Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daire-beklentisi . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Ekin çemberleri Öngörü
Ne zaman ve ekin çemberleri Görünüm neredeyse imkansız olduğu. Onlar nerede görünmez mümkündür belirleyin.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Site makine çevirisi

Bilim adamı bu sizi nereye götürürse götürsün gerçeğin kendisi, çok aşk için bir hakikat aşığı.  Luther Burbank
Tahmin gelecekte ilgili Özellikle, çok zordur.          N. Bohr
Bilim her zaman yanlış, bu görünümü yaratmadan bir sorunu çözer asla.           G. B. Shaw

Ekin çemberleri , Bitki resimleri, tahmin imkanı

PagPh
Bu sayfa gelecekte (olmayan) Bulunuş (ir) düzenli şekiller tahmin ve Olanaklarının bazı anlatacağız. Burada yapılan ekin çemberleri ekin desen keşfi ile bağlantılı olarak zaman gelecekte mümkün olması ya da çürütmek gerekir fenomenler eşlik Seslendirilmiş tahminler olacaktır.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Tahminleri ve bu çevrelerin Görünüyor zaman bu sayfada görünmez

Bunlar çeşitli gözlemler, sözde tahminler, bilim ve araştırma paha biçilmez yardımcıları kaynaklanan tahminleri görünen burada olacak. Onların formlardan bazıları prognozu ayrıca çağrıldı, ancak dönem tahmin tamamen yeterli olabilir. Ne oldu?

 

Temelde, tahmini Mümkün bazı Sonuç ulaşmak için yapar Amaç gözlemler, bazı form dayalı tahmin şeklidir. Bu neredeyse istisnasız var gizem-inananlar "yetenekleri" her türlü tarafından Seslendirilmiş herhangi Delusions ya FABRICATIONS, değil Çünkü, ortak bir şey: herhangi bir şekilde onaylamak veya refs Ne bölgesindeki tüm bunları mümkün değildir.

 

Benzer teoriler nedenle tüm gizem-inananlar Onların gizemli adam pislikler birbirine yapışıyor olabilir.

 

İşte Seslendirilmiş tahminleri hepsi istisnasız, mantıksal varsayımlara dayalı Doğrulanabilir olabilir ve genellikle teyit ya da aksine üzerinde yalanladı herhangi bir şekilde kendilerini önleyin ve gelecekte herhangi bir zamanda olmayacak olacaktır.

 

Tahminler retrospektif kontrol etmek mümkün olduğunu, durumda bulunuyor Onların uygulamayı kullanmak için yani zaten geçmişte meydana gelmiş ve kuraklık tahminlerini durumlarda Onaylandı veya çürütülmüş olurdu Yani mümkün olup olmayacağını kontrol edin.

 

Tahmin No. 1

Orijinal ekin çemberleri o yıldırımları tam sonradan daire veya diğer normal desen çıktı noktada alanına isabet etmedi, bir fırtına, daha doğrusu, öncesinde değil sitede Görünüyor asla.

 

Bunlar yıldırım deşarjı oluşturulan orijinal ekin çemberleri Oldukları deyimi önceki kopmaz Refakatçi fenomen bir tahmin olduğunu. , Refs kuraklık ve iddia etmek isteyen herkes imkanı vardır. Gerçekten iş, zor iş bir sürü ihtiyacı olacak, ama imkanı bulunmaktadır. Neyse fenomen oldukça tam Onaylandı veya çürüttü olabilir Bu bir mükemmel Amaç ve etkinleştirmek için oldukça Amaç teknik kaynak vardır.

 

Başka bir ek veya sonuçsal formülasyonları: alanına yıldırım deşarjı etkilenen bu noktada sadece tam olarak nerede olduğunu Orijinal ekin çemberleri sadece bulunacaktır. Fırtına tüm bunları değildi nerede onlar yere ilk bahar fırtına öncesi keşfedilen, ya da asla.

 

Tahmin No. 2

Orijinal ekin çemberleri noktasında Stalks dolayısıyla yere eğmek, O da onları bu sadece bazı yerel işletilen Konsantre mekanik veya başka bir güç de an. Asla Şekli zaten uzun zaman önce onları içinde oluşturulmuş ve bu şekil zararlı tarafından ve bu sapları zayıflaması sonucu oluşturuldu sadece yere bükme. Onlar Onlar Zayıflamış Olacak olması nedeniyle sadece yere eğilme edilecektir. Demek daha iyi, onlar yüzünden çok zayıf kuvvetlere toprak yüzeyine eğmek mümkün olacak böylece zayıflamış olacak, bu darbelere dayanabilen herhangi bir sorun (en fazla 100 kat daha güçlü ve mekanik dayanımlı, olmadan darbelere dayanabilen Hangi sağlıklı hasarsız kaynaklanıyor 100 kat daha Greater kuvvetleri).

 

Desenleri yerini Blades of yüzden onlar bile kendi ağırlığı taşımak Able olmayabilir Zayıflamış O olacaktır. Onları o usuall güçleri harekete geçebilir (kombine birçok sapların demetleri ağırlığı önemli ölçüde Büyükşehir Domino Etkisi , çiğ ya da yağmur, rüzgar etkisinden daha iki katından daha nemin artması sapların ağırlığı.

 

Desenler sapların zayıflaması mekanik testler tarafından doğrulanmadı ve tamamen herhangi bir yerinde (meydana gelecektir) Oluşur sapların aynı zayıflaması edilebilir `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) dünyada kırpma yanı sıra, tamamen düzensiz. Bu bir düzleştirilmiş O bile sadece indüksiyon tarafından bazı durumlarda, yıldırım deşarjları ile nokta Delivered elektrik geçişi neden zayıflaması çok aynı sebepten, den (hasarlı Zayıflamış).

 

Tahmin No. 3

Durumda bu BÖYLECE geçici saklı, elektrik deşarj tarafından Delivered istiyorsunuz kalıntı enerjinin varlığını tespit ve teyit termal görüntü ile ekin çemberleri oluşumu her noktada mümkün olacaktır, onlarla yarattığı yıldırım taburcu olduktan sonra yakında olacak Bulundu yeraltı ve birikmiş ısı. Araştırmanın ileri aşamada sadece fırtına sonrası ve böylece bu bu ekin eğilip olacak bir Artan ihtimal termal kameralar kullanarak, yıldırım çarptı alanında, tespit etmek mümkün olacaktır. Ek olarak, onlarca metre bir doğruluk ile yıldırım çarptı yer bulmak ve fotogrametri santimetre Bir doğruluğu ile Benzer bir şey sağlayacak diğer ayrıca yolları vardır.

 

Tahmin No. 4

Tam olarak daha sonra kırpma düzenli bir desen oluşturulduğu yere vurmak Er ya da geç, fotografik Çekilecek yıldırım. Büyük olasılıkla, bu iyi eski İngiltere'de gerçekleşecek. Stormchasers ve çabalarını teşvik etmek bu noktada olduğunu beyan edilir:

Başarılı bir çırpıda çekeceği ilk Yıldırım Deşarj fotoğrafçı, veya bir video yapmak exaxtly sonraki dolayısıyla varlığını ve regullar desen, ekin çemberi haline geldi gelin indi Yıldırım Deşarj, ve, zengin ödüllendirilir. Yaklaşık Tahmini bedeli fazla bir milyon dolar olacak.

Böyle bir şey başarmış dünyada ilk olma ölümsüz zafer ek olarak, birlikte yapıştırılmış, bu yazar ve Solucanlar (şeker), ve bu yazının yazarı gerçek self-made sahte imza cebinden Katkısı elinden alacak Kırmızı Hakları (80 den commies sac) kesip harf. Tüm dünyada bütün ülkeler arasında Stormchasers, birleşin!

 

Yıldırım deşarjları fotoğraf ile dünya çapında Uzmanları bir dizi ilgileniyor. , Örneğin, bakınız Google (stormtrackers, stormchasers). Bu aşırı hava izleme, Onların ilgi subbranch olduğunu. Onları bazıları, tercih edilen ana faiz yıldırımları bile fotoğraf İşlet ve Tamamen izlemek. Ek olarak, kuru gözlemler, ölçümler, dökümantasyon, izleme ve aşırı hava kayıtları hidrometeoroloji adlandırılan bir Tamamen resmi bilim disiplini yapan ayrıca olduğunu.

 

Tahmin No. 5

Durumda bu hatta ölümcül zehirli kimyasallar, bazı ekin çemberleri ve diğer düzenli desenler Tamamen kanıtlanabilir nitelik ve nicelik olarak algılanır ve çok tehlikeli artan konsantrasyonları doğrulanmış yeri olacak, Onları oluşturulan yıldırım taburcu olduktan sonra yakında olacak keşfetti. Tüm, CO İlk 2 çok daha kötü, CO, ama muhtemelen bazıları, (HCN) ve bazı organik ŞİDDETLE tehlikeli kimyasallar. Silikon Belki ayrıca bileşikleri, organofosfatların (ama arıtma tesisi herbisit ve pestisitler Kaynaklanan değil)

 

Yaygın olan yerlerde açılmış `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kültür bitkilerinin desenleri bulunan belirtiler tamamen ayırt edilemeyecek bulunacaktır

 

Tahmin: daire yapımcıları hemen ve koşulsuz Onların deli Etkinlikler terk etmek ise, er ya da geç onları bir yıldırım deşarjı, ekin çemberleri ve sadece gerçek ve Meşru yazar tarafından öldürülen suç mahallinde bulundu olacaktır. Onlar uyardı.

 

belki bir kısmi küresel beklentisi ekin çemberleri gibi bir şey geliştirmek - asla ve hiçbir yerde başka nereye Onlar fırtına ve şimşek ile Ağır vardı ve onlar çoğunlukla yapay ve doğal yıldırımkıran çevresinde ortaya Fazla - elektrik hatları, eng. ağlar, gübre, ağaçlar, çalılar, toprak su kaynağı

 

(Ayrıca fizik), muhtemelen henüz en iyi biz aptal farklı bir tür icat girişiminde yoksa. O zaman, düzenli ve fraktal yapıların çeşitli yaratma yeteneği "izin ver" veya terk basitçe doğanın yerine. Doğa kendisi gerçekten nasıl yaptığını, bazen bize söyler. Biz biraz şans varsa, belki bazılarımız bazı simülasyon programları kullanarak kabiliyeti Mathematicall modelleme başarılı. Başlamak için geçmiş ve gelecek (Eşlik olayların kısmen, türetilmiş tahmini) olarak, kopmaz rakamlar Destekleyici bazı küçük şeyler tamamen yeterli açıklama olacak

 

Içine Sonraki tahminler: Elektromanyetizma, statik elektrik. Uzun bilinen bir şey olduğunu tahmin, Sahtekâr ve sportmenlik dışı olduğunu, Mirek Dusina söyleyebilirim. Onlar zaten kendilerini bağlamak için başarısız olunca Ama gizemli zaten Onların yarısı boş dövülmüş haşhaş birinin olanlar içine ihtiyacınız olan bu aptalca takipçileri doldurmak zorunda. (... Uman ... Yıldırım Deşarj ...) Sormak için yeterli oldu. Onların araştırma Of sevindim Temsil Kurumları "uzmanlık", neredeyse küçük bir Üzgünüz dünyanın dört bir yanından "uzmanlar" ile One of Those. Ama sadece onlar bile herhangi bir profesyonel literatürlerden asla rahatsız Henüz teyit edilir. Bu durumda, gerçekten çok rahatsız yoktu. Page 7 gerçekten çok daha az ve kitabın başında içindir.

 

"Herkes Onların görünüşü tahmin edilemiyor" - daha ilk Bu tam ve kusursuz alanlarda rakamlar ne Görünüyor nerede ne zaman, tam olarak tahmin etmek mümkün değildir. Bunun yerine, ayrılamaz, öncesinde eşlik ve takip edecek desenler keşfini eşlik eden birçok olguya tahmin etmek mümkün ayrıca olduğunu. Bu niçin kolayca çok ayrıca olduğunu. Tüm bu olaylar, tek bir ortak özelliği var. Tamamen entegre ayrılmaz yıldırım deşarjı ile bağlantılı fenomenlerden biri ile. BÖYLECE Orada ve neden buldum ne olacağını, oldukça hassas bir yerde Onların yerinde gerçekleşecek dünyanın gelecekte sözde Orijinal ekin çemberleri bulunması ile bağlantılı olarak ne olduğunu tahmin etmek mümkün olduğunu.

 

kırık taşlar

 

Ekin Hatları -

Ilk düz

Ikinci Traktör göre ekim yoğunluğu çok doğru Belirlenir Aralarındaki ortasında izler ve işler kötü gitmeye değilse, bitkiler sorunsuz büyür, çok düzgün ve olmayan Konaklama (zarar, zayıflaması). Yeterince yanlış giderse alanına Yıldırım deşarj, Zararlı Kimyasallar sayısı "alanına dikildi." Birçok hafta Bitkiler Daha önce topraktaki besin maddeleri miktarı doğrultusunda tam Grew ve yıldırımları alanında occurr olmasaydı, çok düzenli grid Onların Onları tam Onlar ne gerek besin Arası Bölünmüş Olacak. Atıfta yıldırım deşarj, sonra: hasar geniş bir alanda bitki ve elektrik Temelde traktör parçaları aracılığıyla Onları gelir, ve bu yüzden eşit geniş bir alana yayılmış. Çoğu bitki elektrik iki taraftan, tam yarım parçaları arasında geldi Hangi etmek, zarar görür. Bitkiler daha sonra Sakıncalı kimyasalların kurtulmak için çalışıyoruz ve onlar köprü nerede, onlar kötü yapıyorlar. Tarla Bitkileri, ürün rotasyonu, gübreleme, bakım ve ekim sıklığı - her şey en yüksek verimleri üzerinden hesaplanan ve onun bir zaman-test, ayrıca Sürekli yetiştirilen yeni çeşitlerin ediliyor.

 

"Pimi için delik"

 

Fulgurites

 

ölü hayvanlar

 

, Zamanla desenler güncellenmesi ve genişletilmesi

 

Önceki devlet Konaklama (zarar, zayıflama)

 

 

Halfprediction - Bazı başarısızlık olasılığı şöyle itiraf eder:

Yin Tanınmış Çin sembolü - yang ekin çemberleri gözlemlerinden gelir ve antik Onların formları yeniden çizmek. Onu Aksi olabilir Yani neredeyse düşünülemez. Er ya da geç bu dosya malzemelerin çalışmalar bu görüşü teyit etmek mümkün olacaktır. Bu değişmez gerçek anlamda bir kağıt dosyalama malzemesi yazılmış olmasına rağmen, olmaz, ama taş yontulmuş kuraklık kayıtları. Olası Sadece arayın. Belki de Büyük olasılıkla tek bir yerde pozitif (yin) içine düşüyor hangi sırasında yönettiği kontrollü patlama Belirli Bu tür, sırasında ve negatif (yang) yıldırım deşarj (daha doğrusu yakın Gerçekleştirme bazen gelecekte olası olacakReturn Stroke,) Bipolar yıldırım var Ayrıca, Onlar Onların bir ortamda anlık hava Girdapların oluşturmak ve özellikle kuru edebilen bir elektromanyetik alan ve benzer model Aris olabilir bu.

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------

 

Bölüm 2

 

 

Mümkün mü, gerçek bir ekin çemberleri oluşturulması tahmini?

İşte bazı seçili özellikler evet, elbette değil, oldukça tam olsa ..

Birincisi, nerede ve ne zaman görünmemeleri tahmin etmek mümkün olduğunu. Bir fırtına yoktu nerede Çıkacaktır Asla ve alan yıldırım çarptı değildi. Tabii ki, çok daha Genellikle oldukça düzensiz kuru yerlerde orada görünecektir düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) ekin. Dünya çapında düzenli desenler bulunan alanlara göre ayrıca yaklaşık bir milyon vaka daha Tahmini olabilir. Yıllık toplam ekili alanının yaklaşık% 10'u. Orada tanımlamak için daha fazla veya daha az zor hale gelebilecektir kırpma alanına yüzey içine "iniş", herhangi birinin, büyük enerji elektrik deşarjının etkisini, ve koşulların oldukça rasgele Interplay sayesinde sırasında oluşturulan ve düzenli desen olabilir varsa.

 

Aksine üzerinde kırpma neredeyse edilecektir duyurusunda `olacaktır hemen yıldırım taburculuk sonrası (hasarlı, Zayıflamış). Ayrıca köprü karıştırır veya herhangi Potansiyel Explorers hatalar Bu en temel gerçeği biridir duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Çeşitli türleri, vb ufolog bazı kendini ilan eden "Kaşifler-gizem" mı olsun. Veya tersi İSTİYORUM bazı insanlar biraz En azından herhangi bir gerçek bilim ve araştırma açısından konuya baktığımızda çalışın. Böyle gizem adlı Kaşifler, ufolog ve sözde bilimler çeşitli uğraşmak bireyler gibi "profesyoneller", ya sciolisms çeşitli aracılığıyla herhangi bir ciddi araştırma çünkü Gerçek bilim adamları ve araştırmacılar, sadece gerçekten büyük bir mesafe ile ekin çemberleri sorunsalları üzerine araştırma dikkat korkunç bir şekilde yarı-bilimler sarsmıştır. Bu tüm hala çeşitli desen addition yazarlık Potansiyel olarak bu alanda ciddi bir araştırma bile çok fazla itibar misiniz tipi D & D deli Bireylerin her türlü rapor başladı. Yani bu alanda daha fazla ciddi bilimsel araştırmalar sadece gerçekten kesinlikle vardı olurdu, demek mümkün, ve nihayet kalıcı sonlandırıldı. Akılları bilgiler tüm ekin çemberleri insanların çalışma, gerçekten bazı oldukça ilkel desenler oluşturulan bu tek başka deli Able ulaşım olduğu gerçeğine sonra Çoğunlukla yüzünden diğer bazı kişiler.

 

Kırpma onu doğuran olayı neden olmuştur Daha çok sonra yere eğecek gerçeğini "Doğal Mimicry" aramak mümkün olduğunu. Eninde olayların yaklaşık zamanlaması ve sıralaması ile ilgili daha fazla detay Konaklama (zarar, zayıflaması) kırpma, yer almaktadır Kronoloji .

 

Bazen Konaklama mahsulün (zarar, zayıflaması) kuru hava ve güzel oluşuyor, ne Çiftçiler sadece onun ekimi için en iyi olarak hayal ediyorum. Birkaç hafta önce zaten sürmekteydi fırtına, Hakkında, kimse hatırlamak kadirdir. Tersine, sadece fırtına sonrası, hatta muayene sırasında Ayrıntılı, kırpma böyle oldu bir şey görüntülenmiyor yaptım ve ateşli düşmedi. Ama sadece hemen sonra fırtına zaten büyük "Tüm hazırlanan" GERÇEK olmuştu arasında yıldırım sona noktasından metre, bazen çok fazla en az on (zarar, zayıflaması). Bitkiler hala Görünüşte neredeyse hiçbir şey olmadı, kaç gün Onları geçerek elektrik akımı sonra, hatta bazen sadece sadece indüklenen benziyorsun. Onları kuraklık ve onlar tamamen hemen vardı ve o tarafından öldürülen Bu elektrik enerjisi büyük miktar geçti bile.

 

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Yani, alkolizm hastalığı kalıtsal ve ben bunu gerektiğinde yardım almak için erken öğrendim. Ben her zaman benden daha çok Knew kişi gitti. L. Minnelli
Eylem için zamanı şimdi. Bir şey yapmak için hiçbir zaman geç değildir.  Antoine de Saint-Exupery

Cehalet bilgiden daha asla. E. Fermi

z