Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-ayrıştırılmamış-metinler-2 . Makine çevirisi neden hataları affedin.
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Makine-translated metni

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

   

         Bölüm 1        Bölüm 2         Bölüm 3        Bölüm 4        Bölüm 5  

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com 

 

Bölüm 2

 

 

Kendisi Lucy Pringle, diğer şeylerin yanı sıra en ünlü belgeselci olgulardan biri, ekin çemberleri fenomeni (bulma noktasında gizemli elektromanyetik ve elektrostatik olaylar fırsatlar http://www.spiritofmaat.com/archive/dec2/pringle. htm )! röportajda yerde ekin çemberleri ve LP ile yapılan görüşmeler hakkında birçok programlarında belirtildiği 2001 tarihli 

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/heartthrobs/  

Bu sayfa çok belirgin İlaçların Etki Altında Bireyler ile görüşmeler psikolog notları hatırlatıyor 

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/brains/  

Tamamen aynı olaylar ve etkileri 

 

metin parçası http://www.spiritofmaat.com/archive/dec2/pringle.htm  

(Tanımlanmış insanların çeşitli alışılmadık duygular ekin çemberleri bir yerde mevcut)  

 

kategorileri ve Bunların sağlık etkileri listesi: 

 * Oral - tat (metalik), diş ağrısı, olağandışı susuzluk 

 * Kranial - baş ağrısı 

 * Oküler - görme değişiklikleri, halüsinasyon 

 * İşitsel 

 * Bağırsak - mide bulantısı, ishal, ani açlık, vb. 

 * Sistemik - Baş dönmesi, zayıf diz, bacak ağrısı, vb. 

 * Zihinsel - düşünce etkilenen, kısa süreli hafıza kaybı, panik duyguları, terör, kötülük, barış, sevgi ve ışık, dezoryantasyon ve Presence duygusu işler  

(Alıntı Sonu) 

 

kesinlikle tüm istisnasız, kimyasallar çeşitli sendromu ilaçları ya zehirlenmesi neredeyse ders kitabı durumlarda klasik vardır. Bu nedeniyle onun son zamanlarda sadece yerden ve sığ yeraltı oluyor Bu yer olmak vardı ne, gerçekten, gerçekten şaşırtıcı değildir, bu unutulmamalıdır. , Kare Çeşitli Milimetre (veya birkaç metre küp hacmi) bir defada birkaç Milyonlarca hatta milyarlarca veya Temelin santralın daha onlarca alanda bulunmaktadır çalışma olmuştu bile sadece bir saniyenin birkaç milyonda için ( ortalama 100) 

 

Çok sık Tanıklar anlattıklarında bu hastalık sendromları çeşitli bırakarak acı ve Genellikle sağlıklı hissediyorum azaltmak edilir. Bedenlerinin içinde olanlar anlar bazıları ise tamamen farklı sorunları ile uğraşan çoğu olasıdır çünkü hiç merak vardır. Birisi bölünmüş ikinci sırasında şüphesiz, suya düşerse tamamen, Allah'ın tarafında ağrı hissetti ya da O'nun gözünde bir tik vardı O, acıkmıştı O unuttu. 

 

"Birçok kadın, gerçek bir ekin çemberi içine gittikten sonra anormal Adet döngüsü ve postmenopozal sorunları yaşadı iddia"  

tam Aynı belirtiler ilaç ya da kimyasal zehirlenme alımından sonra ortaya ...  

 

Lucy: Ben ekin çemberi içinde bulunan elektromanyetik alanların bir sonucu olduğuna inanıyorum. ekin çemberleri içine Lucy (idi) elektromanyetik alan, ancak OLUŞABİLİR nasıl aramıyorum O bilir. Evet, Lucy, büyük elektromanyetik dosyası vardı ... Yıldırımdan. Ve hala orada belki de uyuşturucu ya da Benzer şekilde, çok daha kötü gibi kilogram çok tehlikeli kimyasallar, yüzlerce. Gazlar, iyonlar, tehlikeli moleküller ve Kalan statik elektrik yeraltı megajoules. Ayrıca adlandırılan etkisi LIRM - Yıldırım Bağlı Manyetizma Kalan - çok tehlikeli değil.  

 

Açıklamaya göre Onlar ile zehirlenme veya Zehirlenme halüsinojenik maddeler kesinlikle klasik belirtileridir. Bu sitede yer ve güç yeraltı kuru bir ammount, yukarıda yayılan milisaniyelik bir kısmını içinde miydi, nota Gerekli hangi yük treninin kamyon ve Büyük boyutları onlarca (yuvarlak tam yüklü kamyon, 40 ton) Yüzlerce veya binlerce sürdü kilometre. Çok derin yeraltı ve kirletici emisyonların miktarı büyük oluşturulur olmayabilir. Onları arasında mevcut ama bir kaç kuru karbon monoksit gibi olacak, ama bunun dışında o henüz gelen olabilir ....... iyonları, ne gerçekten sadece sadece "sertleştirilmiş" için buluyor. Son derece tehlikeli ve Zehirler Halüsinojenik maddeler, kilogram veya daha onlarca, Hangi itibaren mümkün olduğunca kaçan aklın açık bir devlet her kişi. Dahil Ek olarak, hala orada saklı olabilir ve artık statik elektrik miktarı (ölçülebilir önemli - photo"İşitsel" (çeşitli ses Sensations, çatlama) ve lüminesans çeşitli neden olabilir -) Hangi fazla yaramazlık yükseltir. Artık statik enerji tehlikeli kimyasallar yaratmaya devam edebilir. Yeraltında sürekli Birkaç gün için yanacaksınız olabilir orada ahşap, humus, turba yosun veya benzer sorunlar mevcut, ve bu yüzden sürekli Özellikle CO ekleyip 2 ve CO 

 

Not "denetçi". Derhal ısı değişti Birikmiş yeraltı elektrik enerjisi (kilowatthours veya daha fazla onlarca), daha kolay fark önemli ve sesler oluşturmak edebiliyoruz harika bir basınç farkı, neden olabilir. Yeraltı gaz veya sıvıların başkalarına yüksek sıcaklık ve basınç, ayrıca create sesler yerden kaç gün akabilir. Yeraltı görünen katılar (kayalar, taşlar, kayalar) hacminin azaltılması ve sıcaklık değişimi Artan var, ve sürtünme Aralarındaki orada oluşuyor olabilir, hangi seslerini tekrar indükler. Yıldırım deşarjları ile Küre sadece burada ve orada küçük bir (metro) "karın guruldama" sonra. Prosese tabi tutulması fiilen nasıl aşırı yemek veya gaz sonra, örneğin, bir karın olur için son derece benzer. Bir yerden bir yere ilerleme malzeme transferlerinde ayrıca sıvı veya gaz halde, farklı baskılar ile vardır. 

 

Kayıtların Bildirim ekin çemberleri Kaşifler birçok karışıklıkları arasında kışkırtıcı nitelikte, ancak ilk ve tek, kim (Uygun koruyucu giysiler, maskeler ve ölçüm cihazları ile donatılmış zaman, herhangi bir yeni keşfedilen ekin çemberi ziyaret etmelisiniz akredite Toksikoloji laboratuvarının düzenli personel olmalıdır ), ve sadece onlar sadece sorun ve karar için izin misiniz desenler keşfinden bu yana birçok gün sonra - bu yere girmek için izin verilir, zehirli ve tehlikeli duman konsantrasyonu tehlikeli bir sınırı aşmıyor. Ekin çemberleri Araştırma Belki sayesinde çok daha pahalı o olun, ama bugün ucuz ne istiyorsunuz. Birçok kendilerini rasgele bireyler tamamen istemsiz ve bilinçsizce kobay yapılan ve metalik tat bazı son derece tehlikeli poissons için sadece tipik iken bazıları, test edilmiş ve ekin çemberleri Gözlem olduğu noktada "ağızda metalik tat" ise kesinlikle daha iyi Ayrıca diğer birçok ........).  

 

Neredeyse bile öldürücü doz ile, herhangi bir kimyasal tarafından zehirlenmiş edilmiştir ve başarıyla bu durumdan tedavi edilen bütün kişiler, bazı ne yukarıdaki gibi aynı. Çarpıcı Benzer duyguları tarif  

 

Intoksikasyonu için eşik değerinin altında dozlar uygulanan ölümcül zehirli maddelerin büyük çoğunluğu (subletal) aşırı doz ilaç ölüme neden olurken, ilaç maruziyeti benzer belirtiler neden olur. Herhangi bir ilaç kullanarak FACT ve ölümcül zehirli Maddelerin Sublimity uygulanan doz meselesi olarak olduğunda. Daha ziyade, şu anda Zayıflamış ekin çemberleri Explorers olgusu ve hatta sağlık Zararlı Maddelerin çeşitli mysteriosity etkisi, karmaşıklığı, anlaşılmazlık, ve sadece Bulan kafasında korkunç deseni ile birlikte koyun, ve tüm bu hatta birlikte başka bir ilaç ile epinefrin (ayrıca ilaç), paranormal, ekstra-boyutlu, (gerçekten doğru) kişiler tarafından üretilebilir değil, açıklanamaz, ruhani, yabancı bir şey, an budur yapıyolar rasyonel ve gerçekçi düşünmek mümkün değildir Bu şaşılacak iletişime ilaç fırsat tür . Kısmen Onları tarafından kendine yarattığı, en Onları Onların imparatorluğu içeri gidelim, orada meditasyon ve yabancılar ve mysteriosity hakkında Their Own yanılsama yaratmak olsun. Ama kendimizi değil sonsuza kadar doğaüstü bu imparatorluğu bırakın ve gerçek yansıması üzerinde durulacak Temelde devam edecektir.  

 

Sadece paranormal ve mysteriosity Şüphelenilen kuraklık Uyuşturucu maruz kalma yoluyla kuru narcosed Explorers bir "kuvvet", onlar bu şekilde değişti that sayesinde eylem ile uzun süreli ve bükülen düğümleri etkisini açıklamak mümkün olduğunu açıklamak mümkün olduğunu. ekin çemberleri Kaşifler orada diğer dünya cazibe olarak sıcaklık kuvvetler ve virajlı ve menziller düğümleri negatif geotropism çağrıldı O bir fenomen hayır ve düğümleri (Onların eğilme) aracılığıyla düzeltmeye çalışıyor bu duyurmaktan çok nazikçe olmalıdır düzleşme (zarar, zayıflama yerde yatan bitki düzeltmek için çalışıyoruz ve bunu sadece ve sadece toprak bükme sonra veya sırasında Görünüyor -) Bitkilerin. Işlem sadece birkaç dakika veya saat sürer, ancak günler veya haftalar arasında bir sayı olabilir. Eh, onlar bilinmeyen güçler veya enerji formlarının eylemleri sayesinde gerçekleşir ekin çemberleri fenomeni Explorers düşünüyorum, düğümler saniye nedenle Nedenleri ve onlarca birkaç saniye içinde eğilmiş veya uzar Konaklama tesislerinin (zarar, zayıflaması). "Gözlem" gibi bazı yerlerde nanosaniye zamanlar bile vardır. Bu gerçekten ilginç "gözlem" olmak zorundaydı.  

 

BLT Araştırma: ( http://www.bltresearch.com/plantab.php ) "oluşumu enerjileri neden kalıcı bir etkisi düğümü uzama (germe)" "Bazı bitki formasyonları Dahil enerji sistemi neden olabilecek kadar yoğun Bu apikal (üst) düğümün bükme " , yani kuvvetlerin bitkiler, bazı düğümler yangın etki ederler ve dolayısıyla diğer bitkiler vardır Prolong `olacaktır ettiler (sapları yere eğildi). Yanlış, yanlış, hayır, hayır, hayır, yanlış asla asla asla. 

 

Güvenilir ve bitki kırpma amacı ve düğümleri çalışma prensibi (sap düğümleri) herhangi bir orta birinci sınıf öğrencileri tarım okulu (Amerika'da yüksek) herkese açıklar. Bitki düğümleri fonksiyonu (buğdaygiller, ancak hemen hemen tüm diğer bitkiler) yanı sıra, büyüme ve dikey sapmaların düzeltilmesi biri, bu noktada onların büyütme ile yapılır, hangi dikey yönde (sapma için tam tersidirdrawing) Ve değişim (bu hücrelerin sayısının artırılması değil, Onların büyüklüğü ve şekli yapılır) geri döndürülemez. Bitki tamamen düzeltin başarılı olursa, öncelikle bükük düğümleri karşı tarafta hücrelerin daha çarpma olacak ve BÖYLECE fark Uzamış KALACAK gerekir düzeltin (drawingBitkinin Zayıflamış ise), o, artık yine düğümleri söylemek kimsenin yükseltmek mümkün değildir, ve onlar sadece kalıcı (başarısız bitki, Elevate için bir girişim) extendig edilmektedir. Genellikle oluşabilir ve hem olayların kombinasyonu, bitki öylesine Özellikle alt kısmında, Zayıflamış zaman, toprağa ilk iki alt düğümleri artık bitki yetiştirmek için yeterli güce sahip Yani, sadece BÖYLECE uzatılması, ama diğerleri Able vardır En azından dikey yönde bitki Kalan kısım yükseltir (photoHasat zaman), BÖYLECE anlamlı yardım drawing principle. Çok düğümleri benzer bir prensip kullanarak ve aynı işlevi elde Benzer sapları, sapları olmadan veya bitkilerin diğer kabileler sonra ayrıca hemen her düğümleri davranmak ve tabii ki herhangi bir Poaceae bitkiler bile önce meydana Onları ve dokuların Büyükşehir farklılaşma olabilir . Yani internodlardan bazı bitkilerin sapları, bu özellik sadece düğümleri kullanmadan. Bir örnek haşhaş olduğunu. Bu internodlardan sınırlı olmaksızın, istenilen işlevi gerçekleştirin olabilir meristenatic yüzden Onların internod hala dokularının önemli miktarda containng edilir. 

 

Hemen elektrik akımı etkileri sonra, muhtemelen Toksik Maddeler Bu tez sırasında volgende gün ve "göç döneminde" sırasında orada oluşur bunun için toksik maddelerin geniş bir yelpazede Oluşur O içeride fabrikasına ilaveten alt bölüme daha taşındı bitki, etkin BÖYLECE O işlenmiş hububat Bu durumda başarılı "yavru yetiştirme," ve genetik kodun iyi korunması için Kurban. Tam tersine, ters yönde, yukarı doğru, başarılı bir tane Olgunlaştırma tamamlanması için yararlı seyahat ajanlar. Bu gibi görünmüyor ve bu bitki neredeyse kuru ve ilerleme hasat için uygun koşul yalnızca kuruyor orada kontrollü olarak gözükse de, olgunlaşma ve sıvı taşıma Süreçleri son ana kadar devam etmektedir. Ziraatçılar, çok iyi biliyorum çok erken hasat varsa Örneğin arpa Yani, henüz tamamen olgunlaşmış değil, tahıl optimal ve dengeli Çimlenme ulaşmak için aylar alır.  

"Böyle bir arpa hasat sonrası Olgunlaşma uzun bir süre var"  

Malt ve Bira Üretim Teknolojisi , Koşar, Walk , RIBM 2000  

ISBN 80-902658-6-3, sayfa 34).  

 

Durumlarda açıklanan ayrıca olumsuz koşullar altında büyüyen bitkiler meydana Süreçleri geniş bir yelpazede konaklama (zarar, zayıflaması) Zayıflamış bitkiler, okumak mümkündür: 

Bitki Bitki Stres Handbook of yukarıda , Muhammed Pesarakli , Dekker, 1999,  

ISBN 9.780.824.719.487 inci  

Kitaptan alıntılar diğer sitelerde bir dizi not verilecektir  

 

Bu Realize O herhangi Gerekli Yani temel AÇEP duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma öncelikle Zayıflamış, ve bu zayıflamanın nedenini bulmak için gerekli olduğunu ve kesinlikle yabancılar (ET) sonra bakmak gerek yoktur. Ekin çemberleri fenomeni için kuru, Them için olsa da, hala çok zor anlaşılabilir ve açıklanabilir bir fenomen, daha yeterli bir yığın kendileri tarafından aşağı getirdi, gerekli ama çok güzel teşekkürler tabii Explorers olduğunu. Hiç istiyorum herkes elbette Onların büyük kredi sayesinde Bazen kümeste bir çakal, ya da çavdar bir şerit bir domuz yavrusu gibi hissediyorum misiniz, Doğan ekin çemberleri ilkesine anlatmaya çalışacağım misiniz. Yalnızca akıllı bir kitap kapmak ve açıklayan ile başlatmayı deneyin Sadece gerekiyor.  

 

Orada gerçekten bitkiler üzerinde "çok yüksek enerji güç" oyunculuk, ama gerçekten çok Genellikle birçok hafta önce alındı ​​Konaklama (zarar, zayıflaması). O (büyük olasılıkla) idi çoğunlukla Onların dokularda "elektromanyetik patlama" iç kaynaklı bitkiler, hangisiydi sırasında elektrik enerjisi. Enerjinin bir kısmı elektrostatik indüksiyon, ve herhangi bir yüksek gerilim deşarj hemen yakınında HIGHLY iyonize gaz aracılığıyla doğrudan elektrik akımı İletken diğer Tedarik olabilir - photo, drawing - İşte birkaç metre veya metre hatta onlarca (yanı sıra korona deşarj yıldırımdan mm birkaç onda, drawing). Enerjinin bir kısmı toprak yüzeyine (Temelde kökleri) altında direkt akım Şeflik Aktarılan olabilir ve sonunda zayıflaması önemli ölçüde toprak elektrokimyasal değişiklikler Contribute olabilir. Tüm adlandırılmış olayların yoğunluğu Tamamen belli bir mesafede hareket durdurmak, bazı mesafe tamamen durur az kadar, etkileri açısından mesafe ile azaltır. Bir fırtına nadir bir fenomen - - hiçbir rüzgar ve toprak yeknesak dağıtılmış elektrik direnci sonucu Göreceli Doğru daire olabilir. Hatta tüm Olası yanlışlıklar ile ancak bunun bir domino etkisi ile rafine ettiği gibi Sonunda Birkaç çok Doğru olmayan çevrelerin ayrılmaz etkisi birlikte biraz daha Doğru biri, katlanabilir olması mümkündür. 

 

Atılma boşlukları, a picture from BLT(İlginç isim eşleme - boşluk sürülmesi). Onlar bir şekilde dahil edilmeyecektir Amaç hiç bir enerji veya güç etkilerine dair deliller. Bunun için kullanmak kesinlikle imkansızdır. Bu ve pek çok diğer paragraflar ve sayfalarda daha detaylı olarak açıklanmıştır edilecektir. Herhangi Similary ayrıca, fotoğrafları Bu görünür bitkilerin deformasyonlar, şekil doku ve bitki kısımları değişiyor Bu güçler ve büyüyen ve kurutma basınç ve sayesinde tek istisna ile, hiç bir kuvvet veya güç herhangi bir eylem neden olması gerekmez . Bitkiler üzerinde zarar gerçekten elektrik, mevcut elektromanyetik ve elektrostatik indüksiyon, mekanik güçlerin ayrıca geçişini KATILABİLİR mümkün olacaktır rağmen. Deşarjları hemen yakınında çok yoğun iyonize hava yoluyla elektrik iletimi. Çok herhangi bir akıntı veya floresan tüp çeşitli gazlar geçen elektrik akımı iletimi benzer. Korona boşalması - çok kesin bir dairesel şekle sahip hiçbir rüzgar ile, onlarca metre birkaç metre mesafeye kadar uzanır ve çapı neredeyse sadece geçen ak yoğunluğuna bağlıdır (drawing). Adım gerilimi (drawing). Metre başına yaklaşık 100 ohm CSN 332000-5-54 göre, toprak direnci değeri ortalama. Toprak özdirenç zıt duvar arasında ölçülen kenar 1 m olan toprak küp aktif dirençli olarak kabul edilir.  

 

Bu arada, düğümler çok benzer hasar sapları bu düğümleri (yukarıda 1. ve 2. dik konuma eşit başak tekrar başlamak olanlar neredeyse 90 ° (nazikçe, kırmadan) Tamamen mekanik eğildi konumlarda bulunabilir , photo). Bitkilerin canlılık için herhangi bir önemli sonuçları olmadan Benzer ve hatta mekanik hasar nedeniyle hücre proliferasyonu düğümleri kendine zarar verme ve küçük bir basınç Kaynaklanan mekanik güçler, orada görünecektir. Muhtemelen bu dolayı, bu büyüme yönünde ani değişiklikler, yaklaşık 90 derece, çoğu durumda birkaç derecelik düğümleri açısal sapma çözen bir durumdur. (photo) 

 

Böyle bir şey denemek için ekin çemberleri fenomeni mevcut Explorers, hiçbir seçim inanıyorum ama hatta yerlerde, kendilerini denemek ve bulmak için nereye Onlar hiç görüş Onların açısından değil ki. Bunu yapmak için ise gerekli bazen kendileri tarafından bir boş test olarak bilinen deney, ya da kör deney (ayrıca "sıfır düzeltme") gerçekleştir Bu ekin çemberleri fenomeni her ayık Explorers davet etmektir. Yaygın bir Amaç ve ses bilimsel araştırma Özellikle ikinci temel ilkelerinden biri. Sadece herhangi bir enerjiye maruz kalmadan bazı bitki laboratuvarda büyümesine izin. Bir noktada Onların büyüme yönü, Onlar büyümeye hangi kapsayıcı çevirerek tek değiştirebilirsiniz. Onları Bazı Belirli Zaman Onların dönüşü tekrar orijinal konumuna sonra mümkün bulunmaktadır. Ayrıca, boş bir çözüm başka türlü denemek mümkün - çok düzensiz olan yerleri ziyaret `olacaktır duyurusunda bakış Onların noktası olarak, hem örneğin, herhangi bir "yabancılar enerjileri", ne de başka bir hareket değildi, nerede, (hasarlı, Zayıflamış) kırpma ve mikrodalga.  

 

Ayrıca, transandantal, doğaüstü paranormal veya Benzer olayların ilaçlar sadece yerde ekin çemberleri fenomeni Explorers Etkileyen olabilir, orada "garip", meraklı, anormal ve sıradışı bileşikler, serbest radikaller, iyonize atomlar, moleküller gerçekten de oluşabilir Diğer yaramazlık, o spreyi sihirli mantar gibi Aynı şekilde insan beyni etkiler olabilir 

 

Sevgili insanlık er ya da geç kendini keşfetmeyi miydin. Gerçek, bu çevreler, ve tamamen bitkisel neredeyse başka düzenli veya düzensiz şekil, şüphesiz çok daha 99.9999999 Daha% yıldırım deşarjları sayesinde tarafından oluşturulan değil, bazı kendini Bildirilmesi Misguided Bireyler aracılığıyla, sadece bir Objective GERÇEKTİR ve insanlığın tüm (bazen) sonra Amaç gerçeği tespit edebilen, bu gerçekten biliyor. (Bu hiçbir yerde zaten 30 yıl ve sonuçları üzerinde çözer rağmen ...)  

Atfen: sonuçta farketmez, hatta bazen çok daha kötüydü ... 

 

Doğal Mimicry (No. 1)

Böyle olur İşte en ilginç, neden en önemli ve aynı zamanda bir Nedenleri - doğa güçlerinin kamuflaj en muhteşem doğal yollarından birisi, Ikinci Onlar inşa başardı ne hiç. Bunlar çok ilginç ve eşsiz doğal taklit vardır. Ama çok Nispeten basit GERÇEKTİR: Mahsul çevrelerde gerçekten sadece çok nadiren Aynı Anda görünen vardır, onlar oluşturuldu, bazen olabilir rağmen "olaydan sonra" hemen yani, ama muhtemelen gerçekten sadece çok istisnai. Sadece aksine üzerine, desen çoğu bir süre sonra, onlar aslında kurulduklarında, yıldırım enerji alanında bitkinin yapısında "Exposed" birkaç hafta ya da ay kadar büyük çoğunluğu Görünüyor boşaltın. , Dagereotip oldukça kullanışlı ve dikkat çekici - "Exposed" kelimesinin kullanımı, bu durumda, örneğin klasik fotografik süreç veya selefine bazı ile benzerlik gerçekten doğrudur. Yanı sıra fotoğrafçılık gibi, alandaki bitki "duyarlı katmanı" var ve tamamen görünmez gizli görüntü yarattı. Exposed - - birçok fotoğraf yıldırım flaş shinigami Benzer altında kelime "Exposed" neden ikinci sebebi bile desen oluşturulur olduğu gerçeği ile oldukça kullanışlıdır. Deşarj sitede Olacak hemen sonra sadece bazı çok nadir olguları findable - çok yoğun dönen girdap içine ölü böcekler, kömürleşmiş bitki veya bitkiler karışık kordonlar, bazen yıldırım deşarjı sonra yer alır ve bir saniye daha fazla sürer bu. Ayrıca manyetik alanlarda değişiklikler, yeraltı, aşırı statik elektrik termal değişiklikler hemen tespit ederim. Son fakat en az değil, Organizmalar sayısı (muhtemelen, henüz test değil, hala sadece bir tahmindir) Zararlı kimyasallar. düzleştirilmiş kırpma seçeneği ikiden çoğunlukla hafta sonra birkaç, hatta aylar uzun Görünüyor (hasarlı Zayıflamış). Bitkilerin büyük çoğunluğu Yani hemen şok ayırt edilemeyecek kadar orijinal konumuna döndükten sonra, ve her şey daha yeni başlıyor. Çoğunlukla Onları geçtik elektrik, sayesinde, solmaya başlar. Ayrıca muhtemelen keskin bir hareket tarafından seçilen bazı özellikleri hasar ve Onların solmaya hafta sürer olabilir mi. Genellikle bitkiler dik bir pozisyonda uzun süre ayakta olması, muhtemelen çok uzun, o Aksi takdirde sürekli solma yalnız bitki anayasa ile, ve büyük bir derecesi ile izin vereceğinden daha Contribute Olasılıkla Olacak Su Yüzey Gerilimi . Onların arasında bundan sonra, aksine, bazı durumlarda onların zayıflaması ne kadar sürdüğünü karşılaştırıldığında inanılmaz hızlı yukarı ol olabilir gerçekten birkaç hafta kadar olur (zarar, zayıflaması). Bitkilerin zayıflamasına hafta sürdü iken, Onların yere eğilmiş bir kaç dakika içinde, nispeten hızlı bir oldukça büyük desenler halinde bile ol açabilir. Bazen muhtemelen etkisi sürebilir Bu çok belirgin katkı AÇEP olarak Domino Etkisi . Çok Çoğunlukla bazı gerçeği nedeniyle ayrıca kelebek etrafında uçtu.  

 

İnsanoğlu Sevgili!

Bir dahaki sefere daha iyi senil demans herhangi bir tavsiye kabul etmek değildir.

O bunak olmasaydın o iki aptal bunak, uzun zaman önce bir yerde tavernada bir "itiraf" yapılan D & D, diğer klasik ve tamamen ciddi bilim gibi, birçok araştırma Decades tamamen farklı bir yöne sürebilir. Neyse, daha sonra insanlığın kesinlikle her şey kendiliğinden çözümlenir misiniz örneğin, o Olası YouTube ve bir video bulmak insanlar sadece keşfedilen bir ekin çemberi toplanıyor nerede, (belki Wylatovo?, Böyle görünmüyor, biri bulacaksınız) ve mesafeden daha olası fırtına çekilen görmek için ...  

 

Ayrıca metinde bazı belgeselde Onlar atmosferik deşarjlar, ancak atmosferde yüksek, nispeten yakın zamanda keşfedilen mavi jetler ve kızıl cinler, Olabilir Yani, dile getirilen bir mantık budur, ayrıca bahsedilmektedir. Muhtemelen oldukça yanlış var. Onların mesafe öylesine keskin sınırlı yüzölçümünün şey tetikleyebilecek için çok büyük. Hatta onları bu konuda okumak Mümkün Yıldırım: Fizik ve Etkileri , Rakov, Uman , p.  

 

Insanlığa Kesinlikle giderek yüzden bile canlı chat (ya da en azından time-lapse kameralar) ve uzak yerlerde çağrıldı çeşitli yerlerde yüklü Olacak kendisini dünyada olduğu sorunu çözmek istiyorum, ve bir dönemde bir diğer nedeni birilerinin yapacaktı ekin çemberleri hava gerçekten bağımlı olmalarının Sonuç Yani önceki olaylar, ekin çemberleri Birkaç ay sonra ortaya çıktı bile. 

 

Siemens (2011 - - Siemens kesilmiş, sadece Vaisala yalnız), yeri, tipi, polarizasyon ve yıldırım yoğunluğunun etkisinin ölçülmesi ile bu anlaşma geçtiğimiz yıllarda, ayrıca kendi bir Kapsamlı veritabanları son nedeni, Microsoft Vaisala gibi şirketler vardır budur ve şüphesiz (ilgilenen varsa) onlar için gerekli izleme verileri bir sorun olmayacak. Onlar Olası ve yuvarlak bir daire çapı 180 m olarak ölçüm hatası olsa bile arada, Onların verileri, genellikle çok doğru vardır, Sık, 10m daha azı daha doğru vardır. Bu nedenle, teori "CC-Yıldırım" ", Doğrulanabilir tamamen geriye doğru" olarak düşünün Mümkün ve Fidli. Yıldırım deşarjları ile ilgili verilerin toplanması (deşarj süresi, çarpma noktası, kutup, güç, tip GPS verileri - ekin çemberleri veya CG). Örneğin, Orta Avrupa fırsatlar T ile CELDN O - Avrupa genelinde Orta Avrupa Yıldırım Tespiti Ağı, ardından diğer birçok. Tüm dedektörler Vaisala-Siemens, veya benzer bir ağ kullanın. "Insan yapımı değil", ya da orijinal olarak şüphesiz onu görmek için çok ilginç olacak, ne desen Sonunda, tüm beklentilerin aksine, UYGULAMAYA olacak?  

 

Yukarıdakilere ek olarak ilgili seçenekler vardır http://www.blitzortung.org   dedektörleri Their Own ağ kullanmak yıldırım çarpma noktaları, bir Explorers başka bir ağ sistemi sayfası -. Rağmen Muhtemelen konumu hakkında bir kuru kesin bir bilgi yok, ama onlar bütün mesele ilginç veriler eklemek olabilir.  

 

Başka bir şey Genellikle tek (artı nihai sonraki deşarjlar) "yağmurlama" Birkaç hektarlık bir alanı Able dallı yıldırım edilir çarpın Yani, (ve ölçüm doğruluğu için), olduğu photo ( son derece güçlü bir deşarj olması durumunda ayrıca şüphesiz daha geniş alanlar dahil olabilir). Literatürde (örneğin, adlandırılmış verilerine göre Yıldırım: Fizik ve Etkileri , Uman, Rakov ) tek bir şimşek dallanmış kolları birbirinden birkaç kilometre işaret vurmak bir olağandışı değil olgudur. Burada yine - seçim yok ama en Önemli Bir ​​Gerçeği vurgulamak için:, sap Daha çok eğildi önce alana yıldırım deşarj, bir regullar desen bulundu nerede, bir kaç gün hatta bazen gerçekleşir, ama çok daha fazla hatta haftalar Olasılıkla ay .  

 

Çiftçiler ve Onların işçileri, Onlar düzenli desenler ortaya çıkması hazır bulundular ve Kendi gözleriyle izlemek bile, herhangi bir tanıtım kuru gözlemleri yanı sıra, kendi alanlarında düzenli desen bitmiş herhangi Bulgular vermek, ve çok iyi biliyorum asla neden. Bakış Onların bakış açısından sadece bir teslim `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma ve başka bir şey, ve bir tutum yalnızca doğru kurutun. Onların işi her zaman olmuştur ve Temelde bitkiler (hasat) dikkat çekmek olacak, değil saçmalık hakkında. Bir alanda bir desen hasat değildir. Onlar herhangi ilgileniyorsanız düzleştirilmiş yalnızca Artık hasat mümkün olup açısından (hasar, Zayıflamış) CTOP. Alanında desen bulmak misiniz Sürücü birleştirin, ve orada, bir gazeteci olarak adlandırılan hemen tekrar aynı iş bulmak Able asla işini kaybeder, ve. Alanlarda düzenli şekillerin Bulguları Temelde kamu yatıyordu sansasyonel gelen, "dışında" (ya da "yukarıdan") dan daima Çiftçiler birisi kendilerini asla.  

 

Yukarıdaki gibi tanımlanan, bu yüzden bile kaynaklanıyor zayıflaması hafta sürer bu sırasında Yıldırım Deşarj, sonra oldukça uzun bir süre sonra, gerçek zamanlama Olasılıkla olduğunu Konaklama (zarar, zayıflaması) bazen gerçekten sadece (Domino Etkisi) birkaç dakika sürebilir ve hatta bazen Doğrudan dehşete rastgele Gözlemciler (Stonehenge Fraktal) önünde. Tabii ki, kırpma olduğunda, En azından kuraklık ve durumlarda oluşabilir duyurusunda `olacaktır seçeneği daha fazla saniye, dakika, saat boyunca, hemen hemen Yıldırım Deşarj sonra (hasarlı, Zayıflamış) değil, bu çok istisnai bir durumdur. Açıkçası o anki durumunu, durum ve tahıl kemâl bağlıdır deşarj içine yönlendirilir, ve o, orada kaç şubelerine Muhtemelen ayrıca belirli bir olayın yıldırım, gücüne ayrıca, ve kaç sonraki deşarjlar hit Hangi etmek tek yer. Ayrıca olayın yağış yoğunluğu ve bitki ve toprak yüzeyinin oluşan nem ve iletkenliği vardır Etkiliyor olabilir. Çok Genellikle olur hatta çok güçlü bir yıldırım deşarjı sonra sahada Gözlenebilir tamamen başka bir şey değildir bu, ve sadece hemen fırtına sonrası, ancak bu bile çok sonra (kırpma halen hücrelerinde su içeriği yüksek, yeterli yeşil Temelde ise) gün ve hafta.  

 

en doğal Canavarca şaka biri , muhtemelen Tabiat şimdiye kadar insanlığın hazırlamıştır birlikte Mimicry Sayı 1 ve 2 numara oluşturur

 

Mimicry Sayı 2

Hava Vortex Dancing

Daha önce her şeyi tarif edilmiştir ne eklenmesi, bu kırpma ol olacak yerin üzerine Alır bir başka çok ilginç AÇEP, olası dikkat çekmek olduğunu düzleştirilmiş (hasarlı Zayıflamış). Yine doğal süreçlerin çeşitli saplarını yere eğilme çok önce meydana geldiğini, yüzlerce saat süren sapları yere eğilme zaman sadece zaman adresinden izlemek mümkün değil mi bir şey rastgele Gözlemciler izleyebilirsiniz başka bir zaman ve sadece birkaç dakika sürebilir ne: Bir Mimicry sayısı 2 olarak adlandırmak mümkün - GERÇEK Dans Hava Vorteksinde.  

 

Olacak hemen önce burada ayrıntılı olarak tanımlanan Dans Hava Vorteks Çeşitli olaylar ya da usuall kendisinden önce bu etkileri listelenir. Tüm sadece birkaç en yaygın olanları, listelenir. Ayrıntılı Çok daha katılımcı süreçlerin sorunu Microsoft gibi diğer sayfalarda geliştirilmiş olacak Kronoloji ve alt veya bölümünde eşlik Etkileri

 

Bunlar, çok uzun zaman önce, bazıları fenomen örnekleri, bazı çok yakından gerçek fenomen önüne arasında (zararlı, zayıflaması) periyodik desen halinde ürün. Düzenli desenler Sadece bu değil, ama aslında bütün duyurusunda `olacak zaman ve her yerde meydana Yani, (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Çok Önemli farklardan biri, elde edilen şekil düzenliliği ve düzensizliği Eklentisindeki düzenli desenler çok Büyük Olasılıkla ÖLÇÜDE uygulanan zorundalar GERÇEKTİR Domino Etkisi düzensiz olanlar Than. Bazı Olası Nedenler açıklanması Önümüzdeki sayfada yer alacaktır Yüksek Kontrast Etkisi henüz mevcut değil. 

 

Arasında önceki yaratma alanları refakat Bazı efektler duyurusunda `olacaktır alanında (hasarlı, Zayıflamış) kırpma, Yaklaşık kriteri kronolojik: Exposition Etkisi , Girişim Etkisi , Kök zayıflaması , Su Yüzey Gerilimi , Kelebek Etkisi , Domino Etkisi  

 

Dans Vortex (hava) Etkisi - hemen sonraki etkisi Aris gibi domino etkisi başlangıcından sonra. İşte oldukça kopmaz üyelikleri nedeniyle ve asla olmadı olurdu olmadan bağlantılı özel bir sayfa var, onun bir parçası olarak atanan bir domino etkisi olacaktır. Önceki listelenen etkilerden herhangi ve aktif desenler oluşturmaya KATILABİLİR olabilir ve suya atılır Örneğin volgende nesneye Benzer kendisine ayrılmaz Associated birçok nedenleri biri, hava girdap hareket tamamen pasif Sonuç ise, olsa da her zaman görünecektir dairesel yüzey dalgaları. Kuru Alacaklar INITIALLY tamamen inanılmaz bir şey gibi görünebilir olsa bile hava girdabı şu anda yere düşen tahıl demetleri üzerinde hemen hemen eşzamanlı hareket, öncelikle Görünüşte anlaşılmaz olgusunun nedeni olarak değil, sıcaklık bir sonucudur. 

 

Bu nedenle, Dans Hava Vortex 2 numaralı Mimicry olarak seçildi - çok iyi kamuflaj ve bilgisiz gözlemci Önemli Bir fonksiyonu oynadığı gerçeği sayesinde desen oluştururken ilgilendim tamamen ayrılamaz Yani, neredeyse kaçınılmaz hissetmek gerekir. Bilinmeyen olarak, tüm sonra henüz aşağı tutturmak çok zor olsa da, olsa Gözlenebilir güç Zorluk. Bu nedenle, Görünüşte "yukarıdan inen" gibi, sürecin en Olası Nedenleri biri gibi görünebilir, ya da tam tersi yere Kaynaklanan. Hava girdap ilerledikçe yavaş yavaş domino taşları gibi yere düşen, tam sapları demetleri konumunu volgende edilir. Sapların bu demetleri sonuçta Dolayısıyla bir dokuma desen gibi üzerinde diğeri, BÖYLECE tüm süreç bile çok daha gizemli görünüyor Aşamalı olabilir. Ama Hava Vortex Dancing bütün fenomen en azından başlangıçta sadece ve sadece tamamen pasif hava, düşen sapları demetleri Yarattığı Daha başka bir şey değildir - Domino Etkisi başlamak için sadece sadece. Hatta çok büyük değil rakamlar, malzemenin yere yüzlerce kilogram vardır düşüyor yarım metre biraz daha az bir ortalama yükseklikten kadar birkaç ton olabilir. Böyle büyük bir malzeme hareketi ve gerçekten zaten akan önemli ve fark hava neden olur. Hatta bu gerçekten sonra ayrıca kısmen seçilen bazı özellikler sadece gizem ve inconceivability genel izlenim desteklemek elbette Domino Etkisi, kurs KATILABİLİR düşme diğer bazı değil çok uzak sapı Hacimleri katkıda olabileceği ve bu, güçlü bir kuru fenomeni gözlemler. Ama tabii, Özellikle Görünür hava girdabı hiç bir nedeni olması gerekmez rağmen sapları, sadece düşme İşte o noktalar üzerinde neredeyse tam taşır. Domino etkisi oldukça bağımsız hava patlamaların devam edebilir, ve büyük bir hata eseri kolayca gerçekleştirilir. Kesinlikle vurgulamak gerek gizemi ve gizemliliği fenomen büyük yanılsama Hangi sırasında mezi yukarıda, hava hala Elde ve kırpma kümeleri düşen tamamen yalnız ve Dans Hava Vortex akan bağımsızdır Yani, yoktur. Ek olarak, sadece tam olarak yere düşen kırpma kümeleri vardır burada. Bu sayede Görünüşte sadece bir güç olarak, bu daha tüm için herhangi bir neden olmaksızın, tamamen yalnız konumu üzerinde gelişen bu Görünüşte bir güç olarak, O kendisini neden sitede gerçekleşir tüm hareketi. 

 

Diğer yanı sıra, O firma Onlar çok detaylı sağlık durumu veritabanı ve tarımsal ürünlerin canlılığını büyük alanlarda her yıl Yani, hakkında hiçbir fikrim yok ne yıldırım deşarjları databasse yerle muhtemelen kendi şey, sahibi.  

 

Bölüm 2 sonu 

 

   

         Bölüm 1        Bölüm 2         Bölüm 3        Bölüm 4        Bölüm 5  

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z