Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-elektro-Fitopatoloji-indüksiyon-in-bitkiler . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Bitkilerde elektrik akımının indüksiyonu
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

 - Site makine tercüme

Nasıl şeyler insanlara söylemeyin. Onları ne yapmak söyle ve onların Yaratıcılık ile sizi şaşırtacak.  G.S.Patton
Hepimiz iyi adam için oy istiyorum ama bir aday asla ederim.   Kin Hubbard
Biz dahi doğası yirmi yıl sonra fikirler salak sağlayın olduğunu biliyorum.     L. Aragon

Ekin çemberleri , Bitki Resimleri, Elektrik İndüksiyon

PagPh
Kim ağlayacak değil Koreli değildir

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

Giriş

Bu sayfada kimin sonuç olasılığı ile ilgili daha sonraki bütün araştırmalar Sürdürülen başlatılan bir deneyde, kanıtlanmış olacaktır Konaklama (zarar, zayıflaması) ve zararlı bitkileri ve yıldırım deşarjları nedeniyle diğer bitkiler. Bu elektrikli indüksiyon yoluyla bitki elektrik enerjisi miktarını oluşturulan kuraklık Be That Could önemli ölçüde hasar misiniz Yani, mümkün olup olmadığını bir test oldu. Mümkün ise, var mıydı bile kırpma alana yıldırım deşarj sonrası onlarca metre mesafeden hemen ayrıca bitki Oluşumu hasar gördü Bu BÖYLECE taraf ve zararlı kökleri için toprak yüzeyinin altında enerji sadece az sonuç yaygınlaştırma deşarj metre. Yıldırım deşarj kanalının çapı sadece Nadiren 5 mm'den. Bazı kaynaklar belki nanosaniye Differ olabilir kesin ölçüm zaman noktasında, bağlı olarak, 10 ila 20 mm arasında bir değer gösterir. Geçerli vs ortalama süresi Arasındaki Örneğin. maksimum (pik) gerçekten mikrosaniye cinsinden ifade edilir "çok zaman" geçti, ama bu kanalın çapı boyunca birkaç kez değişebilir. Belki iki olgunun ortalama akım - eğrisinin yükselen ve alçalan bir parçası ve her iki durumda çapı tamamen farklı olacaktır. En Önemli çapı birkaç santimetre aşıyor asla olmaz bulgudur.

Tespit edildi deneylerin sonuçları itibariyle, bitkilerde Bu indüksiyon gerçekten mümkün olduğunu .

Sadece etkileyen ve köklerinin zayıflamasına muhtemelen bitki karisimi ve yerüstü parçaların genel halsizlik ve düşmesine neden yoktu misiniz Konaklama (zarar, zayıflaması), onun sonucu verim sadece bir azalma olur. Tohum Mevcut mikrop boyutu sadece Ortalamanın altında olgunlaştırmak ederim. Iddiası elbette sadece Varsayım, ama her zaman elbette bir Mümkün istatistiksel ve deneysel onaylamak ya da çürütmek. Hatta büyüme ve olgunlaşma için olumsuz etkileri olan bazı durumlar Maruz bitkilerin birçok gözlemler arka plan üzerinde Seslendirilmiş Kalifiye Varsayım, diyebilir miyiz biri.

 

 

Filipinler okuyucuları için bir soru

Neden bu kadar iyice bitkiler elektrik uyaran ilgileniyor musunuz?

Burada bir cevap yazmak mümkün: lightningsymbols (at) gmail (dot) com

 

 

Elektriksel iletkenlik bakımından Bitki yapısı

Bitki dokuları bazı elektriksel olarak iletken malzemeler, Temelde elektrolit İÇERİR. Bu Katkıları (bilinçaltında zarar) bitki dokularında elektrik indüksiyon kuru ve hafif Önemli Yani, Onlar kuraklık ve zayıf iletkenler Oldukları Ayrıca Mümkün. Bu nedenle, metal karşı böyle bitki dokularının yapısında Microsoft elektrolit olarak önemli ölçüde farklı bir ortamda, elektrik indüksiyon neden olup olmadığını belirlemek için ilk gerekli olduğunu. Elektrolit aracılığıyla akım yürütülmesi yolu tel (çoğunlukla metal) çok farklı Şeflik gelen çünkü böyle bir GERÇEK, otomatik haddime değil Olası IS. Serbestçe, yüksek valans kürenin Elektronların hareket iletimli elektron bulutu, neden akımı ile metallerde Oysa çözümleri hareketli anyon ve katyonların elektrik akımı İletilen sayesinde, ile elektrolit. Bir elektrik gerilimi mezi hücreleri ve bazı bariyer (elektrolitik bariyer eşdeğeri) tamamen imkansız bitki materyali indüksiyon yoluyla elektrik akımı Şeflik Olacak uygulanarak oluşturulan olsaydı. , Kuraklık ve hipotezler ikna basit yöntem pratik bir deneydir.

 

Yorum:

Bitkiler aracılığıyla mevcut iletim, Mümkün tabii ki, bitki sapları ve yaprakları elektrik direnci ölçmek için mümkün olduğu ve yeşil bitkilerin devlet santimetrekare başına yaklaşık Çeşitli megaohms olduğunu. Bitki doku hayvan Organizma dokular gibi, elektrik sinyallerinden Onların devlet Birbirimize hakkında bilgi vereyim. Bitki Elektrofizyoloji adlandırılan bilimsel disiplin sorunu ilgilenir. Detaylar, örneğin Tespit edilebilir Bitki elektrofizyoloji: teori ve methodss , George Alexander Volkov , Springer, 2006 ISBN 9783540327172

 

Deney düzenlemesi

Tesislerinde elektrik akımı indüksiyon imkanı inşa ve birincil yan ve bakır beş tur vardı trafo edildi Doğrulama amacıyla PagPhtel ve sekonder tarafında 2,5 bitki materyali dışarı inşa döner. Bitki materyali el ve bıçaklamak (Allium schoenoprasum) yaprak bir spagetti yalıtım Yerleştirilen olduğu gibi. Elektrik bıçak direnci ve yaklaşık 2.5 MOhm / cm bulunmuştur. Transformatörün birincil bobin içine 1kHz sinyali yaklaşık 0,3 V. birincil ve ikincil bobin sinyali iki ışın osiloskop girişine uygulanmıştır bağlanmıştır. Bazıları daha fazla fotoğraflar daha sonra burada nesne alınacaktır. Deneyler Mayıs 2008 yılında hayata geçirilen edildi

 

Yanı sıra 2,5 dönüşlerle - Bu deney öncesinde ikincil sargı malzemesi bakır gibi ikinci bir kontrol deneyi, Gerçekleşen edildi. Sonunda Gerçekleşen başka bir kontrol deneyi oldu ve bazı kuru indüksiyonları var olsaydı, doğrudan giriş teller parazitik indüksiyon eleyin BELİRLEYİN. Önde gelen teller direnci ve bitki materyali arasındaki fark 10 Tahmini olabilir çünkü sadece otomatik, Olası dışlamak değil böyle bir şey dokuz kat daha düşüktür. İkinci durumda, iletken olmayan yerine bakır tel naylon lif Bu nedenle kullanılmıştır. Her üç deney tamamen mekansal özdeş düzenlenmiştir.

 

Bıçak durumunda bakır olması durumunda, mV arasında birkaç yüzde voltaj ölçülmüştür - naylon, yaklaşık 0.15V - Ölçülen hiçbir şey, ne de bir gürültü herhangi bir ipucu idi. Bu tabii ki ikinci ölçüm tekniği nedeniyle oldu. En Önemli herhangi bir parazitik indüksiyonların Olanakları Ölçülen akımlar Elendi deney sırasında yeterince vardı ve aslında bıçaklamak Kullanılmış bıçak indüksiyon kaynaklanan vermedi olmasıdır. Ek deneyler söz konusu Aslında değeri 0 (sıfır düzeltmesi) ve% 100 "ikinci ölçüm cihazları ile ayar" gibi kullanılmıştır. O Gerçek oldu ve bir kör deney iki-yürütme. Çift-kör deney ile karıştırılmamalıdır değil, bu tamamen farklı bir şey. Kuraklık değerlendirmek için deneyler VAR ve tüm haberdar değil misiniz tamamen bağımsız bir kişi İSTİYORUM durumda, hangi malzemeleri deney hangisi kullanılır edildi. Böyle bir deney (çift kör) tıpta büyük önem taşımaktadır. Basit fizik olarak çok çok aynı veya benzer koşullar altında bir deney her zaman yinelenen kuraklık Olanakları nedeniyle bu araştırma yöntemi kullanarak bir kuru ve büyük ihtiyaç, objektif sonuçlar Atlayacak ve Öznel Etkileri ortadan kaldırmak için yeterli ne yok.

 

Bitki materyali içinde bu ile olası bir anlaşma ile de elektrik enerjisi elektrik ortak kurallar ile tetiklenen olabilir ve bu, anlamak olası ile yapılan deneylerde düşük. Büyük olasılıkla o da bir uçtan bir uca tesisi sırasında mevcut iletim olarak, o KATILABİLİR, elektrolitler orada mevcut. Bitki eşdeğer devre dirençleri grupların ağırlıklı seri bağlantı olarak kabul edilebilir. Akımlar benzer bir şekilde, kuru hava hattı (- EN 62305 1-5 IEC bakınız) içinde olduğu gibi, bitki materyali olarak indüklenir. Sadece çok bitki materyali yüksek direnç Beklenen edilecek.

 

Deneyler çok basit, yürütülebilir Doğrulanabilir ve tekrarlanabilir. Onlar, istisnasız, kesinlikle okul herhangi bir fiziksel ya da biyolojik laboratuvarda bir yürütülebilir deneyler vardır.

 

Bulma ile deneyler daha genel bir sonuç bile elektrolitler Olası elektrik indüksiyon budur tanımlanmıştır. O elektrolitik iletkenlik olsa bile. Pek kurucular su veya su trafo inşa gerektirir Mümkün kuraklık nedeniyle deneylerin pratik etkisi, muhtemelen yok denecek kadar azdır.

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

 

  

 

Aynen İletilen ve Onların parçaları elektromanyetik özellikler gösterebilir ve bir manyetik pusula iğnesi gibi davranın olabilirsem elektrik akımları sayesinde ikna mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Yıldırım deşarjı manyetik alanı Dünya'nın manyetik alanının Daha fazla yaklaşık bin kat daha güçlü bir noktada ortalamasıdır. Çemberlerin yarıçapları yaklaşık yıldırım deşarjı elektromanyetik etkilerin aralıkları temsil eder.

 

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Onun arkadaşları ile tartışma bir bilim adamının amacı ikna etmek, ama netleştirin değildir.  Leo Szilard
Dürüstlük öder, ama bazı insanlar uyacak kadar ödemek için görünmüyor.  Kin Hubbard
Eğer patron aptal olduğunu düşünüyorsanız, hatırlıyorum: o herhangi bir akıllı olduğunu eğer bir işi olmazdı.     J.Gotti
z