Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daire-mizah . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Crop circles - Mizah
Bazı ilginç fotoğraflar
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Site makine çevirisi

Tüm insanların biraz zaman ve bazı insanlar her zaman aptal olabilir, ama bütün insanları her zaman kandıramazsınız. A.Lincoln
Stupidity cehalet kasıtlı ekimi. W.Gaddis
Herhangi yeterince gelişmiş teknoloji sihirli ayırt edilemez olduğunu. A.C.Clarke

Ekin çemberleri , Bitki Resimleri, Elbe Vadisi Mizah

PagPh

 

Giriş

Bu sayfa nesnesi alınacaktır üzerinde eğlence için burada bir şey var

 

Ayrıca ekin çemberleri ... (Semt: isimsiz belediyesi)

 

 

                               

 

 

İkinci El - yazıt yeni mal bunun altında yer alan

 

 

                   

 

 

Için bu ilgi, merak bilmek, burada belirtilmesi AÇEP devam edildi orada Nedenleri ve Sonuçları bütün soruşturmaların Konaklama Temelde (Tespit ve Ölçüm) yıldırım deşarj gerçekleşti alanlarında (zarar, zayıflaması) kırpma,

 

                   

 

 

Seyahatler bazı resimler

 

                   

 

 

Detaylı resim

 

                   

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Orijinal metin

 

Rudolf Christian , feulletonist

Itallic olarak yazıldı Programı

Çek Radyo 3 dalgalar üzerinde yazarın serisi felyetonlar - Vltava

 

Evrenin Sanatçılar

Neden uzaylılar gezegenimize ve gizemli ve esrarengiz ekin çemberleri üzerinde yapmak ister budur? Onlar bizim Çek Cumhuriyeti topraklarında Onları ayrıca oluşturun. Yıllık, yaklaşık yirmi kuru rakamlar ortalama bir orada bulunur. Ek olarak oldukça kapsamlı Mucha en Slav Epic ve orada daha az yoğun Universe Epic değildir.

Bu Onlar yaratıcı tabanlı uzaylılar olduğu açıktır. Onları muhtemelen Tahiti Gauguin için ne egzotik bir hedef, ister için Küre. Mısır şekilleri bazı yaratıcıları Tutarlı bir yaklaşım göstermektedir. Diğerleri - Bunlar basit - çocuklar tarafından kökenli olabilir. Özellikle, dünyadışı halk sanatları okulları mezunları arasından. Bu grafik sanatçıları gelmesi bizim için bu sembollerin gezegenlerden, bilinmemektedir. Mısır büyümek değil nerede, her yerde olabilir. Aksi takdirde, uzaylılar evde yeterince Onların yarattıkları saman için endişelenen ve Onların UFO kuraklık ve uzun mesafe uçan değildi vardı. Ek olarak bu mısır Onları Apaçık Nadire ayrıca çim içindir. Ayrıca kolza: bile, bunlar Rajec Jestrebí yarattık - dikkatle yerli cereologists tarafından Gözlem, bir daire.

Bu tez rakamlar Onların büyük boy gösterdiği, uzaylılar geliyor. Onların çıkan tasarım sadece yukarıdan takdir edilebilir. Yazarlar, Onların çalışmalarını tamamlamak bir uçan daire ve arkanıza yaslanıp Uygun yükseklik Onların oluşturma bakan olduğunda. 'Ben Delusion bir konu olduğumu, eleştiri duydum ve sanki rakamlar herhangi vermedi rağmen, ben, uzaylılar yazarlık inandığın zaman Onlar Onların imza sağlayın. Ama onlar için bir alışkanlık değil ne olur?

O "hasat zaman ve çaba" tarifinde gazetelerin ön sayfalarında olarak kullanılan geçmişte olduğu gibi Hakkında ekin çemberleri anda, hevesle olarak yazılır - ". Ne tahıl boşa" diyerek eski ruhu Kullanılması bu halk deyişleri o kişinin gözünde ayrıca arpacık toplamak için tavsiye olsun sorusuna yol açtı.

Geçen yüzyılın Seksenli yıllarda medya zorunlu yıllık hasat Detaylı raporlama sona erdi - Dramatik ve buz "Tahıl için savaş" birleştirmek-hasat edecek bir savaşçı olarak neredeyse sunulan "metal süvari." Hasat yüzyıllardır neydi tekrar Kazanmıştır. Bu yıllık tarım sezonu bir parçasıdır. Bazı durumlarda başarılı, bazen daha az, bu doğada tabii olduğu gibi.

Ama savaş anlan hasat sonuna bir diğer aşırı oluşabilir misiniz orada yılan ol Riskler raporlama. Bu tahıl ve hasat Olgunlaşma hakkında bile medya şey görüntülenmiyor vould. Ne ayrıca nedenle tutulan yabancılar olsun? Ekin çemberleri aracılığıyla Onlar en azından bu şekilde, tarımsal raporlarda tema biner var Yani, bunu dikkat çekmek. Belki biraz buz Dünyalılar ayrıca bu güdü. Ben onlar ekin çemberleri oluşturduk Yani, şimdi ve sonra Kamuya kabul Olanlar atıfta yaşıyorum. Daire yapıcılar - Onlar bile özel atama Their Own var.

Onların hileler ip ve tahta kullanarak usuall. Úpice yılında rasathane yakınındaki kırpma alanda ayrıca Onları Astronomlar doğru Atanan. Düz bir yüz ufolog ile orada geldi Sonunda Onlar, çok eğlenceli idi. Ama bu hiçbir şey demek değil. Kim hiç görsel sanatlara çok ilgi oldu, çok iyi özgün paintingsthere ayrıca ek sahtelikleri O bilir! Genellikle çok başarılı, nasıl kitap Arnau sahtekâr ve sanat bu konuda ikna etmek mümkün olduğunu.

Bu arada, Dr Jiri Grygar, bilinen astrofizikçi, bilimsel ve şüpheci ve hoş bir kişi, keşfedilen bir yıllık ekin çemberleri kökeni yalnızca insan ellerinin eseri olması gerekmez Bu dışlamadı. Bir TV tartışmasında bir dans derviş olarak bilinen bir girdap, bir sonucu olabilir O başvurdu. Zaten Sn Grygar dan değerlidir. Biz uzaylının yazarlık Argue, onun için dilek olamaz. Hiçbir uçan daireler teleskopla görmemişti Ne Zaman, unserious HIS tarafında Olur, ve bir kez samimi bir konuşma sırasında söyledi. Ne ben 'bir uçan daire görmedim, ama ben oldukça bu yabancıların fikir gibi görsel sanatlar odaklı bir yerde var. Tahıl Onların yarattıkları Bazıları ayrıca büyücü Çavdar tarafından övgüyle olurdu Would kadar eşsiz ve büyülü. Belki ayrıca Arpa Kral. Hayal buğday gibi çiçeklenme olduğu kesindir.

Ayrıca Rus olanlar dahil birçok ufolog için Blooming. Togliatti yerel kasabası yakınlarında ekin çemberleri keşfetmek başladı, bu sözde paranormal fenomenleri araştırmak için özel okullara Kurmak uyaranlara biriydi. Tatyana Markova ve Rus ufolog sözcüsü, bu Togliatti okul görevlerinden biri uzaylılarla Buluşmaları öğrencileri hazırlamak için olduğunu söyledi.

Belki ayrıca kuru bilginin tüm UFO kreasyonları için heyecanlı değil Çiftçiler, yararlı olabilir. Buruşuk mahsul hasat için tam ideal değildir. Daha neler yok ki rumple ET sanatçılar, tam karasal cereologists. Hevesle Onlar sadece bükülmüş veya kırılmış olsun, enstrümanlar ile sahada çalışan ve sapları inceleyin.

Uzaylılar ile buluşmaya hazırlanıyor rasyonel bir fırsat var. Şimdi bizim sınırları geçmesini Onları vize talep edecek olsun, netleştirin yüksek zamanı. Nerede, atıfta: Onlar var Elde misiniz? Tahıl Onların yarattıkları değerlendirmesi ve analizi - çok nadir istisnalar dışında - bir soru bu dünyevi profesyonel sanat eleştirisi ele vermezse Onlar hayal kırıklığına olmayacaktır olsun, aynı zamanda vardır. Özellikle de çember içine girmesi, mısır tüfek atmayın. Genç eleştirmenler Bazı şansı yakaladı ve bu disiplinde uzmanlaşmış olabilir. Ödül yerde evrene bir staj için davet edileceklerdir.

Ben tuhaf Desenler yaratıcıları gerçekten evrenin bir kişi olabilir inanıyoruz zaman, o sana bu görünümü uygulamak istiyorum anlamına gelmez. Kesinlikle öylesine sert, gibi o buğday çevrelerin yaratılmasında bir genç Hollandalı daire yapımcısı polisler, yakalandı yoktu zaman. Onu tahıl hasar için ceza tehdit olduğunu fark etti. BÖYLECE hevesle başladı ve heyecanla ekin çemberleri uzaylılar tarafından yapılır İşte o masum polis devriyesi, ergo Nedenleri, dünyada bu herkesin bildiği, ikna etmek!

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Bilim herhangi Kesinlik olmadan kanıt vardır. Yaratılışçılar herhangi bir kanıt olmadan Kesinlik var.  C.E.Montague
Gerçekler bilim havası vardır. Onları olmadan sinek olamaz.  Linus Pauling
Sorun çok aptallar var bu değil mi, ama yıldırım Doğru dağıtılan değil mi.   M.Twain
z