Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daireler-muhtelif . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Çeşitli çalışmalar
Notlar, İlgi bağlantılar, internet ve başka bir yerde yerden Önemli Bilgiler
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Makine-translated metni

Birçok altın ve gümüş yapımı için Yani, Simya söyledi. Beni kurutana için amaç değil, erdem ve güç ilaçlar yalan olabilir sadece ne düşünün. Paracelsus
Anarşi umut sadece hafif ışığıdır. Mick Jagger
Önce Gerçekler alın, sonra istediğiniz gibi onları deforme edebilirsiniz. M.Twain

Crop Circles , Crop rakamlar, Kısa Özellikler

PagPh

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Giriş

İşte Their Own henüz sayfaları yoktur internetten Esas Edilen nesne çeşitli bilgiler yer alacak, ya da henüz kimin kapsamı Onların konuya daha uygun diğer sayfalara, nesne yerleştirilir. Bilgilerin Rezervuar her türlü

 

Başka şeylerin yanı sıra, Burada toplanan bazı olacak hatalar e kadar şimdi ekin çemberleri desenleri Explorers taahhüt edildi. Olası gelecek bazı özel sayfa. Ayrıca, geçmişten gelen bazı ilginç olaylar, nerede ayrıca Amaç rastgele gözlemler aittir.

 

Koşullar tarafından neden Amaç gözlem, bazıları

(Ya da rastgele koşullar tarafından, bazı seçili özellikler somutlaştırdığı bu)

 

PM'S RETREAT (tarih?) NEAR MISIR CIRCLES (photo)

 

DAVID PAUL tarafından

Büyük mısır çevreler Başbakan'ın ülkeye geri çekilme arazileri üzerine çıktı sonra GÜVENLİK Bir satır Dün gece patlak verdi. Çevreler John Major HIS haftasonları geçiriyor Chequers, sadece birkaç yüz metre bulunmaktadır. "Onlar Onlar Başbakan koruyan güvenlik güçleri tarafından yakalanmış değildi sendeleyerek ediyor hoaxers tarafından çizilmiş olsaydı," dün çevrelerinde bulundu Lena Godsall-Bottriell dedi. "Onlar yabancıların çalışma olsaydı, ben hala kimse ne olduğunu gördüm anlayamıyorum," Bayan eklendi Godsall-Bottriell ve yakındaki Terrick Kitaplar yaban hayatı yazarı. Dün gece Thames Valley Polis Onlar Wendover yakınlarındaki sitede çevreleri hakkında bir şey biliyordu dedi. Ama inanılmaz ve Downing Street Sözcüsü söyledi: "Biz Chequers mısır çevreleri hakkında biliyorum, ama onlar bir güvenlik riski değil." "Onlar insanlar tarafından yapılmış değil misin, Onlar hava ile ona bir şey, doğal bir fenomendir. '

 

ekin çemberleri ile bağlantılı olarak hiç kimsenin şimdiye kadar John Major ve Majestelerinin astları ve serf Than daha kesin ifade. Evet, Başbakan! Evet, bu onun çok aşırı bir fenomen biri ile, hava ile Tamamen ve sadece hatta ilişkilendiren Tamamen doğal ve normaldir olgudur. Sadece serf ve görevlileri zaten ilk gelişimi devam etmedi bu üzücü, çok verimli bir fikir gibi görünüyor. (Ama onlar gerçekten? Gizli raporlarında şey ve arşivler, 007 bulabilirsiniz .. onlar muhtemelen çok şüpheli, kim gerçek yazar Olası olur muydunuz, ama henüz kimseye ifşa yanı sıra çiftçiler değil)

 

http://davidpratt.info/cropcirc1.htm

1995 yılında, beş yapraklı yıldızı çıktı

24 saat güvenlik ekibi tarafından insanlı olan mülkiyet rağmen Kingsclere de besteci Andrew Lloyd Webber ülkede ikamet, at. Geniş bahçe sensörleri ve mikrofonları ile Rigged ile piktogram arayan bir araştırma ekibi Onların varış dakika içinde yakalandı. Ama kimse model yapma yakalanmıştı. Webber zaman tatile idi ve onun güvenlik personeli ne olduğunu söylemek için çaldı. Tüm ekin çemberleri sahteymiş Yani inandığı yılan hoaxers var bilmek istedi. O herhangi bir hoaxers olmamıştı gibiydi O söylendi, o çok heyecanlı oldu.

Şekil 9.4 Andrew Lloyd Webber karıştı güzel ekin oluşumu - o bakmak için rahatsız asla bile.

 

 

Salisbury Düzlemde aktif mayınlı alanların içindeki ekin çemberleri keşif hakkında bir mesaj Recorded

http://davidpratt.info/cropcirc1.htm

1991 yazında, Terence Meaden ve Japon bilim adamlarından oluşan bir ekip radar, manyetometreler, gece görüş, hareket sensörleri ile video dahil, elektronik ekipman Denetimindedir bir alan vardı. Sis örtüsü altında küçük dambıl oluşumu ortaya çıktı, ama tarayıcılar hiçbiri ne Saldırganlar arasında kayıtlı değil.

 

Bir kez aktif bir mayın tarlası karşılaşılan ekin çemberleri Salisbury Ovası eğitimi alan üzerine ordunun subayı.

 

 

Havaalanında ekin çemberleri Ekle - alanı çit ve uzaylılar ne araştırmacılar erişimi yok. Yıldırım deşarj herhangi bir çitle çevrili bir yerde (sadece birisi Faraday kafesi içinde mısır tarlasının koymak olabilir) üzerine alır, ve ek olarak muhtemelen bugün onun imzası kadar ağaç alınacaktır. Öngörüler (tahmini) içine yerleştirilir.

 

Ek olarak, ekin çemberleri tamamen askeri, polis, özel veya diğer koruyucu hizmeti tarafından korunan Impenetrable bir yerde bulundu vaka daha var, büyük bir ihtimalle, ama AÇEP gizlilik nedenleri için yayınlanmadı Sürdürüyor.

 

Arızi, Yardımcı, Olası ekin çemberleri konumunu içine yıldırım deşarjı etkisi teorisinin nesnel kanıt Desteklenmesi: (yok), eksik ve daha sonra kesilen ağaçlar, ağaç kütükleri yoksun alanı ve nihayet sürülmüş altında

18 Nisan 1998, Weyhill, Hampshire, 51,215244, -1,556524

 

Hakkında bu asalak şey (otomatik) indüksiyon

Bölümün ----- sonu: Bazı Amaç gözlem ...

 

 

Libor Cermak Blogu (bazı çeviri motoru kullanabilirsiniz)

liborcermak.blog.idnes.cz ... in-tahıl-lanech.html

ekin çemberleri ile ilgili medyada kapsama eksikliği hakkında yazdı

"Ben bu boşluğu doldurmak istiyoruz. Örneğin, zaten bu, geçen yıl ve yıl gibi Avrupa ve dünya tahıl alanlarından tarafsız raporlar sunmak istiyorum istiyorum önce. Onlar okuyucuların herhangi montajlama istemediğiniz içinde tarafsız olurdu Uzaylıların, daire-vericiler, rüzgar Fırtınası, gezegeni, tahıl ya da gizli askeri projeleri ruhları, vb mısınız olsun Onların kökeni Of Olası hipotezler. "

 

liborcermak.blog.idnes.cz / ... dominuje-repka.html

Not: L. Cermak blog Başka Yerde bir Özellikle İngiltere'de ekin şekillerin tanımı ve değerlendirilmesi ile ilgili, Nispeten Amaç olan katkılarından serisi, ama ülkemizde ayrıca (Çek) bulundu ve olabilir dünya. Agrosymbols yazarın oluşumu ile birçok yerlere şahsen çok mesaj bilgiler değerli bir depo olarak hizmet verebilir, ziyaret etti. Diğer kağıtlar beyaz atlar ve insanların ünlü simalarından adamış olan, başka bir yerde adı Ley Hatları kökeni ve kullanımını açıklar ve Keltler ve diğer megalitik ve prehistorik yapıların prehistorik bir yerleşim daha yansıma yapan ayrıca olduğunu. , Açıklanan yerler ve bağlamlarda tarihini anlamak için çok yararlı tavsiye edilebilir.

 

Onlar sitenin ödenen alana taşındı çünkü söz konusu blogun tek dezavantajı, bu cropcircleconnector.com başvurularının büyük çoğunluğu (Daha önce geçen sezon Daha herhangi) artık çalışır, görülebilir. Ama blogdan bilgiler Onlar Onları olmadan yeterince bulaşıcı vardır. Cropcircleconnector 2011 yılı için başvurular halen çalışıyor. Şubat 2012 yılında yazıldı.

 

liborcermak.blog.idnes.cz / ... dominuje-repka.html

"Tüm Cannings'e de piktogram gelen o tuhaf eğimli numuneler bazı diğer kuvvet panoları ve dizeleri Daha orada ameliyat O gösterirler Hipotezler daire yapıcılar -. BÖYLECE kalpazan burada başarısız oluyor Bu sadece bize henüz bilinmeyen özel bir teknoloji yapılmıştır Would It.. BÖYLECE herhangi bir karasal hipotez bulma şansı hala ekin desen uhrevî kökenli inanmıyor kim olduğunu? "

(ÚúúúÚÚÚÚůůůůůŮŮŮŮŮ evet, öyle, burada bildirdiği var, not JL biri olurdu)

 

 

 

Önceki araştırmalarda hatalar Bağımsız yansımaları:

 

Önceki gözlemleri Hatalar, hatalar ve arızalar

 

 

Unmistakable hatası: Belki eğilme mukavemeti mekanik testleri ve içeriden desenleri ve bunların dışında sapları kırılmaya karşı zaten hiç ... (Değil teslim `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) / düzensiz açılmış `olacaktır (hasarlı, Zayıf))

Bitkiler herhangi bir bilinmeyen ve anlaşılmaz kuvvet etkisi altında hiç değildi. Onlar Zayıflamış çünkü sapları, yere eğildi. Onlar Zayıflamış çünkü Stalks, yere eğildi. Çok Açıkçası, çekme ve eğilme mukavemeti testi bu konuda ikna etmek mümkün olduğunu teslim `olacaktır desenleri ve dışında ayakta That (hasarlı, Zayıflamış) sapları. Dikey pozisyon ve açıdan sap sapma için gereken kuvvet olarak kalıp dışına çok daha düşük bir sıcaklık içinde belirli sap yer almaktadır. Hatta sınır çevresinde hemen deseni takip ediyor ve yukarı ayakta kırpma doğru birkaç metre Tamamen elektrik etkilenmez karşı zayıflaması birden sapları kadar sergileyecek.

 

Muazzam bir hata, cehalet ve amatörlerinin arasında sıralarken , Onlar ziyaret etmedim, Aksi kırpma edildi alanlardaki ilgilerinin olmadığını anladım kolayca kanıtlanabilir GERÇEK oldu duyurusunda `olacaktır oldukça yaygın, düzensiz (hasarlı, Zayıflamış), ne de bitki ve bitki saplarının Karakteristikleri ve Onların parçaları (düğümler, vb.) yer vardır o. Bu şimdiye kadar dünyada sergilenen amatörlerinin ve bilimdışı işin en kötü örneklerinden biridir. Benzer aktivite A atandı dilettants Onların işleri kendi başlarına olur aramak gibi, araştırma aramak ve hatta ima, yalnız bilimsel izin mümkün değildir. Primitives: denendi mi veya herhangi bir şekilde ve cro düzenli desenler Benzer anketler düzenlemek çalışılıyor edilecektir Bireyler, yalnızca bir etiket ait olmalıdır. Bunlar arasında en çok ilkel biri, dilettanti ve her zaman her bir dünya üzerinde bunglers vardır.

 

18697 ÇOK görünür hataları ----- başka , gübrenin gizemini takipçileri aşağılık yığın Onların araştırma sırasında kazıklı çeşitli kerameti kendinden gizem takipçileri: Onlar sadece bitkiler ve nispeten kısa bir süre (dakika) gizemli bir enerji O ameliyat O varsayalım elektromanyetik radyasyon (mikrodalga fırın?) ile bir şey olması mümkün olacaktır. Bu tür enerji ile gerçekleşecek dakika en onlarca, dakikalar çoğu onlarca az dakika hareket, ve sonraki birkaç dakika boyunca edildi Konaklama (toprak bükme. tamamen objektif herhangi bir enerji gerçekleştirmek için mümkün olduğunu o herhangi bir bitkiye sahip misiniz Yani Çeşitli dokuların mekanik zayıflamasına neden bir yoğunlukta dakika onlarca dakika kadar dakika bir kaç daha onlarca sonra, onlar edildi işletilen `olacaktır ettiler (Zayıf, hasarlı) Onların toplam ölüm için gerekli enerjiden çok daha yüksek olurdu. Gizem takipçileri de bitkiler Belki okült bazı bilinmeyen güçler, İşlet olabilir Yani, düşünün -. Psikolojik karakter, kaldırma, telekinezi gibi ayrıca yerinde toprak ve bitkilerde elektromanyetik, fiziksel ve diğer değişiklikler Gözlem tüm sonuçlandı o da başka büyücülük - - Gerekli Kaçınılmaz seçilen özelliklere bitkiler üzerinde kaldırma kuvvetinin tamamen ölü olmak zorunda mıydı tüm. Bu site bile herhangi bir okült maruz kaldıktan sonra bu yüzden, Termodinamik ve Doğa ve fizik tüm diğer yasaları zor açıklanamayan fenomenler Gözlem, ama Benzer etkileri olurdu. Yani yeryüzünde Olaylar yerel fiziksel yasalar, tüm cadılar ayrıca oyunculuk, büyücüler, gizemli ve açıklanamaz olayları yanı sıra, Baba Frost ve Baba Yaga, Nastenka tabi olmalıdır.

 

----- Meaden ve Lewengood rağmen olayın deşifre oldukça yakın olmuştur, ama kendi yanlış akıl çok zor veya tamamen doğrulanamaz Doğrulanabilir düşünceler içinde buldular. Onlar uzakta Olası çözümlerden ışık yılı gibi kilometre veya daha fazla BÖYLECE var. Onların yansımaları Sürekli Elektromanyetizma bağlayın. Neredeyse sadece, yıldırım deşarjı ile en büyük geçici ayrıca doğal elektromanyetik fenomeni ise. Onlar çok hızla gizemler düşünmeye başladım, ilk mikrodalga (L), ikinci (M) şiddetli hava Girdapların için, sürtünme ile elektriklenmiş. Birlikte, inanç, "anlaşılmaz bir şeyler elektromanyetik" olgusu ve çeşitli yerlerde connect oluşumu birleşmiş. Fenomen bağlayan çok yoğun, çok anlaşılabilir bir elektromanyetik fenomeni olabilir - yıldırım deşarjı, ama şimdiye kadar Onların görüşmelerinde alamadım. Bu ekin çemberleri bir noktada objektif Tanımlanmış ve ile belirginleşen gibi ölçülebilir anomalilerin bir dizi aracılığıyla açıklanabilir. Çok, ama neredeyse tüm istisnasız değil. Desenler meydana yerlere ziyaretçilerin hepsi çok öznel ve çok zor Doğrulanabilir duygular dahil.

 

 

----- http://www.cez-okno.net/.../kruhy-v-obili-a-barbara-lamb

(Ingilizce Geri çeviri)

BL: Ben ekin çemberleri kesinlikle zeka bazı garip ürünü, başka bir şey olduğunu düşünüyorsunuz. Orada fiziksel form veya diğer yaratıklar uzaylılar tarafından oluşturulan ekin çemberleri, kuru geliyorsa Neyse, biz bilmiyoruz ne olduğunu bizim gerçekliğin farklı boyutlarını bu. Ama şüphesiz biz sanatçılar, yazarlar, ve bu tezi biliyorum çok, akıllı, yaratıcı ve geometri, oran ve matematik büyük bilgisine sahip ve güzel ve kusursuz detay yüzden desenleri oluşturmak edebiliyoruz. Kimse ekin çemberleri oluşturmak için başka bir gezegenden gelen herhangi bir yaratık gördüm ama olmasına rağmen her şeyi başka bir yerden geliyor O önerir. Biz de "yapay" insanların yarattığı ama çoğumuz "hakiki" gelen tez tanıdınız Able vardır Bu desenler vardır biliyorum.

 

 

----- "Kendi ekin çemberleri muzip Yakala"

http://www.ufo.cz/obili/0210b.htm   (bazı tercüme motoru kullanabilirsiniz)

Şey, gerçekten kimse denemek zorunda gibi olabilir çünkü o Benzer yaptı attempt've ve ekin çemberleri gerçek yazarı "yakalamak", veya (HIS el sallamak) onunla tanışmak, zaten geri dönmek asla sırasında misiniz eğer alanda, o güne kadar bulunmuş olsaydı Onlar Say gibi ve, (ancak HIS Would noktaları tek bir entegre numunesi olarak yer yalnızca) alanında "ilk ayak" onu taşıdı. HIS vücut gerçekten That ve olayların bazılarını veya ondan önceki refakat tarafından değil yalnızca etkilenen olsaydı ne, (sözde "Dönüş Hareketi" durumunda) yıldırımlar sırasında olur çünkü. Basamaklı lideri, pozitif flama - O dönüşmesi için tüm Mutlaka değilReturn Stroke, Deşarj sadece bir veya bir kaç yerini Alır sırasında That - ortalama 3 ile 5 olumlu flamalar, Unconnected bitmemiş onlarca kadar Arise olurken, bazıları çoklu paralel silah olabilir liderlerin yanı sıra onlarca veya yüzlerce adım attı . RS doğrudan eylem durumunda çok ciddi rahatsız herhangi bir konu bütünlüğü olan ve yaşayan bir organizma olarak tanımlanan RS müdahaleden önce olabilir herhangi bir nesnenin çok eşit sonra birkaç hektarlık bir alana yayılmış olan bu imkansız değildir Birkaç santimetreden boyutu aşmayan bir önceki bölümden parçalanması. Aynı anda veya kısa bir süre önce tanımlanan Çözülme (saniyenin fraksiyonu binde) gaz dönüştürülmüş orjinal canlı organizma (ağırlığı yüzde onlarca) çok esaslı bir parçası olurdu. RS fenomenler refakat ve Pozitif Çıtası, Kademeli Lideri, önceki volgende, Güncel Sürdürülen belirlenmiş - toplam deşarj enerjinin% 1'den fazla iletmez, henüz Onları herhangi bir inek sürüsü öldürebilir.

 

Yıldırım tarafından öldürülen insanlar, dahil canlıların büyük çoğunluğu Onlar uzun zaman önce etkisini anda ölü mısınız Çünkü muhtemelen RS müdahalesi tarafından öldürülmemiş, ya da en azından bunu öncesinde olaylar aracılığıyla şaşkın.

 

Çok muhtemel görünüyor olsa da onlar yerdedir önceki RS sa tarafından bazı fenomen Tema yokeder, çünkü bazı yıldırımları kendi tarafından ölümden hayvanları korumak. Bazı ayrıca yükseklikten düşebilir ama yine de öldürecek. Bazı nedeniyle RS Onları çok yakın vurur olmasından sonra bile öldürmüş olabilir. Ama yine de yerde yatan herhangi bir hayvan Doğrudan sadece çok daha iyi bir iletken kullanır Darbe için basit bir nedenle zaten RS etkilenmez gerekmez. Yüz bin Çeşitli amperden Akımlar gerçekten "iyi paratonerler gerekiyor." Herhangi hatta çok boyutlu hayvan ve hassas Doğrudan RS etkilenir, hemen patlar. "Doğrudan içinde bir sürü ve" etkilenen birkaç tonluk ağaçların bazıları gibi. (photoYıldırım deşarjı nedeniyle) tüm ağaçlar, "sadece" yarılmış, Deformed veya kırık, GERÇEK RS sadece sadece onları yanında haklıydı Yapılmıştır "yaladı".

 

Büyük hatalardan biri ----- ekin çemberleri Explorers ekin çemberleri ufologist arasında "araştırma", Astrologlar, gizem inananlar actaX-logists, sihirbazlar, psychotronics, duyular Bireyler, esoterik, okültistlerin, büyücüler, yardım istemektir cadılar ve diğer çeşitli Benzer şarlatan. Siteye Benzer böcekleri otomatik bira hamamböceği veya eşekarısı gibi tırmanmaya başlar.

 

Lobiciler bünyesinde bir araştırma klasik bilim ve temel araştırma, botanikçiler, Çiftçiler, fizikçiler, kimyagerler (toxicologists!! Öncelikle), biyokimyacılar, Biyologlar, jeologlar, meteorologlar mağarabilimciler su yöneticileri hidrojeoloji arkeologlar, uzmanlaşmış fotoğrafçılar için sormuyorsun Time-lapse fotoğraf? Onlar onlar "açıklanamaz" olgusu bir kez ve Onlar en büyük korkusu var Hangi tümü için açıklamak için etkinleştirin ve kayıp misiniz Simply Çünkü gerekir Onların kazançları ki herhangi bir.

 

----- Herhangi bir iddia "200, 300, 500% uzama düğümleri doğada Koşullar Olası değil mi" kötü bir yalan. araştırmacılar talihsiz ekin çemberleri kendileri istemeden açığa çünkü o hayatında ekin çemberleri bir fenomen olmasa hiçbir alanında ziyaret etti. Tabii ki aynı zamanda düzensiz normalde hiçbir alanda, hiçbir yere ziyaret etmemiş polehlým öğütülmüş tahıl eğilerek bıçaklar. Gururla "ortadan kalkar Düğümler" veya "sınırdışı boşluklar" adını verdikleri de dahil olmak üzere kesinlikle aynı düğüm değişiklikler olacaktı. Onlar herhangi bir değişiklik için tamamen normal ve doğal olduğundan emin olmak için teslim öğütülmüş tahıl yatarken. Tüm Çalışmaları Önceleri fotoğrafladı ile desenlerden düğümlerin örnekleri aldılar bir şekilde yürütülen AÇEP olduğunu teslim `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma ve kırpma değildi yakın konumlarda örnekler duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış). Ama ne Önceleri Decades bir dizi yapılmış hiç mi, yine yapmadılar ki, tekrar yapılan ASLA vurgulamak gerekir, Onlar bazı bulunduğu yerlerde, uzakta Onları tarafından incelenen düzenli şekiller yere gitmedi RDF (Rasgele downed Oluşumu , daha düzensiz söylüyor duyurusunda `olacaktır ) kırpma, ve orada da örnek aldı.

 

Ama eğer bazen tüm beklentileri, muhtemelen geniş bir ağzı açık bulmak için sürpriz var bu yapılmazsa, benzer şekilde zarar bitkileri, gibi herhangi bir yere yapılacak ziyarette karşı tüm sonra. Ama başka hiçbir şey yapmadı ama tüm benzeri durumlarda kuralı kanıtlayan bir istisna olarak ilan olduğunu. Onlar yerine bazı anlaşılmaz bir nedenle dünyanın hiçbir yerinde bu üretilen normal desenleri başka bir şey yaptığı enerji olduğunu sadece belirtilen "belası düzensiz ilerledi ve mahalle koştu."

 

Hepsi çok övülen "doğaüstü", "yabancı" enerji hasarlı Somewhere milyon 0.5 ile 1.5 arasındaki kilometre kare (? Eski Mayalar önerilen şey) 2012 yılında onlara bir hakkı sunulabilir: Bu noktada, záhadologům kez ve herkes için söylenecek , zayıflamış ve teslim , dünyada taneli zemin üzerinde yatarken. Onlar düzenli desenler vardır daha vakaların bir milyon kat daha yüksek sayısı ve boyutu hakkında bulunuyor. Bu tam olarak düzenli desenler olan hasar aynı belirtileri gösterir. Böyle yerlerde Katılan oldukça onların saygınlığını zedeleyen ve onlar böyle bir şey kesinlikle düşmeyecektir yapmak. Aldırma, ama kimse onların pis snouts dan onların tutmak için onlar için bunu bir kez ve tüm kadar durdu ve gübre içine kazdık için záhadologické.

 

Kuru yerlerde düğümleri ve bitkiler kesinlikle çok, tüm Sürekli olmasa dünya dışı kökeni atfedilen Hangi, "düğümleri patladı", tür, Bunların en az nedeni "ortadan kalkar boşluklar" Adored olurum Onları dahil, aynı değiştirir göstermek O bulurdum maneviyat, paranormality, astroloji ya da başka herhangi bir benzer kötü önemsiz bilim alanında "spiritüel - pretersenzual - - ​​extrasenzual astrolojik". Şüpheli gaz basıncı (güya onlara göre) neden herhangi bir değişiklik de dahil genişletilmiş ve bükülmüş düğümleri, ama aslında onlar büyüyen dokuların karşılıklı basıncı neden oldukça doğal büyüme değişim vardır - kesinlikle Them tüm büyüme değişiklikleri ile yakalanan bu bulurdum . Bitkilerin bazıları hala yeşil kısımları üzerinde, diğer, zaten ölü ve kuru, ya da sadece ölüyor ve (Bu yıllık bitkilerin büyüme ve olgunlaşma süreçleri oldukça doğal sonuçları vardır) kuruma basıncı neden olabilir. Gecikmeli olgunlaşma duyurusunda `olacaktır bitkiler düzensiz olan tüm yerlere istisnasız Tamamen Oluşur (hasarlı, Zayıflamış) teslim `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) tahıl ve ardından Muhtemelen görünüme ulaşmak için Able olun: Mümkün olsaydı tüm ayrıca Düzenli şey bu duyurusunda `olacaktır ( ) Zayıf, hasarlı ürün desenleri, tamamen düzensiz ayrıca duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) başka bir yerde alanında kırpma, tam olarak aynı neden var? Haklı, Başkan! Gecikmiş maturasyon polehlých (bıçakları yere bükülmüş) bitkiler kesinlikle düzensiz olan tüm yerlerde istisnasız oluşur polehlým (sapları yere eğildi) tahıl.

 

Neredeyse istisnasız tüm Kaşifler ekin çemberleri AÇEP sadece tahıl alan ve ekmek rulo veya dilim arasında çok uzun bir mesafe olduğu gerçeğini parasitize ve kamuoyunun büyük çoğunluğu aynı sıcaklıkta farklı ekin tarlaları görmedim Bir tren veya araba pencere. Halktan yoksul Onlar sadece birkaç daha fazla ziyaret ile ayrılır çünkü neredeyse Onları Ekleyen ve kayıtları göstermek Açıkçası bu, onların kendi cehalet Çoğunlukla yüzünden bilgiye parasitize ekin çemberleri müminlerin eksikliği genel afla İşte Muhtemel Onların savunma bazı düzenli desenler üründe meydana alanları için. Kırpma olduğu yerlerde Ayrıca bakınız duyurusunda `olacaktır sadece oldukça düzensiz (hasarlı, Zayıflamış), bu seviyenin altına Onların derin Olur, ve onlar tamamen farklı bir şekilde ve bu benzer bir şey vardı kökenli çünkü, sonuçta tamamen gereksiz olduğunu yapamam Orada yer. Yanlış! Düzensiz olan tüm yerlerde açılmış `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) tahıl Onları kesinlikle istisnasız bundan kusmak istiyorum "enerjik olayların bilinmeyen gizemli etkisi" atfedilir ki birçok işaretler bulurdum. Herhangi bir gizemli olayların ve bilinmeyen güçlerin etkisi hızla unutmak hem de. Aynı yüksek enerjili de doğru iken her şey, varolan mantıksal aktivite ve ölçülebilir kuvvetlerine aittir. Not: durum muhtemelen ilk düzenli ve düzensiz bu fark İtalya, örneğin Kaşifler ekin çemberleri içindir `olacaktır duyurusunda kırpma ortak çok şey var ve bu sitede birçok yerde onları İşte bu arka arkaya şükran içindir (hasarlı, Zayıf) (photo).

 

Hemen hemen tüm kimsenin Onları veya daire vericiler tam zaman alan ve orada Ölçülen şey gitmek ister, inanılmaz aptal aptallar ve Blockheads olarak hareket ekin çemberleri araştırma sırasında artık araştırmacılar ve gizemleri hayranları kadar kör olsa bile zaman yalnızca Gerçekten kırpma bir gerçek, hakiki desen var oluşturulur. Daha doğrusu, şu anda zaman Recorded sapların yapısı içine. Doğrudan yıldırım deşarj en enerjik parçası etkilenen Olacak Herhangi çember makinesi veya takipçisi gizem,Return Stroke, Sadece o hemen anında öldüren buydu, ama tam alnının etkisi anda Aynı Anda ayrıca Return Stroke dürtü patladı. (pic)

 

----- Gözlemciler (çoğunlukla kendini ilan "uzmanlar" ekin çemberleri bu sorunu) tamamen doğanın kendisi öylesine inanılmaz karmaşık ve simetrik bir şey yaratmak Verebilir AÇEP karşısında şok oldular. Herhangi bir organizmanın her hücresi bile seçeneği üründe en karmaşık desen daha bir milyon kere milyon kat daha karmaşık olduğu gibi Gözlemciler anlamlı, Tabiat hafife, ama çok simetrik bir yapıdır ve addition birçok işlevleri yerine.

 

Merak eden herkes, bu doğa güzel kristaller ve Onların meclisleri, çeşitli kristal diğerleri oluşturabilirsiniz? Diğer çeşitli tamamen doğal oluşturulan fraktal birimleri, denize akan nehirlerin delta Binlerce, ağaçlar, bitkiler ve hayvanların damar sistemleri, yıldırım deşarj yapısı, bitkilerin kök sistemleri, gezegen sistemleri, galaksiler, moleküller, makromoleküller dalları ve Diğer örnekler Milyonlarca ve milyarlarca burada listede yok mu? Herhangi bir sorun yıl Açıklanan Milyonlarca ve milyarlarca üzerinde oluşturulan tüm yapılar olmaksızın Doğa. Biz sürekli tam ve doğru olarak bu belirli bir durumda kaldırmak için bu yeteneği çalışılıyor olacak Yani tüm insanlık ve kuru aptallar olmaya devam edecek mi? Diğer tüm yetenekleri doğa, milyonlarca ve diğer durumlarda Milyar kendi noktaları dahil düzenli ve fraktal yapıların oluşumu kabul. Hatta tüm insan vücudu binlerce ve doğal fraktal yapılar oluştururlar Tamamen doğal yeteneği Binlerce kullanarak, çok düzenli bir yapıdır. Biz nezaketle doğanın izin Bütün bu namend yetenekleri, diğerleri daha çok, ve sadece bu tek durumda ayrıca Milyar biz uzaylılar, bilinmeyen enerjileri ve komplo teorilerine bütün mesele atfetmek için çalışacağız?

 

Büyük hatalarından biri yaratılış fractalların tarihi Onlar Onların Discoverer tarafından keşfedilen edildiğinde, 20. yüzyılın başlarında kabul edilen, hatta 70 yıl sonra ilk kez bilgisayar simülasyonlu gerçeği ile ekin çemberleri ve kendinden menkul "araştırmacı" arasında. Aslında, çok Muhtemel bile trom, önce herhangi bir zamanda görünümü fiziksel veya felsefi açıdan Ya Big Bang'in ilk andan itibaren her yerde var, ve.

 

Gizemlerin Sevgili (engelli) hayranları bazı gizemli enerjinin büyük şansı, eğer o kadar gizemli tercih mikrodalgalar sağlar. Ama her şeyden önce, bazı enerji gizemli, henüz belirlenemeyen bir form gibi bir köprü. Sadece onlara göre tüm (onlar bile onlar için) bazı "ortak" değil, enerjinin tamamen gizemli biçimiydi, sonra ise, aynı zamanda bazı özel ve gizemli doğaüstü özelliklere sahip olmalıdır. Sadece tezler etkiler nedeniyle, enerji yaygın formları sonuçları kuru ve anlaşılmaz özel ve düzenli şekiller haline getirilir Olacak. Sadece tamamen sıradan bir elektrik deşarj olsa bile, onlara göre en azından olmak zorunda mıydı "Bilinmeyen veya elektrik deşarjının önce belgelenmemiş bir tür." Bir "elektriksel boşalma Doğum tipi" gibi bir şey hayal edebiliyor musunuz? Gizemliliği ve gizemleri fanatik taraftarları Belki sadece. Tüm olası mevcut elektrik deşarjları fizikçiler ve doğal ve fiziksel yasaları mükemmel tanımlanan ve karakterize tarafından uygulanır. İnsanlığın Onları hiç bir şeye ihtiyacı durumlarda, Onlar (yanmalı motorlar, litotripsi) kullanılan gerçekten çok güvenilir bulunmaktadır. Durumlarda Onlar insanlık için tamamen kullanışsız ve kuru yıldırım deşarjları, En Az Onlar tanımlanan ve çok iyi karakterize mı nerede. Atfen:, zaten geleneksel kuralı var gibi ol temel veya uygulamalı araştırma bir dal tamamen ayrılmaz teknoloji, bilim ve araştırma tüm alanları aittir tanımlanmıştır. Bu gizemler hayranları ve sevgili şeytan gibi Fears tüm faaliyetler vardır. Onlar Yani tüm tanıma hataları ve Dönenceler ötesinde sadece Onların tamamen sanrılı halkalar ve karmaşık hareket gibi her şeyi en arasından. Hepsi uzaylılar, psişik enerji, Psişik medya, gizli araştırma ve Benzeri Alacaklar şarlatan ya da komplo teorileri onlarca çalışma prensipleri üzerine monte, ve o çıkrık gibi tekrar tekrar üzerinde Onları arp. Vardır

 

Bu anlaşılmaz bir fenomen BÖYLECE bunu Onları, kuraklık ve ekin çemberleri, bu yıldırım deşarjı gibi yani aşırı ortak bir şey neden olabilir Bu, onlar için büyük bir hayal kırıklığı olacaktır. Basitçe yeterli birkaç mesleki yayınlar (Uman, Rakov, inceleyin www.ufl.edu "sıradan" yıldırım deşarjı gerçekten olağanüstü bir konudur Yani kimseyi ikna edebilmek için,). Muazzam enerji, çok düzenli ve sürekli çok hassas kurallar ve fiziksel yasalar tarafından kontrol edilir. Tren ile kaç bin kilometre mesafeden bir elektrikli lokomotif hareket Verebilir fiziksel olgu, gerçekten kırpma (çoğunlukla nedeniyle büyüme yönünü değiştirmek için hiçbir büyük sorun olduğunu, kendilerine bile anlatmaya Muhtemelen zamanla başardık hasar ile), ya da "knock ve toprak içine pin". Onlar benzer ilkel bir açıklama, BÖYLECE hakarete 'çiğnenmiş ayaklar Onların çamur turta Birinin kabul mümkün olacak önce bu gizem severler uzun yıllar sürecek. " Yeni yıldırım deşarjı sayesinde ekin çemberleri Oluşum alanlarında Gözlem tüm "anomali", istisnasız açıklamak için tamamen mümkündür. At model altında rastgele kuru toprak, pusula sapmalar değişiklikler, elektronik cihazların arızaları. Yıldırım deşarj akım ve gerilim Sürekli Tedarik olsaydı, bir seferde Tokamaklar Birkaç Milyar çalışması için güç, ya Milyonlarca CERN hızlandırıcıları sağlayın mümkün olacaktır.

 

Küçük satır arasına: Bir kez daha ve kesinlikle son değil: ufolog, gizem severler ve komplocular hep ekin çemberleri konusunda sadece sadece parazit, bu ekin çemberleri ve bütün mesele için gerekli olan Onların sadık arkadaşları ve diğer haşarat, herhangi bir merhamet olmadan olarak hızlı ve en kararlı kilitlemek için bir yerde, yasaklar, take away ve anahtar atmak. BÖYLECE hala Yeter aşağı Yani Onların çamur kekler, henüz trodden değil onlar için orada kalacak. (Ne kadar?)

 

Büyük hata, biri e kadar şimdi kesinlikle istisnasız tüm ekin çemberleri Kaşifler tarafından uygulanmış, ekin çemberleri o, tek bir site ziyareti veya uçakta geçti fotoğrafları aldı ve mesele bunun için Onları tarafından tamamlanmıştır olmasıdır. Onların temel ve en önemli iş ama sonra her ayrıca, hasat dönemine kadar birkaç gün aralıklarla sırasında Köprüsü azından biraz kuru bir yerde inşa etmek olağan bir ziyaret olmalı. Onlar belge FACT (kronolojiye bkz) ayrıca zamanla yer alır ve tamamen normal bir doğa harikasıdır zamanla gelişir. Bükme ve bu uzun zaman önce bile hasattan sonra hasat sonrasına kadar. Başlangıçta açılmış `olacaktır ancak alan yüzey alanında bir kaç yüzde Genellikle çarpılır (hasarlı, Zayıflamış). Çok kolayca o Etkilenen bölgelerde bu bulmuş olabilir Konaklama (zarar, zayıflaması) giderek daha fazla kırpma ve onları oldukça yaygın olan ortak çok şey var fenomeni "doğaüstü kadar tamamen anlaşılmaz", muayene olurum duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Tamamen düzenli ve düzensiz yaratıcısı bu konaklama (zarar, zayıflaması) ve tek biridir. Iyi olmalı, düzensiz, oldukça yaygın olan gün çeşitli alanların aralığında bu ekin çemberleri Kaşifler ziyaret ve benzer belge tavsiyede `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Durum çok benzer yakın ve düzenli şekillerin alanlarında olduğu gibi gelişmektedir Yani bulurdum. Düzensiz olan alanlar keşfetmek duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma seviyesinin altında Onların muhtemelen bir şey Olur. Oldukça Onları uzaylılar ve Bunların uçan makineleri, böylece hızla Able hatta bir sürümü (bkz.) kaynaklanıyor bu değil öldürebilir Mantar hastalıkları ve böcekler gizemli enerjiler hakkında Onların amansız düş bırakın devam iyi olurdu.

 

----- bu, mümkün olduğu gerçeğini , mikrodalga radyasyon bitkilerin dokularında Benzer etkiler (tekrarlanabilir test edilmiş ve çok kötü belgelenmiş asla) Achieve ki, örneğin muhakeme etme volgende türü karşılaştırmak Mümkün: Köpeğim dört bacağı vardır. Bir kedi dört bacağı vardır. Benim köpek bir kedi (Evet, Başbakan) 'dir. Onaylama işlemi, mikrodalga eylem bitki dokuları zarar verecektir Bu, şüphesiz inanmak mümkün olacağını, ancak herhangi bir doğrulama denemesi bir düzmece olarak tarif olmadan mikrodalga eylemi (örn. arpa) düğümü UZATMA neden olur Bu iddia Mümkün. 6000 yıl önce döneminden pişmiş et kalıntıları bulduktan sonra kimse iddia sanki argüman, bir benzer Anlamı var, O Aborijinler gaz soba, elektrikli ve mikrodalga fırınlar vardı. Bugün kesinlikle başka bir şekilde eti işlemek için oldukça imkansız ...

 

Bölüm Hataların --- End ----- (muhtemelen, daha sonra başka bir sayfaya taşınacaktır)

 

 

 

Delusions. Teorilerin Önemli bir grup,

 O artık izleyiciler yatıyordu korkunç, cehalet kullanarak, komplo teorileri üzerinde çevreleyen, yalnızca hataları olarak tanımlanan tartışılmaz Delusions ve Hedefli mistifikasyon, yalan ve yanlış bilgiler vardır olabilir. Bu, tabii ki, bu siteleri mümkün olduğunca kaçının eğilimindedir, ancak bazen oldukça mümkün değildir. Okuyucular Bazen ciddi araştırmacı arasında dolaşmaya gereken kaç gizem uğraşan gübresinin en azından kabaca bir fikir yapabilirsiniz.

 

Hesemann, M. : Kozmik Bağlantı: Küresel Bitki Oluşum ve ET kişileri

Alt GHz bandında yüksek frekanslı elektromanyetik dalgaların etkisi ile ürün üzerinde. Toprak ve bitkilerin atomları ve yüksek enerji seviyesine olanlar bildirildi heyecanlı Elektronlar. Enerji düzeyleri Dengeleme bu anomalilerin agrosymbols vaki olur İşte tam yükselecek. (İngilizce'ye geri çevrilmiştir değil tam atıf,)

(Herhangi bir kanıt? JL Not)

 

Ekin çemberi geometri etrafında inşa Çeşitli Delusions - örnekler belirtmek bile gereksiz, sadece bir arama motoru haline terimi girin. Bu benzer araştırma herhangi bir molekül, atom, kristal tabi olması durumunda tam olarak aynı grafikler ve sonuçlar elde edilebilir. Yapraklı ağaçlardan (damarlanma), ve diğerleri, ve daha Yapısı.

 

Bir şey Delusions değil sadece, bazı düpedüz yalan vardır:

internet sayfalarından UFO klub Zablesk

... numuneler bitkilerin mikrodalga radyasyonun etkisi altında olup olmadığı öğrenmek için gönderildi.

... Bu evet miydi Onaylandı.

Onlar nerede, gönderildikleri zaman, kim tarafından?

Onları muayene kim, ne ve Benzeri beyanı yoluyla nasıl gerekçeli?

Araştırma metodolojisi el?

Belirlenen radyasyon frekansı nasıldı?

ne aptal bir şey gibi altında imzalamak kadirdir? (Kuru ve Benzer deyimi hiç varsa)

Ne salak tüm tamamen ispatlanmamış iddialar yerde yayınlamak azından Able kuru similary nedir?

 

Başka bir yere taşındı olması muhtemeldir Delusions of --- sonu, --------------

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

 

  

Aynen indüklenen ve (iyonize hava, korona deşarjı) elektrik akımları İletilen mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Bu sapları ve diğer bitki parçaları sayesinde elektromanyetik özellikler gösterebilir.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Bir tasarımcı onun eklemek için geriye hiçbir şey olduğunda Achieved mükemmellik değil olduğunu bilir, ama uzağa almak için geriye hiçbir şey kalmamış demektir. A.de Saint-Exupery
Siz çıkın asla. Kazananlar asla vazgeçmeyen ve bırakanlar asla kazanamaz. Ted Turner
Doğanın her şeyin içinde muhteşem bir şey vardır. Aristotle
z