Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-timelapse-kısa . Makine çevirisi neden hataları affedin.
Kimse ET (dünyadışı) hatta tüm dünyada bir tek ekin çemberi yapmıştı. Onlardan korkmayın.
Learn about thunderstorms RSS feed

Timelapse kameralar, yeraltı nesneleri

ET, ayrıca adında uzaylılar (uzaylılar, uzaylılar). Herkes Onları korkuyor, kimse onları görmedi, ama herkes Onlar Crop Circles yapıyoruz sanıyor.

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

(Kendilerini) tarafından adanmıştır Kaşifler, hatta ekin çemberleri araştırma, timelapse kameralar ve Büyük ölçüde kullanmaya korkuyor. Birden fazla kez bazı utanç oldu, ama bu noktada burada İncelendi olmayacaktır.

 

Onlar O Onlar gerçekten bilmek istemiyorum öğrenmek şey Korkar mısınız Temelde Çünkü muhtemelen Büyükşehir EXTENT Realize değil timelapse kameralar ekin çemberleri araştırmacıların Dağıtım. Belki avlandı uzaylılar kendilerini olsun, ya da insanlığa (ve ne duyarlılığı), misilleme miydi o korkuyor musunuz. Onlar gelecekte bazı desenler OLUŞABİLİR timelapse kameralar ve yerlerde Büyükşehir seçilen özellikler, dağıtmak için korkuyorlar, onlar korkun That Onlar mıydı gerçekten nick hareket uzaylılar, ve onları bir kez sonsuza intikamını mı istiyorsunuz. Daha iyi zamanlar sonsuza kadar yabancılar ile nezaket sonuna, açıklama izler.

 

Gizem avcıları, UFO Gözlemciler, yabancı avcılar ve inananlar Sevgili! Kesinlikle hiçbir uzaylılar bir şey hakkında endişelenmenize gerek yoktur, hiç kimse bile AnyTone eğer biraz herhangi tanımlanan gizem açıklığa kavuşturulmasına katkıda, herhangi bir intikam yapmak ne de herhangi bir hasar taahhüt edecektir. Onlar yakın veya uzakta herhangi bir ekin çemberi gelen hiç değildi çünkü Yabancılar, timelapse kameralar tarafından gerçekten tamamen belirlenemeyen vardır. Ekin çemberleri araştırmacıların büyük çoğunluğu hala rakamlar gerçek yazarları olarak düşünün Yani, herhangi bir yabancı korkmana gerek yok. Düzgün ayarlamak timelapse kamera gerçek yazarlar, bir fırça kullanarak değil, ama bir lokomotif çok daha güçlü elektron ışınları GERÇEK "alanlarında boya desenleri" de. Yakalayabilir Onlar rezonans ve parazit gibi, iki gerçekten çok basit ve kolay anlaşılır açıklanamayan fiziksel fenomenlerin kullanan tüm öylesine anlaşılmaz şekiller çizmek için.

 

Timelapse kameralar İlkeleri ve süreç zarar ve temizlemek için onları kullanmak mümkün olan, ekin çemberleri kitle detaylar için sadece kullanmak gerekli değil Konaklaması dünyanın her yerinde (zarar, zayıflaması) ve diğer mahsul ekilebilir bitkiler. Her yapı diğerinden küçük bir mesafe içinde bir kamera çifti yakalama ve santimetre Bir doğruluğu ile yıldırım etkisi konumunu belirlemek için kullanılabilir yapabilirsiniz. Basitçe geometri ilkeleri, optik, matematik ve fotogrametri kullanın.

 

Bu arada, kimin fronthead elektron ışını, geniş değil 1 cm'den fazla, 100-200 km / sn (literatür Kanıtlanmış veri Bin bir hızda yere doğru ilerliyor en Güvenilir - Rakov, Uman, birçok rağmen İnternet üzerinde yerleri, örneğin WIKI - tr, cz,), hatta Görünüşte "uzman" metinleri tamamen Misguided bilgiler tamamen farklı vardır ve ikinci bir enerji birkaç milyonda içinde transferleri, O bir elektrikli lokomotif üzerinde Able hareket Olacak bin kilometre Çeşitli mesafe. Enerjisi miktarının bu gibi bir çok "toprak zemin içine bir küçük delik" yapmak mümkün olduğunu, bu konuda şüphe etmek için bir ihtiyaç vardır. İlk ve birkaç kilometre sonra her derece doğru bir daire olduğunu ve ortadan süpersonik (şok) dalgası ile, darbe siteden deşarj yayılacağı hızlı mekanik darbe. Sadece şok dalgası nedeniyle işba bir sıçrama değişikliği Genellikle görebilir atom bombası patlamasından hemen her film çekimleri, bak. Yıldırım taburcu olduktan sonra bir şok dalgasının başlangıç ​​hızı (ama gerçekten sadece başlangıç) nükleer veya termonükleer bombaların patlama tarafından üretilen şok dalgalarının hızı Than muhtemelen çok daha hızlıdır. (Herhalde bir fotoğraf var)

 

Olası resimleri (bağlantılar kaynakları takip) hakkında örnekler görmek için, Able yıldırım deşarjı nedir birkaç-ton ağacı (yaklaşık 5 ton kaba bir tahmin) ile gerçekleştirin. Yüzlerce kilogram ağır parçalar için onlarca bölünmüş ikinci cloven ve o kürdan gibi zemin boyunca dağılmıştır. Bu nedenle, yıldırım sağ alana deşarj vurdu bir yerde olduğunu nasıl Olası bir mucizedir, bir "iğne deliği" den başka bir şey, ve bazen bile bulmak mümkün bulunmaktadır. Bu Aksine orada büyük bir krater beklenir. O O neden olduğu çoğu durumda, hemen yere (ıslak) dokunduktan sonra, Kalan enerji şoklarının büyük çoğunluğu sadece zemin altındaki düşük direnci ile tha kısa yolları düzgün tercih dağıtıldı. Bazen şarj miktarı (enerji) gerçekten bitti-Tedarik ve addition yılında plazma kanalı ve zemin iletkenliği farkı büyüktür vardır. Havada yıldırım kanalı metre başına seçeneği 1ohm az bir dirence sahiptir, 1 cm, metre başına ohm yüzlerce toprağın binlerce, ancak 1 m kenar küpü göreli Aşan değildir genişliği

 

Yıldırım deşarj küçük Mesafeler az güvende olmayacak çünkü bazı tehlikeli olaylar, orada görünebilir.

 

Aşırı şarj bazen hemen toprak altında yönlendirilir olabilir, ve çoğunlukla traktör parçaları, bazı seyahat sürebilir, ancak bir slayt gibi ayrıca Aralarındaki veya bir roller coaster.

 

"Dielektrik dökümü" - Bazı durumlarda, en iyisi elektrik fenomen yaygın uygulama benzetilebilir miydi fenomen için zemin kurşun dokunduktan sonra boşalabilir. Bu durumda, çok hızla Nispeten derin yeraltı boşaltmaya devam edebilir. Bu durumda onlar hemen yakınında yıldırım kanalı fulgurites yeraltı oluşturabilirsiniz olasıdır. (photo Lightning: hatta bazı şekilleri, genellikle daire, kuvvetle muhtemeldir Daha fazla oluşması durumunda, zemin altında tahliye PAE) Şiddetli iletim.

 

Bu dikkate almak şüphesiz mümkün, sağ zemin (alan), bir açık alanda yıldırım deşarjı durumunda çok benzer bir şeyin bakış mekanik açıdan bodrum şok noktada çok derin olmayabilir O fotoğrafları ağaçların durumunda. Orada yeraltı alanının sürekliliği böyle bir şey izin vermez çünkü, herhangi bir yıkıma ol olmayacak, ancak mekanik darbe çok güçlü olabilir, küçük bir deprem görünebilir. Yüzey ve yeraltı boyunca deşarj enerji dağılımı daha detaylı analizi sayfasında bulmak mümkün olacak toprak yüzeyi üzerinden ve aşağıda boşalabilir Dağılımı . Bu, özellikle Hesabınızda Gerçeği alınması gerektiğini etkisini sırasında yerel koşullaraReturn Strokefronthead olanakları neredeyse sonsuz sayıda yerden diğerine değişebilir. Sitesinde de mevcut Puanı hemen hepsi çok iyi topraklanmış nesne (bina üzerine paratonerler, çatılar, Akaçlar) miktarı hatırı sayılır donatılmıştır Sanayileşmiş alanda flaş etkisi arasındaki fark, açıklamak için bir girişim olacaktır Onların tarım alanları (dışında izole ağaç veya HV kuleleri, birkaç yüz metre) Potansiyel paratonerler aşan siparişlerin miktarı çeşitli. Bu durumda, bazen doğrudan toprak yüzeyine deşarj ortaya çıkması kaçınılmazdır. Bazen ana Doğrudan olduğunuReturn StrokeBaşka bazı durumlarda, deşarj Bağlı (paralel) kollarının, O Başlangıçta bir at HV alanına örneğin işaret edilmiştir. Başka bir durum Başlangıçta tipik paratoner (HV alan, ağaç, çalı) herhangi birine yönlendirilir, ama Sonunda tam tersi yönde seyahat Pozitif Streamer tarafından "yakalanan" olmasına rağmen ilk Kademeli Lideri, o Nispeten ortaya O oluşabilir alanına uzak konum ve orada son bağlantısı Dönüş İnme sonrası ana noktaları. Açık nihayet isabet içine boşalma, çok Önemli ölçüde yeraltı yapıları (jeologlar, arkeologlar, savaş tarihi, sanayileşme, kamu hizmetleri) ilgilendim olabilir yerin tam konumu hakkında

 

Bazı yerlerde, bazı ekin çemberleri orada göründüğü, uzun bir arama yakındaki yüksek gerilim kuleleri ve LV gerçekten gerek yoktur. Hiçbir paratonerler veya HV kuleleri rağmen Potansiyeli yüzde fotoğraflarının diğer onlarca, üzerinde gözlemlenebilir, fakat kısa bir ziyaretten sonra değil Google Maps veya Google Earth orada Onları bulmak mümkün. Tezler hatları yazarı onun hakkında, yavaş yavaş ardına yayınlanacaktır dünyanın her yerinde tuzak (yüzlerce), ve çok yakında ve sayfa olacak, bulunan çeşitli ekin çemberleri GPS konumları büyük koleksiyonlarından birine sahiptir neden bahsettiğini bilir başka.

 

sağ ocak, Jakarta, - 2011 yılının ilk desen sol Ancona - İtalya 2007

 

Grombach 26.05.2002, Baden-Wuertemberg, Deutschland 2002/07/01 Grombach, Baden-Wuertemberg, Deutschland

 

http://www.uforevue.sk/news/53/55/Nadherny-kvet-v-poli-pri-Kozarovciach/

Toprak yüzeyi ve hızı hızı yeraltı iletim ve sığ yeraltı iletim herhangi diğer deşarj İletim bunu büyük ölçüde bağlıdır, ne ve nasıl derin yeraltı yer almaktadır. Yardımcı çizgiler, arkeolojik kalıntılar, jeolojik faylar, yaylar, terk edilmiş madenler, akifer, ya da onun gibi bir şey.

Gerçekten nadir durumlarda, deşarj seyahat sırasında yeraltı patlamamış ile buluştuğunda TNT gerçek eşdeğer birkaç yüz kilogram, bir yeraltı patlamaya neden, hatta Dünya Savaşı'ndan ölçüde harap ve önemli sendeleyerek, birkaç yüz kilogram bomba varsa. Olabilir (Alanlarında kraterler). Orada Oluyor eğer alanında küçük bir krater gibi bir şey mümkün, bazı durumlarda muhtemelen ağaçların fotoğraflarda Gösterilme sığ yeraltı şey, içinde Arise ayrıca olabilir. Yıldırım Kimin artıkları yeraltı birkaç yıl sürebilen zaten varolmayan ağacının kuru çürümüş kök sistemi, grev olamaz. sayfada ayrıntıları alanları Yıldırım iletkenler .

 

Kanıt aranıyor

Bu site ve diğer birçok Çiftçiler bazı Alacaklar destekleyebilir Kanıt Their Own getirebilir. Şüphesiz Onlar biraz uzun zamandır gizemini Açıkladılar Contribute ayrıca İSTİYORUM, Ve Onlar kesinlikle uzun topları ve sadece gelmiyorsun yabancı işgalciler için hayforks ile bakıyorlar yorgun.

 

Oldukça yeterli Onlar bazı kaydı burada tanımlanan Will eğer olacak ... Unearth.

(Bu fenomeni açıklayan özel bir paragraf bazı diğer sayfada açıklanacaktır Yeraltı Konular - ve sayfanın parçası Bitki Hatları )

 

Takım tezgahları ve parçaları (metal), ekimi için bir kez el - yeraltı bazı yerlerde sürülmüş tarımsal faaliyetlerin bazı kalıntıları, derin sürme altında belki de düşük düzeyde bulmak olasıdır. Bazı desen resimleri Mümkün mü Onları gözlemleyin. Gibi boru durumunda çevre için de daha düşük bir dirence sahip daha yüksek bitki hasar yerleştirir ve böylece yukarıda akımların bir artış hale gelir. Burada yeraltı iki öğe kuru bulunan örnekler, (bulunduğu), ve benzer yerlerin daha tespit etmek şüphesiz mümkün olacaktır. Muhtemelen Benzer "kaynaklı olacaktır yeraltı işaretleyicileri zaman gelecekte bazı ekin çemberleri rakamlar yerlerde ". Tarımsal faaliyetin sadece kalıntıları olmayabilir, çöktü ayrıca arkeolojik eserler veya uçakların parçaları var dahil edilebilir. Açıklanan benzer oluşumları, elbette yaratılan, ve muhtemelen gerçekten vardı ve onların yakın düzenli bir desen oluşturan olmadan oluşturulur olabilir.

 

Not: yeraltı tez belirteçlerin çevresinde böyle bir şey bulmak bazen mümkün olacağını dışı değildir fulgurites ancak akımlar zaten orada çok Dağınık olabilir. Çok daha Olası Onlar "iğne deliği", aşağıda küçük bir derinlikte bulunan Olacak, gerçekten "şeyler oluyor" vardı. Bulunan malzemenin küçük miktarlarda fazla 6000 ° C daha kısa bir süre için orada ısıtılmalıdır misiniz

 

Yani uzaylılar nihayet Would ... (Sadece Çek ülkede?)

Ilginç bir gerçektir (İngilizce dilinde) nedir: Bir kısaltmak Muhtemel kullanım MZ ET (Extra, ek olarak Çek Earth veya Earth Çekçe, Karasal,) ve İngilizce (Ground Cloud) CG kısaltmak el yıldırım Means ne var akıntı, ekin çemberleri tersi olarak - bulut bulut, (- ingilizce tekrar Yerden Cloud çek Cloud, Toprak) İngilizce MZ bir eşdeğeri vardır. Ne ilginç bir benzerlik ...

 

(Son fakat en az değil?) Çok son: O mutsuz Neden ET (için (istisnalar bulunmakla birlikte) yılın yarısında ve önemli Tüm Globe olduğunda mısır neredeyse Münhasıran boyama olması anlamlı olarak daha renkli ve kullanışlı Yerleştirilmiş ederim sıçan ya da vorteks lazer tabancaları - - Onların uzaylı enerji trumperies) ve çok "tuval" güzel - kar yüzeyi? Fırtınalı (ve daha önce olduğu gibi evet ise, kar yüzeyi volgende Onları Genellikle çok fazla iyi "temizlenmiş" sıcaklığı) kış aylarında neredeyse yok olduğu gerçeği, herhangi bir okuyucu Kesinlikle Kendisi Kararı yapacaktı. Başka AÇEP Kış soğukları sırasında insanlar oldukça, Onların asses evde tüm sıcak, yerine onları eyer otur ve planör yukarıdan yeryüzüne izlemek Benzer makineler ve sınıflar asmak Yani, oldukça genel bir olgu yaygın olduğunu.

 

      

 

 

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z