Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daire-devam . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
OYUN BİTTİ.
 ... herhangi bir tuşa basın ...

... Devam etmek için ...

Oyun adı:
CropCircleGatee

(Circlemisinterpretation)

crop circles


Ekin çemberleri - anlayış - makine çevirisi

Learn about thunderstorms RSS feed

 

Bu sayfanın başında yerleştirilen nesnenin mevcut sayfanın gerçekten çok kısaltılmış bir versiyonu, Crop çevreleri anlayış ve tüm web diğer birçok alt sayfalar cropcirclesonline.com .

 

Sadece birkaç, en temel terimleri içerir

 

Birincisi, TV Soulless karışım "izlemek isteyen herkese tavsiye Gerekli Maya Kehanetleri ve Crop Circles ", ya da Tanrı korusun herkes zaten burada yapılan talepler açısından, orada bütün iddiaları koymak için denemek için, onu izledi.

 

Hiç endike konuyu tayin edilmiş diğer herhangi bir "sanat şaheseri" gibi, elbette, bu uygular. Rastgele olarak kuru " Crop Circles: Hakikat için Quest ", ya da" Ne On Earth Crop Circle Gizem içinde? "

 

Için konusunda tarihsel perspektifleri temel bir giriş ekin çemberleri ziyaret Mümkün Kırp çevreler - Vikipedi . Açıklamalar çoğu yaklaşık içerir veya alanı içerisinde neredeyse bütünüyle düşüyor olsa da, orada Ekleyen pseudoscience ( önemsiz bilimi ), ama en azından tüm mesele hakkında geçerli görünümü hakkında temel bilgi olarak hizmet verebilir.

 

Ayırt Edici teorisi ekin çemberleri

Birleştirilmiş teorisi - ekin çemberleri

Ilk ve tek Unifying teorisi - Tamamen Kaynaklanan regle şekiller, sadece aynı yolu açıklayan olurdu ekin çemberleri ., ama ayrıca oluşturma ve tüm dünyada tüm hasarlı hububat nedeni Aynı Anda Açıkçası çok kolay ve istisnasız açıklar ve herhangi bir sözde "ortaya çıkmasına sebep anomalilerin topluca hemen yakınında Gözlem olan " crop circles . Sık sık "bulundu durumda, dahil bir pimi için delik keşfetti ve sahtecilik "ve zihinsel dengesiz ufolog uzun süre capering ve tezahürat. Orada gerçekten kuru bir yerde daha önce vardı ve bazı gerçek döven gerçekten meydana, sonra kayıt ayrıca tek bir hareket kaldırır kurumasını ederim. Tüm bu olaylar, oldukça yanlışlıkla Başlangıçta anomaliler olarak, tanımlanan alanlarda daha önceki yıldırım deşarj ergo herhangi bir anomali vardır.

 

Ekin çemberleri kökeni ilk ve tek teori, tüm Hangi iddiası ve gerçekleştirmek ya da çürütmek kesinlikle güvenilir olacaktır. Ve imkanı - Bu GERÇEK herhangi doğrulanabilir kanıtların temel varsayımlarından biri yanlışlanabilirlik (bkz. - örneğin wiki). Tüm önemsiz bilimin temel ortak özelliği - bu ne teyit ne de inkar etmek mümkün değildir AÇEP ile hemen hemen tüm mevcut teorilerin ortak özelliği.

 

 

Ekin çemberi sorunsalları içine yeni bir görünüm tamamlayın

 

Ekin çemberleri - anlayış - kısa versiyonu.

 

Ekin çemberleri (UFO uçan daireler) uzaylılar tarafından oluşturulan iddiasında bulunan herkes, bir aptal.

 

Bu ekin çemberleri insanlar tarafından oluşturulan Says herkes, bir aptal.

 

Ekin çemberleri hava ve iyonize parçacıkların hareket oluşturduğu, elektrik yüklü Girdapların hava plazma tarafından oluşturulan ve BÖYLECE ve elektriklenmiş, thar Gözlem "eylem" hiç görülmemiş ya da taklit veya Mathematicall olduğumuzun, Hasar herkes, - Fiziksel olarak simüle ile "Biraz an şaşırmış."

 

Herkes, kim Talepleri, ekin çemberleri zaman ve her yerde onun tarafından oluşturulan ve Canavarca salak ile karşılanıyor. (D & D)

 

O gibi bir şey oluşturmak için herhangi bir kırpma alanına gittik o ("Bu şimdiye kadar kendisi tarafından meydana olamazdı, doğal olarak, insanlar tarafından yapıldığını") kadar mükemmel Tabiat bu en büyük şaka tarafından aldatıldığını edilmiştir herkes, Yani, hatta aptalca basit fikirli HIS İddiaları desteklemek için sipariş.

(Bilimsel deney ve fizibilite deneysel doğrulanması için geçerli değildir)

 

Herkes, kim Talepleri, bir yıldırım deşarjı Beraberindeki fotoğrafa etkisi gibi herhangi bir tarla Benzer şey içinde toprak yüzeyinde oluşturamazsınız Yani, bir aptal.

Henüz yayınlanmak üzere birçok diğer görüntüleri (Temelde referanslar gibi) eşlik bakın. Onlar için İtalyan Kaşifler teşekkür etmek mümkün mü. Bu tür "insan etkinliğinin kanıtları" yayınlanmış ve yayınlanmamış fotoğrafları - Bin "pimi için delik."

 

Sıradışı olayları bir dizi kayıt mekanik enerjiye, Kimin eylem gerçekleşir ve kuru olduğundan sayesinde, hatta nispeten uzun bir süre sonra, Olası ve - manyetik - ekin çemberleri bazı garip anlaşılmaz ve bilinmeyen elektro tarafından oluşturulan Yani herkes, kim Talepleri Microsoft LIMA gibi efektler - Yıldırım Bağlı Manyetik Anomaliler (pusula sapma), kızılötesi ışıma (ısı birikimi), insan ve hayvanların olağandışı yanıtlar, mikroelektronik başarısızlıkları (rezidüel elektrostatik şarja maruz kalma yoluyla), ve O çıkarsadıkları yapamaz budur kuru tek doğal olarak oluşan mevcut ve fenomen, yıldırım deşarj devam bir aptal.

 

crop circlescrop circlesSöylemek kadirdir herkes, bu kesinlikle tipik fraktal desen, tam olarak Çek Cumhuriyeti, Temmuz Novy Jicin'dan 1999, 3. hububat alanının içini bir gün çıktı kıvılcım deşarj, davranış kurallarına göre iki dallanma olacağı yıldırım deşarjı gibi başka herhangi bir işlem sıcaklığı ile oluşturulabilir, bir aptal.

 

Yıldırım deşarjları en tipik özelliklerinden biri giderek artan daha hassas yapıları dallanma, Onların fraktal yapısının mi.

Düzenli şekillerin en yaygın Özellikler biri - Onların ekin çemberleri mi, bekle bir dakika, aslında nedir?

Onların fraktal yapılar ne olacak?

 

Çoğu yerlerde, ayrıca başka ölü böcekler, ya da başka herhangi bir ölü hayvan bulmakta ekin çemberleri bulunan ölü sinekler, yıldırım deşarjı Dışındaki şey tarafından öldürüldü Yani, söylemek kadirdir herkes, bir aptal.

 

, Crop Circles birçok yerlerde görünme "anomali" olarak adlandırılan, hiç istisnasız, bu kesinlikle tüm, anlamak mümkün değil herhangi bir kişi, kuraklıktan Açıklaması edilebilir ve bu yere yakın, yıldırım deşarjı çarptı bir aptal.

 

Kuru anomaliler, jeomanyetik alanın sapmaların İlk ve En Önemli örneği

Mesleki kitap binlerce, yazılı ve basılı kağıtlar binlerce ton - Yıldırım Manyetik Anomaliler, Yıldırım Bağlı Kalıntı Manyetizma, Yıldırım İndüklenmiş Manyetizma İndüklenmiş.

 

Tüm ekin çemberleri ve tahıl düzenli rezonans ve girişim desenleri, ama teslim neredeyse tüm tahıl sadece kök nedeni `yıldırım deşarjları elektrik hasarı ile, Onlar kopmaz Eşliğinde hangi tarafından, dünyada olacak ve gerçekleştirmek için başarısız herkes, bitkilerin DERECELİ zayıflaması, bir aptal.

 

Bu arada, Çiftçiler de bunu çok iyi biliyorum, ama bilinen nedenlerle, Tamamen Onlar (biz) uzakta (ifşa) bu iletişim kurmak için değil. Bu Onlar bir şekilde daha iyi ve daha doğal doğa ile katıldı, birbirine bağlı, ve onlar tahmin edebiliyoruz, en azından yaklaşık olarak, içgüdüsel olarak, orada ne olup bittiğini, seyirci kalanı çok daha odaklı bu oldukça doğal GERÇEKTİR. Onlar onu başa ne de çok fazla mevcut değil gerekir. Kesinlikle ufolog ve paranormal fenomenlerin çeşitli "gizem araştırmacı", "uzmanlar" gibi eğitimsiz aptallar bunu açıklamaya gerek yoktu. Bilimsel ve teknik Binlerce, tarım yazılar, yayınlar. Kanıtlanmış bilimsel kaynaklar ve örneğin tarım Özel yayınlar birçok bağlantı örneği burada .

 

Top siz aptal ufological, gizem Explorers, mahkeme sizin tarafınızda. En azından vurmayı deneyin. Ancak, oyun bizim yarısı iade asla ...

 

Örneğin, tam yerle ilgili, (bkz. Bu, gerçekleştirmek için deneyebilirsiniz GPS veritabanı olarak bu web sitesi (tüm olguların aşkın% 99.9 's) üzerinde tanımlanan kuraklık ve doğal bir şekilde sonuçlanan ekin çemberi ortaya hiç,) fiziksel görünürlüğü (keşif) yıldırım deşarj etkisini ortaya çıkışı önce birkaç dakika, saat, gün veya hafta yoktu. Imkanı var, her zaman oldu ve olacak. Bu meteorologlar sormak için yeterli oldu. Ha, Ha, Ha. Merhaba, Merhaba, Hii .

 

En azından bu sizin gerçeği gerçekleştirin ve bu iddiayı reddetmek için herhangi bir girişimde bu sayfada yer almaktadır denemek için bu kolay yolu kullanmayı tercih etmezseniz, o zaman gerçekten kıçını tekmelemek birisi için bunu hak ediyorum. Ayrıca bize bu testin sonuçları nasıl anlatacağım isteyerek çok merak ediyoruz.

 

GPS veritabanı - ekin çemberleri GPS sitelerin büyük koleksiyonu şimdiye kadar dünyada monte buldu. Bu bilinen ve zaten keşfedilmiş olan bazı gözlemciler tarafından çeşitli uygulamaların haritalarının görüntüleri ve yayınlanmış birçok GPS siteleri sadece içerir. Her şeyden önce, tabii, Google Earth , bu izin verir, çünkü mevcut kuraklık haritaları, farklı zaman dilimlerinde durumunu görmek, ama Bing haritalar veya Yahoo haritalar, örneğin ayrıca yerler.

 

Kesinlikle o Açıklanan uygulamalar mevcuttur belgelerin haritası atanan en az yirmi siteleri içerir, ancak henüz yayınlanmadı ne Bulan olmamıştır.

İtalya muhtemelen Onları çoğu.

Kesinlikle tüm olasılıkları ve özenli Gözlemciler o tezleri yerle yayınlanmış veya çevresinde Onların Kesinlikle biraz daha bulacaksınız kullanılmamaktadır.

 

Harita Dayanak fotoğraflarında Recorded ekin çemberi olduğu yerde tabii ki, yerleri, ama biri zemin araştırma tarafından bulunan olmamıştı, insanlar hakkında Knew olmamıştı ve (İtalya, Çek Cumhuriyeti birinden birçok örneğin Onları keşfetmek - olacak ) Zaman tarafından yayınlanan

Benzer şekilde, bunu kullanarak bir yerel araştırma yapmak Genellikle Mümkün Google Earth , Them çevresinde, o ayrıca daha uzak yerlerde bulunan ekin çemberleri ile ilgili birçok ilginç gerçekler ve noktaları keşfetmek için. Yine, örneğin, İtalya ve kuru vakalarının sayısı, ama sadece orada.

 

GPS veritabanı Temelde Kesin GPS konumunuzu (yüzlerce) yayınlanan olmamıştı dünyadan bulunan çeşitli ekin çemberleri hakkında kesin GPS verilerini, bir dizi içerir.

 

 

ekin çemberi bulmaca hazırladık ...

- Devam

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Genel Özellikler

Mahsul çevreler şimdi anlamak. Ve sonsuza kadar.

, Büyüleyici Kapsamlı, ilk ve sadece gerçekten bilim ,

gerçekçi, tamamen yeni bir teori.

Temel, temel araştırmalar.

İnanılmaz ekin çemberi şifreleri çözüldü. Herkes ve sonsuza kadar.

Daha fazla görmek için bir olanağı vardır sonraki sayfalarda .

 

Mahsul çevreler şimdi sadece kullanarak gerçek bir açıklama oluyor bilimin gerçek doğasını .

Biyokimyasal, fiziki, teknik, mekanik, kimyasal, ve diğer gerçek bilim

ve gerçek doğasını sadece kullanarak Soruşturma ilkeler, doğa kanunları.

 

: Herhangi bir ürün hasar İlkeleri açıklayan ve dahil tahıl alan, ekin çemberleri içine herhangi bir yıldırım deşarjı sonra kırpma zayıflaması için kullanmak mümkün bilimsel, teknik ve araştırma disiplinleri ve yöntemleri, Yaklaşık listesi

 

Fitopatoloji, bitki anatomisi, morfolojisi ve fizyolojisi, biyolojisi, biyokimya, biyomekanik, fizik, kimya, biyofizik, agronomlar, hidrolog, hidrostatik, rezonans ve enterferans fizik, fiziksel kimya, jeoloji, Radyobiyoloji, fizik ve elektromanyetik ve iyonize radyasyon, elektrodinamik dozimetri , aerodinamik, istatistik, hidrometeoroloji, elektromekanik, patlama kinetiği, Elektromanyetizma, fotometri, kuantum kimyası, termodinamik, matematik, mekanik, hidrodinamik, termokimya, optik, mikroskopi, kristalografi, spektroskopi, (stereo) fotogrametri, elektrostatik, toksikoloji, fotoğrafçılık, arkeologlar, akışkan dinamiği, mağarabilimciler, Magnetohidrodinamik, toprak bilimi, elektronik, geometri, manyetizma, jeofizik, fraktal geometri, sismolog, agrobiologist, agrochemistry

 

ve diğer birçok, ayrıca disiplinlerarası bilim ve kesişen dalları

 

(Normal kırpma paterniyle bir yan ürünü ayrıca oluşturma gibi sadece tamamlayın - piktogramlar)

Yepyeni, ekin çemberi kalıplarının kökeni ve oluşumu orijinal teorisi, mutlak özgür herhangi bir pseudoscience , ezoterik, mistik ya da okült Özellikler, UFO'lar, uzaylılar, uçan daireler, şarlatanlık, gizem Mugalataları'nın.

 

Çok karmaşık , ama ayrıca çok basit ve anlaşılır.

% 100 doğa ve bilim ekin çemberi teorisi ve açıklama Originating,

hazır herhangi bir akademik ve kimlik doğrulama prosedürü rakibin ve araştırma.

Şok!

 

Teori Doğrulanabilir geriye varolan kayıtları Yoluyla,

Olduğunu hiç yapılmamış anlatılan amaçlar için kullanılır.

 

 

Ekin çemberleri bulmaca toplandı.

 

Yepyeni teorisi, gerçek bilimsel yöntemleri kullanarak,

kesinlikle ücretsiz herhangi pseudoscientific araştırma.

İnanılmaz, müthiş ve kesinlikle inanılmaz teorisi.

Hayır ruh, maneviyat veya ruhçuluk.

Hayır, ezoterik mistik ya da okült güçlerin etkileri, eserleri veya deney.

Yok bok uzaylılar, UFO'lar, uçan daireler.

 

Ekin çemberleri ve kod tüm kez çözüldü.

ekin çemberleri kilidi. Kesinlikle. Kesinlikle.

Kesinlikle HAYIR UFO'lar iyi bilinen veya bilinmeyen uçan makineler.

Peki bilinmeyen veya açıklanamayan güçleri, hiçbir doğaüstü açıklamalar.

Peki Cehennem, hiçbir gizemleri, hiçbir belirti.

 

Peki uzaylılar, hiçbir kişi.

Hayır askeri testler, deneyler ve araştırmalar.

Peki Benzer başka gizli fen deneyleri, testleri veya araştırma veya araştırma.

Hiçbir paranormal veya telepatik testler veya araştırma, hiçbir bilim-kurgu.

Yok Metafizik, hiçbiri meta-psikoloji.

 

Kesinlikle inanılmaz ama gerçek sadece tek açıklama. (Daha fazla üzerine sonraki sayfalarda ).

 

Kesinlikle hiçbir istihbarat (istihbarat servisi), hatta zihinsel süreçlerin bir ons ekin çemberi piktogram oluşturulmasında ders. Bireylerin tez beyinleri birisi gerçekten yoğun madencilik, arıyor ve orada prospeksiyon olsa bile, hiç bulunamadı bazı istihbarat var mıydı, çünkü sözde daire yapımcıları tarafından yapılmış olanlar da dahil olmak Tabii ki.

 

Yok istihbarat veya gezegenler, UFO'lar, uçan daireler, Coleoptera, uzay, güneş, ay, evren, fare, sinek, yaban arısı, çimen, beatles, kütle, yaratıklar, yabani otlar, ölü Oluşumu, hayaletler, evren, madde, madde, zihinsel Süreçleri Tornadoes, atomlar, moleküller, böcek, kristaller, toprakaltı, rüzgarlar, bakteri, gübre, malzeme, vizyonlar, undeads, iskeletler, uzay, uzaylılar, mantar, böcek, vakum veya oluşturma sırasında herhangi bir diğer ekin çemberleri zeka.

 

Yeraltı hiçbiri yıldızlararası zeka, hiçbiri gökadalararası zeka, hiçbiri Marslıların zeka, hiçbiri Dünya'nın zeka, kırpma hiçbiri zeka, tahıl hiçbiri zeka, toprak hiçbiri istihbarat, hava hiçbiri zeka, bitkilerin hiçbiri zeka, hayvanların hiçbiri zeka, hiçbiri zeka Yeraltı kaya su, hiçbiri zeka, Kangurular zeka hiçbiri, kirpi istihbarat yok, ekin çemberleri oluştururken aptallar hiçbiri zeka.

 

Crop circles Açıklaması. Her zaman ve her türlü.

 

ÇOK Doğru oluşumu ilkesi, birçok baltalar ve aynalı simetri (Genellikle fraktal) göre, geometrik şekiller, yaratılış prensibi ve kar tanelerinin oluşumu veya elektromanyetik alanların yoğunluğu grafik kaydının oluşturulması benzetilebilir düz tel çevresinde veya içinde girdap (!) elektromanyetik alanlar ve ikincil oluşturulan parazitik akımları dahil elektromıknatıslar, of. Bazı diğer sayfada yer alacaktır. Iki büyük çevrelerin temas noktasında tam bulunmaktadır ayrılmaz Beraberindeki daireler, ek küçük daire, açıklar.

 

 

 

 

ekin çemberleri gizemi çözüldü. Kesinlikle. Kesinlikle.

Şok vahiy!

Gibi başka ön varsayımı ezici Teorisi Mavisi Bolt ;-o

 

Sun (Güneş yüzey sıcaklığı yaklaşık 6000 ° K, plazma boşalması yıldırım turlarında 30.000 ° K, yani 5 kat daha fazla olduğu gibi) Daha Teorisi Parlak.

 

, Mantıksal Kolayca anlaşılabilir değil sadece, ama bilimsel olarak kanıtlanabilir, doğrulanabilir İstatistiksel olarak, doğrudan ekin çemberleri yaratılış tüm fenomen ve sürecin anlaşılması ve açıklanması için kendisini sunuyor.

 

 Açıklama değil sadece çok doğal başına ekin çemberleri sorunu açıklar, ama ayrıca çok berrak golleri bütün o yolu meydana olacaktır anomaliler Genellikle hayalet ve doğaüstü olmak Referans.

 

Ekin çemberleri herhangi bir aşkın, ruhani, uzay, kozmik veya dünyadışı zeka veya enerji tarafından oluşturulan, ne başka hayal insan veya hayvan istihbarat olmaz edilir. Daha Sadece doğal ve normal fiziksel güçleri, Süreçler ve Aralarındaki etkileşim, hiçbir şey.

 

Hatta bu yüzden "plazma girdaplar" (hiç kimse herhangi gördü) denilen tuz değil.

Hiçbiri rüzgarlar (hatta Bunlar yaban - "Ben onları var" - Jerry Cimrman)

ya Siklon, Tornadoes, yağmurlar, kahvesidir.

 

Hiçbir hayvan (O "hariç Hedgehogs Milovice in "), hiçbir uzaylılar.

Peki duyular dışı algılama, ya da aşkın güçleri.

 

Eh, paranormal ufological veya başka Benzer olaylar, güç ya da araştırma.

 

Peki ley hatları, hiçbiri Psişik ya da fiziksel enerji hatları.

Bir roller coaster gibi herhangi bir hizmet hatları, kanalizasyon, Onları tüm yıldırımları elektrik bitmedi, üzerinde çalışan, hatta yeraltı, - elektrik, gaz veya su sirküle satırlar için o resim.

 

Traktör parçaları, bazen Benzer iş neredeyse yolu, BÖYLECE O bazı durumlarda Onların çevresi ile karşılaştırıldığında, bin kat daha yüksek elektriksel iletkenlik Daha Onlar muhtemelen çok daha sergilemek istiyorum.

 

Ayrıca başka tür şarkıları - İlerleyen bir fırtına yolları, hakim rüzgarlar yönünde hareket. Tüm adlandırılmış fırtınalar Lightning'ler birçok kilometre uzaklıkta, ekin çemberleri oluşturmak.

 

Ayrıca çeşitli biçimlerde Arkeolojik yeraltı bulunur Kalıntıları (kırpma işaretleri sadece) yanı sıra, öğeleri ve jeolojik anomalinin varlığı Etkileri KATILIYOR olabilir. Onlar elektrik yeraltı iletim üzerinde çok önemli etkisi var ve ilgilendim görünüşte ayrıca olan bir bazı özel yerlerin yakınında yıldırım deşarj olma olasılığının artırılması Anlamlı. derin yeraltı içine elektrik gücünün yanı sıra bir etkisi olarak hızlı bir yer değiştirme. Orası onun Yükseköğretim elecric toprak yüzeyi üzerinde iletim ve düzensiz şekiller yerine düzenli ekin çemberleri oluşturulması görünmüyor Yhus.

 

Teşekkürler Ayrıca bu, çok hızla toprak altında derin elektrik enerjisi miktarının büyük bir iletim var oluşabilir. Normal şekil dış yüzeyi üzerinde diğer bitkilerin ve böylece yüzey üzerinde yapılması önemli ve düzensiz hasar olmadan. Açıklanan yolu tarafından yürütülen Enerji, BÖYLECE Nispeten düzenli dairesel şekiller, Onların Sonunda rezonanslar ve müdahaleler, ekin çemberi oluşturma sürecinde ilgilendim gibi tüm düz bir iletken etrafında manyetik alan çizgileri onun Etkisi "sadece" ve şekil oluşturma, kadirdir.

 

Pylons ve güç hatları telleri büyük ölçüde belirli yerlere elektrik deşarjları tercihli cazibe Contribute olabilir. 100 Volt bin ve daha fazla gerilim telleri Çevresi, korona orada görünebilir. "GDR Yoldaşlar," aslında "CEZ gelen Yoldaşlar" Kesinlikle bu hakkında çok söylemek mümkün olacaktır. Özellikle yabancı ülkelerde, elektrik üreticileri ve distribütörleri için çeşitli ağır mevcut işletim Elektroteknik Araştırma Enstitüleri yaşanmaktadır. Onlar enerji üretimi ve dağıtımı ve yüksek gerilim sorunları ile uğraşmak ve bulunan ekin çemberleri hte civarı Benzer tesisleri, içine yıldırım deşarjları ve Onların Müdahalelerinin etkilerinin değerlendirilmesi.

 

Hiçbir hayaletler ya da herhangi bir ekin çemberi oluşturma ilgilendim iskeletler.

(Dolapta ne iskeletler)

Mezardan güç yok.

Hayır canavarlar, hayaletler, hatta periler ateşböcekleri.

Hatta hiçbir doğaüstü yaratıklar güçler.

 

Hayır "düşünce dalgaları," canlı veya ölü herhangi bir organizmanın ne zihinsel güç veya süreç, insan veya hayvan düşünüyordum.

Ekin çemberleri Secret yazı deşifre edildi.

Kesinlikle yok (bilinçli veya kasıtlı) herhangi bir insan veya hayvan eylem.

Hiçbir eylem, enerji ya da gizemli güçleri.

 

© cropcirclesonline.com,  © quick spigots

 

 

Hayır Ne telekinetik zihin kontrollü güçleri, hiçbiri tele-veya para-güçlerin, bilim ve araştırma. Peki yıldızlararası veya Intergalactic kozmik gizemler, aksiyon, enerji veya kuvvetler.

 

Ah, o kirpi, Onlar da ekin çemberleri yapmak için değil ...

Peki bilinen veya mevcut alan dışına taşıyarak, yanı sıra diğer iç boyutları, İlişkiye, bağlantı veya iletişimi girişimleri.

(Bir istisna dışında - durumda Milovice - doğusunda, Açıkçası bu temas için bir girişim olduğunu Ah, o kirpi ...).

Burası, kirpi, "iletişim", "çalışıyordu"

Yani 8 m çevresine kakılmış tahıl (buğday) sonuçlandı 2

 

Düşünme Hayır sürücü, enerji ya da güç, zihinsel süreçler.

Hiçbir sürücü, enerji veya güç "olmak".

Peki boyutlararası veya ekstra boyutlu sürücüler, enerji veya güç.

Galaksiler arası, yıldızlararası veya dünyadışı iletişimi hiçbir girişimi.

 

 

Basit bir biyolojik, biyokimyasal, fiziksel, kimyasal ve Benzeri Sadece sadece bilimsel açıklanabilecek basit gerçek ve Tamamen Doğal ekin çemberi oluşturma işlemi sırasında Nedenleri ve Sonuçları.

 

Supernatural de ekin çemberleri ilgilendim Süreçleri değil

Kesinlikle yok " doğaüstü "Süreçler veya etkileri.

 

Yıldırım deşarj oldukça doğal , sadece Dünya, dünya dışı değil, ama addition yılında onun özellikleri her türlü Görünüyor, niteliksel ve niceliksel özellikleri "süper" , hatta en müthiş, kesinlikle tüm özellikleri herhangi bir sıradan insanın hayal gücünün ötesinde . Bulut ve zemin arasında ilk gerginlik birkaç milyar volttan daha yüksek olabilir. Pik akımı Yaklaşık milyon amper ulaşabilirsiniz. Enerji Aktarılan ve birçok yük çok kilometre eğitir güç sağlamak için mümkün olacağını tarafından yayılan. HızıReturn Strokeüçte biri arasında 2/3c şeydir. Enerji konsantrasyonu Güneş'in yüzeyinde çok daha yüksek olduğunu.

 

Mevcut artış oranı - mikrosaniye başına amper binlerce yüzlerce birkaç on, bir saniyenin sadece bir tek milyonuncu. , "Su kadar zayıf" ifade ederim gibi belki de sadece bazı lazerler Bu irade dahil, yıldırım enerjisi, ortalama sıcaklığının altında bir sürü göre dünyada imal edilen herhangi bir lazer bir yüksek enerji artış hızı, ancak enerji, olabilir Brezany monte edilebilir.

 

Yıldırım Deşarj gerçekten olsa SÜPER ayrıca ve DOĞAL , o dondurucu hyperphysical (SUPERNATURAL), sadece A Matter of değildir SÜPER VE DOĞAL .

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

Son olarak, bazı bilgiler Kalan

Yüzden bilimsel değil, bazıları biraz mizah

 

Sun, Plazma

Ekin çemberleri gibi çok benzer nesneleri (değil, dakika, yani uzun dayanıklı, ama saniye

ayrıca saat ve belki gün, plazma güneş yükseliyor.

(Orada SÜREÇLERİ Fırtınalı benzer Görünüyor,

ama çok - çok daha fazla 10 Daha 12 güçlü)

(Yakın mesafeden soruşturma olmayacak).

http://www.thesuninmotion.com

Güneş korona , güneş patlaması

 

 

Sun & gezegenler

Güneş yüzeyinde veya herhangi bir yıldız yüzeyde çok benzer nesneleri bulunmalıdır.

Yüzeyinde güneş korona ve güneş plazma kuru plazma ve Onları bazı küçük etkisi Tüm Küre tamamen buharlaşmış misiniz Yani enerjik patlamalar ve elektrik deşarjları tutulur. Etkileşimler ve rezonansları çeşitli dahil su yüzeyine çevreleri karşılaştırılabilir desenleri oluşturmak için Able katılar olarak akışkan sıcaklığı çok daha benzer özelliklere sahip olan Güneş yüzeyinde plazma içine Onların etkisi. Çok benzer bir şey görüntülenmiyor orada olabilir, çok iyi bilinen popüler güneş lekeleri durumda.

 

 

 

Büyüdünüz nesneler gibi "Crop circle" diğer tüm dünyadışı gezegen sistemlerinde, eğer hiç, artık gelecekte güneş ve çok sistemde hemen hemen her gezegen ve onların uyduları üzerinde gelecekte tespit edilecektir.

 

Cansız dünyadışı malzeme ve kum, kar, moloz, toz ve benzeri gibi yüzeylerde.

 

Herhangi bir robot ya da el yapımı Araştırma öncesinde Onlar bize göre, tahmini ve tahmin edilecektir.

Hawking Onları karşı uyarır, çünkü artık araştırmak için oraya gitmek değil, Onlar bize yedik ederim.

 

Yok, herhangi bir mutlak istihbarat ekin çemberleri oluşturur

Olası Georgina Paroubek eski biri, gerçekten çok aptal İngiliz politikacı, Marslıların (ayrıca komünistler) ve Onları adına Hükümeti yardımı ile çalıştı Seçilmek isteyin. (Ve bir kabarcık gibi patladı)

 

Hayır dünyadışı zeka, herhangi başka bir zeka, hiçbir insan itelligence.

(Biz şekillendirme ekin çemberleri demek, dedi çocuk değil, ama kim bilir?)

 

Hayır "plazma girdaplar". (Kimse herhangi gördü)

Hayır "sürtünme ile elektriklenmiş girdaplar." (Kimse herhangi gördü)

Hayır rüzgarlar, hayır Siklon, Tornadoes hayır, hayır yağmurlar, hiçbir ateşli

Hiçbir hayvan yok, uzaylılar.

Peki ya duyular dışı algılama ya da aşkın güçleri.

 

Peki paranormal, ufological hayır, hayır anormal fenomenlerinden kuvvetler veya soruşturma.

 

Peki ley hatları, enerji hatları yok.

 

Ekin çemberleri maskesiz kodlamada.

 

Hiçbiri "düşünce-dalgalar", herhangi bir canlı veya ölü organizmaların düşünme hiçbir güçleri, insan veya hayvan.

 

Yumurta veya tavuk?

Hangisi önce geldi, tavuk veya yumurta?

Biz bilmiyoruz. (Biri bilir)

Hangi ilk, ekin çemberleri ya da tavuk geldi?

Biz bilmiyoruz. Üzgünüm, bunu biliyoruz. Bu bir doğru soru değildi.

Hangi Birincisi, ekin çemberleri veya yumurta geldi?

Biz bilmiyoruz. Üzgünüm, bunu biliyoruz.

Yani bir çok, doğru soru değildi.

Başka bir soru biraz sormak istedim.

Olmak, ya da olmamak için ... Üzgünüm, küçük bir hata daha.

Hangi ilk, ekin çemberleri ya Stonehenge geldi?

Bu bir sağ soru.

Bugün His Own bu soruya yanıt Able herkes.

 

Son Şans

P.S.

Sevgili (aptal) daire vericiler, sen AÇEP CONFESS için son şans

Eğer olduğunuz asla bile sadece ekin çemberi yapmıştı.

 

Varsa, gerçekten şekilleri karşılaştırıldığında "bok gibi büyük bir parçası", oldu o yüzden

Bu gerçekten sadece yardımı ile oluşturulan doğa güçleri ,

elektrik deşarj Yıldırım ,

O sadece biraz her akıllı adam

hatta bir kuruş ve herkes size gibe olacak ödemez.

Her biri senin eski Whopper "itiraflar"

Yerde bazı ekin çemberleri oluşturduk O,

aşağı içti vardı sonra bütün bir pub uydurulmuş edildi

Birçok bira şişeleri ve diğer içki.

Veya basit Bayan aldatmak için biraz garip bir girişim olarak Bower.

 

, Asla, asla, asla, asla, asla Hayır, Hayır, Hayır, Hayır, Hayır

Peki aşkın yaratıklar veya kuvvetler.

Herhangi bir insan veya hayvan Kesinlikle hayır (aktif ya da bilinen) müdahale.

Peki telekinezi, Benzer güçler gelip, hiçbir tele-veya para-kuvvetleri, bilimler veya soruşturma. Hiçbir kozmik veya boşluk ya da evren gizem, güç, enerji veya kuvvetler.

Peki boyutlararası kuvvetler veya etkileri veya başka herhangi bir bağlantı ya da iletişim.

 (Vaka Milovice hariç - Doğu)

 

Düşünce ya da eylem Hiçbir güç, enerji.

Hiçbir güç, enerji veya "beeing" eylemi.

Peki boyutlararası veya ekstra boyutlu güç, enerji veya kuvvetler.

Peki Galaksilerarası, yıldızlararası veya dünyadışı iletişim.

 

Adlandırılmış kuvvetler veya etkileri hiçbiri ekin çemberleri oluşturabilirsiniz.

 

Sadece basit bir biyolojik, biyokimyasal, fiziksel, kimyasal, mekanik ve diğer

gerçek bilim ve gerçek doğasını Nedenleri ve sonuçları.

 

Hiç doğaüstü olayları.

 

 

 

Senil Hayır aptal ... (Dement herhangi bir ekin çemberi oluşturuldu)

Hayır şaka, hiçbir daire vericiler

Peki Doug, hayır Dave.

Hayır panoları, hayır kordonlar.

Peki plakalar, hiçbir halatlar, hiçbir panoları, kablo.

Hayır aptal senil demans yaşlı adamlar veya Onların taklitçileri, hayranları ya da takipçi.

 

DOĞA BİLİM sadece ekin çemberleri oluşturmak

Evet, yalnızca gerçek doğasını biyokimya, biyofizik, fizik, matematik, biyoloji, kimya, mekanik ve şimdiye kadar bulunan her ekin çemberi oluşmasından ilgilendim gerçek doğa bilimleri ve şube ase elde edilenlerdir Benzer diğer kural ve kanunları kullanarak öngörülebilir ve hesaplanabilir güçleri, .

 

Fiziksel, biyokimyasal ve Benzer güçler ekin çemberleri Milyar daha fazla oluşturulan veya bir şekilde herhangi bir kişi var uzun zaman önce yeryüzüne, ayrıca hayvan üzerinde oluşturulan Benzer şekiller. Başlangıçta daha sonra tahıl veya benzeri bitkiler cansız sonra yosun veya liken kar, kum veya toz gibi olsun, ve.

 

Big Bang araştırma

Gerçekten Büyük Patlama araştırma ve duyuru.

(... Kelimeleri gök ardından yıldırım oynayın ve gerçekten gürültülü bir patlama üretir)

 

Çok Benzer prensibi ekin çemberleri Benzer nesneleri oluşturur

her boyuttaki herhangi bir yıldız yüzeyine, açık.

Biz yakın mesafeden onu inceleyin olmaz.

Ayrıca birçok yüzeyi bile değil, her üzerinde

Her yıldızın yörüngesinde Onların gezegenler ve uyduları

her galaksinin uzayda, bütün evrende.

Biz - şimdi yaşam hiç bir yakın mesafeden onu inceleyin olmaz, Obama durdu.

 

Not:

Tüm Gök Cisimleri - örneğin bizim Ay'ın tamamen bu hizmet Saygı Şu anda, ancak geçmişte hiç olmayabilir. Aynı şekilde, Mars, Phobos ve Deimos (genellikle herhangi bir "küçük adam" güneş sistemi ve uzayda, konuşma) iki uyduları. Herhangi bir atmosfer tutun Etmeyin ve sergilemek ve volkanik aktivite, benzer görünme olmayacaksınız Objeler. Ancak Mars yüzeyinde rüzgarlar, sürtünme ile de, bu durumda, tabii ki, sadece sandstorm böylece de, mevcut fırtına olmalıdır vardır. Fırtınalı, orada sürtünme, elektrik ve lightnins vardır, ve (bazen) çevrelerinde olabilir nerede. Yeni prob bazı yeterli çözünürlüğe sahip yüzey keşfetmek zaman ...

Bilimsel yayınlar henüz Mars'ta Gözlenebilir fırtına etkinlik hakkında söz değil.

 

Kara delikler

Ekin çemberi benzeyen nesneler kara delikler ve yukarıda küçük bir yüzeyinde Görünüyor olması da mümkündür. Somewhere yüzey ve Event Horizon Arasında.

Fiziğin bilinen herhangi bugün İlkeler kullanarak,

biz yakın mesafeden Onları araştırmak için mümkün olmayacak.

 

Bu değil bir şaka.

 

 

Galaksilerin milyarlarca vardır, Onları her yıldızlı Milyar içerir. Her gezegen sisteminin o yıldızı Çeşitli gezegenler ve ayların biraz daha birkaç kez içerir. Yıl binlerce ve binlerce Milyarlarca her biri sırasında Onları hemen hemen her ilgiliCrop-Circle-modeetkileşimler kaleydoskop veya osiloskop (gibi şekiller ile şekiller oluşturulur Lissajous ), veya esnek membran mekaniği, (şekiller Chladni ), fraktal şekiller (buz taneleri, dallanma), Kyrlian şekil ve Lichtenberg (başka bir fraktal analogları)

her yıl (karasal Earth yıl, - Yaklaşık 31.557.600 sn))

İnanmıyor musunuz? Yapacaksın! Bu güvenin! Sen, sen anlayacaksınız, inanacaktır

Eğer açıklamayı kabul edecek ve size güvenir. (?)

 

Aptal basit fikirli sor

Daire-maker-Aptallar Sevgili. Bu tahmine göre, evrenin varlığı sırasında (burada, bizim, biz yaşamak bu), şimdiye Big Bang'den beri, orada yaklaşık 10 yaklaşık "yaratılmış" edildi 30 (hatta daha fazla) Crop-Circle-mod ve girişimsel hazırlandı rezonans & Kaleidoscope & Lissajous & Chladni ve tahıl gibi bitki materyali toz, kar, buz veya diğer buz Benzer malzeme (donmuş metan veya herhangi bir diğer gaz) kombine şekilleri, içeride herhangi bir yıldız yakın dış gezegen sistemleri her yerde var olup olmadığını Herhangi bir galakside ...

(Kara delikler sayılmaz)

 

(10 30 seçenek daha fazlası ile yaklaşık 1000 kat daha bile sözde "hacimli numune" durumunda bize herhangi biri, Vücudu içinde mevcut atomlu bir sayı olduğu)

 

Daire vericiler Sevgili, sen hala Yapmış olduğumuz, beyan etmek istiyorum

bunlardan herhangi biri?

 

 

Bazı notlar ...

 

Noli tangere circulos meos, quod licet Iovi, non licet bovi, fiat fulgur ergo fulgur fecit.

 

CropCircleGatee

 

Quamvis dē omnibus dubitandum est, crēdō quia absurdum est, credendo vides AMDG.

 

Omnia vero fulmen gubernat. Thunderbolt pilotlar her şeyi. (Heraklit)

 

Kalıcı yapımında Sayfa (lar) ...

Herhangi görebiliyor gün ve küçük değişiklikler ...

Yakında sonraki sayfa (lar) ... (Kelimeleri Oyna) ...

Bu sayfa ve sonuçlarını takip edebilme diğerleri üzerinde

Daha üç yıldan Devam (Februar 2012 da eklendi 13th: 4 yıldan fazla)

top secret sabit İncelenmesi (yaklaşık 38 ay)

Hobi oyuncak sadece ... (En azından başlangıçta)

 
mesajın sonuna ...

 

Edebiyat, kaynaklar

Çeşitli fizik ve doğa olayları ve metin ve alt www.cropcirclesonline.com etkileri açıklamak için kullanılan bazı kitaplar (çok küçük bir kısmı), Edebiyat

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z