Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daire-uyarı . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Çok Güçlü Uyarı!
(Crop Circle ve diğer Desen Düzenli ziyaretçiler oldukça bilmeden büyük bir tehlike Maruz edilir)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Makine-translated metni

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Biz uydular, gezegenler, güneşler, evren, evren nay bütün sistemleri, yasaları Tarafından Düzenlenen edilecek, ancak küçük böcek izin verebilirsiniz, biz özel düzenleme ile bir kerede oluşturulur istiyoruz.  Charles Darwin
Hiç hayal vardır Man kanatları yoktur.   M.Ali
Her insan ölür. Her adam gerçekten yaşıyor değil.   W.Wallace

Tehlikeli aşırı enerji hareket aşırı miktarda

PagPh
ekin çemberi ziyaretçi farkında olmadan toksinlerin Nispeten büyük miktarda, çoğu (karbon monoksit) CO olasılıkla, ayrıca diğer birçok derece tehlikeli Zehirler ve Hallüsinojenler Exposed edilmektedir. Tüm Kobay gibi davranıyor.

Zor expectable Consequences önce Güçlü uyarı

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Özellikle hamile kadınlar için, Unwell, geçersiz, isteksiz

Benzer durumlarda ya da insanlar: Herhangi bir ziyaret asla ekin çemberi !

 

Özellikle kullanan kişilerin Kalp için:

, asla asla asla asla asla herhangi bir ziyaret ekin çemberi !

(Muhtemelen sizin arka tarafında bir sırt çantası ve cenaze görevlileri bir defibrilatör ile)

 

 

Uzun veya sık sık ziyaret ettiğiniz: Özellikle genç insanlar için

ekin çemberi fenomeni kısırlığa neden olabilir!

 

Özellikle doğurgan kadınlar için (Between ... ve ...): döngünüzün Standart düzenlilik kötü ziyaret sayesinde zarar görmüş olabilir ekin çemberi  fenomeni!

 

Özellikle diğer öğretilemez ve riske insanlar için: ziyaret ettiğiniz ekin çemberi kötü sağlık ve microelecronics (belki çok daha fazla Daha Önemli sağlığınız için sizin mikroelektronik) zarar verebilir

 

Burada ortak bir nükleer enerji santrali (2000MW, Temelin, Çek) bir fotoğraf görmek için mümkün olduğu

 

Birkaç kilometre karelik bir alan, hem de herhangi bir diğer nükleer güç santrali, güçlü ya da zayıf, Büyük veya küçük kapakları

 

Faiz meselesi olarak: tam güç 2000MW (2x10 az 9 W) 2000 amper, tezler numaraları elektrik akımı bir milyon voltluk bir gerilimi de onun jeneratörler, iyi hatırlıyorum misiniz

 

Bir ekin çemberi içine herhangi bir ziyaretçi, bazen önce (belki birkaç saat) Milyonlarca Benzer elektrik santralleri çok çalışmış bir yerde, mevcut olduğunu. Sadece kısa bir süre için, saniyenin birkaç milyonda, ama yaptım.

 

Başlangıç ​​noktası azından o kare bir bölge çok smaller.These küsur metrekare (çalıştı ! sq da az sonra) santimetre, ve biraz daha sonra, garip metreküp fazla küpleme değil, ama çok değil (maksimum birkaç yüz Metrekare, çoğu kez daha az). Gerçekten yaptım.

 

Herkes daha hacimli hayvan varsa gerçekten "yakın mesafeden" olmuştur ve gerçekten "tam zamanında" Refakatçi resimleri hayvanlar gibi olmazdı.

 

Onların depolama ve nakliye sıkı kurallarından biri oluşturuldu için konum hakkında son derece tehlikeli Poissons olarak bilinen Toksikolojik pratikte çok tehlikeli kimyasalların Öngörülemeyen sayıda kadar yer olabilir, insanlık tarihinin şimdiye kadar ne gerçekleştirildi. Orası hakkında Onlar şehir dışında plaja gitti sanki, promenade gibi insanların yüzlerce binlerce her gün yürüyüş, herhangi bir sınırlama olmaksızın, tamamen ücretsiz. Onların kararı.

 

Apart birçoğu gaz halinde içeri O derece tehlikeli Poissons gelen, yeraltı statik elektrik miktarı (milyon Joules ve daha fazla) büyük, ve çok daha fazlası birikmiş ısı bulunabilir. Tezler değerlerin iki serbest radikaller, son derece heyecanlı atomlar ve moleküller, ozon ve bu incelenen yerlerin toksik karakterine daha Contribute potansiyeli, azaltılması ve oksitleyici çok yüksek olan diğer bileşiklerin daha fazla oluşumuna katkıda bulunabilir.

 

Bu, tabii ki gergin bir kişi aksine, (Gözlem) kaçınırken, örneğin kimyasal veya radyoaktif tam-alan, ve kuru ortamda hayvanlar için farklı olarak, bir çok lokal bir konudur. Onlar ayakları olsaydı Bitkiler ve kuru yerde Kesinlikle Ayrıca oldukça BÖYLECE, en azından "Tüketilen için" ölecek ya deneyin Sat için değil, kaçının istiyorum.

 

Özellikle Onları birlikte metal (demir) yeraltı boruları, elektrik önemli kısmı, tabii ki, bir süre yürütülen bazı "kalıntı manyetizma" (kalmıştır Daha detaylı bilgi burada olacak). Benzer şekilde, demir yetiştirilmesi makinelerin aşınma, dahil çeşitli demir parçaları ve araçları, hangi yüzyıllardır Çiftçiler Onların alanları Yetiştirmek için, ve o demir kaynaklanan - ferrik oksit (pas - Sönmüş biraz, ama yine de yeterince manyetik malzeme). Ama bu toprakta doğal demir içeriği (% 3) ile karşılaştırıldığında tüm miktarın sadece küçük. Tüm bileşikleri metalik demir geri dönüştürülen bir süre için katodik ve pirolitik azalma deşarj sayesinde sırasında olabilir.

 

Tek nedeni tüm değişiklikleri, kimyasallar ve anomaliler neden olduğunu Açıklanan Yıldırım Deşarj . Hatta ortalama bir akıntı halinde enerji milyar yaklaşık (10, çünkü enerji önemli bir bölümü (fazla% 99), zemin üzerinde yayılan rağmen 9 ) Joule yeraltı için sol bir çok hala vardır. Enerji Aktarılan daha güçlü deşarj durumunda bile orada 10 fazla olduğunu 12 Jul. Bazı çok nadir, çok güçlü yıldırım deşarjları olabilir 10'a kadar enerji saçarlar 14 , 10 hatta belki 15 J.

 

O Orası hala statik elektrik Kalan yüksek içerik sunmak olduğunu da mümkün. Bunu ölçmek mümkün. (picture)

 

Bu ölçüm bir girişimi sırasında herkes, aldım ve kaliper olan, gallaxies Arasındaki mesafeyi ölçmek için çalışıyor gibi hissediyorum misiniz ...

 

Orada bilimi, toprak biriken ısının miktarı ayrıca büyük (çok tehlikeli değil, ama?). Bunu ölçmek mümkün. Termal kamera, Thermovision, Termal Imagery, Termal Görüntüleme, Gece Görüş, Infrared Kamera Sistemleri.

 

Nedeniyle önceki ayrıca Kalan mevcut manyetik alan (pusula anomalileri, bu kadar tehlikeli değil, ama?) Orada gerçekten çok büyük bir elektromanyetik darbe.

Yıldırım İsteyerek (Kalıntı) Manyetizma - Bu darbe LIRM, LIM denir Lemp ve manyetizma denir

 

Gerçekler her anlayış, (ekin çemberi dahil) ötesinde en alttaki tüm yaratılan tek nedeni denir YILDIRIM

 

Ayrıca Yıldırım küçük Röntgen arasında ammount ve gama ışınları üreten beed ve onaylanmamış mesajları, plazma O şimşek nükleer füzyon (30 000KM yuvarlak) ayrıca Olası bazı tip (Hidrojen Arasında - Döteryum veya proton - bir proton artı bir nötron)

 

Olası bu kitap okumak:

Yıldırım: Fizik ve Etkileri , V.A. Rakov, M.A. Uman , Cambridge University Press, 2003 (2007), ISBN 0-521-58327-6

Yani çoğu "fenomenlerinden tüm anlayış ötesinde" mümkün bu kitapta bulabilirsiniz.

Örneğin Yıldırım Elektromanyetik Darbe (Lemp), fırtına statik elektrik için.

 

Yıldırım İsteyerek (Kalıntı) Manyetizma, LI (R) M ayrıca Olası o örneğin, GOOGLE kullanarak bulmak www.archaeophysics.com   (ve diğer birçok)

 

Herhangi rastlanmamıştır O Çok ilginç Bilgileri, fulgurite ekin çemberleri ya da yuvarlak. Atfen: nerede hiç kimse bir şey arıyorsanız, orada ayrıca hiç kimse bir şey bulabilirsiniz. Gerçeği ile kanıtlanabilir olsun, ekin çemberi oluşumu herhangi bir noktada gerçekleştirilen ve hatta minimal kazı çalışmaları ve fulgurites Elbette bugüne kadar bulunamamıştır Bu çok daha yeraltında. Aynı zamanda bir ya da bulunan ilginç gerçekten bir şey olabilir (ancak aşağıya derin sürme), bazı yerlerde, ekin çemberleri bulundu nerede, ya Onların hemen yakınında, sığ yeraltı gerçekten olacağını, açıkça belirtildiği diğer bazı sayfalarda olacak ( Arkeoloji ) ve tezlerden bazıları gerçekten kanıtlanabilir bugünkü şey bile yerleştirir. Yardımcı ağlar - bkz Kırp Hatları , veya bazı (muhtemelen metalik) Yeraltı nesneler gibi aynı sayfanın bir paragrafta sözü.

 

Tüm Hiç bir yerde bulunduktan sonra belki, söz sonra burada nesne alınacaktır fulgurites Benzer azından bir şey. (SiO 2 Sıcaklıklar birkaç bin derece çalışma belirtileri göstermeye Görünüyor küreler)

 

Olası, Bu başlangıç ​​noktasında bir Potansiyel farkı (pd) fazla beş volt Milyar (5x10 orada 9 belki beş yüz bin amper (5x10 daha yüksek V) ve pik akımları 5 A).

 

Bir standart, ortalama yıldırım taşındı enerji kısmı, 10 dan 9 10 10 J ve tam - loaded kamyon Bununla kilometre yüzlerce hareket ederim.

 

5 x 10 9 J 1400 kWh civarındadır ve yaklaşık askıya alınabilir. dizel yakıt 140 litre veya TNT 1 ton. Ortalama yıldırım pik akımı 000A 30'dur.

 

Çok nadiren yuvarlak dünya sadece bir değil, kamyon, ama yük-tren ve Yüzlerce kilometre değil yılda biraz zaman, ama birkaç kez Oldu misiniz derece yüksek, anormal akıntı, durumunda ...

 

Hakkında Zehirler bazı diğer sitelerin daha açıklayıcı bilgiye zaten, bulmak ve buraya kopyalayın. Aksine başlatın. Iyi dinlenme sıralama.

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Bir aktör bana geliyor ve HIS karakter görüşmek istediğinde: - 'Bu komut dosyası var.' - 'Ama benim rolüm nedir?' - 'Sizin maaş. ' A.Hitchcock
Mucizeler, Gerçek, doğanın yasaları çiğneyerek Etmeyin.       CSLewis
Adam imkansız inanabilir, ama adam imkansız inanamazsın.       Oscar Wilde
z