Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-anlama-kısa . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
oyun bitti.

 ... herhangi bir tuşa basın ...

... Devam etmek için ...
Oyun adı:

CropCircleGatee

(Crop circle Dezenformasyon)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Ekin çemberleri - anlayış - Kısa versiyon

Kendi akıl almazlık olarak, gerçeği TANINMIŞ getting kendini tutmaktadır. (Heraclitus)

Hiçbirşey imkansız değildir. Bunu hayal edebiliyorum olmaz. (Prof. Hubert J. Farnsworth)

Omnia vero fulmen gubernat:Thunderbolt pilotlar her şeyi. (Heraclitus)

Yaklaşık ilk, sadece doğa, açıklama  ekin çemberleri  Kanıtlanmış, tekrarlanabilir, Doğrulanabilir istatistiksel bilim ve araştırma yöntemleri kullanılarak kökenli. Bitki patoloji, fizyoloji, biyoloji, anatomi, kimya, arkeoloji, fizik, hidrometeoroloji, jeoloji, mağaracılık, elektrik, manyetizma ve diğer birçok similary, Genellikle geniş disiplinlerarası dallar.

Crop Circles Gizem kesin keşfedilmiştir.

Yıldırım deşarjı arasında bir tek nedeni herhangi bir ekin çemberi , her zaman bulunan herhangi bir kırpma alanı

Crop circles created by Lightning Electromagnetic Fields
Crop circle - a simulation of Lightning Electromagnetic Fields

Sağdaki şematik resim çok ilginç bir dizi birini gösterir ekin çemberleri analojiler ve fiziksel özellikleri yıldırım deşarjı . Benzerlik No.1. tahıl (raster) yapısı içine Yıldırım deşarj elektromanyetik alan çizgileri kaydedildi. Süreci Benzer fotoğrafları yapma gibi. Birçok gün resimleri geliştirilmesi için gereklidir.

Yıldırım deşarjı arasında bir tek nedeni herhangi bir ekin çemberi , her zaman bulunan  herhangi bir kırpma alanı

 

Bu gerçekten mevcut sayfanın çok kısaltılmış versiyonudur Kırpma çevrelerin anlaşılması ve tüm web diğer birçok alt sayfalar cropcirclesonline.com .

 

Sadece birkaç, en temel terimleri içerir

 

Konusunda tarihsel perspektifleri temel bir giriş olarak ekin çemberleri ziyaret Mümkün Kırp daireler - Vikipedi . Açıklamalar çoğu yaklaşık içerir veya alanı içerisinde neredeyse bütünüyle düşüyor olsa da, orada Ekleyen pseudoscience ( önemsiz bilimi ), ama en azından tüm mesele hakkında geçerli görünümü hakkında temel bilgi olarak hizmet verebilir.

 

Birincisi, TV Soulless karışım "izlemek isteyen herkese tavsiye Gerekli Maya Kehanetleri ve Crop Circles ", ya da Tanrı korusun herkes zaten burada yapılan talepler açısından, orada bütün iddiaları koymak için denemek için, onu izledi.

 

Hiç endike konuyu tayin edilmiş diğer herhangi bir "sanat şaheseri" gibi, elbette, bu uygular. Rastgele olarak kuru " Crop Circles: Hakikat için Quest ", ya da" Ne On Earth Crop Circle Gizem içinde? "

 

Ekin çemberi sorunsalları içine yeni bir görünüm tamamlayın

 

Ekin çemberleri - anlayış - kısa versiyonu.

 

Ekin çemberleri (UFO uçan daireler) uzaylılar tarafından oluşturulan iddiasında bulunan herkes, bir aptal.

 

Bu ekin çemberleri insanlar tarafından oluşturulan Says herkes, bir aptal.

 

Ekin çemberleri hava ve iyonize parçacıkların hareket oluşturduğu, elektrik yüklü Girdapların hava plazma tarafından oluşturulan ve BÖYLECE ve elektriklenmiş, thar Gözlem "eylem" hiç görülmemiş ya da taklit veya Mathematicall olduğumuzun, Hasar herkes, - Fiziksel olarak simüle ile "Biraz an şaşırmış."

 

Herkes, kim Talepleri, ekin çemberleri zaman ve her yerde onun tarafından oluşturulan ve Canavarca salak ile karşılanıyor. (D & D)

 

O gibi bir şey oluşturmak için herhangi bir kırpma alanına gittik o ("Bu şimdiye kadar kendisi tarafından meydana olamazdı, doğal olarak, insanlar tarafından yapıldığını") kadar mükemmel Tabiat bu en büyük şaka tarafından aldatıldığını edilmiştir herkes, Yani, hatta aptalca basit fikirli HIS İddiaları desteklemek için sipariş.

(Bilimsel deney ve fizibilite deneysel doğrulanması için geçerli değildir)

 

Herkes, kim Talepleri, bir yıldırım deşarjı Beraberindeki fotoğrafa etkisi gibi herhangi bir tarla Benzer şey içinde toprak yüzeyinde oluşturamazsınız Yani, bir aptal.

Henüz yayınlanmak üzere birçok diğer görüntüleri (Temelde referanslar gibi) eşlik bakın. Onlar için İtalyan Kaşifler teşekkür etmek mümkün mü. Bu tür "insan etkinliğinin kanıtları" yayınlanmış ve yayınlanmamış fotoğrafları - Bin "pimi için delik."

 

Sıradışı olayları bir dizi kayıt mekanik enerjiye, Kimin eylem gerçekleşir ve kuru olduğundan sayesinde, hatta nispeten uzun bir süre sonra, Olası ve - manyetik - ekin çemberleri bazı garip anlaşılmaz ve bilinmeyen elektro tarafından oluşturulan Yani herkes, kim Talepleri Microsoft LIMA gibi efektler - Yıldırım Bağlı Manyetik Anomaliler (pusula sapma), kızılötesi ışıma (ısı birikimi), insan ve hayvanların olağandışı yanıtlar, mikroelektronik başarısızlıkları (rezidüel elektrostatik şarja maruz kalma yoluyla), ve O çıkarsadıkları yapamaz budur kuru tek doğal olarak oluşan mevcut ve fenomen, yıldırım deşarj devam bir aptal.

 

crop circlescrop circlesSöylemek kadirdir herkes, bu kesinlikle tipik fraktal desen, tam olarak Çek Cumhuriyeti, Temmuz Novy Jicin'dan 1999, 3. hububat alanının içini bir gün çıktı kıvılcım deşarj, davranış kurallarına göre iki dallanma olacağı yıldırım deşarjı gibi başka herhangi bir işlem sıcaklığı ile oluşturulabilir, bir aptal.

 

Yıldırım deşarjları en tipik özelliklerinden biri giderek artan daha hassas yapıları dallanma, Onların fraktal yapısının mi.

Düzenli şekillerin en yaygın Özellikler biri - Onların ekin çemberleri mi, bekle bir dakika, aslında nedir?

Onların fraktal yapılar ne olacak?

 

Genellikle ekin çemberi yerlerde bulunan ölü sinekler, ayrıca başka ölü böcekler, ya da başka bir ölü hayvanlar, yıldırım deşarjı Dışındaki şey tarafından öldürüldü Yani, söylemek kadirdir herkes, bir aptal.

 

, Crop Circles birçok yerlerde görünme "anomali" olarak adlandırılan, hiç istisnasız, bu kesinlikle tüm, anlamak mümkün değil herhangi bir kişi, kuraklıktan Açıklaması edilebilir ve bu yere yakın, yıldırım deşarjı çarptı bir aptal.

 

Kuru anomaliler, jeomanyetik alanın sapmaların İlk ve En Önemli örneği

Mesleki kitap binlerce, yazılı ve basılı kağıtlar binlerce ton - Yıldırım Manyetik Anomaliler, Yıldırım Bağlı Kalıntı Manyetizma, Yıldırım İndüklenmiş Manyetizma İndüklenmiş.

 

Tüm ekin çemberleri ve tahıl düzenli rezonans ve girişim desenleri, ama teslim neredeyse tüm tahıl sadece kök nedeni `yıldırım deşarjları elektrik hasarı ile, Onlar kopmaz Eşliğinde hangi tarafından, dünyada olacak ve gerçekleştirmek için başarısız herkes, bitkilerin DERECELİ zayıflaması, bir aptal.

 

Bu arada, Çiftçiler de bunu çok iyi biliyorum, ama bilinen nedenlerle, Tamamen Onlar (biz) uzakta (ifşa) bu iletişim kurmak için değil. Bu Onlar bir şekilde daha iyi ve daha doğal doğa ile katıldı, birbirine bağlı, ve onlar tahmin edebiliyoruz, en azından yaklaşık olarak, içgüdüsel olarak, orada ne olup bittiğini, seyirci kalanı çok daha odaklı bu oldukça doğal GERÇEKTİR. Onlar onu başa ne de çok fazla mevcut değil gerekir. Kesinlikle ufolog ve paranormal fenomenlerin çeşitli "gizem araştırmacı", "uzmanlar" gibi eğitimsiz aptallar bunu açıklamaya gerek yoktu. Bilimsel ve teknik Binlerce, tarım yazılar, yayınlar. Kanıtlanmış bilimsel kaynaklar ve örneğin tarım Özel yayınlar birçok bağlantı örneği burada .

 

Top siz aptal ufological, gizem Explorers, mahkeme sizin tarafınızda. En azından vurmayı deneyin. Ancak, oyun bizim yarısı iade asla ...

 

Örneğin, tam yerle ilgili, (bkz. Bu, gerçekleştirmek için deneyebilirsiniz GPS veritabanı olarak bu web sitesi (tüm olguların aşkın% 99.9 's) üzerinde tanımlanan kuraklık ve doğal bir şekilde sonuçlanan ekin çemberi ortaya hiç,) fiziksel görünürlüğü (keşif) yıldırım deşarj etkisini ortaya çıkışı önce birkaç dakika, saat, gün veya hafta yoktu. Imkanı var, her zaman oldu ve olacak. Bu meteorologlar sormak için yeterli oldu. Ha, Ha, Ha. Merhaba, Merhaba, Hii .

 

En azından bu sizin gerçeği gerçekleştirin ve bu iddiayı reddetmek için herhangi bir girişimde bu sayfada yer almaktadır denemek için bu kolay yolu kullanmayı tercih etmezseniz, o zaman gerçekten kıçını tekmelemek birisi için bunu hak ediyorum. Ayrıca bize bu testin sonuçları nasıl anlatacağım isteyerek çok merak ediyoruz.

 

GPS veritabanı - ekin çemberleri GPS sitelerin büyük koleksiyonu şimdiye kadar dünyada monte buldu. Bu bilinen ve zaten keşfedilmiş olan bazı gözlemciler tarafından çeşitli uygulamaların haritalarının görüntüleri ve yayınlanmış birçok GPS siteleri sadece içerir. Her şeyden önce, tabii, Google Earth , bu izin verir, çünkü mevcut kuraklık haritaları, farklı zaman dilimlerinde durumunu görmek, ama Bing haritalar veya Yahoo haritalar, örneğin ayrıca yerler.

 

Kesinlikle o Açıklanan uygulamalar mevcuttur belgelerin haritası atanan en az yirmi siteleri içerir, ancak henüz yayınlanmadı ne Bulan olmamıştır.

İtalya muhtemelen Onları çoğu.

Kesinlikle tüm olasılıkları ve özenli Gözlemciler o tezleri yerle yayınlanmış veya çevresinde Onların Kesinlikle biraz daha bulacaksınız kullanılmamaktadır.

 

Harita Dayanak fotoğraflarında Recorded ekin çemberi olduğu yerde tabii ki, yerleri, ama biri zemin araştırma tarafından bulunan olmamıştı, insanlar hakkında Knew olmamıştı ve (İtalya, Çek Cumhuriyeti birinden birçok örneğin Onları keşfetmek - olacak ) Zaman tarafından yayınlanan

Benzer şekilde, bunu kullanarak bir yerel araştırma yapmak Genellikle Mümkün Google Earth , Them çevresinde, o ayrıca daha uzak yerlerde bulunan ekin çemberleri ile ilgili birçok ilginç gerçekler ve noktaları keşfetmek için. Yine, örneğin, İtalya ve kuru vakalarının sayısı, ama sadece orada.

 

GPS veritabanı Temelde Kesin GPS konumunuzu (yüzlerce) yayınlanan olmamıştı dünyadan bulunan çeşitli ekin çemberleri hakkında kesin GPS verilerini, bir dizi içerir.

 

------------

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

ekin çemberleri - bilmece çözüldü.

Gizem debunked.

Bir kez ve herkes için.

İnanılmaz ilkel ve bir diyebilirsiniz, saçma bir açıklama. UFO gizemi Aşıklar, psişik, uçan daireler, bilinmeyen ve varolmayan saçma Benzer enerji ve ulaştırma kendilerini sonsuza olabilir. Diğer bir deyişle, onlar Onların kokuşmuş yalakalık olabilir ve gitmek cehennem .

Neredeyse aynı Olası hakkında söylenecek uzaylılar .

 

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

z