Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-kronoloji-of-temel-konaklama . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Kronolojisi Konaklama
Mahsul Konaklama ardışık başarılı adımlar bir dizi takip Hangi sırasında, karmaşık bir süreçtir
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Site makine çevirisi

Zor Chinatown yolunuzu bulmak için yeterli zaman ben evren 'bilmek' isteyen kişiler tarafından hayretler değilim.  W.Allen
Biliyorum ama bir özgürlük ve o aklın özgürlüğüdür.   A.S.Exupery
Stupidity Tanrı, yanlış bir ayrıca hediye değil, ama bir değil bir zorunluluktur. Papa John Paul II

Ekin çemberleri , Bitki resimleri, kronolojisi Konaklama

PagPh
Çok ayrıntılı ilk keşif Haritacılar sonra onları neredeyse kesinlikle hiçbir takibi önem kazanır Yani önceki ekin çemberleri Gerçeği ile tüm araştırmaların en kötü hatalardan biri. (Yok denecek kadar istisnalar dışında)

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Ekin çemberleri: Kronolojisi Konaklama

 

Verildiği Temel özeti Konaklama (zarar, zayıflaması) kronoloji şimdi ayrıntılı yeterli akıl durulmuştur Evreleri Konaklama süreci - Kronoloji .

 

Yavaş yavaş Sci Fi sitesinde yayınlanan metnin bir kopyası vardır www.sarden.cz (Kronoloji üçüncü parçası oldu). Diğer parçalar için linkler burada .

 

Daha sonra yavaş yavaş buraya transfer oldum ve daha ayrıntılı sürecinin her aşaması ele alınacaktır Kronoloji, diğer alt sayfaları bağlantılar oluşturulur.

 

Tüm şekiller Onların yapısındaki vade ulaşmadan önce yeşil dönemde "Exposed" olarak mahsulün yapısı Görünüyor sonraları sahip olması çok muhtemeldir. Diğer bir deyişle, bitkisel büyüme sırasında. Yeşil hücre ve dokularda çok önemli elektrik geçişini sonra bozuk olabilir, ölü dokular Minimal yalnızca veya neredeyse hiç değil. Ek olarak, yeşil dokularda elektrik (sonraki bölümde EPP içinde Belirlenmeli bir fazla doz limiti) etkilenen zayıflatmak ve sürekli kaybolup, zayıflaması nedeniyle ve bir süre sonra bitkiler olabilir olacak düzleştirilmiş (hasarlı Zayıflamış). Sapları neredeyse kurudu Daha önce zayıflatmak zaman. Daha güçlendiriyor dokuların kuruma göre. Yeşil farklı tahıl ve farklı bitkiler, kış bitkileri, bahar bitkileri, mısır ve benzeri için olgunluk dönemidir. Ama bu kitap içine Çiftçiler veya akıllı bakmak sormak mümkün olduğunu. To be açılmış `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) Able gerçekten hemen hemen her kök / sap / bıçak türü bir bitki olan, örneğin gelincikler için.

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

Sayfa yapım aşamasındadır

Bazı kısmi bilgiler artık bazı özet sayfalarında, örneğin bulunabilir.  ekin çemberleri - anlayış Temelde şimdi en kapsamlı sayfası biridir. Başka oldukça kapsamlı bilgiler sayfasından bağlantıları bulunabilir Metinler . Yayımlanan bazı metinlere bağlantılar vardır. Ayrıca bazı henüz yayınlanmamış bazı önizleme sürümü yani. Diğer testler Yerleştirilmiş Unsorted vardır burada . Metinler elbette olması sürekli eklenecektir.

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

 

  

Aynen indüklenen ve (iyonize hava, korona deşarjı) elektrik akımları İletilen mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Bu sapları ve diğer bitki parçaları sayesinde elektromanyetik özellikler gösterebilir.

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Ben bile her şeyi mukadderdir iddia İnsanlar fark ve Onlar yol çapraz önce biz bunu değiştirmek için hiçbir şey yapamaz o, bak var. S.Hawking
Insan aptallığı gücünü asla küçümseme. R.A.Heinlein
Ben başarısız olmadım. Ben sadece işe yaramaz 10,000 Yolları buldum.   T.A.Edison
z