Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-ефект зерно-поверхневий натяг води . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Поверхневий натяг води
Сприяє значні затримки в житло , які могли б відбутися набагато швидше,
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

Дурість встає рано, тому більшість подій відбувається dopledne. K.Krauss
Освіченим дурнем набагато більше, ніж неосвічений дурень.  B.Franklin
Хороший план виконаний сьогодні краще, ніж ідеальний план виконаний на наступному тижні.  G.S.Patton

Кола на полях , круги на полях поверхневий натяг води

PagPh
Девіз: Ще до того, ослаблені стебла кукурудзи лежали на землі, в тому, що вони частково запобігти той факт, що лише злегка нахиляється і починає покладатися один на одного. Це дозволить зміцнити структуру.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

Через деякий час після ушкодження, викликані проходженням поточне ослаблення рослин досягає такого рівня, що рослина починає повільно схиляється в бік. Blade, особливо його нижня частина настільки слабка, що вона не може нести свою власну вагу, і починає схилятися до землі. Ізольоване лезо кукурудзи б, не підтримується нічого навколо досить швидко поклали на землю. Особливо після подолання межі кутом до землі, де його вже ослаблений тканини над землею не може проводити свої власні операції вагу (потужності сильно збільшується ефект важеля). Таке лезо може бути повністю схилитися до землі протягом декількох секунд, максимум десятків секунд.

 

Вплив поверхневого натягу води (мокрий),

є одним з ряду процесів, які повинні носити по одному наступним ослабленням рослин розряду блискавки в області багато квадратних метрів, дія яких в кінцевому підсумку призводить до житло , згинаючи стебел на землю. Їх послідовність чи буде більш докладно на сторінці хронологія. Ця дія сил Ван-дер-Ваальса, які проявляються в безпосередній близькості від об'єктів (що містять певний відсоток вологи), або їх прямого контакту (листя, стебла).

 

Тимчасова структура взаємно, що лежать в основі рослин

У цей момент, але окремі рослини починають стикатися одна з одною з їх стебла і листя набагато більше, ніж це було раніше. Просто цей простий факт протягом деякого часу тимчасово обмежити подальший нахил землі. Чи буде умова, яка повинна бути названо типів ефекту. Також починається миттєво проявляється ефект поверхневого натягу води, що призводить до впливають листя і стебла у зв'язку з його впливом приєднуються вимірні сили. Це не сталося б, якщо не містять води. У безпосередній близькості від декількох десятих часток міліметра від живого листа будь-яка рослина досягає значення 100% вологості (а також близькість до будь-якої іншої частини, яка містить воду), і проявляється з підвищеною адгезією до будь-яким об'єктом в тісному контакті з ним. неодноразово поява більшої Кількість вологи у вигляді крапель роси чи дощу, а потім сушки листя і стебла можуть триматися разом, навіть частково, який повністю запобігає їх подальше житло , згинаючи стебел на землю. Багато діячів в зерні тому ніколи не можуть бути виявлені. На деякі фотографії круги на полях, дійсно, можна знайти частині області в такому ж стані. Форма 9 липня 2006 року, Хілл Charlbury, графство Оксфордшир, фото Frank Laumen, www.visiblesigns.de, монтаж JL виникає щось ніби "застрягли доміно" (картковий будиночок клеєний)

 

 

Сили поверхневого натягу

Сягає потужності еквівалентної масою менше міліграма на квадратний сантиметр, але взаємно впливають десятки мільйонів стебла і листя гектара, тільки подолати ці сили були б десятки тонн. У випадку, якщо в точці, де два об'єкти зв'язку, є не тільки вологу, що вода, що міститься в рослині, але це краплі роси або дощу, влада дана наступних двох зворушливе об'єктів, що належать себе кілька тисяч разів більше. Існування сили, які привели її в рослини пов'язане з адгезією за рахунок поверхневого натягу води, і можна прикріпити друг до друга, можна переконати простого експерименту, а також як збільшити адгезію за рахунок збільшення вологості.

 

Точно так само, як листя, стебла і качани можуть прилипнути один до одного, дією поверхневого натягу води (Ван-дер-Ваальса), він може зловити на собі бороду і ячменю мікроскопічні гачки.

 

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту.

 

Це був, імовірно, одним з найбільших містифікацій і веселощі, жарти, які, коли мати-природа робить з подивом людства сотні і навіть тисячі років.

 

З згадані ідеї можна не погоджуватися, можна протестувати проти них, але це дійсно все, і що робити з ним або з нею можна зробити. Так звані. Постулат Хара Cimrman.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Актор повинен бути в змозі створити в своїх руках всю всесвіт. Laurence Olivier
Дурість і краса завжди добре розуміли. B.Franklin

Люди думають, що великими грудьми робить жінок дурними. У самому справі, як раз навпаки: забезпеченийRita Rudnerжінки роблять чоловіків дурними.

z