Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daire-hatları-in-kırpma . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Lines duyurusunda `olacaktır kırpma
hatları duyurusunda `olacaktır Genellikle bir alanda ölü bitki veya bitki desenleri aynı şekilde tam olarak oluşmuş,
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Makine-translated metni

Bir kimse aramıyor ne bazen bulur. A. Fleming
Görüş bilimsel açıdan iki gruba ayrılmıştır konular olabilir: İhtiyacımız asla O, bizi her yerde yuvarlak findable ve bulmak Able asla biz sadece artık gerek duyan.
Gözlem şans alanlarında sadece hazır beyinlere güler.  L. Pasteur

Düz çizgiler ayrıca vardır

çok düzenli desenler

Crop circle created by lightning with underground pipes
Uzunlamasına çizgiler duyurusunda `olacaktır tamamen ölü ya da mısır (ve diğer tarım ürünleri) herhangi bir üründe herhangi bir düzenli ayrıca ama tamamen düzensiz desenleri gibi çok Benzer şekilde, neredeyse Özdeş Manner tarafından oluşturulur.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Hasarlı, zayıf ve teslim `olacaktır bitkiler (belki tamamen öldü)

Uzun hatları boyunca bir çok benzer bir şekilde her durumda oluşturulmuş olabilir.

Nedeniyle bitkiler, Onların kök sistemleri ve çevre Onların hemen toprak aracılığıyla elektrik akımı Şefliği, ama yeraltı iletken yollar Önemli katkıları ile. Onlar birkaç büyüklük kadar, çevresinde ve Onları yukarıda Özellikle toprağın elektriksel iletkenlik artırın. Bu tür parçaları, doğal kökenli arkeolojik veya endüstriyel olabilir. Ortaya çıkan çizgiler çeşitli uzunluklarda olabilir. Üzerinde bir kilometre için bir metreden daha az kaynaktan. Bu metro hattı refakat ve deşarj ve karakter yoğunluğuna bağlıdır - Onlar yeraltı akımlarının dağılımı katkıda nasıl. Bazıları üzerinde (çok uzun), ilk büyük RS (istisnai durumlarda bunun dışında yüzlerce metre düşebilir dışındaki yerlerde düşen, Çeşitli deşarj veya aynı deşarj kıvılcımlar ya da aynı akıntı herhangi bir sonraki RS KATILIYOR olabilir hatta daha fazla). Bulut ve toprak arasında iletken bir bağlantı deşarj önceki deniz Ayrıntılı açıklama örneğin olacak oluşturur bazı yol ve Manner, katılır burada .

 

Onları büyük bir çoğunluğu tamamen fark edilmeden büyüyen sezonun geri kalanı için kalır. Onlar çok Beğenilen düzenli desenler çok daha fazla seçilen özellikler, oluşturulur imkansız değildir, ama onlar biraz kuru desen bileşeni olsaydı Onlar, sadece durumda bir kuraklık kaydedildi. Aksi takdirde, Onlar alanında bir reachable dalı veya yol olarak kabul olması muhtemeldir.

 

Alanında en ilginç uzun hatları arasında Opocno ve Dobruska Arasındaki Çizgi FL Yaş çağrıldı edilmiştir. Kısa çizgiler başvurular zaten mainpagee . Bu öncelikle muhtemel yeraltı boru hatları, su şebeke veya Kanalizasyon ilişkilendirir. Sorun arkeolojik ve jeolojik Olası nedenleri ile ilgili daha detaylı olarak işlenecektir zaman bu yerde burada olacak.

 

Bu sayfanın başlığında iki görüntü kanıtlanabilir yerelleştiriciler hattı (Ayrıca ana sayfada belirtilen) ile, bu bir kuru yerde ilişkilendirir. Sayfanın sağındaki üst tahıl bir resim ise ikinci, Birkaç hafta sonra ilk yakalandığı "sadece" duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) - ama muhtemelen tamamen öldü. Orada neler olduğunu, çok fazla sayfası örneği için tanımlanan Ayrıntılı olacak Kronoloji ve alt. Resimde telif tamamen ölü kırpma altında olduğunu ve muhtemelen sadece yerelleştirilebilir ile Zorluk bulmak için bir yerdi ve ile belirginleşen Remains. İlk fotoğraf arşivinden olan Lucy Pringle , ikinci busty-taylor.com . Neredeyse istisnasız tüm ekin çemberleri fotoğrafları ortak bir özelliği Onlar şimdiye kadar herhangi bir tarih sözü varsa, desen keşif zaman hakkında sadece onları Atanan bilgileri, (Bu durumda, tarih 23, sırasıyla 22 olduğunu Yani, oldukça üzücü AÇEP May 1998). Ikincisi birinciden en az bir ay muhtemel aralığı ile Yapıldı. Seçimi ama kibarca, ama ayrıca Hayır çok güçlü her fotoğraf için kesinlikle profesyonelce kopmaz Çekildiği tüm ekin çemberleri Explorers, bilimsel araştırma amacıyla istimlak edilen belgesel fotoğrafçılığa edinim tarihinden yanı sıra (hatta çok daha fazla) üyelikleri öneririz . Tarih o Onların ilk dijital kameralar (ama şimdiye Onlar EXIF ne biliyorsanız) aldım gün beri her döngü için Exif resimde dahil örnek içindir. Her yapı fotoğraf görüntü refakat Bu çok yararlı bilgiler, ne yazık ki, bir yol boyunca her zaman vardır Onların kamera Onların web sitesi "gizemli önü yapmaya devam ediyorsun." Değil Onları, bunun için en iyi yolu Cts Onların web siteleri Of bilgilendirme değeri hemen yüzde Binlerce tarafından artırılmış bakış profesyonel açıdan Olur. EXIF bilgileri, ve hepsi tek sorun sonra onlar için, ne rakipsiz olduğunu bilmek ve bulgu, fotoğraf elde oldukça tarihinden yeterli olacağını, bu bir köprü Önemli bilgiler dünya bilimsel Onların web siteleri Of yararı artırmak için yararlı olabilir misiniz tam olarak aynı şekilde ilerleyebilir. Tabii ki, en azından yaklaşık ayrıca GPS verileri çok yararlıdır.

 

Benzer durumlarda, Onlar burada bu sitede, bu sayfanın başlığında olduğu gibi artık "için çalışma başlığı adında olacak yerelleştirilebilir metal plaka undergroundd "

 

Not: Bu sitedeki tüm yazarın kendi fotoğraf EXIF ​​bilgileri SAHİPTİR

(© cropcirclesonline.com,   © quick spigots). Bulunduğu takdirde, ayrıca GPS verilerini uygular. Kaynak hakkında EXIF bilgileri doldurduktan nerede Olası, diğer web sitelerinden uygulanan tüm fotoğrafları var - yazar, web sitesi. Başka şeylerin yanı sıra, bu sitenin yazarları ve hemen Doğrudan kaynağına bir bağlantı kurmak değilse, Kesinlikle bazen yakın gelecekte orada eklenecektir olduğunun bir göstergesi olarak hizmet vermektedir. Ek olarak, sadece Kurulan (Aralık 2011) ve özel sayfa olduğu ekin çemberleri - GPS Onlar yavaş yavaş yaklaştığı şeklin yerini dahil şimdiye kadar dünyada bulunan oylandı ekin çemberleri resimleri, en fazla sayıda GPS verileri eklenir, modeli mümkün olduğunca yakın arazi profili (içine Google Earth ).

 

Sargı yolları

Yolları ve alanları ve ayrıca hatlarında bir ikinci durumda elektrik tarafından oluşturulan, ancak bu durumda onlar tüm düz değildir. Bu alanda, ya da bir yere bir yere Görünüşte ondan hiçbir yerim başlığı, dolambaçlı yolları çeşitli vardır. Onlar desen keşfinden sonra birkaç gün için çok Sıklıkta (Kalk) Görünüm ve Onların her gözlemci nedenle düşünüyor, orada o birisi izlenir. Tabii Yollar üzerinden paletli bazı desenler yakın, ancak Büyük olasılıkla yok bunları tüm araçlar. Bu daha fazla veya daha az rastgele, yolculuk orada uzakta icat ve Onlar Genellikle çok dolambaçlı mısınız elektrik yükünün fazlalığı tarafından oluşturulan tamamen rastgele yolları, olabilir. Yakın gelecekte kuru fotoğraflarından bir dizi nesne burada konacaği Onlar kullanılabilir düzinelerce vardır. Tabii ki, yok bütün yollar Onları o geçici Onları bazıları gerçekten bazı "sarhoş denizci" tarafından oluşturulacak misiniz yere yıldırım deşarjı, tarama tarafından yapılan, ancak şüphesiz hepsi değil Them olmalıdır anlamına gelir. Onlar daha fazla veya daha az rastgele, oradan kaçmak için sınıflandırdığından elektrik yükü, aşırı tarafından oluşturulan tamamen rastgele yolları olmak ve sık sık çok dolambaçlı vardır olabilir. Tamamen dolambaçlı olarak aynı havada yıldırım deşarj menderesler. Yakın gelecekte burada nesne numarası ve doğrudan ekin çemberleri fotoğrafları bulunan kuru zemin kırpma yolları fotoğrafları alınacaktır, mevcut kuru düzinelerce vardır. Tabii ki, onları geçici zemin tarama yıldırım deşarjı yapılan Be yılan üzerinde değil tüm bu yolları, bazıları gerçekten bazı "sarhoş denizci" tarafından oluşturulan olabilir, ama şüphesiz Hayır onları tüm araçlar. Onlar artık akıntı, çarpma sahasından uzak tararken, artık yeterli enerjiye sahiptir ve nedenle bitkilerin ana desen olarak, bu kadar yoğun etkilenmez O (birkaç gün) desen keşfinden sonra sonra görünebilir. Tabii Onların Discovery ayrıca sadece basit düşünüyor modelleri, ziyaretçiler tarafından uzatılabilir sonra bile yolları bazı kuru Bu imkansız değildir, Birinin önce Onları öncülük etmişti. Onlar henüz yoktu çünkü Hatta daha fazlası, O Onlar, daha önce kaydedilen ilk belgesel fotoğraf Görünüyor olmayabilir.

 

Gerçekten etkisi sitesi ve desen oluşturma yıldırım uzak ilerlemiştir Bu imkansız ve Ball Aydınlatma olmadığı bir durum vardır. Bu Özellikle topu yıldırım gerçekten dikkat topu yıldırımları ödenir sayfasında, düzenli desenler oluşturmaya KATILABİLİR gerekmez Belirtmişlerdir bir yerde, başka bir sayfada açıklanacaktır. Tabii ki, ama uzak klasik Overground boşaltım kanalı taşındı Bu İnanılmaz bu şekilde değil. Bunu gerçekleştirmek için olası seçeneklerden herhangi oldukça zor olurdu. Bu zemin üzerinde küçük bir yükseklik yerinde esastır Harika elektrik yükü taşındı.

 

Işhattı Düz ​​çizgiler

Birçok mahsül geçmişte keşfedilen çevreler, ama onlar için ayrılmaz yapışık herhangi bir faiz olmadan sol, veya tamamen fark edilmeden kalmıştır. Onlar ondan daha küçük veya daha büyük mesafe, onun yanında, desen sağ aracılığıyla geçebilir. Onlar bile alan tamamen farklı bir bölümünde desen (birkaç yüz metre), gelen nispeten büyük mesafe bulunan olabilir, bu yüzden bile şeklin bir parçası olarak kabul edilemez. Düzenli hiç olmadığı Onlar, komşu veya hatta uzak alanda oluşabilir `olacaktır ettiler bile zaten başka değil bunların dışında sahada, (hasarlı, Zayıflamış) kırpma duyurusunda `olacaktır at all (hasarlı, Zayıflamış) veya ölü bitki.

 

Ayrıca, çünkü bazen aynı anda görüntülendiğinde hakkı yoktur. Daha önce belirli sayıda gün olabilir, ancak daha sonra ayrıca olabilir. Bazı (muhtemelen oldukça sık durumlarda) onları değil sadece tahıl edilecektir duyurusunda `olacaktır Genellikle tamamen ölür (hasarlı, Zayıflamış). Onlar Onları yılında tahıl bu kadar hızlı değil bu muhtemelen ölmüş olduğu gerçeği ile hemen hemen herhangi bir dikkat değil neden Nedenleri biri `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış), kurur ayakta. Onlar sadece istediğiniz herhangi Yaygın Arise düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) mısır - Onların çevresinde yıldırım deşarjları nedeniyle tahıl zayıflaması sonra. Çok sık bir enerji önemli ölçüde yüksek doz, en yaygın durumda olduğu gibi sıcaklık, yeraltı elektrik iletken yapıları sayesinde alırsınız. Oldukça sık kuru ve muhtemelen bitki (onun üstü kısmı) yıldırım isabet hemen hemen hiç zarar (bu boşalma bir Nispeten büyük bir mesafe bulunmaktadır) ile hayatta misiniz fenomen, ancak kök sistemi Tamamen kuraklık öldürüldü veya alınmış Oluşur kesinlikle kaçınılmaz Yani elektriğin büyük bir doz ölüme eğilimindedir. Onun durumu bir vazo aldım bir bitki, oldukça benzer olduğunu. Ayrıca bunun üzerine akıntı etkileri var görüntülenmiyor olacak biraz daha uzun seçenek daha uzun sürebilir. Çevre bitkiler olabilir `olacaktır duyurusunda kuru gitmek başlamadan önce (hasarlı, Zayıflamış).

 

Yeraltında Artefaktlar

Tamamen kayıtlı değil oylandı misiniz yalnız düzenli desenler, başka bir yerinde bu sayfayı eklemek için bir hata olur. Büyü, kült çeşitli atfedilen desenler çevresinde bazı tanımlanamayan nesneler, görülebilir bir kaç çekim Atanan, astrolojik ve Tanrı ne diğer grafik anlamları bilir. Benzer yazılar Kesinlikle diğer ekin çemberleri çok sayıda fotoğrafını bulmak mümkün olacaktır. Kuşkusuz bile düzenli desen yokluğunda pek çoğu herhangi bir tanıtım dışıdır. Bunlar uzun yıllar yeraltında rahatsız yalan ve benzer şekilde bir yıldırım (onlarca metre) arasında yakın her zaman Gösterilme nesnelerdir. Rakamlar Görünüm nerede Latitudes yüksek, ortalama km başına bu 2-3 yıldırım isabet Yıllık oluşur, çünkü çok sık değil 2 şey olduğunda yarım büyüme mevsimi dışında olabilecek az, bu yüzden alanına muhafaza vurdu büyüyen ve böylece her döngü belki 100., 10 ila 20 yıl veya daha uzun en azından tekrar görüntülenecek bir kuru nesne bekleyecek Onların civarı anda büyük bir düzenli desen orada Görünüyor Ama eğer daha önce belirtildiği gibi, bir olay herhangi bir tanıtım olmadan Tamamen gerçekleşecek kurulayın. Elbette mümkün, kuraklık Görselleştirme çoğunun düzenli bir desen yakınlığı Görünüyor ve bu kesinlikle hiçbir ilgi sonuçlar, Ve Onlar fotoğrafların büyük çoğunluğu üzerinde sığmadı.

 

Toprakaltı sürme altında yer alan bir derinlikte, ancak bunların varlığında büyük ölçüde kendilerine yeraltı sayesinde yakın ve bunların üzerine toprak iletkenliği, ve şimşek akımı iletim etkisiyle - görselleştirme prensip yeraltında boru durumunda olduğu gibi, tam olarak aynı yakınlığı, Temelde Onların kök sistemleri etkileyen ve bitkilerin önemli bir neden olabilir. Bu işbirlikçi köle ve altında sürülmüş tarım makinelerinin arkeolojik eserler, veya bileşenler olabilir, herhangi bir endüstriyel Etkinlikler ayrıca kalıntıları, uzun zaman önce terk suyu şebeke veya kanalizasyon Remains veya uçakların parçaları çöktü. Yeraltına çiftçilik altında bir derinlikte bulunan ve kimse onları dışarı kazmak varsa, onlar hala orada. Nesnelerin Gösterilme GPS konum bilinir ve isteyenler bir kazma ile Onları için gidebilirsiniz ve arazi sahibinin izni müzakere sonra. Biz onları kazma çok başarılar diliyorum. Ayrıca metal detektörleri veya yeraltı radarı (Onları gerçekten biraz metalik olması gerekmez) ile Onları bulmak mümkün olacaktır.

 

İlk burada yayınlanacaktır yeraltı eserler Oldukça kesin GPS konumu. Yakında.

 

Sahada düz çizgiler, başka tür

Bunlar arasında tramlines Esas olarak tam ortasında yer almaktadır

Onları kısa bir anma Burada sadece. Bunlar Doğrudan yeraltı bulunan nesneler ile ilişkilidir, ancak toprak yüzeyi ve yeraltı yakın genelinde elektrik yolu iletimi ile. Değil Onlar Temelde tramlines Şeflik geçen akım neden vardır. Çok Genellikle en çok etkilenen bitki tam yarım Onları (iki yönden giren eklendi akımlar vardır) arasında yer almaktadır Yani, ekin tarlaları ve kuru fenomen orada gerçekleşir. Devoted benzer oluşumları sayfasında çok fazla boşluk olacak temel ilkeler . Diğer bazı özet sayfaları Onlar yavaş yavaş tramlines hakkında o ana sayfaya ayrıca taşınacaktır yerden, Onları üzerinde Mansiyon bir sürü verildi zaten var. (Bazı açıklayıcıphotos)

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Onlar President Wilson patlayabilirdi söylüyorlar. Belki vardır ama ben ileriye o usuall Blunders fark.  T. A. Edison
Esmerler sorun üretirler. Onlar Yahudiler betersin. Charlie Chaplin
Ben tüm tezler parçacıkların isimleri hatırlıyor olabilir, ben bir botanikçi olurdum.             E. Fermi
z