Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-sağlık tehlikesi etkiler . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Sağlık Tehlikesi Etkileri
Alanında, nerede yıldırım isabet ve expectable sayısı tehlikeli Zehirler: CO , EDP , Psikoaktif Bileşikler
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Site makine çevirisi

Bir tasarımcı onun eklemek için geriye hiçbir şey olduğunda Achieved mükemmellik değil olduğunu bilir, ama uzağa almak için geriye hiçbir şey kalmamış demektir. A.de Saint-Exupery
Siz çıkın asla. Kazananlar asla vazgeçmeyen ve bırakanlar asla kazanamaz. Ted Turner
Doğanın her şeyin içinde muhteşem bir şey vardır. Aristotle

Ekin çemberleri , Bitki Resimleri, Sağlık Tehlikesi Etkileri

PagPh
Çok ciddi uyarı!   Siz kendi riski altında herhangi bir ekin çemberi yerde ziyaret ediyor. Çoğunlukla CO, gerçekten çok tehlikeli Zehirler bugünkü Yüksek konsantrasyonları (- Görünmez Killer Karbon Monoksit) olabilir. Ayrıca karbon dioksit, organik poissons riski, karmaşık ve Karbon Silisyum bileşikleri.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Giriş

Yeraltı toksik kimyasalların büyük bir miktar üretebilme imkanı kuraklık ile ortalamanın üzerinde örnekler kuraklık ve enerji miktarı, dünya çapında yük treni daire Birkaç kez yüklenir misiniz bir sürü sayesinde durumunda iletir yıldırım, Deşarj O kentlerin tüm nüfus zehirleyecek ve öldürmek mümkün olacaktır. Sadece Onlar çok yavaş ve ayrıca yüzey doğru serbest olduğu gerçeğini nedeniyle Onları büyük bir çoğunluğu çok reaktif yeraltı yapıları aracılığıyla hareket birkaç santimetre içinde hemen çevresi ile ve birbirleriyle tepki ajanlar, ve sayesinde Çünkü Onları büyük çoğunluğu (Neyse ki) ürünler oluşturmak üzere yeniden birleştirilmesi kastedilmektedir Bu önemli daha az tehlikeli veya tamamen zehirsiz. Bu ana nedenlerinden biri, hiç ekin çemberleri ziyaret etmiş, bir sürü var, o thay için borçlu hala hayatta.

 

Bazı zehirlenmesinin tipik belirtileri

Atfen: yeraltında Toksik Maddeler oldukça çok sayıda herhangi bir gözlemci ziyaret sırasında kalmaya devam edebilir. Bu tezler yerlerde bazı insanlar çok sıradışı şekilde davrandığını gözlemlemek mümkündür.

"Birileri diğerleri birisi vb zemin snuffling, dua, meditasyon şekli vardır .. "

 

Örneğin, ekin çemberleri, Lucy Pringle olarak bilinen fenomenin en ünlü gözlemci biri , ölümcül zehirli bileşikler veya ilaçların öldürücü doz tarafından zehirlenmiş insanlar oyun sağ web sitesi oldukça tipik belirtilerden bir veya iki sayfada anlatıyor sormak Mümkün herhangi bir toksikolog hakkında.

 

(Ve çok Olasılıkla gerçekten orada) CO - Neyse, bunların hepsi Etkisi altında, orada ortaya çıkar ve Karbon Monoksit Etkiliyor olabilir. Onlar orada kopyalanan sanki tanımlanan çoğu belirtileri, toksikolojik yayınlardan İşte benzer vardır.

 

Ayrıca karbon dioksit CO bir fazla olabilir 2 kolaylıkla bir küçük kısık olabilir, ve bu durumda, Sonuçları ilaçların etkilerini oldukça benzer olabilir, gözlemci ile mevcut. Ayrıca Belirtileri Toksikolojik yayınlarda açıklanmıştır. (Havada Normal içeriği -% 0,03 -% 2 zehirlenme ilk belirtiler,% 5 - Baş ağrısı,% 20 - ölüm).

 

Temel nedeni, neden CO ve CO2 bitki artıkları, humus, uzun zaman önce kesilen ağaçların kökleri: yerde Büyük olasılıkla organik madde miktarı yakıp büyük Olacak yeraltında, Gerçek ile oluşabilir. Yeraltında malzeme hala bunların tüm sonuçları ile birlikte, odun kömür üretiminde yığını gibi, Gözlemciler bazı ziyaretler sırasında bile yakabilir. CO ve CO artan içeriği 2 O Açıklanan sitede orada mevcut olup herkese neden olabilir. Açıkça bilinen ve Oradaki Kaşifler bazı olabilir, gel çok alarma olurdu hayvanlar Getirdi AÇEP, belgelenmiştir. Ther bir kafeste bir kanarya (Kırmızı Cüce, atak ... bakınız) giyindim eğer Muhtemelen yardımcı olur

 

Zaman gelecekte tüm ekin çemberi ziyaretçiler için çok güçlü bir öneri. CO ve CO oraya götür 2 havadaki konsantrasyonu metre, ya da sadece davet işçi ve Toksikoloji Laboratuvarı tercih.

 

Bir süre sonra, burada, daha belirtiler bildirilmiştir O CO ve CO bir etkisi olarak yalnızca uygulamak mümkün değil mi olacak 2 . Metalik tat, ayrıca örneğin tipik web LP üzerinde tanımlanan zaman kurşun zehirlenmesi (Kimin bileşikler alanında bulmak gerçekten zor olurdu). Aynı efekti bu muazzam enerji oluşturulan toprak maruz kalacağı bazı organik bileşikler, yüksek gerilim, elektroliz ve termokimyasal süreçler nedeniyle ayrıca görünebilir.

 

Örneğin Lucy Pringle sayfaları için bkz. Yıllar arkaya Nispeten kolayca tanımlanan semptomlar (Onları gerçekten biraz uyuşturucu eyleminin için çok tipik olan) tespit edilebilir ne yüksek derece tehlikeli Zehirler konsantrasyonları görünebilir yerlerde ilgi olanlar, eşlik eder. Benzer aktivite toksikologlar kesinlikle övgü olmayacaktır. Olası bazen yerel koşullara "kobay" orada olacak Bu maruziyetin etkileri konusunda istişare edilmiş oldu Yanı sıra yerel bir cerrah.

 

Onlar bir helikopter üç overflight sonra sendeleyerek ve sadece tanımlanan ve metalik tat, kusma çalıların içine yürüdü gelen helikopter ve kum ile Çernobil reaktöründe yağmuruna Pilotlar. Sadece bugünkü gün kalanlar sormak mümkün olduğunu.

 

Elektroliz dolayı toprakta, yüksek gerilim ve yüksek sıcaklıkta ayrışma atomik hidrojen, önemli miktarlarda oluşturulur edilmesini de mümkün, çok daha kolayca reaksiyona girdiği bilinmektedir ve bitki ve hayvan organizmalar için zararlı bileşiklerin çeşitli ortaya çıkmasına neden olabilir . Bunun bir kısmı bir plazma gibi kısa bir süre için mevcut olabilir.

 

Kesinlikle yıldırım etkilenen sitede birçok "çok özel bileşikleri" serbest radikaller, herhangi elementlerin bileşikleri usuall eksik vardır Yani, yüksek oksitlenme numaraları ile toprakta mevcut oluşabilir Bu çok kolayca doğrulanabilir GERÇEKTİR. Onlar, her zaman genellikle çok yüksek Redoks Potansiyeli sayesinde hatırı sayılır daha zehirlidir: O şeklinde oksijen olmadan 2 divalent fazla olan tüm bileşikler, yüksek derecede toksik iken hayat var olmaz. Ayrıca ozon Ç meydana gelebilir 3 ve reaksiyon ürünleri, gazlı silikatlar ve diğer maddeler, çok sağlığa zarar. Bu Saygı Yetkililer güvenlik henüz bu konuya yakın ilgi başlamamış Bu ilginç. Ağız kavgası ile ilaç Çiçek çocukları yerlerde bira yokmuş gibi ücretsiz dağıtılan bu ziyaret - ücretsiz, bedava, haksız, buckshee. Majestelerinin Gizli Servis bazı oyunlarda aktif olabilir, James Bond sadece Müfettiş Clouseau söz değil, alakası yok.

 

Olarak zaten ziyaretçilerin büyük çoğunluğu Crop Circles bir haksızlığı düşkünlük İşte bu sitenin diğer sayfalarında, Etkinlikler iyi özelliği, üzerinde belirtilen "fuar subletal ölümcül zehirli kimyasalların Dozlarının", çoğu durumda neredeyse ayırt edilemeyecek dan ilaca maruz kalma etkileri. Bütün ilaçlar aslında subletal Dozlarının servis ölümcül zehirli maddeler (örneğin nikotin, alkol) vardır. Onlar ölümün diğer şartlar (birisi adrenalin diyor) in bundan ona çok daha yakın olduğu bir durum içine adam devlet ve hız düşkünleri defalarca ayrıca, bu durumda INDULGE için mutluyuz.

 

Şiddetle gerçekten ilgi çok koyun uyarmak Than dünyada ekin çemberleri tüm ziyaretçiler için bir şey yok. Onlar çok bilinçaltında henüz olması gerekiyordu, ve her şeyden tamamen farkında olmadan, hız düşkünleri biri (daha doğrusu, henüz kim Them olanlar) olmak için hazırlanıyor. Onları için iyi haber okuma ve bu bilgileri anlayarak sonra zaten Onlar oldukça bilerek devam edebilirsiniz Yani, mesaj olabilir.

 

Karbon monoksit zehirlenmesinin belirtileri

Karboksihemoglobin% 20 konsantrasyonda eklendi bulantı, kusma ve baş ağrısı daha önemli hale geldiğini arzusu ile% 40-50 az baş ağrısı, göğüste daralma, raporlanır. Görme bozuklukları, davranış değişiklikleri ol. Kurbanın 50 fazla% komada, hipotansiyon, midriyazis içine düşüyor, aritmi ortaya çıkabilir. Karbon monoksit zehirlenmesi, kişilik bozuklukları ve hafıza raporlanır sonra, organik psychosyndrome gelişebilir

Tıbbi ilk yardım , J. Pokorny , Galen 2005, s.231 ( Tıbbi İlk Yardım )

 

Diğer kaynaklar:

Karbon Monoksit ile zehirlenme belirtilerinin büyük çoğunluğu (CO) Aynı şey diğer diğer yaygın hastalıkları (nezle, viral enfeksiyon, bağırsak sorunları, gıda zehirlenmesi, felç, vs ile başlayan) gibi nonspesifik problemlerdir.

Başka şeylerin yanı sıra, sık sık ayrıca çarpıntı ve aritmi geliyor.

 

CO artan içeriğe sahip bir ortamda kalma belirtileri 2

Hiperventilasyon, sıcak terli cilt, baş ağrısı, hipertansiyon, halsizlik, açık düşünme olamama, koma ve konvülsiyonlar

(Not: Bazı Bireyler ve net düşünme mayıs donukluk olamama durumunda CO Artan içeriği ile hiç bağlı değildir oldukça belirsiz belirti, yani 2 bir ortamda)

 

 

Metalik tat: Kurşun zehirlenmesi, ancak birçok organik ayrıca Zehirler gibi tipik bir örnek, herhangi bir metal ihtiva etmeyen. Örneğin, bir çıngıraklı ısırık sonra.

Toksikoloji Ansiklopedisi , Wexler, et al ., p 142

ISBN13: 9780127453545

 

biguanidler (s. 272): bulantı, kusma, karın krampları, iştah kaybı, belirli besinlere karşı intoleransı, tokluk, fotosensitivite, hazımsızlık, dysgeusia (metalik tat), mental konfüzyon ve letarji

 

Siklofosfamid (Cytoxan - Bristol-Myers Squibb Onkoloji; Neosar - Pharmacia)

(S. 396, Ek 2; kemoterapi kullanılır)

Akut toksisite: Bulantı ve kusma; Tip 1 (anafilaktoid) aşırı duyarlılık, yüz yanma ve metalik tat, görme bulanıklığı

Gecikmiş toksisite: Kemik iliği depresyonu, alopesi, hemorajik sistit, kısırlık (geçici olabilir), pulmoner infiltrasyon ve fibrozis, hiponatremi, lösemi, mesane kanseri; Uygunsuz ADH salınımı, kardiyak toksisite; amenore

 

Coprin - Coprinus aktif madde 

Belirtileri: metalik tat, yüz yanma, titreme, kusma ve ishal

(Özel toxikologie.pdf, Ing. Adam Martin, Ph.D.)

 

CO: (Lullman - Farmakoloji ve Toksikoloji)

baş dönmesi, kulak çınlaması, halsizlik, midriyazis (s. 581)

CO2 : (s. 592) artmış konsantrasyonlar sırasında taşipne, baş ağrısı, terleme, huzursuzluk, konfüzyon ve Artan uyarılabilirlik Geliştiriyor. Apati, konvülsiyon ve komaya takip etsin.

 

Aman Tanrım, Aman Tanrım, lanet oh! Yani, gerçekten tüyler diken diken serinliyor ...

Gupta, RC, Kimyasal Savaş Ajanı Toksikoloji Handbook, Elsevier, 2009, ISBN: 978-0-12-374484-5, p 593

kendin oku, kendi tarafından, lütfen.

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Başardığı şey yapamazsınız Bir Bilim Adamı, bir şey başardığını.  Walter Reisch
Hiçbir şey bir erken gerçeği şekilde yoldan bilim açar.  J.Rostand
Bir adam, dediğinde "Bu para ancak bir prensip değil mi," o para. Kin Hubbard
z