Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-kronoloji-detay . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Kronoloji - Detaylar
ekin çemberleri - kırpma kronolojisi hakkında daha detaylı bilgi Konaklama (zarar, zayıflama)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Site makine çevirisi

Bu mutluluk getirmek ne anlatmak oldukça zordur. Yoksulluk ve zenginlik başarısız olmuş hem de.  Kin Hubbard
Bizim anayasa çoğunlukla yabancılar, sarhoş ve USsenators korur  W.Rogers
Denemeniz istatistikleri ihtiyacı varsa, bunu bir daha deneme yapılabilir lazım var.         E.Rutherford

Crop Circles , Crop Ayrıntılı Kronoloji rakamlar

PagPh

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Mahsul Kronolojisi Konaklama - diğer ayrıntıları

Bu sayfa Temelde çevresinde ve Gözlenen düzenli yapılar (ekin çemberleri) bazı etrafında meydana tahılların bir DERECELİ değişiklik gösterecektir. Gerçekten çok zor bir şey, bu yönde herhangi bir belge Pratikte hiçbir şey yok ve daha fazla veya daha az rastgele elde edilebilir. Bu kuraklık nesneleri belgelenmiş neredeyse tüm ekin çemberleri Explorers, en yaygın hata neden olup, BÖYLECE Onların işi sona erdi. Onlar hasata kadar, zaman (kronolojik) evrim O Onlar sadece belgeleyen edildi herhangi bir nesne, konu, en azından farkında değilsiniz. Onlar çok ilginç bir deyişle de, başından beri eylem yakalamak Able olmamıştı rağmen Onlar Onların etkinliği sonlandırıldı sonra, ne izler. Nesne, çok hızla oluşturuldu çünkü belgelenmiş ne, kronoloji yerine mezi istisnalar bakımından dahildir muhtemelen nedeniyle Esas ve Domino Etkisi ve Kelebek Etkisi. Ama O da Orası şey aksine üzerine, gelecekte ne olacağını Yani, tüm anlamına gelmez. Bu hasata kadar gözlemleyebilmek mümkündür Bazı değişiklikler.

 

Daha önce de belirttiğimiz gibi, kesinlikle hiçbir şey kronolojisi açısından elde edilemez, "ekin çemberleri Explorers" büyük çoğunluğu tarafından satın alındı ​​kuru yerlerde oldu belgelerine çünkü asla tekrar ziyaret amost bu sitede. Neyse Ama daha fazla veya daha az ekin çemberi avcılar çeşitli tarafından vuruldu fenomen belgeleyen bazı görüntülerin, değişik zamanlarda ele geçirildi Bu rasgele fenomen kullanmak Mümkün.

 

Diğer bazı parçaları var Arise - orada şeklin ilk gözlem bir süre sonra nerede kuralın tek istisnası, bu durumda numaralandırılır. Bu durumda, bazı uygun olarak mümkün "Explorers" bakın rahat koltuklarından Onların kıçını kaldırıp tekrar nesne ateş gidin.

 

Biz hemen başka bir büyük hata Encounter That o herhangi bir fotoğraf, ancak HİÇBİR ŞART ALTINDA tanınan TARAFINDAN HERHANGİ BİR FOTOĞRAFÇI OLMAZ BÜTÜN DÜNYA YUVARLAK . O Onları (Onların web sitelerinde yayınlanan) tarafından yakalanan tüm görüntüleri anlamlı fotoğrafı Çekildiği tarihten Taşıyan asla Yani, çok üzücü bir gerçektir, ancak desen çıkış tarihinde (muhtemel). Aralarında EXIF, Olası, bulmaya çalışın, çok kolay bir şekilde doğru tarih ve saati Doğru yakalama resmi tutmak, kesinlikle imkansızdır. EXIF tamamen otomatik olarak dijital kamera ile çekilen herhangi bir görüntü için her zaman Atanan, görüntü (tarih, saat, pozlama, kamera tipi) ve geleneksel işlemler ondan kurtulmak için düzenleme konusunda pek çok ayrıntı içerir. Bu var olan bir şey gibi O, ekin çemberleri olgunun herhangi bir belgeselci bile bilmiyorum Yani, HIGHLY muhtemel olması ve eğer öyleyse onlar Karpatlar gizemli kale gibi daha ezoterik sıcaklığı olmaya çalışın, çünkü böylece anlaşılmaz bir Nedenleri gelen, her döngüden resmi kaldırmak . Bu sa tamamen ekin çemberleri herhangi belgeselci fenomen sormak Daha Remains, o Onların mevcut web fotoğraf albümü veritabanları için bu eklemek mümkün olsun gerekir. En az bir, en önemli, gerçek yakalama tarih ve fotoğraf. Onların web sayfaları Of değeri sonra hemen en az bir Yaklasik 10.000% oranında artar.

 

Bu kural A pozitif istisna Klaus Leidorf olduğunu. Bunun tek sebebi öncelikle Fotoğrafçı Bay Klaus Leidorf, Özellikle hava fotoğrafları alanında seçkin profesyonel Yani, oldukça anlaşılabilir Gerçektir. ekin çemberi fotoğrafları onu neredeyse bir yan ürün içindir.

 

Bazı Benzer gözlem yürütmek çok nadiren mümkün olsa da, bazen bir Açıklanan Güçlükleri rağmen. Bazen bu fotoğrafçılar eylemleri farklı zamanlarda gerçekleşecek Yani, olur. Fotoğraf yakalandı Yani herhangi bir gerçek tarihini bulmak mümkün asla Onların web siteleri olsa da, zaten en azından yaklaşık bir bitki devletten Tahmini edilebilir bahsetti. Böyle durumlarda burada nesne alınacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

O hiçbir şey bilmiyor ve o her şeyi bildiğini sanıyor. Açıkçası onu ve Siyasi kariyeri işaret bu.  G.B.Shaw
Bu bir barmaid için fizik kanunlarının açıklamak mümkün olmalıdır.   A.Einstein
Bu tulum giymiş ve çalışma gibi görünüyor Çünkü Fırsat çoğu kişi tarafından kaçırılan.          T.A.Edison
z