Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-несортовані-текстів . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

 

 

         Частина 1         Частина 2        Частина 3        Частина 4        Частина 5

 

 

 

Не розділені на параграфи, заголовки газет, вставляти посилання, зображення

Примітка: тут, у цьому місці повинні бути розміщені попередній варіант статті, призначені для друку у науково-популярних або професійному журналі. Згодом, однак, від спочатку запланованого короткого інформативного дослідження стали "мамонта", які більше не будуть змінені, (березень 2011 р.). Це може служити сховищем інформації, але і як джерело інформації для потенційних заявників від призначеного періодичних видань. Постійно тільки текст тільки додали різні посилання і зображення. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з cropcirclesonline (AT) Gmail (точка) ком або lightningsymbols (в) Hotmail (точка) ком. На інших сторінок і підсторінки цій сторінці, є окремими частинами інформації, оброблюваної в набагато більш докладно.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Частина 1

 

Двадцять сьомий Червня 2010, 10:06:35 почав писати

(Завершена в березні 2011 року. Кілька пунктів вписана пізніше, для всіх, але це помітно виділяється. Швидше за все буде пізніше переїхав в одну, останню частину раніше не було. Тим не менш, залишаються в силі, оскільки вони відносяться до тексту на детекторі разом там. Після переселення приведе їх імені посиланню дату)

 

Для читачів, які зацікавлені в питанні Кола на полях, це найкраще, що текст згаданих фільмах влаштували небудь в Інтернеті і не послідувало, їх моніторинг повинен Деякі з них зможе відновитися протягом декількох місяців. Одна з переваг, але творіння вже згадував - (іноді) містять ряд повітряних кадри, з яких для оцінки стану навколишнього рослинності і відносно далеко від шаблону, і навколишні поля і, на відміну від фотографії "художників" виставці свої творіння в Інтернеті або У виданні книг, схожих на «непотрібні» дуже часто вельми ретельно, коли відпустили. Не завжди і не всі, то деякі з нас, принаймні, 50% фотографії дають уявлення в навколишній ландшафт, який вже можна вважати достатніми. Набагато краще почекати, поки зазначені явища будуть закуповуватися з фотографій і веб-сайтів про колах на полях і розміщені на сайті (копії опублікованих статей буде відбуватися з деякою вкладеної www.cropcirclesonline.com або www.lightningsymbols.com , як в точному вигляді друкованого тексту, а також посилання на більш нову версію основному доповнені цікавими і важливими фотографіями, пояснюють походження фотографій і як проводити експерименти.

 

Один з кращих варіантів структури ознайомлення нерегулярно сплощені , лежачого на підлозі немає зерна, забезпечують сторінках італійської Кола на полях дослідники. Вони представлять свої сторінки без обрізки фотографії, як вони були зроблені. Крім того, вони, очевидно, вже почали розуміти, що форма зерна в одне і повністю нерегулярних житло , вигин стебла до землі (принаймні в 2005-2007 роках, як і раніше). Хоча це може бути пов'язано з відсутністю більш правильної форми в ті роки, в своїх більш рясні в перші роки після появи знову дещо покращилося в їх зусиллях. Навіть якщо це необхідно за їх внесок виявити справжнього винуватця подякувати, а також дослідники Wylatovwa, образи яких містяться також чудово постраждалому районі. До речі, неправильно сплощені , що лежить на землі структури зерна має можливість сфотографувати і вивчити 99% всіх людей в світі без клопоту зазвичай далі ніж за милю від свого будинку. Навіть в таких нерегулярних структур з'являються все так звані "типові змін", досліджуючи у зразках, взятих з кіл на полях. Зігнуті і розширені вузли (вузли), і вибухнув явищ, званих вузлами або вигнаний порожнини. Нещасний порожнім , що дослідники Кола на полях в сп'янінні явище таємниці і mysteriozity ніколи не ...

Але як уже згадувалося, кожен варіант має населення блакитної планети. Це одна відсотків іммобілізованих або лінивих людей.

 

Шановні людства! Отже, я пишу вам знову. Ви ставите питанням, що ви ще нічого не отримали від нас? Не дивно, що ми також я ніколи не посилав нічого. Це було колись, у ті далекі часи (лютий 2008 року) почалося письмового спілкування, це, звичайно, набагато більше, ніж два роки. (Відправлено 13 February, 2011 - .. Ми завершили третій рік Ура Додано 13 лютого 2012 Пройшов четвертий рік Це не нормально ...)

 

Колишній завдання, але звук не на всіх: закінчити і опублікувати (в попередні рази, також дуже часто використовується термін наздогнати і перегнати), або навпаки. Потім він був розбитий ще, по різні сторони, в значній мірі на практиці, але з однією метою: щоб зламати, можливо, навіть майже повна, а потім залишити принаймні рік, щоб дозріти. В цілому матеріал дійсно представляється досить "гарячий" навіть для експертів, а нестравною, ніж дати публіці тільки уявити в такому сирому вигляді. Це дуже важко передбачити, що може послідувати. Це було насправді "дуже великий пошук", величезне поле для роздумів і експериментів. Можна припустити, що, може бути, назавжди. І, нарешті, залишили в спокої протягом більше двох років, але вона повинна якось зі, це щось подібне натхнення, говорить Болеслав P. (P як суп), він повинен вийти, це як ... (Додай свій власний).

 

Додано вісімнадцятого Липень 2010: Здається, в рівній мірі можливо, що він цілком може бути ще рік чи два ...

 

До речі, в цьому році був насправді точно (ну, насправді, Lomikar, рік і один день ...), а потім і основна ідея, дуже коротку заяву, насправді просто абсолютна основа, опублікування, хоча і без жодного розголосу на сторінці www.lightningsymbols. COM (не сьогодні справи, копія зв'язку буде розташований тут ). Ця дата є правильним, це був всього лише рік і один день після початку дослідження (пояснити). Але навіть те, що опубліковано, хоча він знав тільки декілька чоловік (за оцінками, до десяти). Видно, що два uleženíčko ніякої користі, наприклад, після "ефекту доміно" було в теорії декілька тижнів тому (весна - літо 2010) не чутно, і сьогодні він вважається одним з найбільш цікава частина всієї теорії. Щось подібне відноситься і до теорії подвійного розряду в тому ж місці, в діапазоні принаймні, кілька днів, а тижнів. Ну pootevírat авіакомпанії археології почав дуже цікаві кути, щоб в 2011 році. Чи не можна придумати що-небудь прямо зараз ...

А роки йдуть, люди. На початку 2011 року має бути розпочата věnovati авіації археології, навіть книга була куплена у вигляді двох книжників, які всі були книги. Деяке уявлення про можливості втручання археологічних реліквій і артефактів в структурі деяких фігур на полі існувало з початку дослідження (по лінії зерно, зміни в підпіллі і основні передумови, що будь-які підземні об'єкти можуть протягнути руку ...) 2011 - три років після початку дослідження ... Що попереду?

 

Теорія і що? Ось sděleníčko номер один (а в загальній складності два і тільки ті два, це буде дійсно глина): Всі так звані кола на полях (Crop Circles, Кола на полях), не штучні, тобто тих людей, які зробили (які, хоча Важко повірити, майже всі без винятку, навіть якщо деякі з його документальних фільмів, присвячених Кола на полях може здатися інакше) створюються грозових розрядів в полі під час грози.

 

Як він говорить найбільший геній людства, theatresand (не зовсім точна цитата, але дух той же): Ми не згодні з цим, ми сумніваємося, ми протест проти цього, але це практично про все, що відбувається з ним або проти нього, ми можемо робити.

 

У цьому зв'язку vzedme (звичайно, абсолютно марно) на величезну хвилю протидії з боку явища дослідники Кола на полях, які будуть продовжувати битися, як леви за його надприродним, літаючі тарілки, прибульці, паранормальні явища, кукурудзи інтелект, розумові процеси ядра Землі, všesvětový, міжпланетні і celovesmírný причини безвідповідальності та незрозумілості. Далі в тексті (або в подальшому, спочатку короткій статті все більш і більш один від одного більш ніж на три), але вони навіть запропонували можливість вивчити всі (абсолютно об'єктивно і науково незаперечно), і це всього лише питання, чи використовуєте ви .

 

Шанувальники і прихильники кожного з існуючих, а також будь-якої іншої не-наукових пояснень і pavědeckých Додатково до всього, що вони можуть, щоб спробувати довести твердження, що, в будь-якому місці, де воно було знайдене Справжня Кола на полях, ніколи раніше були вражені блискавкою в полі, або навіть, що не існує загального бурею, оскільки поле було посіяно, до появи форми немає. Перш ніж братися до складним і важким дослідження, вони можуть бути дуже авторитетно запевнити, що такі докази, вони ніколи не отримують.

 

З самого початку буде дано один дуже суттєвий факт, що всі ці зусилля і заперечення імплантати дійсно великий недолік: одна з найцікавіших фактах (практичні дослідження в цій області і лабораторно підтверджено багато разів, часто навіть дослідників феномену кіл на полях, нічого не знаючи) вся теорія є те, що розряд блискавки, і створення самостійної - фізичну освіту форми або візуальне представлення якого є сам polehnutím , нахиляючись, щоб стебла меленої кукурудзи, може зайняти до декількох тижнів, і в усіх своїх частинах не відбуваються в той же час, в залежності від експозиції (перший матч з фотографією), яке може бути виражене як інтенсивність впливу (пошкодження на першій стадії внаслідок ураження електричним струмом) окремих рослин, які можуть бути порушені в додаток до всіх іншим, електричний струм, який тільки індуковані в них. Це не обов'язково повинні бути одного розряду, але і всієї системи, включаючи зброю одного з її послідовними розрядами блискавок, які формуються між різними електромагнітних, електростатичних та механічних перешкод і резонанс. Гроза іноді передує відкриттю моделей більш ніж на два місяці, відразу після того, малюнок з'являється лише у виняткових випадках, але це може статися.

 

Рослини в структурі ослаблені, їх стан дуже схоже povadnutí ( див. ), так сплощені , стебла нахилився до землі, може бути пов'язано з ослабленням вторинних шкідників, які ще більше ослабли. Тому що плоский , стебла нахилився до землі, завдяки ослабленню і зниження механічного стебла сили (особливо близько до землі, тому що коріння вниз перемістити всі токсини, які в них створені шляхом електролізу, нижня частина рослини таким чином, насправді жертви за успішний розвиток потомства ) не тріснув або зламаний (з деякими виключеннями, в основному, на краю форми), тому що вони будуть ламатися після того, як всі дії великих механічних сил, сума мас з багатьох рядів стебел, сильно нахилені один до одного і самі по собі, спираючись, до декількох кілограмів.

 

Ефект доміно , ланцюгова реакція: відразу після завоювання стебла зерна залишаються незмінними механічною міцністю і може витримати навіть найгостріші vichrům, а також пошкоджень. Хоча вона була пошкоджена помітне ураження електричним струмом, в їх клітини і тканини були настільки великі, анатомічні та фізіологічні зміни, які істотно відбивається на їх фізичні властивості. Між тим, це тільки помітні зміни були мікроскопічними, а також зміни механічних властивостей в діапазоні не більше кількох відсотків, що перебуває в межах допустимих значень і статистичної помилки навіть порівняно близько розташованих рослин об'єктивно практично неможливо виявити. Навіть невелике відхилення від стебел вертикальному положенні приблизно в центрі повинні використовувати тиск, еквівалентну десятків грам на сантиметр, низько до землі значно більше, і відразу після ремісії сили негайно повернуті. У дні і тижні, але ці поточні процеси фітопатологічного це значно послаблює механічну міцність, і, ймовірно, тим більше, що це частина стебла близьке до землі. Зовсім не те ж саме, що і поточний розподіл відбулося через різних випадкових факторів дуже нерівномірно, але по колу (може бути не дуже точним) від скидання впливу сайт на відстань близько 10 м, наприклад, соломинки піддаються впливу значних доз електроенергії, наступна річ, але майже Непомітно (спасибі коронний розряд ). Більшість постраждалих, а потім буде ослаблений стебла в середині, і через кілька днів він буде йти так далеко, що деякі з них не мають власної ваги, і спертися у зв'язку з відносно здоровими, як і раніше стоячи. У той час, механічні властивості рослин оцінюється приблизно в 10% здорових непошкоджених рослин або менше. Я б так ослаблена стебла власну вагу тільки як і раніше зберігається, але сума ваг багатьох інших більше, і, отже, починають схилятися в бік, спираючись на інший, і інший, і раптом весь клубок із соломи підтримці один одного повільно сповзає на землю. Ви також можете брати участь у значному збільшенні ваги за рахунок вологи, тільки ранкова роса або туман, десятки тонн з гектара. Тому соломинку основному зігнуті, не зламаний, весь процес може зайняти кілька десятків хвилин, але набагато коротше або довше. Це почалося кілька слабких людей, але, до яких вони були додані десятки і сотні інших, які все ще будуть стояти тільки вижив, так ніби схоже на ланцюгову реакцію. Індивідуальні повалення великих скупчень може відняти їх все більше і більше, всі з яких включають один на одного, створюючи ситуацію, в якій D & D або будь-який з їхніх послідовників не міг ні за яких обставин наслідувати. Якщо соломинки поміщаються за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки, в залежності більш-менш випадково і місце, звідки почалася укладання. Може навіть статися, що лопаті однією частиною послідовної кільця можуть бути поміщені в напрямку протилежному. Можливо також, що у зв'язку з ефектом доміно досить значно покращує краю не зовсім "naexponovaného" кола . Це також можливо, що ефект доміно часто є основною причиною групи стебла стояли в центрі кола. У разі, якщо закладка першого пучки соломи не прямо в середині фігури, групи вважають себе середнім пучки стебел, як орбіті. Постійний центр також пов'язано з деякими поки ще не вивчені механічні або електромагнітні - електростатичне явище, яке відбувається безпосередньо перед впливом розрядів під впливом неймовірно сильного електростатичного та електромагнітних сил початку, коли лопаті знаходяться в середині врешті-решт, вдарить дозу енергії, як їх оточення. Подібне явище може бути пояснено в частині механічної або електростатичної сили на даний момент викликає лопатей тимчасово створити щось на зразок пучка діаметром близько метра, і соломинки знаходиться всередині не впливає стільки, скільки лопаті на окружності (по аналогії з екранованих електричних кабелів). Вплив високих імпульсу, перпендикулярний інтенсивністю вище потрапляє механічно рослини точно в центр впливу майже так само інтенсивно, як і в його околицях. Може бути пов'язано з тим, що напрямок механічної дії хвиль тиску точно в точці удару точно перпендикулярно, і навіть при тому, що має найбільший електростанцій її ефект не повинні бути настільки нахилена в бік на деякій відстані від впливу сайт, де тільки напрямок хвиль тиску порівнюються з землею.

 

Ще одним завданням для дослідників Кола на полях: Фото шаблон з моменту його відкриття, в одному місці приблизно з тижневими інтервалами до збору врожаю, або через деякий час після цього. Якщо випадково щось подібне вже існувало, це було б просто чудово, але після вивчення багатьох тисяч Інтернеті і в літературі доступні фотографії різних "місці злочину", на жаль, немає вибору, окрім як стверджувати зворотне. У самому справі, якщо у когось є подібний набір фотографій власності, безумовно, це б дуже хотілося похвалитися. Було б легко бачити, що початковою точкою більше, що відбуваються все більше і більше сплощені , соломи лежав на підлозі простір, тільки на цей раз дуже нерегулярно. Вони будуть слідувати в напрямку трамвайних ліній і часто відбуваються поряд з čtvrtzávitů центр або декілька "більше, ніж čtvrtzávitů". Ми можемо бути задоволені тільки лише спорадично виникаючі фотографії з деяких кіл на полях місцях, в основному різних авторів, зроблених у різний час. (foto - Італія + Google і ін)

 

Дуже часто картина підтверджується іншими відносно часто зустрічається явище в області зерна постраждалих грозових розрядів електрики - найбільш постраждалі від рослин на найбільшій відстані від слідів після трактора, які постраждали від потрясінь найближчі з двох сторін. Цікаво, що різні області іноді присутні два таких випадках "взаємні перешкоди», іноді між парою треків для трактора в середині треку (2,5 - 3 м), іноді в середині між відстанню таксі - близько 20 метрів. Інші електроенергії дуже істотно модифіковані та пошкодженої області часто гарячі, приблизно в 10 м від траси на краю поля всередину, де всі найостанніші nasčítaly разом. Щось подібне відбувається в фотографію з Анкони трохи далі в тексті. Вони будуть розміщені тут фотографії всіх подібних випадках. По-перше, вони можуть бути знайдені в фотографіях кіл на полях в своїй області, а також сусідніх і далеких полях, але якщо ці поля в Кола фотографії Crop приходило в голову. Безпосередньо нескінченне джерело схожі фотографії Google Earth , і будь-які інші наявні джерела аерофотознімків (повітря археологи можуть полювати в архіві). Звичайно, це також можна знайти і захопити подібні приклади типу , згинаючи стебел на землю в будь-якій області, що був вражений блискавкою. Поступово, але і на багатьох інших сторінках цього сайту буде розташована всіх прикладах, наведених варіантів. Кола на полях і Google тільки рангом готові. Останній випадок - можливо, серед близько 18.000 фотографій, які були зібрані тільки протягом перших трьох років спостережень і досліджень, 2008-2010, "щось" знаходить. Ці знімки кукурудзяного поля з ударами блискавок dokladovanými. (nákres або фотографія або обидва)

 

Кола на полях - пошуки істини для істини , час 1:09:53 правий верхній рисунок - яскраві області - класичне житло , нахилившись до землі стебла кукурудзи після того, як спалах, без втручання правильної форми. Ліворуч на малюнку нижче і правіше - темні зелених зон - місця, також впливають, але ще не плоский , стебла лежать на землі, дозрівають повільно і повинні в майбутньому polehnout (зігнути стебла до землі). Більш детальну інформацію можна знайти на сторінках меню і підменю Хронологія

 

Ancona двадцять дев'ятий Червня 2008 року, Італія

Нагорі на краю поля, але також знизився на трамвайних ліній, навіть через форму дуже чітко побачити ефект від звичайних розрядах блискавки в полі, і його проходження через індукцію і коледжів в їх околиці. Якщо він знаходиться не на місці, формі і виглядає дуже схоже на будь-яке інше поле після удару блискавки, без правильної форми (але зазвичай протягом декількох днів, або навіть набагато пізніше). Місця з рослинами, які найбільше постраждали від електрики і найбільш очевидно polehlým , стебла нахилився до землі досить точно слідувати в напрямку траси, і через який проходить найчастіше поблизу найбільшу кількість енергії. Більшість електроенергії пошкоджено зерно у треків, де трактор Виявляється, дуже часто точно по центру трактора квадрант кривої (інтеграл, накопичується там найбільша кількість електроенергії). Якщо десь у полі з'являється випадковим "більше, ніж čtvrtzávit" Найбільш точно це найбільш постраждалих від зерна і схоже на ситуацію, коли треки сходяться.

 

(2010 між Kostomlaty і камінь товарів, Залізний кінь правильному напрямку KZ, + дещо з Англії, LP, + Google Maps, що вона є)

Багато що залежить від часу, що пройшов з моменту появи перших ознак типу , згинаючи стебел на землю

 

Цікава аналогія, кілька разів згадується в тексті і на багатьох інших сайтах, що робить порівняння малюнка в чутливому шарі halogenostříbrného класичних фотографічних матеріалів. Відразу ж після проходження електричного струму і вплив механічних сил, ІЧ-випромінювання, незначні механічні пошкодження, викликані раптовим нахилу рослин і їх повернення назад. Всі індуковані електричні і механічні дії розряду блискавки відбувається з фотографічним матеріалом для створення прихованого візерунка - невидимий. Перший проходження струму ослаблення рослин і руйнування клітин і тканин, таких як електроліз, продуктів його згорання. Може бути, теплові впливу електричного струму, що проходить через, але це набагато менш імовірно (пояснення тут ). У зв'язку з величезним процесів інерції в рослинах відбувається візуально registrovatelným зміни і ефекти ( типу , згинаючи стебел рослин до землі, а потім згинання та розширення вузлів в їх більш-менш успішні спроби повторного зведення вплив geotropismu) протягом багатьох днів. Крім того, у зв'язку з тим, що сумарна потужність розряду і величезні (англ.: величезний) електричного струму поширення дуже нерівномірно серед багатьох мільйонів рослин, в основному, повністю померти лише на кілька відсотків (до 10%, що візуально майже непомітно). Хто, врешті блискавки поглядом, як він супроводжує фото в секунду. Дає можливість порівняння з тваринами, які блискавка виглядати додається фотографії в секунду

 

Для розваги (для кола осіб, які беруть, але й дуже серйозне попередження): це тільки здається дійсно відповідають коло органів, коло осіб, які беруть або hoaxerů з тим, хто круги на полях дійсно робить - це буде їх перший і поки єдиний Останній контакт один з одним ... (Рукостискання?)

 

Додана листопада 2011 ----------------------------------------------- ----------------------

 

Слово для кола осіб, які беруть:

 

Шановні!

 

Спасибі вам велике за всі ваші зусилля за зусилля, з якими ви опанували спроба пояснити діяльність, до якої роками ніхто не хотів повідомлятиме, і тому ви вирішили взяти цю важку ношу на свої плечі. Останнім часом вона починає здаватися істинним і реальним автором, до цих пір, хоча спочатку дійсно дуже сором'язливий, але в кінці кінців, починаючи з їх роботою, повідомляється в стилі:

 

"Ми робимо трохи тут і там, але зазвичай лише дуже рідко дійсно, ми можемо запропонувати щось ..."

Наприклад (можливо) восени 2011 Пардубіце, але вони ще не повністю неперевірені і можуть в кінцевому підсумку не підтвердилися.

 

Тому, дорогі кола осіб, які беруть, Ви дійсно ніколи не був краще на полі більше. У полі зерна швидше ніколи не було нікого, хто справжній, хто не мав там бізнес. Там належить тільки сільськогосподарські працівники та їхні помічники, або сільськогосподарські науки - дослідники. При всій повазі, Ви дійсно ніколи не було, немає і не буде.

 

Тому, дорогі кола осіб, які беруть, ви дійсно ніколи не був краще на полі більше. В області зерном б ніколи не мав ні один справжній, хто мав там бізнес. Там належить тільки сільськогосподарські працівники та їхні помічники, або сільськогосподарські науки - дослідники. В основному люди, які знаходяться в полі виконувати щось корисне. Перш за все, тільки і тільки розумні люди. При всій повазі, ви дійсно ніколи не було, немає і не буде. Мало того, що насправді не з тих людей, які знаходяться в полі виконувати щось корисне, тому що ви, як кажуть, унція здорового глузду і яскравим.

 

У деяких дуже рідкісних випадках, може бути, навіть деякі зусилля фінансуються з джерел, які Ви військових або спецслужб, або набагато більше ці послуги самі попередньо проводить щось подібне. Основне завдання будь-якої спецслужби завжди була, є і буде створення дезінформації з метою боротьби з будь-якого внутрішнього або зовнішнього ворога. Вони використовують його, щоб висміяти або зваба треки часто тільки передбачуваного супротивника, але дуже часто також відвернути увагу від власної некомпетентності. Часто навіть не знаю, хто насправді не ворог, проти якого боровся так важко. У цьому випадку, більшість вважають, що вони борються проти іноземних спецслужб, який є успішним, але його особистість перед ними успішно приховувати. Це також відноситься до випадку, описаного тут. Іноді це може навіть статися, що деякі компоненти секретних служб однієї країни, що працюють в суворій таємниці, багато років боротьби з іншими компонентами спецслужб і того ж держави, що працює в ще більш жорсткі таємниці. Але нічого не відбувається, кишеню платника податків є бездонним. Ймовірно, головним чином, тому що це завжди повно дір. По всій імовірності, але описав діяльність в будь-який момент часу в минулому, нині і в майбутньому була, є і буде абсолютно марно.

 

Примітка - зв'язок досі покриті Звичайно, зокрема, тих, коло осіб, які беруть хто насправді відправився в полі іноді зробити щось. Такий але насправді це був просто дуже маленький відсоток, особливо з камерами і фотожурналістів в спині (тобто гроші, і перш за все для власного видимості). У більшості випадків, по суті, ніколи не було на полі, просто намагається увійти zvými балаканина на дії когось іншого. Хоча, звичайно, дуже часто тільки заради грошей і власного видимості. Це було насправді тільки так звана самостійно оголосити колу осіб. Є насправді набагато більше, ніж 99% всіх тих у світі, коли-небудь існували. У більшості випадків, дуже рідко покинув свій стіл у пабі більш ніж на кілька метрів, де після відповідної кількості споживаних напоїв все це спочатку передбачалося. Така діяльність є не стільки марно, як нерозумно. Тому було б можливо з технічної точки зору кола осіб, які беруть у всьому світі діляться на безглуздим і дурним. У деяких випадках, навіть дурні стали марними (сприяло нас хлопчики), тому що вони не одні зі своїми лайно так сп'яніння, що він навіть пішов на поле, щоб там картина породила. Але це було марно діяльності, в їх випадку було б цілком достатньо, якщо позиція залишилася німою.

 

Проголошення або пароль "коло осіб, які беруть у всьому світі, єднайтеся!" Але, напевно, ніколи не дотримання більшою мірою, і буде краще, щоб стверджувати, що коло осіб, які беруть у всьому світі завжди були, є і будуть марними і безглуздими. Confuse судно з людиною, яка в будь-якій зустрічі в польових умовах без будь-яких коливань на місці відразу і абсолютно безжально вбиті.

 

Навіть перед ними повністю і остаточно прощаємося назавжди, то можна послатися на зв'язку іноземців , які мають промові з CM досить багато спільного.

 

Ваш

 

Розряду блискавки (Lightning Shock)

 

Всякий раз, коли зустріч з вами завжди готовий, потиснути вам руки, в якій він завжди володіє так багато енергії, щоб бути в змозі рухатися електричних локомотивів відстані в кілька тисяч кілометрів до кількох сотень тисяч кілометрів.

 

Можливо, навіть в кінці кінців, коли один не надають пароль,

"Circle Maker всіх країн, пішов ти!"

 

Howgh.

 

Кінець вставленого тексту в листопаді 2011 року --------------------------------------------- --------

 

Один дуже цікавий ефект може спостерігатися набагато раніше, за кілька днів до polehnutím , згинаючи стебла до землі, до цих пір спостерігалося тільки в ячменю, інших зернових, ймовірно, не відбувається майже стільки ж. Рослини є "вниз головою" (або вуха верхні листки) постраждали від електрики від блискавки та інших ефективних супроводжували його, і протягом декількох днів до декількох тижнів Polehňa , нахилився стебла до землі. Іноді, може бути, навіть годинник, скажімо, на наступний день, це залежить від інтенсивності втручання. Polehnout , зігнути стебла до землі, вони можуть посадити в їх околицях, менше постраждали, ще раз, але до цього першим "похила голова". Щось на зразок здорові ячменю заводі в цих стадіях розвитку (ješmen навесні, в період з початку і до кінця травня, якраз перед vymetením і після неї), коли він ще зелений, як рослини на фото, ніколи не виконуються, у горизонтальному положенні (перпендикулярно до вертикальної лезо) вони не отримують вуха nezasaženého ячменю, поки незадовго до погашення (стадія зростання напередодні, +69), дуже ясно, коли рослини починають жовтіти або вже благополучно жовтого кольору.

 

Описане явище, ймовірно, на інші зернові культури (пшениця, жито, тритикале) по відношенню до Конституції не показують в качанах, або не достатньо далеко, але листя повинні бути видні mohl.mohl.

 

Примітка: обертання вухо до землі Належать процесі дозрівання пшениці, жита і ячменю або аналогічних або похідні зернових абсолютно нерозривно, це явище, в якому (імовірно) бере участь у безперервному більше механічних напружень поблизу качана стовбурові сполук як природного, так і інші морфологічні зміни в процесі дозрівання. Ви можете легко перевірити, але ще не реалізовані. Це стосується навіть восени 2011 року. Будуть переглянуті. Міркування засновані на тому, що, наприклад, ячмінь стовбурових так мало жорсткий, що найменше механічне напруження збільшилося стовбурових біля вуха або пошкодження (povadnutí) цілі рослини з вухами починають помітно збити набагато раніше, ніж було б у випадку в процесі їх природного зростання і розвитку. Навпаки пшениці характеризується зупинити трохи нижче качана настільки сильним і твердим, що відмовився б від опіку під час дозрівання не може трапитися, якщо він nenapomáhaly природних анатомічних, фізіологічних чи морфологічних змін. (photo)

 

31.7.2010: За іншими оцінками - не виключають, що деякі кола на полях створюються при повторному грозового розряду в тому ж місці - в перший раз буде так само předexpozice (знову ж таки, те, що схожість з фотографіями, скільки разів вже!), І значна частина поля тільки ослаблені, але Чи не сплощені стебла згинаються до землі, мабуть, тільки час від часу. Тільки другий розряд по strefuje (значно більш чутливі до механічних подразникам), яка легко створює форми, такі як коло, і він майже відразу ж, протягом часток секунди. Ідея ця сходить до 2008 році, дата означає, що єдиний раз, коли його реєстрації тут

 

У наступний текст (але особливо на інші підсторінки) буде або вже деякі з цих даних значно уточнені, тут лише коротко. Електричне поле створюється тільки до, під час і відразу після завоювання спалах величезний (англійською мовою: величезний). Електромагнітне поле створюється при розряді блискавки величезна (англійською мовою: величезний). Механічні сили, створюваної розряду блискавки величезна (англійською мовою: величезний). Всі ці значення порядку не менше одного мільйона до мільярда разів, але найбільше людина здатна створити в лабораторії та в промисловості. Нічого подібного немає навіть натяку може бути отриманий навіть в nejohromnějších (англійською мовою: величезний) рослин світу. Може бути, просто для порівняння: під час розряду (тільки!) середня спалах (яка триває від 100 до 150 мільйонних часток секунди) над землею і під землею випромінює енергію до якого довго й завантаженого вантажного потягу (в тис. тонн) пропустив кілька десятків кілометрів, а повна завантажена вантажівка (десятки тонн) від сотень до тисяч кілометрів. У разі житло , вигин леза на землю декількох десятків до декількох сотень квадратних метрів із зерном передачі сотні кілограмів матеріалу на відстань у кілька десятків сантиметрів, навіть без транспорту з місця на місце ...

 

Детальний аналіз форми хвилі грозового розряду може бути визначено, що найбільш значна частина енергії, яка розсіюється під час його передачі по часу не більше 10 мікросекунд. Крутизна рампи даної кривої складає від 30 тисяч рублів (перший RS) до 200 тисяч (деякі подальші RS) А на мікросекунду

(pic - norm), Короткий опис

 

Отримані дані відносяться до середніх грозових розрядів (піковий струм тисяч ампер 10-30). Якщо припустити, що, як і в інших електричних інженерної практики, істинні пропорції, яка передається енергія пропорційна квадрату струму (хоча є екстремальний випадок і може застосовуватися різні випадкові правил), то енергія цих спалахів (у всіх трьох випадках це була так звана позитивна блискавки, які суттєво сильнішими і падіння, ще за багато миль від грозової хмари, часто без дощів, як "грім серед ясного неба", "грім серед ясного неба"), які були виміряні 6.8.2010 в районі села Morkovice-Slížany (один з 115000 ампер, раз 10:39, біля іншої 133000 ампер, час приблизно 10:40), або менше кілометра над північним краєм Аустерліці, близько 10:40 CEST, 219000 ампер, б, можливо, навіть поїзд обігнув земну кулю кілька разів ...

 

Примітка: відвідуваному місці (Аустерліц), документована. Певні зміни в рослинному матеріалі (маїс) спостерігаються, але вже не пренебрежимо мало в порівнянні з тим, що відбулося за полем. Для того, щоб житло , згинаючи стебел рослин до землі, він би блискавка вдарила так званої "зеленої вгору", коли є часткове пошкодження і руйнування тканин meristémových, які з часом знайшло своє відображення у зростанні захворювань. У серпні, рослини вже знайшов досить багато часу після того, як зелена стадії зрілості і повного зростання виробництва висоти закінчився, ріст меристеми вже неактивні і їх клітини не розмножуються, тільки дозрівання. Ймовірно, це був один vysokovzrůstnou пізній сорт (кінь зуб?) Nezkoumáno докладно. Але слід підкреслити ще раз, навіть якщо описана ситуація сталася раніше, і рослини були, скажімо, тільки половину висоти, відразу ж після ремісії блискавки були б спостерігати майже нічого, хоча над полем поставити реальні і справжні феєрверк.

 

Важливо розуміти, величезна інерція технологічних процесах. Я зерна, яке швидко знищені повністю (електрика, хімічні речовини), а не в перші дні майже неможливо відрізнити від живого кукурудзи стояв у безпосередній близькості. Звичайно, було б можливо, щоб довести, що він більше не показує обмін речовин. Тільки через кілька днів зникне, і через декілька тижнів будуть буквально розсипаються на порох. Але це не той випадок Кола на полях, які працюють в основному з зерном ослаблена. Прикладом такої ситуації будь-які бур'яни або небажані рослини протягом декількох днів після застосування гербіцидів - наче здавалося б, нічого, хоча об'єктивно рослини вже мертві безпечно і повністю без будь-яких слідів обміну речовин, і вона б, звичайно, те, об'єктивно визначені, але хто Ви коли їхали в поле тягне хімічної лабораторії ...

 

Аналогічний випадок захопив - це розряд блискавки в пожежний гідрант і загальної смертності зерно тільки в районах, безпосередньо на металеву трубу зберігатися під землею. Як довго буде узяв квітку у вазу, щоб виглядати як життя? (Immortelle назавжди)

 

Додана жовтня 2011:

В якості прикладу повільні процеси протягом рослини можуть служити пожовтіння трави на іподромі в Пардубіце восени 2011 року - як вже зазначалося, застосування гербіцидів повинно було бути принаймні за тиждень до пожовтіння. До речі, цілком можливо, що навіть там не було удару блискавки в газон, невеликий шторм осінь. Це може бути більше, ніж за місяць до початку пожовтіння трави. Треба б запитати метеорологи. Якщо там дійсно було ніяких грозових розрядів сталося, працівники іподрому не помітив, навіть коли вони не стояли поруч з ним, на щастя для них. Він міг би навіть залишити деякі ефекти на деяких деревах стояв (що впали гілки, стовбур хіт). Гербіциди не спостерігалося. Питання дійсно цікавий для всіх, для нього була створена спеціальна сторінка. Якщо ви дійсно були блискавки, траву врешті-решт вмирає повністю, але замість цього можна сіяти без проблем знову. Див. стор призначений Пардубіце .

 

Чому дослідники самі круги явище рослинництва, очевидно, не хочете, щоб покласти ці факти в контексті, у той час як на сайті дуже часто виникає ряд дуже цікаві явищ, які можуть бути абсолютно всі, без винятку, щоб включити супутніх явищ, що виникають під час і після грозових розрядів ?

 

Несправності - несправності електронних пристроїв - залишається незмінним.

 

Compass - наприклад, LI (R) M Молния Індуковані (Remanent) Магнетизм ( Google ). Далі Наприклад, в Умані : розряд блискавки , стор 7 (в сучасну епоху)

... "Перший розряд блискавки поточного вимірювання, виконані Поккельса (1897, 1898, 1900) в Німеччині. Навчався індукованих залишкового магнетизму в базальтових у зв'язку з низкою грозового розряду, то отримані від розрахункової інтенсивності таких струмів" ...

(Примітка автомобілів -. Так що до 1900 року, дослідники працювали в полях і навколо більш базальтових корінних порід з компасом і магнітометр, і не дивуйтеся, що в тих місцях, де вона нещодавно вдарила блискавка, відхилення від нормального магнітного поля було достатньо, щоб. просто цікаво ...)

 

Мертві тварини, комахи - убитий електричним струмом, у разі комахи можуть бути іноді називають наведеного струму. Як мертвих комах на рослинах, але не всі, були знайдені, де круги на полях і в цілому плоский , лежачого на землі зерно? Об'єктивно кажучи, протягом весни і літа комах зустрічаються повсюдно. Це тому, що майже у всіх випадках мають досить довго, то від того, де вдарила блискавка, то всі комахи або диск в підпіллі (насувається буря, вітер, дощ), або просто здути (сильний вітер), або флеш. Мертві комахи, таким чином, тільки в тих поодиноких випадках, коли мало місце так дуже поодиноке явище, у якому блискавка з ясного неба. (Іс. Під час візитів в декількох сотнях місць, де блискавка вдарила в область в роки 2008 - 2010, був місцем, де був і мертвих комах, виявили тільки один раз. Але хоча це був випадок, коли немає необхідності взагалі сумніватися в можливою причиною їх стану. Кожен зразок захопили комахи дозу енергії, отриманої принаймні кілька джоулів, можливо, навіть більш того. Тим не менш, рослини, на якій воно розташоване, ймовірно, не повністю убитий.

 

Частинки заліза та оксиду заліза в грунті, може бути, навіть на стеблі, вуха і зерна: піролітичного катодного відновлення, частинки можуть бути частково розплавленої. Повідомляється виставці магнетизм, який насправді не є неможливим, враховуючи те, що відбувається. Дослідники, але ніколи не переконливо обгрунтував, яким чином їх магнетизм стверджується або знайшов його виміряти. До речі, я дійсно не потрібно шукати походження метеоритного заліза, саме по собі сільгоспугідь це тільки за рахунок природного вмісту в один гектар, і тільки на глибині до 10 см, що міститься 7500 до 10000 тонн. Якщо сільськогосподарські угіддя в якийсь момент зазнає навіть на короткий час температура близько 30000 ° С і електричні струми, іноді перевищує 500 тисяч ампер, деяких розплавлених частинок заліза в ньому, ймовірно, знайдуть. Ніщо і ніхто не спробувати зробити щось подібне в лабораторії, деякі досягнуті результати, звичайно, набагато більш низькі температури і струму. Наступний експеримент був проведений в той час як сільськогосподарські землі, але вона може служити в якості демонстрації демонстрації. Фотографія чистого оксиду заліза осаджується з розчину хлориду заліза, аміаку, промивають і сушать. Зліва в початковому стані і права (це одне і те ж зразка до і після експерименту) після багаторазового впливу, щоб запалити інтенсивністю 0,03 J, 2500 V в безпосередній близькості (менше міліметра). Зміна кольору може бути пов'язано з частковим відновленням, розкладання або зміна модифікації, ще ближче nezkoumáno. Кількість Fe2O3 складає приблизно 0,3 г та іскри було кілька десятків. Спроба легко очевидні і повторювані в будь-який час. Розряд енергії, використовуваної в експерименті становить близько 10 12 разів менше енергії, ніж в середньому спалаху (одна тисяча мільярдів або мільйон мільйонів разів менше). Чи можете ви уявити, що навіть "злегка" сильніше потрясінь, ніж в описаному експерименті (1000x, 10000 раз) буде обрано середовище суттєво виконані обширні кількісні і якісні зміни. Fe в сільськогосподарських грунтах, що містяться еквіваленті трохи більше 3%, в основному в гідратованих оксидів.

 

Захворюваність різних токсинів і шкідливих хімічних речовин (хоча відвідувачі Кола на полях ніколи не зрозумів, але їх показання та досвідом не може дозволити будь токсиколог в найменших сумнівів, і тому їх так само ретельно, як можна попередити) - Багато відвідувачів описують класичні симптоми отруєння або дії хімічних речовин галюциногенних речовин - наслідок проходження діяльності і величезною кількістю потужності в метро, ​​який здатний конвертувати сотні кілограмів представити там спочатку зовсім нешкідливі натуральні інгредієнти в дуже небезпечних хімічних речовин. Електролізу, температури, тиску, піроліз, високих тисків і температур дисоціації, теплових процесів, їх комбінації і багатьох інших наступних процесів. Місце може мати вельми значно збільшилася кількість цих хімічних речовин відбуваються в основному:

Діоксид вуглецю CO2 (летальна концентрація близько 20% в повітрі), чадний газ CO (смертельна концентрація в повітрі трохи більше 0,2%), ціаністий водень або ціаніду (LD близько 300 мг). Щоб бути визначена. На додаток до трьох перерахованих приклади, але можуть існувати тисячі інших особливо небезпечних хімічних речовин. Може виникнути через процеси перераховані тільки від того, що в іншому випадку цілком природним чином міститься в грунті в абсолютно нешкідливим способом. При випадковій, можна відзначити, наприклад, фосфати.

 

Позов ще не перевірена експериментально, це тільки й тільки здогад. Будь хотів би сказати, що нічого подібного не відбувалося і не знайдені, вони можуть спробувати довести це будь-якій формі в майбутньому. Так як це дуже серйозне звинувачення, будуть додані протягом довгого часу в подробиці отруєння симптоми, перелічені вище всіх трьох хімічних речовин (деякі сторінки вже перераховані). Переважна більшість з них були описані як різні враження, почуття, думки і сприйняття, або навіть галюцинації Кола на полях відвідувачів впродовж багатьох років у місцях цифри свідком документально. Приклад - металевий смак у роті - типовий приклад для отруєння ціанідом, але і ряд інших вкрай небезпечні отрути. Cyanide (у разі ціаністого водню HCN) були обрані як найбільш типовий випадок особливо тому, що всі три компоненти - H, C і N, в місці зовсім безперечно, без сумніву, присутнє, і розряд блискавки, і його енергія, ймовірно, не особливо великий Проблема полягає в підключенні точки ("запікати в природних підземних автоклава»). Відвідувачі Кола на полях, тому, мабуть, один з дуже рідкісних групи людей, свого роду білі ворони, які змогли поділитися з кимось про свої почуття після отруєння ціанідом. Переважна більшість людей, які були п'яні, коли іони ціаніду, вона не повинна бути спільною з кимось про свої почуття, майже ніколи не набагато більше часу, ніж кілька секунд до двох хвилин.

 

Опубліковано листопада 2011

За деякими даними, місць кіл на полях іноді зустрічаються люди, які "нюхають землю" (як описано в «Бара акцій Клара" або щось на зразок цього). Це, ймовірно, люди, які намагаються працював як канарейка в клітці, що працюють на дні ями. (Red Dwarf Series 8 EP 4 -. Кассандра)

 

Окис вуглецю та двоокис вуглецю являє собою певну підмножину токсичних хімічних речовин, які можуть в деяких випадках проводити навіть під час візитів в розвідку Кола на полях протягом багатьох днів після грозових розрядів. У глибокому підпіллі під оранку можна знайти різні вироби з дерева - частина оригінальних будівель, зрубаних дерев кореневої системи, підшипники, перегноєм або торфом. Будь-який з цих пунктів може загорітися від блискавки проходу, навіть в стані дуже високої вологості, а також записувати (тліти) кількість днів, як купа при виробництві деревного вугілля, без стану країни, проте показала помітно і не спостерігалося. Щось, певно, може бути виявлено з тепловізорами, які також, безумовно, показав багато тепла, розсіяних підземні тільки як енергія пропусканні електричного струму. Тепловізори (термографія) на ділянках Кола на полях ніколи не використовувалися, так що, дорогі дослідників, в майбутньому з його смак! Це дуже хороший метод спостереження, називається distantní, так що спостерігач не може бути виданий для всіх потенційних небезпек, які можуть бути присутніми на сайті. Для бідних дослідників буде де-небудь на сайт, щоб знайти достатньо докладний опис того, як використовувати дуже простий і дешевої камери (<2000 крон), а тепловізор (> 100 000 крон), за допомогою якої можна ідентифікувати по крайней мере, навіть надлишкове тепло зберігається під землею в Отже, при проходженні електричного струму.

 

Додано Осінь 2011: аномалія місць Кола на полях описані несправності двигуна автомобіля в їх околиці, можливо, навіть літаки рухаються над ними. Двигуни, як для своєї діяльності, використовуючи ряд електронних пристроїв, які можуть бути порушені статичної електрики і залишкової індукції, як описано в іншому місці. Статична електрика може впливати безпосередньо і експлуатація системи запалювання. Статичну електрику, яка може бути після такого розряду блискавки час зберігаються під землею, це не просто ebonitových стрижнів, що хтось протер лисячий хвіст, Нік Картер, чи може насправді зберігається у вигляді електростатичного заряду на конденсаторі ізольовані випадкових природних високоефективних діелектрика ( деякі камені) відбуваються багато кіловат-годин (МДж). У звичайних конденсаторів в пристроях зберігається не більше декількох milijoulů, рідко трохи більше. Іншою можливою причиною виходу з ладу двигунів внутрішнього згоряння в описаних місцях може бути той факт, що не було представлено кількість кисню в повітрі, як, що вимагають безвідмовної роботи. Зменшення процентного вмісту кисню, також можуть викликати порушення роботи інших пристроїв, присутніх на місці, а саме людини і тваринних організмів. Такі порушення також часто описується. Як і в багатьох подібних випадках на цьому сайті, це (тільки), здебільшого на (дуже) обгрунтоване припущення.

 

Майже кожна група (тут plůží lemra як і будь-яка людина, ці групи!) Або людина, яка в Інтернеті або в книзі, і спробувати дати трохи Кола на полях явище, присвячує принаймні один веб-сторінку або главу "непояснених" шоу в пошуку , абсолютно без винятку абсолютно всі ці, здавалося б незбагненні явища можуть бути пояснені в рамках функціонування надзвичайно інтенсивні електричні розряди за місцем відкриття незадовго до цього, і впливом надзвичайно сильного електростатичного та електромагнітного імпульсу, який є грозового розряду.

Див аномалія .

 

Ще одна глава з "нез'ясовні явища" в плані кіл дослідників Crop "аномалії зерна", що ще, але залишиться осторонь. Наприклад, у випадку вигнутих і розширені вузли це абсолютно нормальна реакція ослабла і в кінцевому підсумку сплощені , рослин лежав на землі, так що насправді не будь-які відхилення не бачу вузлів .

 

Навіть фари, ймовірно, слід пояснити залишкові явища статичної електрики та іншої енергії метро - скиди, Ілія вогонь іскри. У підвалі в даний органічні речовини можуть також виникнути деякі еквівалентні газів бруду, CO, H 2 , O 3 , так як він має деякі з тих, хто високо іонізованих атомів і молекул. Таємничі вогні, але це буде краще залишити занадто буйною фантазією спостерігачів, або відносно легко перевіряється фактом, що значна частина з них може бути дійсно "під впливом" (з яких лише частково з власної вини). Розташування кожного можна знайти серед інших подібних хімічних сполук ( див. ), що їх мозок може працювати на зовсім інший "механізм", ніж зазвичай, тому немає необхідності Цікаво, що в деяких випадках, щоб бачити речі, які не мають нічого уникати.

 

Часто є міркування про можливості впливу кульової блискавки, коло аналогією - кулі дійсно правильна пропозиція. Насправді дуже ймовірно, буде набагато простіше, наявність кульової блискавки на місці, мабуть, не на все необхідне. Це насправді дуже ймовірно, тільки один з традиційних, часто використовується тупик людства, намагаючись "пояснити незрозуміле нез'ясовним». Mmimozemšťané, ймовірно, буде в змозі сказати багато чого.

 

Для деяких, хоча і дуже рідкісних умовах, описаних в десятки сайтів і сотні веб-сайтів, швидше за все, Кола на полях створити будь-яку спалах. Всі сили з точки і бар перпендикулярно джерелу інциденту в круговій хвилі, що поширюються по поверхні, на якій він опинився. Такі поверхні зазвичай межі розділу фаз. Поверхня кукурудзяному полі в висоту, стебла, які досягають зерна, можна розглядати як дуже близьке наближення фаз. Вони біжать за ним, як хвилі на воді. (Youtube - вітрові хвилі) а також вплив кожного тіла у воді створюється кругова хвиля, а кілька органів створює перешкоди кругових хвиль, вплив декількох зброєю того ж розряду блискавки на невеликій відстані один від одного, в той же час або з інтервалом від декількох десятків до сотень мілісекунд створює смугу зерна кругової інтерференції хвиль, в яких вони можуть бекас, і тим самим виправити наступних розрядів, які разом можуть утворювати резонанс і перешкоди. Електрика подальшого розряду підтримується в основному для тимчасових споруд схильні зерна в кілька тисяч разів менше опору, ніж кукурудза у вертикальному положенні, обертайте між ними створили більше очок, контактних і набагато важче притиснуті один до одного. Форма тимчасової структури, такі як моделювання кола на воді, так що рослини, які вони містять, будуть отримувати набагато більшу кількість енергії, що досягає наступних розрядів. Відразу ж після ремісії механічних імпульсів, а сам знову повністю у вихідне положення гнучкість. "Аватар", який, таким чином, створив у них, тому що вони mnhem більший збиток, ніж рослини в безпосередній близькості від них, це абсолютно невидимим, прихованим. Їх пошкодження збільшується з плином часу за рахунок зростання марші, які мають місце там, і стебла постійно послаблювати, поки, нарешті Polehňa , вигнуті стебла до землі. Це просто відбувається, щоб мати регулярну видимість, але і будь неправильної форми. Питання в тому, чи буде багато більш докладно на інших сторінках сайту, наприклад Хронологія і підсторінок.

 

Додано Осінь 2011:

Через специфічних властивостей ячменю може іноді ставати видимими моделей до polehnutím , згинаючи стебел на землю, яка в разі картина ... (foto) В якому лопаті повністю плоскі , соломи лежав на землі, на землі, все ще стоять майже прямо вгору. План видно, в основному за рахунок нахилу вуха і прапор листа в абсолютно іншому положенні, щоб оточуючі рослини. Насправді це певна аналогія або форму povadnutí, і житло , згинаючи стебел землі насправді все у формі povadnutí, країна вважається принципово пошкоджений і так ослаблені (зів'ялий) рослин. Крім того, він може виступати в якості чистого аркуша прапор (foto), Можливо, і в інших зернових культур. Описане поведінка шиповані насправді просто спеціальність ячмінь. Набагато більш докладно буде повернутися на сайт хронології та інші. Це не єдиний випадок Кола на полях, коли ячмінь аналогічним збереглися, але це швидше виняток, протягом довгої історії Кола на полях протягом приблизно останніх 30 років відбулося лише кілька схожих. Ячмінь є таким же чином, але може підтримувати, ймовірно, дуже часто, особливо в період з травня по червень. Але, мабуть, особливо в період безпосередньо до і після викиду - ярий ячмінь приблизно в середині травня. Ніщо не заважає в цьому зв'язку був зроблений статистично значуща кількість додаткових зауважень, які Нен але не тільки необхідні в звичайній моделі. Це також можливо, що закономірності в ячменю зазвичай виявляються занадто пізно, після того, як житло , згинаючи стебел на землю, але це було насправді можна знайти трохи раніше. Можливо також, що в більшості випадків чайові просто термін "пік" насправді настільки короткі, що це не можливо, щоб зареєструватися. Значно більш тривалого періоду часу може приймати лише в рідкісних випадках і за допомогою будь-якого іншого впливу, такі як поверхневий натяг води , яка допомагає тримати стебла стояти протягом тривалого часу.

 

Це, ймовірно, більш ніж на 99% впевнений, що стебла в зазначених цифрах пізніше Polehla , соломинки нахилився до землі, як і в будь-якому іншому випадку, малюнки більш пізнього часу, але не сторінки колах дослідників рослинництва і не з'явився. І чому, коли вони вже "зробили". Тим не менш, навіть після більш ніж 30 років досліджень, вони не зробили, вони слідують сюжетної лінії, яка почалася часто протягом декількох місяців, перш ніж вони прийшли, щоб стріляти, і триває протягом декількох місяців після збору врожаю, поки за нею, і що ще стрілянина, досі , щоб відкрити, спостережувані зміни відбуваються майже кожен день. Навіть одна фотографія на тиждень буде достатньо. Може бути, але я чув, деякі гостя "з народу", що картина відвідали і сфотографували пізніше.

 

Вихрового кільця часто виникає після звичайного вибуху (foto) Просто над землею або в повітрі після ядерного абсолютно завжди, і часто, ймовірно, може створити кілька секунд після грозових розрядів, враховуючи те, що відбувалося після механічного стану. Відразу ж після завоювання місця впливу може варіюватися вихрове кільце з діаметрі декількох метрів до декількох десятків метрів, в якому міститься велика кількість електричних зарядів, а в деяких моментах можна "друкувати" в структуру під ним (зерна). Кільця можуть перемістити трохи в безпосередній близькості, заряд може складати і віднімати. За формою деякі цифри були б для деяких з них може бути досить складним набором вихрові кільця, що рухаються по землі в різні боки, деякі частини, які з'являються в певні моменти в структурі зерна. Може бути нахилені під різними кутами.

 

До цих пір тільки дуже теоретичного розгляду. Таким чином, деякі сторінки, які, безумовно, буде повним. Вихрового кільця спостерігаються дуже часто відразу ж після деякого вибухів. (foto) У момент, коли розряд блискавки йде, йде процес дуже схожий на вибух. Дійсно, дуже небагато спостерігачі від такого місця піде на ноги. Будь-які інші подробиці будуть тут .

 

Спочатку у вигляді єдиного тексту, а через те, що почав рости трохи, прийняв рішення про виділення понад зразків. Існує невелика допомога для тих, хто не може чекати, і хочете, щоб почати свій власний пошук, як це сталося насправді:

 

Було похмуро лютневого ранку, на наступний день, як і будь-який інший, і ніщо не віщувало, що це просто може почати закласти основу для встановлення вирішення однієї з найбільших таємниць людства двадцятого століття, який ми повністю невирішеною вилилося в двадцять першому столітті ... Програми були запрограмовані, документи були документально зафіксовані записи, записи були записані фільми були зняті і фотографії потрапили в полон. Програми були завершені, матеріали для проекторів основі, лінії будуть активовані, загрунтувати приемник, передавальних трубок гарячим. Була 12 Лютий 2008 ... Далі буде ...

 

Кінець Частина 1

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

          Частина 1         Частина 2        Частина 3        Частина 4        Частина 5

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z