Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-yayınlanmış-metin-4-1 . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Yayın metni 4/1
Metin bu ev web www.cropcirclesonline.cz dışında yayınlanan
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Anasayfa

Henüz yayınlanmamış

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 
 

Crop circles

  - 4 - Bölüm 1

 

 

Yıldırım deşarj yoluyla hububat elektrik akımı ders elektromanyetik alan çizgilerinin grafiği Şekillendirme.

Çıkması yolunda, bazı Beraberindeki fenomenler, DOLAYLI kanıtlar hakkında başka olası akıl.

Çalışkan kitlesi oldukça Açıkçası Tabiat uzaydan aptal yabancılar herhangi bir müdahalesi olmadan, oldukça yalnız, kendi imkânlarıyla, oluşturur Bu ekin çemberleri gösterir Hangi kanıt başka bir parça ile tanışacaksınız önce Bugünün parçası bir başlangıcıdır. Yapayalnız ve sadece dünyevi, yerel fiziksel güçleri (ve diğer doğal, yani kendi etkileri) yoluyla oluşturur. Yıldırım deşarjları sayesinde. Tahıl Her desen, düzenli veya düzensiz, öncelikle mevcut elektrik alan çizgileri rekor, yukarıdaki alana ve yıldırım deşarjları sırasında ortaya yakındaki bir yeraltı ayrıca. Olduğunu Çoğunlukla orada, Prosesler ve mekanik kuvvetler KATILIYOR (simetrik patlama roket patlayan havai fişekler gibi, yanlara yayılan veya içten yanmalı motorun silindir içindeki süreci), ve biraz olarak Recorded edilebilir, ilk başta tamamen (bitki dokularında mekanik hasarlardan gözlemlenemez belki yönlenik odaklı). Herhangi ilkel, ya da herhangi bir varolmayan yabancıların katkısı olmadan. Bugün bazı oldukça DOLAYLI kanıtları ile tanışmış kitle saygı olacaktır.

Diğer şeyler arasında: ekin çemberleri Kişinin doğumundan bu yana mevcut. Bugün ekin çemberleri denir nedir, Dünya'da meydana gelen herhangi bir düşünme kişi uzun zaman önce vardı. Sadece mısır meydana yoktu, ama diğer bitkiler bu Dünya'da meydana gelmiş ve sadece bitkiler (kar, toz).

Bugünün zamanlarda, bazı yıllarda, sadece alanlarda bazı yıllarda oImaz görüntülenmiyor. Herhangi bir çiftçi Sadece isteyin. Kombine Operatörler şey biliyorum. Şüphesiz ayrıca şey işçilerin kez tırpanlarla alanları cruised kim söyleyebilirdi. zaten büyük çoğunluğu gelişmiş ülkelerde bu tamamen ortadan kalktı. Bu ekin çemberleri Seksenli, diyelim ki, Görünüm başladı Bu doğru değildir. Yalnızca ücretli neredeyse Onları Tamamen yok, ya da sadece çok az dikkat, ya ağır bastırıldı edildi. Onların frekansı, ya da daha doğrusu seyreklik Oluşur, elbette göz önüne alındığında, herhangi bir görmedim Çiftçiler vardır - düzenli bir desen Tasarlandı. Amacıyla fotoğraf Gösterildi İlişikteki birine benzer oluşumları görmek için adam tek bir yıl tahıl alanları taşımak için yeterince yakın olduğu ve tek bir kilometrekareye daha büyük bir alana atlamasına gerek yoktur için.

Onları ilk ders Sayın biçerdöver operatörü dışında gerçekte hiç kimse alanında görülen bir şekil, verilecektir. Belli ki kimseye ifşa etmedi ve gazeteciler aramadım. Hasat Operatörler çok gördük, onları sormak için yeterli oldu. Görüntü elde edildi Google Earth . Koordinatlar ve tarihe bazı Önümüzdeki makalede kadar Puanı edilecektir. yuvarlamak Onun çapı 22m ve şekil birkaç yıl önce İngiltere, Almanya ve İtalya'da ortaya çıktı İşte bazı çok benzer olduğunu. Şeklinde yapılmış değildi. Incelenmiş değil. Ne şimdiye kadar keşfedilen olmuştur. Varlığını sayesinde bu ekin çemberleri ve DOĞAL kökenli inkarcılarının başlıca argümanlardan biri geçersiz olası olduğunu. Onlar desenleri insanlar Onların "keşif" ve "araştırma" dan sonra daha sonra kar, sonra Onların Menşe herhangi Olanakları hakkında çeşitli teoriler Telaffuz fırsatı kullanın tarafından oluşturulan savunuyorlar. "Keşfedildi" olmamıştı Shape "okudu" asla olabilir. Yani, inkarcıların sevgili, bir dahaki sefere, daha iyi bir şey. Verilen sırf kaza değil, bazı Hedefli arar tarafından keşfedilmiş oldu desen sadece Benzer durumlarda onlarca olmalıdır Google Earth kamuoyuna asla ve hava fotoğrafları Binlerce. Sadece bakmak için gerekli. Aynı Anda ekin çemberleri insanlığa Onları aracılığıyla bir şey iletişim kurmak için çalışıyor uzaylılar tarafından üretilmektedir Say That bazı semboller Gözlemciler, diğer argümanlardan birinin uygulanmasına son verilir. Sadece aptallar kimse okur O ifadeleri yazmak.

Elbette yukarıdaki desen için, er ya da geç onun "yazar" bazı oturum açacak. Biz çok gelişmiş ve böylece olsaydı bu biz yaptık, o, o zamandı. Ruhsal bozukluklar bazen Canavarca, ve Enstitü doçent Bay Chocholoušek zaten Onları Çeşitli kafesli yataklar hazırlama tıp bölümü kapatıldı.

Basitçe engellemediği herhangi bir davetsiz girmek Yani, öylesine yakından korunan yerlerde ortaya daireler, oldukça inandırıcı yalanlamaktadır kuraklık Crop Circles, yapılan daire yapıcılar, - zihinsel rahatsız Bireylerin Faaliyetleri. Birkaç örnek izleyin.

(30 Haziran 1991) artık tespit edilemeyen internet kaynağı kesim elde edildi, tarihi daha da incelenir, ancak büyük olasılıkla kabul değildi. Gazetenin adı tanımlanır, ancak durum genellikle bilinmemektedir.

PM'S Retreat civarında MISIR CIRCLES

DAVID PAUL tarafından

Büyük mısır çevreler Başbakan'ın ülkeye geri çekilme arazileri üzerine çıktı sonra GÜVENLİK Bir satır Dün gece patlak verdi. Çevreler John Major HIS haftasonları geçiriyor Chequers, sadece birkaç yüz metre bulunmaktadır. "Onlar Onlar Başbakan koruyan güvenlik güçleri tarafından yakalanmış değildi sendeleyerek ediyor hoaxers tarafından çizilmiş olsaydı," dün çevrelerinde bulundu Lena Godsall-Bottriell dedi. "Onlar yabancıların çalışma olsaydı, ben hala kimse ne olduğunu gördüm anlayamıyorum," Bayan eklendi Godsall-Bottriell ve yakındaki Terrick Kitaplar yaban hayatı yazarı. Dün gece Thames Valley Polis Onlar Wendover yakınlarındaki sitede çevreleri hakkında bir şey biliyordu dedi. Ama inanılmaz ve Downing Street Sözcüsü söyledi: "Biz Chequers mısır çevreleri hakkında biliyorum, ama onlar bir güvenlik riski değil." "Onlar insanlar tarafından yapılmış değildir, onlar doğal bir olgudur, bu hava ile bir şey."

Pek ekin çemberleri ile bağlantılı olan kimse daha doğrusu sıcaklığı eski İngiliz başbakanı John Major ve Majestelerinin konuların itaat olarak ifade: Evet, bu özellikle onun biriyle, hatta sadece ve sadece hava ile ilgili bir Tamamen doğal bir olgudur aşırı süreci. Konular ve hizmetçileri Onların ilk Görünüşte çok verimli bir fikir geliştirme bitirmişti O Sadece yazık. (Ama gerçekten oldu? Bulunan edilir değil gizli raporlar ve arşivlerde başka Kararlar veya diğer bulgular? 007? Clouseau?)

Durumda kâşif Crop Circles belirtilen ayrıca şudur: ışık semboller, Judith Moore, Barbara Kuzu, Işık Technology Publishing, 2001, s 49 Dil:

Chequers ve piktogram de İngiliz Başbakanı oturduğu ülkeye yakın maksimum güvenlik bölgesi bir Kelt haçı şeklinde göründü. Haç kolları biri yerine seçeneğine göre üçgen tiped bir daire olacağını ve üçgenin ucu düz konutunda Sivri edildi. Sıkıca devriye konumu Kesinlikle iş hoaxers elendi.

Yazar Notu: gözetilmeleri gayretli nedeniyle kuru ve yerde misiniz kesinlikle Majestelerinin konular ve İngiliz hükümetinin memurları (Evet, Başbakan ...) desen keşfi öncesinde bir fırtına kayıtları bulmak mümkün olsa bile, bu fazla 20 yıl önceydi. Ve eğer onları, meteorologlar Kesinlikle evet.

Üçüncü kez Gizemli ekin çemberleri, Hesemann M., E. Tóthová, yayınlanması belirtilen aynı zamanı ETNA 1997, sayfa 31 (verilmedi 4 refakat oradan elde edilmiştir): yerel gazeteciler John Major Sekreterliği olsun güvenlik görüşme yaparken Sistem bu oluşumun yaratıcısı keşfedilen Onlar ekin çemberleri hava fenomeni Yarattığı Çünkü hiçbir güvenlik riski yoktu O resmi bir yanıt aldı. Bu nedenle biz hava koşulları bizim piktogramları olarak kuraklık ve kuraklık simetrik oluşumlar yaratmak Yani Olabilir ne Argue devam edebilirsiniz. En az bir, söz: Biz rahatlama ile nefes yapabilirsiniz: Zaten bir açıklama değil, bir seçenek olarak sahtekarlık.

Yayınlanan metin yine oldukça Açıkçası Onlar 20 yıl önce 10 numara, uzun bir süre daha biliyorsun, gösterir. Majesteleri yeterince ayrıntılı bilgilendirilen her şey hakkında emin. Fırtına ve Lightning'ler Meteorolojik olaylar vardır. Özel Kurumlar yeterince haberdar edilir, böylece Mother Nature zaten bırakın, ne kadar birileri oyun antics ortaya yönetir önce, anlamsız gizem hayranları bir şaka yapabilme olacaktır. Gizem hayranları asla. Gerçek bilgi, Onlar mı nasıl yaratıldı ekin çemberleri Onları tekme kadar çok künt şekilde gerçekten kaba olmak zorunda olacak. Onlar çok akıllı değil Onların doğaüstü açıklamalar ve arkadaşlar, kahverengi gömlek gibi aptal uzaylılar renk tutacaktır. Neredeyse tam yüksek gerilim telleri üzerinde bir arazi gibi tekrar ve tekrar sadece çok deli misiniz uzaylılar. Aralarındaki Yıldırım deşarj Genellikle çok yönlendirir ve No Way tel şasiye zikzaklı Aralarındaki FACT önleyin.

İnsan Etkinlikler etkileri Pratik imkansız yerlerden açıklamasını daha da devam etmeden önce, onlarla biraz daha aşina olmak ister misiniz ekin çemberleri ve daha fazla ilgi konusuna Olacak okuyucular için bir öneri var. İngilizce konuşan okuyucular için çok iyi ve Libor Cermak blog'un tüm nesnel kaynağı üzerindedir. Bu arada son bir, ekin çemberleri İçeren olduğunu http://liborcermak.blog...kruhu-v-obili.html . Doğrudan başvurulan sayfada FACT ekin çemberleri gerçek yaratıcısı (Ladvi yakın ekin çemberi) çekti alanında paratoner, güzel bir örnek bulmak mümkün olduğunu. Benzer fotoğrafları - Crop Circle çevresinde kanıtlanabilir paratoner Binlerce web üzerinde vardır keşfetti.

Sayın Cermak hatta İngiltere ekin çemberleri izlemek için seyahat, HIS mesajları Nesnellik için olası ve gerekli ayrıca çok yüksek bir orandır. Diye yazıyor: "Ben Uzaylıların, daire-vericiler, rüzgar inanç, gezegeni, tahıl ruhlar veya gizli askeri projeleri, vb mısınız olsun, okuyucu kökeni Olası hipotezlerin herhangi montajlama istemiyorum." Onlar sitenin ücretli bir alana yönlendirilir çünkü Aldı kaynağı, site cropcirclesconnector.com giden cari yıl bağlantıları, dışında sıradan okuyucular için kullanılamaz Yani, sadece bir küçük detay olarak eleştirilebilir. Adlı site durumunda, hiçbir şey bırakmaz kesinlikle şeffaf olan, ne para için harcamak gerekmektedir. Neredeyse istisnasız tüm fotoğrafları diğer web siteleri, ücret erişilebilir ücretsiz bulunabilir. Örneğin, Lucy Pringle, Steve Alexander Frank Laumen ve daha fazlası. Sadece şifre "ekin çemberi", herhangi bir arama motoru konumu ve tarihi girin.

L. Cermak blog Dünyanın başka yerlerinde Görece Amaç açıklama ve değerlendirme tahıl rakamlar, özellikle İngiltere'de, ancak ülkemizde ayrıca (Çek) ve başa mesajların bir dizi bulunabilir. Birçok yerde yazar kişi ziyaret, bu yüzden HIS Katkı değerli bir bilgi deposu olarak hizmet edebilir. Diğer kağıtlar, ünlü beyaz atlar ve insanların rakamları ile başa Elsewhere kökeni açıklar ve adını Ley Hatları kullanımı ve daha Yerleşmeleri prehistorik Keltler ve hatta diğer prehistorik megalitik yapılar göz önünde yapan ayrıca olduğunu. , Açıklanan yerler ve bağlamlarda tarihini anlamak için çok yararlı, sadece çok iyi bir kaynak olarak tavsiye edilebilir.

Dil engelleri ayrılmış değildir Amaç Başka bir çok kaynak, Slovak Gözlemcileri sayfalarında gizemli olayları www.uforevue.sk. Örneğin sayfası için http://www.uforevue.sk/news/53/55/Nadherny-kvet-v-poli-pri-Kozarovciach/ . Site yazarları ekin çemberleri görülmemiş fenomen Amaç raporlama için Övgüye olmalıdır. Ekin çemberleri fenomeni açıklamak için Onların yaklaşımı Açıkçası kesinlikle mükemmel, profesyonel, betimleyici haberler medya biridir. Haber Nesnellik BBC ile örneğin mukayese edilebilir. Aberran teorileri - Crop Circles fenomen sadece Doğrudan gizemler, yabancı, ruhçuluk önemsiz bilim, okült, bilimsel olmayan, bazen saçma imkansız, bazen demagojik ile iplik için açıklamalar çeşitli teşvik rağmen. Bunlar çeşitli ekin çemberleri fenomenlerin açıklamasına dikkat Onların web sitesinde böyle bir şey görünmüyor. Değil herhangi bir aldatma ve doğaüstü Kuşkulu açıklamalarla okuyucuya kızdırmak için bir girişim bile bir ipucu. Bireysel kayıtları boyutlarında Onların grafik çizimleri şimdiye kadar oluşturulmuş dünya ekin çemberleri çalışma alanında olmuştur İşte iyileri arasında desenler aittir. Onlar sorunu ödemek rağmen Genellikle www.uforevue.sk bunu başardı meslektaşlarının bir sürü zaten, çok nadir, ciddi siteler vardır konuşan "bir çok kayma." Onlar, Bu nedenle, bu noktada burada haber Nesnellik için bir derecelendirme 1 Ünvan olacaktır + +, iki yıldız ile bir. Metinlerin Yazarlar - Thomas Stankoviç, Miroslav Karlık adını buldum.

Her zaman olduğu gibi başından itibaren sürekli metinler boyunca vurguladı bulur, burada sunulan bulgular ekin çemberleri yalnızca mutlak minimum ortak. Onlar dünyanın her yerinde tüm hasarlı mısır Özellikle Relate ve kim bu konuda bir normal tarımsal ve bilimsel literatür çalışması gerekir ilginizi istiyor. Dünyada toprak (Fotoğraf 1 gibi) bükme Tahıl bazı bilinmeyen ve anlaşılmaz güçlerin etkisi altında asla olmayacak. O zayıftı sadece ve sadece Çünkü yeryüzüne bükün. En Sık yıldırım deşarjları, Genellikle sadece indüksiyon elektrik enerjisi Etki Altında. Elektrik geçişini sonra zayıflaması gün sürer. Etkilenmemiş kırpma hemen her mekanik strese dayanabilir. Duyurusunda All `olacaktır, düzleştirilmiş bulundu gelecekte ayrıca ekin çemberleri, şimdi tüm kadar içerir, elbette, dünya (hasarlı, Zayıflamış) hububat yalan. Onlar sadece küçük, neredeyse yok denecek kadar alt kümesidir. Her şeyden önce bu, dünyadaki mevcut tüm gizem severler, anlamak gerekir. Onlar bile ayrıca protesto edebilirsiniz buna karşı, bu katılmıyorum olabilir, ama bütün mesele ...

Bu devam edecek, bugün yeterince olurdu.

 

Jan Ledecky

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Geri git Yayınlandı Bildiri Listesi  

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z