Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-merkez-deliksiz etkisi . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Merkez Pinhole Etkisi
nasıl ikna Mümkün, Yıldırım Deşarj gerçekten böyle bazı oluşturmak dakadirdir
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

 - Site makine tercüme

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Bilimin büyük trajedisi çirkin gerçeği ile güzel bir hipotezin Öldürülmesi olduğunu.  T.H. Huxley
Doğru şeyler yaptığınızda, insanlar size hiç bir şey yaptık emin olamayacağız.
Kazara bir şey yaptım, ne de benim buluşlar herhangi bir kaza gelip yapmadım; Onlar çalışmak için geldi. T.A.Edison

Ekin çemberleri , Bitki Resimleri, Merkez Asshole Etkisi

PagPh
Slogan: deşarj alin yeryüzüne çarptığında, enerji yeraltı devam etmektedir. Binlerce amper yüzlerce. Her zaman değil, hem - düz aşağı, yanlara, zemin yüzeyinde ayrıca Birkaç metre.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Giriş

Çok sık "ve iğne deliği" bulunan desen merkezinde yer almaktadır. Zaten sayfada Yıldırım, ya da birçok alt sayfaları belirtildiği gibi, yıldırım deşarjları böyle bir şey yapmak gerçekten "çok iş" gerekmez. İkinci için 100-200 bin kilometre hızla, ve birkaç mikrosaniye içinde ülkesine "Sticks" saatlerce elektrikli lokomotifler götürmek için yeterli Çeşitli enerji miktarının bir kuraklık, iletebilir. Deşarj yıldırım isabet, gerçekten böyle bir şey oluşturur, birçok yerlerde burada bulunan bir Görünen Beraberindeki görüntüler, zamanla olacak gibi. Crop Circles "A little" şaşkın Kaşifler Slightly yazık ki "insan yapımı" gibi Onların oluşturma bağlıyor - dizi, dizi, vb sıkışmış. Onları Daha başka bir şey mümkün uyandırmak vardır. Belki de gerçekten onun gerçek yazarı tarafından oluşturulan yeryüzünde bir delik varken şu anda tam da o aynı yerde Olur herkes, bakar mısınız, nasıl gösteren yeterli bir görüntü başlamak olacaktır.

 

thejakartaglobe.com

"Biz bir alan veya bir boru tarafından yapılmıştır inanıyoruz ekin çemberi merkezinde 25 santimetre derin ve dört santimetre çapında delik buldum," dedi.

 

"Biz Onların motifleri bunu yapanı bulup ortaya çıkaracak," Sleman Polis Şefi Yaver Sr. Komrat. Ramaini Irwan dedi.

 

Irman Ramaini bir uyku çekmek, ve oldukça o şablonun yazarı bulmaya olmayabilir. Ona iyi dilek, gerçekten bütün hayatı boyunca her zaman gelecekte gerçek yazarı desenleri karşılamıyor.

 

Günlük basın Gösterildiği gibi, olayın bazı ziyaretçinin o aslında Burası gerçekten düzenli şekillerin gerçek yazarı bir "Meslektaşım" ile bir araya geldi O, ve biz seçim yok ama ona sonsuz huzur diliyorum ...

 

 

 

 

İşte yeni kote tablolar Decades için tema yapan ekin çemberleri, birçok kendini "uzman" ilan İddiaları ile doğrudan çelişmektedir.

 

Ama Ray Cox, Crop Circle Araştırmaları Merkezi Başkanı, tüm ama en basit desenler insanlar tarafından oluşturulan diyor

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/wiltshire/3552168.stm

Son Güncelleme: Perşembe, Ağustos 12, 2004, 16:17 GMT 17:17 İngiltere

 

http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/1496296.stm (Ağu 2001)

Örneğin, Colin Andrews, (2001 yılında 18 yıl Crop Circles adadı) düzenli ekin çemberleri% 80'i insanlar tarafından yapılan sahte olduğunu iddia etmişti. Bu, bu yeni teori deyimi ile tezat Yani kuraklık ve büyük ve çok salak böyle bir şey yaratmak için tüm dünyada değil Hangi savunuyor. Insanlar tarafından aslında mısır tüm bulundu ve hergün düzenli ve düzensiz şekillerinden biri yüzde fraksiyonu altında oluşturulur. İnsanlarda Özellikle basit şekiller oluşturulur istiyorsunuz ayrıca Önerilen, bir BBC makalede adlandırılmış. Ancak, birçok yerde olduğu gibi arka arkaya yıldırım deşarjı için kanıtlanmış www.cropcirclesonline.com basit bir soliter ekin çemberi oluşturma seçeneği daha kolay bir şey değildir. Tamamen araştırmacılar karıştıran yıldırım deşarjı, sonra Sık birçok gün görünecektir. Ek olarak, daha fazla karışıklık, çok daha büyük, araştırmacılar yerde meydana gelen diğer bir konu getirmek. Ama bu gerçek bir başyapıt, kek üzerine krema, örnek başyapıt, bizim Mother Nature bir başyapıt, can, sadece bizden biri (ben, sen, biz, onlar, insanlığın) mümkün olduğunu göstermek için gider Öyle ve irade seviyor zaman her döngü süresi neredeyse aptal.

 

Pimi için delik

Pimi için delik ve tüm dünyada çılgın gizemleri Şüpheciler ve araştırmacılar tarafından yüksek sesle övülen zikir, göklere Onları geçti, ve çok daha yüksek.

 

Pimi için delik Gerçeği en büyük kanıtı olarak, bu ekin çemberleri insanlar tarafından yapılır. Pimi için delik Kimin yaratılış (malzeme kaldırma) bir enerji kaç joule fazla harcamanıza gerek yoktur. Yıldırım deşarjı gerçekten toprağa yapışmasını zaman tam an üretmek bir benzer "için pimi için delik" daha kolay bir şey olduğu için. İşte için kullanır (çok kaba bir tahmin) muhtemelen çok daha az Gökyüzü ve yeryüzü iletir ve yaydığı Arasında Böylece sırasında enerjisinin 000.000.000, 1/1 daha. Böyle Benzer "iğne deliği" (tam olarak aynı şekilde Doğan). Bütün dünya milyardan fazla her yıl bir sürü etrafında alanlar ve otlaklar muhtemelen görüntülenmiyor kuraklık ve durumda öyleydi önce talihsiz bir ekin çemberi üreticileri gerçekten çok çalışıyor olurdu Tüm BU Hepsi düz ayak olurdu, uydurdum. Onların kuraklık ve Kaçınılmaz tahıl alanlarında sık sık ziyaretler sırasında bu durumda bazen alanlarında Crop Circles hakkı yazarı ile tanışmak istiyorum, ve Çiftçiler gelişigüzel dağılmış ekin çemberi yapımcıları hasat yerine mısır alanlarında bulunan bazı noktalarda sonra Would olmasına rağmen ya Onların parçaları.

 

Basit ve kolay imkanı rağmen, bu toprağın konumu ve örnek almak için Able bazı araştırmacı olduğunu ve diğer araştırmacılar hakkında bilgi vermedi.

 

Kuru büyük çoğunluğu bir detaylı inceleme "iğne deliği" dünyanın her yerinde daire Kaşifler kırpmak istiyorum Açıklandı sonra kendilerini yere herhangi bir konu aşağı iterek herhangi Özdeş delik oluşturmak için tamamen imkansız aksine üzerinde Kaçınılmaz Sonuç geldiniz ve tekrar geri çekin. Basit bir gösteri ile Basitçe kanıtlanabilir.

 

Karakteristik şekli - zaten şekilden pim deliklerine kısmen yetirilemiyor Will Not Be basit bir deney veya bilgisayar simülasyonu ile kanıtlanmış olabilir mi Isıl İşlemler, tarafından, kısmen mekanik oluşur Bu sonuçlandırmak Nispeten kolay olabilir. Ancak.

 

Onların üretimi ve buhar, su ve çamur yüzeyi sıcak karışıma aktı Hangi geçici "minyatür bahar", ol hemen sonra bazı "iğne deliği". (foto) Diğer birçok "fesat" uzun bir zaman ve biriken ısı için orada tutar ve orada pokes bir bölünmüş ikinci bir kaç kilovat saat (megajoules onlarca), toprak altında yerleştirilmesi ile yıldırım boşalması olacak, çoğunluğun hangisi sayfaları ve alt Anomaliler üzerinde açıklanmıştır.

 

Bir benzer "doğal çeşmeler" Hatta dünyanın bazı beyaz tozlar (SiO derinliklerinden öne getirmek mümkün olacaktır 2 ). Onların keşif, söz: Dikkat ziyade bunun bir sahtekarlık ürünü olduğu Onların Bulguları bazı yerler ve koşulların doğası nedeniyle olabilir. Değil her durumda.

 

"Iğne deliği" Birçok benzer durumlarda da İngilizce olarak, 2011 yılında bulundu. Daha sonra, burada görünecek.

 

Böylece yakın zaman için, bir kez ve herkes için: "Pin delik" değildir ve asla ekin çemberleri insanlar tarafından yapılır o herhangi bir kanıt vardı. Çoğu durumda, tam tersi. Kuru deliklerde tüm (veya büyük çoğunluğu) Onların gerçek ve tek yazarı, ve yıldırım deşarjı yapılan ekin çemberleri gibi, pin belirtildi. Resimleri gör 1, 2. Bu neden yıldırım deşarj güç ve doğada olduğunda, pin için alan toprak yüzeyi ve delik "yaratmak" için mümkün olmaz Yani, Argue istekli olun misiniz seyircilerin arasında kimse var mı? Bir şey olarak seyirci kesinlikle emin saygı olabilir. Tam şu anda, zaman alanında oluşturulan iğne deliği, sadece uzak ve geniş herhangi bir ekin çemberi makinesi mevcut değildi, ama ayrıca başka bir adam oldu. Öyle olması oldu olsaydı, HIS ceset kuru bir yerde bir süre sonra kaçınılmaz ve yararlı mıydı ve bazı nadir durumlarda, bu bile değil.

 

Yıldırım deşarj verici ve kuraklık yayılır ve bunu kesinlikle hiçbir sorun olurdu enerji miktarı büyük olan bazı talihsiz Benzer dans derviş takma, (bazı nadir durumlarda, büyük ölçüde doğru ve amacına uygun "hedef vurur" nasıl bağlıdır) Bunun yüzlerce kg patladı yakın çevresinde ve içinde sanki ekin çemberi makinesi, tahıl alan üzerinde birkaç hektar alan ve bir toz bulutu ve bin bir kaç yanmış ve değil Aşan kömürleşmiş parçaları bir pinpon topu büyüklüğünde dağıtmak için TNT.

 

Bu araştırma, gözlem ve gerçek yıldırım deşarjları ölçümüne uzun vadeli bir veridir. Literatürde inceleyerek o yıldırımları enerji dengesinin yanı sıra Nedenleri, Kurs ve Sonuçları ile tanıtmak için çok yakından Mümkün. Ayrıca internet üzerinde çeşitli kaynaklar. Rastgele bir örnek Rakov - Yıldırım Deşarj (foto), Ve en önemli kaynağı: Rakov, Uman - Yıldırım: Fizik ve Etkileri . Bu yıldırım deşarjları hakkında bir şey öğrenmek isteyen herkes için "İncil" ile başlayan bir tür olmalıdır.

 

Explorers bir not

Ekin çemberleri Explorers yüzden inatla ilan kısa sürede mümkün durmalı Yani "iğne deliği sonrası" desen merkezinde orada dize çekti insanlar tarafından tahrif bir işareti ... ve benzerleri. Elbette hiç kimse bazı ekin çemberleri oluşturmak için çalışıyoruz herhangi bir kişi, çok aptal Yani, iddiayı protesto edecek. Ama kesinlikle herkesin olursa olsun, herhangi bir Bireyler, Onların etkinliği ki kuru İşaretler, böylece kolayca HIS iş vermek olabilir hangisi, kolayca örtbas olabilir, gizlemek ve yok nasıl aptal Yani, gerçekleştirmektedir. Tek bir hareketiyle Onun yeterli.

 

"Pin delik" o tamamen farklı biri koyardınız Bu GERÇEK kalmıştı. HIS etkinliği her izleri gizlemek gerekmez biri. Her iki zıt ziyade, aslında yapar. Adında kuraklık dahaki sefere, ekin çemberi yapımcısı ve muzip ve döven Babbling tutarsız sözcüklerin ilk durakta Onları daha iyi olurdu işaretlerse Onlar bulacaksınız. Aksine Onların şapka çıkarıyorum, ve o zaman orada Onlar sadece o anda o yerde gerçek yazar karşılamak vermedi O Tanrı'ya şükrediyorum. Kimin işi Onlar ayrıntılı olarak inceleyin çalıştığınız Yıllar için, ve genel olarak hepsi de başarılı olamadık şekiller tek gerçek yaratıcısı. Sadece yeryüzünde küçük hayvanların kilogram yüzlerce onlarca gibi ve yakın tam şu anda, o "bir iğne sıkışmış" Ne zaman, oldukça acımasızca öldürdü yeraltı, ve aynı Onları yapılır Olacak sona ederim.

 

Doğa açısından çok olmadı, ama yalnızca adlandırılmış hayvanlar biraz erken durumda Onların her zamanki Than gıda zinciri dahil edildi. Onlar olsaydı, herhangi bir kuru yerde ayrıca gıda zincirinde yer alan ve sadece ekin çemberi makinesi çalışıyor misiniz. Onların durumunda, gıda zincirinde yer alması için bir ilavesi olarak, Onların Kendi aptallığını ayrıca üzerinde ve vergilerin Olur. Kuru bir süre içinde her şey bu yerde gerçek bir yazar düzenli şekiller üretimi dahil, Yürütülen, o ikinci seçeneği 1/1000000 fazla işe yaramadı. Tüm bu çılgın Crop Circles araştırmacılar En azından bir zamanlar çok güçlü olan, ya da birkaç defa tekrarlanmış misiniz saniyenin milyonda biri , ve saat için 100-200 bin kilometre hızla toprağa sıkışmış. İletilen ve kuru sırasında yayılan Bu güç bir miktarı, hangi aracılığıyla Would bir elektrikli lokomotif seyahat bin Çeşitli km, hatta daha yüksek.

 

O Orası orada çeşitli anomaliler dahil, ne var bu hiç de şaşırtıcı gerek yoktur. Gerçekten "Pin için delik" yapabilirsiniz İşte o her şeyi içine yıldırım deşarjları etkileri belgelenmiş Web genelindeki görüntüleri binlerce onlarca ikna etmek mümkün olduğunu. ( Google - "girin, resimler bulabilir yıldırım "+ çatı , ağaç , hasar veya benzer bir şey). Malzemeden oldukça ne bir yıldırım deşarjı hatta sadece mekanik durumu açısından, oluşturmak kadirdir, objektif değerlendirilecek bulunabilir. Bu aynı kesin iş uzun iki kilometrekarelik bir ortalama olduğunu yolculuğuna, herhangi bir milimetre teslim etmek mümkün olacaktır ayrıca unutulmamalıdır.

 

Son soru, ya da yorum. Bunlar paradoksları vardır.

Nasıl ekin çemberleri yapılan biri, ve kim o Öte yandan, mükemmel kuru gizlilik içinde çalışmak için yönetilen bir yandan o gizlemek için uğraşmadı o kadar aptalmışım Yani, Mümkün, kurumaya çok dikkat çekici işaretler kaldır HIS Etkinlikler? Çok doğru bu noktada her döngü yanında iki çok muhtemel ve paradoksal olayların mevcut bulunmaktadır. Çok çelişkili Olayları. Öncelikle, çalışma çok kötü yapmış gibi sırayla görünüyor ikinci ve özensiz ihmal, için, iyi yapılmış bir iş olarak, mükemmel bir gizlilik içinde çalışır.

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Buğday alan - ve yıldırım manyetik alan çizgilerinin kaydı

Şok edici, şaşırtıcı şaşırtıcı, inanmak zor, ama ayrıca göz açma benzerlik

Buğday alanı - yıldırımları tarafından oluşturulan manyetik alan çizgilerinin kaydı

Yaklaşık bir milyon amper (bilinen okul deneyleri - 20 ila 30 Amperlik maksimum)

 

  

Aynen indüklenen ve (iyonize hava, korona deşarjı) elektrik akımları İletilen mısır sapları ile yıldırım deşarjı akışının anda. Bu sapları ve diğer bitki parçaları sayesinde elektromanyetik özellikler gösterebilir.

 

İşte bütün insanlığın Şaşırmışlara yüzlerce, binlerce yıldır şaka Tabiat idi ki, şaşırtma, zekice - Bu büyük Doğal şaka biriydi.

 

Bahsedilen fikirler Olası Onları karşı, ayrıca Olası protesto katılıyorum, ama belki de gerçekten ya karşı etmek mümkün olduğunu tüm. Değildir Yani Jerry Cimrman en postülatı denir.

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Bu algıladıkları aptal kendine özgü kalitesi Marcus Tullius Cicero , başkalarının hataları ve His Own unutmak. 
Akıllı tinkering ilk kuralı tüm parçaları kurtarmaktır. P.Ehrlich
Erkekler cahil, aptal doğarlar. Bunlar eğitimle aptalca yapılır. B.Russell
z