Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - kırpma-daireler - Ön değerlendirilmesi . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Ön Dikkate
İşte Ön Bazı değerlendirilmesi, önceki bazı bulgular küçük bir özetidir.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Er ya da geç nesne kuraklık ve Dikkate yerleştirilmesi gerekiyordu.

 

Dünyadaki insanların çeşitli gruplar vardır:

 

Ilk Hiç ilgilenmedin Kişi duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) kırpma ne de herhangi bir düzenli desenler, daireler (rakamlar) ekin, meraklı değiller ve hiç hiç bu konuda ilgi olmayacaktır. Bu bir Yaklasik% 90 üzerinde köprü vardır. Onlar Onları herhangi bir şekilde ihtiyacınız Etmeyin Çünkü, devam edecek ve kesinlikle hiçbir dikkat Onları ödemek Onlar hiç onlar hakkında herhangi bir bilgi Encounter varsa, onları lütfu ile okunur. Sadece bir merak olarak en ilgi olduğunu.

 

Ikinci Ilgili soruya ilgi olmalıdır İnsanlar, açılmış `olacaktır agronomlar, tarımda istihdam diğer bazı insanlar, (kırpma) alanındaki tüm tarımcıları ve araştırmacılar - her neyse (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Böyle bir tahmin dünya nüfusunun yüz milyon yani Çeşitli az% 10 vardır.

 

Üçüncü Düzenli ilk ve tek soru ilgilenen kişiler duyurusunda `olacaktır Temelde çevrelerin yanı sıra, diğer normal şekiller, çok Sıklıkta inanılmaz karmaşık ve düzenli - (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Düzensiz duyurusunda `olacaktır kırpma ilgi Onların alanı dışında tamamen (hasarlı, Zayıflamış), bir onlar için de bu Pratikte noeexistent Say Olabilir. Dünyada böyle Bireyler yüzlerce Çeşitli onlarca (adet, bit), ve yıllık tedarik gizem onlarca, dünyada bulmaca, bilmece, mistisizm ve aktivite uğraşan basılı Benzer küresi, dördüncü fazlası gibi usuall Onların araştırma Of Fancies sınıf karakteri.

 

Bunlar yanında, elbette, fotoğraflandı ve belgelenmiş, kuru yerlerde ziyaret diğer binlerce ve binlerce vardır. Faaliyet O dalında "profesyoneller" adında farklı bir hobi olarak çoğu sadece marjinal az, ve, bu olaylarla başa çıkmak için devam asla böyle bir şey ile Deal. Zaten milyonlarca olan insanlar bir başka büyük grup, daha fazla veya daha az pasif çeşitli dergiler, web siteleri ve magazin dergileri ve internet siteleri uğraşan gizem izlerken Onların araştırma ki hayaller, yine çoğunlukla Nispeten çok düşük seviyede.

 

Biraz tornalama

Tabii ki istisnalar vardır. Örneğin, Slovak yazarların sitesi gizemli olayları ile ilgili www.uforevue.sk . Onlar kesinlikle mükemmel, profesyonel, açıklayıcı haber medyası BBC gibi tüm bu Objektiflik haberler de var olan Açıkçası ekin çemberleri fenomeni açıklamak. Sapmış teorileri - ekin çemberleri fenomeni Doğrudan eğirme gizem uğraşan, uzaylılar, yarı-bilimsel ve korkunç, spiritistism, şarlatanlık, gizli, demagoglar çeşitli teşvik olmasına rağmen. Onların web sitesinde, Onlar olayların ekin çemberleri açıklaması, şimdiye kadar ortaya böyle bir şey dikkat nerede ödemek. Dünyanın Oluşur etrafında her yapı şekli kayıtları boyutlarında Onların grafik çizimleri alanında en iyi arasındadır. Genellikle, konuşma www.uforevue.sk Onlar zaten çok meslektaşlarının başardı sorunu, dikkat rağmen, daha saygın bir site gibi, benzersiz "bir sürü kayıp."

 

Kategori 3 İsimli Bireyler tüm bu kalıpları sürekli çalışma, fotoğraf, Onların çevresinde birçok farklı fiziksel değerleri ölçmek ve gelecekte kullanmak üzere fotoğraf ve bu ölçüm kayıtlarını toplamak. Bu çekilen fotoğrafları ve ölçümlerden diğer çeşitli grafik, matematiksel ve geometrik bilgiler ve grafikler, sözcükler ve kesintiler sayısı olsun. Tezler ki, ancak o zaman çeşitli matematiksel ve geometrik kurallar Derive, ama ayrıca astronomik, astrolojik ayrıca Kesintisi postulatları ve sonuçta hemen hemen her insan (uzaylı) aktivitesi ve araştırma, yanı sıra herhangi bir bilimsel, karasal veya uzaylı, uzay ve Galaksilerarası kuralları etkileyen.

 

Uzaylılar hakkında teoriler her türlü tertip Hepsinden önemlisi, ve özellikle tercih edilir. Son derece Yani hiç kimse herhangi bir yabancı bulmak için başarısız oldu pişman. Tüm sevdiğim, herhangi bir mevcut veya varolmayan uzaylılar İlişkiye zorladı. Sürekli Üretilen ekin çemberleri uzaylılar Bu gerçekleştirin Yükselis Onların arzusu, aslında Freud sendromu ve ilk olmak arzusu, ya da uzaylı uzaylı varlıklar, seks için yönetir kim ilk En az biri bastırılanlardır. Özellikle sıcak uzaylılar sonra, azınlık arzuları ve feryatlarını gayler. Bugünün dünyasında uzaylılar gerçekten umutsuzca yoksun olduğundan, gizemleri yoksul hayranları Genellikle evcil hayvanlar ve Yedekler sona.

 

Simya ve Okültizm içine Burada ve orada, ayrıca dönüş. Türemiş kurallara özenle pseudoscience ve önemsiz bilimin her akla ve İnanılmaz dalı için geçerli. Hemen hemen tüm Onların Fancies ve AÇEP ile hayaller arasında ortak özelliği, bu onlar neredeyse tüm neredeyse benzersiz öznel izlenimlere dayalı, ve neredeyse kesinlikle tüm tamamen doğrulanamaz ve deneysel tekrarlanabilir değil istisna olmadan mı. Doğrulanabilirlik ve tekrarlanabilirlik - hem temel, en temel özsel doğasının yanı sıra, herhangi bir diğer araştırma. Bu nedenle, tüm dünya çapında tüm gizemini Explorers kıçından bir ağrı gibi temel araştırma seviyorum.

 

Tüm BÖYLECE Elde edilen verilerin Aksi inen çeşitli tablolar, grafikler, tablolar, tarih veya yer Çekildiği fotoğraf ve ölçümlerle, Alfabetik sıralama listeleri, bir kez artan, derlenmektedir. Sürekli değerlendirmeler, analizler, Denemeler, yayınlar, çalışmalar, organize toplantılar, sempozyumlar, Colloquia, seminerler, sadece "Yıllar ve sert ve hasta idari iş yıllarca" (Evet, Başbakan, asla-to-be biri çeşitli yayınlamak Humphrey Appleby deyişler)-unutulmuş.

 

Kademeli uzamış Yorucu keşif ve Onlar yayıncılık için gerçekten değer vardı çok değerli bilimsel verileri bir dizi toplamak Yıllar süren araştırma boyunca yönetilen yansıma ve araştırma sonuçlarının parçaları montaj çalışkan:

 

1st sürüyor bazı eylem oradaydı Çünkü ekin çemberi kökenli olduğu yerde, herhangi diğer normal desen ayrıca, bu Temelde oldu.

İkinci olarak , bir dairenin çevresi ile yaklaşık çapı yaklaşık 3.1415 katına eşittir.

Üçüncü altıgen Perimetre yaklaşık altı kere yanlarından birinin yaklaşık uzunluğuna eşittir.

 

Yoğun araştırma ve burs Birkaç yıl daha sonra daha geniş bir öneme ve etkiye (bir Yaklasik 2/8 ile) Bu gizem-araştırmacıların en son önemli keşiflerinden biri, yayınlandı:

4. sekizgen Perimetre yaklaşık sekiz misli sides.ides birinin yaklaşık uzunluğuna eşittir.

 

Sadece bu değil, bu anketi En azından hızlı ve şiddetle eskisi kadar devam edecektir eğer bu söylenti bazen 2050 yılları arasında, o var - 2350, gizem - Kaşifler muhtemelen ciddiyetle insanlığa beyan miydin hexadecagon çevresine hemen eşit olduğunu yerde ondört ve bir yan onsekiz kez yaklaşık uzunluğu arasında bulunan değer.

 

Başka bir çok ilginç AÇEP tahıl desenleri Onların ziyareti sırasında bazı insanlar gibi bir şey keşfetti Yani, araştırma meyvesidir "çok garip bir duygu." Nispeten objektif Onlar orada mevcut olmasaydı bu sonucunu çıkarmak mümkün olduğunu, Onlar her zaman iyi bir duygu olurdu. Kuru Bulgular aksine diğer taraftan ekin çemberi bir ziyareti sırasında diğer bazı insanlar "çok iyi duygu vardı." Bu, Gerçek görünüyor Onlar orada mevcut olmasaydı, Büyük olasılıkla böyle bir şey hissetmez misin, böylece onları bazı alternatif çözümler (ve şişe) aramak kadar zorlamak olabilir. Onlar Onların normal doz (çiçek çocuklar için), ya da rum En az bir atış (Alkolikler) uygulandığı görülmüştür yalnızca A Benzer (telafi) etkisi Muhtemelen ol misiniz. Bazı bireyler nedenle sürekli aslında neden bilmeden, onları uzun ömürlü ve en sevdiğiniz hobi oldu, (tekrar çember ve daire ...) tekrar ve tekrar yeni şekiller ziyaret deneyebilirsiniz. Böyle insanlar Onlar bir şey eksik sanki Mart volgende yıla kadar, oldukça rahat hissediyorum, daha sonra yaklaşık Eylül "sıfır dönem" olmalı, ve Bunların ortadan kaldırılması için bir "alternatif çözümler" (bir şişe seçmek zorunda ). Neyse ki, seminerler, Colloquia, konferanslar, toplantılar, görüşmeler, özetleme ve karşılaştırarak verileri ve BÖYLECE Onlar çeşitli kış boyunca eğer içinde bir şey var, ve bazen beyaz toz ve mayalı içecekler yokluğu dayanır. Zaman kullanım dönemi yazılar, Denemeler çok olası sayı olarak yazmak ve bunu ilgili gizem ve magazin dergileri, gazete ve basılı ve çevrimiçi hem de yayınların büyük sayı olası yansımalar İşte benzer kullanılabilen önemli bir kısmı. Muhtemelen en çok zaman alır Onların Önemli aktivite Köprüsü One Of kuru ve Manner uygun olarak, Onların Onlar oluşturulan bu kuram (ya da daha iyisi hayaller Delusions demek) ve Onların teorileri Uymayan İşte bu tedavi uygun veri seçim Onlara sahip.

 

Lütfen ilk olarak gerçekleri alın, sonra onları deforme edebilirsiniz. M.Twain

 

Bireyden Bazı Tanıklıklar, ekin çemberleri ilaçların Etki Altında gözlem zamanı vardı İnsanlar tarafından yapılan çarpıcı anımsatan ifadeler mevcut. Aynı şekilde, bazı insanların ifadeleri "iddia alanında vardı ve orada daireler yaptı." İkinci aslında (ama Muhtemelen Bazen ama çok çok bazen mutlu ve ortak bir, ya da en azından bir yudum) bir ekin alanında hiç iken ilk Bunlar gerçekten uyuşturucu etkisi altında bazen edildi. Bile fark dondurucu olmadan bazı. Yine başka bir zaman olduğu hakkında.

 

Kim barışçıl oraya gitmek ne olursa olsun, herhangi bir ekin ziyaret çevreler ve şekiller istiyorum, ama ona olan herkes yol değil tutmak ayrıca. Diğer bazı açıkladı Intermezzo biraz zaman olacak gibi O, gerçekten büyük bir sorun vardı Verebilir

 

Gizemli bir tanımı - kaşif ve gizem - keşif, ayrıca ciddi gizem - kaşif ve ciddi gizem - keşif.

 

gizem - kaşif bazı sırlarını keşfetmek için çalışan bir insan tipidir. Elinden geleni içinde çalışıyor, ancak oldukça sık, neredeyse her zaman başarısız olur ...

 

Gizem keşif çağdaş bilim, teknoloji ve doğa kanunları ve gizemli doğa Açıklanamayan olay ve olguları bilme genel durumu açısından inceliyor insan aktivitesinin bir alan olurdu.

 

Ciddi gizem - kaşif ve ciddi gizem - hiç kanıtlanabilir değil de tercih kötü kanıtlanabilir ya da en iyi gizemli olayları aracılığıyla gizemli olayları ve diğer olaylar çeşitli keşfetmek için çalışıyor ilkesine zaten olay ve olguları keşfetmek bir keşif ile kuru . Yani aslında olaylar ve etkileri sadece Tüm yaşamı inceleyin, çünkü insanlık için feda, ama asla açıklayamaz. Onlar kendilerini adamış ve o Onların ölümünün tüm erkeklerin toplum ve izleyici ima ve Microsoft fizik, kimya, matematik, biyoloji, tıp, botanik gibi herhangi bir ciddi ve temel bilimsel disiplinlerin tarafından listelenen bazı çalışma olayların istismar hiç denemeyecek misin O gizem Apaçık veya Onların alt dalları veya disiplinlerarası etki herhangi. Büyük bir tehlikeye maruz kalacağı Onlar yanlışlıkla veya bazı Benzer bir fenomen, etkisi veya gizem açıklığa kavuşturulmasına katkıda öngörülmeyen herhangi bir tesadüf olabilir.

 

Hiç Onların araştırma davet actvity arasında listelenen alanların tümünde bazı "uzman" sonra olsaydı, onlar en azından Beceriksiz ve kendilerini aptal, çok yok değil olarak inşa Onların uzun ve zor Çaput evi olarak onu izlemek çok dikkatli vermek kartları. Aslında onların hiçbiri, gerçekten uzman olan herkesin büyük çoğunluğunda Onları tam Dilettante olduğunu. Bir örnek olarak, hatta mümkün bitkilerde incelenen hasar hücreler ve dokular mikrodalga radyasyon tarafından neden zarar denk geliyor anlamda "tarım uzmanları" ifadesi vermek. Böyle bir şeyi onaylamak olabilir herhangi bir "tarım uzmanı", bu toplam aptal Yani sadece Kendisi hakkında bu Açıklandı miydin.

 

Karşılaştırmalı metot nedir ikinci oldu? Hangi yöntem örnekleri test ne, mikrodalga radyasyon doku maruziyetin yoğunluğu belirlemek için kullanılmıştır, kör örnekleri nasıl uygulanır ve değerlendirilir edildi etkileyen ağırlık (Enerji / hasarsız dokuların kütlesi, Kararlı nasıl kuru madde, enerji / kütle miktarı )? Nerede yayınlanmış ölçümler ve istatistiksel değerlendirme sonuçları ile raporu oldu? Kim ve nasıl Onlar kızılötesi radyasyon, örneğin mikrodalga radyasyonun neden olduğu hasarlar, ve değil idi Sonuç geldi? Başka hangi karşılaştırmalı ölçümler ve deneyler yapıldı? Sonuçları doğrulanmış kim, nasıl Yapılan deney doğrulanabilirlik ve tekrarlanabilirlik kararlı oldu? Doğrulanabilirlik ve refutability açısından el yöntemleri hakkında ne? Gizem inananlar Sevgili, herhangi bir gizem herhangi bir iddia bu anlamda Journal-inananlar "bitkiler üzerinde hasar mikrodalga radyasyon tarafından neden olacağını keşfedilen doğrulandı," senin kıçına sokabilirsin. Böyle bir beyanı herhangi bir ciddi bilim FACT vermek asla - Botanikçi veya tarımcı. Kamu Doğrulanabilir ve tekrarlanabilir deneyler dayalı doğrulanmış ve Doğrulanabilir Alacaklar başka bir şey, göndermek mümkün olacaktır, çünkü onlar kendi içi boş başkanları tarafından kendileri beyan etmek sadece başardık FACT Böyle bir iddia.

 

Gerçek ise, ekin tarlaları içinde Onaylandı mikrodalgalar var asla hayır "uzman", gizem inananlar sadece sadece daire vericiler alanlara Onların nokturnal yolculuklar Deceived gibi, kendileri tarafından oluşturulmuş, onu sahte. Nasılsa Onların saçma İddiaları onaylamak için gerekli, çünkü Gizem inananlar, kendi kafalarında onu yarattı. Genel halk için, ne yazık ki, tip usuall İddiaları yeterli "laboratuar analizi Bu Onaylandı", "uzmanlar katılıyorum". Gizem nedenle müminler bazen doku ve toprak kurutma değişiklikler bir dalga boyu elektromanyetik radyasyon neden olduğu kâşif nokta analizi bazen kuru ve bu mikrodalgalar hakkında bir şey, ilân, 2.5 m Yoksa 52 cm veya 52 mm veya 52 mikron söylüyorlar. Son yıllarda bir hit Nanolif teknolojisinin Oldu. Büyük olasılıkla er ya da geç, ekin çemberleri Kaynak noktasında nanometre değerlerinde bir radyasyon emanetleri bulunacaktır. Neden olmasın, onlar normal bir görünür ışık altında aittir zaman. Ama hala gizemini inananlar yalnızca şüphesiz O küçük küreler ve demir mikroskobik parçacıklar alanında Arise olabileceğinden oracıkta nanothermite (11 Eylül 2001 WTC komplo teorisi bilinen bir madde) meydana gelmişti o bulmak için yetersiz nelerdir İndirimli .

 

Gizem inananlar, alan için acele, gelecek ekin çemberi her döngü bulmak ve nanothermite Olası olmalı!

 

 

Intermezzo 3 nerede tekrar ekin çemberleri konusunda neredeyse bir kelime değildir.

 

Tüm gizem Explorers açısından kötü günah ve suçluluk temel araştırma tanımlanan gizemli olayların bazı çözümünde yer almak için çalışacağız Olacak. Temel veya Temel araştırma hatta basit bir prensip aktivite, Yani kendisi ve Doğa şeyler ve Süreçler İşlet ve nasıl çalıştığını açıklar O açıklık getirmektedir. Dünyadaki tüm gizem erkekler nedenle rahatsız edici böcek gibi temel araştırma için, içgüdüsel olarak nefret ve Onlar en ufak fırsatta bunu varsa, en azından ön Onların gizli gizemli adam dalgın ruh tükürür. Temel araştırma Onlara her zamankinden Onların kollarından Onların Aziz çok gizemli adam alanları Wrest Verebilir ayrıca büyük bir tehlikedir.

 

Herhangi bir zamanda, dünyanın herhangi bir yerinde sadece biraz ortaya çıkmış ve hemen, herhangi bir disiplin ya da gizem Onların Uzmanlık açıklamak için herhangi bir ciddi girişim durumun patlak "Eğer tüm dünyadaki tüm Ülkeleri Mystery Men, birleşin!" Kuraklık ve O karşı Hussite Bulwark sızdıran bir elek Yani defansif gruba Onları zorla. Bu ilişkiler karşısında düzleminde çok benzer olduğunu görmek mümkündür. En az hatta biraz bakmak, ya da temel araştırma alanında kalmak ve çalışmak bile bir süre dursun, sonuçlarını kullanmak başardı herhangi bir saygın bilim adamı, Onlar herhangi bir gizem disiplin isimleri duyduğunuzda, tüm Gizem erkekler "gibi bir şey diyor dünyada ülkeler, canın cehenneme! ".

 

Herhangi bir açıklama gizem ve gizemli adamlar olurdu bunu durdurma bir dikkat bir sır ve gizem Kaşifler olmaktan hemen misiniz. , Ciddi bir bilim adamı araştırmalar, Onlar bile Temel konsantre - Onlar bile kendi faaliyetleri herhangi bir gizem açıklama Katkıda herhangi bir hata olurdu, bu, taciz, gerçekten giderek derin hor şey Onları için tamamen kabul edilemez bir şey olurdu Onların Kim sahada başarılı bir şey (gizem) Açıklaması var. Bakış dil açısından zaten Merel gizemli adamlar derhal durdurulmalı Ancak Explorers gizemi Onlar, asla devam edemez. Aydınlatılmış gizem, artık gizem, ve bu arada Araştırmalar Yapılması ve hatta Onlar Belki çözüldü bazı esrarengiz bir tesadüf olurdu herhangi bir gizemli adam hemen gizemli bir adam (mümin) olmaktan çıkar. Bu gizem-inananlar talihsizlik. Ciddi bilim adamları, bilim, araştırma ve Onlar gerçekten çok fazla sevmiyorum. Tekrarlanabilirlik ve doğrulanabilirlik, tüm dünyada bilimsel araştırma tezleri iki ayağı, Onların Ruhunun derinliklerinden Doğrudan nefret ediyorum. Tüm basit AÇEP ve nedeninden olduğunu, çünkü bilimsel herhangi bir gizemi neredeyse inşa ve gizem iş Tanıtılan ile Onların yıllardır mahrum ve büyük bir dilim olacaktır açıkladı. Fhemselves en büyük sayı Olası Onların Talepler kaydırmak çalışıyorum rağmen bilimsel kavram ve özellikleri (ekin çemberleri radyoaktivite ölçümü, bitkiler ve diğer birçok Benzer üzerine mikrodalga radyasyonun "bilimsel kanıt" etkileri)-olurdu ama GERÇEK vazgeçirmek için çalışırken bölgede herhangi bir ciddi aramadan herhangi bir saygın bilim adamı. Bu nedenle, bu gibi çok şükür ki herhangi bir komplo ya da komplo teorilerine beklenmekte.

 

Herhangi bir gizemli adam herhangi bir girişimde nihayet gizem Açıkladılar Kendisi aşağıda dalı kesti ve hemen sonsuza kadar gizemli toplumdan aforoz Olacak olurdu. Uzak bir şapka duvarların ötesinde ve iftira Melodiler sesleri ile alay ediyor. Bu nedenle, herhangi bir gizem Kaşifler herhangi bir gizemi "aydınlatan" etrafında tertip Yani FACT ve Büyük gizem web ve aslında çok kötü açıklanabilir ve kanıtlanabilir sıcaklık netleştirin çalışıldı orijinal sır gibi başka bir gizem ya da komplo teorisi aracılığıyla "açıklamak" ezici denemek uçar . Kayıtları ve argümanlar tüm kesinlikle kanıtlanabilir ve doğrulanamaz Alacaklar dayanmaktadır ve aktif herhangi bir gizemi çözmek için kendilerini davet edeceğini misiniz asla asla asla Onların herhangi mümkün olacağını hatta temel araştırma bazı saygın bilim adamı ya da araştırmacı araştırıldı Onları Getirdi buz deneylerde tekrarlanan ve ciddi yoluyla Delusions ve FABRICATIONS tamamen çürütmektedir.

 

Bunlar örneğin Microsoft gibi Onların Webs Ley Hatları bilinen olabilir gizem Kaşifler iplik Yapabilen nerede bir örnek. Bu antik kült siteleri, arkeolojik objeler ve kutsal binalar bağlayan bir yolu olmalı. Onlar arkeolojik yerel yoğunluk nedeniyle İngiltere'de örneğin gibi, hemen Bulguların herhangi bir yerde veya herhangi gözlemler için kuru bir çizgi bulmak mümkün, hatta çürütülebilir, tamamen kanıtlanamayan hiçbir bilimsel Hasar İşlemleri, kült yerleri, şapel vardır , Wayside haçlar ve kiliseler. O Belki kuraklık ve bağlantı bulunamadı olamazdı bile geçmişte bir yerde böyle olasılık şey (arkeoloji) vardı orada olduğunu söylemek mümkündür, ancak henüz keşfedilmiş değil. Herhangi bir "yoğunluk etkisi" bile bile inkâr edilemez bir şekilde kanıtlanabilir ve doğrulanamaz nedenle bile, çünkü tamamen belirlenemeyen tabii ki. İyi pişmiş tam olarak bir örnek budur Onlar kahverengi renk gömlek gibi sonsuza uyacaktır gizem-inananlar ekmek.

 

Intermezzo 2 cümle ile sona erdi:

Kim barışçıl oraya gitmek ne olursa olsun, herhangi bir ekin ziyaret çevreler ve şekiller istiyorum, ama ona olan herkes yol değil tutmak ayrıca. O bir çok sorunları var olabilir gibi Açıklaması Intermezzo ikinci biraz zaman olacak

 

Cehalet günah değil - yol sorunu İncil bakar. "İnsan aptallık cezalandırılması gerekir." Olarak da tercüme edilebilir misiniz Insanlar kendilerini büyük bir talihsizlik ve cezalandırılması için daha önceden kuru olduğunun Belki çünkü. Ne yazık ki, çok sık sık Büyükşehir fazla talihsizlik Onların ev-millet için kuru Bireyler demek.

 

Ciddi mysteriology. Bu da neyin nesi? Nasıl iki inanılmaz derecede uzlaşmaz kavramlar birleştirmek kadirdir kadar aptal birisi olabilir mümkün mü? Herkes gerçekten Çeşitli karıştı anlaşılan Bireyler ve Maden çubuklar sosyalizmin çarkları gibi ellerinde döndürmek bir daire kırpma bir alan üzerinden çalıştırırken, hem şey ciddi araştırma Yani inanıyor mu? O gözleri değil gizem müminler gibi olurdu eğer arada, Maden çubuklar, hatta eğitimli bir maymun elinde tahıl çevrelerinde döndürmek istiyorum. Ama bir maymun, hatta başka bir hayvan var bir kafeste getirmek sadece, ekin çemberleri girmeyeceğim zorlanamaz asla.

 

Belki de pusula ölçümü mesele, varolan değerleri bir amacı ölçümü ve Onların varyasyonları nesnel Tamamen Açıklaması olabilir. Daha iyi bir ders bir eğim pusula Olur, hatta daha iyi ve manyetometre olurdu. Bu arada, olduğu gibi ya da 100 yıldan fazla önce bu kadar tanımlanan ölçüm, yere Gösterilmiştir edilecek, Sayın Pockels (1898;-o) çok iyi, ve bu farklı yerlerde jeomanyetik alan değişimleri yıldırım deşarjı neden vardır biliyordu. Biraz üzgünüm yukarı Bazen O müminler gizemli adam. Sadece sormak için yeterli oldu. (Tırnak işaretleri olmadan arama girin: Pockels, mıknatıslanma, bazalt)

 

Ama daha. Hatta dönem mysteriology bir Çelişki olan ciddiyet ve eki-iology atanması yoluyla Müzakerelerinin karışık ve büyük ölçüde etkisiz, çok öznel izlenimler ile ilişkilendirmek çalışıyorum çünkü. Bu nedenle, dönem "ciddi mysteriology" herhangi bir ifade, sadece başka bir imkansız ulaşmak için daha da karıştı girişimi destekledi. Bu arada, İngilizce dil ortamında mysteriology sözcüğü hiç kullanılmaz Bu faiz olmadan değil sadece kelime atık gibi. Bu popüler yoluyla That emin Mümkün Google - 38.000 sonuç záhadologie: arama. Mysteriology - 3000, 10'dan fazla kat daha az yani. Eh, kelime atık, İngiliz'i daha gerçekçi düşünme, bizim dost Vatandaşlar daha iyi olması mümkün görüyorum. Bu onay Olası yorum mevcut ve Sık Kullanılan kelimelerin bazıları. Astronomi - 8 milyon sonuçları, Astronomi - 132, kadar yani fazla 16 kere. Kimya - 95 milyon, kimya - 355 Su - 97 milyon, su - 3.32 milyar. Biyoloji - 292 milyon, Biyoloji - 60 Sun - 3260000000, milyon güneş 15. Sky - 2.2 milyon, gökyüzü - 1.47 milyar. Yıldırım - 15 milyonlarca, yıldırım - 292 Kar - 17 milyon, kar - 1,16 milyar Her varolan Sık Kullanılan İngilizce kelime arama sonuçlarında 10 ila 30 kez İngilizce eşdeğeri vardır. No Choice ama kelime mysteriology atık olarak kelimeyi işaretlemek için, O piç dili aslında ne Daha tamamen farklı bir şey aramak çalışır. Uzatma ciddi, mantıklı bir şey görünümünü tetikleyebilecek çalışılıyor Olacak, ama yerine bir FACT neredeyse sapık tür Şüpheli Bireylerin Şüpheli zevk IS.

 

BÖYLECE vererek, hazır ve ciddi bir mysteriologist olarak Kendisi etiketleyip aramak kadirdir A Man, Gerçek, oldukça kanıtlanabilir o basit ve açık aptal budur beed. Mysteriology, kelimeler gizem yanına ciddi bir kelimeyi verilmesi gerçekten büyük aptallık olduğunu. Mysteriology pseudoscience, bir kelime-atık, varolmayan dili piç. ( Google -záhadolog - 58000 sonuçları, záhadologové - 60000 mysteriologist - 271, mysteriologists - 7)

 

Tüm dünyada mysteriologists arasında Mos daire vericiler, insanlar çok aptal gibi, vardır. Kendilerini Strictly Onları görmek bir dilsel açıdan öncelikle konuşma inananlar ve gizem ya mysteriologists, çağrı O Sadece AÇEP Doğrudan çözmek için herhangi bir gizemi yasaklamaktadır. Bu nedenle sadece çözmeye çalışırken bir ipucu bile değil, belgeyi kaydetmek ve incelemek için izin, ancak vardır. Onları herkes Yani çözmek için çalışıldı, hatta Tanrı aşkına çözüldü, zaten bir gizem olmaktan misiniz varsa, BÖYLECE bunu hemen gizem müminlerin durdu olacak ve onlar acımasızca excomunicated müminlerin topluluğu gizemi Olur. İncil Onların aptallığını Onları bunun için cezalandıracak cevap misiniz Yani, diyor.

 

Ama biz hukukun üstünlüğü yaşıyor ve yasayı bilmemek mazeret değil. Yasaya göre Dolayısıyla aptallık (yasaların = cehalet, bu doğal, öncelikle ceza sadece) Onların cehalet mazeret sadece Temelde Çünkü cezası olduğunu misiniz. Kesinlikle O Onların özel bir mesele midir, çünkü kolayca fiziksel, biyolojik, botanik ve diğer daha doğal yasaları alanında çok üzücü neredeyse tüm müminlerin tam bir muamma dilettanti ve ayran gönüllülere olduğu gerçeğini görmezden oldukça mümkün olduğunu. Ama zaten FACT ceza yasalarına karşı Onların Görünürdeki suçlardan Onlar cezalandırılmış olurdu.

 

(Çek legislaion)

§ 283 Yetkisiz Üretim ve uyuşturucu ve psikotrop maddeler ve Zehirler diğer taşıma

(1) yasadışı Kim İthalat, ihracat, ayrıca aracılığıyla, üreten , , nakleden teklifi , satan veya Aksi takdirde başka bir için kaynağı veya başka korur narkotik ve psikotrop madde, narkotik ve psikotrop maddeler, öncüsü veya içeren bir hazırlık zehir hapis cezası ile cezalandırılır Shall bir yıl beş yıl veya para için.

O paragraf 1'de Referans suç işlerse (2) mülkiyet suçlunun müsadere iki yıl veya yıl hapis ile cezalandırılır

a) Organize Grubu'nun bir üyesi olarak,

b) Hükümlü veya cezalandırılması son üç yıl içerisinde suç için kuru olmasına rağmen,

c) büyük ölçüde, ya da

d) ve çocuk, ya da on beş yaşından küçük bir çocuk için biraz daha fazla için Büyükşehir seçilen özellikler.

(3) sekiz yıldan oniki yıla veya mülkiyet suçlunun kaybedilmesi hapis cezasına çarptırılır

bir fiil, 1. paragrafta Referans eğer), ciddi yaralanma çağrıştırıyor

b) bir hareket kuru commits kazanmak için Amaçlanan kendisi veya başkası için Önemli yararı

c) kuraklık ve büyük ölçekte bir suç işleyen veya

d) On beş yaşından küçük bir çocuğa karşı kuru ve Greater ÖLÇÜDE suç işlemiş sayılır.

(4) on sekiz yıl hapis cezası ve mal veya suçlunun kaybedilmesi Arasında cezalandırılacak mı

1. paragrafta Referans bir eylem, ciddi yaralanma veya ölüm iki kişi Nedenleri a) eğer

b) bir hareket kuru commits kazanmak için Amaçlanan kendisi veya başka bir büyük ölçekli için yarar veya

c) kuru bir suçu işleyen bazı eyaletlerde Organize grup işletme ile bağlantılı olarak .

 

§ yasaklanmış ekipman 286 Üretim ve Possession narkotik ve psikotrop maddeler ve Zehirler imalatı

(1) Her kim üretir, kendileri için veya başka sağlayan veya bir öncül ya da uyuşturucu veya psikotrop madde yasadışı üretimi, bir Yönelik diğer makale sahiptir narkotik veya psikotrop madde, ya da zehir içeren hazırlık , beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır, Bir öğeyi veya diğer varlık cezası, müsadere veya yasaklama çalışma.

(2) yıl için iki yıl hapis, fail cezalandırılacak

a) bir üyesi olarak, 1. paragrafta atıfta bulunulan bir suç işlemesi Organize grubu ,

b) Bir suçtan onu ve seçilen özellikler büyük kuru, taahhüt

c) çocuğun doğru bir kurumaya suç ve Greater ÖLÇÜDE taahhüt veya

d) kendisi veya başkası için bu hareket tarafından elde eğer büyük yarar .

 

Dünyada inananların Gizemler bir olarak düşünün Mümkün Organize grubunda Çeşitli eyaletlerde faaliyet. Sürekli birlikte sabit iletişim ve bazı gizemli sırlarını Onların açıklama Hangi seçenek diğerlerine göre daha fazla olan Birbirimize ikna. Bir bazen anlaşılmaz bir fenomen veya efekt ve Greater safsata bazı açıklamak için bir girişim olarak oluşturur kim, birbirleriyle yarışıyor sanki görünüyor söyleyebiliriz.

 

Onlar sürekli olarak çok Olası büyük ekonomik fayda olarak, aşağı bir karakterin basılı yayınlarda Onların yayın yoluyla gelen Onların hayalleri elde etmeye çalışıyorlar. Bir ücret için düzenlemek ekin çemberleri rehberli turlar. Kanun cehalet hiçbir bahane olduğunu, Ve Onlar kanıtlanabilir bir şekilde Uluslararası Organize grup Decades için gösteri herhangi Yetkili uyarı ücretsiz tamamen uninstructed genel, yuvarlak. Zehirler ve Narkotik kanıtlanabilir varlığı ile sitelerine kobay gibi kedi veya daha fazla gibi. Yani gelecekte her zaman objektif kalitatif ve kantitatif olarak belirlemek ve onların konsantrasyonunu belirlemek mümkün olacaktır.

 

(seeÖrneğin, - muhtemelen LP bir başvuru)

Karbondioksit - kalp çarpıntısı, baş ağrısı, ağız kuruluğu, kalp hızı ve kan basıncı, terleme değişiklikleri, titreme. Karbon Monoksit -. dönmesi, Bayılma, uzayda dezoryantasyon, fanteziler, bilinç bozuklukları, Halüsinasyonlar, bozukluk düşündüm Hidrojen Siyanür ve bileşikleri - ve ağızda metal tadı hissi. Bu Nispeten basit özellikleri olan, ancak temel bir bilgi olarak tam yeterli. Etkileri bir başka içine Nispeten nonspesifik ve solmaya listelenen rağmen. Bunlar, örneğin geniş bir hastalık ya da ilaçların tedavi edici etkileri semptomları ile değiştirilebilir. Her şey profesyonel bir kimyasal onlarca, zaten böyle Denemeler sığmayan misiniz alanında uzman olan Toksikolojik ve tıbbi yayınların ve danışmalar veri Nispeten Ayrıntılı koleksiyonu bulundu olacaktır. Belki Onlar bazen bir monothematic bölümünde daha ayrıntılı olarak tanımlanan gelecekte olacak. Gerçekten kırpma şekilleri tüm ziyaretçilerin grip, anjin (belirtileri muzdarip başlar Yani Gerçekleşme bir Aşırı hayal ulaşmak gerekir miydi CO , CO2 ) veya kemoterapi (geçiyor HCN ).

 

Daha öncede belirtildiği gibi, muhtemelen ekin çemberleri bazı ziyaretçiler bazı beyaz Kargalar aittir. Bunlar, insanlar mı Hangi bunun anlamı siyanür iyon Delileri vardı ve henüz bu konuda birileri kanıtlar verebilir. Yani Hayatları boyunca siyanür bileşikleri ile görüştü Neredeyse herhangi bir kişi, yılan, yaklaşık iki dakika seçenekten daha fazla zaman Onların deneyimlerini paylaşmak için ther çevresi ile bunu yapmak.

 

§ 287 Serpme uyuşturucu bağımlılığı

(1) Kim alkol dışında bağımlılık yapıcı maddeler kötüye başka tempts veya onu destekler, veya kuru Maddelerin Aksi uyarır veya yayar kim kötüye , üç yıl veya yasaklanması Etkinlikler hapis ile cezalandırılır.

Failin 1. paragrafta Referans suç işlerse (2) beş yıl veya para cezası bir yıl hapis cezası ile cezalandırılır

a) Organize grubunun bir üyesi olarak ,

b) ilgili olarak çocuk, veya

c) yazdırmak için, film, radyo, televizyon, Halka erişilebilir bilgisayar ağı ya da diğer benzer Etkili Manner .

Failin onbeş yaşından küçük bir çocuğa karşı paragraf 1'de Referans suç işlerse (3) iki yıldan sekiz yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.

 

Dünyada Mysteria inananlar Onların gibi ekin çemberleri ile ilişkili suç suçluları taahhüt Organize grubunun üyeleri bile faaliyet Bazı devletler bile dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde hareket. Masum insanları ziyaret kanıtlanabilirliği toksik maddeler vardır ekin çemberleri içinde kalmak, insanlarda Exposed Bu oksijen transfer değişiklikleri Neden edilmektedir zorlayın. Benzer duyguları tetikleyebilecek veya yakınındaki ölüm (hipoksi) durumuna Özdeş ilaçlar, ya da tamamen Benzer etkilerini tamamen Özdeş bu. Kesin bir tanım, bir "ölümcül Zehirler alt öldürücü doz" dir. Ölümcül zehirli maddelerin Subletal dozaj, elbette, herhangi bir ilaç kullanımıdır. Onların Mysteria müminler tarafından suç işlemeye yazılı basın, film, radyo, televizyon, Halka erişilebilir bilgisayar ağları veya diğer benzer Etkili Manner . Müminlere bazı Bazen Bildirmek gizemleri ne dayanarak, burada ve orada o kadar etkili ilaçlar altında sadece bazen kendilerini sanki görünüyor.

 

Bir tahmin, tahmin, prognoz.

Bu paragrafta (veya prognoz) Telaffuz ve tahmin olacaktır. Bu gözlemlere ve deneylere Amaç değerlendirilen çok ciddi bilimsel yöntemlerden birini (temel) bile gizem herhangi bir mümin hakkında duydum olmamıştı araştırmaya dayalı öngörü bir türüdür. Ekin çemberleri yerlerinde ortaya zehirli maddelerin varlığı, Ölçülen doğrulanmış ve Amaç ölçüm Usul ve yöntemlerle kanıtlanmış, kanıtlanmış olacaktır. Büyük olasılıkla, zaten 2012 yılında (Onlar bir şey olacağını henüz bir mesaj eski Mayalar gönderdi?). Tüm CO, CO Öncelikle 2 , ama başka çok Muhtemel ayrıca şey, ve çok daha kötü. Mysteria inananlar çok şey bekliyor edilmelidir. CO subletal dozları Maruz insanların duygularını bazıları, CO2 ilaçlar, yoksunluk belirtileri, yan etkileri ya da ilaç dozunun "fesih" denilen etkilerine inanılmaz Benzer vardır. Bazı keyifli, mutlu ya da deli Halüsinasyonlar ve öfori itibaren, çok rahatsız edici duygu. Ölüm - oldukça LogicAll Gelen eksitus takip doz aşımı derste. Peki, uyuşturucu gibi aynı. Bazen ekin çemberleri yeri mevcut değildi Bazı insanlar duygularını, tam olarak aynı görünüyor. 

 

O olmadan sadece kendileri dahil birçok kişi, herhangi bir yılda zaten Onlar Benzer olayların ciddi bir bağımlılık geliştirmek için yönetilen bilerek şaşırtıcı olmaz. Bu ölüme yakın devlet oluşumu yoluyla, ölümcül zehirli kimyasalların öldürücü Dozlarının Uygulama neden simüle uyuşturucu bağımlılığı bağımlılık gelişmedir. Bu hipoksi benzer bir durumdur - Oksijen yetersizliği indüksiyonu, hangi uyuşturucu deneyimlerini andıran, bilinç, öfori ve hoş Halüsinasyonlar arasında değişmiş devletlere sonuçları, yuttum.

 

Hatta müminlerin gizem gibi daha ayrıntılı talimatlar içeren bazı siteler toprak nemi kontrol gibi bu manyetik alanlar gibi, ve birçok orher benzer talimatlar "desen olarak tam Olası bir tedbir olarak, birçok fiziksel parametre olarak yerinde kontrol denemek bulunur". Örneğin Microsoft parmaklarınızın karıncalanma, baş ağrısı, kulak çınlaması, bulantı, öfori, sersemlik, Halüsinasyonlar gibi, sıradışı, özel bir şey hissetmedim olsun bir yere yazın. Yoksa aslında başka bir anlamda "mümkün olduğunca uzun süre yerinde uzak dur", bazen tarzında bile Belki tavsiyeler "de Derin nefes, seni en gergin torasik sepeti yapmak" ve tesadüfen başlatmak olup olmadığını görmek bundan kuruntu.

 

Sitesinde, çok bitki örneklerinin olarak kaldırmak, teslim `olacaktır , değil duyurusunda `olacaktır , açılmış `olacak biraz, `olacaktır teslim , yakın bölgeye açılmış `olacaktır , ortasında açılmış `olacaktır onaltı, eighteenths ondört yılında üçte ikisinde, merkez ve kenar arasındaki uzaklık bir üçüncü seventeenths. Düğümlerin çapı ve uzunluğu ölçülür açılmış 'olacaktır olup açılmış 'olacaktır olup olmadığını bitkiler, arpa kılçıklar uzunluğu, açılmış 'olacaktır yerden sapları bükme mesafe. Hesapla ve değil kulak tahıl tartmak açılmış `olacak ve açılmış `olacaktır bitkiler. Yerinde karşılamak benler ve tarla sincabı, kurbağalar ve fareler, yapılan görüşmelerde, Yersolucanı sayın.

 

 

Yani bütün dünya şeyin etrafında müminlerin gizemlerini bugünün hızla artan aptallığı kısmından olurdu.

 

 

      

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

z