Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-yaratılan-by-yıldırım çubuklar-in-alanları . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Alanlarında Yıldırım Çubuklar
Hemen hemen her kırpma alanda, birçok elektrik dikmesi yıldırımları çekmek vardır
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

 - Site makine tercüme

Ben paratoner çeşit gibi görünüyor. Ben sadece gerçekten insanlar tahriş, biliyor musun? Ben gerçekten içine. Howard Stern
Ben okulu sevdim. Ben deli gibi okudu. Ben  Maya LinA Sınıfı nerd oldu.
Eğer under olacak o doğanın derinlerine bak,Albert Einstein iyi tand şeyi.

Ekin çemberleri , Bitki Resimleri, Franklin'in Yıldırım Çubuklar

PagPh
Yavaş yavaş tüm dünyada gelen, 1990 yılından bu yana yaklaşık, ekin çemberleri GPS veritabanı yayınlanacaktır. Çeşitli haritalar sayesinde çevredeki her döngü Olası uygulamalar Onları gözlemleyin. ( Google Haritalar , Bing )

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Yıldırım Çubuklar

Bu telif hakkı altında resimde merhem, yıldırım çarptı Yani hayal etmek gerçekten çok mu zor? Bu doğru değil. Yıldırım refakat ve kollarını aşağı doğru neredeyse düz bir çizgi dahil, fotoğraf tüm nesneler oluşturulur değil sadece. Bu ayrıca yaratılış ilkesine ait gibi Kırpma yılında Hatları sayfada Açıklaması, ama Mutlaka Cts olabilir Ama çok derin yeraltı değil, daha fazla metal veya diğer iletken nesneleri aracılığıyla, desenler bazı aslında Benzer şekilde oluşturulan bu dışlanan, ancak derin sürme altında değildir. Ayrıca Bu su bulanmış ahşap, nem küçük yerel kaynakları ya da herhangi birini içerebilir Messerschmitt , Focke-Wulf , Dornier veya Junkers , düzensiz yeraltı dağınık. (Kırpma Hatları sayfada bakın)

 

Yıldırım tüm Gözlenen düzensiz olan yerler olarak resmi tecelli bitki büyüme düzensizlikleri, ayrıca neden duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma veya kırpma "fırçalanmış" veya yana eğilmelidir öylece gibi yerlerde. Tamamen dışında dikkat Olası nerede Bu AÇEP tüm mevcut araştırma ve fotoğraf ekin çemberleri, bir kaç çekim biridir `olacaktır duyurusunda bitki gelişim önceki bazı aşamaları (hasarlı, Zayıflamış) arasında uzun öncesinde olabilir (zarar, zayıflama) önce kırpmanızı düzleştirilmiş (hasarlı Zayıflamış). Parmaklar Olası sayımı ile bu tür görüntüler. Ayrıntılı çok daha fazla ya da ana sayfa ve Kronoloji alt sayfalar bölümünde faz, ve, veya bazı diğer ayrıntı Benzer görüntüler de tarif edilmektedir ayrıca olacak O açıklanacaktır. Burada gösterilenler Görüntü olgunluk önemli derecede ve sadece kısmen veya hiç hasarlı alanlar zaten kırpma görüntüler. Değil `olacaktır duyurusunda gözle hasar bile, kuru durumda zaten muhtemelen hasat kadar sürecek, (hasarlı, Zayıflamış). Muhtemelen daha fazla ancak daha az yaygın: Bu tür durumlarda, söz. Bu resimde kırpma orada hangi olgunluk aşamasında arpa, zeminde bütün tarla alanı 20 ila 30% yalan misiniz, çünkü resmi arpa bitki yoktur Yani neredeyse emin beyan etmek mümkün olduğunu.

 

Bu sayfada Temelde neredeyse biberli paratonerler gibidirler ekin çemberleri fotoğrafların önemli sayıda, Konsantre edilecektir.

 

Bazı fotoğraflar üzerinde bu uzaylılar yüksek gerilim telleri üzerinde sadece sağ iniş olduğunu gibi görünüyor.

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Sayfa yapım aşamasındadır

Bazı kısmi bilgiler artık bazı özet sayfalarında, örneğin bulunabilir.  ekin çemberleri - anlayış Temelde şimdi en kapsamlı sayfası biridir. Başka oldukça kapsamlı bilgiler sayfasından bağlantıları bulunabilir Metinler . Yayımlanan bazı metinlere bağlantılar vardır. Ayrıca bazı henüz yayınlanmamış bazı önizleme sürümü yani. Diğer testler Yerleştirilmiş Unsorted vardır burada . Metinler elbette olması sürekli eklenecektir.

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

 

  

Aynen indüklenen ve (iyonize hava, korona deşarjı) elektrik akımları İletilen mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Bu sapları ve diğer bitki parçaları sayesinde elektromanyetik özellikler gösterebilir.

 

İşte bütün insanlığın Şaşırmışlara yüzlerce, binlerce yıldır şaka Tabiat idi ki, şaşırtma, zekice - Bu büyük Doğal şaka biriydi.

 

Bahsedilen fikirler Olası Onları karşı, ayrıca Olası protesto katılıyorum, ama belki de gerçekten ya karşı etmek mümkün olduğunu tüm. Değildir Yani Jerry Cimrman en postülatı denir.

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Doğum belgesi olmadan, AB içinde bile bir osuruk yapmak için Amerika'da size, üç yıl sonra, cumhurbaşkanı bunu açıkça yanlıştır sahte resmi devam Gösterilmektedir edebilirsiniz imkansızdır. J.Zeman
Ben oldukça bir daha paratoner olurdu  Ken Keseysismograf.
Sen, bir fotoğraf çekmek yok  A.Adams bunu yapmak.
z