Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-yaratılan-no-aptal-insan-no-aptal-uzaylılar . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Crop-Circle-Makers?
Uzun zaman boyunca Küre kendilerini basit fikirli ekin çemberi yazarları çeşitli olduğu bildirildi ...
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Bu sayfa hayaller çalışıyor Onların hastalıklı beyinleri Of O

düzeltilmesi için ... (Orta daire yapıcılar - 2nd)

FACT Hayır aptal, aptal, Dement, senil ekin çemberi vericiler (sadece Their Own, deli zihinlerinde) asla var

 

Biraz gezi, Benzer tema BURAYA .

 

Bu bölümde dikkat yıldırım isabet bakış açısından, bitki ve hayvan alemi Arasındaki farklar öncelikle ödenecektir. Yanıtları sayesinde gerçekten orijinal tahmini karşı, insan aptallığın teması sonsuz budur Olası sonucuna edilir daire yapımcıları hakkında kısa bir söz başında yerleştirilen edilecektir.

 

Kolayca resim çizim tahtası (pantograf) üzerinde biraz daha karmaşık bir bilgisayarda yapılan, ama sahada olabilir: Gömülü yüksek hassasiyetli minyatür ile Şekil? Zaten bazı deli daire vericilerin nasıl alanda kuru Etkinlikler yürütmek mı Açıklaması mü?

 

Eh, bazen çok doğru simetrik ve ayrıca merkezi zoom in / out eş zamanlı görüntüleme ile bile olur birçok eksenlerine göre, her şeyi, ne daire yapıcılar söylemek, bütün bu güzel yüzük ve daha fantastik, hatta birçok kez düzenli değil sadece iman edelim (!) (farklı boyutlarda aynı şekillerin Çoklu Görüntülendi) tasarımları gerçekten Onları tarafından yapılmıştır. Bazı durumlarda, desen gerçekleştirilmiştir doğru olarak değerlendirildi ve geometrik şekiller onlarca oluşur. Onlar iş yaptık, ilk bilgisayar, tasarımlar dikkatli yapılan Onlar bile anlamadı hangi bir fraktal desen Giren ve çıkan desen şeklinde Önerilen. Onlar sarhoş bir grup olarak kendilerini üzerinde takıldı çünkü üretim sırasında çok ayrıntılı komut ve Etkinlikler zamanlaması geliştirdik, rakamlar hangi olmadan geceleri Fenerler ve ayın ışığı olurdu kesinlikle imkansız alanında herhangi bir hareketi, oldu bir pub dönen. Kuraklık senaryo hazırlanması tüm Faaliyetler kendilerini doğru, bir başka hassas bağlantılı ardına kurulan gerekiyordu çünkü birçok kez daha karmaşık desenler, minyatürler SAHİPTİR olay, zor iş ve çok üyeli bir takım eğitimlerin hafta konuda yansıtılmış olduğunu zaman dizisi birbirlerine ve birbirine uygun. Desen alt bölümlerin değerlendirilmesi zaman sadece birkaç dakika kenara edilebilir olduğunda, en fazla birkaç saat, bir içinde yapılmalıdır, ve Bunların fabrikasyon saniye sadece bir konu, onlarca saniye Daha fazla olmamalıdır.

 

Ilk Önce biz dünya daha binlerce onlarca gibi binlerce Karşılıkları fiyat adam saat yüzlerce numaralandırma çalışması Onların Etkinlikler gelişmemiş bir beyine, kuru aptallar ya Bireylerin hatta gruplar olabilir ki aslında sürpriz için hiç bitmeyecek Euro veya dolar, herhangi bir sonuç, en azından kısmen Onların Lehine paraya ve Finansman Çiftçiler bitki veya başka bir şey zarar telafi etmek veya İnsani Amaçlı verilmelidir Edilen Olası idi olmadan, tazminat için herhangi bir iddia olmadan tamamen şarj Tamamen ücretsiz devretti. Dikkat, kim herhangi bir hazırlık ve eğitim olmadan İşlet olabilir, grafiti gibi kuru Faaliyetleri ile karşılaştırmak ve fabrikasyon yanı sıra daha karmaşık desenler birçok sq kapsayan yok metre her zaman bir kaç dakikadan fazla bir konudur, ve herhangi bir hata sokak sanatı sprey çıkan geometrik şekil "absorbe" olduğu söyleniyor. Alanındaki ekin desen manuel imalatı durumunda, son derece doğru bir (Doğruluk duvarcı veya daha yüksek), karmaşık ve gelişmiş bir etkinlik, hangi En az hazırlama ve temel eğitim dahil olmak üzere gerekli birkaç yüz parça numaraları çok karmaşık şekiller, söz konusu 20 kez birkaç bin adam-adam-avro veya dolar, söylemek, olarak ifade edilebilir mi birkaç adam-saat Binlerce kadar bireysel eylemlerin ardışıklığının ve sırası. (Saatte 20 km'den daha dolar / avro Genellikle geceleri bir alan aracılığıyla elinde yanan bir far veya el feneri ile sakız çizmeler yağmur ve çamur, kaygan kil, içinde, Olur yalnızca tam bir aptal hareket olabilir)

 

Ikinci Yukarıdaki itirazlar tüm değerlendirdiğimizde bazı desenler yazarlar, daire-vericiler İnan Onları hiç mümkün olurdu rağmen varsayalım. Onlar, söz ediyorsunuz: bu son ayrıntı ve sofistike iş Onların muhteşem ile geldi ve böylece canavarca bariz şekli çalıştı ve onlar tarafından, mecazi ", çiğnenmiş konuşma Onların Onların bu kadar mükemmel ve en ince çizilmiş kalıpları içine Onları kim sonra o salak ne olduğunu açıklamaya ayaklar çamur turta "? O aslında çok daha aptal kendilerini seçeneği daha Sonunda, destroyer, ve kötü niyetli yaramaz serseri değil miydi? Neden Onların katkıları Internet üzerinde asla tezler spoiler bahsedilmiyor, bu onların büyük bir niyetleri Of Wreckers? Bu Onlar sadece Onların hasta kafasında içinde yer aldı, aslında, hakkında rapor çok mutlu olduklarını FACT Onlar herhangi bir tarla içinde olmamıştı ve tüm Onların "alanında yaratıcı etkinlik" Bu şans eseri değil mi? (Büyük olasılıkla fermente içecekler denecek kadar miktar daha yüksek Sineklerin emilimi etkilenir, hatta belki de alıcı sihirli mantar bazılarını veya ayrıca Amsterdam bazı hatıra tarafından desteklenen?)

 

Üçüncü Bu fark ve çok iyi belgelenmiş bir gerçektir ki en azından kendi mahallesinde, kendi yazarlık yayınlamak, ifşa etmek bu er ya da geç gibi, ilginç bir şey yaratmak için yönetir herkes. Bir istisna ile, Tabiat kreasyonlar geliyor ergo. Böyle yaşayan insanların durumunda neredeyse soru şey (yazarlık ifşa değil). Tabiat ek olarak, Özellikle burada tanımlanan durumlarda benzer yetkisiz bir işlem Temelde tanrı Zeus (Zeus, şimşek Efendisi) eline konabilir, o vardır. O ve onun Meslektaşlarımız ancak kendi yazarlık yayın, herhangi bir adam Vatandaşlar, Kesinlikle abartmıyorum, en azından son birkaç bin yıl ile görüşmeler dursun Bu herhangi ayrıca ile.

 

4. Durumlarda Onun yazarlık, yazarın rastgele Bireyler ya da insanların, çaba Onların gerçek yazarı tahliye için çok çalışın Bu, bazı beyaz Crows grupları ve bu Kendilerini rapor verecek daha fazla veya daha az ortaya düzenlilik takdire ile yayımlamak için değil, asla gerçekten güvenli nerede işin yazarları olarak. Neredeyse çok düşük zeka sahip kişiler için istisnasız Tamamen objektif mısınız iken. Onların Fikri ufukta Dondurucu hatta "Onun tarzı değil" veya özellikleri Sadece Çünkü, gerçek yazarı HIS iş gerçekten asla itiraf olduğunu fark etmez. Onun yeteneği olarak (çalışma yazarı) Onların çalışması oluşturmak için tabii ki, ama tüm diğer iş HIS O biter. Onlar bile tespit Küçük derecesi kendilerini denemek veya anlamak ancak Able değildir. Dünyadaki insanların benzer grupların çok sayıda vardır. Burada tanımlanan durumlarda, daire-vericiler çağrıldı edilmektedir.

 

5. Yani circlemakers aslında herhangi herhangi bir desen yazarlık yalnızca FACT olduğu alanda, tüm Onların "itiraflar", ve Bunların önemli Hastalıklı beyinlerinin sadece hayaller KATILMALI asla. Onlar gerçekten Düzenli Katıldığı gecelerde Yani alanları belirtilmiş ise, er ya da geç tanıştığı tek gerçek yazar One of Them Olur. Her yazar, ekin olsun düzenli veya düzensiz şekiller. Sıklığı dünya çapında ekin tarlaları HIS ziyaret, yaklaşık bir milyar yılda bir, bu nedenle er ya da geç bir araya gerekir. Daire yapıcılar kuraklık ve toplantı sonrasında fakir yaklaşık Beraberindeki fotoğraflarda hayvanlar gibi olmazdı. Tüm Görüşleri herhangi bir kuru daire yapımcısı şimdiye kadar bulunan Benzer durum olmuştur ve göğüs kapalı alan Çekildiği, hatta hiç asla bulunamadı Yani olasılığı dışlamak için değil, burada ifade. Bazı durumlarda, ... Bu ancak daha sonradan.

 

6. Bunun yerine: Onları Onların kıçının üzerine oturmuş Onların hayatımızın kalanını, (Yani hiçbiri henüz başka bir şey yapmadım ki) fot edelim ve ekin tarlaları içine Onların yaratıcı etkinliği hakkında Onların deli vizyonlar concocting devam ve ekin çemberleri gerçek yaratılış olacak içinde bırakın Olanlar sadece "çok tanıdık", ama gerçekten kadirdir ve yapar. BÖYLECE sonsuza herhangi bir şans onu Encounter kaçının. Refakatçi fotoğraflarda Uyarı

 

7. Circlemakers (daire-vericiler) Circle Jerks-, kırpma-salak ya da bir ekin domuzlar gibi gelecekte de sonsuza kadar bir kez Renamed olabilir. (Crapmaker, crapcircle yapımcısı, crappycircle yapımcısı, crappymaker,)

 

Sizin tedarikçi alan üzerinde trudging kaç saat vardır ve tek bir yıldırım deşarjı saniyenin 100/1000000 içinde hazırlamak mümkün olduğu bir şey üretmek için onlarca veya insanın yüzlerce saat gerekir ve: bitkisel üretim dairelerinden herhangi birinin sözleşme makamı Potansiyeli meydan Gerisi sadece işbirliği ve doğal, fiziksel ve biyolojik kuvvetler ve kanunlar sayısını tutmak. Ayrıca, yıldırım deşarjı en mükemmel bir gizlilik içinde, (doğal taklitçilik, James Bond) aktivitesi için hayal etmek mümkün ne çalışır. Onun çalışması kalıp silinemeyecek şekilde hazırlandı bitkilerin yapısı içinde zaten olmasına rağmen, alanda gözlemlenebilir hiçbir şey çoğu durumda bulunmaktadır. Hemen sonra Bu bazen gelecekte sipariş alanlarda yürütülen Onların Şüpheli deli Etkinlikler sırasında ekin çemberleri Üreticileri bazıları, gerçek bir ekin çemberleri yazarı karşılamıyor Bu oldukça imkansız ve o bu görüşmede hemen onları öldürecektir. Çok Önemli kısmının yürütülmesi için Onların sorumluluğu, kendi aptallığına Eklentisindeki öylesin.

 

Bitkiler ve Hayvanlar Arasındaki Farklar

Bitkiler ve hayvanlar üzerinde yıldırım deşarjı etkisi Arasındaki Farklar

Gerçek olan hayvanlar ve bitkiler arasındaki en önemli fark, bu çok farklı görsel hemen farkedilir ve hangi şey olmamış gibi olduğunu, bir hayvandan kolayca ayırt yıldırım etkisi, etkilenen hayvan. Zor da olsa benzer bir şey, hayvanlar için geçerlidir yıpranmış ya deşarj yaralandı sadece kim olmuştu ve hayatta. Bu tür bir hayvan komaya (bitkiler farklı çok böylece ayrıca) düşmek değilse, yaşamıştır, ve çok koordinasyonsuz Manner alan yuvarlak atlamalı sonra O uzun süre Olur, böylece yine bitkilerden çok anlamlı farklıydı.

 

Kuraklık kuralları bitkilerin durumunda hiç de geçerli değildir. Hatta geçildiğini Onların bitki veya parça, hemen elektrik akımı tarafından öldürüldü, ve onları öldürmek için gerekli elektrik gücünün kaç kere aldık o bile bu, tamamen ve tamamen herhangi biri tarafından etkilenmez intakt bitkiler hala neredeyse ayırt edilemeyecek kadar fırtına sonrası numarası günler Zararlı enerji. Bazı bitkilerin durumu su ile vazoda çiçek kesmek için, örneğin, karşılaştırmak için mümkün olan öldürdü. Onun sapı, yaprakları ve çiçekleri, kesilmemiş çiçeklerden bazı günlerde ayırt edilemeyecek kadar bile hala tamamen ölü kökleri, örneğin eğer vardır. Bazı zaman hala oldukça normal metabolizma gösterir. Sadece ölü hücreleri içeren bitkilerin çoğu tamamen ölü parçaları, ve görünüşe göre tamamen kuru, uzun süre hareketsiz damar dokusu olarak hareket edebilir ve herhangi bir önemli zarar yok ise, bitkinin geri kalanından Onları ayırarak canlı parçalar büyüme devam edebilirsiniz ve üreme organları orada mevcut ise, aynı zamanda ripenig, yani başta fotosentez ve metabolizma, tüm hayati bitki fonksiyonları katılmaya devam.

 

Uygulamada yıldırım çarptı ve dolayısıyla Zayıflamış ve zarar görmüş tüm bitki örtüsü, bir süre sonra dışında birçok ikincil sonuçları ve zararları sergileyen bu. Herhangi bir bitki ve hayvan zararlıları, kök çürüklüğü, ampuller çürüme, küf, deformasyon ve meyveler, tohumlar, tahıl hasar sekonder Zayıflatan bitkiler ve dokuların Ar rastgele saldırılar. Herhangi bir kuru ikincil etkileri karıştı ve yanlışlıkla bitki zarar orijinal nedeni olarak kabul edilen, ve edebiyat gerçekten çok sık olur bu, birçok bölümlerde okunabilir olabilir.

 

Ölü ve daha fazla veya az hasarlı bitkiler alanında bulunuyor rahip olmayan kimse için teşekkürler, muhtemelen fırtına sonrası hala oldukça uzun bir süre (gün, hafta) ve neredeyse el değmemiş (vakaların% 90 daha fazla kaba bir tahmin) çok sık sık bir görünüm ana nedenleri, neden bunu (profesyonel literatürde uygulanan değil) GERÇEK çok önem gibi neredeyse sıfır veya düşük sıcaklıkta eklenmiş ekin zarar Önemi sayısında yıldırım deşarjları olduğunu. Alanlar gerçek uzmanlar için böyle bakmak da değişiklikler çok kapsamlı profesyonel, laboratuvar araştırması sadece tespit etmek mümkün olduğunu. Örneğin, azalan veya metabolizma yokluğu. Daha doğrusu, değişiklikler bile çıplak gözle, fark edilir. Daha yavaş olgunlaşma, (arpa durumunda) çok erken yere kulak bükme, yaprak sönümlenmesidir. Atfen: bu büyüme ve olgunlaşma, yerel koşulların tesadüfi olmayan ve rastlantısal etkilerin normal tolerans Theme from ayırt etmek çok zordur. Örneğin, besin kaynağı yerel farklılıkları, nem kaynağı yerel değişimler. Bunlar çok Genellikle bitki örtüsünün tezahür belirtileri nelerdir - kırpma işaretleri, yeraltı yapılarının varlığı nedeniyle, bkz Arkeoloji . Bu Temelde tahıl uygular, çünkü düşük ekim yoğunluğu ile bitkilerin yeterince iyi Çiftçiler ve İhtisas literatürde bilinen olduğunu yıldırımların etkisiyle yeterince Bu sitenin diğer sayfalarında belirtildiği gibi, tanımlanan. Tarım Uzmanları çok iyi biliyorum, ve arka arkaya literatürde ayrıca listelenen bakın ve kültür bitkileri ile herhangi bir alanda yıldırım deşarjı sonra zarar, hatta ölü bitkilerin dairesel bir şekil oluşturacak resimler, göstermektedir.

 

"Hareketli Şeytan" bir resmi. (pic) Bunu hayal etmek mümkün mü nasıl geçmiş ve hayal edilen şeytan insanlar? Ve Onlar bir fırtına ve şimşek irdelenmiş nasıl? Belki de Tanrı işi? Bir perisi dans beğendiniz mi? Melek dans? Ya da daha doğrusu, bir dans ve Şeytan bir iş? Tabii ki, Olasılık tek sonuncusu. Bu resim kesinlikle tam ekin çemberleri bir kırpma alanı üzerinde fırtına sırasında yıldırım deşarjları tarafından oluşturulan Yani açıklamaktadır. Açıkça daha Açıklaması olmaz. Görüntü Çiftçiler ve ilgili kişiler sonsuza kırpma düzenli şekillerin Nedenleri biliyorsun kanıt aralığında tüm mozaiklerin bir kutudur. Onlar sadece tüm insanlığın doğa ile Temelde yıl onlarca yıl, yüzlerce, binlerce gerçek, hakiki eğlenmek için onun yardımıyla yapıyoruz. Belki de bu kez ve tüm kuvvetli Onlar Onların zanaat müdahale içine ateş O Önerilen insanlığın geri kalanı için olmalıdır. Tüm eğitimsiz, yarı-aydınlar, uzmanlar ve kendini Yerleştirilmemiş sciolists İlk.

 

Biraz hayal gücü, bazı ipuçları ve Mesel, ayrıca Biraz isteği ve Onların kendi aptallığı ve geri kalmışlığa bastırmak için yeteneği ile başa çıkmak için biraz yorumlama becerileri, isteklilik. Ayrıca, yeterince o 1652 yılında hakkında yazdıklarını okumak, Bay hava ve Staffordshire yılında Consequences hakkında Bitki ve Could sorun çözülebilir. Ama inananlar için gizem komplo teorileri ve tamamen haksız popülerlik kazanç ve sayısı Yılların üzerinden Olur.

 

Neredeyse bazı Çiftçiler daima ekin çemberlerinin oluşumu hakkında Knew Bu kabul edilebilir, muhtemelen Able şüpheli vardı hatta nedenini biliyorum, Onlar babadan oğula iletişim tüm bu bilgileri, bir nesilden diğerine, bir daimi hareket ve Onlar halkın tüm bu başarıyla gizlemeye her şeyi yapıyoruz. Bu Temelde her şey için, ilk yıllarda (hassas partner için, görüş ayrılıkları vardır) çok başarılı bütün insanlığın alay, Tabiat, kuraklık ve büyük bir şaka için yanlış yapmak değildir. Onların yardımıyla, aslında talihsiz genel eğlenceli hale getirir. Yüzüklerin keşif Onları için muhtemelen sonra (Doğa ile el tarımcıları el) sadece kaz-stepping bok sinekler gibi çevreler üzerinde sciolists, pseudoscientists, kendi kendini ilan eden uzmanlar ekin çemberleri, çeşitli gruplar ufolog nasıl orada izlerken eğlenmek , gizem-Explorers, medyumlar, uzaylı inananlar ya Benzer çöp.

 

Gibi önceki metinde bahsedilen, araştırmacılar türleri nüfusun yarı-eğitimli kesimi arasında tam bahsedilmiştir kesinlikle kaçınılmaz nedenleri ve etkileri, ve yıldırım deşarjları herhangi ikincil etkileri tüm hasarlara neden Hangi birincil nedenleri olarak düşünün mümkün olduğunu karıştırır ve anomaliler Their Own orada mevcut. Onların hayaller de o kalıp ve bir daire içinde yayılan mantar hastalıkları, ve öldürür böcekler mantar hastalığı hakkında okumak mümkün olsa bile yeterince serbest ve sapları Benzer saçmalık değil bu kadar hızlı uçar. Örneğin, Mantar hastalığı ve çürüme, şeker pancarı ampuller içinde saldırıyor, ama bitki ve bir daire (!) Uzanan Arası Transferler ederken. Bitkilerin diğerinin içine şeker pancarı şeker pancarı iç itibaren, Aksi takdirde başka hiçbir görünür hasar. Bu bir temassız aktarma veya bitkisel öneri veya telkinde Olur musun?

 

Sadece ölü kökleri ve kesintisiz su taşıma ve bitki var kuru bitki, hangi tamamen iç su taşımacılığı kesildi Hangi hızını Arasındaki Fark büyük. Görünür yaprağı, yaklaşık bir hafta sonra dakika içinde ikinci (sararıp soluyor zaman Birinci durumda Oluşurphotos)

 

Yıldırım sararmış sonra bu bitkiler sadece bir öldürücü doz daha kaç bin Times Higher güç bir doz aldı, hemen olabilir, usanmış, kararmış, kömürleşmiş ("anomali" bölümüne bakınız) kadar yandı. Aslında yıldırım deşarjları etkilerini göstermek tür bitkiler, gerçekten Bin Tanıklıklar ve fotoğraflar da gösterdiği gibi, ekin çemberleri Oluşum alanlarda bulunur. Onları tüm ekin çemberleri Explorers çok güzel teşekkür için bu nedenle gerekli olduğunu. Ancak çoğu durumda tahıl bu durumda, sadece bir kaç parça, Belki de bu parçalar yüzlerce (metre kare başına bin bitkilerin bir yoğunlukta) ile birkaç on olur olabileceği düşünülebilir. Yaklaşık bir hektar Them Milyonlarca içerir ve kimin fırtına aramak deneyebilirsiniz sonra orada olmak istiyor. Birkaç gün içinde Onlar artık hatta alanında değil, biraz Görünüyor. Büyük bitkiler fırtına sonrası bir süre kısa bir süre kuru sonra tahıl ölü sapları, elbette kolayca ayırt ölü ve toz halinde dağılmaktadır. Onlar bitkiler ve kuru patates hasat sonrasında ertesi gün ya da daha fazla gibi. Bu bitkiler bu yüzden bile Aksi Neredeyse ölü bitkilerin uzun bir süre için rahatsız olabilir Onların su döngüsü kesintiye Bu hasarlı O esastır. Deşarj (santimetre onlarca) hemen yakınında Bitkiler ölçüde hafif ve sadece yukarı birkaç metrelik bir mesafe için, mekanik ayrıca zarar görmüş olabilir. Neyse gözle hasar bitkiler ile karşılaştırıldığında belirgin hasar, ama atlattı ve onları kesinlikle hiçbir gözlemlenebilir Will Not Be üzerine çok uzun edildi O sadece küçük bir yüzdesi olduğunu.

 

Örneğin, bayan Onu blog bitkiler sarı döndü bir yerde Pliskova açıklar. Birkaç gün sonra bitkiler O (yaklaşık alıntı, netlik kazanacaktır) "Ben kayboldu". Sarı bitkilerin ilk oberving sırasında, jt tamamen ölü ve bir kaç gün içinde Onların ziyaretçi orijinal yalnızca% 2-3 kuru (ortak tarla bitkileri artıkları ve bitki düşünün bu değil, kuru ve çok darmadağın ağırlık ve hacim). Burada kötü bir fikir bazı yerde timelapse olabilir ancak az bir kaç çekim olmaz. (rape)

 

Santrallerin bir diğer önemli grup ölecek Hangi olanlar vardır, fakat bir kaç gün hatta hafta. Onların kök sistemleri ve elektroliz için öncelikle nedeniyle çevredeki toprak, ayrıca, onları birikmiş birçok Zararlı Kimyasallar Bu gibi bir süre kalıp sırasında. Bu tür bitkiler çok yavaş kurur, vücut sıvıları dolaşımını Onların kesintiye uğramaz ve Bunların çevredeki çok farklı olmak zorunda değildir. Örneğin sağır kulaklar için ile karakterize, ancak onlar sadece tahıl zaten önemli geliştirilen zaman, enerji etkilenen varsa Örneğin, olsa olsa değil kuraklık gibi kaliteli süt olgunluk sadece sahne, can kısmen ayrıca olgunlaştırmak ve Bitkilerde etkilenmezler. Onlar sadece kısmen yerine O intakt bitkiler yer alır tipik bir Olgunlaşma arasında, son şeklini kuruyor çünkü, katlanmış, solmuş - Tohum smaller.These, alışılmadık şekli olabilir.

 

Mikrop büyüme kapasitesine sahip bir ölçüde kuru büyümüş oldu, ancak hasar görmüş olabilir ve tohum kalanı, Çimlenme desteklenmesi, özellikle nişasta rezervleri bir ÖLÇÜDE kurumaya gelişmiş olabilir ve tamamen hasarsız ve sağlıklı olsa da tohumlar.

 

Bu durumda Vejetasyon anlamlı görmemiş bitkiler Olgunlaşma renk olarak farklılık gösterebilir. Bu tahıl un haline öğütülür ve bu çörekler içine pişmiş olamaz anlamına gelmez. Çimlenme Onlar çimlenmeye misiniz ne Muhtemelen biraz daha zayıf, hatta olduğunu, başarılı gelişimini tamamlamak istemiyorum. Onlar küçük bitkiler için yeterli depolama bileşikleri yerden alamadım zorunda.

 

Bitkiler sadece hiç ölmedi hasar, ancak bir süre için önemli ölçüde büyüme (bunlar önemli ölçüde eşitsizlik Olgunlaşan etkilenir) yavaşlatır. Elektrik çarpması ile yaralanma sonrası bitki büyüme mekanizması diğer sitelerde çok daha fazla yer açıklanmıştır edilecektir. ( kronoloji , EPP ve diğer )

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z