Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-yayınlanmış-metin-2 . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Yayınlanan 2. metni
Bu ev web www.sarden.cz dışında ikinci bir yayın - Çek internet bilimkurgu dergisi
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Anasayfa

9 Kasım 2011 yılında yayınlanan metinden yaptı www.sarden.cz İngilizce içine (Çekçe internet bilimkurgu dergisi). Değil Anadili. Bunun için özür dilerim, lütfen.

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

Not: ilk Çek yayınlandı çünkü tüm fotoğraflar, SAHİPTİR ve efsaneler " Fotoğraf + Peki. "

sayfasında ve Anlatım www.sarden.cz yönetici:

Gizem çözüldü, biz Exclaim istiyorum. Gerçek bizim dış mantıklı, açık ekin çemberleri ve gösterileri yaptığı açıklama ile muhabiri ve ayrıca LogicAll kabul edilebilir bir çözüm gibi görünüyor Yani. (çok teşekkürler. JL)

 

Dikkate: 

Crop Circles

 2/1

 

Desen oluşturma Bazı Olanakları

Post yayımlanan ekin çemberleri, oluşturulması bakmanın Yeni Çözümler konusunda, yansıma ücretsiz bir devamıdır http://www.sarden.cz/uvaha-kruhy-v-obili . Fenomeni açıklayan Olanaklarının diğer bazı seçenekleri aşina okuyucuların ol. Bu muhakeme merkezi güdü gerçeğini ekin çemberleri, ama ayrıca tüm düzensiz sadece `olacaktır teslim alanlara aynı nedeni, yıldırım deşarjları neden vardır (bozuk, Zayıflamış) dünyada kırpma. Elektrik sayesinde Onların kırpma hasar ve Zayıflamış Oldu edildi düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış), ama usuall Birkaç hafta tüm bu neden tahliye, sonra. Patlama bitkilerin yapısı ("damgalı" veya "Exposed") olarak gösterildiğini belirtir elektromanyetik ama - FACT alanının üstünde bir büyük mekanik ilerleme yoktu düzleşme (zarar, zayıflatma) sonra dokuların artırılması zayıflaması düşüşler nedeniyle çıktı kaç gün. Düzenli desenleri birçok Tesadüfler ve uygun nedeniyle, sadece çok ender durumlarda oluşturulur. Ama bazen nedeniyle mekanik ve elektromanyetik rezonanslar ve müdahaleler, geçti, her patlama Başlangıçta çok Simetrik her yöne yayıldı eğilimi çoğunlukla olduğu gerçeği nedeniyle, ayrıca inanılmaz karmaşık olabilir.

Slogan: hayır ekin çemberleri, mutlak istisna dışında, insanlar tarafından yapılır.

Ne Onlar daire vericiler olarak bilinen dünyanın grubunda herhangi bir yerde sunmak için çalışıyoruz - ekin çemberleri onlar tarafından üretilen O - tez tabloların akıl hastası yazarların beyinlerinin hayaller daha fazla bir şey değildir. Gerçek ise, hiçbir yerde ve hiçbir zaman ve yapmak değildi bile herhangi bir dünyada bir adam ve tek bir ekin çemberi (istatistiksel hata altında derin istisnalar sadece minimum ile). Herhangi bir sözde "crop circles" için Would tamamen farklı bir kişi tarafından yapılmıştır KILL> KILL acımadan Bu site kesinlikle hemen her toplantıda o sırasında herhangi bir çemberin yapımcısı Potansiyeli.

Sadece bugün kağıt Başındaki Intenet biçimi etkileşim sayesinde olacaktır ilk bölümü altında Tartışma Yerleştirilen bir soru, bir yanıt Ekleyen: Ikkju Yani elektrik kuru ve karmaşık ve hassas desenler oluşturmak mümkün olduğunu, nasıl sorar. Elektrik deşarjı (lar) çok doğru çevreler, yalnızca mekanik etkisi (Fotoğraf 1), yazarın kendi deneme oluşturmak için Able ne kadar gösteri ile - Bu arada (daireler) "Doğru" cevabı verilecektir. Resimde (granül malzeme tabakası, bir gram milyonda yüz parçacıkların on ağırlığı, yayılır hangi tabaka üzerinde yüzeyine dik olarak etki eden elektrik kıvılcımı göre ince un tek biçimli bir tabaka içinde oluşturulmuş bir halka, bir 720g/liter çevresinde yoğunluk - Yaklaşık bitki materyali, sadece üzerinde bir milimetre kalınlığında) eşleşir. Sol tarafta hemen Ardıl zaman bir mesafe aynı boşalabilir 10 kez tekrarlanması Yaklaşık 200msec (ardışık fırtına yıldırım deşarjları Arasında yaklaşık ortalama aralığı 50 sağında, tek bir akıntı (2500V-0, 03J) bir etkisi Gösterilme edilir - 60msec). Bir smaller.These birim, çap 11 mm, Büyük 18 mm'dir. Çember ebadına tekrar ederek, sadece marjinal bir (akıntı yukarı dördüncü yerinden) uzanır, fakat kenarları önemli ölçüde çok hassas çokgen daire için biraz Biçimsizdir dan, rafine edilir. Kıvılcım deşarj sayısı 6-8 aştığından, oluşum çapının önceden hiç arttırılması değil, mekanik güç etkisi, daha da ve daha geniş mesafelerle ulaşmaz. Bir yıldırım deşarjı sırasında sık yaklaşık yedi ardışık deşarjları vardır Görünüyor. Bazı durumlarda, yıldırım tek bir ana deşarj tarafından oluşturulur (Return StrokeIlk büyük akıntı 12 veya daha sonraki vuruş Devam Ediyor sonra zaman), ama ayrıca olanlar var. Resim çok Açıkçası Destekleyici, bu elektrik deşarjları için, bile çevreleri tamamen doğal ve kolay bir şey oluşturulması ve bunun şaşıracaksınız kimse yok ile Onların mekanik etkileri. Gösterir

Not: Doğal şimşekli havalarda akıntı ortalama yoğunluk 10 fazla olduğunu 15  , deneyde el kıvılcım deşarj yoğunluğu Than yani milyon milyar kat daha kat kat daha büyük. Rakamlar halinde Onları bazı yaratılması sırasında herhangi bir sıradan aydınlatma "bebek", tersi sadece KATILABİLİR veremem, oldukça muhtemeldir. Ne sırasında Onları bazı sıradan bir insan hayal arasında kesinlikle hiç şüphe ile, alan üzerinde gerçekleşme "maruz" idi. Kesinlikle herkes tabanca veya hafif makineli tüfek neden ses efektleri ve mekanik hayal edebiliyorum. Hatta çok zayıf bir yıldırım transferleri ve yaydığı milyon kat daha fazla enerji (ve yüz milyon kere Büyükşehir hız ile hareket eder).

Yıldırım deşarjları eylem tarafından tahıl desenleri ortaya çıkması - önceki yazıda yeni tanımlanan teorisinin bazı temel prensipleri Açıklanan edildi. Ekin çemberleri - Ayrıca Onlar olasılık düzenli desenler sadece oluşturmak için belirtilmiştir. Onların kökeni zaten birçok Yıllar bağlantılıdır yüzden Kırmızı Cüceler tüm bulamayacağınız mümkün olacağını pek meraklı ve anlaşılmaz gizemler, Star Wars, Aliens, Predators, Sonlandırıcılar, Hitchhikers, Nosferatu, Transformatörler, Robotlar, Vakfı, Das Kabinett des Dr Caligari, Marslılar, semenderler, astronotlar, Stalker, Siyah, Galaxy, Avatarlar, Frankenstein, Futurama, Yıldız Treks, Matrix, herhangi bir gezegen (O adında bir mavi, İnsanoğlu da dahil olmak üzere), Monsters, ET'lerin, Spider-Mans Maymun Erkekler ve Küçük Prens birlikte, onlar Kısa Devre tarafından İşte yılında yardımcı olmuştu bile. Bu tam olarak muhtemelen aynı kökenli ilke öne sürülmüştür Konaklama dünyanın hemen her mahsulünün (zarar, zayıflaması) ve hasar. Sadece arpa, buğday, yulaf ve çavdar, ancak neredeyse tüm tarla bitkileri, kültürel alanlarda growed herhangi bir bitki. Tarafından tam olarak aynı şekilde çok Genellikle Arise düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) düzensiz şekiller ( RDF - rastgele downed formasyonları) İşte tüm düzenli desenler sadece neredeyse ayrılmaz Beraberindeki vardır, ancak vakaların fazla 99.999% (ayrıca kare alanlar) oldukça bağımsız meydana . Nedenleri tez kırpma bırakmayın Çünkü - Açıklanan kurallara bir istisna kasırgalar, Tornadoes ve seller, ama onlar istatistiklere dahil edilmemiştir düzleştirilmiş "(hasarlı, Zayıflamış), ama tamamen tahrip ve imha Ve Onlar sadece olarak adlandırılan Değildir elverişsiz hidrometeorolojik koşulları ", ama gerçek bir doğal afet gibi. Onlar nerede hasat tahıl depolamak için hasat için hiçbir makineleri ve hiçbir outbuildings, çünkü çiftçiler, kuraklık ve durumlarda zaten neredeyse Onlar hasat şey var o ilgilenmiyor. Bunlar büyüyen bitkiler ilgilenir O ilk başta Onlar yeni çiftlik binaları inşa etmeli ve yeni makinelerin içine yerleştirin ve zaman.

Kalınlaşma, eğilmiş ve uzatılmış düğümleri - Bu Gerçeği kabul edilebilir değinen teorisi Destekleme Önemli bir kanıt olarak, düzenli ve düzensiz bütün desenleri, yılında o tahıllar tam aynı büyüme değişimlere sahne olmaktadır. Tamamen Hepsi, negatif geotropism ve bilimciler tarafından asla neden olan ve başka hiçbir yerde bir şey olabilir ve bu bilim adamları, tarım meslek ve genel kamu, fakat ekin çemberleri Explorers, atıfta yeterince tanınmış GERÇEKTİR: yıl için çalışıyoruz Sürekli Sabırla ve bir şey tamamen farklı kamuoyunu bilgilendirmek. Onlar Argue O ilk derece hızla herhangi bir "gizemli enerji" (saniye dakika) düğümleri virajlarda veya genişletir. Farther Örneğin, o savunuyor ve bitkiler desenleri göstermek düğümleri ve doku hasarı, Benzer çekme veya uzatma mikrodalga enerjinin Yoluyla Elde edilebilir. Görünüşte Tamamen "tesadüfen" açıklamak için, (yanı sıra termal ya da elektrik) mikrodalga kuraklık ve miktar enerji Maruz Have Been Onların bitkiler veya bileşenler, O Onların yumuşak dokularda ol Yani, zaten unuttum ama, Onlar çok yumuşak olduğu için Onlar bu yüzden kesinlikle ve tamamen ölü, pişirilir ve birkaç gün sonra (daireler keşfetme anda) orada bile alan Onları bir yüzdesi bulunabilir etmem. Ölü oldukça tamamen ayrıca bitkiler Bu dokular (% 1 altında TAHMİNİ) Yumuşama için gerekli olandan, hatta enerji hafif bir yüzdesi var Exposed karşılaştırıldı. Bu nedenle zaten Delusions Onların tez durdurmak için gerçekten yüksek bir dönemdi. Herhangi bir enerji veya güç bir etkisi ile düğümlerin Hemen (dakikalar içinde) fleksiyon ve ekstansiyon (ama ayrıca bitkilerin diğer parçaları) Onların tam bir yıkım olmadan kesinlikle imkansız olduğunu ve girişimleri herhangi bir sayıda tekrarlanabilir gerçekleştirmek için mümkün olduğunu. Yerden birinci, ikinci, üçüncü düğüm - Bunların dayanımı bitki yetiştirmek için yeterli olmadığı durumlarda kuraklık uzantısı düğümleri durumlarda ortaya çıkmaktadır. (Resim) Bu düğümler bitki yükseltmek hücrelerin sayısının artırılması için çalışıyoruz, ancak başarısız nedenle, hücrelerin sayısını sürekli artırır ve düğümleri (basitleştirilmiş Yorumlama) uzatan vardır. Düğümler Onların etkinliği kendi Nafile çabaları sona, Beklenen sonuçlar yol açmaz Yani, bilgi almazsınız. Böyle bir şekilde doğada düzenlenir ve evrim yıldır bitkiler Milyonlarca o bir şey değiştirmek için gerekli olacağını Sonuç hiç ulaşamadı. Bükme en azından kısmen, ve Thrive, En az yukarı taşımak ve bitki parçası Able olan düğümleri vardır. Bitkilerin yüksekliği üzerinde kısmi genelde üst altında en son düğüm, bunun altındaki bir ya da iki biraz daha az olmaktadır. Onları bazıları neredeyse 90 derece viraj olabilir. Düğümleri bükümü meydana artan bir kalınlaşma hale geldi (geri dönüşümsüz) karşı tarafta hücre sayısı değil, şekil ve hücre boyutunu değiştirerek, yani.

Hemen hemen tüm şimdiye kadar konu ile vurmuştur "araştırmacı" ve ekin çemberleri şişmiş düğümleri, Onlar patladı düğümler Çağrı neler dahil, bükülmüş, hipertrofiye ve genişletilmiş - zaman Onların web sitelerinde zaman, Spectacularly düğüm fotoğrafları ile genel tanımak ortadan kalkar veya boşluklar.

Fotoğraf 2 üzerinde sadece küçük bir örnek, herhangi bir ekin çemberi hiçbir iz (yazarın kendi fotoğrafları) vardı yerlerden gelen fotoğraflar olduğunu. Böyle bükük düğümleri doğa alanlarında Yıllık dünya hazırlar ve otlaklar Grassfield yanı sıra yaban hayatı bitki fazla 10 ^ 15 (10 ^ 17?, 10 ^ 18?), Ekin çemberleri bir yüzde milyonda biri daha az oluşur, ancak Onlar tam olarak aynı görünüyor. Bu fotoğrafı kuru Deformed düğümleri bizim enlem Bu yaklaşık Nisan ayında Çapraz zaman (orada gidecek kesinlikle herkesin ekin tarlaları içinde bulacaksınız gibi ekin çemberleri Onların hayatında da aynı şekilde sadece birkaç kişi, tanışmak da Ağustos). Daha sonra evde bir tencerede Onları büyümek mümkün, alana gidin ve (düğümler yeterince gelişmemiş olduğunda) bitkiler bükük ve genişletilmiş düğümleri oluşturmak için zorlamak için yatay konumda sapların yönünü değiştirmek istemiyorsan, Bu oldukça ayırt edilemeyecek o ekin çemberleri Explorers bulundu resimleri. Ayrıca explosed düğümleri Örneğin microvawe için, herhangi bir "Ek enerjileri" olmadan hareket tüm kesinlikle, orada görünecektir.

Temelde, ekin çemberleri Kaşifler sadece olması gerektiği şekilde çalışır, ve düğümler başka bir şey için el ne doğada çalışır ve o kadar daha sonra bize kesinlikle hiçbir şey gösteriyor. Zaten milyonlarca yıl gerçekleştirin ne Daha başka bir şey, ama kimse bakımı için değil Düğümler hiç o yani ekin çemberi Kaşifler söylemişti. Negatif geotropism ve fototropizma - Onların işlevi Biri dikey yönde, ya da ışığa doğru eğerek içine bitki büyüme yönünde tesviye edilir. Bu istenilen eğim yönüne ters tarafta hücrelerinin irreversibl çarpılarak yapılır ve bitki sapma kaydeder sonra birkaç dakika başlar. Bu Genellikle kısa bir süreç olmayabilir zemin, bitkilerin bükme sırasında bile çoğunlukla olur - dakika, saat, ama birkaç gün sürebilir. Eğer güç hücrelerin sayısı istenilen yönde büyüme yönünü değiştirmek için yeterli değildir arttırılması, hücreler sürekli olarak ilave edilir ve düğümlerin sadece uzatan edilir de düğümleri kalınlaşma etkisi. Oluşur bile düğümlerin uzantısı birkaç kez ve kök ve çeşitli yön eğim ile uğraşmak zorunda. ekin çemberi Explorers doğada DOĞRU çalışır, ancak bütün fenomen oldukça yanlış fikirler hakkında sadece var daha, daha fazla halka hiçbir rapor değil. Hiçbir sır yok, Cehennem, hiçbir işaret, hiçbir açıklanamayan enerjik Süreçleri. Doğa. Doğa harika bir adam. Neredeyse Eman gibi.

Düğümler olmadan geliştirilen aile Poaceae (15 cm'den küçük) genç bitkiler içinde bitki herhangi bir parçası, meristematik doku (aktif bölünen hücreleri oluşur) hala heryerde, sadece düğümleri daha gelişmiş bitkilerde ise. Benzer davranmak olabilir

Düğümlerinin bükme veya uzatma bile gerçeği tam Çelişki içinde, "bilinmeyen ve açıklanamaz güçlerin eylem", ya da herhangi bir güçleri maksimum dakika, birkaç saniye içinde bile en azından biraz (mikrodalga radyasyon) bilinen ve tarafından oluştu iddia . Ilk viraj ve genişletmek (çok kısa bir süre) için düğümleri ve bu bitkiler sayesinde sadece o kırık sapları olmadan, (zaman çok kısa bir süre içinde) yere nesne yerleştirilir ve bu bu fikir, düzeltmek için çalışır büyük yanlış biri Explorers Ulaşıldı bu ekin çemberi olduğunu ve Onlar bildirmek istiyorum nasıl uzun Onları kadar sadece bulunuyor. Bükme ve vejetasyon döneminde düğümleri ve doku davranış uzantısı (Olası kısmi hasar gibi - hatta kendi güçleri Arise olabilir veya hasarlı dokulardan ölerek), botanik ve fizyolojik olarak çok hassas belgelenmiş ve doğrulanabilir bir süreçtir. DAİMA İLK vardır bitkiler nesne yerleştirilir veya önemli ölçüde toprak yüzeyine (dikey pozisyona kadar) seken En azından, ancak o düğümleri hücrelerin sayısının artırılması süreci başlar. Parçalar bitki yükseltme çabaları (aslında, gibi sırasında zaten bahsedilen bükme hemen sonra başlayacak Konaklama Birkaç gün sürebilir (zarar, zayıflaması) süreci,), ve bir hafta yaklaşık sürer. Mikrodalga radyasyon veya başka bir fiziksel güç bile milimetre bile (kaynama, kesme veya kırma) tam bir yıkım olmadan, kısa bir süre içinde derece onlarca Eğil değil de bitki düğümü genişletmek veya Prolong asla. Tarafından düzleştirilmiş (hasar, Zayıflamış desen veya başka bir yerde) bitki kaynatılır değildir. Onlar zarar, ama canlı vardır. Hemen elektrik deşarj sonra, bitkiler, hangi dokuların zayıflaması farkedilir ve geri dönülemez, bugüne kadar Temelde elektrokimyasal değişimleri, neredeyse ayırt edilemeyecek kadar hasarsız bitkilerden mekanik özellikleri, hafta sürer orada ol gelmiştir oylandı.

Alanında kaynaklanıyor büyük çoğunluğu açılmış `olacaktır kırpma kırık değildir (bozuk, Zayıflamış), ama sadece yerden gerdi. Her Onları hiçbir durumda. İstatistiksel olarak her alanda (sadece düzenli desenler, ama tüm dünyada var içinde tekrar arama yapmak mümkün çok önemli değeri olan% 90 civarında bir şey düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) birçok Milyonlarca bir tahmini alanı kaplar kırpma, Büyük kare). Elektrik akımı ile zarar görmüş bitkilerin tohumları Olgunlaşması Dondurucu hasar amacıyla, toprak içinde, kökler tarafından Bunlar aşağı doğru hareket eden, böylece zararlı kimyasal maddeler en azından bir kısmı kurtulmak ve bunları ortadan kaldırmak için çalışır. Böylece bitkinin düşük kısmı mekanik özellikler Önemli zayıflamasına yol açar sırasında ve zaman (gün, daha ziyade hafta), uzun ve tez Zararlı kimyasalların en yoğun etkisi Exposed, bu nedenle bend mümkün olduğunu sadece zeminden koparmadan kaynaklanıyor. Mekanik mukavemet azalması (kırılmaya karşı) ve eğilme sadece bir el-testi sadece (karşılaştırmayı kolayca doğrulanabilir ve ölçülebilir duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıf) ve ayakta vejetasyon) daha iyi, daha hassas mekanik ölçüm olacaktır. Sağlıklı buğday sehim Dikey 10 cm orta yükseklikte kaynaklanıyor büyüme yönünde 10g etrafında ağırlığında değişim üretir - Yaklaşık 0,1 N, hemen yakınında bitkiler açılmış `olacaktır , (hasarlı, Zayıflamış) 10 kat daha az bitki Onlar bitkiler hala yere eğik olmadığından bu henüz. Sağlıklı arpa sapları saptırma için yaklaşık 3 kez buğday daha az kuvvet gerekir edilmelidir. Bitkilerin zayıflaması bile karşılaştırın, sadece çok yaklaşık ve eğer, nem eksikliği neden zayıflatarak o tarafından simüle etmek mümkün olduğunu, bu durumda olası olduğunu. Ancak ayrıca nem eksikliği bitki zaten oldukça irretrievably kuraklık tarafından tahrip edildi durumlar dışında, çok daha hızlı çalıştırın ve tamamen düzelir.

Tüm Süreci çünkü ayrıca, doğal seleksiyon ilkesi ile ilişkili olabilir Açıklanan duyurusunda `olacaktır (bozuk) (bozuk, Zayıflamış) bitkiler anlamlı yüksek şans, Onların tohumlar zarar genetik bilgileri içereceğini, "consumation için" kendilerini öncelikle sunmak olduğunu kuşlar , kemirgen ve diğer hayvanlar, ayrıca küf ve çürüme. Refakatçi fotoğraf güvercinler On tadını çıkarıyor `olacaktır teslim Onları için bitkileri ayakta gelen tahıllar neredeyse tamamen ulaşılmaz ise (yazarın kendi fotoğrafları), (hasarlı, Zayıflamış) buğday.

Tüm, Düzenli ve düzensiz açılmış `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) Kırpma alanları Özellikle sınır yakınında kırık sapları küçük bir yüzdesi içerir düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) alanları. Bu Zayıflamış bu addition ayrıca daha sağlıklı, hatta tamamen hasarsız kaynaklanıyor orada meydana Çünkü, ancak Zayıflamış sapları ağır ıslak kütlesinin birkaç kilogram duramazlar, Domino Etkisi (Elsewhere Açıklaması) nedeniyle yere düşen, ne Nedenleri mola.

Herhangi bir alanda açılmış `olacaktır kırpma "patladı düğümleri" veya "ortadan kalkar boşluklar" Mümkün uyun (hasarlı, Zayıflamış), fotoğraf 4th bakın Onlar tüm bile herhangi bir zarar önceki, bir Tamamen normal büyüme değişiklikler olabilir gaz basıncı neden dondurucu, Onlar hasarlı ve ölen dokularda boyut ve şekil önemli ölçüde büyüme artan Yarattığı edildi değildir ve bunlarla ilgili olmayabilir (kurutma - Olgunlaşma sırasında bitki parçaları ve dokuların DERECELİ Tamamen doğal ve olgunlaşma nedeniyle bitkilerde meydana gelen ! ). İlk gözlenemeyen, mikroskobik boyutlarda, hasarlı alanları ile artan hızla büyüyor. Kenar bir yırtık yaprak sonu gibi mesela, kahverengi açmak. Sağlıklı bir bitki Düğümler dikey yönde, 20deg de köprü karşı birkaç derecelik bir fark Overcome. Düğümleri duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) Genellikle bitkiler Onları bazı için yol hemen hemen 90 derecelik açı, geri eğmek spontan mekanik hasar diğer ciddi zarar vermeden, kendi kuvvetleriyle. Elektrikten zarar dokular ölür ve kahverengi açmak, ancak düğümlerin sadece bir parçası olabilir. Herhangi bir diğer bitki fraksiyonu sadece kısmen zarar görmüş olabilir. Bu nedenle sadece gaz basıncı ile oluşturulmuş gibi bakmak oldu düğümleri Bazı hasar, aslında Başlangıçta hasarlı dokuların mikroskobik, tamamen görünmez değişiklikler, (Artan oluşan Hangi hatta sadece Olgunlaşma tamamen doğal bir sonucu olarak geri ölebilir ) ve bu süreç birkaç hafta oldu.

Bu birkaç hafta yakalayan zararlı ve görüntü Arasında Geçen nerede fotoğraflarda, bitkiler bulunmaktadır Yani, Gerçekleştirmek için gerekli olduğunu. Hasar elektrik neden, ama bu etkiler mekanik çok benzer olan oldu - ölü hücreleri ölüyor, dokular. Zaten Onları hasarlı doku ve ölü hücreleri tamamen Önemli Yüzde (elektroliz, ısıl veya gaz basınç nedeniyle ürünleri tarafından öldürüldü, elektroliz yoluyla Kaynaklı) bulunabilir rağmen elektrik santralleri tarafından hasar, Tamamen ayırt edilemeyecek Etkilenmemiş gelen görsel olarak hemen sonra . Esmerleşme, sararma, bükümlü yapraklar ya da yanmış parçaları kararmış - Sadece bitkiler üzerinde veya Onların parçaları elektrik kadar çarpılır öldürücü doz (100x, 1000x ve daha fazla) almış Bu ani değişiklikler TANINMIŞ olabilir. Surviving Bireyler üzerinde, sonra ilk görünür etkileri birkaç gün değil, hafta görüntülenmiyor ise bu tür bitkilerin, bulmak mümkün değil tamamen tahrip birkaç gün (toz) kurutulmuş sırasında etkilenir. Zayıflamış bitkiler Zararlı toprakta yıldırım deşarjı kaynaklanan maddeler, ama sonuçları çoğu Genellikle toprak ve bitki puan Maddeler Kaynaklanan etkileri bir arada içerir ki (bazıları sadece) de olabilir.

Orada bir düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) ayrıca fotoğraf 2008 haşhaş, "ana suçlu imzası." Yıldırım deşarjı değil, birkaç hafta daha üstü sonuçları, bu ve yakındaki ıhlamur ağacı, güvenle zarar taze odun tipik rengine göre, opsiyon yıl daha eski ve daha herhangi bir yıldırım ayırt edilebilir. Tamamlamak için Ayrıca volgende yıldır aynı ağacın fotoğrafını dahildir. Flaş sembolü etkilenen ağaç tanımlar ve sağ üst köşedeki yaşındaki Aynı ağacı 2008, 2010 ve 2011th fotoğrafları vardır Yazarın kendi fotoğrafları Tüm.

Devam edecek ...

Jan Ledecky

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Geri git Yayınlandı Bildiri Listesi  

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z