Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-istihbarat-servisi . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
İstihbarat Hizmetleri için
Herhangi bir hükümet ve askeri araştırma dünya çapında, casusluk, counterspionage
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Site makine çevirisi

Federal hükümetin gizlemeye dünyadışı yaşam hakkında herhangi bir bilgi yok, ve beni araştırmak için gizli projeler vardır.  O.Hatch
Bütün genellemeler bu dahil, yanlış.  M.Twain
Bilim sistematik aşırı basitleştirme sanat olarak tanımlanan olabilir. K.Popper

ekin çemberleri. bir Mesaj, İstihbarat Hizmetleri için

PagPh
Follow - araştırmalarla sonuçlanan kadar mesaj. By-ürün.

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Giriş - Not ve İstihbarat Hizmetleri

Bütün dünyadan İstihbarat Hizmetleri ve Gizli Servisler Sevgili. Hatta hakkında Onların varlığı, mutlak kimse bir şey bilmiyor O, çok gizli olanları. Hatta sadece kendileri hakkında nihayetinde hiçbir şey, hatta kendi bilemez Bu, çok gizli olanları.

 

SIS, DIS, JARIC, CIA, AFISRA, MI, DIA, NGA, NRO, NSA, FBI, ICG, MI4, MI5, MI6, MSS, BIS, BND, MAD, DCRI, DGSE, AISI, CII, Mossad, Shin Bet, Nemzetbiztonsági Szakszolgálat, ARC, NAICHO, DIH, AIVD, MIVD, NSM, NIS, FOST, AW, SWW, SKW, FSB, FSO, GRU, KGB, Stasi, STB, ABIN, VSS, VOS, NBÚ, CIFAS, NUST, FRA, NDB, MND. . .

 

Hükümet, Askeri, ve diğer akla, ayrıca tamamen düşlenemeyecek gizli servisleri. Sen kurban vardır, aslında hepimiz tüm insanlık, Sensations için sürekli ve sürekli av, kurbanları oldu. Basit gerçeği zor açıklanabilir gerçekler ve temsilci güç ve nedensellik bazı yabancı, uzaylı, yabancı bir güç için, duyular Powers, bilinmeyen akımlar, algılama, enerji ya da benzeri birçok Bireyler (bir gizem-Kaşifler olarak kendilerini aramak) için Görünüşte doğaüstü enigma her için Diğer ana kadar Açıklanamayan veya enerji transferi süreci. Birlikte saf simpletons, hissi avcılar, komplo teorileri entrikacıların ve çok sempatik ve BÖYLECE daha şüpheci askeri sektör çalışanları ve güvenlik personeli istihbarat ve karşı istihbarat ve karşı-karşı istihbarat güçlerini birleştirmeleri gibi, gerçekten de bira büyük bir hatadır büyük ve hamur teknesi.

 

Çözüm ve açıklama

ekin çemberleri vardır gerçekten de facto olsa Belki bazı Bazen kabul olurdu ne, bu. Bir mesafeden uzaktan güç iletimi ile "Deneyler". Büyük enerji (gigajul, terajoules). Başarıyla yürütülen ve tamamlanmış. Bir saniyeden daha uzun süren Asla. Gökten, "yukarıdan", enerji Cennet-gönderdi. Yaklaşık 2 km yükseklik veya mesafeden, ama bazen fazla 20. Herhangi bir iç veya dış düşman, çılgın bilimadamı, her herhangi bir iş yerinde herhangi aptallar veya başka ucubeler dursun, ne de yabancılar değil. Onlar sadece ve sadece Tabiat çalışır. Onları üç Milyar etrafında Yıllık bütün yuvarlak dünya taşıyın. Onları Bazı kırpma alanına çarptı ve sonra böyle olur. Gerçekten çok nadiren, birkaç yüz bin bir Yaklasik bir durumda (bir kırpma alanına çarptı Bu olgu).

 

Diğer durumlarda, bir ürün alana isabet nerede, bu gibi "sadece" olur. Bu tam olarak aynı şekilde tamamen ve başarıyla Executed Aynı deney, aynı enerji transferi oldu. Sap veya parazit raster görüntüleniyor Sadece bu elektromanyetik alan çizgileri, bir şekilde "işe yaramadı." Bilim adamları manyetik malzemelerin manyetik alan çizgileri göstermek nerede Doğa, bir laboratuvar değildir. Bu nedenle, doğanın laboratuvar deneyleri sayısına göre ikinci el laboratuvar ekipmanı eksiklikleri değiştirilmiştir. (Tüm dünyada saniyede 100 kez)

 

Radyo Erivan için bir soru:

Özellikle doğa mümkün, daha doğrusu insanların aptallar yapmak çalışıyorum kadar iyi alanında bitki saplarının raster Yıldırım Deşarj manyetik alan çizgileri bazılarını görüntülemek için çalışılıyor mi?

 

Radyo Erivan cevap:

Bu doğa daha Bazen düzenli bir desen alanı oluşturmak, ya da insanlar aptal yapmak çalıştığınız gibi olsun açık değildir. Oldukça net Onları hem çok başarılı budur sadece.

 

Tuzak Ekranı

Örneğin, askeri ve güvenlik personeli araştırma boyunca bütün ülkeler çok Sıklıkta düşman devletler işçilerin ve onların askeri ve güvenlik araştırmaları bir müdahale olarak bir konu olarak kabul edilmiştir (Çince, Japonca, Rusça Moğollar, İngiliz, Fransız, Amerikan Kanadalılar, Alman Avusturyalılar, Lehçe Çekler, Slovak Macarlar, İzlandalıların Eskimolar, Avustralyalı Yeni Zelandalı ve tersi). Çoğu desenleri bir mesafeden enerji iletimi ile askeri araştırma ve deneyler meselesi olarak kabul edildi. Hemen hemen her zaman çok gizli araştırma olduğu için, bu hayal değil köprü Uygun Olur, ne hiç Bulgular Elde Olabilir.

 

Hayır bazı denemeler ve deneyler gibi desenleri yanı sıra gerçekte yerden enerji transferi gerçekten oldu yerleştirmek için uzaktan enerji transferi, delil olarak kabul araştırmacıların merak ediyorum. Ortalama 2 km mesafe, bazı durumlarda 100 metreden az, bazen de 20 km. Yıldırım deşarj Anlık güç 10 üzerinden çok zaman tam bir özel anı olabilir 15 J / s Deşarj ikinci, yani 10 arasında sadece biraz budur Yayılan milyonda sadece birkaç onlarca sürer 10 10 - 12 hatta, J eğer bazen çok daha fazlası.

 

Sivil ve askeri istihbarat servisinin temel görevleri yanı sıra yanlış üretimi ile herhangi ayrıca karşı istihbarat faaliyetleri. Onlar da otlanmak böylece O, kurt ve kemik (gazeteciler ve açıklanamaz bir şey açıklamak çalışıyor herkes) atın. Böyle Açıkçası şeyler oluyor, ve burada daha Tartışılacak olmayacaktır. Onları çoğu bugün çeşitli komplo teorileri arasında sınıflandırılabilir.

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Her büyük ve derin Zorluk kendisi kendi çözümünü taşımaktadır. Bizi bulmak için bizim düşünme değiştirmek için zorlar. bunu.  N.Bohr
Müzik benim dinim.

 

Jimi Hendrix
İşte yeryüzünde senin görevin bitmiş olsun bulmak için test: Eğer yaşıyorlarsa, değil mi. Richard Bach
z