Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daire-sponsor . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Olası Sponsorluk
ekin çemberleri Yıldırım tarafından oluşturulan yeni, kolay ve anlaşılır bir teori - sponsorlar arıyor
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Makine-translated metni

Nasıl bir paradoks ile tanıştım Bu harika. Şimdi ilerleme bazı umut var. N.Bohr
O baltayı nereye gömdüğünü kimse unutmaz. Kin Hubbard
Biz istedik Verebilir eğer bu emin mahkumiyeti çok iyi zihinleri boşta nedenidir.  G.C.Lichtenberg

Crop Circles , Olası Sponsorluk Kırp rakamlar

PagPh
Bu yardımı ile Saldırganlar arasında herhangi dünyadışı istilaları tasfiye Able olacaktır.

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Giriş

herhangi bir bilimsel araştırmanın finansman gerektirir ve her kişi, ayrıca örgütün tüm zamanların dünya çapında büyük gizemlerinden biri budur açıklayarak, üstün araştırma katkıda bulunma fırsatına sahiptir.

 

Temel bilimsel araştırma, Temel Araştırma, Soruşturma tamamlayın. Araştırma Amaçlı oluşturulan bilim biri tamamen yeni bir tür - Elektro-Fitopatoloji - menü göreceksiniz. Bitki dokuları üzerinde elektrik eylemini açıklar. Bitkiler elektrikten zarar varsa bile bir tek yalnız deneyci, bugüne kadar yapıldı. Evet, Onlar. Ama% 90 daha sadece zarar, öldürüldü değildir - Zayıflamış. Enerji miktarının tamamı üzerine şiddeti, ve nasıl enerji santrali ve dokularda yayılır bağlıdır.

 

İki tam bilimsel keşifler (belki daha fazla)

Bir yepyeni scientivic kurulan bilimsel bir disiplin (elektro-Fitopatoloji)

 

İkinci araştırma keşif: toprak yüzeyinde yatarken Tamamen bitkisel tüm (. Kırpma sadece - haşhaş, kanola vb) tüm dünyanın, hatta mutlak yatarken o düzensiz şekiller, (normal aynı zamanda daha milyon kez daha fazla alan Büyükşehir şekiller - Piktogramlar - ekin çemberleri) yıldırımları tarafından oluşturulur. Yuvarlak ve yıldırım Yıllık mahsul alanları ve çim alanlara milyar vurur. Elektrikten zarar Bütün bu bitki yavaş yavaş zayıflıyor ve bir gün eğilerek, hafta, dik kaç gün duruyor. Olası Domino Etkisi, menüsüne bakın. Çok daha efektleri dahil.

 

Tüm hareket Soruşturma ana prensip oldu Bunun nedeni ikinci araştırma keşif, AÇEP ilkidir.

 

Ekin çemberi keşif Kapsamlı Soruşturma çok fazla, sadece bir ürün, çöp By.

 

En gerçekçi Crop Circle, kesinlikle inanılmaz kuramı, göreli cesur, ama ile çalışan ilk ve tek bir sponsoru olun:

 - Gerçek Fiziksel ve Doğal gerçek kuvvetler ve etkileri, kimya, biyoloji, vb.

  - İlk ve tek teori Doğrulanabilir ve bilimsel kanıtlanabilir.

  - İlk ve refutability testinden sağlayan tek teori.

  - Her zaman mevcuttur ve Doğrulanabilir tekrarlanabilir testler ve deneyler.

 - Herhangi bir eylem ya da saçma dünyadışı güç gerek yok 

 

Doğrulanabilir tekrarlanabilir deneyler ve gözlemler - temel ve araştırma ve bilim herhangi Temel İlkeleri önde

 

Bilim ve temel araştırma fazlası 40 şubesi, bu sadece aborning, yeni geliştirilen teorinin birçok kullanışlı parça taşınabilir

 

Kendi Dünyadışı öldürmek, Liquidate. (Şimdi özel ekin çemberleri yazar olarak kabul kadar)

 

Burada gönderilen her katkı, dışarı silerek dünyanın herhangi Extraterrestrial, ET ayrıca teorisi anihilating, yenmek için, birçok diğer şeyler arasında, kullanılabilir ederim.

 

Adınız silinmez olmalı ve sonsuza olarak işaretlendi citated olacak Uzaylılar katil, uzaylılar, ET destroyer - annihilator, ET - Silgi, ET - Destructor, uzaylıların keskin nişancı katil .

 

Uzaylılar (Hawking diyor) - Siz insanlığın en kötü tehdit birinden kendine güven belirgin artış olacağını önlemek için yardımcı olacaktır.

 

ET her türlü insanların şaşkın zihin - Herhangi uzaylılar, uzaylılar hakkında herhangi bir düşünce ortadan kaldırmak için yardımcı olacaktır.

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

 

  

 

Aynen indüklenen ve (iyonize hava, korona deşarjı) elektrik akımları İletilen mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Bu sapları ve diğer bitki parçaları sayesinde elektromanyetik özellikler gösterebilir. BÖYLECE Onlar Mıknatıslanmış pusula iğnesi gibi hareket edebilir, ve elektromanyetik kuvvetler anlık göreli oranı, yön ve pasajlanmasını elektrik akımlarının faz farkına bağlı, bir saat yönünde veya tersi yönde yere Onları değiştiriyorsun. Geçici mekanik değişiklikler ve gerginlikler yönde yönlendirilmiş bazı ayrıca arada görünmez mekanik hasar oluşturabilir. Bu tür mikroskobik yönlü odaklı zararlardan DERECELİ hasarlı dokuların büyüyen sonra neden Able vardır DERECELİ bir yönde (Sağa veya sola) tüm sapların bükme yönlenik odaklı. Ortalama bir yıldırım deşarjları Manyetik alanlar Dünya'nın manyetik alanının daha en az on bin kat daha güçlüdür. İşin bir başka parçası bitkilerin yaprak ve sapları electroscopes yaprakları ve sapları gibi davran o kadar muazzam elektrostatik kuvvetler sayesinde tarafından yapılabilir. Çevrelerin Çapları yaklaşık yıldırım deşarjı elektromanyetik kuvvetlerin aralığını temsil eder. Yıldırım çarptı sonra bitki deseni bazen birkaç hafta, en az birkaç gün Oluşur: All That, atıfta ek olarak. Etkilenen bitki dokuları nedeniyle büyük atalet, çok yavaş zayıflatmak ve dolayısıyla çok bitkilerde değişiklikleri (yavaş-gidiş Çünkü iyisidir EPP , Kronoloji ). Bazen yöreden yer çok karmaşık etkileşimler ve rezonanslar sürebilir Çünkü, bazen çok karmaşık desen oluşturabilir. Tek bir yıldırım deşarjı binlerce kilometre yolculuk misiniz elektrikli lokomotif için enerji yayar. Ortalama (!) Deşarj. (Basitleştirilmiş bir açıklama)

 

İşte bütün insanlığın Şaşırmışlara yüzlerce, binlerce yıldır şaka Tabiat idi ki, şaşırtma, zekice - Bu büyük Doğal şaka biriydi.

 

Bahsedilen fikirler Olası Onları karşı, ayrıca Olası protesto katılıyorum, ama belki de gerçekten ya karşı etmek mümkün olduğunu tüm. Değildir Yani Jerry Cimrman en postülatı denir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Bu kendimizi daha fazla aptal insanlar rastlamak çok hoş. Biz Cts olmak için bir kez onları seviyorum J.K.Jerome
Umutsuz vaka Sadece Çünkü Sen umudunu olamaz. You gotta daha umut!
Bilim Yanlış bir şeydi duygu kökenli olmalı. T.Carlyle
z