Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-yayınlanmış-metin-4-2 . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Yayın metni 4/2
Metin bu ev web www.cropcirclesonline.cz dışında yayınlanan
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Anasayfa

Henüz yayınlanmamış

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 
 

Crop circles

  - 4 - Bölüm 2

 

 

Bölüm 2 - yıldırım deşarj yoluyla hububat elektrik akımı ders elektromanyetik alan çizgilerinin grafiği Şekillendirme

Çıkmasına yol hakkında başka Olası akıl, bazı Beraberindeki fenomenler, DOLAYLI kanıtlar.

Güvenilir Bu oldukça küçük bir parçası daire vericiler aktivitenin herhangi imkanı yalanlamaktadır Sonraki besteci A. Lloyd Webber yaşıyor Kingsclere, bir kır evidir. 1995 yılında bu site ve beşgen yıldızı ortaya çıktı. Bütün özelliği 24 saat güvenlik hizmeti tarafından saat korunuyor. Araştırma ekibi, piktogram keşfetmek için çalışıldı Onların varış dakika içinde Tutuklandı sensörleri ve mikrofonlar ile donatılmış arazi kapsamlı gözetim, nedeniyle oldu. Kimse üretim deseni sırasında yakalandı. Webber tatilde o anda oldu. O zaman Careda sadece güvenlik personelinin de arazi için.

Bilgi gevşek tercüme ve arama motorları aracılığıyla elde edilen bilgilerle birlikte, adres http://davidpratt.info/cropcirc1.htm ve volgende elde edilmiştir. Aynı Kaynak itibaren bu metin de diğer bazı bilgiler kullanılır.

A. Lloyd Webber O asla inanmadım ekin çemberleri uzaylılar tarafından üretilen ve sahte olması gerekiyordu, tüm bu Büyük olasılıkla değerlendirilecek gerekir. Bu nedenle çok hiçbir durumda herkes girin Verebilir sitede göründü O şaşırdı. Yabancıların görüşüne göre Olası sadece onunla aynı fikirde. Sadece gerçek suçlunun, yıldırım deşarjı, aslında "yukarıdan" Onun yaklaşımı hiçbir kısıtlayan, çünkü yer alabilirsiniz. Yüksek gerilim telleri bile küçük seçilen özellikler. Onlar çok daha yoğun yıldırım çekebilir seçenek tek başına herhangi bir paratoner (korona) aracılığıyla daha. Geometri yanmalı motorun silindir gerçekleşecek olan Süreçleri hatırlatıyor çünkü şekli, sözde "motor tipi" dir. Diğer bir deyişle, bir patlama, çok Simetrik yanlara yayılıyor. Tabii ki, aynı desen daha birçok fotoğraf vardır. Görünüş diğer bazı devamında, hangi sadece yüksek gerilim telleri içine iniş uzaylılar detaylara çok daha fazla dikkat edecek olabilir.

Yıldırım deşarjı çekti Kablolama HV 100 bin volt, neredeyse tam şeklin kenarına yukarısında yer alır. Desen ortalama yaklaşık 56 m, GPS desen konumu merkezi 51,313622 °, 1,287831 °, birkaç metre toleransla. Olduğunu Kim bir haritalama programı Açıklandığı siteyi ziyaret, tekrar Zavallı yabancılar doğrudan yüksek gerilim telleri altında tekrar orada indi İşte ilginç AÇEP ikna edebilir. Onlar becerikli olduğunu yapma adamlar (un) olduğunu nasıl ...

1991 yazında, Terence Meaden ve Japon bilim adamlarından oluşan bir ekip radar, manyetometreler, video, gece görüş, hareket sensörleri dahil, elektronik ekipman Denetimindedir bir alan (muhtemelen bir yere Silbury Hill yakınlarındaki) vardı. Sis örtüsü altında küçük ağırlıklar oluşumu ortaya çıktı, ama tarayıcılar hiçbiri Intruders kayıtlıdır.

Yazar Notu: Şekil zaten (1) önce (Açık) gün veya hafta sayısını oluşturuldu. Birçok gün sonra varan (geliştirilmiş) görüntülenmiştir oldu. İlk sayesinde de Stalks giderek zayıflamış elektrik (2) zarar. Sonra sis (3) nedeniyle Onların kilo bir artış vardı. Son olarak, toprak hattı (4) bükülür. Gözlemciler sadece yukarı Aşama 3 ve 4 için gözlem ve faz 1 ve 2 hakkında hiçbir fikrim yoktu.

Olay sürecinin geliştirilmesi klasik fotoğrafa benzer olduğunu. "Resim" yaratılmasıdır fotoğrafla başka benzerlik el ve flaş ışığı almaktadır. Bir başka benzerlik hemen sonra pozlama gizli görüntü tamamen görünmez, yalnızca oluşur budur. Bu klasik fotografik işlemi ile benzerliğini (ve Büyük sayı Açıklanan edilecektir) tamamen volgende parçalarından biri dikkat edilecek adlandırılmış. Zaten daha önceki çalışmalarında (3 - kronoloji) faz sayısı 1 Pozlama (Exposition) adlı Konaklama kronoloji sırayla 5 üzerinden yapıldı.

Bulan deseni oldukça sık hangi Arosa sonraki bölümde bir süre sonra. Bu maruz kalma farklı yoğunluk nedeniyle, az etkilenen bölgelerde görüntü "gelişme" için daha fazla zamana ihtiyacı doğal geliştirici artık çalışmak zorunda kaldı. Volgende bazı parçaları Benzer durumlarda çok daha fazla dikkat edecektir.

"Bu şekilde, bitki örtüsü biraz Exposed fotoğraf klişesi bir kimyasal geliştirici Manner davranır.: Bu gizli resimlerini atar" O edin Leo Deuel yayın bulunabilir - Dün içine Uçuşlar: hava arkeoloji hikayesi, sayfa 38. Bu Onların Bulgular neredeyse hiç arkeolojisi ve özellikle hava arkeologlar uzmanlarına danışmaları bilmiyordum, ekin çemberleri tüm önceki araştırmalarda büyük bir hata (bir çok) idi. Havacılık arkeologlar Hakkında muhtemelen varolduğundan gibi bir şey bilmiyordum. Yayınlar ve makaleler ekin çemberleri konusunda on yıl boyunca Tüm, hemen hemen her söz hakkında değil mi yayınlandı. Ama dowsers ve medya, her ekin çemberi içine UFO'lar, uzaylılar, uçan daireler, ve belki önemsiz bilim akla gelebilecek her alanda hayranları Binlerce getirdim. Sağ Onları Serves. Teşekkürler bu İlkeleri Onların bilgi ve anlayış Olası çıkması geri yerine seçenek daha ileriye doğru hareket edildi. Öte yandan, bunun için onlara teşekkür etmek gerekli, nasıl Genellikle, hemen hemen her zaman oldukça titizlikle jeomanyetik alanın bir pusula sapması kullanılarak ölçülmüştür. Şimşek son deşarj: BÖYLECE tez simpletons gayretle ileri kuru durumda yalnızca Mümkün açıklama yönünde bilginin derecesi itti. Sadece sormak için yeterli oldu. Bir şey onları içeri Bay Pockels bu örnekte Saygı söyler misiniz. (Daha sonra belirtilecektir için)

Gizemleri ve Sabırla dikkatli ve severler diğer açık kanıtlar bir Nispeten çok sayıda sırasında Yıllar toplama oldukları gerçeğini. Neredeyse kesin olarak bu konuda bir şey bilmeden, yıldırım çarptı, bir süre önce yapıldı sitesi, etrafında hareket edildi Bulguları desteklemek, bir volgende bölümünde daha ayrıntılı olarak tarif edilecektir.

Salisbury Ovası'nın eğitim gerekçesiyle konuşlu bir subay kez aktif bir mayın tarlası, bir ekin çemberi geldi.

Yazar Notu: Mayın tarlası oldukça hiçbir engel, aksine yıldırım deşarjı için.

2007/07/15 - İngiltere - Dorset - Bournemouth - resim 7 (elbette nesnenin kesin GPS konum bilinir).

Fotoğraf şimdi dağılmış etki cropcirclesdatabase.org elde edilir. Aynı noktada web yapan ayrıca olduğunu http://home.planet.nl/ ~ sarne023/06n.html , muhtemelen nerede orijinal fotoğrafı geliyor.

Havaalanı yakınlarındaki bir tarlada Ağacı. Alanında yer almaktadır Kamuya erişilebilir değil mi bir çitle çevrili arsa üzerinde. Şekli yakından incelenmiş, ancak hava ve hasat sonrası olmamıştır. Sahibi ile anlaşarak şüphesiz sitesini ziyaret edin ve ağaç bakmak için bir sorun olmaz. Kesinlikle sadece değildi çünkü gövdede yıldırım belirtileri şüphesiz, hatta beş yıl sonra gözlemlenebilir olan "flaş ot." Havaalanından Meteorologlar fırtına som kaydı bulmak için Able de olabilirdi. Toprak sahibi Kesinlikle yırtılmış bazı ağaç dalları altında o yıl içinde bulundu ve Olası Yani kontrol ve dendrologists ile Tedavi edilebilir yıldırım yılan tarafından vurulduktan sonra ağaçtır.

Sonraki fotoğrafı üzerinde 8 farklı yaşındaki birlikte üç görüntü monte edilir. Fotoğraf S. Alexander, F. Laumen, F. Laumen. Onları her döngü çevresinde "şey" Oluşur - düzensiz şekiller. Bu çizgiler yeraltı bulunan nesnelerin veya görünümüdür. Bu çökmüş uçak parçası veya herhangi arkeolojik kalıntılar, drenaj, kanalizasyon, su boruları, yarar olabilir. Herhangi bir yeraltı yapısı Genellikle sonradan değil uzakta bulunduğu yerden yıldırım ile görüntülenir. Çoğunlukla tamamen yıkıldı, ölü bir mısır hattı olarak. Yıldırım hidrant Doğrudan vurursa Örneğin, birkaç gün sonra, yüzeyde dururken ve Ağır sadece tam boru üzerinde yeraltı ölü ya da hasarlı mahsulün çizgi görünür. Onların uzunluğu birkaç metre, hatta bazen fazla 10-20 metreye usuall olduğunu. Mahsul alanında birçok santimetre içinde öldü ve hemen o arkasına bile bitkiler değil ve Az hasarlı. Biter Elektrik enerjisi konsantrasyon arttığı Nesneler, derin sürme seviyesinin altında yer alır. O herhangi bir arkeolojik ilerleme Prospeksiyon değildi nokta, hala orada yer alıyorsa. Nesnelerin GPS konumları Burada gösterilen üç siteler en az iki bilinen ve kalanı muhtemelen izlenebilmektedir. Düzenli bir desen olduğu yakın veya daha uzak bir şey gibi orada Benzer yerlerde, tabii ki, daha bir sürü var ve sadece İngiltere'de. Artan iletkenlik nedeniyle bazen yeraltı boruları, güçlü bir topraklama etkisi, Onları yukarıdaki havanın elektrostatik ve elektromanyetik indüksiyon ve iyonizasyon ilk iki (görünmez) yıldırım deşarj fazların oluşumu KATILABİLİR olabilir - Ön Dağılımı Lideri, Kademeli Hangi boru hattı kuru olduğu gerçeğini yol ve dışında yüzlerce metre onlarca veya bir mesafe Aynı elektrik deşarj birkaç paralel silah vurdu.

Herhangi bir yeraltı boru İzlenme çok sık kırpma alanında normal (veya düzensiz) rakamlar parçasıdır. İçinde ve Planlanan çalışmaların yapılması çok daha Onlara dikkat ödenecektir. Bazı durumlarda, daha bile, yolun alt kalıp parçası olabilir volgende iki resimler de dahil olmaktadır. Üst çerçeve - Bu, 1998 yılında konumu Winterbourne Bassett, Wiltshire, 23 Mayıs, Lucy Pringle fotoğrafı. Düşük görüntü (en az 14 gün, aksine daha fazla) daha sonra yakalanır. Fotoğraf Busty Taylor. Güvenle ölü hasarlı kırpma vardır. Ölü üst görüntü üzerinde tabii ki, ama nedeniyle bitkilerde Biyolojik Süreçler ataleti için zaten o benzemiyor vardı. O zaman bile hayat bazı belirtileri gösterir misiniz - metabolizması. On alt görüntü çok traktör parçaları (çok uzun da öldü, ama değil) bitkilerin önemli renk değişiklikleri görülebilir. Traktör parçaları Renk değişiklikleri bile komşu alanda gözlemlenebilir, ve yıldırımdan elektrik eylem olmadan asla olmazdı. Alanlarında Parça traktör ikinci en iyi iletkenlerin vardır. Lider konumunu her metal boru ve yeraltı bulunan diğer metal nesneleri kaplar. Bu metal yapılar üzerinde kırpma önemli bir süre için bu parça ve nedenle atlattı henüz kuru ve Distinctive yok ise traktör parçaları ve ölüm belirtileri elektrik miktarı Higher Than, önemli ölçüde daha hızlı çıktı Elde Yani, iyi gözlemleyin Ayrıca Mümkün sarı tonu. Aynı seviyeye Sararma birkaç gün daha sürecek. Natual Gelişmekte filmi biraz daha çalışmak zorunda, maruziyetin yoğunluğu önemli ölçüde azalmış oldu. Büyüklük Muhtemelen birkaç emir.

Yıldırım olası yan etkileri son vaka Alton Barnes, Wiltshire, Weyhill, Hampshire, 18 Nisan 1998 ile grev konumu. Bazı ağaçlar oluşum ya da neredeyse tamamen tahrip sırasında yıldırım deşarjı paralel kol eşlik edildi, bu yüzden daha sonra bunları kaldırmak için karar verildi olurdu Mümkün. Önceki devletin durumu Onların kaldırma elde edildikten sonra Bing Maps (tarih bilinmiyor), durumu Elde hava fotoğrafları üzerinde görüntülenen bir Google Earth . GPS konum desen, 51.215244 arasında -1,556524 oldu. On Google Earth Olası "sonra" iki fazla hava fotoğrafları bulabilirsiniz. Için Google Earth resmi Bing traktör hattı (açık kırmızı), ve tersi İthal edildi.

Elde edilen bu ekin çemberi (tecavüz) bir resim üzerinde www.temporarytemples.co.uk / (Steve Alexander fotoğraf), bu ağaçlar (huş kabuğundan göre) hiç büyümek değil yaprakları Bu açıktır, muhtemelen zaten var tamamen ölüydü. Lucy Pringle bir görüntü Olası ayrıca bulabilirsiniz. Nisan ortasından sonra, çiçeklenme tecavüz zamanı, Güvenilir yeşil yaprakları ile kaplanır. Huş ağaçları İngilizce dilinde, yeşil renge başlar Zaman göre bile bir ay olarak adlandırılır. Hangisi olur? Mart ayından bu olabilir mi?

Günümüzün (çift) sadece ve sadece DOLAYLI deliller Sunan parçası idi. Her durumda, hiçbir kanıt yoktur Yani Would güvenilir ve koşulsuz elektromanyetik alan çizgileri bir rekor olarak, yıldırım deşarjları zarar kırpma yaratılması şekilleri (olursa olsun düzenli veya düzensiz olsun) hakkında teorisini doğrulayacak ve Sunulan herhangi bir şekilde Onların karışmaları. Ama Onlar, istisnasız, kesinlikle ortak tüm oldukça önemli bir özelliği vardır. Hiçbir durumda tanımlanan teorik çatışma vardır ile. Hipotezi Onları tüm uygulanabilir, Ya durumda bu bir menşe Benzer modu tamamen dışlanmış olacağını söylemek mümkün değildir. Izin herhangi bir bilimsel teori ve hipotez olmalıdır Temel İlkeler biri. Bu refutability (yanlışlanabilirlik testi) 'dir. Birisi Güvenilir (sitede sürekli izleme ve elektromanyetik alanın değerlendirilmesi onaylamak için ise, örneğin, bir kayıt veya film çekimi yapmak) gerçekleştirmek başarılı olduğunda bu alana yıldırım deşarj asla sonradan orijinal ekin çemberi keşfedilen edildi bazı yerleri, at . Aksine üzerinde, antenler, uzaylılar ya da uçan daireler ile yeşil yaratıklar var ilerliyorlardı Yani, burada sunulan teori Olası Güvenilir yalanladı düşünün olduğunu.

Deliller, ekin çemberi yerini yıldırım adlı teorisi çok daha güçlü onaylamak Yani, volgende bazı bölgelerinde giderek daha Sunan edilecektir. Önemli kayıtlarından biri, gerçekten büyük bir kazık, kırpma daire yerde gizemler yoksul hayranları ("ufolog &") sağlanması, üzerinde Decades, sabırla ve dikkatli, toprağa koşulsuz yıldırım meydana geldiğini teyit% 100 Az Şüpheli kendilerini olmadan. Onları tarafından Ölçülen her pusula sapması kuraklık kanıtlar olduğundan. Küre denir ve gezegenler, insanoglunun, ergot yıldırım deşarjı sadece yok başka zaman ders jeomanyetik alanın yoğun kuraklıklar ve yerel varyasyonlar Ulaşmak için Another Way de insansı maymunlar türü gibi birçok diğer organizmalar dışında onu yaşamaktadır. Elde Hatta daha iyi ve daha ilginç sonuçlar İkinci Olacak En azından eğer Yükselim pusula, hatta bir manyetometre. Belki de bu sadece gelecek için küçük bir uzman tavsiyesi gibidir.

Burada sunulan kanıtların az veya tamamlayıcı beri Bugünkü makalede, ekin çemberleri ortaya ilkeleri açıklayan daha fazla fiziksel ve bilimsel gelen "kısmen dallı" Onlar bir merakı daha vardır. Yine de, söz: kanıt parçaları getiren her zaman. Temelde periyodik yapıların ortaya çıkması şekilde açıklamaya Olanakları ile sahip Etmeyin fenomenler odaklanmak olacak diğer bazı bölümleri kırpma hasar ve ortak neredeyse hiçbir şey, anlamlı HIGHLY bir ara fasıl olarak tanımlanan ve Bunların başlıkları parçası olarak alınacaktır. Dallanma bir kısmında daire yapıcıların söz ödenen dikkat olacaktır rastgele, gerçekten mümkün olduğunu yıldızlı vakum yabancılar (uzaylılar, tabii, tamamen bağımsız bir parçası), mısır istihbarat dahil başka Şüpheli çeşitli kuramlar, , gezegenler, nesneler, bitkiler, mantarlar, hayvanlar ve tuzak Seslendirilmiş edildi ekin çemberleri, Benzer bir açıklama ortaya çıkması. Sadece onlar var çünkü ciddiye biraz isteyen herkes tahıl hasar ve konaklama konularında odaklanmak, Benzer sciolistic teorisi değerlendirmek gerekir. "Daha az" sciolistic ve Zararlı, kuru ve Gaia teoriler vardır. O anda belki belki bir üzücü o en azından olması gerektiği gibi çalışmıyor. Bu nedenle oldukça sevimli Yani Olası en az hayranları ile Ödüllendirildi.

Neyse ki, hatta fazla bile bir sürü malzeme ile hazırlanan Tamamen bilimsel parçalar için.

Bugünlük (çift) bir parçası nihai özet beyanı Olur.

 

Jan Ledecky

 

Ilgilenen varsa, temas cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Geri git Yayınlandı Bildiri Listesi  

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

z