Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

lightning discharge
Sdělení tajným službám
celého světa, vojenským kontrarozvědkám, ale i jakémukoliv vládnímu a vojenskému výzkumu
crop circles
www.bourky.com - bouřky, blesky, oblačnost RSS feed

Kruhy v obilí

Federální vláda neukrývá žádné informace týkající se mimozemského života, a podle mě neexistují žádné tajné projekty v této oblasti.  O.Hatch
Jakékoliv zobecnění je falešné, včetně tohoto.  M.Twain
Vědu je možné popsat jako umění systematického zjednodušování. K.Popper

Kruhy v Obilí, Agrosymboly Sdělení tajným službám

PagPh
Navazující sdělení, které vyplývá z výzkumu. Vedlejší produkt.

 

V případě zájmu kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

Úvod

Milé tajné služby celého světa. I ty, které jste tak utajené, že o vaší existenci nikdo neví vůbec nic. Dokonce i ty, které jste tak utajené, že o sobě nakonec už vůbec nic nevíte ani vy samy.

 

SIS, DIS, JARIC, CIA, AFISRA, MI, DIA, NGA, NRO, NSA, FBI, ICG, MI4, MI5, MI6, MSS, BIS, BND, MAD, DCRI, DGSE, AISI, CII, Mossad, Shin Bet, Nemzetbiztonsági Szakszolgálat, ARC, NAICHO, DIH, AIVD, MIVD, NSM, NIS, FOST, AW, SWW, SKW, FSB, FSO, GRU, KGB, Stasi, STB, ABIN, VSS, VOS, NBÚ, CIFAS, NUST, FRA, NDB, MND. . .

 

Government, Military, and any other imaginable, also completely unimaginable secret services. Stali jste se obětí, vlastně stali jsme se všichni obětmi, celé lidstvo, nepřetržitého a neustávajícího honu za senzacemi. Prosté skutečnosti, že za každým obtížně vysvětlitelným jevem a zdánlivě nadpřirozenou hádankou by mnozí jedinci (v českém jazykovém prostředí pravděpodobně nejraději sami sebe nazývají záhadologové) velice rádi viděli nějakého toho aliéna, emzáka, mimozemšťana, mimosmyslové síly, proudy, vnímání, energie nebo jakýkoliv jiný dosud nevysvětlitelný pochod nebo přenos energie. Když spojí síly důvěřiví prosťáčci, lovci senzací, spřadatelé konspiračních teorií a nepříliš chápaví a díky tomu mnohem více podezřívaví pracovníci militárního a bezpečnostního sektoru, pracovníci rozvědek, kontrarozvědek i kontra-kontrarozvědek, na velký omyl je zaděláno opravdu ve veliké díži.

 

Řešení a vysvětlení

Kruhy v Obilí sice doopravdy jsou de facto tím, za co jsou snad občas některými z vás považovány. "Pokusy" o přenos energie na dálku. Obrovské energie (gigajouly, terajouly). Úspěšně provedené a dokončené. Nikdy netrvají déle než vteřinu. Energie přivedená "shůry" (z nebes). Z výšky nebo vzdálenosti v průměru okolo 2 km, ale někdy i přes 20km a dál. Nejsou ale dílem žádného vnitřního ani vnějšího nepřítele nebo šíleného vědátora, natož nějakých přitroublíků nebo jakýchkoliv jiných šílenců, a už vůbec ne ani jakýchkoliv mimozemšťanů. Jsou jen a pouze dílem Matky Přírody. Provede jich okolo tří miliard ročně na celé zeměkouli. Některé z nich se strefí do pole obilí nebo travních porostů (okolo miliardy ročně), a pak to takhle dopadne. Opravdu ale jen velmi zřídka, odhadem v jednom případě z několika set tisíc (z těch případů, kdy se strefí do pole).

 

Ostatní případy, kdy se strefí do pole, dopadnou "jen" takhle. Jednalo se ale o úplně stejný pokus, úplně stejně a úspěšně provedený přenos energie. Jen s tím zobrazením siločar v rastru stébel, případně interferencemi, to tak nějak "nevyšlo". Příroda není laboratoř, kde vědci zobrazují magnetické siločáry v magnetických materiálech. Proto příroda nahrazuje nedostatky v použitém laboratorním vybavení počtem provedených laboratorních pokusů. (100 krát za vteřinu na celé zeměkouli)

 

Otázka dne:

(Dotaz na rádio Jerevan)

Jedná se přírodě především o to, aby se jí některé pokusy se zobrazením siločar magnetického pole v rastru stébel obilí na poli podařily, nebo spíš o to, aby dělala z lidí blbce?

 

Rádio Jerevan odpovídá:

Není vůbec jasné, zdali se přírodě jedná víc o to, vyrobit občas na poli pravidelný obrazec, nebo dělat z lidí blbce. Je ale poměrně jasné, že se jí velmi dobře daří obojí.

 

Okénko do minulosti

Například pracovníci vojenského a bezpečnostního výzkumu nejrůznějších států světa odjakživa kromě mnoha jiných vysvětlení údajně občas považovali záležitost za intervenci pracovníků nepřátelských států a jejich vojenského a bezpečnostního výzkumu (Číňani Japonce, Rusové Mongoly, Britové Francouze, Američané Kanaďany, Němci Rakušany, Poláci Čechy, Slováci Maďary, Islanďané Eskymáky, Australané Novozélanďany, a naopak). Často byly obrazce možná považovány za záležitost vojenských výzkumů a experimenty s přenosem energie na dálku. Protože se téměř vždy jednalo o velmi utajovaný výzkum, bude nejlépe raději si nepředstavovat ani náznakem, jakých závěrů někdy mohlo být takovými výzkumy dosaženo.

 

Není divu, že výzkumníci považovali některé obrazce za pokusy a experimenty, i důkazy o dálkovém přenosu energie, když se ve skutečnosti o přenos energie z místa na místo opravdu jedná. Vzdálenost v průměru 2 km, v některých případech méně než 100m, jindy i přes 20 km. Okamžitý výkon výboje blesku může být v určitém okamžiku hodně přes 1015J/s. Výboj trvá zpravidla jen několik desítek milióntin sekundy, takže vyzářeno bývá jen něco mezi 1010 - 1012 J, ale občas i mnohem víc.

 

Základními úkoly civilní i vojenské rozvědné i kontrarozvědné činnosti je výroba dezinformací. Hodit vlčákům kost (novináři nebo kdokoli se pokouší vysvětlit nevysvětlitelné cokoli), do které se můžou zakousnout. Takové věci se prokazatelně děly, a nebudou zde nijak podrobněji rozebírány. Většinu z nich je dnes možné zařadit mezi nejrůznější konspirační teorie.

 

V případě zájmu kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stránku pro vás připravil, a veškeré zde uváděné údaje velmi důkladně teoreticky i experimentálně prověřil

 

Jan Ledecký

 

Každý velký a zásadní problém v sobě ukrývá své vlastní řešení. Nutí nás ke změně myšlení tak, abychom ho objevili.  N.Bohr
Hudba je moje vyznání.Jimi Hendrix
Tohle je test, jak zjistit, zda je vaše mise na Zemi ukončena: Pokud čtete tyto řádky, jste naživu, takže není. Richard Bach
z