Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Bu hemen hemen değiştirilmemiş birincil çeviri, ön, ham verilerdir. Olarak görülen, orijinal sayfaları, Makine, bilgisayar tabanlı, çek orijinal ve İngilizce orijinal versiyonları. Sürekli, zamanla düzelme düzeltilmiş ve gelişmiş olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

lightning

Ekin çemberleri.

Enigma çözüldü.

Her zaman.

Kaynaklanma

Doğa, bilim, fizik

kimya, biyoloji

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Ekin çemberleri yıldırım oluşmaktadır. Alanında tahıl tarama yoluyla elektromanyetik radyasyon alan hatlarının fotografik kayıt taklit edebilirler.

Ekin çemberleri, yıldırımlar sonra çok uzun bir zaman ortaya çıkar. Alanında tahıl raster üzerinden elektromanyetik alan çizgileri radyasyon fotoğraf kayıtları taklit.

 

Affair ekin çemberi gatee - boşuna patırtı

Olası, bu konuda herhangi bir fantastik mesajları ekin çemberleri herhangi bir çılgın teoriler de dahil olmak üzere her yerde dünya çapında. Uzaylılar, psişik enerji, askeri deneyler, blöf veya cesaretsizlik, dans kirpi, plazma girdap, sarhoş kanguru, telekinezi, meta-psikoloji ve diğer birçok, sadece masal ya da masal, çok ağlama ve hiçbir şey hakkında biraz yün, çok fazla gürültü vardı. Belki mümkün, tahıl alanlarında, ayrıca önceki, 1970-2011 arası yıllarda ekin çemberleri etrafında neler olup bittiğini her şeyi, kitle iletişim araçlarının çok daha fazla bir ad verin, bir ad verin

 

" Affair ekin çemberi gatee " ...

 

 

 

Tahıl saplarının bir raster elektromanyetik alanların Kaydı

Crop alan - bir kayıt ortamı, EMF grafik bir kayıt oluşturmak mümkün

Mümkün oldukça basit, tek ekin çemberi, grafik benzetme olarak kabul edilse bile herhangi bir, talaş demir elektromanyetik alanın kaydı. Dahil Aslında sadece ekin çemberleri, aynı zamanda tahıl herhangi bir şekil, o tahıl birçok ile bu alanın yüzey üzerinde Sürmekte olan bir grafik yorumlama, elektromanyetik süreçlerin özelliği, grafik, kayıt veya fotoğraf olarak açıklamak mümkün, tamamen düzensiz oluşumları gün önce çıktı. "Depolama osiloskop" rekor ile karşılaştırmak mümkün. Açıklanan "elektromanyetik süreçleri" onların bükme sonucu böyle olduğunu, saplarından zayıflamasına, bitkilerin doğal süreçler nedeniyle görselleştirmek için mümkün oldu. Daha fazla bu sayfada daha fazla bilgi - taklitçilik ve sayfa çok daha fazla bilgi kronolojisi . Böyle bir görselleştirme uzun bir süre sonra ortaya çıkabilir, kaç gün veya hafta, ama "sayesinde domino etkisi ", belki el ele gidiyor kelebek etkisi, yalnızca birkaç dakika sürebilir.

 

Grafik gösterimi

Crop circle - sadece bir olarak her şekil ayrı düşünmek mümkün dedi "iletken etrafında manyetik indüksiyon alan çizgileri görselleştirme" .

Bu oldukça doğru bir grafik olarak temsilidir. Bu iletken, bu durumda, deşarj sırasında yaratılan daha spesifik olarak, hava, plazma, yaklaşık olarak 5 mm genişliğinde, daha 10mm değildi ve bunun aracılığıyla iletken akımı amper arasında birkaç yüz binlerce idi. Bazen milyona yakın. Böyle bir telin çevresindeki manyetik alanı bir okul laboratuvarında fiziksel bir deney sırasında öğretmen tarafından yaratılan bir alan daha açıkçası "daha yüksek bir şey" dir. Böyle bir iletken mevcut artış hızı, di / dt bazen tek bir mikrosaniye boyunca amper fazla iki yüz binleri aşan söz değer. Ortak mühendislik pratiğinde, motorların başlangıç ​​örn. geçici süreçler, jeneratörler, birçok milyon kat daha düşük sipariş değerlerdir. Mevcut artış oranı çevreleyen hattı telleri indüksiyonu etkileyen önemli bir faktördür. Herhangi bir bitki de olsa çok kötü olmadığını, elektrik yürütebilmesi bir çizgi tel vardır. Mevcut artış yüksek hızı, yüksek indüklenen gerilim.

 

 

Bitki materyali elektrik iletim Bazı olasılıklar

Ekin çemberi içindeki bitkilerin sapları zayıflaması önemli bir rol bazen bitki materyali yalnızca elektrik indüksiyon oynayabilir. Bak elektrik indüksiyon, bölüm Elektro-Fitopatoloji . Bitki dokuları zarar veren Elektrik akımları, aynı zamanda toprak ve iyonize hava yoluyla yapılabilir. Ayrıca yüksek gerilim korona, simetrik iletken etrafında çevrili - yıldırım tahliye kanalı. Bir daire şeklinde, yıldırım durumunda metrelerce - volt milyonlarca, ayrıca bitkilerin içinde, elektrik iletken olasılığı büyük favorilerinden biri.

 

 

Anomalileri - tanıtım

Olası TV belge veya belgeselin ne olursa olsun gördüğünüz film, kitap, gazete, dergi, dergi makalesi, veya herhangi bir web, Crop Circles sorunsalları ile ilgili. Ekin çemberleri, aktivite o şube çoğunlukla eski duayeni, tüm gözlemciler hemen her denilen ekin çemberleri ve yakın olduğunu, gerçekten ıslak bir hafta kadar sefil gerçek, pek çok kayıt yaptırılabilir anomaliler çok sık, "çok güçlü elektro-şey manyetik veya elektrostatik, kesinlikle şaşırtıcı, anlayış "ihtimalini ötesinde, orada her zaman gelecekte çözülecek bir olasılıktır. Ama gerçekten çok böyle büyük bir sorunun tamamen bilimsel deşifre yakınında, 30 yılı aşkın bütün bu zaman vardı. Birçok, ellerinde pusula ile yuvarlak gezen olduklarını ekin çemberi takipçileri, birçok. Türü insanoğlunun humanize maymunlar yaşadığı dünya denilen güneş sistemi, bir gezegende, nasıl şimşek daha, bu şiddeti ve zamanlaması ile jeomanyetik anomalileri oluşturmak için başka bir olasılık, asla var olmamıştır. Örneğin, öncelikle bazalt zemin üzerinde. Bu Bay Pockels biliyordu. Ama sadece 1900'den önceki bazen yaptığı araştırma deneylerini edildi. Sadece sormak mümkün oldu.

 

Sonuçta, tam yıldırım deşarjı kendisi herhangi bir sıradan insanın hayal gücünün kapsamı dışında tamamen değişen bir olgu olarak düşünmek mümkündür. Crop Circles ilgili hemen her belge kullanılır Ortak mezhep - "bilim yöntemlerini kullanarak bir açıklama herhangi bir ihtimali yok" .

 

Ekin çemberi açıklama yardım olarak kullanılabilen 40'dan fazla bilimsel disiplinleri, ve "Kısa" listesinde bulunabilir burada. Hepsi, repeatably ve tekrarlanabilir, tamamen objektif olarak zarar görmüş ve zayıflamış tahıllar eşlik eden olayların her türlü nedenleri açıklamak için kullanabiliyorsunuz. Sadece tahıllar, fakat, aynı zamanda, diğer bitki her türlü. Bazen zarar teşekkür ediyor ve yere bile bükümlü aşağı zayıflaması. Mümkün tarafından "klasik" ekin çemberleri içinde bulunan hasarlı bitkiler sadece hatta herhangi bir düzensiz şeklin içinde oluşan tüm zayıflamış ve zarar görmüş bitkiler, açıklayınız. Ekin çemberleri, ancak herhangi bir tahıl veya bitkiler, böyle bir ölçüde zarar görmüş, Paraları onlar yerde yatan, bükülmüş olan değil sadece.

 

Sadece tek, tek yıldırım deşarjı gibi anomaliler her türlü açıklamak için kullanmak mümkündür. Tamamen çoğunlukla herhangi bir tarif olaylar için onları her. Hepsi geçmişte bu noktada elektrostatik ve elektromanyetik alan varlığı gibi görünüyorsun. Açıklanan anomaliler her yol açabildiği kesinlikle düşünülemez elektrostatik ve elektromanyetik alanlar, bugünkü vardı. Sitesinde mevcut devasa, son derece güçlü, kesinlikle düşünülemez vardı elektromanyetik - - elektromekanik - plazma pulsee elektrostatik adında, LEMP - Lightning Electro Magnetic Pulse, Elektro manyetik nabız yıldırım ne demektir. Yıldırım boşalma olayları ile ilgili her uzman yayında kesinlikle istisnasız bu tür olaylar her tamamen açıklamak mümkündür yıldırım özellikleri, ilgili teknik böyle bir yeterli sayıda bulmak mümkün. Mevcut artış akım, hız, enerji, gerilim, sıcaklık, hız, bkz tablo . Yıldırım deşarjı darbe herhangi bir hayal gücünün ötesinde bir olgudur ve gerçekten açıklanan her tamamen neden mümkün olduğunu, gözlemlemek mümkün anomaliler. Içerir ve gerçekten bu tür amaçlar için çok fazla enerji yeterli miktarda aktarır.

 

Böyle bir durumda, kimsenin Yüz bu olgunun gerçekten Yüz karşılaştırmayacak oldukça imkansız olurdu onun için bu konuda öyküsünü.

 

Sayfasında çok daha fazla bilgi, daha detaylı, anomaliler ve alt sayfalar. Bu arada, sadece fiziksel anomaliler. Elektrostatik, Elektromanyetik, sıcaklık farklılıkları, kapalı da ortaya çıkan basınç farkları olduğu sayesinde - "açıklanamaz" sesleri hafta yıldırım sonra görünebilir. Ayrıca kimyasalların - gerçekten son derece toksik toprak seviyesinin altında yer zehirler, kg onlarca, çok gaz fazında buharlaşması bu mümkün orada görünebilir. Tamamen görünmez. Önce güvenlik. Gözlemciler yerine kobaylar gibi hareket etmiyorlar denemeli ve akredite bir laboratuardan toksikologlar davet deneyin. Crop Circle taraftarları çok toksikolojik ölçme ve bulguları ile şaşıracaksınız. Dozimetre zehirli kimyasal mümkün ölçü konsantrasyonları değildir.

 

 

Resimler biraz galerisi, ekin çemberi bulundu yerde kullanılabildiğini

Yere de son derece toksik kimyasallar, gazlar yüksek miktarda son derece olası bir varlığıdır. Kendi risk yeri ziyaret ediyoruz.

 

Bazı Crop Circles uzun düz çizgiler görünür

uzun mesafe, kaç kilometre

Rüzgar yönünde odaklı sahne hareket gök gürültülü sayesinde, diğer çok uzun mesafe birinde, düz bir çizgi belirdi bazı ekin çemberleri, açıklamak mümkündür. Farklı bitki türüne bağlı kez, birkaç hafta, onun durumu, bitkilerin nem, toprak ve şiddeti, yıldırım deşarjı enerji ortaya çıktı. Bu tarif ekin çemberi piktogramlar Her, çok uzun fırtına sonrası, oldukça farklı bir zaman görünür. Kimse fırtına ve bitkilerin zarar arasında herhangi bir bağımlılık elde edebiliyor. Olası bazı Ley Hattı geçti fırtına gibi bazı olası gidişatı ne olduğunu. Ama gerekli az ya da yanlışlıkla tekrar vurgulamak. İnsanlar ve bu fark piktogram gözlemlenen, tabii ki, ve bir hata büyük insanlar ve çalışma çok kolaylıkla gerçekleştirildi.

 

Tam bir tesadüf tüm bu antik siteleri, taş heykeller, megalitik yapılar, kendi alanları veya otlak bulunan inşa Aborijinlere imkansız değildir, çünkü, ancak, olması gerekmez periyodik olarak veya tahıllar, tarım ürünleri, genellikle bazı ekin çemberleri ortaya çıktı çim. Ekin çemberleri onları sadece megalitik yapının inşaatı Örneğin, bazı benzer bir aptallığa çalıştırmak için onları eğitmek, Tanrı'nın buyruğu olarak kabul tarafından takdir edildi. Örneğin Stonehenge, Rollright Taşlar, Süt Hill, Alton Barnes, Silbury Tepesi, Avebury Manor.

 

Her şey sadece bir rastlantı mı?

 

Next iki fotoğraf "Crop circles: In search of a sign" Michele Gardner-Smith Ekin çemberleri: bir işaret arayışı içinde, Michele Gardner-Smith

Sol: in ekin çemberi Langdon, kuzey Dakota, ABD Haziran 2000 25.,

Daha sonra, iki ekin çemberi desenleri sonraki çıktı direkt bir çizgi takip, diğer birkaç kilometre mesafe biri olarak sağ resimde gösterildiği. Olası kendi kayıtlarını bakmak meteorologlar sormak - İlk piktogram bulunmuştur önce fırtına birkaç gün veya hafta gerçekleşti.

 

Bazı ekin çemberleri yakın görünen bazı çizgiler, olası bazı boruları veya drenaj, ayrıca olası elektrik hatları veya yeraltı gaz hatları var. Yüzeyinin altında daha fazla bilgi hatları .  

 

Ölü ya da zayıflatılmış hububat Trails yerde yatan, - yeni anormal bir fenomen, tarif değil, geçmişte mevcut. Çok daha sık, şimdiye kadar bulunan ekin çemberleri herhangi bir daha mümkün. Ayrıca mümkünse, birçok ekin çemberleri bu merkezleri sağ yeraltı açıklanan boru bazı üstünde görünür.

Yani bazı patlak gözlü Amerikalılar haykırmak için mümkün olan WOW!

 

 

Ana sayfa devam

 

Düzeltme

Kesinlikle emin olmak için olduğu gibi bu sayfaları aşağı herhangi bir mesaj görünüyor olsa bile, bundan önce bir giriş cümlesi vardır konulmalıdır

Bu, mümkün mü ...

Muhtemelen bu, kanıtlanmış olacaktır ...

Muhtemelen mümkün ...

Bazı (çoğu) gözlem (deney) anlamına gelebilir, bu ...

Kesinlikle emin sadece aptal, salak, beyinsiz, kendini beğenmiş ya da farfara sağ belki beeing.

Peki, bunlardan hangisi, kahrolası?

 

 

Bu bir şaka değildir

 

Orijinal ekin çemberleri

Temel fiziksel prensipleri - DOĞA simetrik bitki formasyonları yaptı

Çok daha% 99,9 ekin çemberleri ekin tarlaları içinde yıllık bulundu suni değil, sahte, gerçek olmayan bütün dünya yuvarlak.

 

Adlı gerçek, doğal yaratılması ekin çemberleri, basit kesinlikle açık, tam ve sadece tarafından yapılmıştır doğa , harika, büyük mekanik, elektrostatik ve elektromanyetik kuvvetler sırasında hemen önce görünür, ve kısa bir süre sonra yıldırım deşarjı. Oluşumu sırasında, bazı nispeten nadir durumlarda belirgin rezonans ve girişime katkıda bulunuyorsa, hatta anlaşılmaz, karmaşık ve düzenli bir şekil oluşabilir.

 

Adlandırılmış güçler son derece güçlü, herhangi bir gerçekçi insanların hayal gücünün ötesinde.

 

den: wikipedia

Bilinmeyen bir yazar

© cropcirclesonline.com

www.flickr.com

 

Ekin çemberleri bitki dokularının ilk hasar - Elektrik akımı ile

Iyonize hava, toprak, sıkı sıkıya bitki parçacıkları ve kökler, ve bütün bu elektroliz - bitki dokularının önemli hasar nedenleri ve herhangi bir parçacık biri endüksiyon ve doğrudan iletim kaynaklanan elektrik akımları vardır. Orada bu dokularda zararlı kimyasal maddeler olur, ve bazı hücreler hemen öldü. Bitkilerin tüm adlı parçalara indüksiyon bir nesne olması mümkün iletkenler gibi davranıyordu. Ekin çemberi tesislerinde Elektrik endüktans sn 1/1000 uzun sürmedi.

 

Bazı hücreler hemen öldü, diğer bazı. Zararlı kimyasallar nedeniyle, gelecek günler ya da haftalar içinde ölecek Kronoloji bu sürecin biraz karmaşık, ancak bitkiler kendilerini oldukça iyi kurtarmak edebiliyoruz. Onlar köklerinden sap ve aşağı inip o toksinleri almak için çalışıyorsunuz.

 

Olası, ekin çemberi deseni oluşturulması sırasında büyük orada oldu rezonanslar ve müdahaleler bu tarafından çağrılan tüm adlandırılmış yıldırım deşarjı güçleri ve diğer tüm etkiler arasında.

 

Ayrıca ekin çemberi deseni kaynaklanan yakın bazı yeraltı alanları arasında mekanik titreşimleri ve müdahaleler - mağaralar, aquiferous katmanları.

 

 

 

Yıldırım deşarj parametreleri kısa bir özeti

Daha ayrıntılı, ölçülen ve hesaplanan değerler yıldırım ve alt

Herhangi bir yıldırım sırasında tahıl herhangi bir alana, "flaş", vurmak, tipik olarak görülür, ve de aslında fiziksel ve mekanik iş vardır:

 

 

Son derece güçlü elektromanyetik kirişler arasındaki karışmalar ve rezonans bazı çok karmaşık tasarımları, fractalların tek nedeni olabilir. Orada da ortaya çıkan, eğilme, kırılma, kırılma ve tüm elektromanyetik ışınların yansıması var ortaya çıkar. Onlar ışık çok benzer şekilde davranır. Her ışık, aynı zamanda kızıl ötesi, mor ötesi, aynı zamanda elektromanyetik dalga olduğunu. Görünür ışık aralıkları 790-390 nm arası, frekans (3.9 × 10 14 Hz 7.9 × 10 14 ) Hz. Bazı koşullar altında orada da mümkündür yerde toplam yansıma almak. - Plazma, soğuk hava - Sıcak hava, yüksek basınç - normal basınç, hızlı hareket eden hava - ayakta havalı: faz sınır bu tür Orada görünebilir.

 

Not: Yıllık genellikle bütün Dünya gezegeni üzerindeki tahıl ve çim alanları ile alanlara grev tüm aydınlatma deşarjları, yaklaşık sayısı bir milyar (10 9 ) ...

 

Karşılaştırma için: sadece ortalama şimşek tam yüklü bir kamyon, enerji gibi büyük bir miktar transfer edebilir biraz daha fazla bir enerji, tüm gezegenin etrafında bir kereden fazla sürücü sayesinde olacaktır ...

 

 

 

Ekin çemberleri gizemi çözüldü. Kesin. Bir kez ve herkes için. Hiç için ..

 

Shocking vahiy!!

Bu paragraf bir duraklama gibi bu sayfada hizmet, bir tiyatro in-jargonu terimdir.

Bilimsel, Mantıksal. Doğa yasalarını uygulamada. Anlaşılabilir ve açıklanabilir.

 

Neredeyse inanılmaz ama çok açık, zarar ve zayıflatıcı ana süreç sadece açıklayan. Ayrıca, çok net, herhangi inanılmaz gerekiyordu açıklayabilecek anormal etkilerin her yanında doğaüstü, aşkın, gerçek ekin çemberleri. kesinlikle kesinlikle hepsini, konuşma, Birçoğu.

 

 

Doğal mimicry

En dikkat çekici aslında biri olduğunu ana suçlu ekin çemberleri tek bir gerçek yazar - - kılığında çalışıyor kesinlikle masum . Yıldırım sonra nispeten uzun bir süre, saat, gün herhangi bir tahıl, bitki veya bitki hala kesinlikle el değmemiş görünebilir. Hububat herhangi bir zarar gözlemlemek mümkün bulunmamaktadır. Sadece "exposition" vardır yapıldı. Klasik gümüş halit fotoğraf işlem tabakası latent resim oluşumuna çok benzer işleyin. Gizli resim sadece kalkınma kaç gün veya hafta sonra, kesinlikle görünmez olup, daha sonra görünür hale gelecektir. İlk başta, bitki dokularının sadece görünmeyen mikroskobik hasar meydana görünür. Ayrıca bitkilerin mekanik özellikleri elektrik akımı etkilenmemiştir hasarsız bitkilerden seçilemeyen vardır. Biyokimyasal ve biyofiziksel prosesler süren Uzun süre elektrik akımı ve zayıflama iletken arasında böyle uzun bir zaman kadar neden oluyor. Ancak o payet yere eğmek ve böylece ekin çemberi bunu neden olduğu, çoğunlukla birçok gün yıldırım taburcu olduktan sonra, canlandırılmaya çalışılır.

 

Sadece bitki organları aracılığıyla elektrik akımının geçişi sonrası gibi uzun bir süre sonra kendi payet kendi ağırlığı korumak için başarısız, çok zayıflatmak olur ve yere eğmek başlar. Zayıflaması, kalıcı bir kaç gün veya hafta emsal sürecinin aksine, bükme işlemi - Gerçek ekin çemberi görselleştirme - hatta sadece birkaç saat veya dakika sürebilir. Kelebek etkisi, domino etkisi.

 

Kimse yıldırım ve bitkilerin zayıflaması arasındaki ilişkiyi türetmek mümkün olmasının nedeni de budur, ve yerde yatan o payet sayesinde de ekin çemberi ortaya. Derhal fırtına ve şimşek sonra herhangi bir hasarı gözlemlemek için kesinlikle imkansız yoktu. Birkaç hafta sonra, çoğu zaman çok güzel havalarda, bitkilerin saman yere eğilme başlar. Önce sadece birkaç metre kare, ama zamanla nadir durumlarda hasat öncesi alan yüzeye alanı ve kısa sürede daha fazla ve daha önemli bir bölümü yalan bazen tüm alanın hatta% 90 yalan söylüyor. Daha sık% 20-30, ama her şey aydan daha birkaç hafta önce, genellikle uzun o sırada yere, tek, tek yıldırım bir sonucu olabilir. Çok daha fazla bilgi sayfada olacak kronolojisi ve alt sayfalarını.

 

 

Otomatik pozlama

"Exposition" Şiddeti yere eğilme sapların yıldırım deşarjı ve start an arasındaki zaman mesafesi etkiler

Nine circles & associated pathways, at Eltopia

Washington (USA) which occurred during the night

of June 18-19, 1998. [photo taken June 21, 1998]

Eltopia, Washington formation re-photographed

3 weeks later, after the circle-making energy

system had revisited the field.

Tek bir alanda sadece tek yıldırım neden oldu görsel olarak gözlemlenebilir tahıl hasar, sadece bir kez oluşmaz gerektiğini, bir sonraki önemli ve temel bir gerçektir, bir gün boyunca, söylüyorlar. Onlar hasarlı hububat ve yıldırım noktası arasındaki mesafeye bağlıdır. Ayrıca traktör parçaları iletkenliğine ve alanında yüzey üzerinde yürütülmüştür elektrik enerjisi miktarı. Ayrıca bazı gerçek ekin çemberleri durumlarda onlar ilk kez gözlendi birkaç gün sonra büyütüldüğünde veya tamamlanabilir olması mümkündür. Orada elektrik akımı zarar diğer bazı yerlerde vardı, ama yoğun olarak yerler olarak, bu ilk görünür oldu. Ayrıca çok sık ekin çemberi öncelikle keşfedildi bazen sonra, o birkaç gün sonra, yakın veya uzak hasar tahılların daha görünür, ama sadece olabilir RDF. Randomly Downed Formations, Düzensiz tahıllar yalan. Yine, her şey tek tek yıldırım deşarjı neden olduğu çok yaygındır. Sol tarafta iki fotoğraf konur bltresearch. Ikinci durumda gerçekten enerji başka bir eylem ilerleme de var olduğunu, olası, "revisited alan", ama aslında böyle bir şey kesinlikle gerek yoktu. Tahıl Pipetler gereken diğer olmaksızın, aynı zamanda geçen, sadece ilk ve tek yıldırım taburcu olduktan sonra daha uzun ve daha uzun süre, vejetasyon süresinin kalan bütün sırasında daha uzanIyor edilir. Ekin çemberi oluşturulduktan sonra neden ve ne zaman: ana soru "the circle making energy system had revisited the field", Orada daha fazla yeni daireler oluşturmak, ancak olmadı düzensiz oluşumları ? Metin yazarları istemeden, bildirmek yoluyla düzensiz oluşumların yaratılması "circle-making energy", Ekin çemberleri oluşturmak mümkün olan enerji, tamamen doğal bir şeydir. Sadece bir yıldırım veya

Two formations at West Overton, Wiltshire (UK).

The large ring encircled the Overton Road "T"

junction -- and the long pictogram, which occurred

subsequently, itself gained another circle the night

after the rest of the pictogram had formed.

Birkaç sonucu deşarjların grup, neredeyse bu alanda herhangi bir yere, hasat kadar, kalan tüm vejetasyon dönemi boyunca giderek artan, tahıl giderek artan zarar oldukça mümkündür, uzun bir saniyeden uzun süren, asla ve hatta bölgelerde doğrudan isabet yıldırım. Elektrik enerjisi, kısmen yoluyla alanı içinde dağıtılırlar edilebilir traktör parçaları . Bazı rastgele çizgiler, düz, dallanmış veya yıldırımdan puls alin etkisi açısından yakın çatallı olabilir. Elektrik akımı toprak altında devam etmek için başlamadan önce, sadece traktör ve onların yakın çevresinde parçalarını, zemin üzerinde tahıl periyodik şekillerden yakın, açıklanan şekilde hareket ediyor. Böylece elektrik tesisi vücudun içinde akımlar, hücre, doku ve onlara zarar da pasaj hububat düzensiz olgunlaşma neden olabilir. Üçüncü ve sonraki fotoğrafı - ekin çemberi zamanında genişleyen görmek mümkündür. Mümkün mü, her şeyin tek tek yıldırım bir sonucudur, fakat özellikle yüzeylerin düzensiz "exposition". 1. Return Stroke - Bu yaklaşık sonra ana, önde gelen elektrik boşalması. 4 - 8 RestrikesYani sonradan, ikincil grevler (ender durumlarda 15 veya daha fazla), bkz yıldırım . Mümkündür, bu 1 Return Stroke T-kavşak merkezi haline sadece vurmak ve bazı Restrikes, İkincil vuruş - zayıf, tahıl alanına devam etti. Üzerine alt ekin çemberi resmi Google sayesinde bulundu, örneğin www.noufors.comm veya freethinkradio.com, bilinmeyen yazarı, aynı yerde, daha erken bir tarih - Parça devam eden ve genişleyen olmadan.

 

 

 

Herhangi bir hasar görmüş bitki yıldırım çarptı

Bütün dünyanın herhangi bir hasar ve zayıflamış tahıl ile ilgilidir

Bir kez daha: paragraflarda sadece bu sayfada açıklanan işlemler, taklit ve otomatik pozlama, ancak herhangi bir sayfasında www.cropcirclesonline.com ve ilgili sayfalar, tüm dünyada herhangi bir tahıl ile ilgilidir. Zayıflamış, yıpranmış, bükümlü payet ile birlikte, bitkilerin yalan yatarken ya da sadece toprak yüzeyine eğildi. Mümkün dünyanın herhangi bir yerinde bulmak edilir Kesinlikle düzensiz şekiller. Herhangi bir tahıl alanı. Sadece tahıl, ama her türlü tarımsal ürün. Hafta, ay - sapların zayıflama ilk görünür işaretleri, yıldırım andan sonra çok uzun bir zaman gibi görünür uzanIyor ve toprak yüzeyine doğru yönde bükme başlayacak. Ölçüde daha hızlı çok güçlü yıldırım durumda. Düzgün şekiller - basit, neden açıklamak için ekin çemberleri, fraktallar, birkaç milyon itibaren bir durumda sadece haline yansıtılmış resim, ve zorluk ile mümkündür. Olası açıklanan çeşitli nedenlerle daha fazla, gerçekten çok nadir olduğunu, böyle karmaşık bir desen oluşturmak için işbirliği gerekir. Çok daha fazla bilgi bulunabilir mümkün olacaktır Kronoloji ve ayrıca alt sayfaları, EPP -Elektro-Fitopatoloji, bitkiler, bitki parçaları, doku ve hücrelerin vücutta elektrik etkileri.

 

 

Domino etkisi, kelebek etkisi

Genellikle kendileri üzerinde meydana gelen, pozlama ve ekin çemberi içindeki bitkilerin giderek zayıflaması teorileri ile açıklamak oldukça kolay tarif edilebilir bir başka çok ilginç ve şaşırtıcı bir nokta, düzenli herhangi bir insan çalışması ile oldukça aşikâr gerçekleşebilir değil, payet demetleri düzenlenmiştir. F_1 F_2 Sapları nedenle vejetasyon ilk karşılıklı sapları destekleyen yüzlerce demetleri bir yapı oluşur, sadece nedeniyle biraz eğik giderek zayıflaması, dik olası en geç saatine kadar dayanabilir. Onlar yere düştün uzun zaman önce, o yer üzerinde bile hala sadece bu yüzden eğer öyleyse, yaklaşık dik duran, sap yüzlerce birçok demetleri bulunabilir. Birbirine temas Bitkiler ve parçaları, hızlı yere bükülmelere karşı, bir süredir yine zayıflamış bitkiler nispeten istikrarsız yapısı stabilize ve birbirini koruyan, suyun yüzey gerilimi ölçülebilir bir gücü sayesinde kendilerini ekleyebilirsiniz. Ekin çemberi deseni görselleştirme süreci böylece hala gecikir.

 

Su olarak işletilebilir kelebek . Bitkilerin suya batırılmış - hafif yağmurlu, sabah çiy, göreceli kısa süre içinde, birkaç saat, bir sap ağırlığı iki kat artırabilir çünkü. Yani sadece birkaç gram / ​​sap, ama kg / m olan birkaç 2 hektar başına ve birçok ton. Kırpma tipine bağlı olarak, 20, 30 olabilir. Biraz zaman bir sınır açısı ulaşılmaktadır. Bundan sonra bükülme belirgin şekilde daha hızlı bir şekilde devam etmektedir. Ilk desteyi başka, değdiğinde domino etkisi başlar ve sadece birkaç dakika sürebilir. Paketler zincir reaksiyonu gibi, bir bir düşüyor. Bir paket, sadece tek bir diğerinden daha fazla temas edebilir. Ekin çemberi resmi böylece kesin olarak canlandırılmaya çalışılır. Nispeten inanılmaz kısa bir süre içinde gözlenen varsa, ve görünüşte herhangi bir görünen ve bilinen bir kuvvet etki olmadan. Bazı tanıklıklar var.

 

Bir sürücü olarak domino etkisi diğer salkımları neden akan hava. çalışabilir Demo burada gösterilecektir. Hava dönen ve toz, bilinmeyen bir güç gibi görünebilir. Toprak, ve böyle tarif ekin çemberi oluşturma gözlemci derinliklerinden yükselen nedenle ürküyor ve hayret, biraz şaşkın görünebilir. Diğer olası onların açıdan bakış, dar kafalı, hemen hemen hiçbir şey.

 

Bazen böyle birkaç demetleri dik kalıyorum devam edebilirsiniz. Birkaç kez kuru ıslak değişim. Bazı ekin çemberleri fotoğrafları bulmak mümkün.

 

 

Olarak kelebek de zaman zaman devreye girebilir bombus .

 

 

Ekin çemberleri Gözlem - bazı ilginç fikirler:

Nerede ekin çemberleri aramak için:

Sadece fırtına başka hiçbir yerde, geçti o yer üzerinde. Bir kırpma lokalize yıldırım ile bir yere iyi.. "Bu yıl yıldırım deşarjı" ayırt etmek kolay -, yıldırım, bazı ağaçlarda, tahıl bir alana vurdu sonra bazı işaretleri bulmak için deneyin mümkün F-1-2 yıldırım bir alana sağ vuran bir nokta bulmak mümkün Bazı durumlarda, bazı daha belirgin hasar bitkiler gün öncesinden görünür. Böyle bir durumda, sağa yıldırımdan kırpma içine hit noktası ayırt etmek mümkündür. Sapların yere bükülen zaman durumdaki farklılıklar, an önce bazı gün görülebilir. Ele alınacak, ayrıca belgesel fotoğraflar buraya yerleştirilir. Bkz Kronoloji .

 

Ekin çemberleri bakmak için zaman:

1. asla fırtınalı havalarda. Böyle bir işçinin gerçekten çok kısa bir dayanıklılığa sahip olacak ve böylece onlar için yerine çok sık ihtiyacınız olacaktır.

 

2. en az birkaç saat veya daha fazla fırtına sonrası, fırtına uzakta olduğunda veya mevcut değildir. Bitkilerinde Yıldırım ilk işaretleri birkaç gün fırtınadan sonra görünebilir. Hemen yakındaki bir ağaca. Bazen zarar tahıl yıldırım, mümkün dakika, saat sonra görünür gerçekten kısa sürede olur. Bazı Yıldırımlar mekanik enerjinin son derece büyük miktarda içerir. Ayrıca şiddetli yağmur etkili olabilir - daha yüksek mekanik stres, daha fazla elektrik enerjisi, aynı zamanda toprak altında yakınında, ıslak bitki ve toprak yüzeyinin üzerinde yapılan ve uyarılan. Ayrıca olası ikili deşarj - iki yıldırımları, bir zaman aralığı bir hafta veya daha fazla, orada yer alan bir sonraki görebilirsiniz. 

 

3.   Birçok durumda tahıl hasar, fırtına sonrası iki ay sonra daha görünür uzun zaman oldu. Yalan tahıl sayesinde hububat aynı alana ikinci bir yıldırım inme geçirdiğini esas olarak ortaya çıktığını, olası, ancak emin değil. Birkaç gün sonra ikinci, yerine hafta sonra. Daha fazla bilgi iki yıldırım deşarjları etkisi. İlk deşarj yaklaşık eşit zayıflamış bazı bitkilerin tam olarak tanımlanmış alanlarda değil "hazırlamak" olabilir. Belki birkaç hektar. İkinci yıldırım deşarjı, birkaç hafta sonra, çok daha önemli etkiler, bu çalışmalarını tamamladı. Olası ikinci yıldırım deşarjı kırpma hemen sonra yalan, ya da çok daha hızlı olduğunu. Bir vejetasyon mevsimi boyunca uzak olmayan birbirinden iki yıldırım deşarjları, nadir durumlarda yalnızca olur. Tarif yıldırım deşarjları tek tek önemsiz zarar edeceğini, mümkün.

 

Zaman - Lapse - Kamera

 

 

4. Çok ilginç bir fikir kullanımı olacağını time-lapse kameralar ekin çemberi yaratılış süreci gözlemlemek için. Örneğin bazı Canon kameralar timelapse değil sadece programlanabilir, aynı zamanda herhangi bir yıldırım yakalamak edebiliyoruz. Birbirinin aynı iki fotoğraf makinesi kullanan ve bir yöntem stereo fotogrametri kullandıktan sonra, stereo fotoğraf yaparak, santimetre hassasiyetle kilometrelik bir mesafe içinde yıldırım konumunu belirlemek mümkün olacaktır. Optik stereo üssü bir metre ya da daha fazla - kameralar arasındaki mesafe kullanırken.

 

 

5. of KURULUMSUZ zamanı - lapse kameralar, bazı ekin çemberleri sonra da mümkün ve yararlı bulundu. Veya böyle bir ekin çemberi piktogram, geçen gün, hasat kadar fotoğraflanması sürekli. Güvenli bir mesafeden, bkz Uyarı, bir mesafeden fotoğraf, tercihen oldukça yeterli yukarıdan, 2012 yılından itibaren her biraz ciddi ekin çemberleri gözlemci en temel görevi yanında olacaktır. Gibi biri dünyada hiç varsa. Ama mümkün olduğunca az saha ziyareti, hangi saygılı bir mesafeden gözlemlemek mümkün olacağını, sadece gözlemlemek seçin. Bu gerçek geometrik desen sonraki araştırma amaçları neredeyse uninteresting için, bu ekin çemberleri görüntülerin büyük çoğunluğu hemen hemen hiç görünmüyor, yakın zamanda uzak çevresi, üzerinde öncelikle durulması gerekli olduğunu vurgulamak gerekir!

 

"Araştırma tahıl alanlarında süreçleri" ve bazen gelecekte olası kullanım timelapse kameraların önceki kullanımdan Detayları yer alacak burada .

 

 

Somerton, Somerset 27 Temmuz 1996

Ekin çemberleri - Düzenli şekiller

düzensiz ile kombine (2)

Ekin çemberi resmi büyük gelen, 1996 tarihli Lucy Pringle arşivi. Ekin çemberleri o fotoğrafı olmasa, yıldırımdan elektrik yüzünden gayet normal, yaygın, tipik hasar gibi görünüyor. En tipik etkisi biri hasar hassas tramvaylar yönünde aşağıdaki olmasıdır. Yeraltı girmeden önce elektrik enerjisinin çoğunu vardır akar. Çoğunlukla fark alan sınırı yakınında hasar. Başka bir yerde daha sonra yuvarlak sınır temel ilkeler yanında sınırına yakın tramvaylar, makineleri, orada iyi iletkenlik dönüyor, bitki daha fazla zarar görmüştür.

 

Bilinmeyen kaynaktan gelen ekin çemberi fotoğraf, yerellik Denton, Garsington. Kaynak olarak daha sonra belirlenecek ekin çemberi Araştırmalar Merkezi Oxfordshire Temmuz 1996 3. alınır. Elektrik hattı direklerine - ekin çemberleri Ayrıca üç yadsınamaz paratonerler ayırt etmek mümkün değildir. Şimşek çaktı gelen yakın hale kaynaklanan kritik nedeni olarak görünebilir. Ekin çemberleri Aşağıda - tipik, düzensiz yıldırım gelen elektriğin neden olduğu zarar. Restrikes, veya herhangi bir indüksiyon veya iletim - bazı paralel yıldırım deşarjları veya sonraki vuruş yoktur faaliyet gösterecek. Paralel yıldırım deşarjları ve ikincil vuruş birbirini etkileyebilir. Yıldırım deşarjları elektron demetleri gibi bir şey, ve, ilerleme son derece yüksek elektrostatik ve elektromanyetik alanlar, TV veya osiloskop vakum tüpü gibi bu tür kirişlerin yönünü değiştirmek mümkün bulunmaktadır. Rüzgar, şok dalgası, yüksek dalga, basınç dalgası - Ayrıca yay boşalması, hava akışı ile mümkün değişikliği gibi kıvılcım akıntı yönü. Rakov, Uman - Yıldırım: Fizik ve etkileri, bölüm 8 "Japonya'da Kış yıldırım", s. 313: ". İlginçtir, Ishii ve ark (1998) Japonya'da kış fırtınaları çoklu-inme pozitif çakmalar daha sonraki darbeleri hep yere yeni bir fesih oluşturmak olduğu görülmektedir." Bir şey kışın sadece ve Japonya'da sadece görünebilir gibi. Orijinal: "Interestingly, Ishii et al. (1998) observed that subsequent strokes in multiple-stroke positive flashes in winter storms in Japan always create a new termination on ground." Bu fıkra beraberindeki resmi, küçük ve daha küçük yavaş yavaş ilk temel itibaren, her daire zemin üzerinde yeni bir fesih olarak kabul edilebilir.

 

Mümkün kayıtları ve yapay başlatılan yıldırımları ait fotoğraflar, rüzgar yönünde olduğunu yıldırım kanalı hamle gözlemlemek. Olası ki, bazı restrike önce olabilir yıldırım, hareket onlarca veya yüzlerce metre olan kanal. yıldırım , fizik . Ekteki fotoğrafta bir başlık sayfası bir baskı olduğunu Martin Uman Kullanıcı Yıldırım Deşarj olası bir yapay başlatılan yıldırım gibi tipik bir fotoğraf gözlemlemek, böyle hafif bir rüzgar yönünde akıntı hareketli. Yapay Lightning'ler, Artificial Lightnings: Bulutlar altında ölçülen elektrostatik alan yeterli bir değere ulaştığında, bulutların içine bir topraklama teli ile donatılmış roket ateşlenir. UNIVERSITY OF FLORIDA LIGHTNING RESEARCH GROUP - www.ufl.edu (fotoğraf bıraktı) - bilgilendirme ve aydınlatma, fotoğraf, video fiziği hakkında yayınlara bağlantılar çok önemli bir kaynak.

 

 

 

Hasarlı tahıl, genellikle hububat alanları meydana

yere bozuk, zayıf, eğimli sap, bükülmüş, düzensiz şekiller tahıllar yalan

sayfada daha fazla ayrıntı bükük, eğik, hasarlı, zayıflamış kırpma

 

hasat sırasında yağ tecavüz

Yıldırım ekin tarlaları yukarıda deşarjları ve yakın olduğu neredeyse tek olan ana nedeni, daha fazla% 99, tahıl ve tüm dünyada toprak yüzeyine yatan başka bir ürün. 0,5 ile 1,5 milyon arasında bir şey km2 yıllık. Tahıl, ayrıca herhangi bir diğer bitkileri, örneğin tecavüz, haşhaş, ve bitkiler değil sadece. Ekinler yalan, ama başka önemli ölçüde zarar değil sadece - bitkiler tamamen ölü olacak, ya da sadece zararlıları, bitkisel veya hayvansal kökenli ya zarar verebilir - bakteri, virüs, küf, mantar, parazit, böcek. Elektrik etkilenmez, sağlıklı bitkiler, tamamen döşenmiş zararlılar tarafından dokunulmamış olur çünkü Zararlıları, bu durumda, elbette, sadece ikincil bir etki olarak hareket ederler. Bir kez: kabul yerine yukarıda yıldırımdan deşarj işlem tarafından oluşturulan kuvvetler, edildi tahayyül edilemez mekanik. Olası eşdeğer ya da daha yüksek bir enerji ile, güçlü bir patlama, kg TNT, ya da daha fazla, aynı zamanda, elektrostatik ve elektromanyetik kuvvetleri yüzlerce onlarca karşılaştırın. 

haşhaş - 2008, aynı yerellik; sol 6 Temmuz, Ağustos başka iki 3.th; ağacı - "suçlu tanımlanması"

Tüm sayılan yetkileri tüm alan üzerinde hareket ettiği zemin hatta bir tek sapı yalan olmadığını, derhal yıldırım taburcu olduktan sonra, sıradan bir insan hayal gücünün ötesinde gerçekten de bütün fırtına mümkün olmasına rağmen. Bitki dokularında sadece mikroskopik değişiklikler muhtemelen birkaç kararmış, yanmış bireyler bulmak mümkün olmazdı. Zamana kadar ...

Not: kesinlikle orada bazı mekanik değişti, hasarlı sap değil, daha sonra yıldırım tahliye kanalından yarım metre olabilir - saha kenarından kesinlikle görünmez karmaşık, iç içe demetleri, ama sonra, ekin çemberleri içinde bulunacaktır onlar fark edildi.

 

Ekin çemberleri, ayrıca diğer normal, etkileşimler, fraktallar, veya kombine resimlerin yanı sıra belki de çok nadir sadece sayesinde oluşabilir bu olayın sadece küçük bir kısmı vardır çeşitli tesadüfler etkileşimi henüz yeterince açıklanamayan şartlarda, sadece çok yaklaşık tahmin ve laboratuvar veya bilgisayar ile simüle edilebilir.

 

Hatta hafif bir duş veya çiseleme, ya da - önemli etkisi sadece yere sapları bükme önce, bir nem oynayabilir sabah çiy . Sayfada daha fazla bilgi için domino etkisi . Sabah zskvo 4-5 saat Mansiyon.

 

ekin çemberleri - bilmece çözüldü.

Bir kez ve herkes için.

İnanılmaz derecede ilkel, biri diyebilirsiniz, gülünç bir açıklama. UFO, gizem, parapsikoloji, uçan daireler, bilinmeyen ve varolmayan enerji ve benzeri saçmalıklarla Lovers var kendilerini sonsuza taşıma yapabilirsiniz. Diğer bir deyişle, onların kokuşmuş kıçını öpmek olabilir ve gitmek cehennem .

Hemen hemen aynı olası hakkında söyledikleri uzaylılarla .

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

2 en

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanan ve sunulan burada tüm teorileri iyice nedeniyle yoğun yakından ve detaylı olarak deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky