Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-bilim-gerçeklik (bilim-re) . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Bilim-Reality (Sci-Re)
Ekin çemberleri tüm önceki araştırma bilim kurgu, bilim-kurgu topraklarında odaklı oldu
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Makine-translated metni

Onun laboratuvar bir bilim adamı sadece bir teknisyen değildir: O Onlar masal sanki onu etkilemek doğal fenomenleri Yüzleşme ayrıca bir çocuk. Marie Curie
Bütün günahları büyük aptallık olduğunu. O.Wilde
Elektrik gerçekten sadece sadece Organize yıldırım. George Carlin

Mahsul çevreler şimdi kurgu gerçeğe hareket ediyor

PagPh
Soru çok ciddi şüphelerin olduğunu, o kim Yalnızca yerel tarafından Inhabited, hatta o herhangi bir kurmadık, ama bu bile oldukça ilginç ve güzel mavi gezegen, Globe aramadı, en şüpheli, yani uzaylılarla üretim Mahsul çevrelerinde idi, Uzun tarihi boyunca yurtiçi, karasal canlılar, ziyaret etmedi.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Tüm uzaylılar (ET, yabancılar) bir mesaj

Bizim öyle Pampered, çok nazik, ama yine de sadece talihsiz uzaylılar, küçük yeşil adamlar ve sümüksü canavarlar her türlü Sevgili! Tüm önceki çalışma için oldukça dürüst çok, gerçekten çok teşekkür ederim ve, yardım, bakım ve siz kadar önemsemediği Hangi ile çalışmalar, artık herhangi bir mahsulün O sadece ve tek nedeni, bir izlenim İnsanlık cinsiyet herhangi çağırmak Hiç Dünya'nın ekin tarlaları bulunan daire öylesin. O andan itibaren, gelecekte herhangi bir zaman, dikkatinizi herhangi biri için gerçekten gerek Yani, bakmaya başlar. Büyük olasılıkla o Temelde üründe herhangi bir düzenli desen oluşturulması İlkeleri açıklaması için, gelecekte herhangi bir zamanda mevcut, ama ayrıca mesafededir. Onlar adlandırılır, ve muhtemelen en yaygın ifadesi "crop circles" kullanılır, ve biz daha fazla artması da zahmetli çabaları olmadan, (biz, insanlar, Dünyalılar, insanlığın) sizin yardımınız olmadan Onları açıklayabilme vardır.

 

Lütfen, Makyaj, arka çantalar, bavullar, plastik torbalar tüm ihtiyaçlarınızı Paketi: Diğer bir deyişle, biz bu konuda gerçekten çok güçlü sormak biraz basitleştirilmiş açısından ister misiniz. Kimyasal - - biyolojik - zihinsel - psikofizyolojik deneysel materyaller psikotronik cihazlar ve Galaksilerarası deneyleri, başka ayrıca fiziksel içine hepsini topla.

 

Sizin hoverkraftlar, gemi, uçan daireler, puntss, kürekli tekneler, gemiler, gezegenlerarası arklar, motor destekli bisiklet, mini bisiklet veya moped, yanı sıra ekipman konumlandırma herhangi diğer makine, cihazları, enstrümantal, cihazlar veya gadget'lar ve nihayet Toplanın Pisliğin içine gitmiş. Güle güle!

 

Genel bilgiler

Şimdi bazı bilim-kurgu açıklama Realize kadar ekin çemberleri nesil hakkında Mutlak her önceki teorisi.

UFO, uzaylı, uzaylılar, doğaüstü etkileri, uçan kaynaklar.

Kozmik, Galaksiler arası, yıldızlararası, boşluk veya enerji evren.

Paranormal kuvvetleri, kuvvetler düşündüm. Doğaüstü güçleri, Ley hatları, geopathogenic bölgeleri duyular dışı algılama. Düşünce Süreçleri ve bitkilerin kuvvetler.

. Durumda (- az% 1 - Jeotermal enerji de, Dünya, ama sadece biraz) Güneş Yani tek gerçek enerji alanı Hayır aptal uzaylı, Sun system.I Güneş Sistemi dışında hiçbir şey.

 

Kuraklık teorilerden herhangi birini artık bırakmak mümkün olduğunu.

En alttaki kuvvetler ve teorileri herhangi biri pisliğin içine göndermek için Şimdi kesinlikle mümkün olduğunu.

(Bu arada, Onlar herhangi başka bir yere ait asla) oyunları yer)

 

Sci, Reality - - Şimdi Bilim oluyor Re, tek gerçek doğasını Olası bir açıklama,

sadece gerçek doğa bilimleri ve dalları, oldukça disiplinlerarası Onları çok kullanarak.

Bilim kuraklık disiplinlerarası şube biri aslında zararlı bitki ve neslinin Nedenleri açıklamaya çalışan, sadece bu Amaçlı oluşturulan `olacaktır ettiler (yani Elektro-Fitopatoloji Called (hasarlı, Zayıflamış) kırpma EPP )

 

İlk deneyler ve gözlemler bazıları çalışan, yapılmıştır. Bkz haberleri .

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Hayal yaratılışın başlangıcı olduğunu. Siz ne arzu hayal, ne hayal edecek ve sonunda bunu yapacak ne oluşturabilirsiniz.  G.B.Shaw
Yazma kendiniz olabilir en eğlenceli. T.Pratchett
Deneyim Eğer oyun adını unuttum sonra ne var.            M.Berle
z