Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зернові створені-після-розрядів-флеш-диск . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Механіка грозових розрядів
Механічний вплив грозових розрядів, повторюваних розрядів в одному місці або декількох місцях бік-о-пліч
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - машини перекладений текст

Протилежна факт є брехня, а навпаки однієї глибокої істини можеN.Bohr дуже добре бути інша глибока істина.
Thunder вражає, грім вражає. Але це  M.TwainСпалах, яка робить всю роботу.
Це не здається, що розвідка була якось  S.HawkingОсобливо в довгостроковій перспективі виживання значення.

Ekvivalentní až několika kg TNT na metr délky výboje

PagPh
Механічні дії блискавки (трохи вище середнього розряду) можна порівняти з вибухом гримучого вагою в кілька сотень грамів вибухового за метр. Спеціальні ефекти в значній мірі залежатиме від того, як контактний розряд на землю. Набагато більше, ніж середній розряд і більше, ніж кілька фунтів вибуховий за метр.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Фізики, теорії, принципи та метод розподілу, наслідки

Кращі джерела в наукових публікаціях і в Інтернеті.

Галерея , 117 блимає фото, C.Doswell. Всі варто подивитися. Slideshow

 

 

У вступі трактат з теорії і сила блискавки можна побачити наступні два слайди.

Вивчивши два зображення може бути хоча б приблизно оцінити, наскільки великої сили, коли на місці розрядів сталося, і те, що механічні процеси, що відбуваються там. Дерево до блискавка вагою в кілька тонн, болить як зубочистку на багато частин, і ті розкидані навколо, як сірникова коробка зміст. На сайті є цілком регулярного вибух, порівнянний з вибухом декількох сотень кілограмів тротилу, і щодо неузгоджених розміщення вибухових речовин ще багато іншого. Можна собі уявити, скільки енергії і будуть зроблені зусилля для досягнення аналогічного ефекту на непошкоджених дерев аналогічного розміру, наприклад, для зйомок документального фільму. Сокири, пили, бензопили, робітники, кілька годин роботи. Він працював там всього лише частку секунди спалах, майже ніколи не довше, ніж один тисячний. Найбільш важливі фізичні характеристики грозових розрядів приведені в прикладеній таблиці подробиці на наступній сторінці.

 

Основні характеристики грозових розрядів від блискавок: фізика і ефекти , Раков, Умань , стор 6;

Основна характеристика розрядів блискавки:

Загальна тривалість 200-300 мс
Кількість розрядів під час 3-5 (від 15 до 20 відсотків від спалаху складається з одного розряду).
Середній інтервал між розряді 60 мс
Загальний заряд, який передається 20 C
Загальна потужність випромінювання 109 - 1010 J
Крім того, короткий погляд в іншій книзі, блискавка електромагнетизм , Роберт Л. Гарднер , Taylor & Francis, 1990 ISBN 0891169881, де як раз в початковій сторінки в змозі прочитати щось про корону розряджений, які з'являються в дуже високої напруги. Кожен блискавки розряд "насправді дуже-дуже-дуже-дуже-дуже-високовольтна система-розряд», і працює з посухою і високої напруги, що б не знайшов ні в будь-яких людей - зробив систем і машин. (Може бути, тільки блискавки - стрижні) більше про коронному розряді на іншу сторінку

 

 

У той же час, однак, відзначити один дуже важливий факт. Незважаючи на все, що відбувалося на землі в умовах механічних, розташування немає навіть натяку будь спалені або спалювання матеріалу, ніяких ознак, що щось було спалено на місці або на мить спалахнули, не кажучи вже ознаки великої пожежі.

 

Можна припустити, що подібні сили ще більше під час розряду на поле на рослинах (інтегрально), що є, але вони можуть бути дуже рівномірно розподілені по сотням тисяч кукурудзяні стебла, утворюючи гігантські іскри (1 га - близько десяти мільйонів соломки , 1 м 2 - 1000 приблизно в 1 км 2 масиву близько 10 +9 ) або інших рослин, які знаходяться там. Після завоювання загинув, ще відсотків або менше, які не можуть бути на стенді практично спостерігається. Дуже часто, відразу ж після завоювання блискавки, поле плоскою , що лежить на землі леза, так як механічний імпульс був дійсно величезний, але дуже рівномірно і дуже короткі (кілька десятих часток секунди). Рослини є набагато більш пошкоджений електричний струм, який втік через них, індукованого або доставлені безпосередньо через коронний розряд, або через миттєвого підвищення тиску доReturn Strokeстворення тимчасових стикаються один з одним стебла і листя з набагато більш високою провідністю, за допомогою яких вони можуть бути набагато більші струми, ніж після механічного імпульсу. Зі станом тканин рослин, які все ще практично недоторканим, сильна і гнучка, з соломкою менш ніж за секунду, негайно повертається у вертикальне положення, але перш ніж це відбудеться, рослини електрично з'єднані один з одним багато разів.

 

Весь таким чином, тимчасово створена структура залежить від одного або декількох наступних розрядів (приходять менше однієї десятої частки секунди в рядку), під час якого форма в результаті моделей може мінятися по-різному (круги на воді), і подальший розряд або не може потрапити в ту ж місці. Наприклад, у книзі Блискавка: фізика і ефекти , Раков, Умані , в главі зимових штормів в Японії випадки, що для деякої позитивної блискавки не впливає на наступне завоювання ніколи не в тому ж місці, як ніби їхні плечі, падіння поспіль, кожен відштовхуючим.

 

Навіть після всього, що сталося, але рослини виділяють гнучкість і міцність, що вони втратили, дуже швидко у вихідне вертикальне положення (відключений), але тільки, перш ніж вони як і раніше електрично з'єднані безпосередньо постраждалих від інциденту послідували грозового імпульсу. Незважаючи на все це одразу після ремісії всієї системи розрядів рослини виглядають, як ніби нічого не сталося, хоча значно пошкоджені. Вони, можливо, вже мають значний відсоток мертвих клітин, але і їх механічні властивості залишаються практично незмінними. Межа міцності на вигин, розрив, хоча гнучкість буде помітно знижується, але тільки після багатьох днів і тижнів. (foto) Незважаючи на заводі після блискавка вбила одразу, і навіть якщо вони отримали дозу енергії, набагато вище, ніж смертним, але за кілька днів виглядати живим, то вони починають жовтіти, засихають і обпадають один від одного. Їх стан можна порівняти з ситуацією, таких як рвані квіти у вазі. Перевезення рідин є безперебійне і деякі частини, можливо, навіть деякий час обмін речовин. Тільки рослини, які отримують дуже багато разів доза летальна доза (50x, 200x більш) може відразу ж звернутися жовтого до коричневого або навіть вугілля і ohořet. Рослини, які перервали водного транспорту, показують помітні ознаки помирає набагато швидше (100 разів, в тисячу разів), ніж коли це не так. У порівнянні з днів до декількох тижнів проявлятися наслідки часто мають кілька хвилин, максимум години. Щоб перервати транспортування води uvniř рослини необхідно дуже помітно механічно або термічно пошкоджених, сухих або просто загибелі рослин (наприклад, стовбурові) зовсім недостатньо. Як це можливо, щоб переконати дуже простий експеримент (дляfoto), А також частина рослини, що повністю розряджено, може решти вегетаційного періоду життя рослин або їх частин (аркушів) без яких-небудь дефектів успішно виконують функції судинної тканини.

 

Це питання буде розроблений більш докладно на сторінці Electro-патології . Наприклад, буде описаний кількісний метод визначення вартості електроенергії проходить через, після чого є фіксованою величиною, щоб убити рослинної сировини або перераховується на суху речовину. Буде додатково вивчена і документована, як встановлення смертельної дози електричної енергії для різних рослинних матеріалів, вплив поточної витрати (прикладеної напруги), поведінка рослинного матеріалу після проходження podletálních, nadletálních nadletálnách і високі дози електрики, і багато інших явищ.

 

Додаткові дози електричної енергії може бути поставлений за допомогою електростатичної індукції управління живленням і інші грунти і коренів. Серед усіх цих струмів може викликати резонанс та перешкоди. Електромагнітні і електростатичної індукції, коронним розрядом струму і пряме управління грунту і коренів. Крім того, розглядаються перешкоди між LEMP (див. Література) - їх продукт є електромагнітне випромінювання всіх довжин хвиль, можна собі уявити, крім того, що кожен стебло і листя має свої власні ємності, індуктивності, опору, резонансна частота, і могли б формувати LC, RC і LRC Електричні схеми .

 

Також механічних перешкод розглянутого - стебла і листя можуть діяти як маятник і пружини.

 

У подібних умовах, як описано тут, може навіть привести до створення утворення, що нагадують кола на воді. Той факт, що після обробки зернових їздити вітрових хвиль, так як вода добре відомо і документально факт (video1) (video2). Дякую Вам, г-н Twig! І якщо вітер, як вони можуть генерувати хвилі, а також на поверхні води, і на ці кільця можуть розвиватися, особливо після дії настільки сильні, пульс, такі як вплив (або ураження електричним струмом або надзвукового) і флеш-хвиля тиску, падаючого перпендикулярно зверху. Сотні кг ТНТ. (Це буде експериментально показали, але поки в інший раз, збирають). Розрядом точка удару також призводить до вимірним потрясінь грунту, завдяки якій вони можуть утворювати стоячі хвилі, як створенняChladniho obrazců (Kymatika, Фізика музичних інструментів, Структуроутворення в гранульованих матеріалів)

 

Це не все, що є на події, що відбуваються там. Там відбувся величезний електромагнітних імпульсів, серед яких також може привести до різного роду перешкод і резонанс. До того ж на місці можуть бути присутніми обертового електромагнітного поля, в різних місцях, дуже схожий на той, який поставляється на три фази живлення, або навіть більш складним.

 

Один з найцікавіших фактів є те, що навіть після всього, що сталося в тому місці, неймовірно сильних механічних, електромагнітних і електростатичних імпульсів, не обов'язково в цілому широке поле для пошуку лежачі одне лезо. У зв'язку з дуже повільним прогресом фізіологічних і біологічних процесів у рослинах, а також обмін речовин, також є одним з них, які були отримані відразу після поразки електричним струмом мертвим чи помер протягом кількох хвилин або годин, навіть після декількох днів, майже не відрізняються від тих, що всі «події» вижив, і навіть не на всіх постраждалих. Тільки через тиждень, кажуть, що це можна записати спостережувані варіації в зростанні. Мертві рослини повністю припинилися, але вони ще зелені, тільки менше. Тільки після набагато більш тривалого часу zešloutnou, потім буріють, засихають і опадають один від одного. Рослини, які розряді були тільки ушкоджені, але вижив, і протягом декількох днів або майже повністю перестають рости, і відновити його лише після шоку від раптової (як ударні přesazovacímu) відновити. Потім дозрівають повільно, але чітко, ви завжди будете знати, принаймні кілька днів різниця в рості і дозріванні курс по відношенню рослин недоторканими. Значно більше інформації в розділі Анатомія (біологія частині сторінки), де буде багато фотографій випробувань і експериментів, а також рухомих зображень буде.

 

Повільність і інертність біологічних і фізіологічних процесів в рослинах і в першу чергу однією з основних причин, чому так довго процвітали тільки можливих винуватців і виконавців всіх описаних фактів так довго непоміченим, і тим самим запобігти будь-які спроби «затримання» (який просто ніколи не буде, але принаймні засуджених).

 

Більше того, йому вдалося успішно всю провину на різних потенційних винуватців в області Структурно, політична, rických, логічні та десятки інших доктрин і навчань, класична наука в світі, і будь-які існуючі реально мислячих людей (є насправді дуже мало) дуже швидко відмів.

 

Всі описані величезну владу, механічне та електромагнітне, і давайте не будемо забувати електростатичних сил. Місце також на додаток до сил описані досі відбулися і електростатичних сил, а не так як вони здатні качати квитки, волокна і соломи електроскопа або підняти обличчя волосся Гвінея в обране фізичних експериментів у початковій школі, але той, який може привести до поломки дерев, як зубочистки убив стадо корів або іншої великої рогатої худоби. Всі ці сили описана тільки "викрили" щось приховане зображення в стебло, листя і зерна кукурудзи, в якому є тільки хімічні (в основному електрохімічним) і мікроскопічних механічних змін, які спочатку не мають практично ніякого впливу на їх механічні властивості. Відразу ж після завоювання, через кілька секунд рослин стояти у вертикальному положенні, як ніби нічого не сталося, але зовсім не змінився завдяки гнучкості та механічної стебла сили. Спостережуваних і вимірних змін прийде набагато пізніше. Дуже повільно біохімічні зміни, в тому числі змін, пов'язаних з ростом, протягом якого збільшення мікроскопічні зміни і повільно перетворюється в макроскопічних змін. Після багатьох днів, або навіть тижнів, механічна міцність і гнучкість стебла зменшується на десятки відсотків, і це стає вимірної і контрольоване. Завдяки акреції пошкоджені тканини і вмираючих клітин, які все перераховане, спочатку абсолютно очевидними і невимірне змін стають все більш спостережуваними і вимірними. Пошкоджені рослини йдуть все більше і більше, " Переміщення Націй "(обмін речовин) рослин послаблюється ще більше у зв'язку з необхідністю позбутися небажаних хімічних речовин вниз до коріння викликає те, що частина над землею (в межах декількох сантиметрів) убуває найбільше, оскільки вона піддається впливу несприятливих речовин довгий. Ця частина Тому найбільш сприйнятливі до житло , вигин леза на землю, однак, рослини все ще стояв, і тому, що при частковій підтримці один одного. У той час як здорові рослини можуть протистояти силам (наприклад, вітром), що значно перевищує їх власну вагу, з часом стають слабкими достатньо того, що це буде тримати свою власну вагу ледве-ледве. Власна вага рослин кукурудзи, що населяють один гектар, є тип і стадію зростання протягом тривалого часу до досягнення зрілості понад 50 тонн. Тобто 5 кг / м 2 , а в разі ослаблених рослин, які все ще йдуть у минуле. Через деякий час ...

 

Рослини і все ж стояти прямо, але найбільший сюрприз починають закриватися. Після такого довгого часу, "підготовка", багато тижнів, приходячи перший процес, який може зайняти лише слабке годину або дві, або навіть менше. Його єдина причина може бути тільки крихітний навесні або влітку освіжаючий дощ, або навіть просто вранці туман або роса. Через кілька хвилин рослини дозріли зерна можуть ztěžknout в два рази, що означає кількість кілограмів на квадратний метр, або кілька десятків тонн на гектар. Ослаблені стебла не самотні, всі частково забезпечуватися один одного, і таким чином запобігає особливо перед поривами вітру. Тим не менш все йде вгору ...

 

Вона починається поблизу піку номер, виступів висновку, Douh довгоочікуваний фінал. Буде слідувати найбільш шокуючим частина всіх кіл одкровення сільськогосподарських культур. Це може зайняти декілька хвилин, і кожен, хто виявився справжнім і може слідувати за нею, я повинен був би логічно мислити, це справжнє диво. Під час тихої помпою існуючих музикантів під час неіснуючий оплески аудиторії, під звуки чутні і невидимі яскраве світло neexistjícího святковий феєрверк, приходить перший видимий ефект, а останні причину закономірності в зерні, один, наслідки якого тільки бачу, що може трапитися Тільки кілька хвилин (квадратні метри в кілька секунд), і тільки в суворо визначених місцях, які містять ослаблені рослини, дуже точно визначені, хоча попередні експозиції складний, але дуже точний перешкод і резонанс, і інших електричних, механічних, електромагнітних і електростатичних сил, полів і хвилі, що саме в цей момент відбулося кілька тижнів тому, і які ніхто не може пригадати, щоб позначити їх як єдиний основною причиною фігур в кукурудзу приходить -

Ефект доміно!

До речі, феєрверки, описані в цьому місці насправді відбулося, і не було "невидимий і нечутний", в той час вельми помітні й чутні. Це був грозового розряду і оточуючих бурю, обидва з яких відвідали сайт, але кілька тижнів тому ...

 

Все, нарешті, готовий для великого фіналу závěrečnémku:

Місця, де є слабкі стебла, які все покірно перекидається на землю, вони дуже добре визначені, все дуже слабкі, навіть у важкі від вологи, чекає перший крок, диригент, якого все починається, щоб зробити все так довго і дуже ретельно структура звалилася на землю, протягом декількох хвилин, як картковий будиночок: Я дійсно просто відсутня його словами, головний диригент цього спектаклю, великий маестро, але що? Хтось дійсно прибуває здалеку, так, він той, хто почав весь процес, це дійсно його словами, метелик, макро, і сів, втомився на одній з лопастей, щоб відпочити. Нарешті приходить, що великий момент, який готується протягом тижнів або місяців, і протягом декількох хвилин все це робиться. Howgh .

 

житло , згинаючи стебел на землю дійсно з'являються тільки на тих ділянках, які були "викрили" - піддається блискавки і перешкод, але багато тижнів тому. Такий вплив дуже схожий на класичний halogenostříbrným фотографічного матеріалу, в ході якої зерниста структура приховане зображення записується. Потім переходьте тільки почався "процес розвитку образу" (дуже повільно), využívajízí і тільки природна фізика - хімія - хімічні процеси в зростанні сільськогосподарських культур, "розробник", забезпечених окисно-відновних процесів, біохімічні процеси в ріст і переслідувати свою поточне ослаблення зв'язку Дія продуктів електролізу. Адже є "врегулювання" Візуалізація зображень за допомогою ефекту доміно. Дуже цікавим є той факт, що «викриття» зображення структури рослин (растрові) на полі відбувся в основному за рахунок дуже, дуже, дуже інтенсивне освітлення "зі спалахом" (а 10 9 -10 14 сильним).

 

Звідси можна зробити висновок, що рослини в області діє як реальна, аналоговий (тобто, не цифровий) запису матеріалу, який здатний записувати будь-які (величезний) електромагнітного процесу, який відбувся прямо над ним, а також механічні (також великий). Це добре, такий матеріал дуже важко бути перетримати.

 

Перехід зображується в попередніх пунктах, здається, пояснити, перший і єдиний процес, за допомогою якого вони формуються закономірності в кукурудзі - кола на полях або будь-яких інших симетричних і закономірності. У самому справі, достатньо повно описує спосіб формування будь подано , зерна лежав на землі в будь-якій точці світу. Це у всіх випадках абсолютно однаковим чином, але це не входить втручання елементів, резонанс і симетрії. Описані абсолютно ідентичні процес вносить свій внесок у створення близько мільйона разів більше поверхні подав , зерна лежав на землі, абсолютно незбалансованим, ніж це має місце в регулярному форм, одна основна власність, але всі вони мають спільні риси: абсолютно всі поставки електроенергії викликало розряд блискавки, і, здається, в діапазоні днів або тижнів опісля. Дуже часто навіть Аналогічна ситуація виникає, коли кілька тижнів після цього, в прекрасну погоду, наприклад, коли вона викликає лише незначні опади, вітер, ранковий туман, або навіть щось подібне (метелик). Вражений фермери, не кажучи вже випадковий спостерігач б тоді зрозуміло взагалі не в змозі з'ясувати, хто був дійсно реальним "злочинця" злочинця, який викликав все, і хотів би зловити принаймні всі інші. Ніхто не може ніколи "спійманий на місці злочину". Його швидкість між 1/3-2/3c. Будь-хто, хто хотів би його зловити, я можу тільки привітати його, що він ніколи не зустрічав. Це раз і назавжди можливі втрати схожі на жертву зерно та боротьби з ними. Підраховано, що близько 10% посівних рік. і зберігається сил і енергії, щоб присвятити інших цілей. Щось буде описано на сторінці фермерів .

 

Переважна більшість людей у всьому світі мають можливість знайти аналогічно викликані нерегулярним сплощені , що лежать на поверхні зерна землі, не більш ніж за милю від будинку, і якщо один кілометр було недостатньо, тому два.

 

Там може бути плоскою , що лежить на поверхні землі, які з'явилися відразу після шторму, див. http://www.iccra.com . У цьому випадку, цілком можливо, що спочатку хмарно включав в себе два (два розряди блискавки). Приблизно в той же місце протягом перших шторм обрушився перший розряд, який підготував місце для нерівної поверхні поступово знижується зерна. Інший вибух через кілька тижнів, після чого воно значно полегшило роботу і фігур, створених ним, будь то регулярно або нерегулярно, може відбутися майже відразу або через кілька годин.

 

Але також можливо, що після виключно сильного потрясіння дійсно може виявити шаблони в лічені секунди. Хоча є і ті, обвуглені соняшнику ... (Соняшникова березня 2010 - Аргентина )

 

Це було дійсно спостерігається ( HOTY2008 ), що навіть після щодо «слабких» грозових розрядів (піковий струм "тільки" 6000 ампер), але, наприклад, у зв'язку з відносно швидким опадів і високої вологості, електрика виділення можуть набагато легше поширитися на навколишні площа, ніж в інших випадків. На місці кілька годин після шоку встановлено, що плоскі , лежачого на підлозі близько 80-90% від усієї площі (близько 6 га та ячмінь). Місце знаходиться в 1,8 км по прямій від лабораторії, спалах розглядається як спалах світла і подальшого звукові ефекти. Місцевий фермер підтвердив, що перед бурею полі плоскої , стебла лежав на землі, або метр. Поля має досить складну форму (дуже витягнуті) і які можуть бути незалежно один від одного і майже повністю повністю потрапили деякі місцеві метеорологічні явища, яке б може бути, наприклад minitornádo (downburst), не залишаючи найменшого впливу на оточуючих, безпосередньо прилеглих областях.

 

Подібні зображення можна знайти в літературі по Кола на полях в якості прикладів «класичного нерегулярні житло , згинаючи стебел на землю ", викликаних вітром. ніколи не вітер може викликати щось схоже на здорових культур, електрику і неушкодженою neoslabeného зерна з плином часу, вона повинна була б бути реальною урагану . Правдивості таких заяв може переконати майже нікого з будь-якого рослинного здорові, неушкоджені зерна.

 

У самому справі, сьогодні розводять і вирощують сорти ніколи ніде в світі не відбувається явище, зване "класичне житло , згинаючи стебел на землю ", наприклад, через явища, званого" низького опору типу , пошкодження, ослаблення ". Кожне житло , згинаючи стебел на землю в сьогоднішньому часу завжди був, є і буде залежати від електроенергії від грозових розрядів, але немає ніяких закономірностей виникнення. Саме в цій області порядку мільйони разів, а число поверхню, ніж у випадку правильної форми. Є виняток, у разі торнадо, циклони, урагани, буревії, такі випадки, але тільки підтверджують правило.

 

Галерея 117 кадрів в розряд блискавки, який був придбаний Чак Doswell . Всі варто подивитися. Ви можете використовувати слайд-шоу з основними налаштуваннями (3sec/obr) займає менше 6 хвилин. У всякому разі, у галереях можна знайти і його, ймовірно, образи декількох відвідин Чеської Республіки, один з них на запрошення г-н RNDr. Мартін Setvak з CHMI. Таким чином, це яскравий приклад того, що той, хто так добре і грози (блискавки), просто з паном Setvak повинні знати.

 

Ось таблиця взята з Блискавка: фізика і ефекти , Раков, Умань , стор 6;

Це середній блискавки, найбільш поширений тип, негативний розряд CG - хмара на землю, хмара - земля. У Чехії (поки неповний) складений JL

 

Повна характеристика негативна хмари грозового розряду - земля

 

Багаторівневе початковій розряду (Ступінчастого лідера)
Довжина кроку 50 м
Інтервал часу між кроками Від 20 до 50 мікросекунд
Струм розряду крок > 1 кА
Зарядити самотній крок > 1 MC
Середня швидкість 200 км / с
Загальна тривалість 35 мс
Середній струм 100-200
Повний заряд 5 C
Електричний потенціал ~ 50 В.
Температура в каналі розряду ~ 10000 K
Перший Return Stroke на основі вимірів на базі каналу блискавки.
Максимальний струм 30 кА
Максимальна швидкість наростання струму > 10 - 20кА / мкс
Поточний час зростання сигналу (10-90%) 5 мікросекунд
Час впаде до половини максимального Від 70 до 80 мікросекунд
Переносимого заряду 5 C
Швидкість поширення 100 - 200 000 км / с
Діаметр каналу розряду ~ 1-2 см
Температура в каналі розряду ~ 30000 K
Dart лідера
Тривалість 1-2 мс
Заряд 1 C
Струм 1 кА
Напруга ~ 15 В.
Швидкість поширення 10 - 20 000 км / с
Температура в каналі розряду ~ 20,000
Dart-ступінчастого лідера
Довжина кроку  10 м
Інтервал часу між кроками Від 5 до 10 мікросекунд
Середня швидкість 1 - 2000 км / с
Подальший Return Stroke на основі вимірів на базі каналу блискавки.
Максимальний струм Від 10 до 15 кА
Максимальна швидкість наростання струму 100 кА / мкс
10-90% швидкості наростання струму 30-50 кА / мкс
Час наростання поточної кривою (10-90%) Від 0,3 до 0,6 мікросекунди
Час впаде до половини максимального Від 30 до 40 мікросекунд
Переносимого заряду 1 C
Швидкість поширення 100 - 200 000 км / с
Діаметр каналу розряду ~ 1-2 см
Температура в каналі розряду ~ 30000 K
Продовжуючи струму (~ 40 мс більше) Приблизно 30-50% від струмів блискавки включає в себе тривалість більше, ніж ~ 40 мс.
Струм 100-200
Тривалість ~ 100 мс
Переносимого заряду Від 10 до 20 C
М-компонента на основі вимірів на базі каналу блискавки.
Максимальний струм  100-200
Час наростання поточної кривою (10-90%) Від 300 до 500 мікросекунд
Переносимого заряду Від 0,1 до 0,2 C
Повний розряд блискавки
Загальна тривалість 200-300 мс
Кількість розрядів під час 3-5 (від 15 до 20 відсотків від спалаху складається з одного розряду).
Середній інтервал між розряді 60 мс
Загальний заряд, який передається 20 C
Повна енергія передається 109 - 1010 J

Якщо розряд один, трубчасті і паралельні потрясінь сторону (дуже рідко) і досить точно перпендикулярно, механічні та стискаючих зусиль від нього в перші хвилини поширилося досить точно в коло (електромагнітні точно в будь-який час). Але якщо це не поодинці, деякі розряди між ними може (ймовірно, головним чином, для вітру, знову ж дуже рідко), щоб створити дуже цікавий перешкод і резонанс. Деякі рослини можуть не пережити удар, прямо в центрі впливу розряду іноді може доходити до десятків відсотків, в залежності в першу чергу на стенді вік, зріст, і вміст вологи ( № 1 № 1 - втручання навіть при проростанні або відразу після), іноді просто відсоток або менше, які не можуть бути помітні на всіх в підставці. Після того, як останки рослин, які не вижили, не в стенд через кілька тижнів або пам'яток ( № 1 № 2 ), впливає тільки на його zřídnutím. Урожай потім відбувається тільки поступово починає щось подібне лисий.

 

Енергія, випромінювана навіть просто середній блискавки 10 9 - 10 10 Дж (це багато енергії буде тягнути вантажного поїзда завантажені багато кілометрів) вище середньої енергії "Мак", ​​яка поступається лише кілька за сезон, принаймні в сто разів, але багато більш ніж в тисячу разів більше (по крайней їй, що вона буде весело drandil ж поїзді в кілька разів по всьому світу).

 

Як заявив у багато разів і в багатьох інших місцях на цьому сайті, хоча деякі рослини можуть бути миттєво мертвих блискавки, він завжди займає щонайменше кілька днів, а інша частина стенду, який вижив, хоча і з серйозним ушкодженням за кілька тижнів до їм буде ніяких помітних змін.

 

 

 

Перешкод і відображень у розширенні стовп повітря

Там описані чисто механічний вплив розрядів

тому що розряд блискавки це завжди поєднання механічних і електромагнітних дій, величезна енергія, з неймовірно крутий поточного передньої кромки.

 

Складні фрактальної та інтерференційних картин, знаходячи час від часу в полях, характеризуються однією характерною спільною рисою: вони знаходяться всередині кола. Одна з можливостей їх походження є те, що після першогоReturn StrokeПерший стовпець створює розширення повітря всередині, який потім буде слідувати один або кілька розрядів (подальший хід). Схильні бути слабкіше, ніж перший RS, але не може бути правилом. Але, як правило, значно вище, крутизна схилу. Перший RS - в основному до 30000 ампер / мкс, afterdischarges, незважаючи на 200.000. Середній струм розряду CG складає близько 30000 ампер.

 

Цілком можливо, що закономірності втручання утворюються через надзвичайно сильних ударів, а більше половини мільйона ампер. У рамках розширення стовпа повітря, який створюється після першого розряду (що еквівалентно вибуху декількох сотень кілограмів тротилу, рівномірно розподіляється в каналі розряду блискавки), може бути кілька променів відображення випромінюваного наступних розрядів (подальший хід). Multiply відбиті промені можуть взаємно створювати дуже складні втручання. У рамках розширення стовпа повітря може рухатися дуже довгий час і значні відстані. Балки рухатися зі швидкістю світла, стовп повітря рухається навколо в мільйон разів повільніше, тобто швидкість світла stovnání з майже нульовою швидкістю. Хоча але майже стаціонарної, переміщення, хоча і дуже низька, але не нульовою швидкістю. Час спостереження (частки секунди до декількох секунд) практично постійна, або приблизно стабільним прискоренням. Може бути негативним, навіть експоненціально, можуть проявляти періодично змінна звичайно, але тільки для основних міркувань постійної). Це може бути так дуже важливу роль перешкод виникнення.

 

Усередині стовпа повітря може також відбутися кілька наступних розрядів, кожен з яких один з одним, можуть створити перешкоди. Велика частина енергії може викликати перєїзлучают плазми на кордонах - повітря, стоячи повітря - рухомий повітря, розбавлений повітря - стиснене повітря. Деякі або всі з описаних фаз, може бути, електропровідний, вертикальної проекції на поверхні концентричні кола. У будь-який наступний розряд може бути пов'язано з проходженням струму, або навіть індукції в рослинах в них, над ними саме в той момент тимчасово ", naexponovat" їх поточного стану (форми і положення). Найбільш важливою частиною енергії, більше 99% з наступного розряду розсіюється протягом періоду часу менше десяти мікросекунд. За цей час край розширення стовпа повітря, що рухається зі швидкістю звуку, покривши відстань 3 мм. Вони могли б пояснити рідкісним винятком дуже вузьких колах моделі, які будуть стояти не має ні дитини, якщо вона була проведена.

 

Що, ймовірно, є розширення стовпа повітря всередині неї, якщо вона проведена afterdischarges було описано в попередньому абзаці дуже просто. У самому справі, форми після кожного наступного завоювання подальшого розширення плазмового стовпа всередині попереднього, і не всі є концентричними. Деякі наступні розряди можуть відбуватися по краю розширення плазмового шнура, створений у попередньому розряді, інші можуть впасти і за її межами. Кожен з описаних розряду навколо нього створює величезну електромагнітне поле. Це відбувається в струми до декількох сотень тисяч ампер, крутизна зростання до декількох сотень тисяч ампер / мкс. Генеруються магнітні поля можуть істотно вплинути на все, що всередині згенерованого сильно іонізоване повітря колонка збирається. Магнітне поле (дуже великий), створений одночасне виконання однією рукою, між собою генерувати значні перешкоди (див. малюнок).

 

У рамках розширення стовпа повітря може в першу чергу на зовнішній край колони (фаз) призводять до повного відбиття електромагнітних пучків випромінювання на задовільному кута падіння (більше, ніж поріг). В безперервно змінюваного середовища усередині циліндра промені можуть зігнутися і зламатися. Тиск усередині колони не розподіляється рівномірно, в якийсь момент в середині самої високої і найнижчою по краю, в інших навпаки. Візьміть місці знаходиться дуже динамічний процес і сповнена дуже високо іонізованих частинок. Тиск і температура всередині колони дуже мінлива. Повітря всередині деколи і деколи дуже сильно розбавляти, інакше в інший раз і знову сильно стиснуті. Це нагадує лампу до якого подається напруга в декілька мільярдів вольт. І, через які струм іноді майже мільйон ампер. Система також може нагадати багато ламп, з'єднаних різними способами серіалу - паралельно. Це може навіть нагадувати набір ламп і те, що в будь інженерній практиці не відбувається - концентричні циліндри з різним тиском, від глибокого вакууму до високого тиску. Вертикальна проекція поверхні (поверхні Землі) концентричні кола (фото).

 

Для перевірки можливого втручання, але це, ймовірно, потрібно побудувати комп'ютерну програму, тому очевидно, деякі роботи в майбутньому, і буде мати треба підходити великий програміст, який зовсім не дешеве справа.

 

Всередині кола (циліндра) є два явища.

 

У деяких випадках, за рахунок багаторазового відбиття електромагнітних хвиль повинні бути об'єднані, щоб створити складні фрактальні форми, тому їх формування основному займається взаємодією і електромагнітних перешкод. У деяких випадках це, ймовірно, просте додавання ефектів електромагнітного випромінювання dopdajících неодноразово, багато разів відображає край повільно розширюється циліндр повітря. Циліндр повітря, в результаті чого кілька десятих часток секунди після удару першого RS, виступає в якості кордону розділу фаз, а за певних обставин це може призвести до повного відбиття електромагнітних променів.

 

В інших випадках відбувається всередині кола (циліндра), а миттєве відображення механічні дії, які можна порівняти з вибухом. Дуже часто така форма схожа на дії, які можна побачити в повільному záznamuprocesů, що відбуваються в циліндрі або із запалюванням від стиснення двигуна внутрішнього згоряння, таких форм можна назвати "типу двигуна" . (Номер зображення), ймовірно, виникне, так що спочатку відбувається за рахунок механічного впливу одного або декількох РС з тим, що стебло відхиляється в момент рівноваги. Це може бути довше, і тільки механічний вплив першої системи MS дуже швидко, в кілька разів (в середньому 60 мс, може бути 3-5, але також більше 10) в тому ж місці послідовних імпульсів інцидент одного розряду. Перший RS часто сильна, хоча це може бути не завжди. Механічний вплив розряду (регулярний вибуху) інтенсивно відхилятися лопатей до багатьох метрів від впливу сайт, але це тільки дуже перехідним ефектом

 

У якийсь момент йде послеразряда.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ніколи не варто недооцінювати силу людської Robert A.Heinleinдурість. 
Цей шлюб підтверджений на небі, кажуть вони. Але те ж самеClint Eastwoodістинно грому і блискавки.
З наукової точки зору, об'єкти можуть бути розділені на три основні групи: ті,  Russell BakerВи не працюєте, ті, які розбиті і ті, які ми втратили.

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Не все те золото, що є Китай. (Часник)
Ми всі GOGO
Грецький державний борг під контролю, і всі урядові заходи не допомагають, каже експерт комітету
Жінки можуть зберігати таємницю, але це вимагає великої кількості жінок.
z