Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daire-Benátecká Vrutice . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Benátecká Vrutice 2008
Yıldırım, akustik ve elektronik, görsel etki açısından 1800 m kayıtlıdır. Site (<3) Birkaç saat sonra ziyaret
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

 - Site makine tercüme

Bilim öncelikle merak ve gerçeği için bir arzu tarafından motive edilir. I.Langmuir
Onların teknik geliştirme Onları olmasını sağlar gibi Erkekler sadece iyi. G.Orwell
A Pessimist her fırsatta Zorluk görebilirsiniz, iyimser, her zorlaşır fırsat olarak görüyor.  W.Churchill

Ekin çemberleri , Bitki Resimleri, Benátecká Vrutice 2008

PagPh
Yıldırım isabet noktasının hemen kontrol, yıldırım 3 saat sonra.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Giriş

Olağanüstü bir şiddetli yağmur eşliğinde bir fırtına oldu. Yer, iki ya da üç saat sonra ziyaret `olacaktır duyurusunda tüm alanın% 80 (hasarlı, Zayıflamış) Tahmini alanı. Değişmez, neredeyse olmadan Etraftaki alanlar düzleştirilir (hasarlı, Zayıflamış) kırpma, alan yol boyunca hatta yakın komşular. Aksine, orada beri değişmeyen Onların devleti teslim `olacaktır , tüm Sürekli kaydedilmiş ve belgelenmiştir önce (hasarlı, Zayıflamış) alanları. Bu fırtına alanında yatıyordu ve etmedi bile önce bıçak bulundu, hemen sonra fırtına alanı durumunu kontrol, yerel bir çiftçi ile danıştı. Alanın geri kalanı hakkında fazla% 95 var duyurusunda `olacaktır önümüzdeki haftalarda (hasarlı, Zayıflamış) volgende.

 

Değil iki saat sonra yıldırım atıştan sonra seçeneği daha Çekildiği Fotoğrafları. Yerel tarımcı gelen bilgiler sayesinde, hiçbir vardı Konaklama (zarar, zayıflaması) İşte o alanda fırtına öncesi. Sadece bu bir bitişik, diğer alanlar, neredeyse untaken kalmıştır. Yıldırım (6000 belki "küçük" olarak adlandırılan tepe) son derece güçlü değil vurmak, ama yağmur bir saatten daha az yağış sırasında birkaç on milimetre, gerçekten ağır ve son derece güçlüydü. Belki önemli ölçüde elektrik akımı tüm alanın yüzeyi geçirilir, çünkü birkaç dakika içinde bir Kapsamlı değişiklikler Oldu misiniz (indirdi) yeryüzü elektriksel direnç, ayrıca bitkiler ve kuruması sayesinde değişti. Sayesinde aslında hemen hemen tüm yüzeyi üzerinde elektrik santralleri etkilendi.

 

In the course of approximately 30 minutes fell several tens mm of rainfall, flattened entire field of approximate area of 6 hectares, very irregular in shape. Photo accompanying this paragraph was taken at the same location four days later. Consultation with a local farmer, who was on the spot and controlled the effects of storms, revealed that before a storm on the rest on the earth or straw. As has stated during the harvest will have to combine the assist guys with pitchforks. Grain (barley) almost completely flattened, 80-90%, in areas that have not been flattened distributed very randomly. The surrounding fields untouched, or their status unchanged, before their status verified several times and checked regularly. Including nearest, distant only about the width of field paths, hails would be unable to hit so selectively in a single field, yet so irregular.

 

Yıldırım fırtına laboratuvarı yerden bir Kestirmeden güzel ve yuvarlak kalıyorum sırasında, gök volgende izlemek ve duymak mümkün oldu. (Isabet noktası exatctly 1800m)

 

Yine aşırı yağış rağmen, vurgulanması gereken diğer alanlar el değmemiş, ancak alan yıldırım etkilenir açılmış `olacaktır (% 80 üzeri olarak Tahmini) onun tüm alan boyunca neredeyse tamamen (hasarlı, Zayıflamış). Alan nispeten karmaşık bir şekle sahiptir ve bir alan yolu sadece ayrılmış, komşu alanların fark müdahalesi olmadan, krokinin eşlik yalnızca bu alanda etkilenen Öyle neredeyse imkansız ve yerel meteorolojik bir fenomen ve yerel eylem yaparken görmek.

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Ben çok zekiyim. Her şeyi bana koymak yapabilecek değilim. Ben bir parfüm başlattı ve kendi otel zinciri istiyorum ettik. Ben kanıt sarışınlar aptal değil yaşıyorum.  Paris Hilton
Ben aptalların deneyler seviyorum. Ben her zaman onları yapıyorum. C.Darwin
İntikam besi tatlı ve değildir. Alfred Hitchcock
z