Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-ayrıştırılmamış-4-metinler . Makine çevirisi neden hataları affedin.
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Makine-translated metni

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

 

          Bölüm 1        Bölüm 2        Bölüm 3        Bölüm 4         Bölüm 5

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

Bölüm 4

 

In ekin çemberleri ve konu ile ilgili birçok belge tamamen etkilenmemiş bitkiler söz oluşabilir, "yabancı" (yabancılar monokültür tarımı, karıştırılır duyurusunda `olacaktır ff kursu, farklı - (hasarlı, Zayıflamış) sadece arpa, orada buğday ayrıca bugünkü hareket etmedi) Farklı enerji, farklı (daha düşük) hasar düzeyi indüklenen nem içeriği, farklı direnç, yeşil bitkiler tamamen etkilenmemiş görünebilir. Zamanı (2010 gözlemler, Atfoto foto) Zaman arpa onun sapı bir Ölçüde kısmı kuru saman, hala yüksek su içeriği ve elektrik direnci çok yeşildir Kesinlikle kaç bin kat daha düşük, diğer alanlardaki buğday, BÖYLECE Yani, zaten kuraklık ve olgunluk aşamasında bazı alanlarda ise indüklenen gerilimler için neredeyse bir kısa devre gösterir. Tabii ki bir kaç hafta sonra olacak o hariç değildir `olacaktır duyurusunda Edilen farklı monokültür içine karıştırılır Bireyler ve bu elektrik enerjisi çok daha düşük miktarda var bu, ama bu bizim sevgili Kaşifler ekin çemberleri hiç fark asla olabilir (hasarlı, Zayıflamış) ayrıca.

 

Asla doğrudan tel (mesafe) üzerinde indüklenen gerilim Kimin voltaj (enerji aynı orantılı akım ve BÖYLECE ayrıca ikinci güç fraksiyonu) iletken düşük dirençli bağlantı sırasında çok yumuşak bir enerji kaynağı olarak kabul edilebilir kurumaya yükselmek ve çok daha yüksek bir direnç ile iletken üzerinde gerilim olarak yüksek değerler. Doğrudan iletim ve elektrostatik indüksiyon - Aynı Diğer Yolları üretilen enerji için de geçerlidir. Tahıl sapları elektrik akımı bir diğer olası yolu voltaj denir budur ve adımlama yere HV tel düşme sırasında örneğin doğar - toprak direnci nedeniyle insan adım mesafe toprak yüzeyinde iki yerde arasında gerilim olabilir Birçok volt olan binlerce çok daha yüksek tabii yıldırım durumunda. Ek olarak, bitkilerin zarar ve önemli katkı Klasik akım iletken tarafından yürütülen yıldırım akım yeraltı, yani dağılması sırasında Kökleri geçen akıma ekler - bir tel istiyorum, indüklenen değildir.

 

Bir başka ilginç olay, bazı yerlerde, nerede, kaç hafta Çimlenme dönemleri akıntı vardı yaklaşık zamanı olduğu tahmin Verebilir aynı Türler, genç bitkiler büyümek sonra alana yıldırım deşarj var böyle oldu, Gerçektir. Bu Başlangıçta şimdi büyüdü ve ekili türlerin tahıl, elbette gerekmez, ama kesinlikle onları yararlı olurdu, dünya üzerinde meydana geldiyse ve Greater afet türlerinin korunmasına hizmet Antik çağda, bir kalıntı olabilir . Örneğin, biri eski Mayalar 2012 (Stones iş dışarı gidecek O) için tahmin. Bu Saygı tipik sadece yangından sonra çimlenme Yani, belki de bazı diğer Belki Avustralya bush dan, ayrıca, bazı bitkilerin tohumları vardır. Bunun ardından tüm nüfus sönmüş Oldu ederim, çünkü yerel yangınların düzenliliği, neredeyse işe yaramaz nedeniyle olurdu önce çimleyin.

 

Tabii Explorers ekin çemberleri Onların sitelerine similary bir şey keşfetmek için Able olun, hatta zaten yakalanan Onların fotoğrafları böyle bir şey var, ama Değerlendirilen etmem.

 

Somut rakamlar çevresinde (ya da önceki varlığı) "anlaşılmaz bir şeyler elektromanyetik" varlığını kayıt mümkün olduğunu fark önce bazı ekin çemberleri fenomeni Kaşifler uzun bir zaman var Bu itiraf Gerekli. Daha da atıfta bulunarak, dikkat edilmelidir: Onlar o kaynaktan Derive hayaller, tam Trumper olarak sınıflandırılan olguların hemen tümünde bu olabilir. Biz bu konuda itiraz edebilir, biz bile onunla hemfikir olmayabilir, ancak buna karşı ne yapılabilir bu.

 

Bent ve genişletilmiş düğümleri:

Onlar kesinlikle her ortaya duyurusunda `olacaktır dünya (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Değil hemen sonra bir saat süresince seçenek daha uzun konaklamayı (zarar, zayıflaması) Olası kayıt tesisi yoluyla dikey yönde kalıcı bir sapma düzeltmek için çalışıyor düğüm değişiklikleri, büyüyor. Ekin çemberleri araştırmacılar (mahsul az bükümlü düğüm henüz bunu fark etmedi gerçeği teslim `olacaktır yerde (hasarlı, Zayıf)), muhtemelen fantastik ve tamamen anlaşılmaz bir şey araştırma Onların Amazement, şaşkınlık, coşku tarafından mazeretli ve budur edilebilir Görünüşte bu nedenle kolayca kullanılabilir Onlar hiç gibi "Yaygın olan" tamamen düzensiz sıradan ve karasal gibi bir şey, başa düşünmüyordu Bu Ne yazık ki, dünyadışı zeka veya ruhani fikir kullanın düzleştirilmiş desen olmadan, (hasarlı, Zayıflamış) ekin. bazı baktığımızda Onların Discoverer'da bitki formasyonları desen muhtemelen seçeneği başka bir şey yapabilirsiniz:

Ilk tamamen şok olmak

Ikinci not: bu (! haklı, Başkan) suni olması kesinlikle imkansızdır

Üçüncü Not: Bu zeki yaşam veya yaratık veya olmak (Burada biraz kötü gerçeği olduğunu, Başkan), bazı form oluşturmak zorunda

3 için bir not: doğal karşı ekin çemberleri Explorers muhalefet, istihbarat oluşan desen hareket olmadan doğada sadece düzenli desenler kendilerine veya sadece (rastgele) doğal güçler tarafından yapılmış olamaz gerçeğini yol açar

 

Oh hayır, onlar, sadece hatırlıyorum:

kristal kafesler, kristal yapıları, kristalografi

atomu, elektron kabuğu, malzemelerin moleküler yapısı, atomik ve moleküler orbitaller ve Bunların hibridizasyon, atom çekirdeğinin inşaat yapısı

aşırı elektrik yükü deşarj (Lichtenberg desenler) fraktal yapısının, Oturma Organizmalar fraktallara (damar ve sinir sistemleri, kök sistemleri, yaprak döken ve iğne yapraklı ağaçların şekilleri ... cansız yapılarda Fraktallar - galaksilerin şekilleri, kar taneleri, ve nihayet , tekrar ve tekrar: rezonans ve enterferans - fizik, mekanik, elektronik, optik.

(pictures, images, photos, images, photos, images)

 

Muhtemelen ekin çemberleri ölçme fazla otuz yıl boyunca hiç yapmadım Yani şey yürütmek için ekin çemberleri Explorers fenomen itiraz ancak hiçbir seçenek yoktur.

Bir kırpma bir alanı ziyaret ettiler `olacaktır düzenli bir desen herhangi bir belirti olmadan (hasarlı, Zayıflamış) tam düzensiz. Ayrıca orada Onlar (kolay Özdeş) anormal effetcs, bükülebilir ve uzamış düğümler bir sürü bulabilirsiniz. Karşılaştırarak They ekin çemberleri içinde bulunan bu olanlar arasından ayırt edilemeyecek kesinlikle düğümleri vereceğine karar. Sinek Bunlar içinde ekin çemberleri tam olarak aynı ızgara olduğunu göreceksiniz. Infra, statik elektrik (arıza), manyetik ve diğerleri. vzorek.jpg, moucha.jpgHer şey ortadan kalkar boşlukları ve explosed düğümleri dahil, orada olacak, manyetik anomaliler keşfedeceksiniz ve cep telefonları çalışmaz. Tam düğümlerin aynı değişiklikleri Ayrıca deneylerde sadece sadece sapların konumunu değiştirerek Zorla laboratuvarda bitki büyüme, yönünü değiştirerek yapılacaktır bile görünecektir. Yine, ayrıca kalkar boşluklar ol olacak. (Sıfır düzeltilmesi, boş, daha önce bahsedilen)

 

Bu arada başka birisi tarafından Onlara bunu yapmak için gerekli idi. Kırpma vardı yerleri ziyaret etti yüzlerce duyurusunda `olacaktır , oldukça Yaygın (hasarlı, Zayıflamış) karman çorman. Vakaların büyük çoğunluğunda Onlar önce alanından önce yıldırım çarptı yerle, birkaç saat, gün veya hafta vardı ve. Yüzlerce metre onlarca - İnternette bu Nispeten Yüksek Hassasiyet ile yerini yıldırım deşarjları ile ilgili bazı sınırlı bilgiler (harici kaynaklardan alınmıştır) elde edilir (idi) Mümkün siteler bulunmaktadır. Hata daha çok GPS deşarj başlar konumu, ve burada bunun bazı durumlarda, çarpar ölçüde değişebilir, veya hatta tek bir deşarj olur kendisi birleşen çok sayıda paralel kol ve omuz olabilir onun restrikes olabilir, gerçeği tarafından neden oldu çeşitli yerlerde alanları çıkmak ve bir kilometrekareye daha büyük, genellikle önemli olabilir. (Literatüre Başvurular, Çeşitli görüntüleri -kouty.jpg)

 

Çok böyle düzensiz, karman çorman tamamen düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) ekin tarlaları parçaları o kitaplarda ve ekin çemberleri Explorers web sitelerinde yayınlanan fotoğrafların inanılmaz yüksek sayıda var, herkes kendisi tarafından ikna ve henüz sadece bir kaç olabilir Burada en tipik örnekleri.

Wylatowo.jpg

 

Yıldırımın oluşturduğu desenler büyük çoğunluğu modern sanat (sadece Daub gibi dedi - düzensiz) benzer - Bazı modern sanat aittir rağmen düzenli şekiller, Could ayrıca, sadece küçük bir bölümü, klasik antika, barok, art nouveau vardır.

 

Başka şeylerin yanı sıra, 2008 baharında, ama bile önümüzdeki yıllarda Genellikle neredeyse kazara, ama ayrıca Kasıtlı, Takeno ve herhangi bir yıldırım isabet veya alanları olmadan "eylem öncesi" bile alanlar çekim (yıldırım) sayısına göre etkilenmesine rağmen yıldırım, ama yine de herhangi bir belirti olmadan düzleşme (zarar, zayıflaması).foto vzorky ze stožáru

 

Çalışmalar tamamen Nemag fazla akıntısı sayılabilir. mat - plastik yanı sıra, Cu, Al, sonunda manyetik metal (film kutusu - Fe2O3 fe veya talaş olmadan ilk birkaç deşarjları, ardından s deşarj suyu ve manyetik olmayan esnek folyo üzerine Al (konteyner) toz alüminyum çalışıyorum..

 

zehirli bir bitki dolaşıp hakkında bir şey - temelde ödün alt

"supernatural"

 

Desenler öncelikle geceleri meydana Bu fikir. En azından bir film, Nancy Talbot devletler, ama sık sık desenler 4-5 Arasındaki Köprü meydana olduğumu herhangi bir kaynağa (büyük hata!) Vermeden. Elbette hepsi değil, ama bazen yere istiflenmesi "domino etkisi" karanlığın içinde hala erken sabah çiy tarafından kaydedilen bitki ve Onların sonraki bir nedeni olabilir. İmkansız değil ama, Onlar yaz döneminde oldukça sık yaratmak değil, ama onlar sadece birkaç gün daha sonra Rastlanır. Bu psikolojik yerine Açıklaması olabilir - muhtemelen (sırayla anlaşılmaktadır olmak O Gündüzleri Onlar Arosa) gece boyunca keşfedilen ekin çemberleri olmayacak. O gece boyunca Yani insanların alanların gözlem kesinlikle mezi tez Etkinlikler değildir Olası her şeyi yapıyorsun ki, aslında neden oldukça doğaldır. Ulaşım Boorman ile üstgeçidin yüksekliğini kazayla nişan Neredeyse imkansız, Temelde nedeniyle basit gerçeği karanlık gece bu. Bu nedenle, başka mümkün değildir Gözlemciler hatta "Birisi gece boyunca bunu yapmak zorundaydık" Dışındaki cevapları hakkında düşünmek değil, gün boyunca Daha bir desen algılayabilir. Desen Kolayca 5 gün önce, belki Gündüzleri OLUŞABİLİR.

 

Much, teknolojinin bugünkü durumunu hiçbir özel sorun olmak zorunda olabilir desenler köprü Genellikle Görünüyor yerlerin yakınında bir time-lapse fotoğraf yüklemek, yardımcı olurdu. BÖYLECE bu sadece "sıradan" olarak görülebilir misiniz Konaklama Time-lapse Canon programlanmış olabilir iken, mahsulün (zarar, zayıflaması) ve fırtına kadar geçen süreyi belirlemek, bu Would Onların açıya gelen ayrıca yakalama Yıldırımlar. (Bazı) Canon aparatlarının Önemli özelliği Onlar time-lapse kayıt ve hızlı kayıt Süreçleri (yıldırım deşarjı) için çok iyi programlanmış olabilir Yani, o

 

Stalks kırık değil, eğildi. Kırık sap Özellikle domino etkisi söz konusu olduğunda, özellikle kalıp kenarında, ekin çevrelerinde şüphesiz ayrıca şeklinde gruplandırılabilir. Ekin çemberleri Explorers biraz "değiştirilmiş" form veya sözde gerçeklik etkisi Sunan daha esnek biçimde ( Evet, Bakan ) ve kırık sapları küçük bir yüzdesi, bükülmüş değil sadece, sadece Onların raporları çekim veya dahil keşif Ya sadece "yanlışlıkla" kuralı bu bolluk atlarsanız veya bir istisna olarak onları düşünün.

 

Xtreme Gizemler - 062 - ekin çemberleri, 2002 , 01:47 / 24:34

(xtremem.jpgÇerçeve (yatay tramvay hattı boyunca) en üst kısmında) alanında geleneksel yıldırım boşaltımının tipik fenomeni görülebilir. Buna ek olarak, iç şekil bundan başka ikincil şekil özetlenmiştir. Benzer olaylar birçok klasik ekin çemberleri ortaya çıkmaktadır. Ekin çemberleri kaşiflerin olay tamamen ihmal edilir -, kurallara uymayı muhtemeldir kenarlarına merkezden uzaklaşan parlak çizgiler yeraltı elektrik deşarjları koştu hangi aracılığıyla. Not - benzer bir şey ekin çemberleri diğer birçok fotoğraf görülebilir, bu nedenle birçok karşılaştırmalar klasik fotoğraf ile çift pozlama eşdeğerdir.

 

Yüksek gerilim telleri altında 08:55 ... YG hatları çok iyi iletkenler - Bu sitede her yerde önerilen her şeyi ile oldukça tutarlı.

 

Işıklar, alan üzerinde hareket eden ışık olayları, Genellikle ekin çemberleri konusunda filmlerde görüntü tarafından temsil edilmektedir. Tez filmlerinde ayrıca bazı durumlarda odak uçan nesneler (kağıt torba, tohum ya da bitki parçaları) dışında olması ve sahte ya da (oldukça LogicAll) Olabilir, kanıtlandığı. Ayrıca eğer aniden son volt veya daha bin birkaç kalıntı statik elektrik potansiyel farkı Maruz olmuştur iyonize gaz ve toz, yeraltı ve ŞİDDETLE kabarcık serbest durumda olabilir. Toplama (CO, H yanıcı iyonlaşmış gazlar içerebilir 2 taburcu olduktan sonra kaç gün için yeraltında mevcut olabilecek tüm Hangi arasında). Bu downwind hava yoluyla onlarca saniye yaklaşık uçabilir. Aynı Anda ayrıca Yukarıdaki koşullarda belki bir şey uyulması en azından, fosforlanmak olabilir, ama hatta sadece çevredeki hava, kırılma indisi, spektral yansıma, geçirgenlik ve renk farklı olmak. Hatta araya biraz zaman statik elektrik ya da sadece hava Girdapların tutan sadece bir duman bulutu veya toz olabilir. Ayrıca, belli koşullar altında CCD sensör bile tek termal farklılıklar kaydedebilir. (Elsewhere Açıklaması)

 

Henüz başka Varsayım: Bazı yerlerde iyi eski İngiltere, desen dünyanın geri kalanına karşı çok daha fazlasını üretmek gerçeği ayrıca neden olabilir, bu yerlerden çok Sıklıkta ve şiddetli rüzgarlar ve geri kalanı mevcut olmasaydı dünya. Bu Varsayım Olası fiziksel veya Meteoroloji bu Varsayım destekleyecek misiniz Yani, herhangi Gerçeği bulmak değil anlaşmak, herhangi bir kanıt tarafından desteklenmiyor. Düz İngiltere gibi daha fazla çelişmektedir biraz rüzgarlarından korunmaktadır Aksine bazı vadi. Muhtemelen oldukça bazıları henüz tanımlanmamış yerel jeolojik anomaliler olacaktır. Bir şey tebeşir toprakaltı, anlamlı olarak daha sık kalıplar sergileyen yeraltı su ayrıca KATILABİLİR olabilir, ortaya (yanı sıra mekanik rezonans), arkeoloji. Maviden Bolt?

 

Ölü hayvanlar, böcekler - Örneğin, deşarj yerinde ölü solucan, birkaç gün sonra (Ben kaybolduphoto) Hangi normal süreçler isnat edilebilir nitelikte gerçekleşecek bu. Microsoft gibi kuşlar - - omurgalıların İskeletler başka bir yerde yazılı olarak, hayvanların doğada yaşamak ve mezar yapmak için değil. Hatta küçük kuş şarkıcı için üzülüyorum, ama desen "Exposed" zaman gerçekten şu anda öldüyse, muhtemelen sağ tarafından yalnızca şok ve Doğrudan Kesinlikle vurmak değildiReturn StrokeBu yapıldığı takdirde, Büyük olasılıkla patlar mı çünkü kanal. Biz hemen hemen hiçbir şey, ya da çok daha Olasılıkla kesinlikle hiçbir şey onu bulurdun.

 

Böcekler - (photo) Izgara ve kavrulmuş sinekler o konumu incelendiğinde yıldırım Nispeten kesin kanıt olarak kabul edilebilir. Peki bilinmeyen enerji, askeri deneyler, extaraterrestrial veya yabancı güçleri vb.

 

CCD

 

Ekin çemberleri Kaşifler tarafından tarif edilmiştir Bir daha "anomali". Bazı Olası söz " Ovni Crop Circles - Bit CercleS dans les d'ovnis izleri - Planete TV 11.02.2006 "- Peki, başka bir yerde başka bir yerdeydi. Olasılıkla bu ayrıca bazı sitelerde ve yayınlarda bazı ekin çemberleri izlenebilmektedir. O çıplak gözle gözlemlenebilir bir yer değildi ve dışında fotoğraflandı kalıplarından (hatta uzaktan yeterli) kısmen oluşabilir ne "esrarengiz bir şey" (başka bir tip hayaletler), görüntülenen desen Resimleri. Büyük olasılıkla, Onlar çoğunlukla dijital kameralar ve Kameralar değil, klasik malzeme halojen gümüş Çekildiği görüntülerdir. İnsan gözünün algılayabildiği yanmıyorsa, kızılötesi spektrum Exposed ayrıca ve bölümü ile resim üzerinde o Olası açıklama. Bazı rakamlar halen termal enerji miktarı çok büyük Saklanan için Yeraltı olabilir (yine birkaç megawatt-saat kadar yüz kilovat saat Çeşitli yıldırım Dondurucu de ortalama güç iletimi) ve daha az bir yüzde Remains toprak seviyesinin altında olmasına rağmen, hala Nedenleri kızılötesi spektrumunda çok fark olabilir kuraklıklar ve değişimi (termal). Klasik gümüş malzemeler neredeyse bütünüyle duyarsız halojen kızılötesi spektrumu olmakla birlikte, hatta renk ve b & w Pankromatik malzemeleri Onların spektral duyarlılığı 690n yerde etrafında Exceed gelmez, insan gözünün spektral duyarlılık sınırı geleneksel renk hassasiyeti, 700-720nm arasında bir yerde CCD sensörler ölçüde eşik 780nm (1050-1100nm) aşıyor. Bu Onları önünde bu nedenle sık sık IR bant genişliği bültenleri bir parçası, geleneksel fotoğraf büyük çoğunluğunda farketmez IR filtresi, yerleştirilemez. Bazı ekin çemberleri bazı resmi kuraklığın sonuçları ve sadece bazı "ısı" Depolanan yakındaki metro, herhangi bir desen oluşturmak vermedi eşzamanlı veya sonraki akıntı, Exposed olması mümkün. Hatta gerçekten desenleri oluşturmak deşarjları BÖYLECE yeraltında Onların "kaçış yolları" ortaya koyabilir. (" ekin çemberleri bir gizem (!), Bongiovani, Karya "cd1). 11:15 (ap1, ap2) Alton Priors, Wiltshire 11 Temmuz 1997 (Lucy P.) ap1.jpg ap2.jpg 18_51.jpg 18_59.jpg Yerlerde Explorers IR fenomenler ekin çemberleri başka bir anomali olarak adlandırılır Yani, araştırmak, ama onlar Dilettante ve çok kötü dikkat, bu nedenle burada hiçbir gönderme veya fotoğraf, Onların sayfalarında bazı vardır olsa. (Link fototo BLT Research). CCDresponse.jpgCCD görüntü algılayıcı tipik spektral tepkisi. Uyarlanmıştır http://www.customs.gov.au/site/page5973.asp )

 

Ekin çemberleri noktasında bulunan bazı olguları erişimde amatörlerinin tamamen tercih mevcut ekin çemberleri Kaşifler hiçbiri kafasına çivi vurmak için başarısız neden AÇEP başlıca nedenleri biri, ve oldukça çok yüzeysel bir açıklama başvurmaksızın, olduğu kanıtlanamayan. Sadece oldukça ilkel thermocamera kullanarak tamamen Amaç olması Yeraltı Depolanan kilovat saat miktarını önemli miktarda ısı varlığını tespit ve Yani uzaylılar özendirmek olamazdı olmak için çok uzun olurdu olabilir.

 

Hayaletler. Bazı yerlerde mısır hiç değildi orijinal şekline benzer gelecek yıl, fark parça görüntülenmiyor düzleştirilmiş (ama son bir yıl içinde önemli ölçüde daha az olsa da, olası ayrıca ise (), hasarlı Zayıflamış).

Cerchi nel grano (Maurizio D'Amato) 28_48-46_08.jpg

Cerchi nel grano (Maurizio D'Amato) 28_52-46_08.jpg

ghosts1.jpg © Peter Sorensen tarafından

ghosts2.jpg Pics: Peter Sorensen

boh1.jpgResim verilmedi. 1 (c) Miroslav Zuzánek. Desen çıkması muhtemelen dördüncü gelen 2-4.7.1999 Fotoğraf mezi 7. Desen Bay Miroslav Zuzánek gelen deltakanatlara tarafından keşfedilen edildi 1999. Desen araştırması: 1999/07/07  

boh2.jpgResim verilmedi. 2 (c) Miroslav Zuzánek

boh3.jpgResim verilmedi. 5 (c) Miroslav Zuzánek Resimleri May 20, 2000 bir kaç ay sonra aynı yerden. Açıkça desen zaten görünür. Görünümü yerine sadece sınırlı bitki Büyüdü.

Sayfa Alındığı Resimleri http://www.ufo.cz/obili/1212c.htm daha fazla detay okumak mümkün olduğunu,

 

Resimler (boh2 ve boh3) Ayrıca yayını "basılmış - Moravia 2000-2006 agrosymbols Beauty of Çek Cumhuriyeti ve Dünya'nın enerji sisteminde Piktogramlar , yazarlar " Mgr. Tiffany Pliskova ve ark. , yorum ile: Bu muhtemelen 2.7-4.7.1999 arasında oluşturuldu. Bulan 1999/07/04 ve 1999/07/07 keşif yapılmıştır. Alanında, yine demiryolu hattı yakınında, yaklaşık aralığında 17.5 m idi neredeyse Özdeş çapları ile 5 daire bulunmaktaydı Desen bulundu Hangi yılında durumuna göre, onlar şekil Giren Streaker gelen ilk araştırmacılardan belliydi. İnşaat duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış), son derece hassas alanlarda, kuraklık ve kalitesi hangi ile incelenmiştir ekin çemberleri hiçbiri karşılaştığımız o zaman. Atfen: Bohuslavice içinde kalıp varlığında buğday hasat sonrası zaman aşımına yoktu. Tüm agroteknik standart operasyonlar sonrasında, Temelde toprak sürülmüş, ekim yeni bitkileri, vs ...., ilkbaharda volgende yıl oluşan yine aynı desen bulundu. Vejetasyon Yansıyan değil: Bu kez, atıfta `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) kırpma, ama onun geriliği. Bitki büyüme mevsimi dwarfed Tüm beş çevrelerin bir konumda idi. (demiryolu hattı ayrıca bir paratoner, not JL olarak görünebilir)

 

Bu sitede değildi sadece bitkilerde Gözlem çeşitli parazitler vardı aralarında, büyük bir elektrik akımları İletilen ama hemen altında Onları nedeniyle toprakta ayrıca olduğunu fark etmek önemlidir ve elektrokimyasal orada gerçekleşti termokimyasal işler. Ek olarak, bazı bitki toksinlerin kök sistemi aracılığıyla Yoksun bitkiler Onları Yani içeride biriken edildi ve bu hala toprakta orada bulunabilir. Bu mümkün volgende yılında dikkat yapar - Büyük akımlar yürütülen yerlerde, bir Strictly Zararlı değil bitkiler için büyük miktarda, ama ayrıca gerçekten karlı olmayan bileşikler hazırlandı Olacak. Hiçbir deşarj yerini almıştır yerlerde bile gerçek yerel koşullara, tamamen büyük değil üzerinde Olgunlaşma veya olgun tahıl çeşitli tonlarında neden olabilir `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıf) ve sağlıklı ekin tarlaları. Bu, bilinen kırpma işaretleri belli bir analogları olan Arkeoloji .

 

Başka bir anomali, ekin çemberleri Explorers sayfalarında henüz bulunamadı. cfad22_07.jpg cfad22_29.jpg Crop Circles - Başka bir boyut (2006) Gönderen Crossover , 22:29-22:07 fotoğraflar, Etkilenmemiş tahıl Açıkçası gösterir ve olgunluk Yükseköğretim derecesi (dönüm kulaklar, görmek de mümkün mısır etkilenen kulaklarım hala mükemmel düz iken - az ) olgunlaştı. Toprakta elektroliz elektrik akımı ve ürünleri çarptı Mahsul Açıkçası yavaş olgunlaşır. Gözlem, fotoğraflandı, defalarca, defalarca. Etkilenen mısır hala yeşil ve bakir zaten güvenle saman sarısı - Bazen Gözlem renkli belirgin bir fark olabilir. Burada, Doğrudan Kaşifler ekin çemberleri gelen kanıtlar,+ several own. Fotoğraf 6.8.2010, Kounice - Çok Benzer durumda, ayrıca buğday, mısır sapları kulakları gerçekten geride olgunluğu ve büyüklüğü bir kaç hafta içinde yatarken. Kırpma yaklaşık 20 yerden, örnekleme ve 20 yerlerde kırpma etkilenmezler etkiledi. Nesnel bitki Etkilenmemiş kulakları ile karşılaştırıldığında, konuşma düzleştirilmiş gerçekten Büyükşehir vejetasyon (hacminin tahmini% 20-30) vardır (hasarlı Zayıflamış). Herşey tartılır olacak, kulak, ortalama boyu ve kulakları ağırlığı, tahıl ortalama ağırlığı başına tanelerinin sayısı sayılır. Daha sonra çimlenme testi (önceki iki ay sonra Than hasat sonrası Olgunlaşma Neden Çimlenme eşitsizlik ve isteksizlik değil geçmek) izledi. Ayrıntılı sonuçlar ve sürekli ölçüm Kounice / www.cropcirclesonline.com . Diğer bazı yerlerden mümkün. Gerçekten zaman, Başkan bir sürü alır buğday,! (ÖzellikleOstrá Bu yıl - yaklaşık 4 ay ...)

 

Kesinlikle ekin çemberleri konusunda tüm programları uzanır Beyannamesi veya Bulguları:

Bu ekin oluşumu içine elektronik cihazların çok riskli . Bu ekipman üzerinde çok Açıkça kalın harflerle yazılır, ya da en azından talimatları kılavuzda, " statik elektrikten arızalanmasına sebep olabilir ! " İşte Onlar hala yeraltında megajoules Depolanan olan yerde artık statik elektrik (son derece güçlü deşarjları olması halinde bile orada o Overground gigajul veya enerji elektrik ve diğer birçok türde terajoules kısa bir süre önce olurdu ...)

 

Bir örnek karbon dioksit (ile zehirlenme vakası Açıklanan üzeretoxikologie..., str. LucyP.) Crop Circles - Başka bir boyut (2006) Gönderen Crossover Yaklaşık 49 dakika belgenin sonundan önce metalik tat ve zehirlenme tüm diğer belirtileri açıklar

 

Glickmann: . Birçok kişi ekin çemberleri oluşumu ayrıldıktan sonra, daha iyi uyur Onlar rom yarım litre, 5 bira, içti ve hatta sihirli mantar bir çift yedik oymuş gibi şaşırtıcı değil, Onlar, benzer durumlar vardır ...

 

Gizemli dünya Crop circles.avi 17:12 jeolojisi ve yeraltı suyu ile bağlantılı. (sadece, o JL yorum, ama yeraltı kanalları ve boru hatları ile, belki de çok uzun kullanılmamış fotoğraf görmek) 18:25 - Rüzgar çok etkileyici dalgalar tahıl -

 

Oxford 1686 Robert Plot bilim nihayet Staffordshire bazı ekin çemberleri (O sonucuna Staffordshire Natural History ) yıldırım neden edildi. Oldukça iyi bir tahmin, yıllardır Franklin öncesi (HIS araştırma o yıl 1750'lerde yapılan), o yanlış anlaşılan Bu hiç de şaşırtıcı değildir. İnsanlık hatta modern teknolojinin yaşta anlamak istemiyor. Ama ne zaman Onlar bu resimler göreceksiniz ...

 

zskvo20_06.jpg zskvo20_13.jpg

Köklü ekin çemberleri, Onların kökeni Of O Gizem ile ilgili birçok belgesel film oldukça olağandır olayın yıldırım bir resmi gösterilmektedir ...

20:33 Vahşi rüzgârlar ...

zskvo25_39.jpgAnomalileri - elektromanyetik, Elst, uyuşturucu -: ezici refahı, öfori, kolaylığı (dozdan sonra bağımlıları tarafından bildirilen ayrıca gibi bir şey), baş ağrısı, konfüzyon ve diğer sorunları hemen önce, burada ayakta arpa düzleşme (zarar, zayıflaması) Çıkacaktır O afterseveral günler

 

35:30 kalkar boşlukları

 

Tez çevreler şey veya kimse üretir olsun 38:10, Onlar yetenekli ve Matematikçi olmalıdır. Kaleidoscope görüntüleri ile karşılaştırın. El ve kaleydoskop renkli kalemler matematik gibi bir şey var, o hiç duymamıştı güçlü bir resimsel yetenek ile dört yıllık çocuk varsayalım. Boyalar kuraklık ve 5000 yıl sonra keşfedilen Olacak resimler, araştırmacılar Onları ve onlar tüm kalın kitap yığınlarıyla, içinde bulunan o matematiksel yasalar hakkında yazmak ...

 

41:08 Hatta bir bilim adamı girmek için korkuyor

 

Elektromanyetiklerin 43:10 ölçümü, doğal ve güçlü kuvvet . Bugün bile bazı Gözlemciler ekin çemberleri ortaya çıkması bir fırtına sonrası Gözlem olduğunu savunuyorlar. (Ekin çemberleri Jitrava 2010): blog Tiffany Pliskova, iDnes Bkz desenleri eğim aşağı akan su oyukları oyulmuş yakınındaki Desen, son günlerde büyük bir fırtına sonra 2010 ve yeşil mahsul yılında kurulmuştur (paratonerler, not JL), keşif Sıkıca yere basıldığında buğday kulaklar desen, desen çamur, şekil kaplı mısır saplarını mükemmeldi ...

 

2,008 jitrava2008.jpg fotoğrafların ilk izlenimlerimiz oldukça sahte izlenimi verdi, ama herkes yanlış olabilir ... jitrava2010.jpg 2,010

Tiffany Pliskova idnes.cz blogu: Mahsul daireler şehir Slapanice ülkesinde uzun bir geleneğe sahiptir. Hatta popüler aktris Lucy Safrankova Onlar çocuk olarak ve mısır çevrelerinde oynuyorlardı gibi, ona kitap hatırlıyor ...

 

Bir damla su suyun yüzeyine düşen (photoTam olarak nasıl o mana önceden bilinen hiç iken), birden fazla sayfa üzerinde çok Simetrik ayrıca üzerinden yayılıyor. Bu yukarıdan ayrıca tek bir kısa, atlama darbe olaydır.

 

Kabul edilmemesi kuvvetle agrosymbols ziyaret Davetiyeler

www.kpufo.cz / alan / agr / cc / ccweb / index.htm

bağlantı zaten aşağıdaki paragrafta atıf cümle bulundu bu sitede Başlangıçta (sonbahar 2011) bozuldu. Sayfalarda tez üzerinde ona belgede yalnızca bulmak zaten Mümkün http://www.kpufo.cz/dokument/ccpost.pdf (İngilizce). Bu bir Büyük metin "yaratılış agrosymbols teknolojisi Hipotez hakkında" bir bölüm

1.1.1. duyurusunda `olacaktır kırpma

Özgül yolu açılmış `olacaktır kırpma ilk sadece yanlışlıkla dairesel bir şekil oluşturur tamamen doğal bir etkisi, Yani, o fikirleri açıklamaya çalıştım. (düzleştirilmiş) Bu görüş, çok yakında kendi saçmalığını terk, ancak yirmi yıl sonra bile bulundu Çek yandaşlarına Cumhuriyeti.

Altı çizili cümle her zaman CERT az minör tedavi sonrası Mümkün. Kelime "yanlışlıkla" bir bölüm eklenebilir hemen önce - "bazı durumlarda değil"

Şu anda bir "ekin çemberi ölçme için iş akışı" olarak Amaçlanan çalışan bağlantılı sitesine tüm PDF belge. Seçim yok ama güçlü girdi asla ilgilenenler herhangi bir serbest çalışma ve araştırma kobay ve maliyet-ücretsiz bilgi sağlayıcılar gibi Benzer şarlatan için ve herhangi bir ekin çemberi tüm karşı uyarmak mı.

Olurdu birçok Zararlı Kimyasallar Decades için uyuşturucu bağımlılarının ihtiyacını karşılayın olarak yer üzerinde bazen bulunur. Kuru bir yerde ziyaret etmek herhangi bir daveti nedenle muhtemelen ayrıca Bu belgeye uygulanabilir "uyuşturucu bağımlılığı yayıldı," Bir suç hatırlıyor.

Uyuşturucu bağımlılığı § 287 yayılması (Çek mevzuatı))

(1) Başka kim veya kuraklık ve madde Aksi takdirde teşvik veya formanın kötüye destekler ona Dışındaki bağımlılık Maddelerin kötüye kullanımı ya da alkol Getiriyor, üç yıl veya HIS iş Etkinlikler yasağı hapis cezası ile cezalandırılır.

 

Bölüm 4 sonu

 

 

          Bölüm 1        Bölüm 2        Bölüm 3        Bölüm 4         Bölüm 5

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z