Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-daireler-are-değil-yaratılan-zihinsel-sapan-kişiler tarafından . Makine çevirisi neden hataları affedin.
Learn about thunderstorms RSS feed

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

İşte O Monstrous hayaller düzeltmek için bir girişim

Onların Hastalıklı beyinler ...

 

Birkaç önceki aksine neredeyse İlkeleri açıklamıyor, çünkü kağıt Intermezzo (1) adlı duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma, ve biraz daha hafif kalem yazılır. Bu ekin çemberleri insidansı oldukça kopmaz eşlik İşte fenomen anlatılır. Hiç görüş herhangi bir ciddi ve bilimsel noktası olur bile, tahıl desen sorunu ile uğraşmak istiyorum herkes nasılsa daire vericiler (daire-vericiler, hoaxers adlandırılan insanların varoluş sorunu üzerinde durmak gerekir misiniz ). Bu katkı uzun bir süre ve Sat yapacağız tek için serinin ilk olacak Sadece diğer gerçekten nadir, ya da daha doğrusu, artık söz olarak. İlk olarak, daire vericiler Çiftçiler tarafında açık bir şekilde durmak, sevgili yazar izin ve herhangi bir eylem ve kendi yarattıkları Mümkün hangisi önce mutlak bok fenomen ve tükürmek için tek doğru şey adlandırılan bu. Neyse ki, bu kreasyonları Sıkça sizin cronies tarafından desteklenen sizin hezeyanlarından gelen olacağını daha, tüm oldukça çok değil, Misguided gizem takipçileri görünebilir.

 

Circlemakers. Bir çok üzgün durumda. Onlar çok zihinsel kararsız, rahatsız Bireyler, psikopatlar, en ilginç hileler, em, eğlenceli, mistifikasyonun birine atladı edildi öncelikle Onları gelen Tabiat ve Onları bütün insanlık ile birlikte etrafa at Could. Vardır Onları sadece, izlenim içine Onları Provoke, ancak herhangi bir ekin çevreleri ve şekillerin büyük çoğunluğu artık atama daire vericiler uygulanan, hatta daire-vericiler ya da kimin için bir grup insan Üretilen bu çeşitli grupların ayrıca gizem avcıları, hoaxers. A Benzer görüşü Şüpheciler bir grup (ayrıca Şüpheciler Tabiat oldukça acınacak kurbanı) tarafından paylaşılır. Rakamları inceleyerek uğraşan insanların gruplar arasında, görünümü gerçek rakamlar% 5 civarında olan bu sabit olduğunu, geri kalan insanlar tarafından oluşturulmuş Taklitler, sahte, sahte vardır. Bu Saygı yılında, yani henüz oldukça sapkın fikir söylemek için gerekli olan: tüm dünyada "Pek çok salak, kuraklık ve büyük, varolan temel kalıpların% 95 Onları tarafından oluşturulan İşte bu mümkün olacak ve sadece% 5 idi edemez gerçek, hakiki, aslında doğa tarafından oluşturulan. "

 

Başka bir borda feneri: Neden hoaxers (döven) yani, (yani, sağ) bildirildiğine 95 CC ve% Orijinal üreten birisi adlandırılır, Kalan% 5 sadece doğa tarafından üretilmiş olmalıdır? Zaten isimlendirme (% 95 sahte sahte, 5% Orijinal) "gizem inananlar" tek başına, ya da tamamen karıştı böcekleri toplam aptal gibi, kendilerine çağrı O başka isimler olarak kullanılır olurdu Sadece Çünkü theybehave değil mi? Hepsi öncelikle ilk değil, test edilmiş ve olur Psikiyatristler almalısınız? Sonra O, perspektif Orijinal olarak işaretlendi Onların daire vericiler (All That ile "pin delikleri için"), Üretilen ne ve ne Tabiat sahte, sahte adlandırılmalıdır Üretilen Olmamalı?

 

İnsanlık Sevgili, size inanıyoruz! Cümle şimdi sadece gerçekten harika iyimser (ya da aptal) telaffuz edebilir "Dünyada çok sayıda budalalar ve büyük bir kuru var olmaz" ...

 

Aslında, tam tersi, rakamlar% 95'inden fazlası doğru, eksiksiz doğal gelişmiştir. İnsanlar iyi istatistiksel hataları altında, sadece bir ihmal edilebilecek Yüzde yarattı. "Gerçek" daire-vericiler gerçekten var, ama sadece kuru Bulunduğu Miktarları içinde adlandırılmış istatistiksel hata için yeterli miydi iken. Onları büyük çoğunluğu bir kırpma alanına olmamıştı, Onlar sadece çok daire vericiler Arandığınızda -, övünen, bildirimlerinde, sarhoşlar braggarts övünürken, patolojik yalancıların başkasının kreasyonlar bildirildi Onların beyanlarına sadece kim olduğunu. No Choice ama Onlar yerde şizofreni alanından ruhsal bozuklukların Nispeten zararsız türü, "transmigrationism" çeşitli (Napoleons, Picassos, Einstein, Hitlers), umuyoruz. Onların hafif formunda hastanın çevresi için Strictly tehlikeli değildir, ama onların daha şiddetli vakalarda tarafından Nispeten kadar fulled dünyada deli huzurevlerinde vardır.

 

Onlar gizemi Onlar bile yeterince okudum Onların saçmalık birileri Ergenlerinkinden Onları, onları yönetmek dursun İnanması, onlar düşünüyorum kuru salak Prospectors gerçekten vardır? Onlar düşünüyor musunuz kendileri Onlar kasten Onların deli teorileri sığması için kuru bir yol (dışmerkezlik vb.) Çevreler oluşturmak alanına gitmek aptallar çok daha büyük, belki başka? Onlar Düşünüyorsunuz Bu şimdiye kadar yayınlanan ve içinde gerçek bir ekin çemberleri daire vericiler ölü fareler döken Onların kreasyonlar hemen başlatmak O ölü fareler Sıklıkta bulunursa bu, sonucuna? Eğer Dünya üzerinde var aptallar bir yeri vardır, ama o kadar çok ve büyük kuraklık ve, önceden de belirtildiği gibi. Aptallar ve salaklar örnek bir örnek kendilerini insanlığın Tamamen yeterli gizem inananlar gibi. Onları ve onların aptallığı hakkında dünyada Şüpheciler zaten kağıtları bir sürü üretti. Onların eylemleri ve ifadeleri ki bazı bazı şüpheciler kendilerini üyelikleri rağmen çok benzer Hangi müminler gizem eklemek için "grup kapatıldı". Sadece başka bir çekmece. Neyse ki, diğer insanların büyük çoğunluğu daha ziyade emek ve eğlencenin Tamamen farklı formlara dikkat ederim.

 

Çeşitli gizem müminlerin CC keşfetme konusunda "uzman" (çoğunlukla kendi kendini atamış), UFO ve Diğer Açıklanamayan fenomenler sadece GERÇEK parazitler çoğunlukla. Bazı olguları açıklamak zor vardır gerçeğine parasitize. Bunlar genel kamu dumbing için tema kullanmak ve Kendi istihdam çalıştırın. Tam aynı parazit bile gerçek veya kurmaca varsa, herhangi bir çemberin yapımcısı ayrıca olduğunu. Gerçekten var mutlak minimum ve sadece kendilerini Claiming tüm diğerleri, kesinlikle aynı veya parazit Daha bile çok Büyük gizem müminlerin kendilerini. Onlar insanlığın çoğunun cehalet ve Onlar desen ana yazarları Yani inanmak insanlığın belirli bir bölümünün isteği kullanabilirsiniz.

 

Hatta Benzer Amaçlı istekli ve bazı durumlarda, muhtemelen Onlar elle bazı şekil inşa ve kırpma alanından sonra Bu bir teori, Mother Nature Kendisi oluşturmak edebiliyoruz Çünkü manyetik çeşitli anomaliler gibi, geri kalan tedarik orada oyunlar Yükseköğretim yeteneği bazı elektrostatik, ışık, ses, garip bir insan duygularını, ve daha fazlası. Her döngüde geometrik şekil Benzer etkiler Nedenler özel gizli, bilinmeyen bilgi ve enerjidir, çünkü güya bu mu. Eckhard Weber - Böyle saçma örneğin, ekin çemberleri, bakın, CC yayın ve internet bulmak gerçekten mümkün olduğunu. Satın almak için değil, para kaybı olurdu. Yazar titizlikle herhangi bir gerçek açıklamanın girişimde orada Olası önler, ancak yayın abounding ile gizemli enerjiler ile. Sadece okumak ve incelemek mümkün sadece.

 

Gizem avcıları ve daire yapıcılar kesinlikle uzayda nesnelerin herhangi bir tesadüfi olmayan ve düzenli düzenleme bazı bilinmeyen indüksiyon götürüyor, Gerçek sonuçlanan, nesnelerin ve fenomenlerin doğal bozukluğu hakkında uzun tez ile birden çok sayfa genel sel misiniz uzaydan şekilde yürürlüğe yükselir sadece herhangi bir geometrik oluşumlar, Benzer Nedenleri ve olaylarla, vb açıklamak zor yakındır bu. Bu makalenin yazarı all Benzer Delusions of yanlılarını karşı ifade tek bir cümle ile memnun:

"Bütün dünyadaki tüm Ülkeleri Circlemakers, kendini becer!"

 

Onlar Bazen o kadar gururla itiraf, Tamamen başkası tarafından üretildi Yaptıklarım. Birisi kim, alanında herhangi rastgele toplantı Lütfen bunları Would Onlar gerçekten tam olarak aynı Time Aynı yerde vardı ve kesinlikle hemen ve merhametsizce tamamen Onları öldüren Tereddüt etmeden, orada mevcut eğer. (O orada "Onların Eller Sarsıntı" kadar gelir misiniz ...)

 

Bunu tam zamanında Tamamen şans eseri olsaydı, zaman Büyük Creator aslında gelecekte bitki deseni yapar, çok uzak olmayan Onların plakalar ve ipler ile bazı Doug veya Dave Sat, "olay" Onların görünüm Olacak gelen bu yeri ziyaret etti (daha sonra taburcu olduktan sonra birkaç hafta ay) desen keşif zamanı bile uzaktan hayvanların örneği andıran bu fotoğrafı . Bu çok farklı hayvanların ilgi merkezi (Scavengers Called) olmuştur beri (yani leş denir), çok uzun Kolayca olurdu kalan buydu. Belki de sadece bir kaç ağartılmış kemikleri tehdidi, ve muhtemelen bile bulmak mümkün olurdu O yerleştirin. Yabani domuzlar, başıboş köpekler ve tilkiler çok kolayca hatta kuraklık ve malzeme ile anlaşma. Gıda zinciri olarak adlandırılan, ve her zaman zirveye çember makinesi olmaması gerekir.

 

En Onların Bireyler, FACT çok daha sonra alanda Beyan Etkinlikler sadece% 99 gerçekten hiç yer almış akıl hastası ise, o, tarımsal seri üretim açısından, muhtemelen hiçbir zaman kaybetmek Onları en iyi olurdu ve gerçekten Oldu bir besin zincirinin parçası tanımlanmıştır. - Onların "Sözde" etkinliği aslında tamamen farklı bir kişi tarafından yapıldı Yıldırım Büyük Manitou . Onlar gerçekten şimdiye kadar alana gitmek istedim, belki de onları Onlar zanaat uğraş ister misiniz tercih Realize edelim. O zaman kimse suçlanamaz Could eğer kuraklık çok ilginç, harika ve bazı inanılmaz karmaşık elektromanyetik rezonans bitki desenleri tek gerçek yazar, o kuru alanlarda Tamirciler için hedeflenen arama başladı sanki. Ne ekersen onu biçersin.

 

Herhalde bu yerde burada olacak duygusal tez ve onların "iş modeli", ki zihinsel rahatsız Bireyler Çeşitli diğer açıklayıcı görüntüler sağlanan Büyük öğretmen , ben HIS yetenekleri Realize, o olmadığı zaman o zaman yapabilme ne olduğunu görmek alanında boyama kitapları yapma ve Onu yüz yüze yüzleşmeye karar verirseniz nasıl Onlar (Scavengers çıkmasından önce) Benzer olmazdı.

 

Tüm dünyada insanlar daire vericiler, psikopatlar ağır hasta olan. Hasarlı, ağır zihinsel engelli. Izlenim ekin çemberleri insanların kreasyonlar Daha başka bir şey olabilir onlara yapılmış bir kaç komik hileler, espriler daha daha birini Duped doğası. Psikopatlar çok iyi arkadaşlar - Kimi bazı daire vericiler ile muhtemelen ekin çemberleri (- - onlar bile ciddi bir gizem müminlerin çoğunlukla gizem kendileri bile inananlar veya diyelim) kendinden menkul "uzmanlar" ifadeleri Yani onları içeri ikna. Muhtemelen Onlar diğer bazı Madhouse her yapı biliyoruz, hatta bazen bir oda ya da kafesi paylaşan, birlikte olmalıyız.

 

Açıklayıcı psikolog ve psikiyatristlerin ders kitapları ve çeviri sözlükleri eklenmesi için Öneri:

çember makinesi, çember makinesi, cropmaker, ekin çemberi muzip = entelektüel hasta bireyi, zihinsel dengesiz kişi, sapık, sapkın, psişik bozuk birey, Sapık kişi Deranged, delinin, deli adam, deli, akıl, psikopat dejenere askı-on, serbest yükleyici, patolojik bir yalancı. Ruhsal hastalık, bireyin acı - (- Napoleons, cumhurbaşkanları usuall ve hafif formu) veya başka bir şey (usuall ve ağır formu - Microsoft hayvanlar - köpek, örneğin hafif bir formu, ama başkasının ayrıca ağır şizofreni, kimliğe bürünme olabilir , sadece inek, hatta bitkiler veya nesneler - yolun Baba, ağaç, turp)

 

Bu akıl yürütme ile bu sitede sonsuza veda (birkaç küçük dışında bu sitenin Birkaç diğer paragraflarda Benzer şekilde bahseder) hafif daire makering fenomen olacak ve sonraki şey bu biraz ilginç bilimsel web muck şey olacak kuraklık ve insan gübresi ile Scab. Ilk bakışta görünmüyor olsa da, bilimsel doğrulanabilirlik ve tekrarlanabilirlik tüm özellikleri ile Tamamen orijinal, gerçek temel araştırma, mevcut vardır. Peki CERN need.need.

 

Gelecekte herhangi bir zamanda yanılmışım, ya O anlaşılacaktı bile ben en azından ben denedim, kum Ploughed. JL

 

Gelecekte herhangi bir zamanda benim çabaları bazı yararsız Bu Gösterilmiştir Olacak bile, En azından ben insanlara tavsiye: "Bu şekilde, sevgili dostlarım yanlıştır." Jerry Cimrman

 

Tarihi Back Into bakıyor

Adlandırılmış bir fenomen (daire-vericiler, daire-vericiler) oldukça sıkıca bazı ilk Tereddüt sonra, tane şekilleri konusuna bağlı. Bazı zihinsel rahatsız Bireyler, INITIALLY bazı belirsizlik ile, Onların kendi trompet üfleme ve başkasının Tamamen kreasyonlar bunu itiraf etti. Bir süre sonra, bu en saçma olsa bile, Onların Canavarca hayaller ve hezeyanlarından Of Onları temellendirmek için, gerçek yazar HIS authirship açıklayacak asla o buldu. Onlar içinde, şekillerin gerçek yazar ilgilenmeye En azından biraz olmadan, çok hızlı bir şekilde alıştım. Bunlar tamamen onun tevazu nedeniyle belki bir itirafta, Doğuştan yapmak asla Yani, pratik Bulguları ile memnun kalmıştık. Ayrıca daire yapımcıları aksine, HIS işten sonra "iğne deliği" temiz asla.

 

Hayır merak ediyorum, o olacak asla gerçekten içine. Olası o gizlice ve yavaş yavaş belki bir gün gerçekleşmesi gerekir O An, hazırlanıyor, bir "bekleme konumu" sadece sadece. Sadece bu olay hiç İşte Onları isteyen kalır. Zihinsel rahatsız Bireyler, o kimseden gururla lensler Onların akılsız swagger Disrupt ve bütün dünya Their Own hasta beyinleri tarafından yapılan çılgınca hayaller, onlar gerçekten de bazen bazı tarla gitmek Yani Delileri arasında Onların Kurgular inanıyorum, bu yüzden Oradaki "deneyin şey "yaratmak ve bu kendi saçma daha fazla güvenilirlik eklemek. Same Time For Bu alanda mevcut olması oldu Öyle ayrıca ekin çemberleri, bir ayrıca gerçek yazarı Bekleyen Olacak, ve orada hiç onlarla "el sallamak" Olabilir. O sonra, sonra, daire vericilerin alan "Men in Black" (araba) varmak istiyorum (eğer hiç Bulan) ahşap kasalar orada onları almak ve onları kesinlikle mezarlığa koymak. Bir kez daha: Sadece bu Hiç olmamış Onları isteyen kalır.

 

Diğerlerinin arasında, alana herhangi bir yıldırım deşarjı kesinlikle acımasızca küçük hayvanların kilogram (kurbağa, fare, hamster, zemin sincap, sisels, böcekler, benler) yüzlerce Çeşitli onlarca toprak altında ve üstündeki öldürür. Bazı nadir durumlarda, seçenek tek ton ve daha fazla. Çok deşarj alnın etkisinden uzaklığa bağlıdır, ama muhtemelen gerçekten küçük hayvanlar bile büyük olayların bazıları tarafından öldürülen olabilir -Return StrokeDestekleyici veya takiben (Kademeli Lideri, bitmemiş Pozitif Streamers, Yıldırım bakınız) ondan önceki. Ayrıca Küçük böcekler bitkiler indüksiyon sebebiyle öldürüldü olabilir. İstisnai durumlarda bazen "olayından sonra" yere yatıyor hatta çoğu ton Büyük hayvanlar uçar. Senin daire-vericiler bazen Onların arasında gelecekte nesne yerleştirilmesi için gerçekten saçma çalışıyorsun?

 

Hatta mümkün olacak yıldırım deşarjları ve bitki hasar O ortaya çıkarmıştır tarafından Bunlar sadece düzensiz oluşturulur ise, düzenli desen uzaylılar veya daire vericiler tarafından oluşturulan olasılığını dikkate gibiydi O varsayalım. Birbirlerini görmedim Bu, olası olurdu? Yılda binlerce vaka? Bu yıldırım deşarjı çok HIS itibar bozulmadan edilmiş tek bir olgu isabet birisi vermedi ve istiyorsunuz HIS çalışmaları üzerine sadece ilkel Onların kuru girişimleri süngere? Yani, mümkün olurdu Ne bilinen İstenmeyen Kanunu hakkında?

 

Occam Onun Parmaklar Crossed tutar

daire vericiler olur Onların deli iniciatives, zaman (Yıllar) uzun bir süre boyunca, sadece yanlışlıkla yardım ve oldukça düzgün yanlışlıkla Aksi takdirde, oldukça güvenilir çalışma prensibi yorumlanır dünyada Kuşkucular biraz karışık gruplar, Occam'ın kuralı : "durumunda Daha fazla çözüm basit "Bu sadece doğru (en olası) olduğunu . O Çoğunlukla hiçbiri tercih, Ek rasgele ve belirsiz koşullar olası olduğunca az gerektiren.

 

Sürekli, tamamen gizlice Decades için, ancak henüz DERECE koordine ederse, birisi basit Olası çözüm temsil dünyada sarhoş akıl hastası kişiler, gruplar tarafından taşınan bir faaliyet, herhangi bir şekilde kuraklık ve iddia onu önlemek için gerek yoktur. Muhtemelen kuru kurulan Amaçlı bir kurum onu ​​göndermek hızla iyi olurdu.

 

(Uzun bir süre boyunca Onlar ve kanda binde birkaç alc zaten Onları sadece neredeyse imkansız durumda olurdu olmasına rağmen, nispeten karmaşık bir ek koşul olduğunu, tamamen tespit edilmemiş ve saptanamayan Olur yalnız Sadece AÇEP, Bir kırpma bir alan bulma ...)

 

Sadece karşılaştırma için,: insanlar bile Would ve Nispeten basit desen herhangi bir grup, proje dahil kuruluşundan, ulaşım için gerekli tüm bireysel görevleri sayma zaman daha adam-saat yüzlerce gibi onlarca gerçekleştirmek, yıldırım deşarjı 100 mikrosaniye "çalışma" olduğu, Bir saniyenin deyişle 1/100000000 ... (100 yıldırım mikrosaniye) ...

- Occam - Obbama ...

 

Şüpheci Pencere (biraz gezi)

Insanlar için ne isim Decades için açıkçası tamamen deli ifadeler inanıyordu, hatta açık şekilde gerçekleştirilen, kameraların önünde, besbelli rahatsız ve akıl Azaltıldı Bireylerin gruplarının ayrıca Açıkçası tamamen deli zihinsel rahatsız aktivite, yarı tanrılar olarak Onları çağrıldığında Kim, seçin ve Faaliyetleri göklere yüceltmek ve sadece doğru olanı ve Olası açıklama olarak bakın?

 

Aşağıdaki reductio ad absurdum (Çok Benzer) bir tür

Denton, Garsington, 1996; Wylatowo, 2002. Daire-vericiler var Bu bir an için varsayalım. Tüm çeşitli bitki şekilleri, ve Onları bazı yabancılar ile işbirliği içinde, diyelim üretilmiştir. Sırayla diğer bazı kendilerini uzaylılar yaptı. Evet, hatta uzaylılar var Bu kabul ve daire-vericiler ile el ele çevreler üretmek. Biz bir ya da başkalarına, veya toplu olarak üretilen, diyelim Yani, Onları Güven, iki Refakatçi fotoğraf (mavi oklar, yıl desen ... in ... desenleri gerçekten iyi yolu) üzerindeki şekiller. Ne aptal, vida-up, tamircilik, Dement, scrapmaker, aptal, waster kaybeden, O Beceriksiz yetmezliği çarpık yandan kırmızı oklarla işaretli rakamlar üretti sonra her şeyi? Yani birisi tüm bu yapmıştı.

 

Bu arada, Wylatovo içinde rakamlar Orijinallik ikincil bir kanıtı olarak nesneleri belirtilir bile aptal aptal ve daire yapımcısı zaten buldum Hangi azından Onların yarattıkları alanı için seçilen asla O bir Nispeten kolayca İzlenebilir AÇEP olarak hizmet etmelidir Kırmızı oklar ...

 

Gösteri sırasında Belki biraz sarhoş? Belki Onlar Onların kesme tahtaları, plakalar, halatlar ve dizeleri bozuldu? Onların magnetron, Fazerler, mazerlerin tipleri, lazerler, pislikler, tasers, siklotron, synchrocyclotrons, phasotrons, Röntgen lambalar, mikrodalga Yayıcılar, elektron tabancaları veya haşarat alanın Bombardıman için kullanılır Yani başka herhangi bir cihaza Başarısız? Onlar Onların bağlı girdaplar, inançlar veya zihinsel güçlerin yeterince simetrik resimleri boyamak için Able değildi bu yüzden O, onların zihinsel odaklanma ve anlık enerji, yetenek (veya retardasyon) başarısız mı? Onlar salak gibi bazen En azından biraz hissediyorum gerekir? (Yabancılar + daire vericiler)? Neyse ki, onlar mevcut değil hem çünkü. Neyse ki, her iki iki grup Tamamen gerçekten herhangi bir desen var Kaynaklı edildiğinde Onları kimse tam kesin zaman ayrıca yerde herhangi bir şekilde görünen değildi gerçeğine diğeri tebrik edebilir bu. Durumda kuraklık içinde ve Onlar patoloji (daire-vericiler) veya NASA'nın (yabancılar) için Taşımalı Olacak. Ya da Paroubek (Marslılar bulma durumunda Çek polisi, bir sonraki seçim için tema diriltmek denemek istedim)

 

Not Bitiş

Açıklanamayan ve gizemli Yetkileri ve kuvvetler, komplo teorileri, yabancı Etkinlikler, mysterium inananlar, ufolog, ve diğer tüm gibi düşünen insanların varlığı ve etkisi inananlar için: kırmızı oklarla işaretlenmiş yerlerde görsel veya herhangi bir tarafından, bitkiler bulurdun kesinlikle ayırt edilemeyecek bitkilerden Investigation diğer yöntem (dokularda, hücre, düğüm, mikroskop, mekanik özellikler), Bu çok memnunum fotoğraf, ölçü ve Bu düzenli şablonların içine araştırmak kullanılır. Aşağıdaki herhangi bir tamamen düzensiz desen içinde bulmak mümkün ne kaba bir bakış niteliğindedir.

  - Bitkiler kömürleşmiş - Yüzde ve küçük, iyi% 1'in altında. Yıldırım deşarjı yeterli zaman geçtikten ve doğanın kendisi tarafından Onları hallettim bile bu bulunamayabilir.

  - Twisted ve Deformed yaprak, sap, koçanı, Nervürlü olgunlaşan taneleri ile bitkiler. Muhtemelen de% 1 Exceed ve Bunların Yüzde sadece biraz hasar alanlar üzerinde olduğu için değil.

  - Sadece yerden olan bitkiler, 2-5 cm sapları kırık değil, eğildi. % 90 daha fazla. Onları çoğu, sağlıklı sapları ile karşılaştırıldığında olmadığını gösteren duyurusunda `olacaktır kırılmaya karşı (hasarlı, Zayıflamış) bitkiler fazla 5 kat daha düşük gücü. Ayrıca, Onlar belli bozmadan sadece zeminden Sapları eğmek çok kolay olacak.

  - Hasarsız bitkilerin sapları kırmadan yere ayrıca Olası viraj olduğunu, ancak çok daha yavaş ve sapları eğim Büyüktür karşı çok fazla direnç gösteriyor `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıf) ve Tahmini 10 kez Onların civarı.

  - Yaklaşık aynı noktada sapları ile Bitkiler, zeminden 2-5 cm kırıldı. Onlar yerde yatan yuvarlak saplarının bir Yaklasik% 10 vardır. Onlar şekli sınırına Temelde hemen bitişik olan alanlarda yer alacak. Kırılma ve eğilme veya eğim karşı dirençleri daha sadece sağlıklı kontrol bitkilerine karşı 2 ila 3 kat daha düşük değildir.

  - Oldukça sık bulundu olacak `olacaktır teslim Domino effect.fect sonucu - (hasarlı, Zayıflamış) her döngü diğeri üzerinde üniform düzenlenmiş sapların demetleri.

  - Çok sık Olası ayrıca bulamıyor `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) Büyük desenler içinde sapların demetleri.

 

Ne zaman gelecek Onlar o yerle adında O Açıklanan tüm değişiklikleri bulabilirsiniz. Bu iddia daha sonraki yıllarda hemen refs deneyebilirsiniz. Onları muhtemelen zaten bir haberci eski Mayalar olarak gönderilir Anlamı olan bir şey. Onlar dünyada kırmızı oklar gibi birçok Milyonlarca tarafından tedarik edilecek, onlar istiyorum sadece ne kadar, Ve onlar böyle bir şey orada yer değildir O gerçekleştirmek için denemek mümkün olacak. Seçtikleri seçebilirsiniz. Bu öngörü olarak adlandırılan ve gizem müminlerin tam bir baş belası gibi seviyorum temel araştırma Kullanılan bilimsel teknikleri, geniş bir yelpazede Ait edilir.

 

Tek Onların sorunu Onların tek sorun şimdi değil. Onları için elbette büyük bir sorun olacağını, gözlemleyin ve şekil herhangi bir bitki düzensiz gibi, her zamanki gibi, çok yaygın bir şey keşfetmek. Bu Onların seviyesi altında oldukça tamamen kuru şey bir Earthbound KATILMAK, Belki Onların çok Aziz düzenli desenler gibi aynı ya da benzer şekilde ne Arise olamazdı. Boşver, bir başkası çok yerine Onları yapmak tüm o memnun ederim.

 

Klasik yazar ile birlikte söyleyerek tüm dünyada her daire vericiler için Sonunda bir mesaj: "Sen beni kusma istiyorum yapmak ..."

 

Oysa tam sonuna ters (güçlü karakterler için)) de

İki senil eski fogeys, doksanlı yıllarda İngiltere'de D & D (bkz. bir çok tanınmış olduğu hakkında kendilerini Onların çok Şüpheli Able olmadan, tüm tarla çevrelerin yazarlar olduğu iddia: D & D ekin çemberi) Hatta inandırıcı kanıt küçük derecesi Talepleri. Talihsiz gazeteci olan üzücü AÇEP Onlar Dilettante yılında yem atladı ve gerçekten aptalca bir yol. Uzakta bile herhangi bir kaynak kimlik doğrulama ve Alacaklar ihtiyacı hakkında en temel kurallarından attılar, ve böylece belki de tarihin hiçbir paralel olan yirminci yüzyılın en büyük mistifikasyon biri katıldı. Ah, bu talihsiz gazeteciler. Onlar Onların adı Orson Welles'in olmasa bile, 20. yüzyılın en büyük mistifikasyon biri co-yazar olarak fiilen Oldu. Bunlar bir dizi uygun iki soruya seçilen Yani, ilk bakışta açık olmak henüz vardı gerektiğini hemen Salya eski fogeys patolojik yalancı Hükümlü bu. Ama durumda hemen birçok Binlerce gazete tirajı ve büyük ücret kaybetmiş olurdu bu. Bu ilk kez ne talihsiz gazeteci kendi çabaları doğrudan bir Kapsamlı mistifikasyon katılan son kez değildi.

 

İki paslı eski Geezers Onlar bu mamul ekin çemberleri kullanma gibi hızla ve kolayca olarak çizim yardımcı olan, bir "yön bulma" gibi Onların Salya düz kapaklar ve tel parçasının zirvesine bağlı olduğunda tüm insanlığın Onlara inanacak İşte bu düşünce, lıklar pusula kullanarak kurulu. Yıllar çevreleri Yüzlerce, hiç yakalanmadı. Gazetecilerin onlara inanılmaktadır not edilmelidir. Gazetecilerin insanlığın bütün anlamına değil not edilmelidir. Neyse.

 

Yıllar önce ifade Robert Heinlein ortak insani aptallık Nedenleri açıklamak için yeterli olduğu yerde kötü niyet aramak gerek yoktur budur. Ayrıca komplo teorilerine gerek bak. Bu durumda, ne yazık ki Sayın Kesinlikle yayıncının kalın çantası (olur gibi) tarafından desteklenen Açıkça bütün hatalar saçmalık gazetecilik kadar en büyük nedeni oldu. Leke üzerine atlama olmasına rağmen Olası Bazen birileri, ancak bu durumda, muhtemelen üç nokta Bu çok az ortak olurdu kim. (...)

 

http://cestovanie.aktuality.sk/.../svet/kruhy-v-obili-podvrh-alebo-umenie/

Tüm kadınlar için ara

Bunlar "Aliens" Revealed, ama Bower karısı için asla olmaz. O el arabalar bir sürü hız fark ve Onlar gece geçirmek nerede dahası Kocası açıklamak bile olamazdı. Son olarak, aldatma ve Bower onu Sanık ve Chorley gerçeği ortaya çıktı. Chorley 1996 yılında öldü 2004 yılında Onun Onuruna Bower Rye HIS son görüntü oluşturdu. O onun Wife Kıskançlık olmasaydı, Muhtemelen ifşa Would never O yılan ekledi.

 

Sevgili Bayan Bower! Bu güne kadar dünyada sadece tek bir amaç vardı mazeretler Milyar birçok onlarca Gerçekleşen Olabilir - obliterate ve zina bulanıklık. D & D Rakipsiz icat Hangi Bu kesinlikle en aptal, şimdiye kadar tarihte tamamlanmış ve herkes tarafından hiçbir Yoluyla olsa, inanılır olmuştu Hangisi biridir. Onun düzeyde Dramatik olan iki yazarın zihinsel düzeyde imzaladı. Eğer şu anda nerede Biz, Bayan bilmiyoruz B., biz umurumda değil. Belki Chorley var yerdir. Eğer öyleyse, senin aptal var O vermek Tokat atma parçaları, ve ona ölümden sonra bile ortaya çıkacak her biri yalan, açıklamak (orada çok açıksa).

 

Kendilerini yapma herhangi ekin çemberleri olmamıştı, sadece fahişeler için Onların gezileri meşrulaştırmak için utanç verici bir bahane oldu. Bugün bile size ve bütün insanlara yaptıklarından gelen, gülüyor. Hatta belki fahişeler için sürücü değil, sadece modern günümüzün, Dave Doug bindi. Atıfta Bir şey: neredeyse Bazı olabilir. Her şeyi Yani gerçekten alanında (sahada gece çalışmasının yüzlerce kez birçok saat) uygulandı ise, büyük olasılıkla bunları bir kırpma alanına desen doğru yazar için bekledim olurdu ve en az bir durumda onları bir araya OLURDU ve Onların el sallamak. Ondan sonra bir ahşap kutu içinde eve teslim edilecek. Herhangi bir doğal güçler Benzer kuru iki salak bir şey yapmak Onların sadece ahlaki yükümlülük olarak kabul edilecektir.

 

Sonunda: belki Onlar gerçekten bir kırpma alanı vardı. Muhtemelen orada sadece ikisi vardı, ama bizim için iyi olduğunu ve sonsuza kadar sır olarak kalacak olsun. Belki orada Buruşuk kırpma kaldı İşte bunlardan bazı ayrıca sonra. Milovice gibi bir şey - Doğu - 2010 arasından "çiftleşme kirpi" arasında Kaydedilmiş durumunda Burası (yoldan Milovice güney doğusunda ilk alan) var (Fotoğraf) Kesinlikle bir tesadüf Doug ve Dave Atanan çalışma başlığı oldu. Belki bir kırpma alanına D & D ayrıca şey, bazen çanta, bazen eldiven bıraktı. Doug veya Dave sonra oldukça çanta orada kaldı eğer sadece biz muhtemelen asla bilemeyeceğiz ...

 

Adlı davanın başka çok tatsız Sonuç Neredeyse hemen fenomen MK gerçek bilimsel açıklama herhangi bir ciddi Slightly girişimleri bile durdu Bu çok tatsız bir GERÇEK oldu. En az Minimal kadar her durumda sahip Hiçbir saygın bilim adamı bile ima ve bu yüzden iyice kuru bir iki aptallar tarafından tatlıya sorunu çözmek için deneyin olmayabilir. Nitekim, mevcut bilgilere göre, en azından bir örgüt fenomen hakkında en azından biraz ciddi bir bilgi toplama Önceden çalışıyor olmuştu, bundan sonra "vahiy" tamamen arama motorları yoluyla doğrulanabilir olmalıdır Hangi, aktivite durdu ..

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z