Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-CCD sensörler . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
CCD spektral duyarlılık
(Kızılötesi aralığında hassasiyeti özellikle dikkat)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Ben başarısız olmadım. Ben sadece işe yaramaz 10,000 Yolları buldum.Thomas A. Edison

Ben bir azgın alkolik ve azgın bağımlısı ve ben aynı şey benim çocuklar görmek istemiyordu. Ozzy Osbourne

Biz köprü Crucial elemanları derinden bilim ve teknoloji bağlıdır hangi bir medeniyet ayarladım. Carl Sagan

CCD sensörler yeterli süzülmüş değil haveIR için

PagPh
Görüntülerin büyük çoğunluğu için önemli, ama düşük ışık koşullarında çıplak gözle tamamen görünmez bir şey kaydetmek için Able kameranın sensörü çekerken gelmez - Kızılötesi Işık.

 

IR filtresi

Genel fotoğraf aparatlarının sensör önüne yerleştirilen, kızılötesi radyasyon tüm filtreleri değil. Daha önce de belirtildiği gibi, zaman zaman küçük bir Püskürme belki, görüntülerin büyük çoğunluğu bunu farketmez, ama bazı yerlerde, nerede yeraltı birikmiş büyük bir artık ısı (birkaç yüz kilovat saat) olabilir, BÖYLECE orada ve sıcak gazlar (Gözleri kesinlikle görünmez), ardından Able fotoğraf makinesi veya kamera çıplak gözle görünmez çeşitli "hayalet", kaydetmek için.

 

Klasik Spektral duyarlılık (Ag - halojenür) tam 690n biten garanti ayrıca renkli sinema filmleri, artık değil. Bir rasgele Benzer süreçler 700nm üzerinde rekor tamamen nedenle Onları ile elimine olduğunu.

 

Yeterince fotoğraf (dijital cihazlar tarafından satın alındı), o Orası başka şeylerin yanı sıra, kesinlikle mevcut değildi ne "şey", mevcut olabilir gerçeğini statik elektriğin ayrıca Kalıntılar ilgilendim, zararsız, ama olsa da olabilir hala güçlü, bu hataları ve her türlü elektronik cihazların kesintilerine neden. Kuru tüm kayıt ve bilgi depolama aygıtları iyi Elektron transferi yoluyla gerçekleştirildi. Yıldırım deşarjları sonrası rezidüel elektrostatik yük ile sitesinde, ücret "over-arz" (megajoules hatta binlerce enstrüman başarısızlığı Joule birkaç milyonda taşıyan toz parçacıkları neden olabilir) vardır. Elektrostatik yük ile mikroelektronik Bozuklukları Van der Graaf jeneratörü (aparat değil, müzik grubu) yakınlığı itibariyle taklit ve örneğin gözlemleyin çok kolaydır. Microsoft ve gerilim kaynağı 3000 gibi bir masaüstü bilgisayar ile aynı odada çalışan vazgeçer miydiniz herkes - 10000VA veya Tesla trafo ve ona biraz zaman için eylem devam edelim ("kıvılcım"), hemen hemen belli olabilir bu bilgisayar 10 dakika maksimum ve yüksek gerilim kaynağının kapatılması olmadan yeniden doğmuş işletilmesinde PC'ye devam etmek pek mümkün olacaktır. Hava FACT çok yüksek iyonize moleküller ve toz parçacıkları ile doymuş sonra belirli bir süre ise, her yapı MİKROELEKTRONİK cihazın çalışması temel bir kuralı ihlal ettiğini güçlü bir şekilde -

" statik elektriğe karşı koruyun "

 

Howgh.

 

 

 

Not:

Yerden fotoğraflarda bazı nesneler için Açıklanamayan Objektif mercekleri Arasında ayrıca birden yansımaları KATILIYOR yapabilirsiniz. Bugünün optik zoom karmaşık yapıları zaten fazla 16 üye SAHİPTİR, ve artık uzaktan bile Carl Amaç bir unutulmaz üç-Tessar objektif, örneğin benzer - Zeiss mübarek bellek.

 

Toz, tüy, böcekler - Fotoğraflarda pek anlaşılır nesnelerin ortaya çıkması açıklamak için başka bir olasılığı tamamen odak Olası hareketi nesnelerdir. Neredeyse ekin çemberleri araştırma ile anlaşma tüm insanlar fotoğrafçı-profesyoneli olmayan bu Realize için gerekli olduğunu. Onların lensler sandviç ile bazen kirli Yani şaşmamak. (Alan şeyler çekim olabilir iken, hava her zaman ideal olmayabilir, ve herhangi bir fotoğraf Kesinlikle yok Daha iyi belgesel Amaçlı gerçekleştirir)

 

Düzenli desenleri fotoğraf (sadece normal) olarak yalnızca açık istisna nedenle sahip Klaus Leidorf , ama, tabii ki, o desen fotoğraf, Özellikle hava fotoğraf, mükemmel bir ilk profesyonel fotoğrafçı altındadır onun için "yaptığınız gibi bir şey olduğunu -Ürün "ve tüm Onların araştırma ilgilenmiyor.

 

Ekin tarlaları gelen fotoğraflar üzerindeki gizemli nesnelerin Son Kesinlikle Önemsiz olmayan grupta normal insan sahte teşkil edilebilir. Sahte değil, ekin çemberi - - sahte fotoğraf Mean. Bazen sadece bu tür şeyler ol, ve burada bu konuda daha fazla söz olmaz.

 

Zamanla düzenli bir kural Oldu ve BÖYLECE üzgün ve Gerçek, O zaman içinde ekin çemberleri fenomeni çevresinde oldukça Benzer Amaçlı Kurulan edildi madhouses nesne konulmalıdır çok garip ve şüpheli kişileri, Görünüm başladı. Çok Güvenilir olmayan İddiaları sahte ve yazarların çeşitli ayrıca gerekli sayısıdır.

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Bu kendimizi daha fazla aptal insanlar rastlamak çok hoş. Biz Cts olmak için bir kez onları seviyorum  J.K.Jerome
Eğer sayılmaz istediğiniz her şeyi var sonra iyimser olmak. Kin Hubbard
Bunu yaptıklarını ne olduğunu bilseydim, o Araştırma çağrıldı olmaz, Öyle mi?  A.Einstein
z