Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-yayınlanmış-metin-2-2 . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
2/2 yayınlanmış metni
9 Kasım 2011 www.sarden.cz 2/1 devamıdır - Çek internet bilimkurgu dergisi
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Anasayfa

4 Aralık 2011 www.sarden.cz

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

Not: ilk Çek yayınlandı çünkü tüm fotoğraflar, SAHİPTİR ve efsaneler " Fotoğraf + Peki. "

ve Anlatım www.sarden.cz yönetici:

Gizem çözüldü, biz Exclaim istiyorum. Gerçek bizim dış mantıklı, açık ekin çemberleri ve gösterileri yaptığı açıklama ile muhabiri ve ayrıca LogicAll kabul edilebilir bir çözüm gibi görünüyor Yani. (çok teşekkürler. JL)

 

Dikkate: 

Crop Circles

 2/2

 

Desen oluşturma Bazı Olanakları - devam

Düzenli desen Oluşum sadece çok nadir durumlarda, bazı Milyonlarca birinde oluşabilir. Onların orada Görünüşte rastgele ol ve herhangi bir mantıksal nedenleri olmaksızın, daha düzenli desen nesil eşleşen sadece iki koşul Daha bu kombinasyon. Oluşturmadan önce Iki parçacık çarpıştığında atomlar ve bileşikler Arasındaki Reaksiyonlar meydana - - atomlar, moleküller, iyonlar veya radikalleri (Onlara ve kimyasal bağ oluşturma veya değiştirme Arasında Elektron alışverişi sonra orada olur) O kimyanın bir analog kullanmak Mümkün. Onlar tamamen önemsiz verim olurdu çünkü, gerekli iletişim Olur Hangi için Tepkiler sadece üç varsayalım, ya da hiç daha parçacıklar gerçekleşebilir olmaz. Normal desen oluşturulması eşdeğer collisioning üç ya da daha fazla parçacık olarak kabul edilebilir. Yıldırım deşarjı ve o yer üzerinde kırpma olmanın yanı sıra muhtemelen diğer bazı zor tanımlanabilen rastgele etkileri bir arada olmalıdır. Ortak düzensiz - Gerçekten sadece düşük bir verim vardır duyurusunda `olacaktır dünyada yılda fazla bir Tahmini milyon km kare, düzenli şekillerin alanları metrekarelik yalnızca birkaç Binlerce işgal vardır (bozuk, Zayıflamış) kırpma.

Bir nedeni bu sezon başına sadece bir kaç kez gerçekleşir son derece güçlü bir akıntı miydi Olası ayrıca olduğunu. Bazıları üzerlerine yıldırım deşarjları çok daha sık, olaylar her fırtınada birçok Bin Sunan, Bu düzenli Daha birçok kez Binlerce güçlü vardır. Başka gibi, çok rastgele ortaya çıkan bir olgudur (bazı) düzenli desenler olaydan sonra, hiçbir rüzgar sırasında oluşturabilirsiniz Yani düşünülebilir yere yıldırım Pozitif Yüklü bulut ve buluttan onlarca kilometre etkileyen büyük enerji, "Mavi kaynaktan Bolt" , "sıradan" karşı düşlenemeyecek Yüksek iletim gücü.

Yağmur, fırtına halinde bir kilometrekareye düşen binlerce ton sıradan yıldırımları Destekleyici, 100 km / s üzerinde zemin ve rüzgarlar için hava yoluyla dakika içinde bazen su düşüyor. Yıldırım deşarjları Herhangi simetrik Sonuçları Bu önemli "kabartmak" ya da en azından "shake up". Herkes kim Orası kendi gözleriyle tarafından birkaç Kesirler olurdu Olacak izliyor, çünkü herhangi bir Şahitleri için aramak imkansız bir ikinci, zaten her şey her yerde dikkat Ne İfade ve ekin tarlalarına yakın zaman ayarlı kameraların montajları asla çok fazla henüz yer alır.

Yıldırım ile fırtına iyi olduğunca uzağa mümkün olduğu kadar "olay" dan gelen ve göz Şahitleri ve diğer rasgele Gözlemciler, güvenilir ve sürücü herhangi bir karşı kendini koruyor, hatta hazırlıksız tamamen Onları İşte o yerde tasfiye. Şey muhtemelen değil çok önceki makaleden Açıklanan yıldırım etkisi konumundan sulak hayvanlar hakkında bunu açıklamak mümkün olacaktır. 18 ve amper 58 bin - Onları iki yılan yerine doğrudan bu sulak Taken. Tüm tam orada bulunduğumuzu bazı kurbağaların, kesinlikle gaklayan sonlandırıldı Yani, dışarıda değil. Bu yerinde incelenmesi bir kaç gün sonra bulundu Ancak, bile yeterli Onları Kalan vardı.

Aynen HIS sadece zamanımızı yer İşte bugünkü çember makinesi o ayrıca herkes sonlandırmak kurbağalar gaklayan istiyorum. Belki de en azından onlar çok güçlü bir uyarı ile bu basit fikirli bireyler Realize şey. Bu gerçekten bir yol bazen Benzer alanında Beyan daire vericiler herhangi (böylece ever been belgelenmiş kanıt eklemeden) ve o gerçekten Onların gaklayan sonlandırıldı Yani, bile oldukça mümkün olduğunu. Sunan burada tüm teoriler AÇEP hiçbir daire vericiler var ve bir kaç gerçekten kolay ve çok nadir istisnalar dışında, (minnetle onlar için) asla var Varsayım, üzerine inşa edilmiştir. Vakaların büyük çoğunluğunda Onlar daire vericiler-kendini savunurken, kendi kendine alkış, Flaunt, sadece boastfully başkasının Tamamen yazarların eserleri olmak kendini ilan kimler içindir. Onları arasında ayrıca bilinen ilk "şirket", Doug ve Dave biri vardı. Oh, Bayan Bower. Tüm eşleri için bir ders: Bir Gerçek, gece "losed", ya da "Zorluk ile İzlenebilir" sırasında zaman kocanın zaman Olur, yani Muhtemel şimdi ve daha sonra "bir kuruş geçirdi" Bu ona bir inek yapmak asla şehriye veya aptal halkın gözü. Herkes çok mezat başlarsa, bugüne kadar olabilir Than onu çok Sonunda Büyükşehir şehriye yapar, at all dışı değildir. Hatta halkın gözü önünde. Hatta bir arkadaş. Belki onlar orada birlikte "çekim mermerler" vardı, ama kesinlikle Orada çevreler yaratmak değildi. Olası bazı haddelenmiş ( duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıf)) kırpma var Onların "oyun" için sola sayesinde olurdu. O sonra Onlar sadece tahta göğüs oradan eve dönecekti, çünkü şüphesiz onlar, çevrelerinde gerçekten orada geliştirilmiştir zaman, orada değildi. Belki Onlar Onlar orada birlikte "oyun oynama" olduğunu, hemen itiraf tercih etmişti. Oldukça modern Bugün, alternatif kültür denir. Sadece O, Bayan B. çok sürpriz olurdu. Fotoğraf Açıkçası herkesin alanlarında ekin çemberleri arasında sadece bir yaratıcısı Yani gerçek bir toplantı, sonra daire-maker kurgusal bakmak istiyorum nasıl gösteriyor. Foto 6 . Bu arada, bu fotoğrafın üstüne Açıkçası ağaç üzerinde gözlemlenebilir ayrıca olduğunu "ve ana suçlu imzası '

Ek: içinde önceki paragrafta Not ciddi araştırma için geçerli değildir Shall. Örneğin, tarım okul veya üniversiteden bir grup insan Decides zaman mümkün ve kuru bir şey olsun, ikna etmeye çalışacaktı. Böyle Gerekli aramak araştırmacı ve daire-daire-vericiler ya da vericiler Değildir. Bu durumda, bir projenin fizibilite ciddi bir bilimsel keşif olduğunu.

çember makinesi, çember makinesi = "köyün delisi": - son teklif Olası gelecek tıbbi (psikiyatr) terminoloji bazı sözlüğü yeni bir terim vardır.

Deşarjları Sonuçları için ilk önce neden Açıklanan konaklamayı ilk göze çarpan değişiklikler taburcu olduktan sonra gün kadar oluştu - Çeşitli metrekare (zarar, zayıflaması). Nihayet hasat olmuştu hemen öncesine kadar yavaş yavaş, geçen gün var, başka alanlar ilave edildi duyurusunda `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) Tüm alanı (önceki haber sonraki fotoğraf) bir tahmini% 25-30, o bu elektrik akımı oldu deşarjların tek başına hiç görünmedi birçok yerle dağıtılır tramlines yoluyla ayrıca.

Geçerli traktör İletken karinesi şarkıları makul Fact tarafından desteklenen, bu konaklamayı (zarar, zayıflaması) Nispeten doğru Yani sırf şans, dünyanın herhangi bir kara ve hava fotoğrafları bir kuru ve Anlamlı Yüzde üzerine, parça yönü olabilir izler Nispeten Güvenilir dışlanmalıdır. Mevcut 7 Benzer kuru yerlerde vardır Foto 7 (tüm www.geograph.org.uk ). On Google Maps bunu kırpma görüntüleri gösteren, tüm dünyada Benzer sahneler Binlerce Olası Benzer yerlerinde yüzlerce değil çok normal desen veya bunları doğrudan içinde. bulmak çevreler bulmak Mümkün 8 Fotoğraf Bu fotoğraf internette bulmak mümkün değil, Bu kitaptan Moravia 2000 yılında Bitki Sembollerin Güzellik - - Çek Cumhuriyeti ve Dünya Enerji Sistemi Piktogramlar 2006 , . Pliskova ark Olası düzensiz görmek çok tipik yoktur Konaklama (zarar, zayıflaması) Kimin Bu model, refakat Önemli bölümü oldukça yakından tramlines izler. Düzensiz bazı bölgeleri arasında bu fotoğrafta (zarar, zayıflaması) bitki için tipik diğer ilginç özellikler ile karakterize edilir düzleştirilmiş bir miktar daha devam etmesi olarak tarif edilecektir Yıldırım deşarjları, sonra (hasar, Zayıflamış).

Ek olarak, genellikle çok gerçeği düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) O (ayrılmaz) elektrik akımı yüksek yoğunlukta olabilir alanına kenar boşlukları, sayesinde yakın traktörler tarafından oluşturulan, çeyrek virajlı merkezine yakın ilk mahsul Oldu çoğunlukla bitkilerden hasarlı. Bazı durumlarda, ürün olduğu `olacaktır açılmış zaten başka hiçbir yerde sadece orada (hasarlı, zayıf), ve. İlk resmi duyurusunda `olacaktır önceki makalede kırpma BÖYLECE tramlines araya geliyor yer, güç yoğunluğu az Yapıldı ayrıca Artan olabilir (hasarlı, Zayıflamış). Çok ilginç bir fenomen Konaklama enerjinin büyük bir kısmı muhtemelen Onları tarafından yürütülen zararlı olmasına rağmen, tramlines hemen yakınında bitkiler olduğu gerçeği ile tramlines yakınında (zarar, zayıflaması), teslim `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) hemen hemen hiç. Neredeyse istisnasız, açılmış `olacaktır alanında her zaman onları en az 20-30 cm mesafeye kadar başlar (hasarlı, Zayıflamış). Hatta alanlarında, bu teslim `olacaktır neredeyse tamamen (hasarlı, Zayıflamış) - Olası rağmen marjı yakın bitkilerin enerji yüksek kısmını aldı bu. Olası, yakın tramlines bitkiler (hiçbir şey büyür), daha kolayca O Zararlı Kimyasallar kurtulabilirsiniz İşte, "sulandırmak", ve daha hızlı iyileşir. ortak biri olarak Konaklama (zarar, zayıflaması) Nedenleri literatürde olduğu bildirilen azot ile aşırı döller, ama sonra onlar edilmelidir düzleştirilmiş (hasarlı, Zayıflamış) En fazlaları Görünüm şarkıları, yakın bitki. Burada görüntü Foto 9 (İngiltere, geograph.co.uk Açıkça (yeşil yulaf, - Belirgin gecikmiş Olgunlaşma) Yavaşlatıldı büyüme tahıl dikkat Mümkün), deşarj noktasının muhtemel etkilerinden tramlines birkaç yüz metre yakın, nerede kırpma anlamlı olduğu düzleştirilmiş (hasarlı Zayıflamış). Tramlines yakın Yeşil bitkiler için ufak bir eğilim var görünmüyor Konaklama (zarar, zayıflaması). Tramlines yakın olan bitkiler, asla dümdüz de istatistiksel hata aşağıda bazı istisnalar hariç Belki (hasarlı Zayıflamış).

Çok sık yalnızca izden büyük mesafe kırpma zâviye Foto 10 yılında, yürütülen enerjileri efektler eklemek Aralarındaki orta. Zararlı Maddelerin büyük konsantrasyon ile parça ve BÖYLECE bitkilerin toprağa kökleri tarafından Onları kurtulun Az imkanı olsun ve böylece en azından kısmen Onları ortadan kaldırmak Arasında ortasında. Kirleticiler ve orada hasarlı bitki konsantrasyonu maksimumdur. Burada tanımlanan tüm fenomenler düzensiz herhangi bir yerlere eklenmesi Gözlenen edilebilir basık ve kuru bir yerde eğer Onların fotoğrafları, keser: neredeyse tüm düzenli desenler küçük bir mesafe içinde (bozuk, Zayıflamış) ayrıca kırpma, Onların araştırmacılar tarafından belgelenmiş, atıfta ve tüm Onların çevresi ayrı, şimdiye kadar oraya. Büyük ÖLÇÜDE sadece hasattan önce, Explorers Onları hemen hemen hiç ilgi vardı, fotoğraflar henüz uzun zaman önce Çekildiği edilmiştir. Kendilerini Bazı ürün desenleri düzenli ve düzensiz şekiller kombinasyonları açılmış `olacaktır En azından orada olan, (hasarlı, Zayıflamış) kırpma. Gerçeği başka çok benzer etkisi, bu parçaları arasında tam ortasında yeşil bitki örtüsü olan bir yıldırım sonra çok Sıklıkta olduğunu Dondurucu olgunlaştı - zararlı enerji yüksek doz sayesinde Olgunlaşma ve En Önemli yavaşlama sergilemektedir. Genellikle çok hassas tezler yerlerde konaklama (zarar, zayıflaması) İlk Oldu. Foto 11 Aşağıdaki fotoğraf üzerinde sadece kırpma başlar Konaklama yeşil yerlere parçaları arasında Midway (zarar, zayıflaması) ve aynı yerde üstü fotoğrafladı duyurusunda `olmalıdır (bir ay sonra TAHMİNİ) (hasarlı, Zayıflamış). Yalnız desen duyurusunda `olacak bir "isabet" aldığı için, (hasarlı, Zayıflamış) uzun zaman önce, ama bazı güncel eklendi ve böylece çıkartılmıştır `olacaktır ettiler (hasarlı, Zayıflamış) ve kalan mahsul alternatif konum.

Yaratılışın temel ilke düzenlilik ve simetri bazı inanılmaz desenler muhtemelen mümkün olduğu gibi, O Onların oluşumu rezonans ve enterferans (mekanik ve elektromanyetik) katılmaktadır bulunuyor. Bu tez addition iki fenomen olarak bazı rakamlar süperpozisyon anlık ilkesi (vektör addition hemen) gösterebilir, bazen hemen hiçbir neden akımlarının tersine dönmesi ile Apaçık olmak için var gibi görünüyor, bâzen basit ve addition, kuvvetler yerine penetrasyon var alabilir gerilimleri ve akımları (yani enerji çarpma veya bölme) çıkarma. Corona çevreleyenReturn Strokesürekli bir silindirik kılıf olarak, tam bir daire, refakat şemaya bakın Corona Modeli (örneğin, Microsoft gibi birçok yazılar Açıklandığı İhtisas basitleştirilmiş bir açıklama, daha sonra tekrar pozitif, yıldırım kanalı negatif değer bir belirli mesafe kadar olabilir http://www.lightning.ece.ufl.edu/ ). Resim Alındığı edilir Yıldırım Elektromanyetik , Robert L. Gardner , 1990, S. 4 Kutuplara Reversing bazen muhtemelen bir yeraltı yapısı nedeniyle oluşabilir akımlar farklı bitkilerin anlık mekanik durumu nedeniyle her zaman görüntülenmiyor olabilir bipolar Yıldırımlar, bir eylem, bazen Muhtemelen o indüksiyon tarafından, (iletken), eklemek ve ile çıkarma Birbirlerini. Basit soliter daire - - basit şekiller olarak hatta sadece indüksiyon fenomenler ve mevcut iletim kullanarak kendi Bulunuş Açıklaması, ama sadece ayrıca mekanik etkilere Olacak. Hatları - - Sadece mevcut iletim sonucunda Açıklaması edilebilir basit şekiller çevreler Daha daha vardır. Bunlar daha başka devamında tarif edilecektir.

Bazı çok basit şekiller, daire, ya da daha doğrusu Onların basit, başarısız biraz Taklitler, gerçekten oluşursa veya çok hızla hemen taburcu olduktan sonra olabilir. Kornkreise Die Geschichte eines Phanomens, renk eki Foto 12 -. Japonya Foto 13 , Foto 14 , 2010 Birleşik Krallık Bratton Wiltshire White Horse (Westbury). Peki burada Kaşifler ekin çemberleri gerçekten Onların çabası sayısı azalmıştı, orada yıllık Onları Milyonlarca bulunması nedeniyle kuru üniteleri, dünya gerçekten herkes etrafında alanları bulabilir ve hayal etmek çok kolaydır, ortaya çıkabilecek tek bir yıldırım taburculuk sonrası üzerine deşarjları mekanik etkilere Oysa sunma alanında, Resim 1 de bölüm 2/1 .

Enerji büyük miktarda bazı son derece güçlü bir yıldırım deşarjları SAHİPTİR şey bu sayesinde, hemen fırtına sonrası "bir şey" bulmak neden olabilir. "Zaten 1986 yılında verilmedi 12 Comment on sıradışı güç kesintileri dolu bir gece sonra sazlık kuzey Japonya'da Nisikavaka çemberde bataklıkta bulundu. " Ekin çemberleri Kaşifler Daha ne istiyoruz? Amacıyla "Açıklanamayan Kesintiler" diye sunmak bazı yıldırım "bir şey açıklanamaz elektromanyetik anlaşılmaz", neydi o, ekin çemberi Explorers yapmak, kömürleşmiş tahta, ip, şapka ve gövdeleri ile daire-maker cesedini inanıyorum Executed ekledi olurdu Açıklandı için Bu konumu, sadece "sıradan" Yıllık Binlerce dünya çapında onlarca gerçekleşecek fırtına, ve yıldırım, dünyada alanları ve çimenlik alanlarda yılda vurur, bir milyar? oldu Yıldırım fırtına mevcut köprü aşırı hava olaylarından biri değil sadece, ancak tüm (Bu soru çok daha detaylı tanımlanan bir web sitesi vardır) en aşırı fiziksel fenomenlerin birini bile. At rastgele zaten iyi "süpürüldü ve overriden" ve iyonize yol başına bile fazla 200.000 'den amper var O, Özellikle sonraki vuruş bazı, mevcut darbe yükseliş süresi kenarına dikliği adlandırılmış olabilir mikrosaniye ve tek olanları milyonuncu ikincisi.

Aslında ilgi sadece bir madde: Özellikle başlangıç ​​akımı artış eğrisi, hatta Büyük enerji hacmi konsantrasyonu (birim zamanda birim alana enerji atilir Meant) en dik bölümü sırasında, yıldırım kanalı dışlanmış değil mi, Bir süpernova patlaması (ilk 10 saniye) boyunca daha, ve değilse, o zaman büyük ihtimalle sadece biraz küçük.

Bu noktada AAT yıldırım deşarjları bazı Temelde mekanik etkilerini gösteren birçok fotoğraf görüntülemek Mümkün - Fotoğraf 15, .. Görüntüleri gördükten sonra, bazı karmaşık fiziksel ve elektriksel hesaplamalar Needing olmadan, olası sonucuna kuru Çeşitli Yani "yıldırım ve güç var" (şüphesiz En azından bunu oluşturmak modellerin merkezi "alanı için ve çukur" ). Bu mekanik kuvvet ve ayrıca Gerçekleştirmek için gerekli olduğunu, bu ve deşarj tüm dalga boylarında elektromanyetik dalgalar yayar olarak enerji miktarının karşılaştırılabilir. Onlarca metre kadar mesafelerde, bir daire şeklini çok hassas - Bu tutarlar muhtemelen sadece indüksiyonla Able fark zarar bitkiler vardır. Ayrıca kök sistemleri, iyonize hava iletkenliği içine toprak aracılığıyla akımların Olası iletimi, ayrıca korona deşarjı yer alabilir ve bazı metre yıldırım kanalı etrafında hassas bir daire şeklinde farkedilir akımlar Davranış olabilir.

Faiz meselesi Sonraki - farklı dalga boylarında elektromanyetik radyasyon gibi hassas ölçüm teknikleri ile fark edilir bir miktarda - sadece kilometre Binlerce, ama ışık yılı uzaklıkta, sadece ölçüm teknikleri hassasiyetine bağlıdır ve Teleskopun çapı. Fotonlar kez uzayda yol almak o, asla durmayacak.

Yaklaşık üçte biri, mekanik enerji şeklinde akıntı ile ısı enerjisi (kızılötesi ışınım) ve elektromanyetik radyasyon gibi bir üçüncü olarak üçüncü ilettiği, çok basit bir ifade edilebilir, yaklaşık olarak eşit bir değerin düzeni yani. Daha Detaylı Bilgi büyük ölçüde bu çalışmanın kapsamı aşacaktır ve okuyucular bilimsel literatüre başvurmalıdır.

Fiziksel (ayrıca, kimyasal biyokimyasal prensipleri vardır Açıklaması edilecektir önce bitkileri alanına yıldırım deşarjları ve biyolojik) etkileri, bu arada uygulaması olmaksızın, nasıl çağdaş tarım bilimi tarafından yorumlanır bitkiler üzerine yıldırım deşarjları etkileri, Olası beed olduğunu fiziksel ve diğer kanunların. Tarımsal Araştırma Kurumları kütüphaneleri aracılığıyla kıvrımlı uzun olmadan, internet arama motorları gelecekte genişletilebilir bazı cevaplar, sağlayın. Konu ve Bitkiler Yıldırım, örneğin soya fasulyesi, patates, domates (örneğin önem vermek Yayın veya web sitelerinde,
Oldukça Doğru sitede tarla bitkileri içine devlet yıldırım bir daire oluşturur bu. Anlamlı, Genellikle aslında ölü bitkiler Zayıflamış. Fotoğraflar dahil. Onları bazıları gerçekten görüntü bu ekin çemberi avcılar tükürme - bkz Fotoğraf 16 . Fotoğrafın altındaki dairenin Georgia Üniversitesi sitesinden alınmıştır http://www.ipmimages.org/browse/detail.cfm?imgnum=1242075 , Yıldırım Hasar, Pamuk - Yıldırım daire, pamuk vurdu üst kısmı ekin çemberi (soya alanlar) klasik bir vaka olarak inceleyin UFOlogy web sitesi (visionovni.com) Elde edilir. Orada gözlemlenebilir solmaya bitkiler (ölü, Tamamen büyümesi durmuş) hala, ama ufolog sonra yaklaşık bir ay için bir Özdeş yeri ziyaret ettiyseniz, bitkilerin durumunu zaten neredeyse ayırt edilemeyecek görüntü alttan Olur.

Dünyada Onların hemen yakınında yaklaşık bir milyar yıldırım alanlara deşarj ve otlaklar tek bir yıl içinde meydana gelmiştir. Oldukça şaşırtıcı mı, Onlar daha ciddi etkileri vardır, bu zemin yüzeyi nem ve iletkenliği nedeniyle olabilir. Iletkenin düşük direnci, daha az enerji (ikinci güç) geçen ak tarafından serbest bırakılır.

Önceki bölümlerde bağlantılar: (1)   ve (2)

Mahsulün nedenleri hakkında bu küçük serisinin bazı ilave devamında düzleşme (zarar, zayıflaması) kırpma zayıflatacak yerlerde, bir yıldırım deşarjı ve orada gelecekte mahsul oldukça LogicAll zâviye orada oluştu çünkü Gösterilmiştir olacak - olsun Düzenli ya da düzensiz, Olası ile önce bir süre aramak için Konaklaması bile herhangi bir ölçüm tekniği yardımı olmadan, (zarar, zayıflaması). BÖYLECE komple Görselleştirme önce desen tanımlama Yürütülen edilebilir - inanmıyorum?

, Occam'ın jilet geçerli değildir: Başkaları arasında Occam sevgili HIS jilet tıraş bazı eylemlerin insanlar tarafından yapıldığını Sonuç, herhangi bir rasgele ve tesadüfi olmayan gözlemci zorlarsa, o zaman Ledecky istisna Tereddüt kullanımı yardımı olmadan gerekli olduğunu, ikna olacak uygulama zaman, her yerde, dünyanın ve tüm evrenin herhangi bir yerde herhangi bir tanıtım olmadan herhangi bir açıklama yapmadan bir gizlilik içinde varolan herhangi bir insan (aptal) arkaya herhangi bir yaratıcı faaliyet, anlaşmak, yapılan ve Özellikle Yani varılmıştır eğer thanks TAMAMEN ÜCRETSİZ . (ET dahildir) Dahası, yalnız bireyler karşı bir grup insan durumunda hemen katlanarak Tutulumunun halinde komplo zincirinin üyenin eşi herhangi acımasızca değeri 1 atlar, açıklama imkanı artırın Yani, Gerçekleştirmek için gerekli olan (açıklama% 100 olasılık, hiçbir istisna var)

Bir başka kural Önemli belirtmektedir: hatta Belirsiz ve tanımlanabilir Nedenleri zor zaman olmalarına rağmen hiç orada dünyanın her yerinden, herhangi bir ilginç bir nesne bulunursa, her zaman en az bir tane olacak, kendilerini iddia edilmektedir Sıkça ayrıca daha akıl hastası kişiler, yazarlar. Burada tabii ekin çemberleri konusunda Temelde değerlendirdiğimizde, ama ayrıca diğer insan yarattıkları ve Aktiviteler uzanır. Olası Sadece herhangi bir ruhsal evde sorabilir, "parça" Orada Napolyon, Mozart, Beethoven, Hitler, Picasso, Herr Gott, Churchill, Elvis, Shakespeare, İmparator Neron, kaç vardır Bumblebee , Sokrates, Sklodowska, Einstein, Gandi, Desdemona ve dünyanın başka Pozitif ve negatif ünlü kişilikleri ve evrenin geçmişi.

Hepsi Bugün! HUH!

Jan Ledecky

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Geri git Yayınlandı Bildiri Listesi  

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z