Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-su-yüzey-gerilim-etkisi . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Su Yüzey Gerilimi
(Başlangıç ​​anlatma)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Makine-translated metni

Stupidity erken kalkar; olaylar sabah oluyor alışkın nedeni budur.  K.Kraus
Bir öğrenilen BlockHead bir BlockHead Büyüktür cahil biridir. B.Franklin
Şiddetle artık Executed iyi bir planı gelecek hafta Executed mükemmel bir plandan daha iyidir.  G.S.Patton

Ekin çemberleri , Bitki Resimleri, Su Yüzey Gerilimi

PagPh
Slogan: Zayıflamış kırpma sapları yere eğmek önce bile, kısmen O Onlar Incline Biraz onlara gerçeği Lütfen kaçının ve daha diğeri dokunmaya başlar. Onların yapısı biraz güçlendirecektir.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Giriş

Tesisin mevcut zayıflaması geçişi neden Hasar süre sonra o seviyede ulaşır ve bitki bir yana Incline başlar. Blade, parçası Özellikle düşük, bu dengeyi korumak veremem zaten çok zayıf ve yavaş yavaş yere eğmek başlar. Başka tarafından desteklenmeyen Yalnız kırpma sapı, Nispeten hızla yere uzandı ederim. Özellikle sonra ve sadece yeryüzünün üzerinde onun zaten Zayıflamış doku kendi ağırlığı (pek çok kez iktidarı manivela etkisi ile artış olduğunu) etkisi tutamayacak zemin, eğim bazı sınır açısını aşmak. Böyle bir bıçak daha sonra tamamen saniye çoğu onlarca at, saniyede yere aşağı eğmek olabilir.

 

Suyun yüzey gerilimi (yapışma) etkisi

birçok metrekare alan üzerine yıldırım deşarjı bitkilerin zayıflamasına sonra izledi birbiri ardına her döngü birinde diğer işlemler bir dizi biridir, etkisi sonuçta yere saplarını bükme yol açar. Onların sırası veya sayfa kronoloji daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır. Bu nesnelerin hemen yakınında (nem belirli bir yüzdesini içeren), veya onların doğrudan dokunaklı (yaprak, sap) Yansıyan olan van der Waals kuvvetleri, bir eylemdir.

 

Birbirine yaslanır bitkilerin Geçici yapısı

O anda, bireysel bitkiler Onların gövdeleri, yaprakları ve daha önce observably Daha sivri birbirleri ile dokunarak başlar. Bir süre için sadece bu basit AÇEP geçici yere daha devirme kısıtlamak. Bu durum o yansıtacak bir teepee etkisi olarak adlandırılabilir olabilir. Immediatelly ayrıca ölçülebilir bir güçle tutunmak için yaprakları ve sapları, onun etkisi sayesinde dokunmadan Nedenleri, ne su içeren olmadan olmaz mıydı suyun yüzey gerilimi büyük ölçüde görünen etkisi başlar. Bir milimetrenin birkaç onda yakın herhangi bir bitki nem yaşayan yaprak değeri (olarak su içeren herhangi bir diğer parçası gibi gibi)% 100 ulaşır ve hemen yakınında dokunmadan herhangi bir konuya Artan yapışma gösterir. Çiğ şeklinde veya yağmur Yükseköğretim su miktarları tekrarlanan oluşumu bile yaprakları ve sapları müteakip Onların önler Bu tamamen, kısmen birbirine yapışabilir kurutma takip damlaları Konaklama (zarar, zayıflaması). Bu nedenle düzenli ve birçok bitki desenleri keşfedilen asla. Bazı ekin çemberi görüntüleri On alanları parçası ve Benzeri devlet bulmak gerçekten mümkün olduğunu. Resim 9 Temmuz 2006, Tepesi Charlbury, Oxfordshire, fotoğraf Frank Laumen, www.visiblesigns.de, JL montaj

 

 

Yüzey gerilimi güç

Kuvvet santimetrekare başına bir miligram az eşdeğer ağırlığına ulaşır, ama orada bir başka Milyonlarca sapları ve yaprakları hektar başına onlarca dokunmadan, ve sadece bu bu ton Gerekli kuvvet eşdeğer kullanım onlarca Olacak Üstesinden edilir. İki nesne her bir yapının diğer temas eden noktada durumda, nem bitki içinde bulunan su gibi sadece yer alır, ancak çiy veya yağmur, damla gibi bir arada tutan, iki nesne Benzer güç anıldığı hususu birkaç bin kez kadardır Büyük. Bu GERÇEK basit bir deney ile gerçekleştirmek mümkündür. Genellikle su yüzey gerilimi neden adezyonu sonucu bitkiler ile çalıştırın ve Birbirimize sadık bir kuvvet, varlığı yanı yapışma artırmak için ne gibi, basit bir deneyde bulmak Mümkün olur nem artırılması.

 

Yapraklar gibi, sap ve kulakları kendilerini yakalama mikroskobik kancalarla ayrıca arpa kılçıklar olabilir, suyun yüzey gerilimi (van der Waals kuvvetleri) eylem her yapı Diğer sayesinde ekleyebilirsiniz.

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

 

  

Aynen indüklenen ve (iyonize hava, korona deşarjı) elektrik akımları İletilen mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Bu sapları ve diğer bitki parçaları sayesinde elektromanyetik özellikler gösterebilir.

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Aktör HIS avucunun içinde evreni yaratmak için Able olmalıdır. Laurence Olivier
Güzellik ve ahmaklık eski arkadaşlarıdır. B.Franklin
Bazı insanlar büyük göğüsler olan bir kadın aptal yapar düşünüyorum. Aslında, tam tersi: büyük göğüsler olan bir kadın erkeklerin aptal yapar. Rita Rudner
z