Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-fuar-etkisi . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
crop circles - Exposition
Ekin çemberleri teşhir "Aydınlatma Flaş", 10 olabilir 18 Düzenli fotoğraflar Than Times Higher
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Site makine çevirisi

Bir bilim adamı, bir anlamda öğrenilen bir küçük çocuk. Her küçük çocuk bilim adamlarının bir şey var. Diğerleri büyümek gerekir. Bilim adamları bu şekilde tüm Hayatları kalabilirler.  G.Wald
İstihbarat değiştirmek için ADAPT yeteneğidir. S.Hawking
Bu Önemlidir Bir Şey çabadır. A.de Saint-Exupery

Ekin çemberleri , Bitki Resimleri, Exposition etkisi (Foto)

PagPh
Slogan: ekin çemberleri, başka herhangi bir ekin ayrıca şekilleri, ilk (raster - gibi) bitki yapısına "Exposed" altındadır enerji alanında aracılığıyla, gerçekten uzun bir süre sonra, (sadece bitkiler için algılanamaz hasar, ilk olarak) çok iyi olurdu "doğa geliştirici süreci" (bitki ve zayıflaması konaklama ) görüntülenir.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Giriş

Bu bölümde daha ayrıntılı olarak tahıl şekilleri (ekin çemberleri) yaratma süreci hatırlattı analogları inceler. Olası gelişmekte takip fotografik malzemenin maruz kalma süreci ile karşılaştırın. Bu dağınık gümüş halojenür ve Onların ışık hassasiyeti ile jelatin katmanı kullanarak, klasik bir fotoğraf süreci anlamına gelir. Bir cazibe "crop circles" o "pozlama" 10 demek, olabilir "flaş" sırasında meydana beed, olası olduğu gibi 18 ışık ile karşılaştırıldığında, (ama çok daha ayrıca) Times Higher Bunlar düzenli maruz kaldığı sırasında resimleri.

 

Dikkat

Her zaman bu web sitesi etrafında birçok yerlerde vurgulanır ve benzer süreç Onlar sadece tahıl (ekin çemberleri) tüm düzenli desenler oluşturulur, ama neredeyse istisnasız edilmediğinden, tüm düzleştirilmiş tüm dünyada (hasar, Zayıflamış) kırpma. Yıldırım deşarjı çarptığında Düzenli desenler alanına, birkaç milyon vakaların birinde, birçok faktörler çok rastgele Interplay sadece Arise. Çeşitli Milyonlarca biri durumunda. Tüm diğer durumlarda, kırpma için "sadece" orada Oldu Konaklama (zarar, zayıflaması). Yaklaşık bu, sayısı ve yıllık tahıl alanı Arasındaki Benzer İlişki tarafından ifade "Normalde Çok Mümkün düzleştirilmiş (alan 0,5-1500000 kilometre kare (hasarlı, Zayıflamış) " duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma ), ve bu alanlar vardır basık düzenli desenler (toplamı yuvarlak tek bir kilometrekareye, bütün dünya boyunca tüm düzenli desen alanı) bir form olarak (hasarlı Zayıflamış).

 

Tanım

Zaten yıllar önce Büyük Usta tarafından pronaunced:

"Biz katılmıyorum belirtilmeden deyimi ile bunu protesto edebilir, ama biz yapabiliriz onunla ya da karşısına etmek için, tüm ilgili Olası değil."

(Jerry Cimrman, yaklaşık tırnak)

 

Fotoğraf ve diğer etkileri ile Analoji

 

Korona boşalması hakkında bir not

 

Sayfa yapım aşamasındadır

Bazı kısmi bilgiler artık bazı özet sayfalarında, örneğin bulunabilir.  ekin çemberleri - anlayış Temelde şimdi en kapsamlı sayfası biridir. Başka oldukça kapsamlı bilgiler sayfasından bağlantıları bulunabilir Metinler . Yayımlanan bazı metinlere bağlantılar vardır. Ayrıca bazı henüz yayınlanmamış bazı önizleme sürümü yani. Diğer testler Yerleştirilmiş Unsorted vardır burada . Metinler elbette olması sürekli eklenecektir.

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

 

  

Aynen indüklenen ve (iyonize hava, korona deşarjı) elektrik akımları İletilen mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Bu sapları ve diğer bitki parçaları sayesinde elektromanyetik özellikler gösterebilir.

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Sinemanın özü düzenliyor. Bu, genel anlamda duygusal anlar, ya da görüntülerin sırasında insanların olağanüstü görüntüler olabilir ne kombinasyonu simya bir tür koymak. F.F.Coppola
Bir bilim erkek Happiest olmalıdır. G.Wald
Eğer hayal varsa, bunu yapabilirsiniz. W.Disney
z