Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-ayrıştırılmamış-metinler-5 . Makine çevirisi neden hataları affedin.
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Makine-translated metni

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

 

          Bölüm 1        Bölüm 2        Bölüm 3        Bölüm 4        Bölüm 5

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Bölüm 5

 

(Exterminator, deufoizer, desaucerizer,

varil üzerinde ilk çentik yine) iki olacak

 

(Büyük) akımlar (tabii geçmenin rezonans ve girişim etkileri, Onlar bulunabilir ise ne bir bitki alana yıldırım maruziyet (şimşek) tarafından oluşturulan orijinal kırpma daire site üzerinde bulunabilir En muhtemeldir alan düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) yerde kırpma):

 

  Ilk Jeomanyetik anomalileri - LIRM - pusulanın alışılmadık davranış

 

  Ikinci Statik elektrik kalıntıları - RSE - ölçülebilir

 

  Üçüncü Yeraltı biriken ısının kalıntıları - IR fotoğraf (ama bazı ekin çemberleri Kaşifler "IR" fotoğraf gibi Onların sitelerinde yere Açılan ne Dikkatli olun, olmaz hatta burada yayınlanan ipucu, herhangi tamamen ücretsiz, tamamen boş bir çizim veya fotoğraflar olduğunu taklit çalışıyorum sadece tükürmek. kullanılan ölçüm yöntemi bahseden yok, ölçüm aletleri ve sensörlerin hassasiyet, el Sensörler spektral özellikleri. Genellikle O Benzer çalışmalar bir çok ortak özelliği ayrıca tam bilimsel Dilettante olduğunu ne karşı Belirtilen kaynaklar, ÇOK Onlar sadece profesyonel, İhtisas bilimsel yöntemler ve prosedürler kullanmak, ancak onların kızılötesi görüntüler daha saatte herhangi bir grafik programı düzine bir oniki yıllık çocuk üreten bir klasik discolorated renkli fotoğraflar gibi görünmesi için bu, son bir Dilettante olarak hareket bu. Peki hatta oldukça sıradan infracamera yıldırım deşarjları ile alanında herhangi bir yerde toprağa kızılötesi değişiklikler (yani bir tahmin). yakalamak için gidecek daha sonra tek seçenek durumuna, bir ekin çemberleri gelmiştir bulundu alanlarda bundan daha merak Remains Zaten Benzer ölçümler yapılmış değil. S 2012, bir kırpma sezonu öncesi Maya Tehdit Karşılanan Olacak ve Taşlar eski Mayalar tahmin nasıl iş dışarı gidecek Remains.

 

  4. FeO.Fe ve Fe Parçacıklar 2 O 3 (? manyetik -. manyetik alanlara karşı duyarlı herhangi bir durumda Onlar katodik ve pirolitik azalma olabilir Arise) - hatta belki kırpma kulaklar, sapları ve yaprakları Etkisi bağlı kalarak toprakta bulunan geçici mıknatıslanma sapları (hatta çok yüksek direnci ile iletken) geçen akıma neden

 

5. Kırpma yapışık Genellikle Strictly singed Ölü sinekler, (uçar güneşlenme süpürüldü) desen Nispeten büyük mesafe bulunabilir, her durumda değil - muhtemelen yağmur öncesinde değildir ve böcekler saklambaç bir cıvata için yeterince hızlı değildi maviden

Sol fotoğrafı © Dr Uwe Engelmann, sağ © Janet Ossebaard     

 

Birçok ekin çemberleri (ama ayrıca birçok durumda düzleştirilmiş muhtemelen çift pozlama tarafından oluşturulan (hasar, Zayıflamış) kırpma) - İlk deşarj bitkiler sadece herhangi bir mekanik ve çok daha duyarlı Zayıflamış bitkiler "duyarlı katmanı" oluşturur "hazırlar" fiziksel uyaranlara ve kaydeder sonraki Onları bir kaç hafta veya ay sonra gerçekleşir Hangi henüz boşaltın.

 

2010 yılında bile tek bir yıldırım deşarjı meydana geldi (değil arpa Field, Benátecká Vrutice üzerinde büyüme mevsimi boyunca şiddetli rüzgar ve yağmur çok süpürüldü rağmen), hasat dönemine kadar harika fiziksel durumu dayanabilir.
Uzun bir zamandan beri metni an için, sadece çok ciddi olduğunu ve tekrar çevirerek Işıklı ve daha çılgın biri atlamak olacaktır. Genellikle çok Doğru Çoklu simetri, birkaç eksene göre (3-8 ve daha fazla), bir kaleydoskop çarpıcı biçimde benzer oluşturulan görüntüler. Onun kökeni henüz yeterince açık ve Bedensel açıklanabilir değildir. Belki de elektrik yükü, gerilim ve bu sitede yer alan akımlar, devasa sayesinde.

 

  celtic cross 2002           p x + p y + p bir yörünge
Geçici ancak devasa boyutları, "atomik ve moleküler yapıları ve kristal kafesler için analogları" olarak izah edilebilir bir şey yaratmak. Onları biri d ve f orbitallerinin durumunda ünlü Celtic Cross, vb doğar eksenine dik düzlemde üç p orbitallerinin Projeksiyon çok daha karmaşık yapılar oluşturulur Olacak. Bize Keltler da uzun zaman önce kuantum mekaniği, Schrödinger devam Hangi yöne beed bunu denedi mi?

 

Birisi, tahıl Olgunlaşma duymak bazen sadece alan olgunlaşmış buğday yaklaşık sınır kırpma, çavdar veya arpa, Olası kayıt Açıkçası sessiz ve çatlama gitmek istiyorsa. Haziran Temmuz bitir ve devam edin. Çok ilginç bir fenomen.

 

Daha çılgın biri: Crop Circles - Truth Quest For . [UFO] avi 19:50 / 01:54:23

O hatta eski çağlarda meydana Verebilir kabul rağmen ekin çemberleri Kaşifler ve belgeselin büyük çoğunluğu, onlar hakkında, onlar modern zamanların bir fenomen olduğunu söylüyor. Evet, var, ve Eski Uygarlıklar bazı olaylar ve görüntüleri Onların Projeksiyonlar (Stonehenge, Kelt Haçı ve diğer) olabilir. Hatta Eski Uygarlıklar (Onların tarımcıları) Bunlar yıldırım gelen bu Knew Bu imkansız değil, ama takma kayboldu korunmuş değildi nesilden nesile sözlü olarak o, ya bu deneyim bize söylemeyi unuttum. Birisi ona sapladı önce Belki Arşimet kum çizdim. Belki bir yerde kama şekilli yazısı ile yazılmış, ya da bazı resimlerde gösterilen, ama yine de tercüme ya Açıklaması olmamıştır edilir. Ekin çemberleri ve yıldırım gibi bir Tanrı'nın işi ve nedenle Belki bileateşlenen birinin ikinci nedenidir ve bu, nedense overemphasise için gerekli düşünün olarak kabul edilen herhangi bir diğer doğal güçler (ve yıkım) eğer nedeni bir ve aynı hem tüm bu bakış Onların açısından herkesin anlaması veya olmamalıdır sonra mı?

 

(Başka bir deli) Belki bu son yıllarda rakamlar Görünüm biraz daha AÇEP bakmak mümkün olacaktır. Muhtemelen, bir nedeni Mümkün - Buluntular istiyor ve çevrelerinde alanlarında aranan değildi gün içinde, yani 1970 yılından önce, hatta hiç bulunamadı kim. Bu bitki daha önce olduğu gibi 70. yıl alanları, ve ne Onlar bugün gibi görünüyordu olarak İngilizce fikir. Görme, belki de çok ayırt edilemeyecek kadar küçük bir şey hariç. Yani işleme tekniği ile ikinci önemli farklılık. 70. yıllarda ve halen görev başında Çiftçiler yaklaşık 30 cm arka lastikler, bazen servis pulluk dahi atı sadece 2 ton ve genişliği ağırlığında savaş sonrası boneshakers var. Bugün, yaklaşık 5 ton ağırlığında John Deeres, iki lastiğin genişliği ve aynı ağırlık ve onlara bağlı lastik makineleri (mibzer, gübre dağıtım) için de geçerli alanlar orada çalışıyor. Onlar, çok Büyük alan tramlines yaratacak o kadar güçlü ve paratonerler çalışacaktır. Daha paratoner - Daha yıldırımları. Daha yıldırımları - daha fazla daire. Benim çevreler yok etmeyin. Ama öyle olsa bile kadar Çiftçiler bunu söyleme.

 

Yeraltı bugünün manzara metro hatları ile geçmeli Doğrudan Sanayileşmiş - - önceki yıllarda bir başka önemli farklılık kırsal Sürekli sanayileşme olduğunu programları, birçok akarsu Genellikle alanları boyunca hendekler akmaz ama boru aşağıda Sifonları var. Tüm araçları Olası yan etkiler (anormal akıntı rezonans ve enterferans) meydana getirmek için, mevcut yeraltı alışılmadık yoğun iğfal katılabilir.

 

Yavaş yavaş 80 dünya üzerindeki şekiller, 90 yıl ve ötesinde sayısında gözlemlenen artış bu gerçekten budur Tamamen imkansız da istatistiksel olarak kanıtlanabilir Gerçek olabilir, ama olmayabilir. Sadece son yıllarda gözlemler sabit frekans, nispeten yüksek ergot olarak kabul edilebilir. Çiftçiler kendileri Onların tahıllar düzenli desenler rapor, ancak kamu sansasyonel asla. Sansasyonel kamu daima nüfusun ayık kısmı daha ağır olacağından, gözlem kaynağı azaltın olmayacaktır. Ama bazı yıllarda düzenli Gözlenen desen sayısını azaltmak için tamamen Amaç olacağımı volgende dışı değildir. Onların Bulunduğu seçilen bazı özellikleri, sayısız diğer koşullara ek olarak, güneş aktivitesi ve periyodiklik ile bağlantılı olabilir. Onları doğrudan kopyalamak son yıllarda geçirdiği Oluşum rakamlar bazı zirveleri ve sıklığı gerek yok. Hayır Artış değeri süresiz yapamam, ne Dünya'nın ne de tarlalarda bulunan desen sayısı ortalama sıcaklık. Düzenli şekiller ortalama sayısı, o yıl her yapı alanlarında bulunursa, bazen gerçekten düşmeye başlar kimseye eksik olmayacak ve gelecekte Sonunda biz biraz daha ısıtmak için memnuniyet duyarız. Sahte hokey sopası grafik kartlarının bir ev gibi çöker, ya da domino oluşan desen (Domino Etkisi) olarak büküm zaman. Tek istisna Onların Tamamen profesyonel ve bilimsel yayınların Çiftçiler bildiriliyor. Bunlar bu sitede başka bir yerde dikkat edilir. Orada vurgulandığı gibi, Çiftçiler Nispeten yaygın eşlenen bitki desenleri (daireler) oluşturma sorunu var, nedenini biliyorum sorunu anlamak ve herhangi bir gereksiz tanıtım vermek için gerekli düşünün değil.

 

Nancy Talbot (BLT; ekin çemberleri - Truth Quest For [UFO] avi. 19:32 "hakkında konuşma büyük elektrik yükü sonunda, çıkan tebeşir Yeraltına arasında oluşan gerilim, ve sis gibi algılarlar biraz hatalı " İngilizce yamaçlarda etrafında döner yaz (ya da belki de bahar aylarında).

 

Nancy Talbot (BLT ekibi, Crop Circles - Truth Quest For . [UFO] avi 01:03:00 ) - mikrodalga darbe, nem dokular kaçan buhar dönüşür - uzatır ve virajlı düğümleri. Böyle bir şey laboratuvarda taklit etmek mümkün olmayacak. Düğümlerin Uzatma ve bükme asla neden ve asla gerçekten geotropism (negatif), hemen sonra olguların başka bir şey asla Konaklama (zarar, zayıflaması) düğümleri bitkiler uzatılabilir veya gerçekten var olmayan için eğildi edildi, sadece çok yaygın bir hatadır Defalarca yarım alim tipik bir tarım olarak bilinen yamalı tarafından birçok ekin çemberleri Explorers, kim, ne yazık ki, pek çok kez. Tabii ki, hemen Onların eğilmiş ve uzatılmış düğümleri bulma sonra olan, keşfedilen desenleri olabilir, ama kırpma birkaç gün boyunca yalan olduğunu daha başka neden bir şey değildir, desen (Birkaç gün kuruluşundan sonra bulundu Konaklama (zarar , zayıflaması)). Kaşifler ekin çemberleri (suyun buharlaşması) Onlar tarif Yani, Süreçler ensur için gerekli olacak enerji miktarı hakkında kesinlikle hiçbir fikrim yok ve bu tutarlar bitkilerin canlılık sonuçlar doğuracağını ne güç.

 

Ekin çemberleri Explorers Yukarıdaki açıklamalarımızın sadece Onlar düzensiz, oldukça yaygın bulunan herhangi bir yerde ziyaret hiç üzgün AÇEP, onaylar `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) herhangi bir "bilinmeyen enerji" görüntülemek Onların açıdan ziyaret etmedi kırpma. Tam olarak aynı semptomlar ve anomaliler içinde biri ve onlar için açıklamak gerçekten zor Olur "patladı düğümleri" veya "ortadan kalkar boşluklar" olarak tanımlanan ne dahil tüm düğümleri, yukarıda bulurdum. Gibi başka bir sayfada Açıklaması, bu fenomenler Görünüşte Onları düzensiz kuruma bazı noktalarda, bu tür bütün olguların Tamamen biraz doğal büyüme değişikliklerin yavaş yavaş ve yavaş büyüyen, neden olan "ortadan kalkar" Would düğümleri içindeki gaz basıncı, neden hiçbir şekilde ve hücre ve dokuların ölüyor. Ama bu semboller, neredeyse tam bir kuruma ve ölüyor sonra bile başarıyla vasküler doku işlevini yerine getirmek durmayacak - düğüm boğum, yaprak (- Kolayca bitkinin herhangi bir yerinde kontrol edilebilir Hangi , deney + timelapse kümesi fotoğrafı gösterilmelidir )

 

Bu ekin çemberleri Kaşifler şimdiye kadar yapılmış ve gözlem benzer, ama genel kamuoyu önünde sadece onları gizlemiştir Yani, çok daha kötü olurdu, aynı zamanda mümkün olduğunu. Muhtemelen onları şüpheli değil iyi olurdu böyle bir şey için. Onların gözlemleri Düzenli oldukça geniş tarım lowbrows, sadece bir şey olası şüpheli ile, onları uygun olanı seçebilirsiniz rağmen. Belki sadece herhangi Benzer bulgular sadece art arda ve sürekli Onların kuralları Onaylandı sürekli Dönüşümlü istisnalar, saydığı dan.

 

Hepsi çok Aranan hoaxers ve Temel hatası - ayak circlers - daire-vericiler veya daire-vericiler, yani Bu nedenle, onlar bile alanında olmamıştı Yani FACT, gece boyunca (birkaç haricinde bir desen var yaratırken dursun çağrıldı beceriksiz - Onlar bile en az alanında taşımak için kesinlikle gerekli en önemli gerçekler, bir söz değil gerçeği ile ücretli TV kameraları önünde gösteriler oldu, ama gün), çok gerekli olduğunu budur alanında bile ıslak bir ipucu değildi, bir yağmurdan sonra, hatta yağmur sırasında dursun. En azından minimum deneyim bir alan yürürken ile kesinlikle herkes var herkes, bir kez daha, herkes, ve son bir kez, bilir o bile lastik çizme ve ıslak bir alanda yürürken su geçirmez uygun (hatta traktör parçalarını, giyinik Islak koşullarda alanın kötü yapılabilen parçalar), hafif el fenerleri, veya ay ışığı yanıp sönüyor ve tüm bu (!) hala Onların elinde bir şey taşımak çok altında gece boyunca o üstüne çıkan bu kaymasını zaman dengeyi telafi etmek için yeterince hızlı bu çok sınırlı yetenekleri itibaren, (yalnız ücretsiz izin) sadece tam salak gerçekleştirin ederim. Veya tez paragraflar yazar. Gözlem sırasında ve özellikle temel ilkeler yüzlerce kilometre tamamlanan alanlarda fotoğraf, ama asla geceleri (ve gerçekten sadece bir Blockheads ve aptallar için çalışmak). Ancak araştırmalar sona erdi ve hatta bir çift öküz tarafından orada tekrar onu asla, Edinilmiş fotoğraflar sadece 18.000 üzerinde sadece araştırma ilk üç yıl boyunca, yeterli olmuştur, 2011 yılı henüz tam Değerlendirilen değildir. GERÇEK VAR İSTİYORUM En Az Bazen herhangi bir sırayla alanları katıldı herkes, çok iyi hatırladım, ve kesinlikle bu konuda söz başarısız olmazdı. Olası hoaxers Olur Başka bir soru sormak - Nasıl Onlar (hatta bu ortamda desenler Görünüyor) Hasattan önce yetiştirilen kolza bir alan, birkaç hafta içinde hareket etmedi.

 

Herhangi bir şekilde, kuru ve malzeme taşıyarak, ölçer tarafından bile ölçer, kesinlikle imkansızdır. Oluşturur ve Olası bir biçerdöver sadece girmektir Impenetrable Thicket içine tamamen yetiştirilen kanola. 

O Onları ve büyük bir güç (m2 birkaç başına birkaç ton) çalışmış sanki tamamen LogicAll oluşturmak için herhangi bir insan girişimi kaçınılmaz o (o haklı, Başkanı'dır!) Tamamen başarısız misiniz Yani sonucuna vardı şimdiye kadar bu maddenin bir deseni gördü kim, Bitkiler bak kaç gün. Aslında, sadece onları kendi sadece ağırlığı ve hücre ve dokulara zarar orada çalışıyordu. Genç buğday, yulaf, arpa, mısır ise, ayrıca tecavüz herhangi bir mahsulün genç tribünlerde Kolayca deniz bitki örtüsü içinde, herhangi bir zorluklar olmadan dolaşmak için mümkün olan bir hatta tamamen büyümüş ise, hatta mısırda, biraz daha zor, olgunlaştı bir istisna dışında: yetiştirilen yağlı tohumlu herhangi bir hareketi kesinlikle tamamen ve tamamen imkansızdır.

 

Kırpma bile düzleştirilmiş hemen hasattan önce, çok uzun yıldırım deşarjları sonra bazen (hasarlı, Zayıflamış), muhtemelen yıldırım alanına isabet tüm vakaların% 90'ından fazlası. Tabii ki büyük paratonerler ve Onlar her yerde nereye düştüğünü ortaya çıktı kaç yanal ve sonraki deşarjlar orada deşarj yayılması, mevcut nasıl sahada ve çevresinde bağlıdır. Nesnellik altında atıfta: Bu devletin gerekli yıldırım deşarjı bulutun zaman Recorded sonra Onlar, Ayrıca durumlarda Gözlem edildi - zemin alanına herhangi meydana gelmedi düzleşme (zarar, zayıflaması) (Stratov 2009, 2010, kuzeydoğu Milovice 2010). Ama bu gözlemler tüm vakaların% 10'undan daha azı kaydadeğer.

 

Hasat değildi zaman kadar bildirilen vakaların biri, düzleştirilmiş tüm (Milovice kuzeydoğusundaki (hasarlı, Zayıflamış) bir şey,photo). Bu yıldırım gerçekten sadece büyük bir deşarj sırasında alanda bulunan yüzme havuzu, ve başka yerde, veya ölçüm konumu yanlışlıklar, aslında yakındaki bir ağaca sonunda misiniz ya da çalı (gözlenmeyen vurdu gerçeğine bağlı olabilir ). BÖYLECE o Beklenen Sonuçlar getirmez benzersiz değil bilimsel araştırma bir fenomen, sözde olumsuz gözlemler, olabilir. Zaten mahsul sona erdi addition yılında yıldırım deşarjı Olgunlaşma Süreçler göre anlamlı kurutulur. Dokular zaten dahası, zaten önemli ölçüde kısmi kuruma güçlenen olabilir Bunların Önemli zayıflaması, daha tecelli olurdu sipariş ölçüde Onların şeklini değiştirmek izin vermez kuru bir durum olur musun. (foto, datum) Tabii ki gerçekte, gelecekte herhangi bir zamanda deneysel Doğrulanabilir çok kolaydır.

 

Crop Circles - Truth Quest For [UFO] avi. 53:00 Bert Jannsen çok ilginç bir fikir ifade ve bir belirtilmedi rağmen Doğrudan Seslendirilmiş, neredeyse kafasına çivi vurdu diyebiliriz. İlk rakamlar birçok tramvay hatları yönünde yatıyor o bahseder - iyi, sadece bir erişim yolu açıklar. JL Not - Bu Onların açığa yardımcı olacağını, herhangi bir Gözlenebilir erişim yolları kaçının amacıyla, Genellikle Onlar daire vericiler birlikte gidiyor Bu Way fikirler Şüpheciler çeşitli yardımcı olur. Onları İletilen ve uzak olmayan Onları gelen elektrik akımı indüklenen Başarmalısın - Aslında, aynı yönde bir tek "büyük yaratıcısı" gitti.

 

(Gelen Citated ekin çemberleri - Truthh Quest For )

" Tüm ekin çemberleri bir büyük sahte, büyük bir aldatmaca vardır . " Bu nesnel olarak var olan bir olgu olsa da, ama insanlar yine de neden olduğunu belirlemek mümkün değildir. Nispeten İnsanlar çok desenler uzaylılar oluşturulan veya insanlar olsun hala sadece araştırma Düşünce Süreçleri (düşünme Yolları), sınırlıdır. O aslında insanların kendileri tarafından oluşturulan bir (basitleştirilmiş çeviri) var, arada bir şey düşünüyor, ama onlar hala nasıl Gerçekleştirmek için başarısız. O, Başkan haklı! Alanında Desenler gerçekten kendileri oluşturmak için insanlara yardım, ama tamamen habersiz ne kadar. Zaten onlar alanlarında şey büyümek o sadece sadece teşekkür, Temelde ürün. Mahsulün hiçbir alanlar olmasaydı, hiçbir ekin çemberleri orada olurdu, basit ve anlaşılır bir gerçektir. (Ama çim, herhangi bir diğer bitki örtüsü ve inorganik maddeler vardır)

 

Başka bir faktör yetiştirme sırasında önemlidir hem Nispeten iyi paratonerler gibi davranarak, tramlines geliştirilen, hem bunları doğrudan temel tarafından yürütülmektedir "elektrik enerjisi dağıtımı." İlk deşarj yakın olan ikincil deşarjlar bir alkolik gibi bira gibi aynı koku ÇEKEBİLİRİZ iyonize hava Ağır oluşturulan katmanlar, su buharı ve toz, temel ilkeler için. Sonra

 

Alanına yıldırım deşarj etkileri çekilen görsel yüz üzerinde, sık sık ürün çeyrek devir merkezinde sık sadece kadar ya da hatta daha sık arasında, Bunların volgende, temel ilkeler ve yer almaktadır. Tamamen Aynı durum uzak yerlerde ayrıca Onların çevresinde ekin çemberleri resimleri çok yüksek sayıda, az ve çevredeki tarlalarda Gözlem edilebilir. Ayrıca, BJ DOĞRU ilk bitki olan bu notlar `olacaktır ettiler , geri ayakta başlar akabinde örnek blt için karşı (hasarlı, Zayıflamış), ve. JL Not: Onlar ilk başta mısınız `olacaktır duyurusunda bitki köklerine doğru toksinler hareketli alt kısmı zayıflaması nedeniyle, (hasarlı, Zayıflamış).

 

Desen oluşumu klasik siyah ve beyaz gümüş halojenür malzeme hassas bir katmanda gizli görüntü oluşumuna çok benzer görünüyor aslında bu sorun ile ilgili bu sitede birçok yerde görünür, bu bütünün önde gelen fikirleri biridir araştırma.

 

İki ve bir yılda yarıdan araştırma başlangıcı, 14 Ağustos 2010'dan itibaren bir iki gün klasik fotoğraf ile başka analogları söz edilmiştir: gizli görüntü Saklanan altındaki bitkileri alanında "hassas" tabakasına olduğunu flaş şimşek aydınlatması ... (Flaş aydınlatma kullanımı, bir "doğal flaş lambası" Yayılan Enerji yalnızca Tutar 10 9 - 10 18 Yükseköğretim, fotoğraflama esnasında kullanılan daha)

 

UFO kulübü adında "Lightning Flash" ( flaş Çekçe, bağlantı ) ekin çemberleri ortaya çıkması ile ilişkili olayları çok ilgileniyor. Sadece çok garip gerçeği burada Kaydetti. Örneğin, ekin çemberleri ve konu ile ilgili bazı belgeler ve filmler neredeyse bir gelenek tarandı ve fırtına sırasında yıldırım çarptıktan vurdu mysteriosity bir sembolü olarak arka planda bazen budur ol gelmiştir. (photo - Yıldırım fırtına gösteren filmin bir Refakatçi resim)

 

Karşılaştırma için, sıradan yıldırım, kamera herkes ne olduğunu, deşarj sırasında yukarı 5 Joule enerji yayar, ama yerine bir çok smaller.These (onda Joule). Bir cep telefonu (yüksek parlaklık LED) çekerken "flaş" olarak adlandırılan enerji smaller.These 1000-10000 kez, ama bol yeterli Edinilmiş forografie kalitesi nedeniyle yayar o. 2500J - enerji ile Büyük stüdyo flaş birimlerinin 500 İşlet. Bir fırtına sırasında ortalama tek yıldırım için 10 enerji yayar 9 Onları birkaç Binlerce orada oluşturulan fırtına sırasında, J. Eşsiz bir ortalamanın üzerinde yıldırım 100 ila 10.000 kat daha fazla enerji hatta yayar. (Not: "kırpma alanının duyarlı katmanı" neredeyse Çeşitli onlarca yıldırım ışık yüzde ve hemen hemen tüm diğer çökerken, film veya kamera sensörünün usuall ve duyarlı tabaka, artık flaş birimi tarafından yayılan 000 Işık, 100/1 den yakala enerji ...)

 

Alanları düzleştirilmiş tüm dünyada fırtına yıldırım deşarjları etkisiyle (, hasarlı Zayıflamış) ve benzer hasarlı tahıllar ve diğer bitkisel ürünlerin Olacak bir 0,5-1.500.000 km Tahmini 2 Tamamen hasar ve teslim `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) alanlar

 

Fe2O3 - Başka bir yere not

 

Bir önemli derecede o Ya (Mağara) boş veya su (doğal su depoları) ile doldurulmuş, ya da su (akifer) ile dolu bir substrat ile dolu mekanik titreşimler ve yeraltı boşlukları rezonans ilgilendim bazı rakamlar, şekli elde edilebilir. Ekin çemberleri konusunda açıklar bir filmde kuru Gösterilme bir örnektir - ekin çemberleri Belki su, Doğrudan yapay rezervuar üzerinde belirdi.d

 

Bazı teorisyenlere göre - ekin çemberleri Hedgehogs çiftleşme oluşturmak, insan veya hayvanların Daha ekin çemberleri herhangi diğer formları çürütmeye çalışıyor Şüpheciler. Milovice (doğu, Zbožíčko doğru yolun ilk alan güney). Mayıs ayında, en iyi durumda (buğday), içinde, yeşil buğday alanında yıldırım Tespit O bile belirtileri sonra düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) alanları. Aynı Fırtına sırasında yakındaki arpa alan iki ek deşarjlar (yaklaşık 0,5 km uzakta) Recorded. O zaman daha fazla, tam olarak müdahale noktada, birkaç gün sonra "uyku aldatılan Dayatabileceğini" başladı. Buğday gibi intakt hala kalır. İkinci hafta - hiçbir şey. Üçüncü hafta - hiçbir şey. Bu buğday olmayacak basık at all (hasarlı, Zayıflamış) ... Buğday üzerindeki akıntı bir ot veya Breath-dişsiz yaşlı adam gibi değildi, o da 30.000 amper bitmişti. Yıldırım sırasında Buğday tam başlığı, tamamen yeşil, arpa tam başlı, zaten sararma başladı önce.

Sadece yaklaşık bir ay sonra atıfta ÇıkacakLAHEY buğday "şey" (iki resim yukarıda) başladı: başlangıç ​​sapları ilk önemli yavaşça yere bend zaman, Gözlem Benzer durumlarda çok farklı görünüyordu. Orada bir kuşkuyla küçük bir alanda oldukça düzensiz Çeşitli Gözlenebilir yerlerde, (2-3 metrekare), ama yine de iyice düzleştirilmiş çoğunlukla sadece eğilmiş, (hasarlı, Zayıflamış) ama kırık değil. Ek olarak, sanki bazı bağlayarak Onları yolları Arasındaki sonuçlandı ...

 

Kirpi? Bir süre sonra, her şey açıktır. Hani!

resmi tarihi: 27 6. 2010 (ayrıca önceki iki) resmi tarihi: birkaç metre uzaklıkta 23 7th 2010 

 

Yani, bu sonuçta, sadece gerçekten kirpi çiftleşen ... Alan, sonunda gerçekten edildi `olacaktır teslim taburcu olduktan sonra, Ölçülen yıldırım noktaya çok daha yakın çeşitli konumlarda (metrekare yüzlerce), at, hemen hasat öncesine kadar (hasarlı, Zayıflamış) fazla iki ay, ama sadece tam kurallarına göre Konaklama etkilenmiş bazı alanların tamamen asla yıldırım deşarjları, neden (zarar, zayıflaması) teslim `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) Elsewhere duyurusunda `olacaktır tamamen, çok hızlı bir şekilde (hasarlı, Zayıflamış) ama yavaş yavaş (düğümleri yoluyla) geri alma başlar. Alanları duyurusunda `olacaktır (Zayıf, hasarlı) "kirpi çiftleşme" nedeniyle bir ipucu bile yükselmeye asla , Onlar gerçekten Kırılan sapların önemli çoğunluğu orada görünme "overbended" vardır. Bazı oynayan D & D diğeri ile var mıydı? Onlar (hiç bir garip alanında ziyaret ettiyseniz) zaten orada başka bir şey yapmıyorduk. Üretim çevrelerinde ekin olarak Onların dilsiz, diyelim ki, canavarca aptal creephole Belki inanabiliyormusun Bu Bayan Bower ...

 

Yıldırım deşarjı ve Arasındaki Gerçekten çok uzun bir süre arasında , neredeyse 4 ay - (zarar, zayıflaması) bu yıl (2010) Ostra (kuzey Railyard buğday) sadece Gözlem. Arpa (Railyard güneyinde) olan `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) 1-2 hafta isabet sonra, ama yavaş yavaş hemen. Kadar% 1'in altında metrekarelik İlk başta sadece onlarca. Son olarak, tüm alanı alanının yaklaşık% 20 Tahmini. Sayfadaki fotoğraflar Kronoloji .

 

Geçerli Fe partiküllerinin ÇEKEBİLİRİZ olabilir geçerken nasıl bir girişimde bıçaklamak olun 2 O 3 veya Fe.

sonuçlar here

 

Genellikle hububat desenler vardır duyurusunda `olacaktır Genellikle etkileri aynı yerde volgende yıl kendini gösterecektir Bu ayrıca (çok keskin, kontrast ve Onların çevresinde etkilenen ve etkilenmeyen bitkiler arasında fark) çok anlamlı (hasarlı, Zayıflamış), ve. Düzensiz şekiller oluşturulması aksine ekin çemberleri oluşturarak bazı durumlarda muhtemelen orada gerçekten olağanüstü güçlü yıldırım sürüyor bazen olduğunu mümkündür. Belki bazı desenler çevresinde yeraltı su boruları yol açmadığını görmek ilginç olurdu. Kesinlikle oldukça sık Yeraltısuyu - mükemmel iletken. Entegral bir bitki üzerinde çalışır elektrik enerjisi, doz, o kısmı için çözülmesi gerektiğini bitkiler, kökler ve ne kadar yukarıda yer parçası alacaksınız bitki büyüme (bitki başına ortalama kısmı için olumsuz maddeler oluşturmak için toprakta yakalanır ). Alt tohumlama yoğunluk ile bitkilerin durumunda, tamamlayıcı bir doz enerji çok dengesiz bir şekilde dağılmış olabilir tahıllar, ikinci örnek opposit için olduğu gibi, oldukça çok daha sık Güvenilir öldürür kuru olması muhtemeldir. Bu gibi durumlarda tarım ürünlerinin çeşitli adamış monografisinde, örneğin, bilimsel literatür, tarım, oldukça yaygın olarak işlenir. Web sitesinde Temelde tarım bölümü 1.2 sayfada ve muhtemelen elektro-Fitopatoloji ile ilgili bazı sayfalarda, bir kaç örnek olacak

 

Mahsulün görüntüleme tabakası çok yüksek bir kontrast elde etmek Tahmini Bazı Olası Nedenler Muhtemelen özel, henüz varolmayan sayfa verilecektir Yüksek Kontrast Etkisi

 

Crop Circles - Truth Quest For [UFO] avi. 01:42:55 - " kesinlikle aptal . " M. Glickman bize açıklamak istiyor, o muhtemelen bize beed şey çalışıyor, ama hepsi çok dikkatli, yerine Onlar Onların UFO ile indi ve çıktım ve Them dedi devam yabancı Medeniyetler süreci (yabancılar), " işte buradayız, "gerçekten biraz aptalca. Elektrik ve manyetizma - O sadece insanlığın Girişimleri (tarım) ve Tamamen karasal güçlerin sonucudur Oradaki herhangi bir yabancı yabancı uygarlık OPERATE olmadıklarını ve bilmiyor.

 

01:43:40 Bizi okuyor (oldukça yaygındır ve görüşü yaygın, Çek Cumhuriyeti tuttuğu ve yaygın örneğin Bayan Pliskova için teşvik). Eğer bu doğru olsaydı, Kaçınılmaz Would uzaylılar bütün insanlar gerçekten çok aptal olduğu sonucuna ulaşmak var ... Boşver, onlar hakkında Same Thing (yabancılar) düşünüyorum ve Kesinlikle ayrıca gerçekten tek ve gerçek salak güç hatları üzerinde doğrudan karaya mümkün olacağını, çünkü tüm insanlık yok ... olabilir (Bkz Zuidland Birkaç paragraf aşağı)

 

Bunu çözmek için çalışır gibi çok benzer görüşe göre o, Onlar insanlığa karşı bir reaksiyon provoke etmek ve soruna yaklaşımını okumak istiyorsunuz bir deneydir: Hükümet ve bazen sınıfları politikacılar Muhtemelen, bu yönde bir şey açıklamak için Onların sürüş kolları - askeri kuvvetler - sıfır - - sıfır - Muhtemelen her seferinde aynı sonuçları sıfır ...

 

http://zajfyz.physics.muni.cz/index.php?web=dopad_kapky2009ky2009

http://zajfyz.physics.muni.cz/en/index.php?web=kapky

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/heartthrobs/ (1994)

Olası bu site Lucy 1994 yılından beri ekin çemberleri içine sağlık sorunları, belirli duygu ve ruhsal bozukluklar araştırma anket yapar, ve hatta yerel cerrah ile işbirliği içinde temel sebebi olurdu ne, bu ve Tatminkar bir açıklama Ulaşıldı etmemiştir O, bulmak hakkında söyledi. Bu nedenle hepsi orta kimyasallar tarafından zehirlendi Yani, bir şekilde onları içeri duyurmak için en iyi ve dost olacak, Onları bazıları gerçekten son derece tehlikeli Poissons, (Yüksek derecede toksik T +, Çok Tehlikeli maddeler, AET) Olur, Onları anlatmaya ne subletal dozu ve gelecekte herhangi bir yeni keşfedilen desen hızla bazı toksikoloji uzmanları davet unutmamak.

 

" Ben Nitelikli tıbbi yardıma ihtiyacım var. rica tez raporları denemek ve analiz etmeyi kabul etti, yerel bir doktor ile çalışıyor umuyoruz "herhangi bir sonuç için, yerel cerrah 16 yıl (1994-2010) için Ulaşıldı olmadığını, bu adil değil Optimum ...

 

Örneğin, ağızda metalik tat Sıkça Puanı hissi siyanür zehirlenmesi için oldukça tipiktir. Hidrojen siyanür (HCN), akıntı mevcut ve orada kilogram Miktarları akımlar kadar geçen malzemeler nedeniyle, yeraltı yaratabilir. Her şey var, H + K + N = HCN. Denklemi kimya yılında kurulan kurallara göre oluşturulur, ve daha pek çok matematiksel denklemi hatırlatıyor değildir. Görünüşe göre ne olursa olsun kaynak malzemeleri ve herhangi Beraberindeki Reaksiyonlar ve ara kompozisyon kimyasal kurallarına karşı oldukça oluşturulur ve. Sıcaklıklar, enerjileri, basınç, elektrik akımı, gerilim, iyonizasyon, ve bir şey olduğunu orada olacak ister misiniz gerçekten, orada meydana gelebilecek diğer her şeyi nedeniyle. Kuru formül ve hemen hemen herkes biraz daha adlandırdığı gibi kimyager haberdar ederim rağmen "kimyasal deli." Sadece biraz daha bilgilendirilmiş diğer bazı kimyager, hatta belki de doğrudan kimyasal atık olarak ifade denklemler derleme benzer şekilde tercih ederim. Ne yazık ki gerçekten oldukça ciddi bir mesele. Küçük bir yeraltı digester gerçekten böyle bir şey, ve yaklaşık Yukarıdaki denklem yemek ister misiniz ...

 

Bu arada, benzer çalışmalar kapalı bir alanda, elektrik deşarjları Yürütülen edildi, ve, kimyasallar çok basit orada mevcut (H 2 , CH 4 , NH 3 , su), Microsoft amino asitler gibi daha karmaşık kimyasallar kurdu. 1953 yılında Stanley Miller tarafından yürütülen deneyler

 

Iyon CN tarafından zehirlenmiş bir kişinin duygularını öğrenin (-) , siyanür veya hidrojen siyanür şeklinde olsun, gerçekten çok nadir bir tesadüf doğrusu merak olduğunu. Onların duygularını biriyle paylaşmak için, sadece Nadiren seçeneği iki dakikadan fazla zaman vardır. Şimdiye kadar muhtemelen siyanür zehirlenmesi sonrası duyguları paylaşmak başardık sadece kobay, muhtemelen sonsuza Lucy yavru olarak alana çeker kime Bunlar KALACAK ve Bunların hepsi bu konuda anket doldurun bakalım olacak. Tanıklık göre Onları en Onların kendi ayakları kullanarak alanını terk çünkü Neyse ki onlar, subletal doz elde edilir.

 

" Bu fiziksel tepkiler büyük ölçüde tatsız Oysa, duygusal etkileri çoğunlukla yararlıdır Bu ilginçtir. " - Hasar şey olduğunu hemen hemen her ilaç kullanıcı gibi.

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/heartthrobs/

bir `Durum` iken ziyaret ve biçimlendirilmesi, `` metalik tat, panik atak, bulanık görme özgü tür farkındalık.

parlaklıklarını

Fiziksel Halüsinasyonlar veya görsel manzaraları

"Girin ve fiziksel bariyer önlenmesi bendim ve ben iğrenç hissettim olamazdı"

"Bana iki katına zorunda görünmez bir duvara çarptı Göz oluşumu dış halka ulaşmak. Bu hemen vertigo ve baş dönmesi izlemiştir."

"Ölçme ve bu oluşum fotoğrafını iken, ben özellikle bir` Labirent `gibi görünüyor üst bölgesinde, mide bulantısı ve baş dönmesi hissi başladı. Ayrıldıktan sonra, duygu gitti."

"Ben oldukça tedirgin hissetmek başladı ve sonunda ayrılmak zorunda kaldı. Etkisi Yükseköğretim kısmında en yoğun oldu. Biz oluşumu pm yaklaşık 5 veya 6 Ben midem bulanıyor uyandım sonra o gece kadar iyi hissettim bıraktı. Ertesi gün ve "zayıf ve şaşkın hissettim

Gerçekten klostrofobik hissettim ve oldukça korkunçtu

Hala `hissi mide hafif bir` kelebekler vardı, ancak ben arabayı Ulaşıldı zaman kendimi iyi hissettim.

"Huzursuz panik, önseziyle değiştirerek, kötü Oldu neredeyse terörü ben oluşumu çekildiler, ben yaklaşık bir kırdı ki:. Bu panik hissi Avebury kompleksinin doğusunda Örümcek Ağı ziyaret ederken John Sayer tarafından bildirilen ayrıca oldu çalıştırmak ben buna karşı mücadele etmeye çalıştı ama duygu ezici Ben alanın dışına geldiğim zaman bir paranoya durumuna düşürülmektedir itiraf "... - Bir adam kısa vadeli açıklar, ama gerçekten etkisi altında Doğrudan kitabı sapmaları ilaçlar

 

" ağız içinde metalik tad Örneğin, tipik bir akut kurşun zehirlenmesi, fakat diğerleri ayrıca, siyanür içeren organik ve inorganik Zehirler, - "(!).

 

" Bulanık Vizyon "- birası herkes sonra bulanık görebilirsiniz, ve değilse, yine bir şişe romu ile nakavt edebilir. Sonra ne bir ortak bir tüketici ne dersiniz?

 

Lucy bu sayfada tanımlanan bir başka ilginç özelliği, biri oluşumunda Meslektaşım oyunlar kamera flaşı için işe yaramadı, o ... Muhtemelen aynı yerde sadece son zamanlarda HIS, diyelim ki, 10 çalıştı O Gerçekleşen 12 10 - 18 kat daha güçlü Meslektaşım ve O'nun yeteneklerini Olacak eğer mümkün olurdu gibi, hızlı oradan koştu ederim. Ama, bilindiği gibi, fotoğrafik flaş üniteleri hareket edebilen bacakları yok etmek ...

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/passage/les/passage/ (2004)

SAĞLIK KATEGORİSİNDEKİ. ORAL (metalik tat, diş ağrısı, sıradışı susuzluk)

Kranial (baş ağrısı) daches)

Oküler (görme bozukluğu, halüsinasyon)

DENETİM (Akustik) işitme sesler, müzik vb

GUT (bulantı, ishal, ani açlık vb.)

Sistemik (baş dönmesi, zayıf diz, bacak ağrısı vb.)

ZİHİNSEL (düşünce etkilenen, kısa süreli hafıza kaybı, panik duyguları, terör, kötülük, barış, sevgi ve ışık, dezoryantasyon ve Presence anlamda işler)

 

Lucy Sevgili! Kobay All That tanımlanan duygu Onlar desen Onların ziyareti sırasında nefes edildi Muhtemelen ölümcül toksik Maddelerin subletal zehirlenmesi Dozları ile narkotik ilaçların ve Zehirler yenmesi, (CO, HCN) ile ilgilidir. Başka sayfalarda çok daha fazla. Ishal takma s.it kimse gerçekten onları istediği. Delillerin yazılı Tanıklar Binlerce türetilebilir derece tehlikeli Poissons çok Muhtemel potansiyel varlığı ile toplu yerlerde katılıyor herhangi bir uyarı ve önleme olmadan Onlar muhtemelen gerçekten hak olması nedeniyle ...

 

Sayfada çok fazla Sağlık Sorunları

 

Zuidland, Zuid-Holland, NL. 2002 Burada sağ tarafta tüm paratoner ile birlikte güzel olduğunu. Olası Ayrıca bile örn. Diğer çekim bulmak Google Earth , bu durumda sadece bu aptal yabancılar yüksek gerilim telleri üzerine haklı indi Yani, oldukça güvenilir ikna etmek mümkün olduğunu. Daha onları Onların asses tekme? Bu sayfadaki dik Örneğin yalnızca fotoğraf için, kafa, görmek Mümkün Oradaki telleri - Aynı desen.  

 

YG hatlarının birçok desen ekin çemberleri yakınında bulunabilir ve eşit Genellikle hatta herhangi oldukça düzensiz yakınında düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) kırpma, özel bir sayfa var inşa edilmiştir. Herhangi YG hat tek ortak Paratoner daha yıldırım çekiyor - bu yakın iyonize parçacıkların sonsuz saymak cerated edilir. Bitki Alanları Yıldırım Çubuk (tanıtım fotoğrafı - Tayland 2011)

 

Kesinlikle Onlar vurur yıldırım içine rakamlar yakın çalışacak bu güç hatları, Onların görünen bir süre önce kaydoldum olsun, (değil İngilizce) elektrik dağıtım yapan şirketlerin bilgi edinmek için ilginç olurdu.

 

CEZ (Çek Güç İşleri - Çek Enerji Santralleri) - Biz bu sorunu ile anlaşma yok. Toplumumuzda yıldırımlar ve fenomenler olduğunu Eşlik O Kaydedilmiş bir bölümü, değildir. (2008, zamanla bu yönde bir şey değişmiş durumda, varsaymak için hiçbir sebep ile). Hatta Onlar diğer ayrıca yıldırım zararlardan Temelin santraller, Dukovany, karşı korunmuş olsun ve nasıl sormak için ilginç olurdu ... Yıldırım parafudr depolama bazı bozukluk olabilir? Onlar hiç Onları kullanır? Neden tamamen elektrik Rakiplere nasıl yapar, ilgilenmiyor ...

 

Dünya elektrik devlerinin büyük çoğunluğu sahibi ve yönetir, ya da en azından güçlü, gerçekten closelyly akademi ile birbirine Kapsamlı temel araştırma laboratuvarları, fırtına, yıldırım, fiziksel İlkeleri ve Bunların Sonuçları araştırma adanmış destekler. Yani biraz değil, küçük, ihmal edilebilir ÇEK CEZ içinde ..

 

ekin çemberleri - CBC News (28 Ocak 1989 Ann MacMillan) 10:17 / 14:23

"Bizim tanık, Ray Burns, Onlar kırpma bir daire nasıl oluştuğunu gördük iddia dünyadaki birkaç kişiden biri. O köpekler ile yürüyorduk bir fırtınadan sonra, bir akşam oldu."

JL not: daha ne istediğiniz? Fırtına Exposed daire olmuştu sırasında Yıldırım Deşarj nedeniyle bir daire şeklini hasar Ve Onlar sadece kendi sonuçlarını takip bitkiler. Ayrıca Exposed desenleri uzun zaman önce vardı O, dışlanmış değil - birkaç haftaya kadar, ve sadece Gözlem fırtına bitkiler için giriş nem Katkıda - up hektar başına birkaç yüz ton, bu yüzden orada OLUŞABİLİR Domino Etkisi Muhtemelen ikinci yıldırım deşarjı Katkıda, enerji, başka bir yerde tanımlanmıştır. Burada. teorisi çift výbojevýboje

"İlk olarak o çok geniş değil, 50-75 m uzunluğunda bir çizgi gördüm ve zaman birkaç saniye sonra ona baktım, etrafında bir çember oluşturacak şekilde başladı."

(JL Not: O Exposed bitkilerin Milyonlarca Yüzlerce gördüm - sadece kendi güçlerine (sürekli zayıflaması) fırtına tarafından Tedarik Artan nem, Onların ağırlık Overpowered andaki şans eseri, yıldırım, Doğal Afetler, Onların nedeniyle yerini alacak başladığımda zayıflaması. tam an kayıtlı Domino etkisi . Muhtemelen sadece zaman şans eseri bazı etrafında uçtuğunda Kelebek ...)

 

Ot bıçaklamak bir örnek sunulacaktır. Olası bakınız Bundan sonra, bir veya bitki yakın bir yerde çeşitli deşarjları (0.03 J yaklaşık enerji). Akımın büyük çoğunluğu sadece kendi yakın çevresinde bitki geçmez, başta kızılötesi radyasyon ve indüklenmiş akımlar var hareket. Sadece bir akıntı hemen altındaki bitki parçasını öldürülmesi tüm çıkış için yeterli olduğunu. Ama Gözlenebilir Sonuçlar birkaç gün sonra sadece olabilir. Ne kök zayıflaması ile, en uzun süre bir kaç saniye içinde, hemen yürürlüğe girecek. Sayfasında gösterilecektir deneyler hayal kırıklığına bıçaklamak, ilk girişimi - bir tesisin o örnekler defalarca tekrarlanabilir, diğer numuneler etkileyici sonuçlar ile aynı tekrarlamak için başarısız oldu. Bu hala bazen başarılı Bu imkansız değildir. Sadece papatyalar Tamamen Değişti bıçaklamak. Uzun bir zaman dilimi (dakika, saat, gün) boyunca, çok benzer pek çok diğer bitkiler davranır örneğin süt devedikeni (Sonchus asper) döner. Uzun muz yaşamak! Arpa ve muz geçecek Kim, sonsuza kadar bira dünyanın hükümdarı Oldu ... (Ayrıca viski, ya da başka herhangi bir malt bazlı içki)

 

addition yılında Dikenlikurt süt devedikeni (diğer ekmek-devedikeni türler), bir şey gösterir, ne kadar başka herhangi bir bitki ulaşmak için başarısız oldu. Burada fotoğraf olacak.

 

Part 5 sonu

 

 

          Bölüm 1        Bölüm 2        Bölüm 3        Bölüm 4        Bölüm 5

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z