Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daire-konaklama . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
ekin çemberleri - Konaklama .
düzleştirilmiş veya açılmış `olacaktır kırpma Zayıflamış edilir - solmuş, elektrikten zarar, neredeyse birçok gün önce
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Daha arpa, bira, malt, bira, bira.

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Doğa Kendisi gizlemek alışkanlık olduğunu. Heraclitus
Her fikir Devrimci reaksiyon üç aşamadan uyandırmak için görünüyor. Onlar cümleleri ile özetlenebilir: 1 - Bu tamamen imkansız. 2 - Bu mümkün, ama bunu yaparken değmez. 3 - Hepsini birlikte iyi bir fikir olduğunu söyledi.     A.C.Clarke
Aptallık kendi başına bir güçtür.

 Teslim `edilecektir Zayıflamış olan herhangi ürün mısır alanında yatarken

PagPh
Volgende Metin İçinde bulunduğu en önemli fikirler: Araştırmacılar (kerameti kendinden menkul uzmanları) ekin çemberleri "boş testi", ya da kör deney olarak adlandırılan araştırma profesyonel bir şey yapmadı, ve bu bitkilerin düğüm bakmak gitmedi tamamen vardır Normalde, düzensiz düzleştirilmiş herhangi bir desen dışında, (hasarlı Zayıflamış). (Ie yerden Onların görüşü Göre hayır "gizli" enerji vardı nerede.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Konaklama (zarar, zayıflaması). Temel ilkeler.

Ekin çemberleri ve diğer normal desen sadece oldukça yaygın başka bir şey, Normalde bulunmaması için düzleştirilmiş (Zayıflamış, hasarlı) kırpmak gibi aynı dünyanın her yerinde görülür. Bükmeyin veya usuall desenler bulunur şekilde, doğal koşullarda uzatmak asla herhangi bir iddia düğümleri, kötü bir yalan. Onların durumda göstermek, eğitim ve bilginin mutlak eksikliği için tamamen bir şok, sürpriz ve cehaletten, bilinçsiz ve bazen ayrıca sayesinde bir yalandan ibaret olduğunu Explorers bir özür Olası olarak.

 

Daha arpa, bira, bira, bira, malt, viski.

 

All That önceki araştırma, dünyanın herhangi bir yerinde yürütülen bu alanda olmuştur profesyonel botanik yapılmış - hatta gerçekten çok dilettantish, amatör bir şekilde bakış tarımsal açıdan, ve belgesel delil İşte bu "uzmanlar" genel Sunulan yaparlardı kamu, delilleri saklamak ile karşılaştırmak mümkün. Orada gerçekten tamamen neredeyse bütün durumlarda Onlar mutlak tarım Dilettante ve amatör oldukları için, onları daha iyi bir şey, değil bir ipucu beklemek mümkün değildir. Bazen Onların bilgi ekranlı rağmen çeşitli mesleki dereceler ve araştırma yöntemleri ustaca başlıkları (bkz.) Yürütülen, uzman laboratuvarların isimleri araştırma, bu yüzden onlar oldukça iyice karıştı kamu yatıyordu Verebilir İşte onları içeri yardımcı olur. Görüş istatistiksel açıdan bakıldığında tüm Onların soruşturma nedenle neredeyse değersiz, şimdiye kadar tamamen sonuçsuz yapılmaktadır. Karşılaştırma için: edilmektedir yılda bitki saplarının toplam sayısı, teslim `olacaktır , tüm dünyada ekin tarlaları içinde (bozuk, Zayıflamış) bu sayı 10 bildirmektir Mümkün 15 . Tam Onları Aynı şekilde büyük bir çoğunluğu - Kırılan sapların olmadan ve düzenli desenler gibi çok aynı nedenleri itibaren - birçok gün sonra elektrikten zarar görmesini.

 

Kaşifler ekin çemberleri kalıplarından hasarlı sapların bin Aşan değil fotoğraflarının yıl yüzlerce, her göstermektedir. (10 12 kat daha az, ve milyonlarca milyon kez daha az). Normal biçimlerinden tümü, aynı zamanda alan zarar görmemiş parçaları fotoğraflandı bir başka kontrol için olduğu gibi. Değil bir ipucu, bir şans bile akıllarını en gizli köşelerinde Onlar ayrıca sapları tamamen düzensiz bulunabilir hasar olacağını düşünüyorum `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) kırpma alanları ve şüphesiz orada ve fotoğraf gitmek meydana değil şey. Olası tür araştırmalar, bu uzman terminoloji botched içinde, kasten öznel Manner tarafından yürütülen olduğunu söylüyorlar.

 

Hasarlı ve tıpkı normal modelde her yıl düzenli desenler bulunan bu Than (vakaların teh sayısı ayrıca karelik alanda) yaklaşık bir milyon daha fazla dünya çapında yaşanıyor gibi görünüyorsun Stalks. No Choice ancak araştırma durumunda gerçekten yanlış bir ayak koymak ve boş testi (kör deney), hatta Onların bütün hayatımda duyduğum hiç kimse, ya da, eğer öyleyse, belki evet bir ipucu varsa ne gizem inananlar Açıklanan Yani sadece sadece tamamen muddled. Örneğin, tıpta plasebo etkisi doğrulanıyor, ama ayrıca Elsewhere fizik el - sıfır düzeltme, ölçü aletlerinin ayarı. Her zaman oldu ve hemen Beklenen fenomen olmadı kontrolü siteleri de durumun ne olduğunu ne araştırmanız gerekir her şeyden önce. Kontrol noktası zorunludur için, Bu nedenle, bir bitki değil bir yer değil sadece düşünün düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış), ama ayrıca kırpma edilir Orası düzleştirilmiş oldukça düzensiz (hasarlı Zayıflamış). Ancak düzensiz Çünkü düzleşmiş (hasarlı, Zayıflamış) ekin Tamamen ekin çemberleri herhangi faiz Explorers dışında yer alan, herhangi bir gizemli ve yabancı dernekler neden olmaz. Aslında, olan ilgi ilk etapta tamamen olmak zorunda.

 

Kimse ekin çemberleri araştırmacılar sapların ilgili sayısına Onların gözlemleri yürütmek istiyor. 10 Varsayalım 10 -10 12 kilometrekarelik yüz binlerce temsil ediyorsunuz, açılmış `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Onlar Yıllar tuzak ve nasıl volgende yıl kaldırmak için (2012) yanı sıra boyunca Onların gözlemleri en büyük hata yaptım nerede daha sonraki paragraflarda bazı belirtilecektir edilecektir.

 

Tamamen tüm ekin çemberleri Explorers tarafından yapılan en büyük hatalardan biri, gerçekten tamamen ve tamamen Hepsi göre, bir kez daha, ve nihayet, kesinlikle tüm ekin çemberi Explorers ile, hem de bitkileri diğer normal desen olarak işlenen İşte Onlar "sıfır düzeltme" (ayrıca boş testi, kör deney) denilen yapmadım AÇEP ayarlar. Değil bir ipucu Onlar o noktada bitkileri inceleyin nasıl baktığınıza, bakmak ve kontrol düşündüm duyurusunda `olacaktır , hatta tamamen anlaşılmaz çok Adored, vurgulanmış olurdu Onları eylem olmadan Görünüşte BÖYLECE, tamamen düzenli şekiller dışında, oldukça düzensiz (hasarlı, Zayıflamış) gerçekten gizemli güçleri. Ne Onlar biraz gerçekten çok şaşırtıcı orada olurdu Able keşfet olun ki, onlar için küçük bir şok daha hassas söylüyorlar.

 

Muhtemelen tüm kötü oldu Çok ciddi bir hata, tehy ekin çemberleri Kaşifler oldukça düzenli sapları ve bitkiler sadece iki yerde okudu gerçeği tarafından uygulanmaktadır. Düzenli desenler, nerden mısır edildi düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış), ve dışında, nerede değildi. Onların sonsuz sadeliği Onlar inceleyerek ve notları karşılaştırarak olurum diye düşündüm `olacaktır açılmış yapıldı (kör deney), (hasarlı, Zayıflamış) boş testi gibi bir şey desen ve karşılaştırma dışında bitkileri. Onların sonsuz Basitlik Onlar tamamen bu gelecekteki karşılaştırmalı deney mısır nerede, orada yürütülen olmalıdır unuttum düzleştirilmiş oldukça düzensiz (hasar, Zayıflamış). Her ölçme ölçmek için mümkün olan daha sonra,% 0 ve% 100 olarak ayarlanmalıdır. Ortak cihazların büyük çoğunluğu fabrika Bunlar iki perdelik gerçekleştirin gerek temelde yok yani o ayarlanır. Hiç ekin çemberleri hareket ettiği Kaşifler şimdiye kadar hiç kimse 0 ve% 100 örneğin tarımcıları için aksine, nerede ve Knew çünkü, tüm geçerli değildir alanda bitkileri hakkında.

 

Ekin çemberleri Onların hayatlarında asla Kaşifler düzenli desenler yerleri gibi sıcaklıkta başka bir yerde kırpma herhangi bir alanında mevcut olmuştur bu üzücü AÇEP en güçlü kanıtıdır biri olduğundan Atılma boşlukları (Ayrılmış Düğümler, bakın - Google ). Ne baskısı, ne de gaz - Aslında onlar ne ekin çemberleri İşte onlar hakkında Explorers raporu hiç değildi neden. Onlar Tamamen DERECELİ Olgunlaşma ve bitki kısımları kurutma, büyüyen sırasında meydana doğal büyüme değişiklikleri, vardır. Henüz tam olarak kurutulmuş ve orta-yumuşak, sertleştirilmiş ve Onlar zor büyüyen çevre dokuların baskı altında olduğunuzda değildir dokuların şekli değişir. Hiç bir gaz basıncı.

 

Not: büyüyen doku basıncı büyük ve kolayca duvarcılık, kil tuğla, beton, bozduğu ve daha kolayca Onların hemen yakınında başka, yumuşak çevredeki bitki dokuları yeniden şekillendirmek BÖYLECE ABLE rahatsız kadirdir. Ne ekin çemberleri Kaşifler Atılma boşlukları (patladı düğümleri) INITIALLY tamamen görünmez, mikroskobik doku deformasyonları vardır denir. Onlar yaymak ve büyüme sırasında artırın, sararıp soluyor daha fazla doku Onların çevresinde oluşur. Tüm bu zaten Olgunlaşma ve bitki gelişimi Tamamen Doğal Yarattığı olabilir. Vasküler, iletken doku - FACT bitkinin bile neredeyse kuru parçaları en önemli fonksiyonu Onların birini yerine getirmek için devam ediyor.

 

(add own pictures)

 

İyi bira, bira, bira, viski, arpa, malt.

 

Tüm hasar Başındaki INITIALLY tamamen tamamen farkedilemez çıplak gözle, mikroskopik hasar gözlemlenemez edildi. Hücreleri mekanik hasar vermeden, elektrik akımı ve elektroliz ürünleri ile Doğrudan öldürüldü. BÖYLECE Görünüşte gaz basıncından kaynaklanan çoğu mekanik hasar, sadece büyüme değişikliklerdir. Kesin kanıt, herhangi bir "gizemli" ve gizemli değil güç eylem olmadan, herhangi bir okul biyo laboratuar bitki veya çiçek yatak oluşturmak mümkün olduğunu.

 

Ekin çemberleri tesadüf FACT Kaşifler düzenli şekli oluşturulduktan sonra iki saat içinde, bir kaç dakika içinde normal desenleri ile bazı yerde, en azından, hiç yok, gerçekten yok, tekrar son kez, tüm zararlar de hiçbiri varsa Bulan Olacak . Yalnızca üç olasılık vardır:

 

     1) oluşan desen bulunabilir misiniz duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) Kimin çoğunluğu sapların (90% olarak Tahmini) sadece sapları bükük ama yerden 5 cm kadar yükseklikte, kırık değil Kırpma alanları, Ve Onlar bükülmüş veya genişletilmiş düğümleri herhangi bir ipucu olmadan, doğrudan tüm Onların Tüm uzunluğu boyunca vardır. Atıfta olanlar (bend düğümleri),: sonra bile ilk birkaç saat boyunca, hemen hemen başlamak için görünme Konaklama (zarar, zayıflaması).

(here will follow a few explanatory time - lapse photography).

Çoğunlukla normal şeklin sınırına yakın sapların kalanı,% 10 altında bir şey, herhangi bir şekil değişiklik olmadan, sapları kırık, ama herhangi bir bükülmüş veya genişletilmiş düğüm olmadan düz tüm uzunluğu boyunca tamamen Aksi Özdeş gelmiştir. Desen bitkilerin değişik bükülmüş ve hasarlı parçaları sırasında herhangi bir şekil değişikliği, çoğunlukla düğümleri yanı sıra büyüme gerçekten önümüzdeki saatler, günler ve haftalar boyunca oluşturulur.

 

     2) Eğer (aynı zamanda 3 gibi) arpa öncelikle ilgilidir, biraz daha az kısmen buğday, çavdar, tritikale ve yulaf gibi diğer kuru hububat ayrıca gözlemlenebilir. Çoğu durumda, belki sadece bir öncü, daha önce (1) 'de tanımlanan ne önceki aşama. Keşfedilen ve kimin sapların çoğunluğu tüm yere yatmıyor desen, yan (birkaç derece) eğik sadece fark edilir olacaktır. Bu ızgara yapısı içinde bir görünümü gibi ve önemli bir değişiklik fotoğrafik bir (ya da tipografik) noktasından bitkilerin bir yapı içinde sağlayacaktır. Bunlar ölçülmesi çok zor olurdu, ama çok iyi bir mesafeden gözlemlenebilir edilir.

(Uzaktan iyi hemen hemen hiç Gözlemlenebilir büyütülmüş ızgaralar örnekleri).

Onlar da bitki grupları oluşturabilir kendileri arasında, yaklaşık komşu O desteklenmektedir

 

     3) Yukarıdaki 1 saniye ayrıca durumda olabilir Bitkiler henüz dikey büyüme yönünden saptırılır oylandı olmayabilir, ama (yön değiştirme) fark üstteki yaprak, yanı sıra bazı altında solmuş veya başak Ağır etkilenmez santrallere karşı eğik. (Başak yönünde değişiklikler neredeyse Münhasıran arpa Relate). Yine, raster gibi bir mesafeden çok iyi Gözlenebilir, değişiklik tanımlanmıştır.

 

Not: kulak rotasyonu Yanal var yulaf dışındaki tüm hububat ortak oldukça ayrılmaz Olgunlaşma öyle. Buğday, arpa, çavdar, tritikale - kulakları toprağa karşı Doğrudan açıldığında olgunlaşmasının son aşamalarında, Onların kulakları yavaş yavaş, son durum 180 derece orijinal tam düz pozisyonda 0 derece dönecek. Arpa Temsil ve önemli stres faktörü bunun için ve kulakları dönme de sadece alanlar, örneğin o elektrik çarpması sonucunda hasar gördü, başlarında önemli verebilirsiniz koşullarda herhangi bir değişiklik, çok duyarlıdır. Kulak (kılçıklar) yapısı ve inşa alındığında, kuru iyi değişiklikleri çevreleyen Etkilenmemiş bölge karşı çok fark vardır. Buğday için, çavdar, tritikale, kulakları gerçekten taneleri hemen hemen tam olarak gelişmiş ve bitkiler büyük ölçüde kuru olduğunda, Olgunlaşma son aşamasında dönüm başlar. Uzun zaman önce ve yeşil renk Önemli bir bölümünü kaybetmiş ve Olgunlaşma sırasında sadece nem (Temmuz başında için yay çeşitleri sonra) mahrum tuttu. Arpa üzerinde bitkiler süt olgunluk aşamasının erken dönemlerinde hala oldukça yeşil ve tahıl olduğunda, (Mayıs ayı ortalarında etrafında yay çeşitleri) tam başlık hemen sonra kulak dönen oluşabilir. Bu sadece sadece öncelikle yıldırım deşarjları sonra elektrik etkilenen yerlerde oluşur. Buğday, çavdar için, tritikale Yavaşlayan maturasyon (nakli etkisine benzer), ve Dolayısıyla rotasyon anlamlı sonraki aksine üzerinde gerçekleşir kulaklar oluşur yıldırım deşarjı nedeniyle elektrik çarpması çarptı.

 

Daha iyi malt, bira, viski, arpa, bira, bira.

 

Sadece bir kez Explorers ekin çemberi herhangi ayrıca Onların bütün hayatı düzensiz, kırpma Normalde yerlerde alanında ziyaret Would ise yassı düzenlilik herhangi bir işaret olmadan, (hasarlı, Zayıflamış), Onlar ne kadar incelikle Atılma boşluklar bulundu olacağını söylüyor orada da. Hatta, Onların iddialarına göre, herhangi bir "gizemli, doğaüstü" enerjilerin tam yokluğu oldu bir yerde, tam olarak aynı büyüme değişim ve bükme düğümleri yanı sıra ihraç boşlukları (Ayrılmış Düğümler) Oluşur Bu bulurdum meydana kolay aynı şekilde.

 

     Not: Bu yerlerde bazı Explorers belirtilmeyen Bu oldukça imkansız (Yaygın olan, düzensiz açılmış `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma) bazen ziyaret etti ve aynı Deformed düğümleri ve bitkiler, sadece profesyonel ve genel gizlenen tam orada var olduğu gerçeğini kamu. O dönem "kötü kalibre kirli bir hüner," kullanmak ve işlemek için mümkün olduğu gibi bir şey için son derece düşük ahlaki nitelikler Able tek kişi vardır.

 

Ekin çemberleri Explorers bu noktada iyi bir tavsiye de tavsiye edilecektir. Onlar her yapı sapı fotoğraflarını Onların çeşitli deformasyonlar ve bükülmüş düğümler alarak rahatsız olmayabilir. Böyle görüntüleri çoğu yüzlerce, her yıl Internet üzerinde birkaç düzine Gösterilme edilir. Profesyoneller ve genel biraz o ile karışabilir. Tüm bu ekin çemberleri Kaşifler Onlar kırpma olduğunu bütün dünya çevresindeki tüm diğer alanlarda Gayet emin olabilirsiniz düzleştirilmiş tamamen düzensiz (hasarlı, Zayıflamış), sapları aynı görünüyor. Düzenli desenler bulunan oranla Onları biraz daha "sadece" vardır. Bir Yaklasik 10 15 yıllık. Bu onlar için fotoğraflamak mümkün olmaz. Prof İşte bilimin Ernest Rutherford rotaya karşı 10'dan fazla bahis asla olmaması gerektiğini söyledi 12 ilk

 

Hatta deneyci kör aktif müdahale girişimi için mümkün olduğunu, bazı bitkiler, neredeyse yere ağırlığı viraj dikkatli Onları değişmiş bir pozisyonda bir süre büyümesine izin ver ve onlar Onların düğümleri nasıl davrandığını gözlemleyin. Bu durumda bitkiler başka hiçbir ek bir bilinen ya da bilinmeyen bir güç vardı, ve ne kesinlikle geotropism ve fototropizma eylemi başka bir şey neden değil, Onları olur o ezici kanıt yoktur. Elektroliz veya ısıl işlemler tarafından yayımlanan kesinlikle hiçbir mevcut gizemli güç veya gaz vardı. Ancak Kaşifler ekin çemberi Onlar Bu tamamen görünecektir Açıklanan sapların (bazı) üzerine doğal, bir süre sonra Düğümler veya ortadan kalkar boşluklar Patlatılmış Say ne olduğundan emin olabilir.

 

Dünyadaki herkes, herkes, ve bir kez daha ve son kez gerçekten her kişi seçeneği daha fazla değil bir ortalama mesafe herhangi bir tarla üzerinde gidiş için eğildi ve genişletilmiş düğümlerin tam olarak aynı fotoğraflar, sadece sipariş yapmak için fırsat var HIS ikamet birkaç yüz metre. Büyüme mevsimi boyunca Elbette bazı orada olacak düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) bitkileri Görünüm, ve değilse, onlar Onların telefonları almak ya DIGIpfoto ve mekanik yakınındaki dik konumdan deflected bitkiler fototropizma ve geotropism etkileri Consequences bir çırpıda yapabilirsiniz traktör parçaları. Neyse, mısır alanlarının her kilometrekareye oldukça yaygın yüz yaklaşık en az bir kaç metre kare bulmak Mümkün `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) bitkileri. Sadece doğanın eseridir.

 

Yanı bitişik olarak Avrupa Çek Cumhuriyeti içeren ılıman bölge, olarak, yıllık kilometrekareye düşen 2 ila 3 yıldırım deşarjları bir ortalama var. Km kare başına Aldı 2-3 deşarjları elektromanyetik kayıtlı deşarjlar demek. Bunların her döngüde birinci hariç olabilirReturn StrokeBu yaklaşık olarak aynı konumda isabet, daha sonraki bir dizi (3-5 yanı sıra, 15) RS, içeriyordu. Bazen tam olarak aynı yerde, ancak bazı durumlarda, birbirinden yüzlerce metre onlarca. SC her biri, paralel silah onlarca, bir sayı listelenen içerebilir Hangi may dışında birkaç yüz metre daha iyi uzak greve bazı durumlarda. Tarlalar Bir kilometrekareye ortalama Açıklanan gerçekler ortalama, yıl boyunca etkilenmez, bazen iki yıldırım deşarjları ve daha hiçbir şey silah, ama birkaç yüz kadar ayrıca. Olabilir

 

Bitkileri Bu ekin çemberleri Kaşifler desenleri yalnızca güçlü ifadelerle sonraki sezon (2012) çok iyice ayrıca düzensiz, Olası oldukça Yaygın bulmak yerleri ziyaret Yani, tavsiye mümkün olacaktır düzleştirilmiş Onları hiç bu yüzden (, hasarlı Zayıflamış) ekin (veya en az bir kez, ilk kez). Fotoğraf bitkilerin kuraklık ve yerde Onların fizyolojik değişiklikler çalışın ve ayrıca Yaklaşık orada neler olup bittiğini anlamak için denemek için. İşte bir ipucu: Onların eğlenceli düzenli desenler İşte bulunur yerler olarak kesinlikle aynı. Yalnızca parazit ve rezonans etkileri yanı sıra, herhangi bir diğer çok rastlantısal etkilerin bir çok rastgele ve nadir bulgular olmadan, en azından tek bir daire yol verecekti.

 

Not: Bir önceki paragrafta, ve önceki paragraflarda eleştiriden öneriler önce birçok yıl gibi bir şey keşfetti İtalya, ekin çemberleri Kaşifler ve fotoğrafçılar için geçerli olmayacaktır. Şükran ve örneğin hamd ile bir bağlantı biri İşte .

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Bazı insanlar bizim gezegenimiz ateş sorunum olduğunu düşünüyorum. Marslı ısınma: Şimdi bilim adamları Mars kendi gezegensel ısınmanın yaşandığı o bize anlatıyorsun. Bu Mars ve Jüpiter, Kyoto Anlaşması olmayan imzacıları, aslında uzaylı SUV sürüş sanayiciler tarafından Inhabited eğer merak bazı insanlar, bilim adamları Mutlaka değil, yol açmıştır. Fred Thompson
z