Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-секретної служби . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Зв'язок спецслужб
по всьому світу, військове kontrarozvědkám, але і до будь-якого уряду і військовим дослідженням
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

Федеральний уряд приховує будь-яку інформацію про позаземного життя, і я думаю, що немає секретних проектів в цій області.  O.Hatch
Будь узагальнення помилкові, включаючи і цю.  M.Twain
Наука може бути описаний як мистецтво систематичного спрощенням. K.Popper

Кола на полях , круги на полях спецслужб зв'язок

PagPh
Пов'язані повідомлення в результаті дослідження. Побічний продукт.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

Шановні Секретної служби у всьому світі. Навіть ті, хто настільки потайливі, що про ваше існування ніхто нічого не знає. Навіть ті, хто настільки потайливі, що сам в кінці кінців взагалі нічого, або ви не знаєте самих себе.

 

SIS, DIS, JARIC, CIA, AFISRA, MI, DIA, NGA, NRO, NSA, FBI, ICG, MI4, MI5, MI6, MSS, BIS, BND, MAD, DCRI, DGSE, AISI, CII, Mossad, Shin Bet, Nemzetbiztonsági Szakszolgálat, ARC, NAICHO, DIH, AIVD, MIVD, NSM, NIS, FOST, AW, SWW, SKW, FSB, FSO, GRU, KGB, Stasi, STB, ABIN, VSS, VOS, NBÚ, CIFAS, NUST, FRA, NDB, MND. . .

 

Уряд, військові і будь-який інший можна собі уявити, гака абсолютно неймовірно спецслужб. Ви стали жертвою, насправді ми всі стаємо жертвами, все людство, безперервний і невпинний полювання за сенсаціями. Той простий факт, що для кожної важко поясненні факти і, здавалося б надприродною загадки багатьох осіб (в середовищі чеської мови, ймовірно, воліють називати себе záhadologové) дуже радий бачити деякі з Alien, чужий, зелені чоловічки, марсіани, екстрасенсорними здібностями, течій, сприйняття, енергія або будь-які інші, ще нез'ясовні марш або передачі енергії. Коли вона об'єднує зусилля довірливих prosťáčci, мисливці відчуття теорій змови spřadatelé і не дуже симпатична і, отже, більш підозрілим militárního робітників і сектора безпеки громад персонал розвідки, а також боротьби з kontrarozvědek kontrarozvědek, великою помилкою є пивоварна в дійсно відмінному Дізі.

 

Рішення та пояснення

Кола на полях є реальними, хоча де-факто, що, можливо, деякі з вас іноді вважають. "Спроби" на передачу енергії на відстані. Величезна енергія (гігаджоулей, тераджоулі). Успішно проведені і завершені. Ніколи не довше, ніж на секунду. Енергія повертається "зверху" (з небес). З висоти або відстані близько 2 км, але інколи більше 20 км і за її межами . Але вони не є частиною будь-якого внутрішнього або зовнішнього ворога або божевільного вченого, не кажучи вже про přitroublíků або будь-які інші виродки, і, звичайно, ні навіть іноземців. Вони і тільки частиною матері-природи. Виконує близько трьох мільярдів доларів на рік по всьому світу. Деякі з них є хітами в хлібних полів і лугів (близько мільярда доларів на рік), а потім обернеться подібне. У самому справі, але дуже рідко, приблизно в одному випадку з сотні тисяч (з тих випадків, коли звернення до поля).

 

Інші випадки, коли звернення до поля, падають "всього лише" чином. Це був точно такий же, але спроба, таким же чином і успішно виконав передачу енергії. Тільки з відображенням ліній поля в сітку стебел, або втручання, це якось "не працює". Природа не в лабораторію, де вчені показали, силові лінії магнітного поля в магнітних матеріалах. Таким чином, природа замінити недоліки в використовуваних кількість лабораторного обладнання, лабораторних експериментів. (100 разів в секунду по всьому світу)

 

Питання дня:

(Запит на Радіо Єреван)

Це в першу чергу про природу, щоб зробити її деякі експерименти, що показують силових ліній магнітного поля в сітку стебел кукурудзи також були в полі, або, вірніше, щоб змусити людей дурити з?

 

Радіо Єреван відповідей:

Це не зовсім ясно, що природа більше зацікавлений в полі час від часу проводити регулярний узор, або роблять людей дурними. Але це абсолютно ясно, що це дуже добре роблять інше.

 

Вікно в минуле

Наприклад, військовослужбовці та досліджень в галузі безпеки різних країн світу завжди були одними з багатьох інших пояснень за повідомленнями іноді розглядається питання для втручання персоналу ворожих держав і їхніх військових і охоронних досліджень (китайський японський, росіяни, монголи, британські, французькі, американці, канадці, німці, австрійці, поляки, чехи, словаки, угорці , ісландці, ескімосів, австралійців, новозеландців, і навпаки). Часто образи були, можливо, розглядається як питання військових досліджень і експериментів з енергією відстані передачі. Тому що він майже завжди був дуже підпільних дослідження, це буде краще не їсти краще не, які висновки ніколи не може бути досягнута.

 

Не дивно, що дослідники вважають деякі зразки для випробувань та експериментів, а також в якості доказу далекого перенесення енергії, коли насправді передача енергії з місця на місце насправді. Відстань 2 км в діаметрі, в деяких випадках, менш ніж за 100 метрів, а іноді навіть більше, ніж 20 км. Миттєва потужність розряду блискавки можуть бути в якийсь момент набагато більше, ніж 10 15 Дж / ​​с Розряд займає всього кілька десятків мільйонних часток секунди, так що просто випромінював від 10 до 10 - 10 12 Дж, але іноді і набагато більше.

 

Основні завдання цивільної та військової розвідкою і контррозвідкою діяльності є виробництво дезінформації. Киньте vlčákům кістки (журналісти чи хто-небудь спробує пояснити незрозуміле нічого), до яких вони можуть вкусити. Такі речі явно відбувається, і не буде обговорюватися далі. Більшість з них сьогодні можуть бути класифіковані за різними теоріями змови.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Кожен великий і життєво важливі проблеми приховує своє рішення. Це змушує нас переосмислити так, що ми objevili.vili його.  N.Bohr
Музика це моя релігія. Jimi Hendrix
Це тест, щоб з'ясувати, чи впливає ваша місія на землі закінчилися: Якщо ви читаєте це, ви живі, так що немає. Richard Bach
z