Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-kronoloji-timelapse . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Crop circles - Timelapse
Sürekli zaman atlamalı kamera oluşum keşfinden sonra ilginç bir fırsat sunuyor
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Site makine çevirisi

Bazı şeyleri izah edilemez Böyle bir şey düşünüyorum, ama pek çok kişi bunları açıklayan niyet görünüyor. Herkes onlar için bir cevabı var. Ruhlar aleminden uzaylılar veya şeyler Ya. H.Ramis
Her zaman bırakmak için çok erken. N.V.Peale
Much öğrenme anlayışı öğretmek değildir. Heraklit

Ekin çemberleri , Bitki Resimleri, Timelapse Yakalama

PagPh
Açıklanamayan gizemli kesin Açıklaması

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Giriş

Tüm ekin çemberleri Haritacılar oldukça yanlışlıkla inanıyor, bu desenleri bulma ve Onlar en önemli aşaması (kurulduğundan) kaybetmiş O keşfetme görünüm sonra. Sonra sadece belgelemek mümkün olduğunu ve mutlaka yapılması gereken daha fazla şey yoktur. Çok ilginç şeyler bir sürü sadece (- meraklı izleyicilerden kalabalıklar, alanında acele dışında) önümüzdeki günlerde ne olacak çünkü Ama bu, kesinlikle doğru değildir. Onu baştan prosesin tamamı Record mümkün değil, takip edecek, ne, tam tersi daha az ilginç değil. Ilerlemenin bazen ayrıca bir süre sonra, hasat dönemine kadar takip edilebilir.

 

Timelapse Kamera

Gelişmede

 

Ekin çemberleri Explorers Hataları

Diğer büyük hatalardan biri ekin çemberleri Explorers, dünyanın her yerinde ekin çemberleri oluşumu bile alanında önce, ne de sonra bir köprü 20-30, etrafında 5-10 olarak Tahmini dakika konuda, ve budur Onların Varsayım yapılan Zaten hiçbir şey olmuyor. 1500 kez uzun süre - aslında, sette olur İşte bütün hikayesi, kümülatif 1.000 kaplar. Birkaç ay. Konaklama gerçekten ve tamamen doğal olarak oluşur Hangi sırasında kırpma (Bu primer, köprü Gözlenebilir), ve (zarar, zayıflatma) sadece birkaç Bütün dönemlerde yüzde, ama iyi bir yüzde altına ayrıca usuall olduğunu. Bazen oluşabilir düzleşme (zarar, zayıflaması) kursak gerçekten zaten (hemen sonra) yıldırım deşarjı esnasında, ama onlar gerçekten çok istisnai durumlarda vardır. Muhtemelen zaten aynı Birkaç hafta önce kırpma alanını (bir yerde iki deşarjlar) içine tamamen farklı deşarj oldu orada Özellikle zaman. Ama benzersiz ve son derece güçlü deşarj olmuş olsa bile, her şey bir başka şekilde işlenmiş, ve hiçbir "Selef" ihtiyaç duyulabilir.

 

Hasarsız kırpma mekanik özellikleri

Gerçekten fark olmamasına rağmen, tamamen hasarsız sağlıklı bitki hatta en aşırı hava koşullarına (rüzgar), ve alan üzerinde yüzey alanların yakınında TNT yüzlerce kilogram patlamaya karşılık patlama dalgası, hemen sonrasında dayanabilir abartmak bir bölünmüş ikinci yüz km / saat Çeşitli. Patlama wavw önemli Kırpma an neredeyse yere kırmadan viraj olabilir, hemen Remisyon sonrası sapları hemen dik konuma geri koymak. Bitkiler kuru var ama elbette olağanüstü yoğun bir mekanik darbe orada ortaya çıkar ve tamamen mikroskopik, gözlenemeyen, ancak bu uzun süre boyunca başlar rağmen INITIALLY dokuların Deform (yönlü) parçaları, bazı hücreler, zarar verebilir Onların dokular "hatırladım" makroskobik boyutlarda büyür.

 

Mekanik hasar

  Görünür, oldukça hassas bir daire içinde, akıntı etkilerinden nispeten Doğru ve marjinal mesafeye kadar bitki üzerinde uzağa Yani hemen hemen tüm bu mesafeye doğru Nispeten akıntı şiddeti ile belirlenir edilebilir değildir ötesine mesafe. Amper binlerce yüzlerce onlarca Yani, aşırı durumlarda, bir milyona yakın olabilir. Deşarj 2 km bir ortalama mezi aralıklı noktaları oluştu. Bulut ve zemin arasında başlayan gerginlik birkaç milyar volt olabilir, mevcut (en enerjik parçası) bir saniyenin birkaç milyonda için yürütülen ve deşarj sırasında oldu oldu, Cennet ve Dünya Arasında yolu (Cennet Arasında şeyler vardır ve toprak) elektrik birkaç megawatt saat yayılan edildi. Ortalama bir veya ortalamanın üzerinde yıldırım son derece güçlü bir akıntı halinde hafifçe tanımlanan ilerleme ve daha fazla değer daha bin kat olabilir.

 

Alanın üst akıntı onlarca metre son birkaç metreden fazla Işınlanmış elektrik enerjisi kısmen bitkileri içine indüklenen (çarpma noktasından itibaren nispeten tam daire içinde) ve Onları hasar gördü. Atıfta Bu hasar,: hemen tamamen görsel gözlemlenemez taburcu olduktan sonra oldu ve birkaç saat bitki, kırık ve kırmak için mekanik dayanıklılık, esneklik, mukavemet, dayanım azaltma üzerinde hiçbir etkisi sonra. Ama yalnız bir kaç gün hafta yıl sonra, mikroskopik değişiklikler bile makroskobik fark büyümeye başlar ve değişikliklerin görsel ve mekanik Gözlenebilir bitkiler olacaktır.

 

Çiftçiler 10 mm (aşmaz enerjinin büyük çoğunluğu Cennet ve Dünya yüzeyi, en uç yıldırımları bile yıldırım genişliği 5 mm civarındadır kanal arasında ve deşarj yolu yayılan bu theirrselves şanslı saymak mümkün olabilir kaynağa farklılık, ayrıca bilgileri 10 ila 20 mm var,) Elsewhere Açıklaması. C Yaklaşık anda 30.000 derecelik bir sıcaklık ile Bu kanal plazma akımı şimşek geçerken, metre başına yaklaşık 1 ohm bir direnç gibi davranır. Zor bir yaklaşım olduğunu, ancak şu an için bu yeterli bir açıklamadır. Kanal direnç değeri çok daha düşük olsaydı, kere söylemek, akıntı hemen her enerji sadece deşarj dokunaklı sonra Olur yayılan (Return Stroke) Toprağa Alın ve Çiftçiler bunun yerine hasat ve kömür kuru tarla bitkilerinin önemli bir alan üzerinde kuru yerlerde Olur.

 

Uyarılmış enerji ek olarak adlandırılan atlama gerilimi bir eşdeğeri gibi, toprak boyunca bitkiler içine ayrıca yapılan bazı enerji olabilir. Sayesinde Temelde bir daire Görece Genellikle doğru bir kez daha, elektrik direnci ve yeraltı zemin tabakalarının farklılıklarına göre bitkilerin kök sistemleri bazı parçaları, etkilenebilir.

 

Başka bir faktör korona (korona boşalması) ile çarpma alnına deşarj noktasından biraz uzakta bitkilerin içine bir elektrik akımı Davranış olabileceğini söylüyorlar. Bu çevrelerReturn Strokea Bazı mesafeye örtbas gibi, bir iletken gibi bir izolasyon (- Corona Kılıf, Arama Motorları bkz kılıf) ile çevrilidir. Korona çapı sadece mevcut deşarj (pik), Yükseköğretim pik akımı, daha uzağa uzanır bağlıdır. Bir daire içinde elbette korona mesafe yarıçapı, çok doğru elektrik akımı ile bitkilerin temas yapar. Orada PT izleyici arasında yer almaktadır yıldırım deşarjları hasarlı bitki alanı ve daire oluşturmak mümkün olduğuna inanıyoruz değil artık "kuşkucu", bu er ya da geç ölmek, ya da sadece saat yönünde veya tersi yere eğmek?

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

 

   Aynen indüklenen ve (iyonize hava, korona deşarjı) elektrik akımları İletilen mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Bu sapları ve diğer bitki parçaları sayesinde elektromanyetik özellikler gösterebilir. BÖYLECE Onlar Mıknatıslanmış pusula iğnesi gibi hareket edebilir, ve elektromanyetik kuvvetler anlık göreli oranı, yön ve pasajlanmasını elektrik akımlarının faz farkına bağlı, bir saat yönünde veya tersi yönde yere Onları değiştiriyorsun. Geçici mekanik değişiklikler ve gerginlikler yönde yönlendirilmiş bazı ayrıca arada görünmez mekanik hasar oluşturabilir. Bu tür mikroskobik yönlü odaklı zararlardan DERECELİ hasarlı dokuların büyüyen sonra neden Able vardır DERECELİ bir yönde (Sağa veya sola) tüm sapların bükme yönlenik odaklı. Ortalama bir yıldırım deşarjları Manyetik alanlar Dünya'nın manyetik alanının daha en az on bin kat daha güçlüdür. İşin bir başka parçası bitkilerin yaprak ve sapları electroscopes yaprakları ve sapları gibi davran o kadar muazzam elektrostatik kuvvetler sayesinde tarafından yapılabilir. Çevrelerin Çapları yaklaşık yıldırım deşarjı elektromanyetik kuvvetlerin aralığını temsil eder. Yıldırım çarptı sonra bitki deseni bazen birkaç hafta, en az birkaç gün Oluşur: All That, atıfta ek olarak. Etkilenen bitki dokuları nedeniyle büyük atalet, çok yavaş zayıflatmak ve dolayısıyla çok bitkilerde değişiklikleri (yavaş-gidiş Çünkü iyisidir EPP , Kronoloji ). Bazen yöreden yer çok karmaşık etkileşimler ve rezonanslar sürebilir Çünkü, bazen çok karmaşık desen oluşturabilir. Tek bir yıldırım deşarjı binlerce kilometre yolculuk misiniz elektrikli lokomotif için enerji yayar. Ortalama (!) Deşarj. (Basitleştirilmiş bir açıklama)

 

İşte bütün insanlığın Şaşırmışlara yüzlerce, binlerce yıldır şaka Tabiat idi ki, şaşırtma, zekice - Bu büyük Doğal şaka biriydi.

 

Seslendirilmiş fikirleri ile Onları karşı, ayrıca Olası protesto katılıyorum, ama belki de gerçekten ya buna karşı hiç mümkün olduğunu tüm. Değil Mümkün Yani Jerry Cimrman en postülatı denir.

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Bilim hatası ve Hurafe dinin arındırmak olabilir. Din Şirk ve yanlış mutlaklar bilim arındırmak olabilir ..  Pope John Paul II
C.Chaplin:  Kahkaha olmadan bir gün boşa bir gün.  
Aptallık bu karmaşa bizi var ise, o zaman neden bizi dışarı çıkamıyorum? W.Rogers
z