Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-için-tarımcıları . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Ziraatçılar sevgili!
Tüm Çiftçiler için birkaç ipucu, nasıl ekin çemberleri ile gelecekte başa, Onların Alanlar bulundu
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Daha arpa, malt, bira, bira, bira.

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Sadece iki şey, evren ve insanoğlunun ahmaklığı sonsuz, ve ben ilkinden emin değilim.           A.Einstein
Dünya artık kullanabilirsiniz, sizin elinizde. Phil Collins
Bir şey varsa, bir kamu görevlisi, kamu için bir şey yapmak için nefret eder.              Kin Hubbard

Crop Circles Görünüyor

İnsanlığın var yana

PagPh
Daha önce Times, Kesinlikle kadar bugün de. Insan ne de ekin ne, pek çok alanda olduğu gibi dünyada bile yoktu. Küçük ÖLÇÜDE antik çağda ortaya misiniz, bazı mesajları beed.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Tarımcıları için iyi haber (Profesör Farnsworth).

Sadece onlar için, ama şerifler, policemans ve herhangi bir diğer ilgili kişiler için ayrıca.

 

Çiftçiler, ziraatç ve diğer bitki uzmanları için en ilginç haber:

 

 

Uzakta tüm hayforks, pop-silahlar, Av tüfekleri, revolver, tay, bıçak ve diğer silahlar temizleyin, bunu herhangi bir çemberin vericiler cezalandırmak ya da kovmak gerekir asla.

 

Bu nedenle basit - Onlar (Crop-Circle-vericiler) hiç var.

 

İyi bira, bira, malt, viski, bira, arpa.

 

Desenler oluşturulur, sen yakalanmak asla Gerçekten bu biri, oldukça aksine. Gerçekten onu dışarıda tutmak için en iyi yanı sıra mümkündür. Onlar yıldırımları ayrıca önce birkaç hafta gerçekleşecek Verebilir Yani fırtınalar ve desenler ortaya vardı.

 

Gerçekten, hiç kimse (gerçek kişi) sizin alanlarında herhangi bir rakam yapmaya gelecek.

 

Ve O (O gerçek nedeni), kiliseye acele ve "zaman", orada onu karşılamak değil, Tanrı için çok teşekkürler verecektir eğer. Sizin alanlarda rakamlar yapma gerçek nedenleri yalnızca yıldırımları Fırtınalı havalarda olduğumuzu. Belki ayrıca ve maviden cıvata. Ne rüzgar bile yağmur. Bu sembollerden ikisi yaratma Nedenleri listelenen teslim `olacaktır kırpma alanları sadece çok hafif katıldı (hasarlı, Zayıflamış). Bu kök nedeni olmasaydı, yıldırım deşarjı, dünyada alanlarında orada olmaz `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) hemen hemen hiçbir şey. Sadece ateşli Benzer etkilere neden değil, çok daha kötü olabilir - kırpma tamamen yıkılmış sonra bu. Mahsul duyurusunda `olacaktır yıldırım deşarjı hala yeterli böylece hasat etmenin mümkün olduğunu çok Sıklıkta iyileşebilir sonra (hasarlı, Zayıflamış). Dünyadaki Tahmini (kesin olarak) yıllık alanlar ile karşılaştırıldığında, yalnızca hasarlı kırpma bir yüzdesi binde hakkında neden övgü `açılmış olacaktır yıldırım (hasarlı, Zayıflamış).

 

En ilginç (aynı zamanda inanılmaz) AÇEP biri fırtına ve şimşek hatta haftalar rakamlar gerçekten görünür Oldu önce sonra, çoğunlukla birçok gün çıktı olmasıdır. Bazen iki ay daha.

 

foto blesk, krávy

 

Herhangi bir kişi ile gerçek nedeni (örneğin daire-maker herhangi bir aptal) var Onların emanetler gelen temiz ve yerde yardım alanınızda Siyah bazı Erkekler (araba), bir eylem ihtiyacı olacağını gerçek tanıştıktan sonra. Senin hayvanların (ve Yıldırım) ile toplantı nedeni olarak, tesis çalışanları render bir yardıma ihtiyacım olacak. (foto)

 

Doug ve Dave? Ve bazı diğer "bildirimlerinde"? Ah, lanet.

 

Bu Bay kuraklık ve aptal, kötü çocuk ile Allzheimer ve Sayın Sarhoş ile Bağlaç ...

 

İyi bira, bira, malt, arpa, bira, viski.

 

Önce olgunlaşmış herhangi bir ekin çemberleri hasat etmeyin. Mutlak Gereksiz iş. Bu kırpma Oldu düzleştirilmiş diğerleri gibi (, hasarlı Zayıflamış) `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) dünyada kırpma, ama çok anormal şartlar sadece teşekkür, bir kez diğer durumlarda birçok Millions, simetrik bir figür haline gelmiştir.

 

Bu nedenle cıvata, bitkiler ve toprak yüzeyi arasında büyük mekanik ve elektromanyetik, ayrıca elektrostatik rezonanslar ve müdahaleler vardı. Çeşitli eşdeğer kıvılcım deşarj kısa bir dizi granüler malzeme daire yapma Basit bir model görmek mümkün olduğunu burada . Sadece çok tahmini bir çözüm, ancak çevrelerinde herhangi bir dikey basma yayar ve bu mekanik kuvvetler (bu patlama ve basınç dalgası edilir) açıklayabilme. Bu aynı elektromanyetik dalgalar için geçerlidir. Ama alanlarında mekanik hasar (çoğunlukla), daha çok elektrikli hasar var ol yok - hatta elektroliz, ısı, buhar ve gazların basıncı, göz kesinlikle görünmez sadece ilk microscopics değişikliklerde, bitkilerde klasik elektrikli indüksiyon tarafından yapılmış herşeyi, bitkilerin tahrip veya vefat durumunda.

 

Bu ekin bir kaç gün (düğümler kullanılarak) sonra ayağa kalkmaya çalışın ve çok durumda

 

başarıyla (hasat için yararlı) içine olacak. Olgun başka sevecek `olacaktır duyurusunda , (hasarlı, Zayıflamış) kırpma

 

sadece biraz geç.

 

Kuraklık zarar bitkilerde Oldu O, aynı zamanda olası Would fitoportolojik ikincil zararlar - böcekler, virüsler, bakteriler, küf, mantar. Özen, devam edin, kimyasallar bol kullanmaya gerek yoktur, tarım bitkilerinin ya da hasat arasında ağır hasarlı alanları altında pulluk. (Eğer kuru infos sizin İhtisas literatürde birçok kez nesne konur, biliyorum)

 

Bu kırpma Oldu `olacaktır duyurusunda diğerleri gibi (hasarlı, Zayıflamış) teslim `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) dünyada kırpma, ama çok anormal şartlar sadece teşekkür, bir kez milyonlarca, simetrik bir figür haline gelmiştir.

 

Bu kırpma (hasat için yararlı) bir kaç gün sonra kalmak için tepsi olacak ve çoğu durumda yapacağız. Olgun başka sevecek `olacaktır duyurusunda yalnızca birkaç gün sonra, (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Badly hasarlı veya tahıl bitkilerinin hasat için değil (eğer varsa), altında pulluk.

 

Gelecek yıl - iyi hasat.

 

İyi bira, arpa, malt, bira, bira, viski.

 

Olursa olsun, artık uzun süre, bu rakamlar herkes az ilgi. Özellikle sonra uyarı . Bundan sonra Belki mutlak hiçbir yeni ilgi.

 

Belki, daha iyi sizin için, bugün ziyaretçilerin herhangi bir yerde herhangi bir ekin çemberleri ziyaret korkuyor olacak.

 

Bunlar olacak bok korkuyor gelecekte her zaman That.

 

İlginiz için çok teşekkür ederim.

 

Sizin B & W Adam , şimdi de, deufoizer, desaucerizer ve dealienizer olarak çalışmaktadır.

 

James Blond

 

Ayrıca uzman Alien-Sıçanlar tasfiye.

 

 

 

Geçmişe Tipler

Sadece muayene veya fotoğraflandı, Gözlem seçili özellikler için yaklaşık değildi. Önceki yüzyıllarda Neredeyse kadar rogallists ve uçak sahipleri dün değildi. Yanı sıra kamera sahipleri gibi. 19. yüzyılın ortalarından yılında Daguerre cihazları dünyanın ilk birkaç sahiplerine ilçe yürüyorduk. Ama Onlar ekin çemberleri Than diğer pek çok şey ilgi vardı. Ama sonuçta yüksek bir olasılık ile, Recorded olsaydı Görece meydana boyama şeklinde kaydedilen ve bazı Eski Uygarlıklar kayıtları yanı sıra çizimler. Sadece bu AÇEP henüz kâşif olmamıştır. Eski Uygarlıklar kayıtları daha bugünün araştırmacılara açıldı. Yang sembolü, ya da bazı antik Maya rakamlar - antik kültürlerin Hatta bazı anahtar görüntüleri kuru ve Yin tahıl desenleri çizilmiş olabilir. O günlerde Tanrı'nın eseri olarak Tedavi elbette vardı, Ve Onlar düzgün tedavi edildi. Büyük paradoks olarak, hatta bazı ürün desenleri yıldırım deşarj sonra oluşur Bu Gerçekleşmesine ulaşabilir İmkansız Eski Uygarlıklar değildir gerçeğini dikkate Olası olduğunu. Daha fazla keşfetmek ve başa çıkmak için daha da geliştirmek, çünkü yıldırım deşarj, Tanrı'nın eseri olarak kabul edilen her tarafından oluşturulan böylece şekilleri hem de. Ama sonra hiçbir şekilde bu AÇEP gerek yoktu Onları Onların erişim çok benzer iki durumda olabilir ve herhangi Elaborate ihtiyacınız veya yazarın iki durumda tek ve aynı içeri onlara Çünkü biri iki, diğer ilgili Arise gerçeğini yazmamış - ve tanrı Zeus Şimşek Tanrısı Benzerleri ve Onlar gelecekte Onların tasvirleri ile ilgili olacak herkes Beklenen Benzer düşünceler. Bu nedenle en gelişmiş Eski Uygarlıklar durumunda en yüce tanrı veya tanrıların temsil ile birlikte kırpma, bulunan oldukça Doğru üreme desenler olabilir herhangi bir görüntü olacak çok olasıdır. Onlar desenleri yıldırım deşarjları veya oluşmuştur Anlaşıldı olsun. Hepsi bu iki yapının Tanrı'nın eseri olarak kabul ediyorsanız, hemen hemen aynı. Bu Onlar Onların Interconnections anlamadı bile bu, bugünün insanlığın düşünce çok daha iyi olduğunu söylemek bile mümkün. Tanrım, ekin çemberleri - - Tanrım, yıldırım insanlığın zahmetli türetilmesi gibi bugünün sıcaklığı - doğa, ekin çemberleri - uzaylılar çok daha basit Varsayım Yıldırım hala var. Bu arada, tüm sonra, bu yıldırımları gerçekten uzaylılar tarafından üretilen olması mümkün olurdu? Bu Florida Üniversitesi (ustaları Uman ve Rakov Profesörler sormak gerekli olurdu www.ufl.edu ), ancak böyle bir şey kabul etmek Will İkisi de, gerçekten zor. Herhangi bir yayın, tez Hangi Onlar Venüs veya Jüpiter üzerinde örneğin deşarjlar hakkında yazdı bile iki "guruları" Dünya Bilim yıldırım deşarjları, hatta herhangi bir söz, bir fıstık değil uzaylılar hakkında, yazılı idi.

 

 

Nasıl bugün ekin çemberleri ile başa çıkmak için

değil aşırı. Onlar herhangi bir yarı, akıllı demanslı ve senil daire-vericiler, ya da yabancılar (ayrıca yarı akıllı demanslı ve senil) tarafından imal edilmez. Kovuşturma veya cezalandırma hatta bu kimse için ona kızgın olmak değil Onların varlığı için. Herhangi bir düzenli desenler Mahsul edilir `olacaktır teslim zarar ve neden çok aynı nedenlerle (hasarlı, Zayıflamış) Konaklama (zayıflaması, zarar) mahsulün dünyanın her yerinde. Onlar düzenlilik herhangi bir işaret gelmedi bile, kırpma herhangi bir desen ile Karşılaşması ve kim herhangi karşılayan herkes düzleştirilmiş dünyanın her yerinde (hasarlı, Zayıflamış) kırpma, sadece Kendisi tam Orası tam olarak da değil o da tebrik edebilir zaman gerçekten beton kalıbı (Kaydedilmiş Exposed) orada kökenli oldu zaman. Düzenli rasgele simetrik veya düzensiz tamamlamaları halinde Kesinlikle hayır olsun.

 

Bu rağmen bütün herkes ekin tarlaları içine bazı desenler onun tarafından üretildi Bu koruyun devam edecek olursa, onu çürütmek için gerekli hiçbir şekilde. Hiçbir seçim ama sadece onu kırpma gerçekten aslında üretilen rakamlar kim de o biriyle alanında hiç karşılaşmamış, iyi şanslar diliyorum. Muhtemelen Enstitüsü (Madhouse), bireyin en iyi kuru bir yer olurdu, dünya çapında pek çok, ne ve nerede depolama Amaçlı ve düzgün donanımlı ile Benzer yapılar barındıran vardır.

 

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Sosyalizm başarısızlık bir felsefe, cehalet inanç ve kıskançlık gospel, onun doğal erdem sefaletin eşit paylaşımıdır. W.Churchill
Stupidity Genellikle deliriyorsunuz bir adam kurtarır. O.W.Holmes
Ben, sarhoş olmak, Bayan ama sabah ayık olacak ve hala çirkin olacak olabilir.   W.Churchill
z