Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daire-arkeologlar . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Hava Arkeoloji
Arkeoloji - alt-ölçme kazı siteleri. Aerial yukarıda resimleri Arkeoloji-ölçme
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

 - Site makine tercüme

Uçak bizim için dünyanın gerçek yüzünü tanıttı. A.de Saint-Exupery
Bir iyi bir şey asla bitmez. Mick Jagger
Gerçek bilim adamı olmak gerekirse, yokluk üstlenmeye hazır olup, açlık ziyade seçeneği yıl herkes HIS iş almak gerekir onu hangi yöne Dictate. A.S.Gyorgyi

Arkeoloji, ayrıca Hava, karşı crop circles

PagPh
Slogan: Bu şekilde, bitki örtüsü Exposed fotoğraf klişesi bir kimyasal geliştirici Manner biraz görür: bu gizli resimlerini atar. (Flights into yesterday, L. Deuel, St. Martin's Press 1969, p.38)

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Arkeoloji, Hava Arkeoloji.

 

Hava Arkeoloji ve Arkeoloji insan biliş iki uç dalları bir araya getirmek vardır. Daha biliş, bir tür tanıma iki uç farklı fark söylüyorlar. Arkeoloji ölçüde, nesneleri yapan yeraltı yer ve hava arkeoloji yukarıdan izleme bunu ortaya çıkarmak için yardımcı olur. Kırpma işaretleri, snowmarks, soilmarks ve gölge işaretleri. Ayrıca nem işaretleri, rezistif işaretleri.

 

Oysa Arkeoloji kazılar yoluyla, "aşağıdan" insanlık tarihinin inceler Hava Arkeoloji yardımcı olur ve yukardan bakmak. Hava fotoğrafları üzerinde farklı zamanlarda farklı görsel anormallik tespit edilebilir, Onlar yeraltı arkeolojik eserler çeşitli bulunduğu, değerlendirmek ve.

 

Kırpma işaretleri.

Snowmarks.

Soilmarks.

Gölge işaretleri.  

Ayrıca Farklı Nem Marks. Bir süre sonra, olası arama motorları aracılığıyla bulmak kısaca açıklanacaktır.

Farklı direnç işaretleri.

 

Yeni araştırma:  

Spesifik bölüm formu Farklı Toprak Direnci Marks: bağımsız henüz havadan keşif tarafından değil algılanabilir olarak sınıflandırılır, onlar toprak direnci değerlerinin ölçümü ile, karasal, zemin keşif sırasında test edilmiş ve ölçülen edilmektedir. Havadan keşif olarak yalnızca klasik kırpma işaretleri (veya işaretleri diğer tip) eşliğinde bu doğrulanabilir olmalıdır. Atfen: yıldırım deşarj akımları Şefliği bile karasal keşif tarafından algılanabilir olmayanlar bile, Yansıyan ya hep ya neredeyse yok Aksi takdirde değil Olacak bir direnç belirtileri görselleştirmek olabilir. Rengini (büyüme ve Olgunlaşma azalan) değiştirerek ve daha sonra onlar (daha yoğun hasar durumunda) yere eğilmiş olabilir - kökleri, ya da sadece toprak sadece özelliklerini değiştirerek hasar çok büyük ölçüde görünür hale ya da hatta die (çok daha geniş bir hasar durumunda) (PIC). Düşük direnç yerlerde yoğunlaşmıştır Elektrik enerjisi tercih, biraz bitkiler zarar ve büyüme durgunluk neden, hatta onları öldürebilir. Yoksa sadece geçici (pH çözünen maddelerin konsantrasyonu değiştirmek), elektroliz yoluyla toprak özelliklerini değiştirmek ve bitkiler geçici nakli için benzer davran. Dolayısıyla yıldırım deşarjı Delivered hiçbir Enerji tüm Gösterilme ile değil yıl içinde olan karasal keşif (bir derinlik metre sondaj, iki veya daha fazla) tarafından çok zor findable olurdu hatta kuraklık direnci işaretleri, görünür hale Onlar bitki örtüsünden çok derin ve Kendi içinde olumlu veya olumsuz toprak özellikleri kendi kök sistemi Etkiliyor veya değiştirmek ne. 

 

Yıldırım İsteyerek kırpma işaretleri

(Hızlandırılmış ve elektrik Gösterilme düşürdüler Direnç Etkisi) Tip 1: Yıldırım saf elektrik kırpma işaretleri Induced, ve tarım ekimi karakter. (Çok daha sık, tüm olasılıkları daha sonra açıklanacaktır) (photosn) 

Tip 2: yeraltı yapısı karakter Yıldırım İsteyerek kırpma işaretleri. (photosn) 

 

(Muhtemelen söylemek Yani her duyurusunda `olacaktır kırpma (milyon daha sq km yıllık), ayrıca ekin çemberleri ve beraberindeki şekilleri (birkaç bin sq km yıllık) Yıldırım İndüklenmiş kırpma işaretleri, çoğunlukla Tip 1, daha az Tip 2 vardır (bozuk, Zayıflamış) 

 

Olası Yüzey ve Yeraltı LIC LIC olarak Als vadeli 

 

Bir yıldırım deşarj ve elektrik, BÖYLECE geçici (büyüme mevsiminin kalan dönemler için), diğer yıllarda hiç de görünme olmayabilir kırpma işaretleri, görünümünü neden olabilir olurdu Tedarik. Ortaya çıkan sonuç, bazı seçili özellikler Yani bağımlı, bu yeraltı İletilen ve yüzeyde ve alana İletilen yerden Edildiği yoluyla "güç kaynağı" yolları ne kadar yoğun olmasıdır. Elektrik toprak yüzeyinin içine olabilir ve yeraltı Çeşitli Yolları Delivered olabilir: 

 

1) A direkt bir yıldırımları bir ya da daha çok koldan alanına isabet veya bir sonraki Return Strokes (Herşey usuall bir saniye aşan değil, zaman içinde olur). Tek bir fırtına sırasında aynı Field dakika onlarca saniye aralıklarla Çeşitli Çeşitli Yıldırımlar giderdik edilir Nispeten eşsiz bir fırsat var. Atfen: sonra durumun tek, çarpma dallı yıldırım isabet sanki alanına çok benzer olduğunu. Bu durumda, yıldırım düşmesi Elektrik, tabii ki, yeraltı gider ancak bir çok farklı şekilde olabilir. Enerjinin bir kısmı yeraltı tramvay hatları ve Onların yakın çevresi ile ilgili tercih yüzeyi üzerinde dağıtılmış aktarma'yı önce tamamlandı olabilir. Biraz daha yüksek iletkenliği siteleri (alanın kenarında "dişleri") iki kez ekim makinesi ile kabul edilmiştir O ayrıca gösterebilir. Traktör parçaları ve Bunların hemen yakınında yer (kadar onlarca cm kadar) (fotoğraf) sahipken Kesinlikle Çeşitli Times alanın geri kalanı karşı Yüksek iletkenlik, ekim makinesi tarafından oluşturulan tanımlanan yerlerin yüzde onlarca Artan iletkenlik gösterebilir. Yeraltı dağıtım sırasında enerji geçebilir ve daha fazla mahsul zarar değişik derecelerde gösterebilir hem yüzeyin hemen altında veya yeraltı fazla iletken yapılara ve tüm tezler iletken yapıların çeşitli etkilenerek edilebilir. Bazı yerlerde toprak yüzeyine deşarj aşırı enerji yayılabilir olur direncinin nispeten bağımsız ayrıca kanalları, site veya dielektrik dökümü benzeyecektir Süreçler mevcut malzemelerin iyonizasyon oluşturur geçici rastgele yolları. (Fotoğraf, fotoğraf, fotoğraf) 

 

2) örneğinde olduğu gibi elektrik iletebilirsiniz yere eşit yeraltı salınır ve daha iletken yapılar etkilenerek edilmesi hangi gelen alan (çoğunlukla alan enerji hatları, ağaç, çalı), bulunan doğal veya suni paratoner, içine Hit ilk Ifade eden bitkiler için zarar çok yetiştirme kaynaklanan düşük dirençli yüzey yapıları tarafından etkilenen bu durumda olmayabilir. Tabii ki, etkilenen gelen bazı enerji noktası 1 adlandırılmış yapılarda tercih, alanın yüzeyinde paratoner yaymak değil, doğrudan müdahale aynı Seçilen özellikleri olabilir. (photo, Fotoğraf, Fotoğraf)  

 

Not: Tam bir veya daha fazla şubeleri tarafından alanda paratoner herhangi isabet Yıldırım, oldukça nadir olgular arasında bu kadar aslında noktaları 1 ve ikinci bir arada müdahale ve paratoner yüzey alanına paralel gerçekleşmesi çok daha Olasılıkla olacak Alanında herhangi bir benzersiz paratoner, yıldırım bunların ÇEKEBİLİRİZ olsa da bağlanması Lideri-Hareketli yukarı Lideri (bakınız) denilen ve arabağlantı başvurduğunuzda olur bazen ayrıca, pick up Kademeli Lideri Pozitif Çıtası yakın olduğunda olabilir - Eklenti sonra sadece takip Süreci,Return StrokeHangi bütün akıntı enerjisinin yaklaşık% 99 iletir, ve aslında bu mümkün (daha sonraları duymak, daha sonra daha iyi) olduğunu. An Arasındaki Pozitif Çıtası ortaya, o arabağlantı sonra oluşur ve sonrasına kadar bu durumda ÇünküReturn StrokeÇünkü, ve çok dinamik eylemler (Genellikle kuvvetli rüzgar) meydana noktasının hemen yakınında hiç isabet olmayabilir Return Strokegeri nerede ortaya çıkarmıştır bağlanması Liderine. En Genellikle PS Çeşitli, ama sadece biri ile bağlantılı veya yok hemen yakınında Kademeli Lideri yükselir yaklaşırken tüm araçlar. Bir fenomen Bitmemiş Hareketli yukarı-Lider denir, ama kesinlikle bu böceklerin bazıları öldürebilir Çünkü oluşuyor. (pic) Sitede gerilim mevcut) daha bir milyon volt / metre 

 

Yapıya yıldırım deşarj Hit, hangi Doğrudan kırpma alanında değil mi, ama hemen bitişik (ağaç, çalı, yol, sınır). Oradan elektrik kısmen yeraltı, hem yüzey üzerinde yürütülen edilmiştir. Aslında, sadece önemli ölçüde daha az yoğunluk ile, paragraf 1 ve 2 'de açıklanan olur, meydana gelebilir. Çoğu zaman, bu durumda, alan ve ön kenarına göre, en fazla etkilenen reachable, ve onun hemen yakınında. Çok sık zarar kırpma orada sadece ve başka hiçbir yerde olduğunu. Alan kenarında tramline Açıkça köprü rutted ve bu nedenle düşük bir dirence sahiptir. 

 

(4) nadir durumlarda, alan veya yakın çevresinin hiç etkilenmez, ama bitişik bir alanda vurdu Bu enerjinin çok küçük bir kısmı budur içine orada Tedarik ve etkilenmez bu değil bir yeraltı metal boru tarafından Delivered komşu . (Foto) 

 

Farklı bir yerde (biyoloji, fizyoloji, tarım): Transplantasyon kuru bir sürede bile bitkiler, Bunlar tamamen hasarsız bitkiler Amaç olduğunda tamamen iyi şartlar taşındı bazı zaman ve olumsuz etkisi için bir etkisi vardır. Hydroponically yetiştirilen bitkiler (yani kök sisteminin kaybı yoktur) aniden yüzde birkaç on besin konsantrasyonları artmış olup, Onlar önce "ılımlı daha fazla gibi bir süre için muhafaza edildi 160% ya da orijinal değerin% 200, az söylemek Malnütrisyon "ve besinlerin hafif eksikliği, optimal değeri sadece yarısı demek. Uyum sabit pH besin Konsantrasyonlarında artış bir süre (usuall Birkaç gün) için büyüme ve canlılık derhal kurtarma cevap gelse Biraz kalmamak. Besin çözeltisi ve bozulma ve bazı hücrelere zarar verebilir tesisi, hücreler arası ve hücre dışı sıvılar arasında ozmotik basınç mahmuzu değişikliği yansıtacaktır. Bir süre için, hatta su besin çözeltisi ile hücre içine iyice ballanced ozmotik basınca kadar bitki, her zaman olduğu gibi tamamen zıt bir yönde sıcaklığı, dışarı akar. 

 

Çapraz yerde şu ibare hamle: düşük direnci ile sitelerde yüksek akım yoğunluğu yeterince yerüstü bitki parçaları canlılık Yansıyan edilebilir hemen yakınında, bitkilerin kök sistemi çok fark hasara yol açabilir. 3 m, bazen üzerinde 4 metre (mısır Monografi, Ing Jaroslav Hruska ark, SZN, UVTIZ 1962.) -. Örneğin, mısır kök sistemi 1.5 derinliğe kadar nüfuz  

 

Yıldırım enerjisinin yeraltı boru hatları (bir metre veya daha derin metro hakkında hiçbir-don derinliği, yani) geçer yerlerde Genellikle bu boru hattı boyunca çok iyi ürün bitkilerinin all-out ölümdür. Çevredeki bitki örtüsünün akan elektriğin herhangi bir belirti göstermez. 

 

Açıklanan havacılık arkeologların tarihinde yıllardır bitki büyüme manzaralar hatta diğer kırpma işaretleri herhangi bir işaret, (kar, gölge, toprak, nem) gelmedi durumlarda bir sayıdır. Aniden bazı kırpma işaretleri şaşırtıcı bir yıl içinde Orası çıktı. En Circumstance Genellikle bu kuraklığın etkilerini (bkz.) bağlandı. Atfen: bu tezlerin bazı olgularda bazen hiç bir şey göstermek değil bu görselleştirme yakındaki bir yıldırım direnci ve belirtilerin müdahalesi tarafından etkinleştirilmiş olması mümkün, elektrik ve müdahalesi olmadan diğer yıllarda tamamen görünmez oldu. 

 

Arkeolojik muhakeme

Neden ekin çemberleri böylece prehistorik yerleşimlerin yakınında Genellikle appearring edilir?

1) Olası (biri olarak mümkün, belki de daha az önemli prehistorik sakinleri hayatta kalmak için suya ihtiyaç Yani mantık bir açıklama sunmak için biraz daha iyi) devam edecektir. Nehir kuşkusuz nedeniyle yıllık sel Onları dışarı çıkarılan vermedi bu yana, muhtemelen daha fazla yerde olabilir bir bahar, yakın yerleşmek için en iyi olduğuna karar verdi bu yüzden. Jeolojik fay yerine yay Sık varlığı. Topraktaki nem Daimi varlığı büyüklük birkaç emir tarafından elektriksel iletkenliği artırır, daha sonra kesinlikle kuru ve çok daha iyi bir yer yıldırım çeken ve zeminde bu durum gün sunmak için devam edebilir. Ederken sevgili biraz bir mesafe içine corralled autochthons, ama değil çok uzakta yıldırım Etkileri. Bahar suyun varlığı şüphesiz hayvanların her türlü için bir cazibe haline geldiğini söylemeyi ve bol huntingground olarak hizmet Onları yerleştirmek için değil. Bu Bazen fırtınanın ardından bahar yakınındaki kısmen pişmiş hayvanların bazı parçaları bulduk olması da mümkündür. Eski zamanlarda kuraklık ve bugün yüksek levellike de çok görgü ve sosyal gümrük olmuştur gerçeği nedeniyle, mağara geri fırtına öncesi yeterli zaman kaçmadı Onların Kendi kabilesi Bazen bazı üye, Tüketilen İşte Muhtemel ayrıca olduğunu . Bon Appetit! 

 

Demir Çağı, bronz, pirinç, kurşun, çelik (Fe, Cu, Sn, Pb) - 2) Ayrıca, fizik tabanlı çok akıl Yerleşmeleri eski sakinleri farklı metaller ile çalıştığı gerçeğini Endişeler. Onlar Onları sonra Eritme çalışır vardı ve şimdi tarıma uygun topraklar altında gerilir cüruf, bu sayı sayılamayan ton civarında kaldı. Hatta bu metal nesnelerin bazı kalmıştır. Cüruf BÖYLECE çok dik iletim yardımcı, hatta daha fazla büyüklükte altı emir daha Onların direncini azaltmak Anlamlı (ve bazen onlarca) saf yüzde azalır, ancak ham, obttained değil, unutizable metal (Geçmiş zamanlarda, çağdaş Süreçlerinin eksiklikler) içerir derin yeraltı içine akım deşarj. Metal talaşı elektromanyetik alan çizgilerinin bir model oluşturmayı okul beden girişimi sırasında "pad" (yüzey) geçen bir iletken gibi davranır hatta aşağıda zeminden sonra boşaltın. A Benzer desen aslında kırpma oluşturulur, ama hala oldukça görünmez, sadece "Exposed", "kaydedildi" ve (EPP, Kronoloji) kaç gün sonrasına kadar görünme olacaktır edildi. 

 

(Bu zaten fizik, mekanik içine nesne yerleştirilebilir ve sadece burada bağlamak, ya da burada basitleştirmek için bir sürü ve bağlantılar bırakın)  

Birkaç santimetre çapındaki (ile talaşı daire içinde oluşturulan mevcut yaklaşık 10 amper laboratuar okulundaphoto), 40 ya da 400 bin amper (hatta daha fazla) akımları onlarca metre yaklaşık (bir çapa sahip daire mahsul kaydedilenph). Çevreleyen teller (bitkiler) içine indüksiyon Oluşur, enerji Onları haline getirilen ve deşarj anda sapları nedenle bir manyetik talaş veya pusula iğnesi (olarak hareket edilirph). Atfen: hepsi sadece "kayıt" olarak nitelendirdi olur Yani, "maruz" ve gün içinde artan kaynaklanan artış yönlü odaklı mikroskopik doku hasarı. Ayrıca, nedeniyle biyolojik süreçlerin ataletine irade ve Bunların mekanik özellikleri üzerinde bitki Nispeten ciddi hasar kaç gün sonrasına kadar başlamaz göstermek, ve yönlü yönelim nedeniyle hasar yavaş yavaş bir yönde (CW, CCW) eğilme başlar. Zamanla, bazıları bunu sürekli korumak için hala Able sapların altındaki doku zayıflıyor sınır açısı, aşıyor bu bıçaklar çok büyük eğimli olabilir. Sapmanın her bir döngü derecesi ile sap ağırlığının etkisi kolu etkisini arttırır, ve bir noktada, nispeten hızlı bir şekilde sap şasiye viraj olabilir. Ederken bükme sapı ilk 45 dereceye ek olarak 10 derece, aa birkaç gün birkaç saat ve geri kalanı sadece birkaç dakika sürer varsayalım. 

 

Tüm zamanlar tabii ki, yaklaşık, ama yıldırım yere tanımlanan çok benzer bir şey gerçekten yer alır. Açıklanan Süreçler Belirli zamanlarda müdahale yoğunluğu çok bağlıdır. Ek olarak, atıfta: O yere ilk neredeyse algılanamaz bükme sapları da, ilk aşamada belirtmek gerekir, usuall kaç gün sonraya kadar gerçekleşir. Hiçbir şey olmamış gibi hemen deşarj sapları sonra ilk birkaç gün bakmak ve o Onları, Gözlenebilir ölçülebilir veya mekanik zayıflığı neredeyse herhangi bir belirti olmaz. Bu elektrikten zarar bitki dokularının bozulması çok yavaş bir süreçtir, ve bitkiler biyolojik ve fizyolojik süreçlerin büyük atalet bir sonucudur. Son aşamada oynayabilir miyiz ve rolü Domino etkisi ve her şeyi kartların bir ev gibi yere aşağı kayar çünkü kimse bakıyor sadece zaman Potansiyel Gözlemciler, tamamen başka bir şey göreceksiniz. En Sık hala karanlık, sabah erken, sap bilinmektedir gibi çiğ, ağır büyüdüğünde Kelebek tüm sürecin kalanı başlar. Herhangi bir gözlemci uzun zaman önce uyku değildir zaman, bu yüzden kafa yükseltilmiş balya ile uykusuz bir gece sonra sabah vardır ve alkol ile bulanık görme, ne kadar iyi bir şey görmüyor. 

 

Ayrıca küçük Elsewhere  

Bitki Süreçlerinin Muazzam ataleti çok basit bir deneyde sergilemek olası olduğunu. Elektrik olurdu ondan Sonuçlar, O ayrıca bitki dokuları, neredeyse hemen öldürdü, Onlar elektriğin öldürücü doz geçtikten sonra birçok gün tamamen hasarsız dokular neredeyse ayırt edilemeyecek kadar görünebilir. Kuru bitki kısmı büyük ölçüde tamamen ölüm için gereken miktarı aşan bir miktarda bir elektrik enerjisi, alınan bile tanımlanmıştır. Bu kolayca BÖYLECE sadece tamamen hayatta kalma ve gerçekleştirmek fotosentez için gerekli Devam olmayan elektrik, bitkinin bazı kısımlarının zarar olasılığı sergilemek için Mümkün. Örneğin sap bazı kısımları için buğdaygiller durumunda. BÖYLECE O elektrik bitkinin bazı kısımlarının zarar olasılığı sergilemek olası olduğunu, hangi sonra bitkinin hayatta olabilir ve hatta biraz biçimsiz takdirde, büyüyen ve olgunlaşma devam etmektedir. Bir örnek sapları bazı kısımları için Poaceae, ama yapraklar veya başak ayrıca parçaları ise. Ölüm ve onların tüm kesitinde bitki toplam ve küçük bir parçası, ölü doku başarılı bir şekilde damar doku fonksiyonlarını gerçekleştirmek devam etmek ve bitkisel metabolizma yöneten bir yapıya sahiptir, çünkü yukarıda bitki geri kalanlar ise ayrıca kalmamak gerekmez sonra bile kök ve bitki kalanı arasında. Elektrik tarafından öldürülen Parçaları bir bitkinin enfeksiyon kaynağı ve dokuların nekrozu Onları uzağa hareket ne kadar uzakta yaymak değil gibi bitkilerin kalanı için çalışmıyor. (photo, 2, 3)

 

Bazı bitkiler veya Onların parçaları, ağırlık ve kuru ağırlığı bakımından, ya da eylem akım dalga şekilleri ve gerilimlerinin etkisi için elektrik öldürücü Dozlarının belirlenmesi ile elektro-Fitopatoloji bölümünde ikinci Görece Ayrıntılı Manner ilgili olacak. ( EPP ) gibi bitki veya Onların elektrik çeşitli sayılarda bölümlerini etkileyen sonrası davranışları - ölümcül fazla HIGHLY ölümcül Dozlarının küçük bir fraksiyonu (kat, yüz kat). 

 

3) madalyon şekli ve mimarisi kadar üçlü hendek, bazı ekin çemberleri için doğrudan Dayanak olabilir (photo)  

Önceki bina Yerleşmeleri sitede mevcut herhangi bir mimari şekiller Eklenecek In şekilleri KATILABİLİR olabilir `olacaktır duyurusunda kat, bahçe havuzları, çeşmeler, bahçe mimarisi harman, (hasarlı, Zayıflamış) kuyu sahada bir kez mevcut kırpma yapılar  

 

Savaş sırasında bomba patlama kraterleri - Çok Doğru daireler (bir harman yeri daha iyi) 

 

(Ayrıca arkeologlar için sadece ait değil, daha fazla fizik gibi, elektrik mühendisliği) 

4) yıldırım ikinci elektrik bir güçlendirir görselleştirmek fenomen ve kırpma işaretleri şeklinde çoğunlukla bitki örtüsü (en azından bir renk değişimi, büyüme farklı evre ve yaprak ve sap ve daha sonraki bükme sapların zayıflaması, Olgunlaşma gibi) içinde arkeolojik edilebileceği tesiri olmaksızın, tüm veya sadece neredeyse farkedilemez etkisi şeklinde değil görüntülenmiyor Aksi halde "yardım" Would. Tüm düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) kırpma kırpma işaretleri bir formu olarak kabul edilebilir. Değil kadar Them tüm ama bazı, arkeolojik ve işaretleri olabilir. Sanayi, diğer bazı jeolojik. Birçok durumda, yeryüzünde gerçekleşti akımlar, çok Muhtemel sadece sonucu. Vakaların nispeten büyük sayıda muhtemelen incelenen yıldırım gelen elektrik yükünün bir aşırı fazlalık nedeniyle nedeniyle Azaltılmış ekimi neden direnç veya tamamen kaotik için olsun, yeryüzü üzerinde taşınan edildi akımlar, sadece sonucudur site.  

 

Olayların farklı bir renk, veya büyüyen Olgunlaşma aşamasında, kırpma sapı veya eğim neden bu Listelenen bile, yetiştirme sırasında Doğan belirtiler yere eğilme tamamlamak bazen tramlines veya ekim makinelerinin çakışıyor Yüksek elektrik iletkenliği neden vardır. Bazen çok yıldırım isabet noktasından en yakın mesafeden aşırı elektrik yükü kaotik hareketi, neredeyse sadece oluşturulur. Hepsi Gerçek bir Nispeten Güvenilir ve Doğru İşaretler ve Kanıtları olarak kullanmak mümkün olduğunu, bu kırpma alanına yıldırım tarafından etkilenen ve hatta Olası bitişik alanlar, diğer benzer semptomlar ayrıca üzerinde, orada arama yapmayı deneyin edildi. İster renkli, büyüme veya Konaklama Onların hemen yakınında toprak elektriksel direnç değişiklikleri ile kendini yeraltı nesneleri veya yapıların varlığı, beed Verebilir (zarar, zayıflaması) veya solma ya zayıflaması. 

 

Kral Arpa

Diğerlerinin yanı sıra arpa ile elektrik akımının geçişi etkilerine en hassas biri, Renkler ve Zıtlıklar Kralı olan tahıllar, biri. Onun sapların Mekanik direnci üçte birinden daha azı buğday ile karşılaştırılır. Herhangi ekimi rahatsızlık, olumsuz hava koşulları ve elektrik akımının etkileri çok daha duyarlıdır. Diğer yandan, herhangi bir gözlemci için, ve hemen hemen herhangi bir diğer mahsul sağlayamaz ve renk tonları zıtlıklar, böyle bir ilginç bir çeşit "ödül" bir tür sahiptir. Microsoft gibi güçlü renkli çiçekli bitkiler, dışında, hardal, haşhaş, kanola. Ama Onların durumlarda "dönem" (sadece yüksek kontrast ve nispeten kısa, biraz fazla 14 gündürphoto, Link). Renk kontrastı süresine tabii çok yüksek, ama çok sınırlı.  

 

Yıldırım deşarjları gelen elektriğe maruz arpa durumda sonra Olası erken yere dönme kulak açısındaki değişimleri gözlemleyin (daha fazla parça EPP, biyoloji, tarım, kronoloji Açıklaması edilecektir Konaklama (zarar, zayıflama) , demetleri sap, sap oluşturma eğilerek, sap ve yapraklar zayıflaması. etkilenen alanları O (üstteki yaprağın zayıflaması dikkat Olası gitmeden önce dolufoto). Bunlar, her bir fenomen elektrik akımı etkinliği nedeniyle zayıflaması sap ve bütün bitkilerin bir sonucu olarak meydana gelir. Hepsi karasal gözlemlerle ayrıca hava fotoğrafları üzerinde gözlemlenebilir. Arpa kırpma hem yere kulak döndürme ve eğim sapları sırasında ayrıca tam başlığı, sırasında, bir çok seçkin renkler ve gölge kontrastları sağlar. (photo)  

 

Çoğu durumda, ilk gözlem sonunda toprak eğmek için kuru sap zayıflatma semptomları tanımlanan bir süre sonra dolayı elektrik etkilerini önemli ölçüde vardır. Tanımlanmış olayları bazı oldukça şaşırtıcı derecede kuru ve kuraklık ters hidrometeorolojik koşullar durumunda etkiler görülürse o benzeri olabilir. Benzer ayrıca örneğin Özellikle yaprak ve solma weakeing, oluşabilir. Atfen: Sonuçlar neredeyse tamamen geri dönüşümlü olduğunu, ve kuraklık bitkilerin azalması usuall sonra tamamen iyileşir. Yalnızca çok aşırı kuraklık durumunda, dönüşü olmayan değişiklikler meydana gelir, bu bitkilerin hayatta olabilir. Diğer taraftan, kırpma gerçekten aşırı kuraklık sapların eylem sırasında neredeyse yere eğmek asla. Onlar mekanik olurdu, hasarlı ve ölü doku ve hücrelerin SAHİPTİR yok Zayıflamış değil, sadece su eksikliği muzdarip ve Onları nem bile son Kalıntıları neredeyse tüm olası son ana kadar hayatta, çok düzenli bir şekilde dağılmıştır. Kuraklığın etkilerini belirtilen sınır değerleri aşması Sadece zaman, Onlar ölmeye başlar ve nispeten hızlı bir şekilde gerçekleşir. Sınır değerine ulaşan atlattı Daha önce bitki Birkaç hafta onun Sonuçları Suffer ederken, ölümün saat meselesi konudur. Sonra Bu vahşi kuraklık sulama olmadan bitki birkaç gün sonra ölebilir bir tencerede, yaşanan kuraklığın gibi sıcaklık tamamen farklı bir şeydir, dikkate almak için gerekli olduğunu. Doğada ayrıca Nispeten derin yeraltı Depolanan su büyük malzemeleridir. Örneğin, mısır 4 metrelik bir derinliğe kadar da kökleri almaya kadirdir, ve olsa bile çoğu bitki parçaları nem Derin kökleri eksikliği sırasında, 20-50 cm derinliğinde su ve besin maddeleri ile Tedarik olarak hizmet verebilir Bir 'son rezerv. " Durumda kuraklığın etkilerini çok yıkıcı değildi O, bitkiler neredeyse her zaman Remisyon sonrası hızlı bir toparlanma Able vardır. 

 

Aksine üzerinde, elektriğe maruz kalan bir bitki, hemen hemen baştan Sonunda hatta biraz artırın hasarlı ve ölü hücreleri belli bir yüzdesi, bulur sahiptir. Bu süreç bir noktada durdurulur ve hemen hemen üzerinde devam etmez, ya da sadece çok önemsiz. Fenomenler tarafından tanımlanan neden olduğunu, dokuların zayıflaması, büyüyen sezonun geri kalanı boyunca devam eder. Aksine, başlangıçta hemen elektrik akımı, ve hatta çok gün sonra geçişini sonra, durum bitki Nispeten elektrik akımının etkisi ile bile, hemen hemen hiçbir etkisi yoktur bitki parçalarının mekanik özellikleri açıklanmıştır ciddiye bile öldürdü hasar. 

 

Renk kontrastları yanı yanı tonları bu zıtlıkları ortaya çıkabilir, muhtemelen kulak dönme çeşitli safhalarında ağrı müdahale Yansıyan. Orada ne ve "düz" Bu devlet "dosdoğru" aşamasında, 180 açısal derece toplam değişebilir. 

 

Bir ayrı bölüm renk ve gölge farklılıkları tam sırasında arpa başlığı ve ortaya. Tam ve tam olmayan başlı başlı arpa Arasında muazzam kontrast ve renk tonu farkı oluşur. (Kuru bir alan bulmak oldukça nadirdir), belirgin büyüme ve olgunlaşma hızı yaklaşık üniforma toprak nemi olan Etkiler mi herhangi bir yeraltı fenomenler nispeten eşit arpa başlığı tam Oluşur nereye alanında görünmüyor. Büyük değişim renk daha sonra birkaç saat içinde oldukça eşit Bütün alanında oluşur. Jeolojik, arkeolojik veya endüstriyel karakteri olsun çeşitli metro nonuniformities, SAHİPTİR alanları, üzerinde, kuru Dolayısıyla eşitsizlikler dönemindeyiz tam başlığı sadece renk ve renk tonu ve sesi zıtlıklar gibi, nispeten iyi görüntülenir. 

 

Arkeologlar, arpa gözlemleyin kadar uçmak! Mayıs ayı ortalarında Bahar bitkileri, biraz erken kış bitkileri. Tam başlığı zaman periyotları hakkında bir bilgi yok. Atfen: arpa ekim Görece ilginç gölge ve renk hemen bütün büyüme mevsimi boyunca tezat sağlar. 

 

Sonunda Diğer "başak tipi" tahıllar, yani buğday, çavdar, tritikale, hemen elektrik hasarları sonra böyle bir şey göstermek değil. Belki sadece üstteki yaprağın solma, ancak kuraklık ve fenomen daha uzun vadeli bir gözlem yoluyla doğrulamak için gerekli olacaktır. 

 

Yıldırım deşarj çok Sıklıkta Aksi halde, asla hiçbir koşulda kendiliğinden oluşmuş misiniz olaylar oluşabilir sonra. Bu olabilir: 

 

Geçen yıl ya da geçen yıl tramlines öncesi görselleştirilmesi (kısmi, ipuçları). (photoCTF - - Kontrollü Trafik) volgende yıl parça çarpık ve dik olabilir fenomen Geçen yılki ekim şarkıları kullanılan otomatik sistemlerin güncel DERECELİ genişleme, varolmaya ekimi makineleri her zamankinden daha önceki olanları kopyalamak zorunda kalacaklar yavaş sona Verilen Tarım. Bitkilerin yetiştirilmesi sırasında zaten (aralık 18m) Onları sadece her üçüncü el nedeniyle, ekim (aralık 6m) sırasında traktör parçaları el görselleştirilebilir edilebilir. Yüzey alanı sitenin elektriksel özellikleri daha örneğin tarım, fizik ve Elektromanyetizmada sayfalarında ayrıntılı olacak. 

 

Aksi halde tüm tüm ya da neredeyse yok kırpma işaretleri gibi görünme etmem görselleştirildiği, yapılar veya özellikler olmaz kuru ve derinlikte bulunan yapıların görselleştirilmesi. Örneğin, o yapı ve toprak direnci önemli değişikliklere neden, ama Onların ortamda besin nem veya kuru depolama ile herhangi bir önemli değişiklikler (farklı dönemlerden hava çekimleri ile ilgili olarak soilmarks, kırpma işaretleri veya snowmarks Ya gözlemlenebilir değildir) ile karakterize edilmez . Daha büyük ve derin sürme, ahşap nem tutma seviyesi altında yatan metal nesnelerin olabilir. 

 

Aksi takdirde (bkz.) hiç veya çok az gözlemlenebilir vejetasyon Olacak mibzer (ekim) semptomların görselleştirilmesi. Ekme makinesi üzerinde iki kez çekti mekanizmasını Bu kısa bölümler. Her şeyden önce, alanın ekme menderes kenarında alanın kenarına (fotoğraf) üzerinden geçen ekilen alanı ile kesiştiği alanın kenarında "dişleri". Başka bir elektrik direnci ayrıca ekme geçti tramlines, görünebilir. Ekme aralığı daha vejetasyon dönemi bitkileri kalanı boyunca da hava fotoğrafları üzerinde Gözlem temel ilkeler bir dizi olan bir püskürtücü aralığı 18m ile yetiştirilmektedir, 6m. Onlar daha çok kez geçti çünkü kanıtlanabilir Yüksek iletkenlik gösterisi, alanın kenarında izler ve yakın traktörler dönüşler vardır. Onların çevresinde iyi nedenle bitki ve ayrıca zararlı akımların içinden elektrik akımı geçişi etkilerinin büyük mesafe Onları aracılığıyla yürütülen edilmektedir Yansıyan edilir. 

 

Fenomen hala kısmen İnceledik, daha fazla uzun vadede test edilecektir. Gözlem Kalifiye tahmin aşamasında devam etmektedir. (Gözlem ve ölçümler, bitki örtüsünün durumu ile havadan çekimlerin değerlendirilmesi bin Çeşitli Sorumlu Birkaç yıl) 

 

Çok Muhtemel Nispeten sık ekme "örtüşür Görselleştirme" yoluyla deşarj akımı geçen bir belirtisidir (işaretleri tohum) olduğunu. Toprak orada ekme ile iki kere geçirilir, Bu nedenle Açıkçası farklı (yüksek) iletkenlik, iki çimlenmiş tohumlar, bitkisel materyalin yüksek amout ve orada nem Yükseköğretim nedenle miktarı vardır. Yine de, elektrik akımının etkileri olmadan muhtemelen bugüne kadar kuru ekme çakışıyor Görselleştirme Görüntülenmiyor (alanın kenarında "diş", matkap zaten ekilen yerlere çalışır). Kırpma farklı yerel koşulları ve örtüşme noktada Yükseköğretim (çift) ekim sıklığı çok iyi adapte edilmelidir Aksi Able olduğundan, daha düşük bir sayı dalları oluşturur ve elektrik eylem olmadan neredeyse sıfır, Pratik farkedilemez renk farklılıkları olur. Elektrik eylem sonrasında anlamlı olarak daha fazla etkilenen bitkilerin topraktan daha düşük elektriksel direnç, çift havalandırma ve tohumlama ile yerlerde, ve o kadar büyüme birkaç gün gecikme üzerinde görünecektir. Elektrik etkilenen Bitkiler dikimden sonra gibi davran, ve bir süre için yavaşlatmak veya neredeyse büyüyen durdurun. Ekim belirtiler Elsewhere Açıklaması edilmiştir arkeologlar ait değil, ama en azından kısmen, yıldırım enerjisinin deşarj etkilendiğini kırpma alanını tanımlamak yardımcı olabilir misiniz. Bazı durumlarda, alanın doğrudan yıldırım tarafından etkilenen değildi, elektrik yakın Yapılan yollar ve tramvay hatlarını sadece vardı, sap hiç aşağı eğmek gerekmez. EFP - seviyesi altındaki elektrik eylem Konaklama (zarar, zayıflaması), fakat büyüme ve olgunlaşma oranı farklılıkları bir yavaşlamaya neden hala mümkündür. Muhtemelen bitki türüne bağlı olarak, sadece bir kaç yüzde öldürücü doz. 

 

Kırpma bitki örtüsü üzerinde tanımlanan eylemler de elektrik akımının az agresif etkilere, yaklaşık olarak yıkıcı olabilir alanına doğrudan isabet durumunda gibi, neredeyse bütünüyle veya olmadan başarabilenin gerekmez Konaklama (zarar, zayıflaması) (photo). Onlar sadece alanın kenarında veya çevresinde sadece yapıların vurdu yıldırım akıntı elektrik ikincil ve daha zayıf etkileri vardır, ve Doğrudan kırpma alanında faaliyet değil. Ağaçlar, çalılar, sınırlar, alanın yakın alan yolları. Elektrik enerjisinin belirli bir parçası toprak yüzeyinden geçerek alana yayılmış ve düşük direnci ile yerleri ile önemli ölçüde daha fazla tercih rağmen - tramlines, ekme çakışıyor. Durumda Açıklanan neden olabilir kadar enerji değil Konaklama (zarar, zayıflaması). (Iyi puan yeraltı aittir Onlar iyi bulunan çeşitli iletken yapılar olabilir nerede, Aralarındaki) Ama ılımlı yavaşlama, büyüme geriliği ve düşük direnç olan yerlerde tanımlanan bitkilerin olgunlaşması neden olabilir. Bu durumda üründe etkileri Yoksa tüm gözlemlenebilir oylandı etmem yeraltı bulunan arkeolojik ve diğer kuruluşlar sac neden kırpma işaretleri, karşıtlığını arttırmak ayrıca oluşabilir. Onlar neredeyse sadece Onların hemen yakınında elektriksel direnç değişimi gösterirler, hem Aksi takdirde hiç neredeyse hiç ya da. Onların çevresinde elektrik geçişi sayesinde BÖYLECE ayrıca yapılarda yapı Gözlenebilir değişiklikler ile kuru ve derinliği, o Onların varlığı bulunan bu kırpma işaretleri olarak gözlemlenebilir olabilir, diğer yıllarda kırpma renk, gölge ve görünüm etkisi yoktur. Bitkiler Biraz soluk ayrıca olabilir, ama gerçek kırpma alanının alanında doğrudan isabet aksine başarıyla zayıf hasar kurtarmak edebiliyoruz olabilir. Alan sınırları yakın tramlines çevresinde durumda kuraklık ve yere eğilme kırpma sonucu ayrıca olabilir. (photo) Elektrik enerjisi elektrik akımı, değişik oranlarda (yukarıda derece öldürücü, yukarıda ölümcül, öldürücü, belli olmaz, ölümcül çok altında, aşağıda öldürücü) etkisi çok fazla bölümde Ayrıntılı EFP olarak ele olacaktır. İlk deneyler birkaç fotoğraf çok ve tanımlanan Süreçlerin anlaşılmasına büyük katkıda mümkün olduğunu göstermektedir orada yer alacaktır. 

 

Alan yerlerde içine yıldırım deşarjı doğrudan isabet sonra yaklaşık tramlines Arasında ortasında bulunmaktadır (photo) Alan kenarında iki yönde, hem de konumlardan İletilen akımları karşılaşma olasılığı olan iki kez olan gazlı (photo) Tohumlama işlemi standart mezi en çok etkilenen yerlerde sırasında, nerede orada ile Sıklıkta `olacaktır ettiler hatta bütün tarla sınırları çevresinde çok Genellikle, grev açısından çok büyük bir mesafe (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. İlk başta ekme alanının sınırları çevresinde geçen ve bundan sonra yavaş yavaş standart paralel tramlines arasından oraya geri çalışıyor. Edilir (photo

 

Alana doğrudan isabet durumunda BÖYLECE Aksi takdirde, hiçbir koşulda görünür olun GelmezSARAYBOSNA arkeolojik kökenli ayrıca kuru yapıların kırpma işaretleri olarak yıldırım deşarjı görünür hale olabilir. Onlar çok derin, ya da zaten çok az kontrast Çünkü O, yani Bunlar hiçbir koşulda TANINMIŞ elektrik yardımı olmadan olamaz. Bazı durumlarda kırpma düzenli şekillerin bir parçası olarak olsun, ya da ve yapı parçaları, Doğrudan bazı arkeolojik ve diğer nesneleri görünür hale Yaygın `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) kırpma, ama onlar tamamen kaybolmaz, sadece başka mezi duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma ve hatta biraz Recognizable muaftır. Bazen Genellikle Arasında ayrıca kuru bir nesne gözlemlemek mümkündür düzleştirilmiş Bu bitki "sadece" sadece yukarıda, yerde yatan iken dışında, çok daha yüksek iletkenliği sayesinde tamamen ölmüş olabilir, çünkü (, hasarlı Zayıflamış) kırpma bitki örtüsü üzerinde hareket konu ve çok yüksek akımlar etrafında toprak. Hemen ardından Konaklama (zarar, zayıflaması) ve kuraklık durumu henüz neredeyse Recognizable olmayabilir, ama birkaç gün sonra kırpma dönüş sarı başlayacak ve zaman içinde tamamen ölür. Ölü sapları kısmen de olsa diğer tüm aksine, sırt sayesinde bilimciler ve geotropism onu yükseltmek olacaktır artık.  

 

Bazen derin sürme altında yatıyor tarımsal teknolojinin sadece düşmüş bir Kalıntıları olabilir. Kuraklık ve derinlemesine olabilir ayrıca dünya savaşındaki uçaklar Bazen ayrıca Onlar harap olabilir parçaları, hiçbir koşulda yıldırım deşarj olmadan kırpma işaretleri gibi görünme olmaz bu. Hatta Yaygın arasında duyurusunda `olacaktır çoğu alanlarda tamamen ölü olabilir Genellikle yeraltı metal nesnenin üzerinde, yerde yatan sadece ekin iken kırpma örnek olarak Recognizable bazı yeraltı yapıları olabilir (hasarlı, Zayıflamış). 

 

Çevir Açıklanan nesneleri bir önemli ortak özelliği var. Birkaç metre BÖYLECE onun canlılık Yansıyan Yani, Onları kırpma alanına yıldırım deşarj Görünüyor (biraz daha Nadiren en fazla 20 Tahmini) bir mesafe içinde ise, onlar çok benzer her görselleştirildiği, ve Aynı çok yer. Bu yıldırım deşarjı sonra usuall günler, hatta haftalar sonra bile olur. Bu kuru ılıman bölgeler yıldırım deşarjları bir ortalama yoğunluğu kuraklık her nesnenin yaklaşık 500 yıllık bir ortalama yeniden görüntülenmesi için bekliyor çünkü zaman, henüz değildi Gözlem Çünkü. Bu bile ılıman bölge nispeten kanıtlanabilir orada meydana Oysa yıldırım deşarjları biraz daha Sıklıkta vurdu yerler ve birçok deşarj dallı, o O uzun süre beklemek zorunda bazı durumlarda gerekli olabilir, ancak sadece yaklaşık 50 ila 100 yıl olmayabilir birden vardır. Bu alanda bazı yeni yıldırım deşarjı tekrar kadar, 50 veya 300 yıl beklemek için kesinlikle gerekli değildir, çünkü öyle olsa bile, bu öğelerin oluşumu, Öngörüler (tahmini) olarak söz edilecektir. Öylesine bir anlayış çiftçi ilk istek izni olarak, hasattan sonra bir kazma kapmak ve gitmek, Them Up Dig Yeterli mi. 

 

Bazı ilginç görüntüler Onların arşivleri havadan arkeologlar farkedebilirsiniz. Hepsi yakın bitecek ve biraz daha Onların ilgi nesneler üzerinde sinek ve ekin çemberleri ilgi Haricinde zaten çok uzun. Bu eşekarısı gibi akın sonrasında yakın ve her keşfedilen ekin çemberleri bitti, ama onlar hiçbir ilgisi zaten yukarıdan çekim manzara ve sahnelerine Aksi musunuz rağmen. Tüm, Onların arşivlerinde hava arkeologlar kırpma işaretleri bazı çok ilginç görüntüler var o dışlanmış olsa bile sadece tüm ekin çemberleri Explorers asla gösterisi, sürpriz nedir Bu öz-Beyan karar sadece birinci tip (yüzey). 

 

Onların fotoğraf arşivleri bir şey bulabilir misin araştırmacı bir grup, askeri uzmanları havadan gözlem vardır. Şut ilk gizliliğini OLURDU. Kesinlikle Onlar hiç bulunamadı Onların vuruşlarında böyle bir şey varsa, ekin çemberleri Kaşifler Gösterilmiştir ki böyle bir şey için son olanlar olurdu gerçeğine saymak oldukça mümkündür.

Arkeolojik değerlendirmeler sonu

 

 

Havacılık arkeologlar üç gizli toplantılar

Aerial arkeologlar o kesinlikle zaten bir çok şey gördüm Onların fotoğrafları olurdu. Sadece Olası Onların çekim binlerce ve binlerce bazılarını, örneğin bir göz atmak. Bu rivayet edilir Yani dünyada ünlüler O son üç gizli toplantılara ekin çemberleri konusunda düzenlenen hava arkeologlar ile anlaşma. Toplantıları gizli olduğu için, Onların tarihi bilinmemektedir, fakat Onların tartışmalarının en önemli sonuçlardan bazılarını hepsi sadece sızmış üzerinde halka vardı değil. 

 

Bu arada, o Açıkçası hava arkeologların kurucusu Osbert Guy Stanhope Crawford gibi görülebilir Adam güney İngiltere Hampshire çocukluk ve ergenlik geçirdim fazlalaştı. Zaten ergenlik yıllarında peyzaj dağılmış, mezar höyükleri, kil Surlar ve hendekleri ile etkilendim. Anlamıyla biberli, yeraltı bulunan arkeolojik varlıklar levha orada bütün bölge çünkü bu nedenle Güney İngiltere, Hava Arkeoloji çift genius loci aramak mümkün olduğunu. 

Bulunduğu ekin çemberleri ve ana merkezleri Avebury Yerleşmeleri kavşak Tanımlanmış ve 8 km güneyinde Alton Barnes ondan olabilir. Bu arkeoloji ve gerçekten "çok canlı" hava arkeolojisi açısından bir alandır. Uzaklıkta 125-170 km'lik bir yarıçap içinde siteler şimdiye İngiltere keşfedilen oylandı Yani hemen hemen tüm ekin çemberleri vardır. Hampshire Onlardan gelen güneydoğusunda yaklaşık 45 km uzaklıkta yer almaktadır. Onlar iki Yerleşmeleri bahsedilen İşte bulunmaktadır Wiltshire, Doğrudan bitişik. 

 

İlk başta, onlar temel kavram tanımlanmıştır:

Mahsul çevrelerinde yapan Explorers Özellikleri:

Kaşifler ekin çemberleri çoğunlukla sadece sadece yıllardan parasitize sadece yarı-aydın, yarı eğitimli, şarlatan olan "ekin çemberleri araştırma." Onlar başka bir şey yapmak için değil daha Onlar bir kez ve tüm tamamen çözülemez için tüm insanlık için Oldukları, sadece kendilerini inanıyorum Hangi Açısından, gizemleri "keşfetmek" vardır. Üzerinden tüm insanlığın Olanakları ve araştırma ufku tamamen değişen ekin çemberleri problemi çözme imkanı ile ekin çemberleri Explorers düşüncesindeyiz. Uzun yıllar boyunca Able değildir olun çünkü dünyada hiç kimse, bunları çözmek için Able olacağını hatta kendilerini, "Büyük Kaşifler crop circles". "Büyük Kaşifler ekin çemberleri" Onların Kendi görüşüne göre kendilerini daha iyi mahsul düzenli şekillerin gizemi anlamak mümkün olacağını tüm dünyada başka kimse yoktur. Ancak Hatta kendileri şimdiye dek tüm dünyada ortaya çıkmıştır kalıplarının büyük çoğunluğu tespit edebilen olmaktan vardır. (Örnek -photo - Minyatür - Kaynak: Google Earth ) yerine bazı Amaç Bulgular Bazında tryng ve denemek ve gerçek çözümler için bir yol bulmak, Sabırla Entangled ol için yaklaşık başardı Hangi Their Own Delusions ve Kurgular Of Spider Webs her zamankinden daha fazla kendilerini asmak. 

 

İlk toplantıda, diğer şeylerin yanı sıra hava arkeoloji uzmanları, çeşitli ülkelerdeki araştırmalar bazı fotoğraflar ile Birbirimize tanıttı. Bunlar Özellikle Yorkshire çevresinde Microsoft, Westminster, Oxfordshire, Salisbury ve birçok ilgili alanlarda olduğu gibi, güney İngiltere'de özel dikkate aldı. Onlar listelenen alanların tarihsel hava fotoğraflarının bir dizi İncelendi. Gözlenebilir vardı o kırpma işaretleri çeşitli karşılaştırıldığında. Bu toplantıda ikinci edildi gerçek fotoğraflar, bilinen değil, ama bir örnek olarak, Leo Deuel, St, Martin Basın, 1969 Dün içine yayın Bileti yayınlanan iki görüntü, hizmet olabilir. 

 

F1Bir 1949 tarihli edilir:  

Onlar 1949 yazında buğday tarlası belirdi Yorkshire Ripon de Hutton Moor iki ikonik dairesel nesneler (henges) biri, 

 

F21955 - Başka 1945 yılları arasında tarihlenen bir yıl Tahmini değildir  

Oxfordshire Crowmarsh, güney İngiltere: iki paralel düz çizgiler kalabalık hendekleri üzerinde kırpma işaretleri, Tunç Çağı mezar höyükleri varlığını ortaya tamamen yere fırlattı ve aralarında. 

 

Çeşitli dönemlere ait hava fotoğrafları bir dizi kırpma işaretleri karşılaştırarak Katılımcılar ilk gizli toplantılara son protokolünü tanımlamak için hava arkeologlar Ulaşıldı, buydu:  

1) "hava arkeoloji araştırmaları Önlemleri kümesi crop circles": 

Şaşırır Herhangi bir araştırmacı, bazı ekin tarlaları içinde, Temelde güney İngiltere, bazen çoğunlukla dairesel, düzenli bulunur, ama ayrıca diğer şekiller, ve aynı veya benzer oluşumları, olsa bile daha az sıklıkta, ayrıca yer olduğu gerçeğini diğer birçok tüm dünyada tahıl alanları, ve daha fazla benzer yapıların oluşumu için bu mantıklı bir açıklama bulmak mümkün değildir Kim düşünüyor, bir kez ve herkes için olması ve Eternally "adlı olmalıdır Biraz Tomnoody

 

Birkaç yıl sonra, ilk nihai rapor biraz değiştirilmiş oldu Hangi diğer arşiv hava fotoğrafları incelenerek Yapılması ikinci toplantıda, Organize:  

2) "antenin Ölçüleri dizi Değiştir" ... Sadece tanımlama sonunda ilk daha fazla maçlar, "idi küçük bir Tomnoody "olarak değiştirilmiş" Tomnoody ". 

 

Fotoğraflar son yıllardaki Temelde incelenmiştir nerede birkaç yıl sonra üçüncü toplantısını, organize edildi. Nihai rapor tekrar değişmiş oldu.  

3) "tedbirlerin ikinci seti, hava Yeniden" ... Sürekli tekrar maçları ve "tanımı Tomnoody "" olarak değiştirildi Tomnoody Harika ".  

sonra kesin terk ekin çemberleri konusunda, çalışma, başka Aerial Arkeologlar toplantılar organize edildi. Yerine terim "kullanarak bazı çeviriler başka, Büyük Tomnoody "Kollokasyon ve sözcük kullanımı" Büyük Idiot "

 

 

Paragraf ardından arkeologlar Doğrudan aittir, ama geçmişi ile ilgilidir gelmez

 

Alanlarda Craters:

Dünyanın pek çok yerinde bazı zarf ve içeriği ileri ayrışma ve tamamen tahrip tetikleme mekanizması ile, (iyi 80 cm altında) âdetine hiç Olacak Nispeten derin yeraltı patlamamış bombalar, alanlarında görülür. Pilsen Skoda A.Ş. fabrikasında örneğin başarılı bir sabotaj nedeniyle muhtemelen Hatta bazıları patlamamış. ve diğerleri, mekanizması tetikleme olmadan düşme veya mekanizmaları etkisiz ve tamamen bozulmuş. Onları aracılığıyla sadece tam olarak yeraltında yürütülen edilir Yıldırım deşarj, sadece tam olarak kuraklık ve tetik mekanizması gibi davranıyor misiniz. Bombalarından (demir) Ayrışma ürünleri paslanma bomba çevresinde toprak birden Artan iletkenlik katkıda bulunmak. 

 

Bu arada: alanına HIGHLY Doğru dairesel krater oluşturulan Dünya Savaşı sırasında hava bomba etkisi, sonra kuruldu alanında her krater. Daha sonra kendi yeraltı yapısında bazı toprak ve sürülmüş (çizim), dolu zaman bombaladı Circle yapısı korunmuş seçilen bazı özelliklerine kaldı Hangi klasik Cropmark gibi büyüyen bitki olarak kendini ve nerede olabilir akıntı Yıldırım etkisi elektrik civarı ve güçlendirilmiş vejetasyon belirti Elektrik cropmark hızlandırdı. (Patlama -. Çember Yıldırım deşarj ayrıca ve patlama) 

 

 

Arkeolojik muhakeme 2

Hava arkeoloji Kurumları arşivlerinde keşfedilen ve İncelendi asla Crop Circles birçok görüntüleri bulunabilir. Dünyada Hava arkeologlar onun çok kuruluşundan yakından hangi amaçla (Genellikle sadece onlar için) yüzölçümünün hava fotoğrafları (bkz.) büyük bir dizi Declassified Yani, askeri hava gözlemi ile işbirliği neredeyse beri. Hava arkeoloji uzmanları getirmek ve yayımlamak için hiç denemedim pek yayınlanan hiç ekin çemberleri, Orada yer olabilir. Havacılık arkeolojisi her zaman bilim ve araştırma Tamamen saygın disiplinler arası Mensup edilmiştir çünkü en ufak bir nedeni, gerçekten yoktur. Varlığı ve ekin çemberleri keşif hala bir HIGHLY Kuşkulu etkinliği olarak sınıflandırılan büyük ölçüde olur HIGHLY şüpheli ve Şüpheli Bireyler (şüphesiz doğrudur Büyükşehir derecesi olan) Yürütülen edilir. Onların yaratılış bile Şüpheli ve daha şüpheci Bireyler atfedilir. 

 

Benzer yapıların keşfetmek sorunu Kuşkulu Bireylerin tezi tamamen ve acımasızca kesinlikle yasak, Muhtemelen hatta polis yardımı ile olacak zaman muhtemelen hızlı anı yaklaşıyor. Kanıtlanabilir bugünkü hayatı tehdit eden kimyasallar, zehirler ve ilaçlar varken Muhtemelen bir döneminde en az, kuru yerlerde ziyaret önlenecektir. Onlar çok mutlu ve gezegenlerin nüfusun geri kalanına sınıflar için uzun bir süre için onların "araştırmaları" yoluyla incelenmiştir O Nesneler Küre Onların kökeni Of Nedenleri bulgu Neredeyse İmkansız Yani genel bir izlenim uyandırmak çağrıldı. Nesneler sadece sözde kırpma işaretleri, belirtileri arasında dahil etmek için Eternally şimdiden geleceğe Able olabilir. Onlar Kaynaklı sitesinde bulunan malzemeler ve çevre elektriksel direnç farkları, tarafından ve elektrik yükü ve enerji bir overcharge Yarattığı Alt. 

 

Bu iletkenlik ortamında alnına RS Benzer farklılıklar vurduktan sonra ilk kez neredeyse kaotik oluşturulan sitenin kuru aşırı elektrik yükü oluştu Sadece Çünkü büyük çoğunluğunda alınan yukarıda tanımlanan bazı farklılıkları vardır. Bazen bile oldukça düzenli, kendisi tarafından rezonans ve girişim sayesinde elektrik yükü ve enerji büyük aşırı sayesinde. Basit bir ifadeyle, kuru elektrik yükü ve enerji fazlalığı malzemelerin herhangi bir elektrik direnci vardır çok büyük sunmak için Yani, orada. Başlangıçta kadar birkaç metrelik bir mesafe için o "Kendi Yolları would" devam etme girişimleri. Bazı yerlerde yakın çevrenin direnç anlık büyüklük birkaç emir (dielektrik dökümü dürtü yıkıcı deşarj), Temelde anlık iyonizasyon ve ayrıca Fahrenheit Celsius birkaç bin dereceye kadar ısıtma azaltır olurdu. 

 

Elektrik yükünün ilk daha fazla ya da daha az düzensiz hareketinden sonra, enerji Özellikle düşük elektrik direnci ile yerleri ile, ortak bir biçimde önceden devam gerçekleştirilir. Bu yeryüzü tarafından yürütülen ve sadece metre Yani bazen hatta yüzlerce altında, köprü Genellikle tek bir kırpma alanı içinde. Olabilir Geçişi etkiler, ve orada bazı seçili özellikler ve hasar bitkiler sırasında sadece düşük direnç ile yerle bahsetti. Onları bazıları öldürüldü, ancak nadiren Onların sayısını doğal eşitsizlikler nedeniyle muhtemelen objektif şekilde belirlenebilir değil misiniz en azından birkaç yüzde, aşıyor edilir. Hasar Bitkiler sadece ayrıca yere eğmek olabilir, zayıflatmak, biraz zaman değişiklikler, özellikle olgunlaşma ve büyüme geriliği sonra göstermeye başlayacaktır. Bu tür değişiklikler bir mesafeden ya da yukarıdan tercih ÇOK iyi gözlemlenebilir Tüm alanı zaten. Bu tür değişiklikler hava arkeologlar gözlem klasik yöntemleri kullanarak, belli bir mesafeden ya da yukarıdan çok iyi Tüm Gözlenebilir alanda zaten tercih edilir. Onları yeraltı eserler neden düşük elektrik direncini bir araya Alanları o Taşıyan oldukça güvenilir olabilir. Başka bir yöntem çok zor algılanabilir gerçekten olacağını misiniz. 

 

Örneğin burada bir hava fotoğrafı ile Edinilen edildi Earth yüzeyine görünecektir gibi Google Earth . Şimdi, büyük ihtimalle sadece geçici "Crop Circle" adlı bir oluşum, Nispeten tipik bir örneği vardır yer almaktadır. Bulan olmamıştı, ekin çemberleri Explorers, İncelendi dursun. Onlar Onlar gizemli bir şey keşfetmek olduğunu düşünüyorum çünkü kuru oluşumları olanlar neredeyse sürekli, ilgileniyoruz. Ama Önce onları bulmak mümkün olmalıdır. Örneğin burada bir hava fotoğrafı ile Edinilen edildi Earth yüzeyine görünecektir gibi Google Earth . "Ekin çemberi" denilen şimdi bir oluşum, muhtemelen yalnızca geçici bir süre için, Nispeten tipik bir örneği vardır yer almaktadır. Ekin çemberleri Kaşifler tarafından keşfedilen olmamıştı İncelendi dursun. Onlar Onlar gizemli bir şey keşfetmek olduğunu düşünüyorum çünkü kuru oluşumları olanlar neredeyse sürekli, ilgileniyoruz. Ama Önce onları bulmak mümkün olmalıdır. 

 

Arkeolojik hususlar 2 sonu

 

Arkeologlar dışında bir not: elbette, desen herkes tarafından görülebilir Ne keşfedilen asla Bu tamamen çok doğru değil mi. Bitki deseni yayınlanan asla sahip olanlar şüphesiz Sayın biçerdöver operatörü olduğunu gördüm. Hayal etmek nasıl mümkün olabilir, Bay Kombine İşletmecisi aramadım desen herhangi bir gazeteci ne de gizemi kaşif keşfedilmiştir. Sayın Kombine oOperator zihinsel hatalı değildir. 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

  

Aynen indüklenen ve (iyonize hava, korona deşarjı) elektrik akımları İletilen mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Bu sapları ve diğer bitki parçaları sayesinde elektromanyetik özellikler gösterebilir.

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Simya artık hor içine düşmüş ve hatta kabul geçmişte bir şey olmasına rağmen, physicain kuraklık judgements.ts etkilenerek edilmemelidir. Paracelsus
Daha hiç iyi nerede azı yalnızca daha fazladır. FLWright
Azınlık bazen doğru, çoğunluk her zaman yanlıştır.        GBShaw 
z