Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-yayınlanmış-metin-3 . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
3rd yayınlanan metin
Metin bu ev web www.cropcirclesonline.cz dışında yayınlanan
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Anasayfa

13 Ocak 2012 www.sarden.cz

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Emsal Sürdürülen hususlar
 

Crop circles

 - 3

 

 

Evreleri Konaklama süreci - Kronoloji

      Yıldırım deşarj aylar sonra basit dalsız yıldırım deşarjı ve birkaç hafta boyunca kuraklık ve çemberin çıkması kronolojisi - Ortak daire - Bu makalede sadece basit şekiller yaratma bazı temel prensipleri açıklanmıştır edilecektir. İlkeler ayrıca daha karmaşık şekillere uygulanabilir tanımlanmıştır. Bu arada, ekin çemberi her bireyin aslında Foto 1 (montaj JL) sadece ekin saplarını Değiştirilen olan demir tozu ile görselleştirilmiş düz bir iletken (kablo), geçen elektrik akımı geçişi düzeni anıyor. Basitçe sergiler, ne kadar elektrik deşarjları etkileri Ulaşıldı ve artık Büyükşehir ve mesafe. Bu bildirimde mevcut Kaşifler katılmıyorum ile, Onlar protesto edebilir, onlar bile isyan ve sıkılı yumruklar ile tehdit edebilecek yüksek tutulan, ancak bu Muhtemelen hepsi, bize ayrıca bir kimse ya da karşı o neler yapabileceğini gerçekten. Yani Jerry Cimrman en postülatı denir.

Hepsinden önemlisi Önemli Burada tanımlanan tüm İlkeleri Relate Yani, dikkat etmektir İLK VE FOREMOST oldukça yaygın, irregullarly duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Exposition - gerçekten olağanüstü şansı olsun, örneğin, köprü bir daire düzenli bir desen ortaya çıkan ve sadece O bağlıdır, nasıl Aşama 1 olur. O Simetrik yeterince oluşuyor ise, düzenli bir şekil ARIS olabilir.

 

Aşama 1 - Exposition.

      Yıldırım kanalı 5 mm arasında bir çap ve daha hiçbir zaman 10 mm (düz tepe akımları görünür ve sadece biraz daha az bir milyon amper en güçlü boşalma, söz konusu olduğunda, profesyonel literatüre bakınız) sahiptir. Yıldırım yüz bin Çeşitli amper, ve bazı durumlarda iyi toprak altında hemen İletilen Hangi aracılığıyla göklerin ve yerin arasında genişletilmiş bir tel, akım gibi davranır. Her zaman değil, ama, dışarıda değil Bu biraz göreceli hassas çevreler yerine düzensiz ortaya düzleştirilmiş boşalabilir kısmı oldukça altında oldukça hızlı yönlendirilir Bu sadece bir Ölçüde diğer şeylerin yanı sıra ile (hasarlı, Zayıflamış) neden şekiller, yere, yani kuraklık ve başka bir mahsulün büyük "paraite expositions" toprak yüzeyinde ve Temelde traktör parçaları ile elektrik Birkaç düzensiz Şeflik olurdu orada görünmeyecek. Noktada oldukça Doğru dairenin de Görünüm "ve doğal paratoner" Çabuk oldukça en az birkaç metre yeraltı akımı deşarj yönlendirir (yeraltı), ulaşamayacağı dışındaki ikincil veya paralel efektler (elektrik, indüksiyon) ve olabilir ve zemin üzerinde sadece minimal etkileri. Cinsi (yaylar, arızalar) jeolojik kökenli olabilir, arkeolojik (demir, tunç çağı), hatta modern (savaş uçağı, mühendislik programları çöktü). Toprak yüzeyi tabanı ve kayıt materyali (raster) bir tabaka olarak bu eylemleri üzerinde duran bitki sapları gibi davranır. , Olabilir "tel" ile mevcut geçirerek enerji çevreye yayılan ve enerjisinin bir kısmı (eşdeğer Kayıt edilebilen elecromagnetic ve mekanik kuvvetler, bitki zarar vermek, ve indüksiyon aralığında çok hassas bir daire ile sınırlıdır) tesislerinde indüklenir veya iyonize hava korona deşarjı (ayrıca Doğru daire) - Onlara toprak ve kök sistemi (çok doğru daire gerilimi artırıyor) aracılığıyla yapılacak. Corona boşaltma ve yaklaşık eşit Onların maruz Of bütün ÖLÇÜDE yüzey gerilimi degrade isabet ve hasar bitkiler, boşaltım kanalı olan uzaklıklarına göre indüksiyon. Bu bireysel listelenen etkiler Farklı polarite ve Onların İlavesi gösterebilir ve çıkarma çemberler çeşitli oluşturur olması da mümkündür. Bütün ideal koşullar altında ve daha fazla veya daha az doğru çevrelerle zararlardan Görünüyor adında. Ideal olarak en azından kısmen Benzer Koşullar, sadece denemek ve laboratuar, örneğin Nadiren ulaşmak mümkündür. Doğa, tabii ki, çok daha zor, ama: Benzer deneyler (kırpma alanını veya mera ot içine yıldırım deşarj), Doğa bir milyar kez bir yıl daha fazla yürütmek ve hatta bazen de çıkıyor, at Tahmini Bir milyon Yaklaşık bir olgu. Bu nispeten en az bir düzenli bir daire oluşturmak için Dediğin. Diğer tüm "doğal deneyler" ve "başarısızlık" ile biten - düzensiz olarak "sadece" doğar duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma.

     Doğa BÖYLECE aslında yürütülen laboratuvar deneyleri sayısına göre ", ikinci laboratuar donanım eksikliklerinin" değiştirir. Orada zaman AZLK Moskviches bir milyon veya yapılmış VAZ Zhiguli bir milyon, burada bazı ayrıca Sporadik parça Böyle nadir bir örnek daha sonra Onlar Brejnev Yoldaş Sunulan Tamam yapıldı, ama o zaten bunu kullanmak vermedi, çünkü orada HIS tadı çok az zırhlı idi.

     Bazı bıçakları taburculuk sonrası ve birbirlerine karşılıklı karışık ve neredeyse "birbirine bağlı" bir an ikinci, iç içe geçmiş ve sarılmış daha fazla sürmemesi için milisaniye izleyin çok yoğun hava akımları ve dalgalanmaların zoruyla olabilir, ama artık değil sapların elektrik etkilenen sayısını milyonda fazla. Onlar ince standında maskeli ve sadece sonra bulunmasını Konaklama (zarar, zayıflatma) göründü. Muhtemelen deşarj kanalı (her döngü boşaltma için) yakın bir metrekarelik bir alanda yer. Konumu üzerinde ayrıca hatta daha üç fazlı daha, bugünkü dönen elektromanyetik alan olabilir, ve mekanik ayrıca bitki ve sapları üzerinde çalıştırın. Bitkiler anda akan veya iletken (örneğin, iyonize hava, toprak, komşu bitkiler) güncel Taşınan tarafından indüklenir Hangi aracılığıyla iletkenler olarak hareket ederler. Direnç gelişme aşamasına bağlı olarak, birkaç Mohm / cm '1' dir. Sitesinde var ayrıca bitkiler aracılığıyla metre ve ölçülebilir akımlar binde Yüzlerce volt fazla görünme ve çok yüksek gerilim. Bitkilerin büyük çoğunluğu, hangi bazı önemli mekanik Onların denge konumundan bükülmesi çok kısa bir süre için olabilir, ve BÖYLECE kısmen mekanik hasar, Onlar öncesinde bulunduğu Hangi yılında o neredeyse ayırt edilemeyecek konuma Their Own esnekliği sayesinde geri boşaltın. Hala sadece bir var oluyordu Exposition - Görece Saklanan bitkilerin kadar yapılan düzenli tarama ile elektromanyetik kayıt çeşit oldu. Bitkilerin büyük çoğunluğu üzerinde görsel olarak zaten alanında bölgedeki hemen hemen hiçbir şey, hiçbir şey gözlemlenebilir olabilir. Genellikle en az birkaç gün, ama ayrıca hafta, neredeyse hiçbir şey (görsel) olur. Aslında, tüm zaman zaten sürüyor O Açıklanan 2. Aşama .

     Korona zaten önceki parçalarından biri bahsedildi, ayrıca resim eklendi. Deşarj kanalı sürekli bir katman olarak bu çevrilidir - Dik projeksiyon kılıf ve çok hassas daire ve Çünkü onun etkisi içindeki bitkilerin etkileyen yoğunluğu indüklenen gerilim, örneğin aksine, yaklaşık üniforma Olur. Bu genişlik hemen hemen sadece bağlıdırReturn Stroke(pik) akım ve 3 bin deşarj ve 600 bin amper arasında örneğin çok farklı tabii ki. Sonra zemine dikey Ortaya yıldırımları bir daire içinde oldukça doğru etkilenen mısır bitkileri olabilir gerçeğinden nedenle, korona deşarjı çok önemli katkıda bulunabilir. Çok sık tam olarak dik deşarj düşme olabilir, ve böylece eliptik şekil, hem de yarı-aylar ve yarım daire çeşitli açıklanabilir.

     "Circle Pozlama" Bu çok Önemli arıtma başka bir (daha sonra bakın) daha en az iki yolu yer alabilir. Boşaltma sırasında yer ayrıca çok karmaşık parazit etkileri (mekanik ve elektromanyetik) alabilir, ancak bu semboller daha sonra bir sonraki devam birinde tarif edilecektir. Belirli koşullar altında, milisaniye birkaç onlarca zaman mesafesi her Diğer bir birkaç metre veya biraz daha fazla Içinde Güz birkaç, bazen sadece sadece iki deşarjlar bir dizi, dev bir dönen elektromanyetik alan bir jeneratör gibi hareket edebilir. Bu yılda 200 bin amper üzerinde yamaç artış var Birkaç yüz bin amper akım darbeleri tarafından oluşturulan bir alandır MİKRO saniye. Ama bu konuda daha bazı gerçekten çok ileri devamında tanımlanan edilecektir.

     Dan ne zaman Aşama 1 - Exposition Yıldırım Deşarj tarafından oldukça Doğru dairenin neden olabilir tüm ilkeleri, atlanır, tamamen düzensiz, sık tipik birincil nedeni kalmıştır `olacaktır duyurusunda ekin tarlaları gibi gözükmek, (hasarlı, Zayıflamış) şekiller. Sebepsiz (yıldırım) Aksi halde herhangi bir tarla olacağını düzleştirilmiş neredeyse hiçbir şey (hasar, Zayıflamış). Ancak bazı zayıf, "wheezing" deşarjları, çevredeki bitkilerin birçok neredeyse hasat kadar intakt hayatta olabilir. Orada neredeyse yıldırım deşarjı sonra bazı düzenli desenler Görünüyor asla, ama Temelde Benzer desenleri Fotoğraf 2 örneğin gerçeği , yazarlar kendi fotoğraf, 2008, Çek. Bir paratoner işlevi yerine bu konumu, mevcut 22kV yüksek gerilim hatları vardır. Yıldırım deşarjı çok Sıklıkta dağıtılır ve geniş bir alana enerji Önemli kısmı çoğunlukla traktör parçaları arasında en çok tercih edilen, toprak yüzeyi ıslak olur sonra. İlk Konaklama (zarar, zayıflaması), tüm çoğunlukla düzensiz şekiller görünen, burada açıklandığı gibi neredeyse tam bir kronolojik Özdeş yordam, tek bir gece ya da yağışlı havalarda Genellikle köprü oluşacak. Fotoğraf iki üç hafta sonra fırtına Yapıldı. Ancak önceki gün hiç değildi duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) Bu ekin alanında görünmek sapı. Günlük İzlenen, fotoğraflandı.

Exposition Muhtemelen kadar orta Haziran, Nisan-Mayıs buğday, çavdar, arpa, yulaf, neredeyse Münhasıran durumunda yani, öncelikle meristem dokulara etkisi Alır. Ayrıca Mart, bazı önceden yapılan bir fırtına özellikle kış bitkileri durumunda, ortaya çıkabilir. Ekin çemberleri oluşturulması "Fırtına sonra." Inanılmaz Genellikle kanıtlanmış kadardır Ama kuru fırtına (sadece nem, aynı zamanda herhangi bir yıldırım ve Temelde mekanik etkileri Bu durumda) çoğunlukla bitki ve önceki hafta sayısını kaydedildiğini görselleştirme bir görüntü tarafından izlenen bir faz 4 olarak işletilmektedir. Ağustos yıldırım, Onlar oldukça inanılmaz rezonans ve girişim desenleri oluşturmak mümkün olacağını bile, artık bitkilerin içine bir şey kaydetmek için Able vardır, kayıt materyali çalışma artık. Geç ve neden bu akıntıların yalnızca mekanik etkileri vardır oluşabilir Konaklama Mayıs-Mart - zaten bu bitkiler üzerine çıktı bitkilerin (zarar, zayıflaması) "kayıt dönemi" boyunca, bazen önce yıldırım deşarjları uzun süre ile zayıflamış edildi veya bir Biraz sonra .

 

Faz 2 - bitkiler (sapları) zayıflaması.

       Kültür bitkilerinin çoğu sınırı (zarar) üzerinden de aldı, ancak elektrik öldürücü değil doz. Bunlar bazı zararlı kimyasallar Onları içinde oluşturulan, Ve bir şekilde telafi ile Onlar başladım. Toprak yüzeyinde ve toprak kimyası bir değişiklik (pH, besin kompozisyonu), ve bitkilerin durumu neden bu altından aracılığıyla Akımlar Şefliği BÖYLECE dikimden sonra meydana koşullara çok andırıyor. Bu bitki çok benzer sorunları telafi sonra, nakli şok olarak adlandırılan ve genellikle yaklaşık iki haftalık bir tahmini neden eğilimi, büyüme ve gecikmiş Olgunlaşma belki daha uzun durgunluk. Tahıl tribünlerde yıldırım deşarjı kalıp, sonra bazı bitkiler Bunlar sadece birkaçı Tahmini böyle bir şey tanıdınız ufak bir şansı yok yüzde (yanı bazen% 20-30 gibi) ve non-Çiftçi Deneyimsiz gözleri. Aşağı incelmesi ve orijinal bitki bitkileri Sonunda hasattan sonra ve Distinctly yeşil alanlar görülebilir otlar, büyüme gözle görülür artış Götürebilir zayıflaması nedeniyle. Fotoğraf 3 - Ancona , İtalya, ve 10 Haziran 2007 gelen desen Burada elde edilen hasat sonrası durum, Google Earth 2007 yılından itibaren ve resmi N43.574443 E13.432214 Koordinatlar ° °. Yüzlerce bulmak mümkün hasat sonrası Benzer toprağa ekin çemberleri resimleri.

     Ayrılmaz Onları tarafından Inhabited alanı Tüm üzerindeki olumsuz etkileri hayatta kalmak için mümkün değildir, çünkü daha hacimli bitkiler (metrekare başına birkaç örnekler), ve kuru patates, şeker pancarı, soğan, pamuk, bazen hepsi ölebilir. Çoğunlukla standart bir daire alan, ancak Çiftçiler çok erken çağlardan beri biliyorum ve onlar bile sürpriz değil ve Minimal bu konuda, zaten bazı emsal metninde belirtildiği gibi. Ciddi tarım dergi ve profesyonel literatürde belirtildiği gibi bu serinin gelecek devamı biri tamamen, yalnızca ve yalnızca kırpma monokültürlere yıldırım deşarjları etkileri görünümüne ciddi tarımsal ve botanik bilim adamları ve araştırmacılar noktaya odaklı olacak. Atanan uzmanlardan orada ne oluyor ve kuru durumda olduğunu çok iyi biliyorsun emin olmak mümkün olacak.

     Ölü ya da ağır hasar, ölen bitkilerin keşif daima en az birkaç gün volgende, ama ayrıca hafta yıldırımları sonra edilmektedir. Hatta tüm bitkiler, hemen deşarj tarafından öldürülenler, INITIALLY O hasarsız arasından ayırt edilemeyecek kadar vardır. Bir süre sonra (birkaç gün 1-2 hafta taburcu olduktan sonra) Soldurma başlar ve sonunda tamamen öldü. Bazı aşırı lethally etkilenen bitkiler bile (hayat belirtileri gösteriyor, yani metabolizma) bir süre yaşayabilir. Sonra bu çok bağlıdır, kim ilk olarak bu yeri ziyaret edecek. Noktası yıldırım çarptı deneyimli bir çiftçi notları, değildir ve karşı korumak mümkün olmayacak ve artık bu sorunu takip devam etmez. Orada bir resim çekmek ve yazmak ve bazı tarım profesyonel dergi veya yayında biraz bahsedebilir miyim. Herhangi bir kuru yerde bazı ufologist, mysteriologist veya ekin çemberleri başka kendini ilan eden "uzman" ziyaret ve inceleme ise, ayrıca bu durum (çok enstantane) hakkında bir çırpıda alır. Muhtemelen uzaylılar indi O Devletleri. (Deyim kuru ve sonsuza kadar bir kez tamamen kanıtlanamayan, çünkü iyi) Yoksa Onlar mikrodalga, lazer, veya bazı tamamen bilinmeyen ve asla algılanabilir tür enerji tarafından tercih ile, alana bir şeyler yazdı. Yani devlet Orada Tamamen başka bir şey yapıyor, ya da daha fazla şeyler alltogether edildi olabilir. Birçok UFO, yabancı, ya da mysteriology Benzer İhtisas dergi mümkün olduğunca, dünyanın birçok belirtilip, bu ve yıllardır tüm dünyada herhangi bir mysteriology, UFOlogy ve Benzeri conferencies fazla seyahatleri gibi hakkında bu yazıyı yazmak istiyorum.

 

Faz 3 - Zayıflatan bitkiler Hacimleri çıkması, birbirine yaslanmış.

(Su yüzey gerilimi, van der Waals kuvvetleri)

      Bitki sap neredeyse kendi ağırlıkları altında toka O (zayıflama) gölgeleniyor. Tarafa doğru eğilebilir, daha fazla veya daha az, rasgele ve bir pervane bir başka. Bu tek başına zaten Onların kendi ağırlığı ile baş etmem rağmen rastgele bir tahvil, yüzlerce sapları (birkaç kare desimetre) onlarca oluşturun, ancak eğerek askıya alınır "yakın duran Yoldaşlar" desteği ile. Yakın temas içinde van der Waals kuvvetleri (suyun yüzey gerilimi) ve geçici bir hacmi önemli ölçüde katılaşmış bir süre için geçerli olacaktır. Durumu "gecikmiş domino etkisi", "kart evi" ya da "teepee" adını alacak. Defalarca ıslatma ve kurutma tesisleri o parçaları yapıştırılır ol dokundu olabilir ve zaten hasat yere bükmeyin olabilir. (Kart evi yapıştırılmış) "domino yapıştırılmış" gibi bir şey ortaya çıkar.

 

4. Aşama - Kelebek etkisi.

       Bir kelebek sabah çiy, yağmur, rüzgar, fırtına, yıldırım. İşlet olabileceği gibi Bir ilgi meselesi, yanı sıra sadece atandı sabah çiy örneğin kilo artışı neden olur gibi yerüstü buğday parça ve kilometrekareye düşen bin ton (hektar başına 10 ton), yağış 1 mm eşdeğeri. Bu gerçekten çok ağır ve bir "Kelebek" . Yağmur buğday sapları nem ağırlığı turda 5 Times Higher miktarının toplam koymak olabilir. Çok sık Konaklama (zarar, zayıflaması) (ilk) Bazı istisnalar olsa bile, çoğunlukla ıslak koşullarda, birkaç saat içinde gerçekleşir. Ancak çoğu durumda, zayıflama ve Konaklama (zarar, zayıflaması) daha uzağa kadar hasat grev açısından giderek daha az etkilenen bölgelerde Devam Ediyor. Yere ilk viraj sadece en çok etkilenen bölgelerde izlemediği gibi - bir kaç yüzde hasattan önce uygulanır duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) yüzde on. Bazen 90.

 

Aşama 5 - Domino etkisi ..

      Nispeten basit ve anlaşılır süreç İşte sırasında sapların ayakta demetleri yavaş yavaş her döngü diğeri eğilmiş edilir. Muhtemelen sadece Varken O sırasında herhangi bir demet düşme sap en az bir tane daha Knocks. Zemin için anlamlı zorla ayakta sapları ve Bunların demetleri İşlet Hangi olabilecek bir ortalama yüksekliği yarım metre metrekare başına malzemenin birçok kilogram düşüyor ve ciddi hava akımı yaratabilir. Belki benzer bir fenomen, Stonehenge fractalların birinin Tanıklık - Tanıklar DERECELİ tanımlanan, ama çabuk O arasındaki yakın hiçbir rüzgar, fırtına ve toz gibi bir şey taşındı, bir kaç dakika içinde yere sapların bükme. Bu, tüm bu neden yavaş yavaş o, Doğrudan O kırpma alanı içinde bilinmeyen bir kaynak ve enerji ile, neden bir odaklı kasırga taşınmış izlenimi yarattı Konaklama (zarar, zayıflaması). Gözlenen olay gelen hayret Şahitleri Nispeten hızla yere düşüyordu o kendisi bazı hava ve toz kasırgalar oluşturabilir ve ölçülebilir kuvvetleri oluşturmak, başlatılan işin başarısına önemli bir katkıda bulunacağı Able oldu malzeme Çeşitli ton, Realize vermedi. domino etkisi ilk görüşte bazen (çok nadiren) ekin çemberleri bazı çok düzenli olarak birbirleri üzerinde bir düzenlenmiş sapların demet bulmak olası olduğu çok zor anlaşılır AÇEP de o Aksi takdirde açıklamak mümkün ayrıca olduğunu yoluyla. Same Açıkçası tamamen düzensiz şekiller Uygulanır `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) Olası daha Sıkça böyle bir şey dikkat edilir kırpma. Bu ufolog, yabancı inananlar ve hiç ekin çemberleri ile dağıtılır var gizem araştırmacılar, büyük çoğunluğu ziyaret ne de örf, düzensiz Gözlem asla o Nispeten kanıtlanabilir aslında (oldukça üzücü ayrıca) sadece üzücü onayı var duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma Onların bütün hayatında. Fotoğraf 5 - yazar kendi fotoğraf.

 

Kronolojisine ilgilendim Süreçleri Özeti Konaklama (zarar, zayıflaması) bitki gelişimini.

Aşama 1 - Exposition.

Faz 2 - sapları zayıflaması

Faz 3 - Van der Waals (su, yapışma ve Uyum yüzey gerilimi)

4. Aşama - Kelebek etkisi

Aşama 5 - Domino etkisi

Kronoloji Süreçlerinin Zamanlama.

Aşama 1 - Birkaç saniye için bir saniyenin fraksiyonu.

Faz 2 - daha iki ay haftada birkaç gün, mümkün.

Faz 3 - gün birkaç saat.

Aşama 4 - birkaç saniye dakika (hatta daha fazla).

Aşama 5 - dakika veya birkaç saat (daha uzun).

 

Aşama 2 ve 3 hemen hemen herhangi bir keskin sınır olmaksızın, ayrışmamış edilebilir. Aşama 4 ve 5, bazen çok daha uzun elbette olabilir, ve 2011 yılından hatta bir çok tipik bazı spesifik örnekler olurdu, çok iyi belgelenmiş olduğu gerçeğini söz edilebilir. Sonraki devamında bazı Çıkacaktır.

 

Fiziksel ve kimyasal (biyolojik) gelişme çeşitli aşamalarında ilgilendim Süreçleri Konaklama (zarar, zayıflaması) bitkiler.

1 - Elektrik mühendisliği (indüksiyon, mevcut iletim, rezonans ve elektromanyetik dalgaların girişim), mekanik (hava ve bitki yüzey basınç ve şok dalgası yeryüzüne titreşim, rezonans ve toprak yüzeyine mekanik titreşimlerin girişime - rüzgar dalgaları ve çevreleri) , elektrokimya (bitki ve toprakta oluşan elektrik akımı toprak çözümleri ve bitki dokuları arasında geçen, kimya, termokimya, yüksek oksidasyon sayıda kısa süreli geçici radikaller ve elektrokimyasal reaksiyonlar atık ürünlerin piroliz, Redoks Reaksiyonları eliminasyon Sonuçları

2 - kimya, biyokimya, Faz 1, Fitopatoloji (Zararlı Kimyasallar Sonuçları = az direnci Zararlı Kimyasalların etkileri ortadan kaldırarak bitki, nakli şok etkisi çok benzer koşullarda bitkilerin davranışı, biyolojik ve fizyolojik süreçleri Tüm bitki ayrıca hayvansal zararlılara karşı Zayıflamış bitkiler)

3 - mekaniği, Fitopatoloji (devam) stokastik Süreçler, fiziksel fenomenler (VDW kuvvetler, su, yapışma ve Uyum yüzey gerilimi)

4 - mekaniği (faz 5 başlatma işlemi), fiziksel fenomenler, yapışma ve Uyum van der Waals kuvvetleri aşmak öncelikle süreci

5 - mekanik, kinetik enerjiye geçici Potansiyel enerji dönüşüm süreci, aerodinamik (sapların düşen demetleri ve sapları diğer ayakta demetleri içine kuvvet, geçici eylemi neden geçici hava akımı)

 

Final notu: Domino etkisi dairenin eşit Başlangıçta çok "Exposed" değil kenar farkedilir bir arıtma neden olabilir. Marjı üzerinde zaten önemli ölçüde daha az zarar ve daha dayanıklı demetleri ayakta ortasında daha Zayıflamış sapları. Yere Onların eğim zaten domino etkisi nedeniyle eğimli diğer birçok sapların sadece toplam ağırlığı, neden olabilir. Aksi takdirde, Muhtemelen hasata kadar dik dayanabilir misiniz. On aksine, Diğer, zayıf, diğerleri gibi merkezi sıcaklığından daha uzağa ulaşma, düşen sapı Hacimleri grupları zaten Onları özledim, ya onları ulaşamamıştır Çünkü ayakta kalacaktır. Fotoğraf 6 - diyagram refakat Etkilenmemiş yeşil, şiddetle etkilenen varsayımsal model kırmızı bir alanı göstermektedir. Spiral duruncaya noktaya kadar kenar merkezine devam domino etkisi göstermektedir.

 

İşte bugünün makale monothematic Olacak Kronoloji kadar her şeyi. Sırada ne var? Belki bazı sürpriz, belki değil ...

 

Jan Ledecky

 

 

 

 

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

     Geri git Yayınlandı Bildiri Listesi  

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z