Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-схеми залучених (LRC) . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Схема поля кукурудзи
У полі зерна, існують різні електричні компоненти - резистори, дроселі, конденсатори. Навіть у колах на полях.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Ви стаєте відповідальними, назавжди, за те, що ви приручили. Ви несете відповідальність за ваші троянди.   A.de Saint-Exupery
Наука знає лише одну команду - на благо науки.   B.Brecht
Отримання дзвінків, так що ви можете випробувати радість перемоги. G.S.Patton

Електричний опір - R . Конденсатор - C . Coil - L .

PagPh
Всі об'єкти в області, у тому числі рослини, володіють фізичними властивостями, в тому числі електричних. Наприклад, електричний опір стебел кукурудзи кілька МОм на сантиметр довжини, незадовго до збору врожаю, а також багато іншого.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Електричні компоненти і пристрої в області

На початку це було найбільше задоволення. Пошук полів різних компонентів і пристроїв електротехніки. Quirky гумор, використовується в основному для розваги під час монотонної діяльності його часткове відновлення. Але не тільки компоненти, а весь блок, а не тільки електротехніку, а також різних технічних і технологічних апаратів і приладів. Наприклад, рівень духу і висок - заводи будуються, корені ростуть вниз і стебла вгору. Люксметр - монітори, скільки світла падає і де, а листя і квіти з терміном погашення у відповідності з поворотним. Стебла і листя рослин піддається дуже висока напруга потенціал хмара (напруга на Землі кілька мільярдів вольт) або виступають в якості квитка Stéblová електроскопа і поворотним в різних напрямках, навіть в безпосередній близькості від розрядів блискавки відбуваються. Спочатку здавалося, що поле буде виявлений на деяких найбільш пасивних компонентів - резистор, конденсатор, котушка індуктивності. Будь-який матеріал має помітного опору, ємності й індуктивності, і рослини можна розглядати як різні sérioparalelní підключенні цих компонентів. Крім того, прості пристрої, такі як електроскопа згадується, але також амперметр і вольтметр повинен бути знайдений.

 

Через R, L і C можуть бути зібрані в різних областях послідовний і паралельний резонансний sérioparalelní участі членів RC, LC, RLC, з різними резонансними частотами, і це було б ще можна спробувати визначити їх резонансу електромагнітних хвиль різних частот, які Дійсно, протягом зернових смугу під час розрядів блискавки відбуваються, див. фізики .

 

Приклавши трохи фантазії, можна знайти таке осцилограф ало, і спроба пояснити рідкісним винятком дуже рідкісних істот з'являтися імітації Lissajousových шаблони (), але і різних резонансних контурів. Для пояснення форми фігури, але, мабуть, цілком достатньо механічного резонансу і втручання, хоча це може здатися не так в рази. Це також може призвести до більш складних електромагнітних перешкод і віддзеркалень, (тобто включаючи світло і тепло) хвилі поширюються зі швидкістю світла, і різні фазові кордону між деякими з цих середовищ: Плазма - ударні хвилі - хвиля тиску - повітря, фазові кордону переміщення швидкостей, порівнянних із швидкістю звуку, тобто miliónktát повільно.

 

Після дуже швидке виявлення R, L, C в полі міг тільки сказати: зараз я б все одно залишився виявити діодів і транзисторів. Незважаючи на те, транзисторів і діодів були виявлені, але трубка робить. Хоча вона була виявлена ​​майже відразу ж (весна 2008), так як дуже важливу частину доказів, що підтверджують теорію принципом електричного LEMP імпульси моделі, але виявили, що це насправді трубки дозволити собі чекати, поки восени 2011 року - 3,5 року від початку дослідження . Строго кажучи, це було відкриття, яке відбулося над полем сюжет, який точно імітує процес, який відбувається у вакуумі. (foto) Повітря є середовищем, яка зазвичай не представляє ніяких перешкод для електромагнітних хвиль, на відміну від ударної хвилі і тиску, що значно сповільнюється і, нарешті, повністю зникають. Але колючим дротом, через яку тиск і ударна хвиля проходить майже без опору, але й для електромагнітних хвиль, такий нездоланний бар'єр, як і заземленої труби сітки (obrázek)

 

Рослини в полі, посадили як щодо когерентного сітка, виступати в якості чутливого шару матеріалу запису фотографічного матеріалу, або CCD або CMOS сенсор. Прилад із зарядовим зв'язком (CCD) - між окремими клітинами призводить до переносу заряду між окремими рослинами можна також переміщати електричний заряд. Але такі "Поле CCD" займає в більшості випадків щонайменше 14 днів (іноді більше двох місяців), ніж дати вихідний файл.

 

Опір - Звичайно, кожен об'єкт має деякий опір. Наприклад, леза кукурудзи в зеленому стані, тобто приблизно в кінці червня або більше становить близько 5 мВт / см. Хоча в 2011 році він був сфотографований поруч Патріна в травні, озимого ячменю в ступеня зрілості, що я дав йому водити комбайн (фото), тобто в змозі повністю висохла, uzrálých рослин ..

 

Після досягнення більш високої зрілості, очевидно, більше соломинки опір. Інший важливий показник опору контакту злегка торкаючись стеблами і листям, які інформативні таблиці буде знаходитись тут, а також опір листя і стебла щільно затиснуті разом. Він також ясно показує вплив на опір контактів та сила, яка притискає рослини разом. При створенні певних форм, оскільки він може відігравати значну роль тимчасово створену структуру частково схильні стебла і листя, торкаючись один одного, провідність така структура може бути більш ніж в тисячу разів вище, ніж у вертикальному культур стоячи, стебла і листя майже стикалися. Рослини можуть бути нахилена під впливом вітру, тиску або ударної хвилі після завоювання, часто на поверхні структур рослин в полі створює кругову хвилю, розбіжну як кола на воді. (Фото, videogif) Хто-небудь бачив вітрових хвиль на полі, ви можете дуже добре пам'ятаю, що після такої інтенсивний імпульс, перпендикулярний, вище якої розряд блискавки знаходиться над полем неминуче rozeběhnout кругові хвилі і удари можуть зловити кілька поруч себе і створити цікавий пересічень і перешкод. Рослини тимчасово створити структуру, в якій кожен з себе досить інтенсивно основі (вимірні сили), на перший дії хвилі тиску, а потім і власної інерції. Концерн у багатьох областях і набагато більше сил, ніж в нерухомому повітрі, коли вони знаходяться в контакті лише дуже незначно. Може з'являтися багато тисяч разів менше, ніж електричний опір у спокої. Якщо в такій тимчасової структури йде послеразряда, проходить косою рослин набагато більше енергії, але тільки ті, які не нахилена, так що тимчасово створити відносно точної форми або декількох фігур або їх перетинів, а також інших форм втручання. Рахунок, здається, навіть індукції розряду в довколишніх околицях. Через кілька секунд, але все повертається в початковий стан, і весь процес тільки починається. Але це пояснюється більш докладно на сторінках хронології . Вона буде також, ймовірно, на місці механіка , ілюстрував кілька комп'ютерних моделей.

 

 

Електромагнітні перешкоди, Резонансні схеми

Хоча широкому загалу після первісного дуже агресивний і абсолютно безкомпромісний відмова (як її звичка), пізніше відомий дуже старанно, навіть дуже агресивний і абсолютно безкомпромісною манерою (як і її звичка) про можливість втручання та резонансних моделей в зерно через електростатичне і електромагнітного резонансу і втручання під час грозових розрядів, треба буде в цьому відношенні, а ручним. Хоча енергія передається струмом від удару блискавки величезна, майже неймовірний людський розум у зв'язку з тим, що її повна передача відбувається протягом декількох мільйонних часток секунди, див. меню блискавки і підменю, а в іншому місці. Там може, отже, призвести до величезних, неймовірним Електростатичний - електромагнітна - електромеханічних перешкод. Тим не менш, попередні дослідження, розрахунки і комп'ютерне моделювання показує, що для створення навіть дуже складних інтерференційних картин може бути цілком достатньо, і тільки механічне втручання. Звичайно, але частка електромеханічні і електромагнітні сили не може бути виключена, навпаки. Цілком можливо, що іноді беруть участь у поєднанні з механічними силами, зокрема, їх дуже правильні і симетричні поширення у всіх напрямках у розвитку складних структур, іноді навіть фракталів. Фрактальної, звичайно, тільки форма втручання і резонанс. Майже завжди в колі багато разів, дуже складні симетричні перешкоди, або комбіновані фрактальний візерунок. Хоча не виключено і те, що, на думку деяких моделей, все призводить до чисто механічним способом. Моделі в роботі, він просто працює протягом деякого часу (людські і PC) ластівки. На даний момент, можна порівняти дві фігури, одна з яких виглядає незавершеною другий варіант, коли промінь (промені) в межах тимчасового кола не рухатися досить довго, щоб отримати цю роботу закінчили. Природа сама створила такі моделі, як комп'ютер, і не повинні працювати ні на хвилину людиною або комп'ютером, достатньо було працювати кілька мільйонних часток секунди грозових розрядів енергії, і через кілька днів робочих процесів росту і дозрівання на те, що все виявилося (природний інфраструктури - лазерний принтер).

 

Одна з моделей можливості використання поєднання форм і перешкоди, як механічні хвилі та електромагнітного випромінювання. Через нього повинна бути можливість пояснити навіть найскладніші форми, які іноді виникають - майже завжди в колі, дуже складний і в той же час дуже точно симетричним і регулярним втручанням або фрактальної моделі і їх комбінацій. Модель поєднує в собі поширення кругові хвилі (особливо ударної хвилі і тиску) від удару струмом. Навколо першого каналу розряду блискавки створювати як циліндр швидко розширюється повітря, на краю якого є дуже важливою фазою межі розділу двох середовищ - швидко рухається повітря в повітрі і стоять по периметру зовні (картина його і кілька пояснювальних речень, а саме, що, в той час як швидкість становить 10 6 разів нижче, але з точки зору тривалості будь-яких подальших розрядів досить постійна). Крім того, можна побачити суттєву різницю в тиску і терті. Усередині йому рухатися і відображати електромагнітні пучки будь-яких подальших розрядів, і, таким чином, ймовірно, можна спробувати пояснити деякі властивості дуже складних форм:

 

 1) Чому дуже складні візерунки майже завжди поміщається в коло

Вона являє собою поєднання однією з найпростіших форм, які формують рамку - окружність, а також дуже складний візерунок усередині нього. Граничної окружності був створений перший розряд, в основному механічним способом. Структура була створена в основному електромагнітного випромінювання випромінюваного однієї або декількох наступних розрядів. Промені всередині кола (циліндра) відображають головним чином від кордону стіни утворені фаз. Коли викид кутом може викликати багаторазові відбиття в загальному дуже точний коло, яке дуже повільно (через швидкість електромагнітного випромінювання приблизно в мільйон разів повільніше), але все ще дуже помітні швидкість і розширюється рівномірно в сторони. Протягом періоду, для якого електромагнітних променів усередині розширюється кола подорожує тисячі метрів, її діаметр збільшується лише на кілька міліметрів. Найбільша кількість енергії, подальшого електромагнітного імпульсу (LEMP, MS), більше 99%, у багатьох випадках, випромінюваних за час не більше 10 мільйонних часток секунди. За цей час світло проходить 30 км, а діаметр кола, усередині якого багаторазово відбивається змінами на 30 мм.

 

В якості прикладу межі розділу фаз, при якому відбиті хвилі, то можна відзначити, що в ніч на звуки. Таким чином, можна на ніч, щоб почути дуже далекі звуки, такі, як поїзди. Вночі, через відсутність сонячного світла, і це викликало деяку загартування атмосфера створює дуже різко окреслені інтерфейс холодного і теплого повітря, з якого звук дуже відображає це. Не тільки зі значною різницею температур, але з істотними відмінностями в точці тиск, вологість і роса. Часто також створює певну висоту хмар, який працює дуже схоже. Інтенсивність звуку в цьому випадку тільки убуває із квадратом відстані, а в ясну погоду своїй третій ступені схильний розпаду. В описаному випадку механічних хвиль (звуку), і схоже на справу, як різниця в ході нормального поширення грім після блискавки нижче хмар під час грози і блискавки після того, як з ясного неба.

 

Дуже схожий випадок, але в яких ці роздуми, поширення електромагнітних хвиль, у ніч поширення коротких хвиль, які в разі багаторазово відбитих від іоносфери і землі.

 

 

2) Чому дзеркально-симетричні візерунки численні, часто дуже багато осей, в тому числі дуже "незбалансованим" номери (я штрихи, як 7, 13).

Один з найбільших рекордсменів всіх часів, ймовірно, освітою з 13 Серпня 2000 року в Woodborough, Англія, (супроводжуючі верхньому малюнку), який має дуже точне осі дзеркальної симетрії на 44. Це, звичайно, не виключено, що вона коли-небудь буде перевершений в майбутньому, у зв'язку з просторістю і нескінченні можливості Матері-Природи. У самому справі, якщо її в картині незавершеного колега був завершений (нижня Картина з 2001 року, Ейвбері Avenue, Wiltshire чотирнадцятий Серпень 2001 р.), вісь симетрії б, ймовірно, п'ятдесят четверта Моделі дуже цікавий факт, що дно, як ніби верхню незавершеного копія була виявлена ​​тільки рік і один день після того, як попередній, майже як Lomikar. Це можна помітити, що нижня цифра приблизно в 2 рази більшого діаметра, тобто в 4 рази області, таким чином, ймовірно, побудова його повного завоювання подальшим лівим достатньо енергії. Фотографії можуть бути збільшені шляхом переміщення миші, натиснення призводять до джерела.

 

Зауваження про простих чисел: Poirino 2011 - дуже хороший 7 (14) осей симетрії (основні форми, є деякі асиметрії трохи всередину). Інша картина - навіть 7, 11 і 13 в напрямку від центру - більше схожий на людину слабка спроба спілкування з (неіснуючу) простір і інопланетного розуму. Деякі люди були, нарешті, переконали Принаймні, після декількох тисяч років, що 7, 11 і 13 є простими числами.

 

(Як приклад форми, які дуже схожі на електромагнітні перешкоди форм є ...... Якщо дві форми ... не впливає на заряд, але тільки потрібно 58 або 60 осей симетрії дзеркало, і якщо він був вирівняний по центру Вплив розряду картини ... вони повинні бути завершені навіть сто тридцять другий)

 

3) Чому так складної форми.

Відповідь на це питання досить докладно, вже містяться в пунктах 1 і 2, але там будуть розроблені в майбутньому, кілька інших, менш відповідних причин, і перш за все описаного креслень і комп'ютерного моделювання.

 

 

4) Форма паркану - пояснення відсутності основного обмежуючого коло.

У той час, коли завод після першого механічного імпульсу спочатку утворюються тимчасові коло був електромагнітного випромінювання і, отже, всі електричну енергію вже на відстані 30000 км приблизно від впливу ударних, і, отже, не може сприяти пошкодження рослин (електрика). Тому набагато більш викликані будь-який наступний розряд, який йде розмістити той момент, коли кругом створені механічні ефекти першого розряду. Рослини, торкаючись один одного досить інтенсивно в багатьох місцях і складається з багатьох тисяч з електропровідного структуру, ніж інші. Саме в той час, коли розряди точці удару відбувся електромагнітного випромінювання та енергії спочатку RS, рослини не відхиляється механічна дія основні положення дюйма, або тільки злегка, тому що всі механічні наслідки прийде в електричний імпульс. Хоча він прийде досить швидко, яких відраховує час зміни електричного струму вимірюється в частках мільйонні частки секунди, а час odměřující інтенсивності та зміни в механічному впливі наслідків потрясінь досить виміряти в сотих чи тисячних часток секунди. Ramp швидкість струму на першій кривої РС (схил, DI / DT) складає в середньому 30000 ампер на мікро- другий, наступний RS до 200 тисяч. На деяких змін в напрямку нахилу заводу, але до удару першого RS може статися, рослин і їх листя може бути відхилятися від стандартного положення статичної. Різниця потенціалів у кілька мільярдів вольт, а потім повторюють електричних імпульсів в кілька сотень тисяч ампер, після всього лише трохи відрізняються від сил, які відхиляються стебла і листя електроскопа в шкільній лабораторії, де є перекоси предмети вагою часток міліграма на кілька міліметрів. На сайті буде готовий, і тоді дійсно знаходиться між небом і землею настільки велика сила, яка в змозі потягнути електровоза на відстані десятків тисяч кілометрів.

 

Графік наближені терміни електричним струмом під час грозових розрядів, лідерського потенціалу та індукції в об'єктах в околицях і наступних механічних впливів - Чи буде коли-небудь ...

 

Далі буде ...

 

Зауважимо, нарешті,

Малоймовірно, щоб бути не особливо багата уява, щоб прийти до висновку про те, що пункти 1,2,3, і 4 було б дуже важко грати на дуже різкий вітер і дощ, що будь симетричний відбувається або повністю запобігти або принаймні, дійсно "кинув" . Дуже сильний вітер і дощ, великий більшості випадків супроводжується грозових розрядів, і в таких випадках є "всього лише" абсолютно звичайним, нерегулярні житло , згинаючи стебел на землю.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Обмежити свою увагу лише на природі земних справах буде обмежень людського духу. S.Hawking
П'ять знаків оклику в рядку нічого, але дуже чітка ознака розуму ненормальний!  T.Pratchett
Я люблю готувати. Я типу божевільного вченого на кухні. Kyle Chandler
z