Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Bu hemen hemen değiştirilmemiş birincil çeviri, ön, ham verilerdir. Olarak görülen, orijinal sayfaları, Makine, bilgisayar tabanlı, çek orijinal ve İngilizce orijinal versiyonları. Sürekli, zamanla düzelme düzeltilmiş ve gelişmiş olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

lightning

Ekin çemberleri

Bulmaca çözdü.

Birlikte Takip edilen

Asla, asla

Herhangi bir dünyadışı, veya

Başka galaksilerarası bok

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles Bulmaca araya getirdik ... - Devam

Ekin çemberleri yıldırımın elektrik üretilir, hangi tarafından kısmen zarar bitkilerdir. Tarla bitkilerinin raster elektromanyetik alanların kuvvet çizgilerinin fotografik kayıt ekrana simülasyonudur.

Ekin çemberleri, yıldırımın elektrik tarafından üretilen hangi aracılığıyla bitkilerin kısmen zarar görür. Tarla bitkilerinin raster yardımı ile daha sonra elektromanyetik alan çizgilerinin fotoğraf kayıtları simülasyonu görüntülenir.

Iletiler Büyük Maker tarafından ekin çemberleri içinde Rijndael 

Ekin çemberleri - kodu kilidi. Bir kez sonsuza kadar.

Tam yeterli, Büyüleyici ilk gerçekten bilimi oldukça yeni bir teori.

İnanılmaz gizli ekin çemberi kodları ve mistik işaretler deşifre. Bir kez ve bugüne kadar, her onların için.

 

Insanlığın görüş onların teslim tamamı anlamı, dir ve sonsuza kadar sadece onlar olacak - hiçbir şey.

 

Sadece bir istisna dışında Olası - onların tek gerçek  büyük üreticisi tüm İnsanoğlu bir mesaj sağlamak istedik:

"Ben piktogramlar boyama am zaman, içinde sadece tam olarak ekin tarlaları ziyaret etmek asla denemeyin. Olası, olur o kişi tam olarak aynı anda, ilk kez, aynı zamanda hayatının son saniyede için, kendi tarafından gözbebekleri, gerçekten fark, görmek ve anlamak, bunu nasıl oluşturulacağı ilkesi. "

 

Bazıları, kendi faaliyet çoğunlukla mekanik sonuçları gözlemlemek mümkün olacaktır burada .

 

Tüm matematik - teknik - geometrik - mekanik - fiziksel - astronomik - astrolojik - kendi "çözme" insanlığın sayesinde sunulmuştur Evren ilkeleri, herhangi bir tereddüt mutlak aptallığa olarak tarif olmadan mümkündür. Onlar kaleydoskop bazı görüntülerin kodunu çözmek için bir girişim olarak, aynı anlamı hakkında sahip. Ayrıca, tekrar asla, ama kesinlikle onları içinde matematik çok kesin çoğunlukla çok sayıda bulmak mümkün olurdu, ama aynı zamanda diğer birçok düzenlemeler.

 

Örneğin, bu normal bir altıgen çevresi sekizgen çevresi iken bile sekiz kat, yan altı katına uzunluğu nispeten doğru eşittir ...

 

Pi - Bu arada, içindeki her ekin çemberi sayısı Π nispeten hassas yazıtlı sayısal değerdir. Gerçekten, düz bir çizgi haline her zaman dünya, içinde bulunmuş herhangi bir ekin çemberleri çevresi, 3.1415 karşılık gelen bir uzunluğa sahiptir ..... çapı kez ... 

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Ekin çemberleri kesin çözüm ...

Sadece gerçek doğal şekillendirme ilkeleri, basit hesaplanabilir ve öngörülebilir.

Ayrıca (!!) yıllarca geriye geriye doğrulanabilir.

meteorologlar veya sormak Vaisala - Siemens

 

 

 

Zaman Çizelgesi

 

Şubat 2008 13 - yepyeni, çok kapsamlı - kırpma ilgili disiplinler arası araştırma ve soruşturma zayıflaması, zarar. ve elektrik yüzünden diğer bitki zararlardan başladı

 

Şubat 2009 13 - Bir web sitesinde yayınlanan 1. araştırma sonuçları,

Araştırmanın başından itibaren doğru bir yıl - lightningsymbols.com

sadece çok kısa bir referans

 

Ağustos 2009 13 -?, bu tarihten itibaren diğer bazı ilginç Burada yayınlanan bilgiler, tek tek, gün gün, ay ay, on www.cropcirclesonline.com sadece internet üzerinden yayınlanan başka hiçbir tanıtım, hiçbir kitap, kağıt yok, hiçbir gazete, medya.

 

Diğer bazı ilginç girişi bilgiler onun ve burada

Bitki ile ilgili temel, ayrıca detaylı bilgi ekin zarar (zararlı, zayıflama) burada (Yakında)

 

Shocking vahiy! Crop Circle Kapısı ... Gatee

 

Ağustos 2010 13. insanlığın gelen son tarih

biliyor ve nasıl anlamak, ekin çemberleri yapılır. Agroglyphes, piktogramlar .

Sayfalarında görmek mümkün olduğu zaman kumandanı için not ve uyarı,

Bu sayfa ve diğerleri aşağı daha birçok bilgi.

 

Zaman çizelgesinin sonuna

 

 

En son olarak, ama

Sadece ilgi için çok uç. Yıldırım deşarjları sırasında yaklaşık birlikte, yıldırım kanalı bulunmaktadır. Enerjinin 5 -10 mm) hacim konsantrasyonu genişliği - enerji üzerinde gerçekleşiyor süreci ile karşılaştırılabilir zaman birimi başına alan belirli bir hacim tarafından yayılan ! süpernova patlaması () ...

 

En az bir elektrik akımı eğrisi puls ileri ucunun dik bölümü sırasında.

 

Anne doğa

Bu mümkündür anne doğa, mısır desenler aracılığıyla yapılır, kapalı göstermeye çalıştığı şey alanlarda olur, kimse sci fantezi sadece, belki de hiç ziyaret edeceğini - fi kısa hikaye, roman ya da film. Yüzey, patlama sırasında süpernova iç ve kapak, önce ve sonra. Yüzey kara delik, altında boşluk, olay ufkunun altında ve üstünde boşluk. Ne olay ufkunun ve kara delik yüzeyi arasındaki olur., Yıldız yüzeyinde meydana üzerinde ve aşağıda bu, aynı zamanda yıldız merkezine yakın ve bunun içinde olur. Patlama sırasında ve sonrasında hemen önce anlarda hemen yakınında ve içinde nükleer veya termonükleer bir patlayıcı aygıt, meydana Süreçler. Ayrıca, herhangi bir konvansiyonel patlama ve kartuş içinde çok yakın çevresinde aynı. Gezegenler, yıldızlar, kara deliklerin çarpışma sırasında meydana Süreçler. Oluşturma, değiştirme veya kimyasal bağ kaldırılması sırasında çalışan Süreçleri. Ve bozunum sırasında veya çeşitli nükleer reaksiyonlar sırasında atom çekirdeği hemen yakınında meydana Süreçleri ve kuvvetler. Etkileşim ve iki parçacık ve anti-parçacıkların reaksiyon veya imhası sırasında meydana Süreçleri ve kuvvetler. Süreçler ve güçler, bu süre boyunca bir kütle enerji ya da tersi çevrilir. Geometri ve simetri, zaman içerisinde, kuvvetler ve tüm adlandırılmış süreçlerin enerjik değişir. Öncesinde, sırasında ve orada yer olmuştu madde ve enerjinin devlet Big Bang'den sonra gerçekleşti Süreçleri.

 

Bir daha yer

Bir daha yerine muhtemelen uzun gelecekte, herkes orada görünmek ya da yakın çevresindeki her şeyi gözlemlemek olacak, araştırmak ve mümkün olacak bütün hayrete insanlık için, ekin çemberi desen yardımıyla, göstermeye çalışıyor doğa yıldırımın elektrik deşarjı yere vurmak noktası, yol, üzerinden geçen, ve her şeyi Ön Dağılımı itibaren orada oluyor, basamak basamak veya Dart Lideri, son sonra Uzun Sürekli Şu kadar: ölçmek için dön Strok. Hava patlayıcı genişlemesi, plazma, orada çalışan mekanik ve elektrostatik ve elektromanyetik rezonanslar etkiler. Elektrik enerjisi, hatta bazen çok daha fazla, birkaç kilometre uzak yerler arasında, derste az 10/1000000 saniyenin birkaç megawatt-saat transferi ve radyasyon.

 

Genel Özellikler

Crop Circles artık anlamak. Ve sonsuza kadar.

İlk, geniş, büyüleyici gerçekten ve sadece bilim,

gerçekçi, tamamen yeni bir teori.

Temel, temel araştırma.

İnanılmaz Crop Circle şifreleri çözüldü. Herkes ve sonsuza kadar.

Daha fazla görmek mümkün bulunmaktadır sonraki sayfaları .

 

Crop Circles şimdi sadece kullanarak gerçek açıklama giderek gerçek doğa bilimi .

Biyokimyasal, fiziki, teknik, mekanik, kimyasal ve diğer gerçek bilim

ve gerçek doğasını sadece kullanarak soruşturma ilkeler, doğa kanunları.

 

Ekin çemberleri gibi bir tahıl alana herhangi bir yıldırım deşarjı, sonra herhangi bir ekin zarar ve zayıflama ürün ilkelerini açıklamak için kullanmak mümkün, bilimsel, teknik ve araştırma disiplinleri ve yöntemleri, yaklaşık listesi:

 

Fitopatoloji, bitki anatomisi, fizyolojisi ve morfoloji, biyoloji, biyokimya, biyomekanik, fizik, kimya, biyofizik, agronomi, hidroloji, hidrostatik, rezonans ve girişim fizik, fiziksel kimya, jeoloji, Radyobiyoloji, fizik ve elektromanyetik ve iyonlaştırıcı radyasyon dozimetre, elektrodinamik, aerodinamik, istatistik, hidrometeoroloji, elektromekanik, patlama kinetiği, elektromanyetizma, fotometri, kuantum kimyası, termodinamik, matematik, mekanik, hidrodinamik, termokimya, optik, mikroskopi, kristalografisi, spektroskopi, (stereo) fotogrametri, elektrostatik, toksikoloji, fotoğraf, arkeoloji, akışkan dinamiği, mağaracılık, magnetohydrodynamics, toprak bilimi, elektronik, geometri, manyetizma, jeofizik, fraktal geometri, sismoloji, natural science, agrochemistry ...

 

ve aynı zamanda disiplinler arası, diğer birçok bilim dalları kesişen

 

piktogramlar - Ayrıca yan ürün düzenli ürün desenleri yaratılması tam sadece

Ekin çemberi kalıplarının kökeni ve oluşumu yepyeni, orijinal teorisi, mutlak ücretsiz herhangi pseudoscience , ezoterik, mistik ya da okült özellikleri, UFO, uzaylı, uçan daire, şarlatanlık, gizem safsatalarını.

 

Çok kompleksi, fakat aynı zamanda çok basit ve anlaşılabilir.

% 100 doğa ve bilim ekin çemberi teorisi ve açıklama kaynaklanan,

hazır herhangi bir akademik kimlik ve rakibin prosedür ve araştırma.

Şok!

 

Teori doğrulanabilir geriye mevcut kayıtları ile,

ettiler ki hiç kullanılmadı açıklanan amaçlar için.

 

 

Crop Circles bulmaca toplandı.

 

Marka yeni teori, gerçek bilimsel yöntemleri kullanarak,

tamamen ücretsiz herhangi pseudoscientific araştırma.

İnanılmaz, harika ve kesinlikle akıl almaz teori.

Hiçbir ruh, maneviyat ya da ruhçuluk.

Hayır, ezoterik mistik ya da okült güçleri, etkileri, işlerin veya deneyleri.

Yok bok uzaylılar, UFO, uçan daireler.

 

Crop Circles bir kod herkes için bir kez çözüldü.

Crop Circles kilidi. Kesin. Kesinlikle.

Kesinlikle hayır ufo lar, bilinen veya bilinmeyen uçan makineler.

Hiç bilinmeyen ya da açıklanamayan güçleri, hiçbir paranormal açıklamalar.

Hayır mucizeler, hiçbir gizemler, hiçbir belirti.

 

Hayır uzaylılar, hiçbir kişi.

Hiçbir askeri testler, denemeler ya da araştırma.

Başka hiçbir benzer gizli fen deneyleri herhangi bir testleri, araştırma veya soruşturmanın.

Hayır paranormal veya telepatik testler veya araştırmalar, hiçbir bilim-kurgu.

Yok metafizik, hiçbiri meta-psikoloji.

 

Gerçekten inanılmaz, ama sadece tek doğru açıklama. Hakkında daha sonraki sayfalarda .

 

Kesinlikle hiçbir istihbarat, istihbarat servisi, hatta yaratılması ekin çemberleri piktogramlar sırasında zihinsel süreçlerin bir ons. Bu kişilerin beyinlerinde bazı istihbarat birinin gerçekten yoğun madencilik, arıyor ve orada prospeksiyon olsa bile, bugüne kadar bulunamamıştır olurdu çünkü, sözde ekin çemberi yapımcıları tarafından yapılmış olanlar da dahil elbette.

 

Yok istihbarat veya gezegenler, UFO'lar, uçan daireler, kınkanatlılar, uzay, güneş, ay, evren, fare, sinek, arı, çimen, beatles, kütle, yaratıklar, yabani otlar, ceset, hayaletler, evrenin, maddenin, madde, zihinsel süreçler tornado, atomlar, moleküller, hatalar, kristaller, zemin, rüzgar, bakteri, gübre, malzeme, vizyonlar, undeads, iskeletler, uzay, uzaylılar, mantar, böcek, vakum veya ekin çemberleri oluşturulması sırasında başka bir zeka.

 

Yeraltı hiçbiri yıldızlararası zeka, hiçbiri gökadalararası zeka, hiçbiri Marslıların zeka, hiçbiri Dünya'nın istihbarat, kırpma hiçbiri zeka, tahıl hiçbiri zeka, toprak hiçbiri istihbarat, hava hiçbiri zeka, bitkilerin hiçbiri zeka, hayvanların hiçbiri zeka, hiçbiri zeka su, yeraltı kaya, kanguruların hiçbiri zeka, kirpi hiçbiri zeka, kırpma çevreler yaratma salaklar hiçbiri zeka hiçbiri zeka.

 

Crop Circles açıkladı. Her zaman ve her türlü.

 

Son derece doğru oluşumu ilkesi, çok eksen ve ayna simetrisi göre, sık sık fraktal, geometrik şekiller, yaratma ilkesi ve kar taneleri oluşumu veya elektromanyetik alanların yoğunluğu grafik kaydının oluşturulması benzetilebilir düz tel çevresinde veya içinde girdap (!) elektromanyetik alanlar ve ikincil oluşturulan paraziter akımları da dahil olmak üzere elektromıknatıslar, of. Bu da diğer bazı sayfasında yer alacaktır. Iki büyük çemberin temas noktasında tam bulunan ayrılmaz eşlik eden çevreler, ek küçük daireler, açıklar.

 

 

 

 

Crop Circles sırrı çözüldü. Kesin. Kesinlikle.

Shocking vahiy!!

Gibi başka ön varsayımı ezici Teorisi Blue Bolt ;-o

 

Güneş daha parlak Teorisi. Güneş'in yüzey sıcaklığı yaklaşık 6000 ° K, plazma yıldırım deşarjı mermi 30000 ° K, yani 5 kat fazla görülür.

 

, Istatistiksel olarak doğrulanabilir, Mantıksal, kolay anlaşılır, ama bilimsel olarak kanıtlanabilir değil sadece doğrudan ekin çemberleri yaratılışın bütün olgu ve sürecin anlaşılması ve açıklaması için kendisini sunuyor.

 

Açıklama çok doğal olarak bütün bu yolu oluşmasını tarafından da çok berrak golleri tek başına ekin çemberleri sorunu açıklıyor, ama sadece anomaliler genellikle Hayalet ve doğaüstü olarak anılacaktır.

 

Ekin çemberleri ne başka akla gelebilecek insan veya hayvan istihbaratı tarafından, herhangi bir aşkın, ruhani, uzay, kozmik ya da dünyadışı zeka veya enerji tarafından oluşturulur. Sadece daha doğal ve normal fiziksel güçleri, süreçleri ve bunlar arasındaki etkileşimler, hiçbir şey.

 

Hatta tek değil yani "plazma vorteksleri" denir. Kimse herhangi gördü.

Yok rüzgarlar ve fırtınalar, tornado, yağmur, dolu vs.

Bile olmayan bu vahşi - "Ben onları var" - Jerry Cimrman.

 

 

Bu "dışında hiçbir hayvan, kirpi Milovice yılında "hiçbir uzaylılarla.

Hayır duyular dışı algılama, ya da aşkın güçleri.

 

Hayır paranormal, Ufology veya herhangi bir diğer benzeri olayların, güç ya da araştırma.

 

Hayır ley hatları, hiçbiri ruhsal ya da fiziksel enerji hatları.

Ile elektrik, gaz ve su sirkülasyonunu bu satırları, dışında - bir roller coaster gibi herhangi bir hizmet hatları, kanalizasyon, hepsi yıldırım deşarjı elektrik üzerinden, üzerinde çalışan, hatta yeraltı.

 

Traktör parçaları, bazen bazı durumlarda bunların çevreleri ile karşılaştırıldığında, belki bin kat daha yüksek elektrik iletkenliği çok daha fazla sergiledikleri, böylece neredeyse benzer şekilde çalışırlar.

 

Ayrıca başka bir tür parçaları - ilerleyen bir fırtına yolları, hakim rüzgarlar yönünde hareket. Adlı fırtınaların Lightning'ler kaç kilometre uzaklıkta, tüm ekin çemberleri oluşturmak.

 

Bitki işaretler, yeraltı bulunan ve aynı zamanda jeolojik elemanları ve anormallikleri -, aynı zamanda, çeşitli formlarda arkeolojik, cropmarks sadece varlığı etkilere katılabilir. Onlar elektrik yeraltı iletim üzerinde çok önemli etkiye sahip olabilir, ve görünüşe göre de bazı belli yerlerin yakınında yıldırım deşarjı olasılığı artan bir anlamlı olarak katılıyor. gibi yeraltında elektrik enerjisi hızlı tehcir etkisi. Böylece o yere daha yüksek elektrik toprak yüzeyi üzerinden iletim ve düzensiz şekiller yerine düzenli ekin çemberleri oluşturulması görünmüyor.

 

Ayrıca bu sayesinde, toprak altında derin elektrik enerjisinin büyük miktarda iletim çok çabuk da gerçekleşebilir. Düzenli bir şekle dış yüzeyi üzerinde, diğer bitki yüzeyi üzerinde önemli bir iletken, ve böylece, düzensiz bir zarar vermeden. Açıklandığı şekilde yürütülen Enerji, böylece etkisiyle yapabiliyor sonunda nispeten düzgün dairesel şekiller, bunların rezonanslar ve müdahaleler, ekin çemberi yaratma sürecine dahil olan tüm benzeri düz bir iletken etrafında manyetik alan çizgilerinin "sadece" bir şekil oluşturmak.

 

Dikmesi ve güç hatları tel büyük ölçüde belirli yerlere elektrik deşarjları tercihli cazibe katkıda bulunabilir. Voltajı 100 Volt bin ve daha fazla tel etrafında, korona orada görünebilir. "GDR Yoldaşlar," aslında "CEZ gelen yoldaşlar" kesinlikle bu konuda çok fazla söylemek mümkün olacaktır. Özellikle yabancı ülkelerde, elektrik üreticileri ve distribütörleri için çeşitli ağır akım elektrik araştırma enstitüleri faaliyet yaşanmaktadır. Onlar enerji üretimi ve dağıtımı ve yüksek voltaj sorunları ile uğraşmak ve bulunan ekin çemberleri ve hte çevresinde benzeri tesisler, içine yıldırım deşarjları ve bu müdahalelerin etkilerini değerlendirerek.

 

Hayır hayaletler ya ekin çemberi oluşturma sürecine katılan iskeletler.

Dolapta ne iskeletler.

Yattıkları güç yok.

Hayır canavarlar, hayaletler, hatta perileri ateşböcekleri.

Hatta hiçbir doğaüstü yaratıklar kuvvetler.

 

Hayır "düşünce dalgaları", herhangi bir organizmanın ne zihinsel güç veya süreç, canlı veya ölü, düşünen insan veya hayvan.

Crop Circles Secret yazı deşifre edildi.

Bilinçli veya kasıtlı Kesinlikle hayır, herhangi bir insan veya hayvan eylem.

Hiçbir eylem, enerji veya gizem kuvvetler.

 

© cropcirclesonline.com,   © hızlı uçlar

 

 

Hayır telekinetik ne zihin kontrollü güçleri, hiçbiri tele-veya para-güçlerin, bilim ve araştırma. Hayır, yıldızlararası veya galaksiler arası kozmik gizemler, eylem, enerji ve kuvvetler.

 

Oh, bu kirpi, onlar da ekin çemberleri yapmayın ...

Bilinen ya da mevcut alanı dışına taşıyarak ilişki, bağlantı veya iletişim girişimleri, yanı sıra diğer boyutları içinde gibi.

Durumda Milovice - - bir istisna dışında doğu, açıkça temas eden bir girişimdi. Oh, bu kirpi ...

Bu yerde, kirpi, "iletişim", "çalışıyorduk"

Bu 8m etrafında, laid hububat, buğday sonuçlandı 2

 

Düşünme Hayır sürücü, enerji ya da güç, zihinsel süreçler.

Hiçbir sürücü, enerji veya güç olarak "varlık".

Hayır boyutlararası veya ekstra boyutlu sürücüler, enerji veya güç.

Galaksiler arası, yıldızlararası veya dünya dışı haberleşme hiçbir girişimi.

 

 

Basit bir biyolojik, biyokimyasal, fiziksel, kimyasal ve benzeri sadece sadece basit bilimsel olarak açıklanabilir ve tamamen gerçek ve doğal bir ekin çemberi oluşturma işlemi sırasında nedenleri ve sonuçları.

 

Supernatural süreçleri de ekin çemberleri dahil değildir

Kesinlikle hayır " doğaüstü "süreçleri ya da efektler.

 

Yıldırım boşalması çok olduğu doğal, yalnızca Earth, dünya dışı değil, ek olarak onun özelliklerini her türlü görünür, niteliksel ve niceliksel özellikleri "süper", hatta en müthiş, kesinlikle onun tüm özelliklerini sıradan bir insanın hayal gücünün ötesinde. Bulut ile yer arasındaki ilk gerginlik birkaç milyar volttan daha yüksek olabilir. Pik akımı yaklaşık milyon amper ulaşabilirsiniz. Enerji, transfer ve birçok yük çok mil eğitir güç sağlamak mümkün olacağını tarafından yayılan. Hızı Return Stroke, Dönüş inme, elektrik boşalımı en güçlü parçası 2/3c 1/3 arasında bir şeydir. Enerji konsantrasyonu Sun yüzeyi üzerinde çok daha yüksektir.

 

Mevcut artış oranı - Mikro saniye başına amper yüz binlerce birkaç onlarca, saniyenin sadece bir tek milyonuncu. Restrikes, ikincil vuruş, çok daha sık 250 000 A / microsecond durumda. Belki de sadece bazı lazerler yıldırım enerjisi ile karşılaştırıldığında dünyada imal edilen herhangi bir lazer daha yüksek bir enerji artış hızı, ama enerji, olabilir, ortalamanın altında daha çok, o olacak gibi, "su gibi zayıf" ifade edilebilir Břežany monte edilebilir.

 

Yıldırım Deşarj gerçekten de süper - super ve aynı zamanda doğal -natural, O en ufak hyperphysical, bir mesele değildir doğaüstü -supernaturalSadece SUPER &NATURAL.

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

Son olarak, bazı diğer bilgileri

Bu yüzden bilimsel değil, bazı biraz mizahi

 

Sun, Plazma

Güneş plazma yükselen da belki ekin çemberleri, hatta bu yüzden uzun dayanıklı değilse, ama saniye, dakika, saat ve gün gibi çok benzer nesneler.

 

Fırtınalı benzer süreçler vardır görünebilir.

Ama çok - çok daha fazla 10 12 güçlü.

Yakın mesafeden incelenmiştir edilmeyecektir.

http://www.thesuninmotion.com

Sun korona, Güneş patlaması

 

 

Güneş ve gezegenler

Güneş yüzeyinde ya da bir yıldız yüzeyinde çok, çok benzer nesneler mevcuttur.

Yüzeyinde güneş tacının ve güneş plazma etkisi altında bazıları tüm dünya tamamen buharlaşmış olur böyle enerjik ve plazma patlamalar ve elektrik deşarjı yapılmaktadır. Müdahaleler ve rezonans çeşitli dahil olmak üzere su yüzeyinde daireler benzer desenler oluşturmak mümkün katı daha akışkan çok daha benzer özelliklere sahiptir, Güneş yüzeyinde plazma, onların etkisi. Çok benzer bir çok iyi bilinen yaygın güneş lekeleri durumunda, orada görülebilir.

 

 

 

Eğer şimdiye kadar büyümüş nesneler gibi "Crop Circle", diğer tüm dünya dışı gezegen sistemlerinde, neredeyse güneş sistemi ve çok daha uzun bir gelecekte her gezegen ve uyduları tespit gelecekte de olacaktır.

 

Cansız dünya dışı malzemeler ve kum, kar, moloz, toz ve benzeri gibi yüzeyler.

 

Herhangi bir robot ya da el yapımı araştırma Önce onlar bizi tarafından, tahmin ve tahmin edilecektir.

Hawking, onlara karşı uyarıyor, çünkü artık araştırmak için oraya gitmek değil, bizi yediler olacaktır.

 

Yok, mutlak herhangi bir istihbarat ekin çemberleri oluşturur değil

Olası Georgino Paroubek, biri eski, gerçekten çok aptal Çek politikacı, sormak da Marslıların yardımıyla, komüncülerin ile seçilecek çalıştı ve bunların adına yönetir. Ve bir balon gibi patladı.

 

Hayır dünyadışı zeka herhangi başka bir zeka, hiçbir insan zekası.

Dediğin Crop Circles Paroubek değil, şekillendirme, ama kim bilir?

 

Hayır "plazma vorteksleri". Kimse herhangi bir hiç görmüş.

Hayır "sürtünme ile elektrikli vorteksleri". Kimse herhangi bir hiç görmüş.

Hayır rüzgarlar, hiçbir siklonlar, hiçbir kasırga, hiçbir yağmurları, hayır dolu yağmuruna

No hayvanlar hiçbir uzaylılarla.

Hayır duyular dışı ya da aşkın güçleri ya da algı.

 

Hayır paranormal, hiçbir Ufology, hiçbir anormal fenomenlerinden güçleri ya da soruşturma.

 

Hayır ley hatları, hiçbir enerji hatları.

 

Crop Circles maskesiz kodlamada.

 

Yok "düşünce dalgaları", herhangi bir canlı ya da ölü organizma, insan veya hayvan düşünme hiç bir kuvvet.

 

Yumurta veya tavuk?

Hangisi önce geldi, tavuk veya yumurta?

Biz bilmiyoruz. Biri biliyor.

Hangi ilk, ekin çemberleri veya tavuk geldi?

Biz bilmiyoruz. Üzgünüz, bunu bilin. Bu tek doğru soru değildi.

Hangi Birincisi, ekin çemberleri veya yumurta geldi?

Biz bilmiyoruz. Üzgünüz, bunu bilin.

Bu da, tek doğru soru değildi.

Biraz başka bir soru sormak istedim.

Olabilir, ya da olmamak üzere ... Üzgünüz, küçük bir hata daha.

Hangi ilk, ekin çemberleri veya Stonehenge geldi?

Yani bir sağ bir soru.

Bugün kendi tarafından bu soruyu cevaplamak mümkün herkes.

 

Son Şans

PS

Aptal ekin çemberi yapımcıları Sevgili, sen gerçeği itiraf etmek son şans

Eğer ki asla bile sadece Crop Circle yapmıştı.

 

Varsa gerçekten şekillere göre "bok gibi büyük bir parçası" idi, böylece

Bu gerçekten sadece yardımı ile oluşturulan doğa güçleri ,

elektrik deşarjı Yıldırım ,

Bu biraz akıllı insan her sadece

hatta bir kuruş ve herkes size alay edecek ücret ödemezsiniz.

Her biri senin eski kuyruklu yalan "itirafları",

her yerde, bazı ekin çemberleri oluşturduğunuz

Eğer içti geldikten sonra, tüm pub biçimleniyor edildi

Birçok bira şişeleri ve diğer alem.

Veya gibi basit Bayan Bower aldatmak için biraz garip girişimi.

 

, Asla, asla, asla, asla, asla No, No, No, No, No

Hayır transandantal yaratıklar veya kuvvetler.

Herhangi bir insan veya hayvan Kesinlikle hayır, aktif ya da bilinen, müdahale.

Hayır telekinezi, benzer bir kuvvetler, herhangi bir tele-veya para-kuvvetleri, bilimler veya soruşturma. Hayır kozmik veya boşluk ya da kozmosun gizem, güç, enerji veya kuvvetler.

Hayır boyutlararası kuvvetler ya da efektler ya da başka bir bağlantı veya iletişim.

Doğu - durumda Milovice hariç

 

Hiçbir güç, enerji veya düşünce eylem.

Hiçbir güç, enerji veya "beeing" eylemi.

Hayır boyutlararası veya ekstra boyutlu güç, enerji veya kuvvetler.

Hayır galaksiler arası, yıldızlararası veya dünya dışı iletişim.

 

Adlı kuvvetler ya da efektler hiçbiri ekin çemberleri oluşturmak.

 

Sadece basit bir biyolojik, biyokimyasal, fiziksel, kimyasal, mekanik ve diğer

Gerçek bilim ve gerçek doğasını nedenleri ve sonuçları.

 

Hiç doğaüstü olayları.

 

 

 

Senil yok saçma ... deli bugüne kadar herhangi bir ekin çemberi oluşturuldu

Hayır şakalar, bir ekin çemberi vericiler

Hayır Doug, hiçbir Dave.

Hayır panoları, hiçbir kabloları.

Hayır tahtalar, hiçbir halatlar, hiçbir panoları, kablo.

Hayır aptal senil demans yaşlı adamlar ya da taklitçiler, hayranlar ya da takipçi.

 

DOĞA, BİLİM yalnızca ekin çemberleri oluşturmak

Evet, sadece gerçek doğasını şimdiye kadar bulduğu her ekin çemberi kaynaklandığı katılanların türetilmiş gerçek doğa bilimleri ve şube ase gelen benzer biyokimya, biyofizik, fizik, matematik, biyoloji, kimya, mekanik ve diğer yasa ve kurallarını kullanarak tahmin edilebilir ve hesaplanabilir güçleri, .

 

Fiziksel, biyokimyasal ve benzeri güçlerin Crop Circles milyarlarca daha oluşturulan, veya benzer şekilde herhangi bir kişi uzun süre önce Dünya üzerinde oluşturulmuş şekilleri hayvan da var. Başlangıçta daha sonra tahıl veya benzeri bitkiler cansız sonra yosun veya liken kar, kum veya toz gibi olsun, ve.

 

Big bang soruşturma

Gerçekten Big Bang araştırma ve ilanda.

Kelimeleri oyna ... Bir gök gürültüsü ardından yıldırım gerçekten yüksek sesle patlama üretir

 

Çok benzer prensibi ekin çemberleri benzer nesneler yaratır

her boyuttaki herhangi bir yıldızın yüzey üzerinde.

Biz yakın bir mesafeden onu incelemek değil.

Ayrıca, çok sayıda yüzey, olmasa da, her on

Her yıldızın yörüngesindeki gezegenleri ve uyduları

her bir galaksinin uzayda, tüm evrendeki.

Biz, - şimdi yaşayan hiç bir yakın mesafeden onu incelemek değil, Obama durdu.

 

Not:

Tüm gök cisimleri - örneğin bizim Ay'ın tamamen servis dışı bu konuda şu anda, ancak geçmişte bu olmuş olabilir. Aynı şekilde, Mars, Phobos ve Deimos iki moons. Genellikle herhangi bir "küçük adam" jeotermal enerji gibi daha yüksek sıcaklık ve yeraltı erimiş çekirdeği olmadan, güneş sistemi ve uzayda, konuşma. Nesneler, herhangi bir atmosfere sahip olmayan ve bir volkanik faaliyet göstermezler, aynı şekilde görünecektir. Ancak Martian yüzeyinde rüzgar, sürtünme ve rağmen, bu durumda, tabii ki, tek fırtınası böylelikle, aynı zamanda, mevcut fırtına olmalıdır vardır. Fırtınalı, orada sürtünme, elektrik ve şimşek vardır, ve bazen, daireler olabilir nerede. Ne zaman yeni bir prob bazı kadar yüksek çözünürlüğe sahip yüzey keşfetmek ...

Bilimsel yayınlar henüz Mars üzerinde gözlemlenebilir fırtına etkinlik hakkında söz etmiyor.

 

Kara delikler

Ekin çemberi benzeyen nesneleri kara delikler ve yukarıda küçük bir yüzeyinde görünür olması da mümkündür. Somewhere yüzey ve Event Horizon arasında.

Fizik Herhangi bugün bilinen prensipleri kullanarak,

Biz onları yakın mesafeden araştırmak için asla mümkün olacaktır.

 

Bu değil bir şaka.

 

 

Galaksileri, milyarlarca galaksi vardır, bunların her milyarlarca yıldız içerir. O yıldız gezegen sistemi her birkaç gezegenlerin ve ayların biraz daha birkaç kez içerir. Neredeyse yıl binlerce, milyarlarca her biri sırasında bunların her on Crop-Circle-mod - etkileşimler kaleydoskop veya osiloskop gibi şekiller ile oluşturulan şekiller Lissajous, veya esnek membran, mekaniği Chladni şekiller, fraktal şekiller - buz gevreği, dallanma, Kyrlian Lichtenberg ve şekiller - Başka bir fraktal benzetme

Her yıl, Dünya yıl, karasal - yaklaşık 31,557.600 sn

Inanmıyor musunuz? Sen olacak! Ona güvenin! Sen, bunu anlayacaksınız, iman edecek

Bu açıklamayı kabul edecek ve size güvenir. (??)

 

Safdil hakkında aptalca sor

Aptal ekin çemberi yapımcıları Sevgili. Bu tahmine göre, evrenin varlığı sırasında, burada, bizim, biz hiç Big Bang'den beri, yaklaşık 10 yaklaşık olarak "yaratılmış" vardı, içinde yaşayan 30, hatta çok daha fazla, Crop-Circle-mod ve girişimsel rezonans hazırlandı & kaleydoskop & Lissajous & Chladni herhangi bir galaksinin içinde herhangi bir yerde herhangi bir yıldız yakın dış gezegen sistemlerindeki var eğer tahıl gibi bitki materyali toz, kar, buz veya diğer buz benzeri malzeme, dondurulmuş metan ya da başka bir gaz ve kombine şekilleri, ...

Kara delikler sayılmaz.

 

10 30 hatta sözde "hantal örneği" söz konusu olduğunda herhangi bir bize, daha yaklaşık olarak 1000 kat daha fazla olan, vücudu mevcut atomlu bir sayıdır

 

Ekin çemberi yapımcıları Sevgili, yine de yaptığınız, beyan etmek istiyoruz

bunlardan herhangi biri?

 

 

Bazı notlar ...

 

Noli tangere circulos meos, quod licet Iovi, non licet bovi, fiat fulgur ergo fulgur fecit.

 

CropCircleGatee

 

Quamvis dē omnibus dubitandum est, crēdō quia absurdum est, credendo vides AMDG.

 

Omnia vero fulmen gubernat. Yıldırım pilotlar her şeyi. (Herakleitos)

 

Sürekli yapım aşamasında sayfalar ...

Küçük değişiklikleri görmek mümkün herhangi bir gün ....

Yakında sonraki sayfalarda ... (Kelime oynamak) ...

On üç yıldan fazla sonuçlarını takip edebilmek Bu sayfa ve diğerleri devam ..

4 yıldan daha: Februar 2012 13. eklendi.

En gizli sabit soruşturma, yak. 38 ay.

Sadece, en azından başlangıçta hobi oyuncak.

 
mesajın sonu

 

Edebiyat, kaynakları

Çeşitli fizik ve doğa olayları ve metin ve alt www.cropcirclesonline.com etkileri açıklamak için kullanılan bazı kitaplar (çok küçük bir kısmı), Edebiyat

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

5 en

 

 

 

Bu sayfa hazırlanan ve sunulan burada tüm teorileri iyice nedeniyle yoğun yakından ve detaylı olarak deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky