeye başladı ...

 

 

2011 Başında havadan arkeologlar faiz ödemek mümkün oldu. Alanında bazı rakamlar yapısında arkeolojik kalıntılar ve eserler müdahale olasılığı Bazı fikir araştırma Başlaması (ekin çizgileri, yeraltı direniş değişiklikleri ve herhangi bir yeraltı nesneleri ödünç olabilir Yani temel Varsayım beri var ve el ...) 2011 - üç yıl araştırma başlangıcı sonra ... Dahası var bekliyor?

 

Ne teorisi mi? Burada nesne ve mesaj numarası tek yerleştirilir (iki toplam olacak ve yalnızca bu ikincisi, o gerçekten bir bomba olacak): Sentetik olmayan herhangi bir sözde ekin çemberleri (CC), (Ki bu inanılmaz rağmen, neredeyse istisnasız tüm, ekin çemberleri sorunsalları adamıştır bazı belgesel filmler olsa da) sadece bir karşıt gibi misiniz, bir fırtına sırasında alana yıldırım deşarj aracılığıyla oluşturulur.

 

Insanlığın en büyük dehası Alıntı, Jaroslav Cimrman (yani Jerry Cimrman postülatı denir değil Tamamen Doğru alıntı, ama entelektüel hemfikir): Biz bu katılmıyorum olabilir, biz şüphe olabilir, biz bu protesto edebilir, ama hepsi hakkında, ne Bu onunla karşı ya da olası olduğunu.

 

Bu mesajı Karşı (tamamen boşuna, elbette) Olaca onun doğaüstü prensibi, uçan daireler, uzaylılar, paranormal olaylar, kırpma istihbarat için aslanlar gibi mücadele etmeye devam edeceğiz ekin çemberleri fenomeninin Explorers gelen muazzam muhalefete, Süreçler düşündüm Dünya'nın çekirdeği, anlaşılmazlık ve hesap vermeme, bütün dünya, gezegenler ve bütün evren akıl. Volgende (hatta Açıkçası bazı Sürekli, Başlangıçta Planlanan kısa makalede daha fazla seçenek üçten fazla böler) In Onlar her şeyi (oldukça nesnel ve bilimsel incontrovertibly) nasıl kontrol edileceğini, imkanı tarafından sunulan ve sadece olsun meselesi mı Onlar kullanacağız.

 

Fanlar ve herhangi bir eski mevcut, ve diğer bilimsel olmayan ve pseudoscience açıklama destekçileri, Toplama, herhangi bir noktada, nerede Orijinal ekin çemberleri bulundu Yani, iddia gerçekleştirmek için deneyebilirsiniz, önce alana yıldırım oluştu asla , hatta desen keşfedilen kadar alanı, ekilen edildiğinde beri hiçbir fırtına vardı bu. O karmaşık ve zorlu bir araştırma başlar önce bile, bu onlar kuru kayıtları neredeyse asla bulamayacağım Bu, onları oldukça Güvenilir tespit etmek mümkün olduğunu.

 

Sağ baştan başında tüm bu çabalar İtirazlar ve sağ oluşturmak neredeyse imkansız bulur Bu, çok önemli bir gerçeği olmaya mı belirtilir: en ilginç gerçeklerden biri (arazi ve laboratuvar araştırmasıyla pratik olarak bile Sıkça Kaşifler tarafından birçok kez Onaylandı Gerçeği ile tüm teorinin farkında olmadan ekin çemberleri fenomeni kendileri), bu yıldırım deşarjı ve kendi yaratılış Arasında - desenleri gerçek çıkması, sırasıyla kendi Görselleştirme, toprağa ekin bükme araçlar da olabilir birkaç haftaya kadar, ve tüm parçaları zarar yoğunluğunu (elektrik neden ilk adım olarak) olarak ifade edilebilir pozlama (bir fotoğraf ile ilk maçı) bağlı olarak, Aynı Anda Arise gerekmez yalnızca içlerindeki indüklendi elektrik akımı tarafından ayrıca diğer tüm Olanakları İlavesi etkilenebilir bireysel bitkiler. Sadece bir akıntı olması gerekmez, ancak, elektromanyetik, elektrostatik ve mekanik parazitler ve rezonans çeşitli yarattı arasında bir sonraki yıldırım deşarjları, İçeren Tüm Sistemi kollarında. Fırtınalar bazen fırtına desen çok istisnai durumlarda sadece Görünüyor hemen sonra, desen yanı sıra daha iki ay keşif öncesinde, ama bazen ayrıca oluşabilir.

 

Desen Bitkiler Zayıflamış olan, Onların durumu, bitki solmaya çok benzer olduğunu ( bkz. ) Dolayısıyla Onlar yere eğildi, daha onları zayıflatacak ikincil zararlılar, zarar zayıflaması nedeniyle olabilir. Bunlar, bir sonucu olarak aşağı doğru eğilir için köklerine aşağı içlerinde elektroliz tarafından oluşturulan tüm Zehirler, bitki alt kısmı aslında BÖYLECE göç ederler çünkü, zayıflatma ve yere yakın bir Özellikle sapların mekanik gücü (azaltılması kırma Onların gerçekleşir çünkü yavrular başarılı gelişimi için fedakarlıklar), çatlak değil veya (çoğunlukla desen kenarlarında birkaç istisna ile) kırık bir büyük mekanik güçlerin eylem, tüm sonra nereye arasındaki ağırlıkların toplamı sapların birçok satır, ciddi hatta kadar birkaç kilogram, eğik ve birbirine yaslanmış.

 

Domino etkisi , zincir reaksiyonu: tahıl yıldırımları sap değişmeyen mekanik mukavemete sahip ve güçlü rüzgarlara yanı sıra, zarar görmemiş bile dayanabilir hemen sonra. Onlar zaten fark elektrikten hasar görmüş olmasına rağmen, onların hücre ve dokularda henüz Onların fiziksel özelliklerinde önemli ölçüde etkileyen, fark kuru bir Kapsamlı fizyolojik ve anatomik değişiklikler olmamıştır. Bu arada, objektif neredeyse belirlenemeyen tolerans değeri ve hatta nispeten yakından bitişik bitki istatistiksel hatalar içinde ne olduğunu birkaç yüzde en aralığında sadece mikroskopik değişiklikler ve mekanik özellikleri değişiklikleri bulmak mümkün olmazdı. Hatta onun merkezinde dikey sapı pozisyonu hafif bir kayma yaklaşık KULLANILAMAZ daha yeterli yere yakın santimetrekare başına gram onlarca, ve hemen kuvvet Remisyon sonrası derhal geri döner bir basınç eşdeğer gerekir. Günler ve haftalar Onları içeri Bulunduğu devam Bu mekanik dayanım önemli ölçüde zayıflatmak işlenmiş, ve muhtemelen daha sap kısmı yere yakın fitoportolojik. Sırasında Hiç de eşit, mevcut dağıtım çok orantısız nedeniyle çeşitli rastgele faktörler yer aldı, ama yaklaşık bir daire sapları olan, yaklaşık 10 m, örneğin bir mesafe için deşarj noktasından etkisi (oldukça doğru olması gerekmez), çünkü elektrik büyük miktarda çarptı, ama (belki ayrıca sayesinde daha uzun mesafeden neredeyse algılanamaz Corona Discharge ). Çoğu etkilenen ve daha sonra orta sapları Zayıflamış olacak ve bir kaç gün sonra, bazıları zaten kendi ağırlığını taşıyabilecek Able ve nispeten sağlıklı yaslanmayınız hala dik duran Yani, ol edecektir. O zaman, bitkiler mekanik özellikleri sağlıklı zarar görmemiş bitkiler ya da daha az yaklaşık% 10'dur vardır. Kuru Zayıflamış sapları hâlâ Onların kendi ağırlığının, ancak diğer birçok artık, ve yavaş yavaş yere aşağı iter daha fazla, ve aniden her şeyi yalın, tarafına yalın nedenle ayrıca başlayacaktır. Ağırlıkların toplamı kadar tutabilir misin bile Bu ayrıca Contribute ve yukarı hektar başına ton onlarca nedeniyle nem ağırlığındaki artış, sadece sabah çiğ ya da sis, olabilir. Bu nedenle çoğunlukla kırık değil, eğildi kaynaklanıyor, tüm süreç on dakika, ama ayrıca önemli kısa veya daha uzun süre sürebilir. Bu zayıf Bireyler sadece birkaç ile başladı, hangisi bu, söz: Bu nedenle hâlâ yalnız dayanabilecek oylandı misiniz onlarca ve diğer yüzlerce, bir zincirleme reaksiyon eşdeğer eklendi. Bireysel bükme büyük kümeler tüm hayır D & D de Müritleri herhangi hiçbir koşulda Could taklit misiniz bir durum yaratma, diğeri aşağı her döngü üzerinde düşen daha başkaları, kendilerini aşağı çekebilir. Sap nesne yerleştirilmiş olsun saat yönünde ya da saat yönünün tersine, daha fazla ya da daha az rasgele koşulları ve aşağı bükme başlamıştır noktası bağlıdır. Hatta ortaya çıkabilir, bir çemberin sapları bu kısmı saat yönünde, başka bir yönünün tersine nesne konabilir. Ayrıca olası bir domino etkisi nedeniyle oldukça önemli bu incelten sınırları Tamamen doğru daire ("Exposed" değil). Bu Domino Etkisi Genellikle çevrelerin ortasında duran grupların sapların ana nedenidir olması da mümkündür. Sapların Birimleri desen merkezinde bükme jost başlamayacaktır Bu ilk durumda, düşme sapları demetleri grupları merkezi yörüngedeki gibidir. Sadece orta sapları kuraklıktan etkilenmez başlangıcı için hayal edilemeyecek kadar güçlü elektrostatik ve elektromanyetik kuvvetlerin etkisi altında deşarj etkisini önce oluşur elektrostatik fenomeni, - Daimi merkezi bazı İncelendi henüz mekanik veya elektromanyetik değil ayrıca atfedilebilir Onların çevresi gibi enerji büyük bir miktar. Benzer bir fenomen kısmen mekanik veya elektrostatik kuvvetler geçici bir birim gibi veya yaklaşık bir metrelik bir demet çapı şey yaratmak izlemediği Yani, bir an için Nedenleri ve sapları Yani içine kadar olarak etkilenmez Yani, Açıklanamaz edilebilir çevresine sapları, elektrik başta blendajlı elektrik kablosu benzeri Benzer demet çevre (yabani) tarafından yürütülen edilir. Çok yoğun olarak çevredeki gibi üst çok yoğun dik itme etkisi, mekanik olarak etki alanının merkezinde tam bitkiler ile karışmaz. Tam çarpma noktasında tam dik olduğu şok dalgalarının mekanik etkisi bu yönü neden olabilir ve büyük gücü var olmasına rağmen, bitkilerin etkisi böylece belirli bir mesafe olduğu gibi, yanlara doğru bükülmesi gerekmez basınç dalgası yönünde zemin yüzeyi yönü aşağıdaki çarpma noktası.

 

Ekin çemberleri araştırmacılar için bir görev: Ondan sonra da bir süre Muhtemelen ayrıca hasata kadar yaklaşık haftalık aralıklarla, tek bir yerden, onun keşif gününden itibaren desen fotoğraf. Zaten var olan böyle bir şans bir şey tarafından, bu çok iyi bir şey olabilir, ancak eğitim ve çeşitli "suç sahneleri" dan literatürde mevcut fotoğrafları internette ayrıca birçok Binlerce controll sonra ne yazık ki orada hiçbir seçim ama tersi devlet misiniz . Birisi resimleri Benzer ait bir dizi olurdu, neredeyse kesinlikle çok His Own darbe trompet istiyorum. Bu yer hakkında daha fazla daha fazla görünmeye başlar Yani, kolayca dikkat mümkün olacaktır `olacaktır duyurusunda yalnızca bu kez zaten oldukça düzensiz, (hasarlı, Zayıflamış) yerler. Onlar tramvay hatları yönünü takip Genellikle çeyrek merkezine veya bazı dönüşler yakınında meydana gelecektir "çeyrek dönüşleri daha fazla." No Choice fakat ekin çemberleri sadece çok nadiren mevcut fotoğraflar ile farklı zamanlarda Çekildiği bazı siteler, genellikle farklı yazarların köprü karşılayın. (foto- İtalya + Google ...)

 

Çok Sıklıkla, ek fotoğraf yıldırım deşarj elektrik etkilenen mahsul alanında meydana gelen görece sık fenomen onaylamak - en fazla etkilenen bitkiler iki taraftan gelen akım tarafından vuruldu traktör parçaları, gelen büyük mesafe vardır. Bazen traktör arasındaki orta mesafe içinde, - çeşitli ekin tarlaları üzerinde ilginç Yani bazen traktör tekerlek aralığı (3 m 2.5) ortasında parçaları bir çift arasında, bazen "çift vuruş" bugünkü tezi ayrı iki olgu vardır katetme - bu etkilenerek hasar alanlar içe doğru, çok Genellikle, alanın kenarında parça yaklaşık 10 m mesafede köprü vardır elektriğin çok yaygın Yaklaşık 20 m Başka eşittir, nerede tüm bu zararlı elektrik akımların büyük miktarda alltogether özetledi. Bazı sonraki paragrafta İtalya - Benzer bir şey Ancona fotoğrafı bulmak mümkün olduğunu. Burada her tür vakaların fotoğraflar alınacaktır. Bir yandan Onların ortamda, o ayrıca bitişik ve daha uzak alanları, ekin çemberleri bazı fotoğraflar onları içeri bulmak mümkün, ama olası olanlar alanları onthe resimleri ekin çemberleri bulmak hiç bile. Kuru fotoğrafların neredeyse sonsuz bir kaynak olduğu Google Earth yanı sıra hava fotoğrafları (anten arkeologlar Onların arşivlerine bir sürü bulabilirsiniz) herhangi bir diğer mevcut kaynaklar. Tabii ayrıca Olası bulup Benzer örnekler fotoğraf çekmek arasında yıldırım çarptı herhangi bir alanda (zarar, zayıflaması). Yavaş yavaş burada olacaksın, ama Temelde bu sitenin diğer birçok sayfalarında sıralanan seçeneklerden önce tüm bu örnekler yerleştirilir olacaktır. ekin çemberleri ve Google sadece tek bulup buraya koyun, onlar hazır. Son durumda - Belki yaklaşık 18.000 fotoğraf arasından sadece gözlem ve 2010 2008 yılları arasında araştırmalarında ilk üç yıl boyunca yapılmış ve birikmiş edildi, "bir şey" bulmak mümkün olacaktır. Özellikle Bunlar birkaç gün önce araçsal Ölçülen ve tescil yıldırım deşarjları (- CG, ekin çemberleri kA, tip geçerli tarih, saat, GPS) ile tarlalar çekim vardır. (Çizim veyaphoto ya da her ikisi)

 

Crop Circles - Truth Quest For , 01:09:53 alanının sağ üst - parlak alanlar - düzensiz bir klasik duyurusunda `olacaktır müdahale düzenli şekil vermeden yıldırım sonra (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Aşağıdaki şeklin sol için ve sağa - Koyu yeşil alanlar - ayrıca etkilenen yerler, ancak henüz teslim `olacaktır anlamlı olarak daha yavaş Olgunlaşma (hasarlı, Zayıflamış), daha fazla hasar ve gerektiği duyurusunda `olacaktır gelecekte (hasarlı, Zayıflamış) . Çok daha detay sayfasında olacak Kronoloji ve alt

 

Ancona, İtalya 29 Haziran 2008 Upstairs alanın sınırına yakın, ama Açıkça görünen, desen aracılığıyla ayrıca, tramlines aşağı volgende ayrıca yıldırım alanında deşarjları, ve İletken indüksiyon ve temel ilkeler aracılığıyla çok normal, düzensiz etkileri ve Onların çevresinde. Düzenli desen orada bulunan olmasaydı O düzenli bir şekli (ama çoğunlukla birkaç gün, hatta çok daha üstü) olmadan yıldırım sonra herhangi bir diğer ortak kırpma alanı gibi bir yer, çok BÖYLECE Benzer görünüm. Bitkilerle yerler çoğu elektrik etkilenen ve en açık duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış), çok Genellikle oldukça doğru yoluyla ve bu yakınlarındaki en yaygın elektrik enerjisinin büyük miktarda İletilen edildi tramlines, yönünü izleyin. Çoğu elektrik ekin zarar tramlines yakın budur traktör döner yakın yerlerde, çok Genellikle sadece tam çeyrek daire dönüm merkezinde. Yerde rastgele alanında "fazla bir çeyrek çember" Görünüyor ise, tam olarak çoğunlukla en çok etkilenen bitki var ve tramvay hatlarını yakınsama nerede Benzer bir durum.

 

(2010 Yönünde demiryolu Kostomlaty ve sağ Taş Ürün, Arasında KZ + Eng, LP + Google Maps)

Oldukça çok ilk işaretleri beri geçen zaman bağlıdır Konaklama (zarar, zayıflaması).

 

Volgende metin ve diğer birçok sayfalarında birkaç kez anılmış ilginç analogları, bir karşılaştırma, fotoğraf malzemesi, klasik halojen gümüş duyarlı katmanı oluşturma bir resmi vardır. İletken hemen dokulara elektrik akımı sonra, mekanik kuvvetler, IR radyasyonunun, bitkilerin hızlı bir eğerek neden küçük mekanik hasar ve geri dönüş etkisi arka, yıldırım deşarjların tüm elektriksel ve mekanik etkilerden, fotoğrafik olarak hem de gerçekleşir Görünmez resim - sadece gizli yaratılmasına malzeme. Temelde elektroliz, kendi atık ürünlerin örneğin bitki doku ve hücreleri ve Onların zarar aracılığıyla yürütülen elektrik akımı ile bitkilerin zayıflaması. Belki ayrıca geçen elektrik akımı geçen termal etkileri nedeniyle, ancak birlikte çok daha az Olasılıkla (Açıklaması burada ). Bitkilerde Süreçlerinin büyük atalet nedeniyle bir görsel Gözlenebilir değişiklikler ve etkileri (Olaca Konaklama tesisleri ve (zayıflaması, zarar) izleyen negatif geotropism Etkisinin kullanarak arka ayakta Onların daha fazla veya daha az başarılı girişimi düğümlerin bükme ve uzatma ) kadar pek çok gün boyunca. Ayrıca, teşekkürler Bu bitkilerin pek çok Milyonlarca arasında oransız toplam deşarj güç ve büyük bir elektrik akımı yayılmış bulunuyor, usuall tamamen sadece birkaç yüzde (görsel neredeyse gözlemlenemez olan az% 10) ölmek. Diğer bile önemli hasara, hayatta. Bu hayvanlar ile karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Ikinci sırasında Beraberindeki fotoğrafın üstüne böyle bir yıldırım deşarjı görünüm ile tanıştıktan sonra Onları Manu

 

Eğlence (daire-vericiler ayrıca durumunda için çok güçlü bir uyarı): çok bu picutre hayvanlar gibi Benzer sadece sözde hoaxers, daire-vericiler ya da daire-vericilerin gerçek toplantı gibi bakar mısın biriyle kim ilk ve bir ekin çemberleri sadece biri gerçek yazar - Bu onların ilk olun ve Birbirlerinden anda tek ve son temas misiniz ... (El sıkışmak?)

 

Kasım 2011 Eklendi ----------------------------------------------- ----------------------

 

Circlemakers (daire-vericiler, hoaxers) için bir not:

 

Daire vericiler Sevgili!

 

Tüm çabalar, zamanlarda ve nedenle işinizi olarak bu zor görevi almaya karar verdik Yani çok bilinmeyen ve açıklanamayan oldu sürecini açıklamak için bir girişim için çok teşekkür ederim. Son söz: Bu Görünüyor başlar, gerçek ve gerçek yazar, şimdiye kadar, INITIALLY çok çekinerek, ama hala sadece tarzı HIS iş göstermeye başlamış olsa da bu

 

"Çoğu gerçekten sadece istisnai, biz beed şey izni verilmekle birlikte, burada ve orada biraz söylemek bazen mümkün gibi ..."

Örneğin, Pardubice 2011 sonbaharında, ama o hala tamamen doğrulanmadı mesaj ve sonuçta ne Onaylandı olmayabilir.

 

Henco, circlemakers sevgili, gelecekte yerine bile kırpma alanına bir adım asla. Orada hiçbir iş vardır herhangi bir tarla içinde gerçekten mevcut asla tercih kimseyi olurdu. Bilimsel ve araştırma görevlileri - sadece tarım işçileri ve onların yardımcıları, ya da tarım Orada üyelikleri. Çoğunlukla alanında insanlar yararlı bir şey yapmak. Her şeyden önce, sadece adil ve makul insanlar. Tam Saygı ile, her şeyi böyle gerçekten asla, değil mi, ve asla da olamayacaksın. Eğer demişler gibi gerçekten yararlı bir şey gerçekleştirme alanlarında insanlar değildir Yani, sağduyu bir ons alamadım sadece çünkü.

 

Bazı çok nadir durumlarda Hatta belki de biraz daha Olasılıkla askeri veya gizli servisler ya, tarafından finanse sizin Çabalar Olur, tez hizmetler deneysel Nedenleri için kendileri tarafından böyle bir şey yapılır. Herhangi bir gizli servis temel görevi her zaman olmuştur ve herhangi bir iç veya dış düşman ile mücadelede, disinformations oluşturmak olacaktır gelmiştir. Onlar sadece Şüpheli düşman alay ya Genellikle kokusu ertelemeye Onları kullanın, ancak kendi olamama dikkatini aktarmak için çok Sıklıkta ayrıca. Onlar Genellikle hatta kim kime karşı Onlar çok özenle mücadele olarak sadece vardır, gerçekten düşman, bilmek değil. Durumda kuru, Onlar Genellikle çoğu iman, Onlar bazı diğer gizli servisleriyle karşı mücadele ediyoruz Yani, başarıyla Onların gizlemekte kimlik olarak. Bu da burada tanımlanan durum için geçerlidir. Bazen bile yüksek gizlilik içinde çalışan bir hükümet bazı gizli servisleri, bazı bileşenleri bile sıkı bir gizlilik içinde çalışan, aynı hükümetin hiçbir gizli servislerinin diğer bileşenleri ile mücadelede yıllardır vardır Yani, ortaya çıkabilir. Hiçbir şey Mükellef cepleri Dipsiz vardır, olur. Onlar hala delik deşik Muhtemelen Temelde çünkü. Büyük olasılıkla, bu oldu bugün ve yarın, geçmişte herhangi bir zamanda Etkinlikler tanımlanan ve tamamen faydasız olacaktır.

 

Burada bir not - Bu mesajı şu ana kadar, tabii ki, bazen aslında yapılan şey tarlaya gittim O daire-vericiler, özellikle ilişkili değildi. Aslında bu gerçekten sadece küçük bir yüzdesi, ve özellikle geri (para kazanmak için, yani çoğunlukla kendi görüş için ayrıca yapma) kamera ve fotoğrafçılar ile. Aslında çoğu durumda çok daha diğerleri herhangi bir tarla mevcut olmamıştı, Onlar sadece oturum açmaya çalışıyorsunuz ancak olur bu yalakalıkların Tamamen başkasının Onların eylemleri. Rağmen, tabii ki, çok Genellikle sadece kendi para ve görünürlük için. Aslında, onlar sadece gerçekten içme bir sürü muhtemelen Onların tek nedeni hayaller vardı Onların sadece birkaç metre Daha pub spigot daha uzakta olmamıştı sözde öz-Bildirilmesi daire vericiler, vardı . Böyle bir etkinlik yok aptal olarak bile çok fazla değil. Bu nedenle gerek yok ya da aptal gibi daire vericiler bölmek için görüş teknolojik açıdan mümkün olduğunu. Onlar bile bir alana gitti ve orada bir desen yaptı O, kendi hayaller tarafından yüce bir vardı duygu kuru çünkü bazı durumlarda, onlar, bir işe yaramaz ol aptal (iyi adamlar, Onlar Yükseköğretim yazılan Tanıtılan var) bile gelen var. Ama onlar aptal konumunda kalsaydı Onların durumunda, oldukça yeterli olurdu, tamamen gereksiz etkinlik oldu ..

 

Muhtemelen Zorla olmayacak ve sloganı "Tüm Ülkeler Circle of yapımcıları, Birleşin!" One, dünyanın her yerinde ekin çemberi yapımcıları her zaman olmuştur Yani edilir düşünün olmalı ve gereksiz ve aptalca olacaktır rağmen. Onlar mıydı hemen oracıkta herhangi Tereddüt olmadan alanda herhangi bir toplantı yüz yüze ve hemen onları öldürün ikinci bir bölünme sırasında That ayakkabı, yürümeye çalışıyoruz.

 

Hemen önce ve nihayet tamamen Onları sonsuza dek elveda demek, onları ifade etmek mümkün olduğunu Aliens (ET) için bir Mesaj , çeşitli fikirler ortak oldukça CM Bu mesaj vardır.

 

Seninki

 

Yıldırım Deşarj

 

Sizinle tanışmak için her zaman hazır ve her yerde, her zaman kuraklık ve enerji büyük miktarda, yüzlerce binlerce kilometre Bin Birkaç kilometre bir mesafede bir elektrikli lokomotif sürücü Able orada tutarak, sizinle tokalaşırken.

 

Belki sadece sonunda, ilk sloganı başarısız olunca,

"Tüm Ülkeler Circle Maker, siktir git!"

 

Howgh.

 

Metin sonu Kasım 2011 yılında eklenen ------------------------------------------- ----------

 

Bir çok ilginç bir etkisi daha önce başlarında, bir kaç gün Gözlem olabilir Konaklama (zayıflaması, zarar), şimdiye kadar o Temelde arpa, diğer tahıllar muhtemelen Neredeyse kadar sergilemek değildir Gözlem (barley). "Başınız" (ya da kulak üstteki yaprakları, bu durumda tam başlığı takip, son yaprak ayrıca olan) ile Bitkiler yıldırım elektrik etkilenen ve diğer efektlerle refakat ve birkaç gün veya hafta içinde onlar için aşağı eğmek edildi zemin. Bazen, hatta belki saatler, gecede, öncelikle zarar yoğunluğuna bağlıdır söylüyorlar. Ayrıca orada olabilir `olacaktır ettiler , daha az etkilenir, ama yine tüm önceydi Onlar "Incline kafaları." Onların bir ortamda (hasarlı, Zayıflamış) bitkileri Büyüme tez aşamasında arpa, sağlıklı bitkiler gibi bir şey Onlar hala fotoğrafa bitkiler gibi yeşil olduğunda, (bahar arpa, tam başlığı ve bundan sonra hemen önce, mayıs başından sonuna kadar), sergilemek asla. Yatay konuma (Dikey dikey bıçak) arpa kulakları kadar etkilenir ve hasar görmemiş ulaşmak sadece bitkiler çok Açıkçası sarı dönüm başladığınızda (büyüme aşamasında sadece haziran sonunda 69 bahar arpa yaklaşık öncesi veya sonrası) Olgunlaşma önce , ya da zaten tamamen sarı.

 

Açıklanan fenomen (sabit) (buğday, çavdar, tritikale) diğer hububat muhtemelen anayasa nedeniyle kulaklara görünmüyor, ya da bugüne kadar çok değil gibi, ama yapraklar üzerinde gözlemlenebilir olmalıdır ..

 

Not: Aşağı kulak rotasyonu Buğday, çavdar ve arpa ve tamamen ayrılamaz Benzer veya türetilmiş mahsulün Olgunlaşma üyelikleri, Greater iki kulak, olgunlaşma sırasında hem doğal morfolojik değişiklikler bağlayan sapı civarında sürekli mekanik strese katılır Hangi (muhtemelen) bir olgudur. Çok kolayca sınanabilir, ancak henüz bitmiş değil. Bu bile sonbaharda 2011th Uygulanır Teyit edilecektir. Dikkate bile kulak veya hasarı (soldurma) tüm tesis yakınında ufak Artan mekanik stres de kulakları Than önce anlamlı fark aşağı döndürmek başlar örneğin arpa sapı çok az sağlam Gerçek, esas o Onların doğal büyüme ve gelişme sırasında oldu. Aksine üzerinde, buğday sadece koçanı altındaki kök ile karakterizedir vardır kolaylaştırılması ve doğal anatomik, fizyolojik veya morfolojik değişiklikler olmasaydı onun Olgunlaşma sırasında kulak aşağı çevirerek hiç olmaz olabilir O, çok kalın ve sağlam. (photo)

 

31.7.2010: Diğer Tahminleri - ekin çemberleri bazı Aynı yere tekrar yıldırım deşarjları tarafından oluşturulur mümkün mü - ilk başta gibi bir şey daha önce orada yer alır - tekrar sergilenmesi (: ne fotoğrafik süreci ile benzerlik, kaç Yine kez!) ve ve alanın önemli bir bölümü sadece Zayıflamış, ama değil `olacaktır duyurusunda Belki sadece Bazen (hasarlı, Zayıflamış). Gibi zamanlarda ikinci bir split hemen hemen bu örneğin, bir desen oluşturmak için kolay bir yerde ikinci bir deşarj vurur (mekanik darbeleri önemli ölçüde daha duyarlı), bir daire ve, gibi. Fikri geri 2008 kadar uzanan, tarih burada sadece zaman yazılı olduğu

 

Volgende metinde (ama Temelde başka alt sayfaları üzerinde) veya daha fazla precised, burada sadece kısaca önemli tezler bazı verileri olacak. Elektrostatik alan boyunca, tıpkı daha önce oluşturulan ve yıldırımları huge hemen sonra. Yıldırım deşarjları anda üretilen elektromanyetik alanın çok büyük. Yıldırım deşarjı tarafından üretilen mekanik kuvvet çok büyük. Bütün bu semboller bir kişi böyle bir şey bir laboratuar veya sanayi oluşturmak kadirdir Than kez Büyükşehir, ayrıca daha Milyar en az Milyonlarca sırasına değişkenlerdir. Hatta hiçbir şey böyle bir ipucu bile dünyanın en büyük güç istasyonları hazırlanan mümkün değildir. Belki sadece karşılaştırma için, ortalama bir yıldırım (ikinci bir 100 ila 150/1000000 kadar süren) ve boşaltma (icin degil) sırasında zemin üstünde, yeraltında ayrıca sayesinde Yani, enerji yayılan uzun ve yüklenen yük treni (binlerce ton) Would kilometre Çeşitli seyahat onlarca, ve tam yüklü kamyon (ton onlarca) Binlerce veya yüzlerce kilometre. Durumunda konaklama (zarar, zayıflaması) buğday metrekare yüzlerce Çeşitli onlarca hatta bir yerden başka bir yere herhangi bir taşıma olmadan onlarca cm bir mesafe çoğunlukla malzemeden kilogram çeşitli yüzlerce yer ve tehcir sürebilir. ..

 

Yıldırım deşarj sırasında akım eğrisinin biraz detaylı analizi enerjinin en alakalı kısmı, bu (daha fazlası% 99) 10 mikrosaniye daha yüksek olmayan süre boyunca transfer olduğunu sırasında yayılan O, tevhit edebilirler. Artış cari oranı 30 bin (ilk RS) arasında 200 bin (bazı sonraki SC) mikrosaniye başına amper etmektir. (pic - norm), Azalan Kısa.

 

Ortalama yıldırım deşarjları (amper 10 ila 30 bin arasında pik akım) İlişkin Açıklanan Veriler. Başka bir yerde elektrik mühendisliği pratiğinde gibi, gerçek oranı olduğunu, bu varsayarsak, Aktarılan enerji akımın karesi ile orantılıdır, sonra kuru yıldırımları da enerji (tüm (bu aşırı durumda ve rasgele farklı kurallar geçerlidir misiniz olsa bile) Bu üç olgu köyü Morkovice yakınında Ağustos 2010 6. Ölçülen olduğu bir "maviden cıvata") olarak, sık sık yağmur olmadan, fırtına bulutu hatta binlerce kilometre çok daha güçlü ve çarpıcı pozitif yıldırım, sözde edildi -Slížany (115 bin amper biri, 10:39 çevresindeki zaman, başka 133 bin amper yakın, yaklaşık 10:40 Zaman) veya Austerlitz kuzey kenarı üzerinde bir kilometreden daha az, yaklaşık 10:40 TSİ, 219 amper binlerce, dünyanın birkaç kez Would Belki tren daire ...

 

Not: yerde belgelenen, (Austerlitz) ziyaret etti. Bitki materyali (mısır) bazı değişiklikler gözlemlenebilir, ancak Önemsiz, karşılaştırma, alan üzerinde neler oldu edildi. Bitkilerin bir süreç var olmak için konaklama sadece bir zamanla alırdı meristematik dokularda kısmi hasar ve bozulma, orada gözlemlenebilir Olacak zaman (zarar, zayıflaması), olmalıdır yıldırım büyüyen bazı fazı yeşil bitkiler vurdu büyüme bozuklukları yürürlüğe girmiştir. Ağustos ayında, bitkiler zaten olgunluk ve tam üretim yükseklik yeşil aşamasına ulaştıktan sonra oldukça uzun zaman olmuştur, sonlandırıldı büyüme, büyüme meristatic dokular zaten pasiftir ve Onların hücreleri bölmek için değil, Olgunlaşma Süreci sadece sadece ilerleme yoktur. Muhtemelen detaylı olarak incelenmiştir değil geç yüksek büyüme çeşitli biriydi. Yukarıdaki alanında gerçekten orada oluştu rağmen Fakat yine de, durum birçok hafta önce tanımlanan oluştu bile vurgulanmaktadır olmalı ve bitkiler, yıldırım deşarj Remisyon neredeyse hiçbir Gözlenebilir olurdu sadece yarım yükseklikte hemen sonra, söylemek edildi ve hakiki havai fişek.

 

Bu göz önünde bitkinin Süreçlerin büyük atalet içine almak için gerekli olduğunu. Çok hızla tamamen (elektrik, kimyasal maddeler) öldürdü bile buğday, O, ya da hemen hemen intakt ve hasarsız, onun yakın duran Surviving ayırt etmek neredeyse mümkün ilk günlerinde değil. Kesinlikle sadece zaten herhangi bir metabolizma sergi gelmez olurdu gerçekleştirin mümkün olacaktır. Sadece birkaç gün sonra solmaya başlar ve birkaç hafta sonra, ve kelimenin tam anlamıyla toz haline parçalanır. Ama ekin çemberleri sadece köprü Zayıflamış kırpma Görünüyor durum değildir. Örnek olarak herbisit uygulamadan sonra birkaç gün boyunca herhangi bir yabani otlar veya istenmeyen bitkilerin durumu yardım eder misin - hiçbir şey Görünüşte, sanki objektif bitki metabolizmasının herhangi bir işareti olmadan zaten tamamen ve tamamen öldü, ve bu GERÇEK Kesinlikle algılanabilir objektif Olacak olsa, seyahat ama alanlarda, kim bir çanta içinde bir kimya laboratuvarı alıyor zaman ...

 

A Benzer durum zaten 2008 yılında fotoğraflandı - sadece yeraltı Stored metal tüp Yukarıda yerlerde hidrant ve ekin (arpa) toplam ölüm bir yıldırım deşarj oldu. (foto) Nasıl uzun yaşam gibi vazo görünüm aldı çiçek açar? (Sonsuza Ölmezotu çiçekler)

 

Ekim 2011 Eklendi:

süreçlerinin yavaşlığı bir örnek olarak iç bitkiler sonbaharda 2011 yılında Pardubice parkur az sararma çim hizmet edebilir - belirtildiği gibi, herbisit uygulaması sararması önce en az bir hafta olmuş olmalı. Bu arada, hatta çimlerin içine isabet bir yıldırım oldu orada olması mümkündür, biraz sonbahar fırtına gözlemlenebilir edildi. Hatta uzun çim sararma önce bir aydan daha olabilir. Bu meteorologlar sormak gerekli olacaktır. Gerçekten bir yıldırım deşarjı orada olursanız, ırk işçiler şüphesiz onlar için Neyse ki, Onlar hemen yanındaki bir devlet yoktu bile, fark ettim. O da (kabilesi üzerine isabet işaretleri, düşmüş dallar) Orada duran bazı ağaçlar üzerinde etkileri bırakabilir miyim. Herbisitler Gözlem değildi. Sorunu tüm, özel bir sayfası var kurulmuştur gerçekten ilginç. Gerçekten orada ne vardı ve yıldırım çim zamanla tamamen ölür vurdu, ama bir yerde bu yeni çim üzerinde herhangi Consequences olmadan kolayca yeniden ekilen oldukça Able olacaksa. Adlı sayfaya bakın Pardubice'dan çim çevreleri -.

 

Neden ekin çemberleri fenomeni Kaşifler kendilerini açıkça sitede çok Sıklıkta dahil tüm mezi ile kesinlikle hiçbir istisna olabilir çok ilginç olayların bir dizi bulunduğunda bağlamda tez, içine gerçekleri koymak istemediğini yıldırım deşarjı refakat ve müteakip olayları ?

 

Elektronik cihazların Arızalar - Statik elektriğin kalır.

 

Pusula - örneğin LIRM için (wiki bakın). Olası Ayrıca örneğin bulabilirsiniz Uman : yıldırım deşarjı , sayfa 7 (Çağdaş)

... "İlk yıldırım akım ölçümü Almanya (1897, 1898, 1900) Pockels tarafından yapılmıştır. Görevdeki yakındaki yıldırım bazalt indüklenen rezidüel manyetik alan analiz ve böyle yaparak bu akımların değerlerini tahmin edebilen oldu" ...  

(Not - 1900, araştırmacılar bir pusula ve Manyetometre ile bazalt toprakaltı Yukarıdaki ekin tarlaları etrafında yürüyüş vardı ve zaten yerlerde bu son yıldırım çarptı O sürpriz değildi ve normal bir manyetik alan sapma orada görünme Öyleydi. Olası sadece isteyin, ya da bazı kitaplar biraz oku ...) için

 

Ölü hayvan, böcek - elektrik şoku ile öldürüldü, böcekler söz konusu olduğunda bazen sadece indüklenen akım olabilir. Bu bitkiler üzerinde ölü böcekler herhangi bir yere ve ekin çemberleri içinde bile herhangi bir yerde bulunmamıştır O nasıl düzleştirilir (hasarlı, Zayıflamış) kırpma? Çünkü, nesnel böcekler kesinlikle her yerde bulunur İlkbahar ve yaz aylarında, konuşma. Bu yıldırım yerde bir şey vurmadan önce hemen hemen tüm olgularda uzun zaman içinde tüm bu barınak (yaklaşan fırtına, rüzgar, yağmur), ya da sadece (kuvvetli rüzgar) uçurmak, ya da yıkamak içine böcekler Ya kavga. Çünkü Ile Ölü böcekler BÖYLECE çok nadir bir fenomen Oradaki ol olduğu yerde sadece çok ender durumlarda bulunan kimseler, olarak maviden yıldırım. Alanına yıldırım 2008 tarafından vurulmuştu Birkaç yüz yerle araştırma sırasında - 2010, ayrıca ölü böcekler bulundu, sadece bir kez keşfedilen yerdi. Onların Olası durumun nedeni hakkında şüphe etmek gerek yoktur nerede Öte yandan, kuru bir davaydı. Böceklerin Her yakalanan örneği enerji En az bir kaç joule bir doz aldı, ama belki çok daha fazlası. Yine Muhtemelen bulunan tüm bu atlattı edildi That bitkiler.

 

Sap, kramponları ve tahıllar üzerindeki Belki ayrıca toprakta demir oksit ve demir Parçacıklar: katodik redüksiyon ve piroliz, parçacıklar kısmen erimiş olabilir. Bildirildi manyetizma sergileyerek, ne happend yoktu Oysa gerçekten dışarıda değil ne. Kaşifler güvenilir kanıtlamak, nasıl manyetizma Onların iddiası bulunan ya da ölçülmüştür. Asla Bu arada, tek bir hektar ve sadece 7.500 ila 10.000 ton bulunduğu 10 cm derinliğe kadar yalnızca doğal içeriği nedeniyle orada tarım arazisi kendi içinde, demir meteoritik kökeni aramak için gerçekten gerek yoktur. Tarım arazilerinin bir an bile olsa yaklaşık 30.000 derece C'de Exposed bir noktada, ve bazen beş yüz bin amper aşan, şüphesiz demir bazı yeniden eritilen parçacıklar (Reduced) bulunmuştur mümkün olacağını bir elektrik akımı olacak olursa. Laboratuvarda Benzer bir şey yapmak için denemek için hiçbir şey ve herkes önleyin kimse, şüphesiz çok daha düşük sıcaklıklar ve akımları ile bazı sonuçlar elde edin. (photoDeneme tarım toprağı ile Yaptığı değildi takiben, ancak bir nesne gösteri olarak hizmet edebilir). Fotoğraf saf demir oksit olduğu, distile su ile yıkanmış ve kurutulmuş, amonyak ile ferrik klorür solüsyonundan çökeltilebilir. Özgün durumda ve 0.03 J yuvarlak, yakın çevresinde 2500 V (hem deney öncesi ve sonrası bir ve aynı örnek vardır) bir yoğunluk kıvılcım tekrarlanan maruz kaldıktan sonra sağda solda tarafta. Renk değişimi henüz yakın araştırıldı değil, değişti kısmi azalma veya değişiklik neden olabilir. Fe miktarı 2 O 3 Yaklaşık olarak 0.3 gram ve miktarının birkaç on kıvılcım idi. Deney oldukça kolayca çalıştırılabilir ve her zaman tekrarlanabilir. 10 yaklaşık olan deneyde el Deşarj gücü 12 ortalamasının flaş enerjisi (bin milyar kere veya milyon kere milyon daha düşük) kat daha az. O bile "Slightly ve" güçlü deşarj Than deneyi (1000 kez 10000 kez) Açıklandığı gibi düşünün Olası önemli ölçüde daha kapsamlı kalitatif ve kantitatif değişiklikler ile yapılan orta seçilen ederim. Fe Temelde Sulu oksitler gibi biraz üzerinde% 3 eşdeğer tarımsal topraklarda bulunduğu edilir. 

 

Çeşitli Zehirler ve Zararlı kimyasalların oluşumu. Ekin çemberleri ziyaretçi Gerçekleşen fakat Onların Tanıklık ve deneyimler asla rağmen herhangi bir toksikolog bile en ufak bir şüphe yok olabilir, Ve Onlar dikkatli olmalı, ama zorla bildirdi. Birçok ziyaretçi çeşitli kimyasallar veya halüsinojenik maddeler tehlikeli eylemleri ile zehirlenme klasik belirtileri tarif - Orada yüzlerce kilogram dönüştürmek kadirdir elektrik enerjisi, miktarı geniş faaliyet ve transferi neden tamamen çok orada yer Başlangıçta doğal maddeler zararsız tehlikeli kimyasallar. Elektroliz, yüksek sıcaklık, yüksek basınç, piroliz, yüksek basınç, yüksek sıcaklık Ayrışma, termal prosesler ve Bunların kombinasyonu ve diğerleri volgende Süreçleri. Karbondioksit CO: konumu üzerinde kimyasalların tezi çok anlamlı artış miktarları öncelikle oluşabilir 2 (havada yaklaşık% 20 oranında öldürücü konsantrasyonları), Karbon monoksit CO (küçük% 0.2 üzerinde havada öldürücü konsantrasyon), siyanür hidrojen veya siyanürler ( 300mg etrafında LD). Precised olacak. Ayrıca O adında üç örnek var diğer tehlikeli kimyasalların HIGHLY Binlerce oluşabilir. Onlar sadece oldukça Aksi takdirde doğal olarak tamamen zararsız şeklinde toprakta bulunan ne numaralandırılan süreçlerle Arise olabilir. At rastgele örneğin organofosfatların için adlandırılmış olabilir.

 

Iddia henüz deneysel olarak doğrulanmış değil, o kadar çağrıldı eğitimli tahmin Münhasıran ve tektir. Böyle bir şey var mı diye söylemek istiyorum herkes ortaya çıkmayan veya orada olmayacak, gelecekte herhangi bir desen yakınındaki bunu gerçekleştirmek için deneyebilir. Bu çok ciddi bir onaylama işlemi olduğundan, zehirlenme Temelde en alttaki üç numaralandırılmış kimyasallar (Onlar zaten listelenen diğer bazı sitelerde) detay birçok diğer belirtiler zamanla burada eklenecektir. Onları büyük çoğunluğu bile algıları, Sensations, duygular, izlenimler ve tatları veya tanık belgelenmiş desen alanlarında yılda ekin çemberleri ziyaretçilerinin Halüsinasyonlar çeşitli şekillerde tarif edilmiştir. Ağızda metalik tat - - siyanür zehirlenmesi için tipik örneğin, ama ayrıca diğer birçok derece tehlikeli Zehirler bir örnek olarak. H, C, N ayrıca, o yerde, Tamamen hiç şüphesiz, inkar edilemez mevcut olmadan, ve için - siyanür (HCN hidrojen siyanür durumunda) öncelikle, çünkü tüm bileşenleri üç Bu en tipik bir örnek olarak seçilmiştir yıldırım ve enerji deşarj herhangi Muhtemel Özellikle büyük sorunu ("bir doğal yeraltı otoklavda pişirmek") Onları birlikte bağlamak değildir. Bu nedenle bazı ekin çemberleri ziyaretçi siyanür zehirlenmesi sonra onlar hakkında biriyle Onların duygularını ve paylaşmak tarif edebilen insanlara, çok nadir bir grup altında ait olabilir. Hiç siyanür iyonları tarafından zehirlendi insanların büyük çoğunluğu, en fazla iki dakika, birkaç saniye daha hemen hemen hiç çok daha fazla zaman Onların duyguları hakkında biriyle paylaşmak başardık.

 

Kasım 2011 da eklendi

Ekin çemberleri ve Tanıklık bazı yerlere göre "toprak sniff" Bireyler, (gibi "bara klara hisse" (CZ) veya böyle bir şey Açıklandığı) Bazen oluşabilir. Bunlar muhtemelen benim dibine başlatılan bir kafes içinde bir kanarya gibi davranmaya çalışmayın Bireyler vardır. (Kırmızı Cüce, serisi 8 ep 4 -. Kassandra)

 

Karbon monoksit ve karbon dioksit formu bazı durumlarda olabilir toksik kimyasallar, özel bir alt grubu da ekin çemberleri Explorers yerinde ziyaret, yıldırım deşarjı sonra kaç gün boyunca kökenli. Orijinal binalar parçası, ağaçlar kök sistemleri, humus veya torf Mevduat kesilmiş - derin sürme altında yeraltı, çeşitli ahşap objeler mevcut olabilir. Bu öğelerin herhangi biri bile çok yüksek nem bir devlet, yıldırım geçişi ile ateşlenir ve nasıl yerden olursa olsun olmanın bu koşul olmadan kömür üretiminin kazık benzer gün (yanmak) numarası, yanık olabilir anlamlı tecelli ve Gözlem edildi. Bir şey muhtemelen sadece İletilen Enerji ve elektrik akımı gibi yeraltı harcanan Kesinlikle Ayrıca ısı hakkında bir sürü görüntülemek misiniz termal görüntüleyiciler, tarafından tespit edilebilir mi. Termal kameralar (termografi) ekin çemberleri bulundu alanlarda el olmamıştı, yani, araştırmacılar sevgili, gelecek yıllarda bunu denemek için çekinmeyin! Bu gözlem çok uygun bir yöntemdir, bu yüzden uzak çağrılır, böylece gözlemci sitede oluşabilecek tüm potansiyel tehlikeleri, verilen değil. Yoksul Kaşifler için bulmak ve Nispeten Ayrıntılı açıklama, nasıl kullanılacağı ve nispeten basit ve ucuz kamera (<100 $) ve bir termal kamera mümkün olduğunu (> 3000 $) en az bir fazla tespit edebilme sitede yerde olacak dolayı yeraltı Saklanan İletilen ve harcanmış elektrik akımına ısı kaynağı.

 

2011 sonbaharında Eklendi: ekin çemberleri üzerinde görünen anomaliler bazen Onları üzerinde hareket uçaklarda bile Belki Onların yakınında motorlu araç arızaları Açıklanan siteleri gibi. Başka yerlerde açıklandığı gibi, artık statik elektrik ve indüksiyon etkilenerek edilebilir elektronik cihazların bir dizi kullanarak Faaliyetleri motorları. Statik elektrik ayrıca Doğrudan ateşleme sisteminin çalışmasına engel olabilir. Yüksek verimlilik dielektrik (bazı taşlar) tarafından izole rastgele Saklı yeraltı doğal kondansatör biraz zaman sonra kuru yıldırım deşarjı olabilir Statik elektrik, birçok kilovat-saat (megajoules) temsil edebilir. Köprü ve istisnai birkaç milijoules, biraz daha, çok daha az çoğu zaman saklı olan ekipman konvansiyonel kapasitörler. Açıklanan sitelerinde içten yanmalı motorların arıza başka Olası nedeni Benzer cihazları gerektirecektir hava (Yüzde) İçinde bulunduğu Oksijen miktarı mevcut değil ihtiyaç vardır Yani, Gerçek olmalı ve sorunsuz operasyonlar olabilir. Ayrıca oksijen azalması Yüzde insan ve hayvan organizmalar gibi, o yer üzerinde çalışan diğer cihazların bozulmasına neden olabilir. Bu tür hataları ayrıca Genellikle Açıklanan edilir. Bu sitede birçok durumda olduğu gibi benzer şekilde, (sadece) Ağırlıklı (çok) eğitimli bir tahmin olduğunu.

 

Internet üzerinden ya da ekin çemberleri fenomen bir kitap, hatta biraz dikkat etmeye çalışın Neredeyse her grup ya da kişi, keşif yerine en az bir web sayfası veya bir kitabın bir bölümü "Açıklanamayan" fenomenler ayırıyor Kesinlikle istisnasız, kesinlikle tezlerin hepsi Görünüşte açıklamasız olaylarının öncesi keşif kısa süre Onların yeri yakınındaki çok yoğun elektrik deşarj eylem yoluyla Açıklaması ve son derece güçlü elektrostatik ve elektromanyetik darbe maruz edilebilir ise, Yıldırım Deşarj gibidir. Bkz Anomaliler .

 

Şimdi tamamen bir kenara bırakılacaktır görünümü Kaşifler 'kırpma anormallikler "açısından" Açıklanamayan fenomenler "ekin çemberleri bir başka bölüm. Örneğin, bükülmüş ve genişletilmiş düğümlerin durumunda bunu Zayıflamış ve zamanla bir kesinlikle normal bir tepkidir düzleştirilmiş nedenle Onlar gerçekten hiç bir anormallik değil, (hasarlı, Zayıflamış) (yerde yatan) bitkiler, bkz Düğümler .

 

 

Wed, deşarjlar - Hatta ışıklar muhtemelen statik elektrik ve yeraltı diğer enerji rezidüel etkileri Açıklaması edilmelidir Elmo ateş, kıvılcım. Organik maddeler ise yeraltı sunmak ayrıca bazı bataklık gazı, CO, H Benzer Arise olabilir 2 , O 3 , HIGHLY iyonize atomların ve moleküllerin olanlar bazı ayrıca. Gizemli ışıklar muhtemelen Gözlemcileri çok canlı bir hayal gücü neden vardır. Temelde Nispeten kolayca doğrulanabilir Gerçeği nedeniyle, Onları bu önemli yüzdesi "Bazı Etki Altında" Gerçekten olabilir. Sadece kısmen kendi hatam tarafından. Yeri hakkında diğer kuru kimyasal bileşikler (Eklenecek oluşabilir görmek Beyinleri zamanki gibi tamamen farklı "dişli" sıcaklık çalışabilir O,), merak etmeye gerek yok Onlar bu şeyler oldu görebiliyordum O, bazı durumlarda, bu nedenle orada at all.

 

Genellikle topu yıldırım etkisi, analogları çemberin olasılığı hakkında konular vardır - topu gerçekten kullanışlı görünüyor. Gerçeklik çok basit olması muhtemel görünüyor, sitede bir top yıldırım varlığı tüm muhtemelen gerekli değildir. Çok Büyük Olasılıkla, çok geleneksel sadece biriydi çalışırken sık sık insanlığın kör sokaklar Kullanılır "Genellikle daha fazla açıklanamayan başka açıklanamayan bu fenomen, tek açıklama." Uzaylılar muhtemelen hakkında uzun hikayeler anlatmak mümkün olacaktır.

 

Bazı için, sayfaları ve bu web sitesinde yüzlerce düzinelerce paragrafın Açıklandığı sadece çok ender koşulları, ekin çemberleri herhangi bir yıldırım tarafından oluşturulan edebilmek için muhtemelen bile. Nokta kaynağından tüm güçleri, ayrıca lineer dik olaydan kaynaklardan Onlar vuruldu için yüzeye dairesel dalgalar yaymaktır. Böyle bir yüzeyin en Genellikle faz sınırıdır. Sapları ulaşmak yükseklikte mısır tarlasının yüzeyi, faz arayüzü çok doğru yaklaşım olarak kabul edebilirsiniz. Rüzgar dalgaları ile yüzey yanı sıra su üzerindeki dalgalar (- rüzgar dalgaları youtube) üzerinde seyahat edebilirsiniz. Yanı sıra suda herhangi bir elementin etkisini bir dairesel dalgalar oluşturur ve çeşitli unsurları aynı zamanda veya onlarca aralıklarla, birbirlerinden küçük Mesafeler de, aynı yıldırım deşarj Çeşitli silahların etkisini dairesel dalgalar engel oluşturur yüzlerce milisaniye Onlar vurabilir Hangi, bu dairesel dalgalar müdahale kırpma yüzeyinde oluşturmak ve BÖYLECE birlikte ayrıca rezonansa ve etkileşimler yaratabilir başka bir sonraki deşarjlar, düzeltin. Orada Aralarındaki çok fazla temas noktalarıdır Ve Onlar çok daha güçlü bir araya sıkıştırılmaktadır çünkü elektrik sonraki deşarjlar, dik durma daha bin birkaç kat daha düşük dirence sahip eğimli ekin saplarının geçici oluşturulan yapılar tarafından öncelikle yapılır. Bunların daha sonraki boşaltma enerji miktarı çok daha büyük alacağı içinde bulunan bitkiler ile su üzerinde çevreler simülasyonu örneğin geçici bir yapı oluşturur. Hemen ilgili tüm mekanik dürtüleri, remisyon sonrası: Bunlar tamamen Their Own Onların orijinal konumuna esnekliği sayesinde geri. Onların yakın çevresinde santrallere karşı Onların Büyükşehir fazla hasar tarafından içeri BÖYLECE Onları oluşturulan "görüntü", gizli, tamamen görünmez. Onları yer alıyor büyüme Süreçler nedeniyle zamanla Onların hasar artırır, ve nihayet eğilip kadar sapları Sürekli zayıflatmak - edilir duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış). BÖYLECE aslında sadece gerçekten düzenli O görselleştirme, ama ayrıca herhangi bir düzensiz desen olur. Onunla veya yakında sorunu Microsoft gibi sitenin diğer sayfalarında, çok daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır Kronoloji ve alt.

 

2011 sonbaharında Eklendi:

Arpa belirli özellikleri nedeniyle bazen önce görünür bir desen olabilir Konaklama desen durumda (zarar, zayıflaması), ..., (photo) Sapları tüm yerde yatan değil Hangi Onlar hala oldukça dik duruyor. Desen çevresindeki bitkilere, kulak eğim ve ve karşılaştırma bir Tamamen farklı bir konuma üst yapraklar Özellikle nedeniyle, görünür. Bu aslında eşdeğer veya uzakta Solma bitkilerin bir şeklidir, ayrıca Konaklama (zarar, zayıflaması) uzaklıkta FACT Belli Bir ​​solma sadece şeklidir, zemin sadece sadece eğilme ve (solgunluk) bitkilerin önemli ölçüde hasar ve BÖYLECE Zayıflamış vardır. Benzer yalnız ayrıca üstteki yaprak davranmak olabilir (photo) Belki de diğer tahıllar. Kulak tanımlanan davranışı gerçekten arpa sadece bir uzmanlık alanıdır. Çok fazla ayrıntı sitede tekrar olacak Kronoloji ve diğerleri. Arpa Benzer davranış kanıtlanmış zaman bu, ekin çemberleri tek bir durum değildir, ancak, yaklaşık 30 yıl içinde ekin çemberleri, uzun tarihi boyunca, daha ziyade bir istisna sadece birkaç Benzer durumlar oldu. Arpa ia Able Özellikle Mayıs ve Haziran döneminde, muhtemelen çok benzer davranışlarla sık gösterilmesi ve. Belki Temelde hemen önce ve tam başlığı sonrası dönemde - Yaklaşık Mayıs ayı ortasına kadar bahar arpa. Yani bu konuda hiçbir şey ek gözlemler geleceği ve Anlamlı sayıda yapılan Olacak önler, ancak düzenli desenler sadece onları yürütmek için hiçbir Nees yoktur. Ayrıca olası, bu arpa desenler hemen sonra, çok geç çoğu durumda bulunurlar Konaklama (zayıflaması, zarar), ancak önceki Onları bulmak mümkün olacaktır. Ayrıca çoğu durumda sadece eğimli kulaklar döneminde gerçekten çok kısa bir deyişle, Olası, ve oldukça imkansız kayıt olun. Önemli ölçüde daha uzun süre örneğin, bazı diğer olası katkı nedeniyle, sadece oldukça benzersiz durumlarda Alır Su Yüzey Gerilimi Etkisi sapları uzun süre kadar kalmak için yardımcı olur.

 

Belki de daha fazla% 99 emin, desen o sapları sonra diğer her durumda olduğu gibi, aşağı yere eğmek, ancak daha sonra herhangi bir ekin çemberleri Explorers sitesinde fotoğraflarla ortaya hiç bahsetti. Neden söz: Onlar zaten varsa "hepsi bitti". Hatta araştırma fazla 30 yıl sonra, They Genellikle zaten Onlar fotoğraf çekmek için geldi aylar önce başladı ve aylar sonra için Devam Ediyor hikayesi izleyin O, Realize vermedi, hasada kadar ve sonra, yeni bir şey her zaman vardır fotoğraf, keşfetmek için yeni bir şey her zaman vardır, Gözlenebilir değişiklikler hemen hemen her gün yer almış. Hatta Haftalık bir fotoğraf yeterli olur. Belki, atıfta: ziyaret ve daha sonra şekil fotoğrafladı Bazı ziyaretçinin, bulunabilir.

 

Girdap halkası çok Genellikle sadece zemin üstünde veya havada geleneksel bir patlamadan sonra ortaya çıkar, kesinlikle her zaman nükleer sonra ve oldukça sık muhtemelen mekanik açıdan bakıldığında itibaren orada olup bitenlerin yana, yıldırım deşarjı sonra birkaç saniye için oluşturulabilir ederim. hemen yıldırım deşarjı etkisi noktasının üzerinde hareket ettirin ve bir elektrik yükü büyük miktarlarda ve belirli anlarında onu (kırpma) Aşağıda yapısı "kendisini print" olabilir içerir metre çapında, onlarca metre Çeşitli vorteks halkası sonra. Konsantrik ve eksantrik yakın, birkaç yüzük Orada yukarı hareket olabilir, Onların ücretleri ekleyebilir ve çıkarma olabilir. Onların şekiller bazı Karşılaştırılması Kimin parça ürünün yapısında bazı anlarda Gösterilme farklı yönlere, zemin üzerinde hareket, girdap halkaları oldukça karmaşık bir kümesi tarafından oluşturulan olacağını Onları bazı fikir önerebilir. Bunlar değişik açılardan bakıldığında eğimli olabilir.

 

Hala sadece çok göz önünde teorisyenleri olduğunu. Diğer bazı sitelerde Kesinlikle bu konuda yazılmış bir sürü olacaktır. Girdap halkası çok Sıklıkta hemen patlamalar sonra bazı Gözlem edilir. ((photo/) Yıldırım deşarj olur noktada, çok benzer Süreçler patlamaya devam vardır. Nitekim, Able vardır Gözlemcileri çok az Onların kendi ayakları (canlı) kullanarak kuru bir yerde bırakın. Bazı daha detaylı olacak burada .

 

sadece ingilizce okuyucular için:

Bu, bir gün bulutlu Şubat sabahı oldu ve başka ve kesinlikle hiçbir şey gibi gerçekten çok yakında sadece bir çözüm herhangi bir ipucu olmadan yirmi Devam Önümüzdeki bir çözüm 20. yüzyılın en büyük insanlığın gizemlerinden biri olabilir bu, Olası yüzyılın birinci. Programlar programlanmış edildi, belgeler konuldu, kayıtları Recorded edildi, filmler çekildi edildi ve fotoğraflar fotoğraflandı. Projeksiyon malzemeleri, bulaşma yolları aktive, projeksiyon cihazlarına eklenen alıcıları, alınan tüpler ısıtılmış verici. O Şubat 2008 12. oldu ... Devam edecek ...

 

Bölüm 1 sonu

 

 

          Bölüm 1         Bölüm 2        Bölüm 3        Bölüm 4        Bölüm 5

 

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z