Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

İngilizce orijinal - ekin-çevreler-rdf-doğrulanmış-şimşek . Makine çevirisi neden hataları affedin.
lightning
Rasgele Hasarlı Şekiller
(RDF-kopmaz düzenli kalıpları bağlayan, çünkü tam olarak aynı nedenler oluşmuş)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Makine-translated metni

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Zor Chinatown etrafında bir yol bulmak için yeterli zaman ben evren 'bilmek' isteyen kişiler tarafından hayretler değilim. Woody Allen

Bir yapılmış olanları hiç fark etmeyen, bir tek yapılması gereken Remains görebilirsiniz. Marie Curie

Bilim duymak en heyecan verici cümle, müjdesini yeni keşifler, not'Eureka Yani biri! 'But'That komik ...'Isaac Asimov

Verified yıldırım

birçok düzensiz şekillerde

PagPh
İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

Bu sayfada verifiably yıldırım isabet yerlerden ekin tarlaları çeşitli fotoğrafları yayınlanacaktır. Türü (belirlemek için metre Doğruluk yuvarlak onlarca - kullanılamayan bir imkanı var bugün var zaman Bu görüntüler, yıl 2008, 2009, 2010 yılında Taken edildi CC , CG arasında), GPS mevkiinde, zaman ve pik şiddetlerinin (kiloamperes) sırasında yıldırım ve fırtına. Bu deneysel bir çalışma yapıldı, daha sonra açıklanacaktır. Yıldırım isabet ve ikinci sistemlerin konumları bulma İlkeleri ile ilgili bazı daha fazla bilgi olacak burada .

 

 

 

RDF - Rasgele downed Oluşumları (Rakamlar)

Kopmaz düzenli bir desen eşlik ediyor. Hemen değilse, ama daha sonra.

Neden, aynı zamanda bu basit aynı nedenlere bağlı değildir. Ama düzenli desen oluşturma sırasında Tesadüfler birçok zorlukla tanımlanabilir ve rastgele gidiş paralelliği var olur. Bu sonuç sayesinde yıldırım deşarjı sonra, "karıştırılmış" mekanik ve elektromanyetik kuvvetlerin etkisi yoktur.

 

Düzensiz desenleri durumunda böyle bir şey, Bu nedenle ayrıca çekti Neredeyse hiç dikkat olmayacak. Yine vurgulanmalıdır: düzenli bir desen Onlar Düzenli veya düzensiz mı olsun, bir milyonda yaklaşık bir durumda oluşturulan veya daha az, ve olguların büyük çoğunluğu bir düzleştirilmiş (hasar, Zayıflamış) kırpma, Konaklama Oluşur kadar (zarar, zayıflatma) fırtınadan sonra, kaç gün, hatta hafta daha. Kesinlikle bir istisna dönemi artık iki aydan (Gözlem) olmayacaktır. Tabii ki, büyük ölçüde bitkileri bünyesine bağlıdır. Örneğin, arpa, buğday etkileri daha hızlı çok göstermektedir.

 

Ürünlerde yıldırım deşarjları Etkileri az dikkat Devoted literatürde, ve hemen hemen her zaman açıkça ifade ile bu konuda söz de, bildirilen nedeni diğer birçok fitoportolojik faktörler etkileri ile çok kolayca değiştirilebilir, ve birçok durumda Onlar gerçekten o bir başka değiştirildi. Başka tabii ikincil ve herhangi bir durumda kuraklık sonuçları bu. Elektrik etkilenmez ve zayıflamış değil Bitkiler bile Benzer zararlı etkileri dokunduğu olmazdı.

 

Düzensiz toplam alanı açılmış `olacaktır (hasarlı, Zayıflamış) bitkileri ve diğer Yolları elektrik akımı volgende yıldırımlar maruz kalma yoluyla dünyanın Yıllık Oluşur hasarlı bitkiler, bitki alanlarından alanının kaba bir tahmini temsil 0,5-1.500.000 kilometrekare, bir milyon kat daha geniş bir alana düzgün desen halinde sıcaklık, hem de daha fazla yaklaşık bir milyon kat durumlarda çok daha fazla olduğu tahmin edilir. Çim ve ekili alanlarda bu Dikkate dışında bırakılmak değil.

 

İlgilenen temas halinde cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfa hazırlanmıştır ve burada sunulan tüm gerçekler ve teoriler iyice vardı ve yakından tarafından deneysel olarak incelenmiştir

 

Jan Ledecky

 

Onun arkadaşları ile tartışma bir bilim adamının amacı ikna etmek, ama netleştirin değildir.  Leo Szilard
Dürüstlük öder, ama bazı insanlar uyacak kadar ödemek için görünmüyor.  Kin Hubbard
Eğer patron aptal olduğunu düşünüyorsanız, hatırlıyorum: o herhangi bir akıllı olduğunu eğer bir işi olmazdı.  J.Gotti
z