Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daire-Elektromanyetizma . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Elektromanyetizma
(Kırp daireler - Giriş anlatma)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

 - Site makine tercüme

Sen hakkında daha fazla Oran bilim şey karşı bahse asla 10 12 'in 1.  E.Rutherford
İmkansız sadece aptalların sözlüğünde bulunan bir kelimedir.  N.Bonaparte
Gerçek mutluluk aferin Tapu sevinç, şeylerin yeni yaratma lezzet geliyor ..     A.de Saint-Exupery

Ekin çemberleri , Bitki Resimleri, Elektromanyetik desenleri

PagPh
ekin çemberleri - ekin tarlaları içinde desen şekli üzerinde elektromanyetik kuvvetlerin etkisi

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Elektromanyetizma

Deşarj sapları ve Bunların doku yapıları bırakabilir Yani teoriye göre directionally odaklı ilk hasar Genellikle desen merkezinde duran sapların demetleri açıklanabilir. Ağır hasarlı Onlar en azından, ama Onların zarar yoğun yönlü saat yönünde veya tersi yönü gibi neredeyse yok iken. İlk hasar Onların yönü çok daha kendilerini (teepee) ve sadece edilmiştir "domino etkisi" katılan çevredeki sapları desteklemek için çok daha fazlası, çemberin merkezine yönelik olduğunu "Onları orbitting." Sistem teepee çok merkezi saplarından hacmi önemli ölçüde güçlendirir olduğu gerçeğini rağmen. (pic, graph)

 

Sayfa yapım aşamasındadır

Bazı kısmi bilgiler artık bazı özet sayfalarında, örneğin bulunabilir.  ekin çemberleri - anlayış Temelde şimdi en kapsamlı sayfası biridir. Başka oldukça kapsamlı bilgiler sayfasından bağlantıları bulunabilir Metinler . Yayımlanan bazı metinlere bağlantılar vardır. Ayrıca bazı henüz yayınlanmamış bazı önizleme sürümü yani. Diğer testler Yerleştirilmiş Unsorted vardır burada . Metinler elbette olması sürekli eklenecektir.

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

 

  

Aynen indüklenen ve (iyonize hava, korona deşarjı) elektrik akımları İletilen mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Bu sapları ve diğer bitki parçaları sayesinde elektromanyetik özellikler gösterebilir. BÖYLECE Onlar Mıknatıslanmış pusula iğnesi gibi hareket edebilir, ve elektromanyetik kuvvetler anlık göreli oranı, yön ve pasajlanmasını elektrik akımlarının faz farkına bağlı, bir saat yönünde veya tersi yönde yere Onları değiştiriyorsun. Geçici mekanik değişiklikler ve gerginlikler yönde yönlendirilmiş bazı ayrıca arada görünmez mekanik hasar oluşturabilir. Bu tür mikroskobik yönlü odaklı zararlardan DERECELİ hasarlı dokuların büyüyen sonra neden Able vardır DERECELİ bir yönde (Sağa veya sola) tüm sapların bükme yönlenik odaklı. Ortalama bir yıldırım deşarjları Manyetik alanlar Dünya'nın manyetik alanının daha en az on bin kat daha güçlüdür. İşin bir başka parçası bitkilerin yaprak ve sapları electroscopes yaprakları ve sapları gibi davran o kadar muazzam elektrostatik kuvvetler sayesinde tarafından yapılabilir. Çevrelerin Çapları yaklaşık yıldırım deşarjı elektromanyetik kuvvetlerin aralığını temsil eder. Yıldırım çarptı sonra bitki deseni bazen birkaç hafta, en az birkaç gün Oluşur: All That, atıfta ek olarak. Etkilenen bitki dokuları nedeniyle büyük atalet, çok yavaş zayıflatmak ve dolayısıyla çok bitkilerde değişiklikleri (yavaş-gidiş Çünkü iyisidir EPP , Kronoloji ). Bazen yöreden yer çok karmaşık etkileşimler ve rezonanslar sürebilir Çünkü, bazen çok karmaşık desen oluşturabilir. Tek bir yıldırım deşarjı binlerce kilometre yolculuk misiniz elektrikli lokomotif için enerji yayar. Ortalama (!) Deşarj. (Basitleştirilmiş bir açıklama)

 

İşte bütün insanlığın Şaşırmışlara yüzlerce, binlerce yıldır şaka Tabiat idi ki, şaşırtma, zekice - Bu büyük Doğal şaka biriydi.

 

Bahsedilen fikirler Olası Onları karşı, ayrıca Olası protesto katılıyorum, ama belki de gerçekten ya karşı etmek mümkün olduğunu tüm. Değildir Yani Jerry Cimrman en postülatı denir.

 

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

En iyi bilim yaşamaya açık ve romantizm ile başlar - Fikir bu şey possible.sible olduğunu.  R.Bradbury
Eğlenceli hayat sigortası, siz yaşlandıkça daha çok Maliyetleri gibi.  Kin Hubbard
O aptallar bilge gelemedi görmeye Fortune, Onları şanslı yaptı.  M.de Montaigne
z